Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Sportsboard w TVP3 z okazji startu w Pile Huszczy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sportsboard w TVP3 z okazji startu w Pile Huszczy

    Przed jakąś godziną udzieliłem wywiadu do TVP , przy okazji kręcenia reportażu o kibicach przygotowujących fetę na cześć Andrzeja Huszczy .Wywiadu udzieliłem opowiadając o forum , wymieniam tam nazwe naszego forum kilakrotnie.Mamy dobra reklame chyba , bo te programy pójdą na antenie ogólnopolskiej .Ten szum medialny na krajówce i TVP3 załatwiaja ludzie z telewizji , którzy pracują w redakcji sportowej .Nie muszę dodawać ,że wszyscy oni to mieszkańcy ZGóry , czasowo w Warszawie.Dodtkowo TVP3 nada przed retramsmisją meczu reportaż o wielkiej fladze z podobizną Huszczy .

    Także polecam oglądanie wszystkich programów sportowych w ten weekend , oraz przy okazji retransmisji w poniedziałek w TVP3.

    Ciesze sie ,że mogłem zareklamować nasze forum , trzymajcie kciuki za Andrzejka!

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini-a o której będzie ta retransmisja?

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czytajcie program TVP3

    oraz śledzcie sportowe wiadomości na TVP 1 i 2 oraz regionalna
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem pod wrazaniem:)
    reklama w telewizji tego chyba jeszcze nie bylo!:)

    w imieniu adminow skladam wielke dzieki
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulcje

    Naprawde takiego czegos sie nie spodziealem(przynajmniej w tak szybkim czasie :)).

    Falubazzini mozesz podac konkretne godziny, o ktrej mozesz byc pokazany? Niestety ja w wakacje nie ogladalem wogole telewizji. Lecz chyba sie przelamie i to zobacze :).

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No Falubazzini teraz to klasycznie pojechałeś po dużej!!!
    Ale czad!!! Trzeba teraz oglądać wszelkie wiadomości sportowe.
    Jutro pogadamy jak to zrobiłeś.
    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wielki ukłon w twoją strone..........

    .......... drogi Falubazzzini, reklama naszego forum w telewizji to coś wyjątkowego, mogą być z tego same dobre rzeczy. Zaczynam studiować już program telewizyjny i robie zasadzke przed tv. Na koniec szczere dzięki i oby takich reklam naszego forum było jak najwięcej, a tobie ZZZINI podziękuje w odpowiedni sposób, tak żebyś był zadowolony i zacieszał przez cały dzionek (tylko nie możesz odrazu lecieć jeść bo to mija się z celem) Odezwe się do Ciebie niebawem i ustalimy szczegóły.
    BUffffffff, BUfffffffff-Falubaz

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Właśnie oglądam wiadomości na TVP 3 patrzę a tu...flaga Huszczy !! Falubazzini, jesteś wielki !!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje falubazzini to duzy krok w rozpowszechnieniu
    Sportsboardu !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzialem flage Huszczy w programie sportowym po telexpresie. Pokazali tylko przez chwile ale zawsze cos :)
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie obejrzalem sobie TVP3 patrze a tam flaga :) wypasiona na max 10x5 ciekawe gdzie ja powiesicie chyba na murawie ulozycie (ale sie rymlo :P ) gratulacje panowie z ZG :) bo podejrzewam ze sam Falubzinni tego nie wykombonowal :P
    Tylko zastanawiam sie o co chodzi z tym certyfikatem :)
    POZDROWKI

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ladnie teraz to bedzie chyba naj naj naj lepsze forum !!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo falubazzini, to swietla reklama naszego forum. Mysle, ze przyciagnie to tylko wieksza liczbe uzytkownikow !!! Jeszcze raz gratuluje ...

    Pozdrawiam ...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Też widziałem , po teleekspresie w sportowym fleszu i w regionalnej.

    Jak na razie to ukazała sie na ogólnopolskiej flaga i moi kumple , którzy ją rozwijają.Czyż ona nie jest wspaniała?Specjalnie umówiliśmy się z telewizją TVP3 na lotnisku sportowym ,żeby był dobry efekt.

    Było nas trzech, którzy tam udzielaliśmy wywiadów. Inicjatorzy projektu czyli Balon i Witek (nie są forumowiczami)oraz ja.Zainteresowało to redaktora i chciał ,żebym mu opowiedział o naszym forum .Jak wspominałem powtarzałem(po wcześniejszym ułożeniu sobie bajery)skąd się wywodzimy.

    Jak na razie w dotychczasowych emisjach(sobota wieczór) było tylko o Huszczy i fladze(bez wywiadów) . Wywiady pojawią się(chyba) bezpośrednio przed retransmisją tj w niedziele o 18:50 oraz w poniedziałek , również na TVP3. Tak nas zapewnili panowie z TVP3.
    Ogolnie jestem dumny ,że mogę nas "sieciowców" promować , to daje niezłego kopa, mimo ,że mówiąc obiektywnie pomysłodawcami i realizatorami oraz sponsorami tego przedsięwzięcia pod tytułem flaga były różne osoby.Od kolesi z pewnego osiedla(Balon i Krzyżyk) poprzez kibiców (Witek i jego gang)kończąc na businessmenach fanatykach , którzy sfinansowali przedsięwzięcie.Nieskromnie dodam ,że my forumowicze też dołożyliśmy tam cegiełkę.

    Także na koniec powiem wam ,że chłopacy wymyślili jeszce pare spraw mających dodać Andrzejowi otuchy(okaże się jutro).Przede wszystkim apeluje o darcie mordy !

    I czyż w Zielonej w Zielonej w Zielonej najlepsi kibice w Polsce są?



    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hi, wielkie słowa uznania. Jeśli sb będzie się nadal tak rozwijał, to niedługo otworzymy własną stację telewizyjną.
    To jest wielka rzecz, reklama w telewizji piechotą nie chodzi ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A z gwiazdą chodzi o to ,że ...

    Można wykupić nazwę gwiazdy w jakims centrum kosmicznym NASA. Chodzi o to ,żeby wnieść opłatę(z 2 tys dolarów) do tej instytucji , potem oni jeszcze bezimienną gwiazdę fotografują , określaja jej położenie i nadają jej imię Andrzeja Huszczy.To planowane jest do realizacji ale na koniec kariery Andrzejka.Wtedy ta gwiazda jest wpisywana do wszystkich atlasów i książek o kosmosie. Nawet profesorowie mogą egzaminować studentów , pytając studentów jak nazywa się TA gwiazda?Czy w Polsce czy w USA , nie ma znaczenia ,Huszcza jest tylko jeden na cały świat i jego gwiazda też.To plany , na razie przeżyjmy następny rok , rok startów Andrzeja w GP...

    pozdrawiam !
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [B]BRAWO[/B]

    Falubazzini jestem pod wrażeniem tego co zrobiłeś, osobiście tego w TV nie widziałem ale moja pani mi mówiła, że flaga się pokazała po telexpressie. Do zobaczenia jutro na Pile chłopie :) :) :) :) :) :) :)
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no racja wielkie brawa dla falubazziniego , po takiej reklamie moze dopiero rozwinac sie to nasze forum gdyz bedzie przybywac coraz wiecej kibicow !!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co za **** pracują w TVP 3, zamiast pokazać cos o finale w sporcie to pieprza o jakis podwórkowych festynch na których jakieś **** biegają w kółko z wiadrami wody. To jakies nieporozumienie, co za telewizja,to skandal, impreza roku w Pile a oni kabaret se robią.
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niestety zawsze twierdziłem ,że poznańska TV to prowincjonalny radiowęzeł

    No i oczywiście nie było dalszych informacji o jutrzejszej Pile , żadnego fragmentu z Piły, co dopiero o naszym forum .Ale pokazali poznaniaków którzy wiaderkami nalewali wodę do beczki na jakimś festynie rodzin na Malcie .Tożto skandal!Na pewno mieli obiecane po zgrzewce darmowej wody i sie pół Poznania zjechało.
    Czekamy na jutro...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  21. Powrót do góry    #21
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini i Balon, przeprosiny sie ode mnie naleza, bo najechalem flage, a przeciez nie malo pracy w nia wlozono, no i ktos ja musial zasponsorowac. Nadzieja jedynie w tym, ze juz niedlugo forumowicze beda zarabiac tyle, ze nie trzeba bedzie sie uciekac do sponsorow i zrobimy flage jaka sobie zamarzymy. A z ta gwiazda to super pomysl, ja sie podpisuje rekami i nogami. Tak wiec, do zobaczenia 1 wrzesnia. To bedzie moj pierwszy zuzel od dwoch lat. Czuje sie jak prawiczek :). Narka

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    falubazzini słyszałem że przy rozwijaniu flagi nie byliście tylko w trzech.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wiecej oczywiscie nas było ...wspomniałem o liderach czyli Balonie i Witku

    Po za tym sympatyczny gość który wozi Kurmanna
    znany mi z widzenia.Ale to szczegóły, cała żuzlwowa Polska czeka na ten turniej a tu taka telewizyjna plama i cisza w eterze.Lepiej nadać obszerna relacje jak Kusznierewicz na kawałku łódki zdobywa medal gdzieś na regatach albo szermierze walczą.Strasznie ineresujace, mimo ,że sam sportowiec jest sympatyczny , to żenada mówic o żeglarstwie czy hokeju na trawie.

    Szkoda komentarza
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •