Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Podziękujmy Polsatowi

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podziękujmy Polsatowi

    Mam taką propozycję, aby przypomnieć o nas, kibicach żużla, telewizji Polsat.
    Przypomnę obietnice w/w telewizji po ubiegłorocznym DPŚ we Wrocku - "...do zobaczenia za rok...".
    Co prawda w wiadomościach sportowych były flesze z tej imprezy (dla Pani lektor - nazwa miasta to: PETERBOROUGH, a nie PeterSborough;), ale żeby nie można nadać choć skrótu zawodów z udziałem Polaków nawet po godzinie 24.
    Dlatego ja już podziękowałem na: polsat.com.pl/forum/hydepark.
    Założyłem tam taki topic o nazwie "Podziękowania dla Polsatu".
    Wszyscy, którym nie podoba się traktowanie kibiców ze strony wielkich telewizji(o TVP nie ma co gadać), niech wpiszą tam swoje "podziękowanie", może da to coś do myślenia szefom tej telewizji.



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pisaliśmy już hurtowo mail'e do Polsatu (zajrzyj "Jak obejrzeć DPŚ 2002 w TV !!!") ... napisali, ze są za biedni. Oto Polsat

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mikael

    Mi odpisali całkiem inne pismo niż wszystkim (ja naskrobałem do nich 3 strony)... ale też w tym stylu.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nasz sport żużlowy nie jest taką dyscypliną medialną, żeby o nią rywalizowały stacje telewizyjne, i dlatego nie możemy fascynować się tymi zawodami.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    wogole chyba nic leszego niz wizja tv i tomek lorek nie bedzie.polsat robi taka chałe ze wstyd.w parkingu zawsze jest karolina szostak ona bardzo dobrze sie zna na zulu no nie :P.pytania ma na kartce i czasem nie umie czegos powiedziec bo zawodnik odpowie tak ze ja zagina bo ona nie ma pojecia o zuzlu.czy malo jestdoroslych osob ktorzy znaja sie na zuzlu ktorzy mogliby pracowac dla polstau i byc w parkingu.
    nopewno nadawal by sie tomasz lorek

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Polsat biedny? Hahahahaha a transmisje z Mistrzostw Świata W Kopanej dostali w prezencie od dobrego wujka tak?. Niech takich bzdur nam nie wciskają!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Waldzior czytałem niedwano w jednym z czasopism o Polsacie i otóz... stracił on bardzo finansowo na transmisjach z MŚ!!! Polsat kupił mecze z Korei i Japonii za ogromne pieniądze. Chłopaki niestety przeliczyli się ze sprzedażą dekoderów, która miała w dużej mierze pokryć koszty! Później sprzedali część praw TVP i telewizjom kablowym, aby zmniajszyć stratę. W każdym razie Polsat za dobrze nie wyszedł na tych mistrzostwach.
    Pozdrawiam!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ,że Polsat nie jest potęgą finansową to widać jak tylko przejży się program telewizyjny.
    A na temat pokazywania żużla w tym kanale to lepiej się nie wypowiadać - ja osobiście wole sobie obejżeć sobie retransmisje meczu pierwszoligowego na innym kanale .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •