Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: Polonia .B: Włókniarz emocje gwarantowane!!!!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polonia .B: Włókniarz emocje gwarantowane!!!!!!!!!!

    W BYDZI będzie emocjonyjący meczyk!!!TAK!!! TAK!!!Ciekawe jak JUNIORKI w obu klubach.O RAYANA się niema co martwić.
    A JACUŚ zobaczymy.TOMEK wraca do formy!!!A GRZESIU ma wachania formy.ZACZYNA SIĘ WALKA O MISTRZOSTWO.Już zacieram ręce na oba mecze (W LESZNIE).Wyrażajcie swoje opinie o meczu! POZDRÓWKA!!!



    DADI FUN CLUB!!!!!DADI THE BEST!!!!!!





    Sory jeśli był taki Temat!!!!!!!Nie zauważyłem!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lubię Włókniarz ale Bydzia będzie grożna.



    DADI FUN CLUB!!!!!!DADI THE BEST!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek odzyskuje forme ??? Oj nie!!! W tym sezonie jest słabiutki!!! Dowód 7 miejsce w pólfinale IMP. I ogólni słabsza dyspozycja w Grand Prix!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i słabo wystartował w DPŚ!



    DADI THE BEST!!!!!!!DADI THE BEST!!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Tomek odzyskuje forme ??? Oj nie!!! W tym sezonie jest słabiutki!!! Dowód 7 miejsce w pólfinale IMP. I ogólni słabsza dyspozycja w Grand Prix!!!
    Co do 1/2 IMP to chciał tylko awansować do finału i jeździł prawie treningowo - wiem bo byłem i widziałem

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomus cosik ostatnio nie jest za dibry wiec gdy nie bedzie mial ktos prowadzic jacusia ->wszystko sie moze zdarzyc

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na 100% wygra Bydgoszcz i to z dużym zapasem. We Włókniarzu ma jeździć Lyons, więc sam Holta i Sullivan nie są w stanie wygrać meczu. Oby nie było tylko kompromitacji. Typ 54:36.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja też mam swój typ na ten mecz.
    Polonia Bydgoszcz musi ten mecz wygrac bo jeśli walczy się o DMP to koniecznie trzeba wygrywac u siebie.
    Włókniarz ma małe problemy ze składem bo Grzegorz Walasek ma ostatnio spadek formy i nie jeździ tak dobrze jak w ubiegłym sezonie w GP.
    Kolejnym problemem trenera Andrzeja Jurczynskiego jest brak Andreasa Jonssona , który najprowdopodobniej będzie pauzował przez 4 tygodnie a nawet jeśli wystąpi to wiadomo ,ze z kontuzją jeździ sie dużo gorzej.
    Mocna stroną Częstochowian może byc nastomiast Jason Lyons ,który w ubiegłym roku reprezentował barwy Bydgoskiej Polonii .
    O klasie takich zawodników jak Rune Holta czy Ryan Sulivan nie muszę chyba wspominac.
    Szansę zespół spod Jasnej Góry upatruje w spadku formy u naszego najlepszego zuzlowca -Tomasza Golloba.
    Ja mysle jednak ,że Tomek sie przebudzi i wraz z swym bratem -Jackiem tworzyc będzie bardzo mocną parę.
    Kluczowy dla koncowego wyniku będzie moim zdaniem pojedynek juniorów.
    Uważam ,ze Bydgoscy juniorzy - Robert Uminski (Świeżo upieczony zdobywca brązowego kasku) i łukasz Stanisławski będą lepsi młodych częstochowian ; Adama Pietraszki i Jordana Jurczynskiego.
    Mój typ : 42 : 48 dla Polonii Bydgoszcz
    Polonia
    9.T.Gollob - 12
    10.J.Gollob-8
    11.P.Protasiewicz -11
    12.M.Robacki - 3
    13. M.Loram-10
    14.Uminski - 4
    15.Stanisławski - ns
    Włókniarz
    1.Holta-10
    2.Pietrzyk- 4
    3.Walasek-7
    4.Lyons-7
    5.Sulivan-13
    6.Pietraszko-1
    7.Jurczynski-ns
    W meczu wystartować może junior - Grzegorz Czechowski ale nie powinno mieć to znaczenie dla koncowego rezultatu bo wszyscy Bydgoscy juniorzy prezentują podobny poziom.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie że w tym meczu zwycięży Polonia. U siebie jest dosyć mocna i powinna Wygrać. Choć Włokniarz potrafi sprawiać niespodzianki. Mój typ to 48-42 dla bydzi.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Polonia wygra!

    ... choć nie jestem pewien, czy tak wysoko, jak bym sobie życzył! Ale problemy będą, mimo braku Jonssona!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    wedlug mnie bedzie to napewno zaciety mecz.wlokniarz ma duze szanse i wcale nie jest powiedziane ze polonia musi wygrac.ostatnio ich pasee zwyciestw przerwala unia leszno nastepnie wlokniarz i wts wiec czemu wlokniarz nie moglby zrobic tego 2 raz.ryan jest w wyswienitej formie.rune holta bardzo dobrze sie spisuje w polskiej lidze i tez moze zaskoczyc.andres jonson moze byc takze jednaym z leszych zawodnikow wlokniarz.
    zatem w poloni tomek gollob notuje ostatnio slbe wystepy .czetso bywa tak ze to pepe jest liderem druzyny a nie on.przy dobrych wyniakch gollobow pepe i lorama jest szansa na wygrana ale jacek nie jest najpewniejszym punktem druzyny.jak w bydzi zawedzie druga linia (junirzy,robak,jgollo) to beda problemy ze zwycieswem.

    stawiam wynik ktory moze byc dosyc zasakujacy ale taka jest moja opinia i nie jest ona taka a nie inna dlatego ze jestem w torunia a kibice bydgoscy z torunskimi czasami niezbyt sie lubia ;) ale w moim przypadku tak nie jest :D
    43-47 dla wlokniarza

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Minimalne Zwyciestwo Gosci

    Bracia golloby niestety zawala wam ten mecz nie mowiac juz o robaku i takich tam. Mecz bedzie ciekawy i trzymal bedzie w napieciu do statnich chwil(taka mam nadzieje) i zakoczy cie nieznaczna wygrana czestochowy. Ryan Sullivan wam pokaze Jonssona co prawdanie bedzie ale Lyons jezdzil w Bydgoszy w poprzednim sezonie i chyba powinien znac ten tor. wiec ja jestem optymista. Pozrowienia

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam na CKM szkoda ze nie ma jonssona ale coz za to walasek jezdzi dobrze

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walasek to chyba za dobrze ostatnio nie jeździ bo to włąsnie on w wielkim stopniu przyczynił sie do porażki u siebie z Atlasem, niew spominająć już o kilku jego spotkaniach wyjazdowych gdzie delikatnie mówiąć nie zachwycał. Gdyby Walasek prezentował caly czas równą formę to CKM mógł być znacznie wyżej w tabeli.
    Moim zdaniem Bydgoszcz na własnym torze jest nie do ugryzienie przez ekipe CKM. Sam Sully tego meczu nie wygra, a pozostali liderzy gości raczej nie przekroczą bariery 8 pkt, a do tego dochodzi brak juniora.
    Golloby na swoim torze nawet w słabszej formie gwarantuja dobry wynik, Protas jeżdzi rewelacyjnie, Loram zawsze zrobi swoje i do tego jakies cenne pkt doda Robacki z juniorami i będzie po temacie. Co do Tomka to mysle, ze w finałach sprezy sie na maksa i pokaze kto jest najlepszy szczegolnie na wlasnym torze.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Jestem za wlokniarzem ale bedzie ciezko.
    CKM:
    1. Walasek 7
    2. Holta 10
    3. Lyons 9 (moze sprawic niespodzianke choc moze zdobyc nawet 2 pkt)
    4. Pietrzyk 4
    5. Sullivan 15
    6. Pietraszko 1
    7. Tomczyk 0

    44-46 dla CKM

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    giba

    Jeżeli pisząc o bydgoskich młodzieżowcach cyt: "takie tam", po spójrz sobie na KSM z tego sezonu i zobacz ,że nasi mają większą średią niż np."taki tam " Pietraszko.

    O mecze u siebie jestem spokojny , a w szczególności gdy CKM przyjeżdża z Lyonsem (5-6 pkt , z czego 3 w 13 biegu).

    A o Robackiego to się nie martwię i jestem pewien ,że nie będzie miał problemów z objeżdżaniem Pietraszki czy Pietrzyka , a jestem przekonany że sprawi bydgoszczanom miłą niespodziankę i pokona wyżej od siebie notowanego rywala.

    Wynik będzie oscylował gdzieś w granicy 49:41 oczywiście dla Bydgoszczy.

  17. Powrót do góry    #17
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    jestem spokojny o wynik, polonia jest bardzo movna u siebie a i ckm jezdzi slabo na wyjazdach, ok 50 - 40 dla bydgoszczy oczywiscie
    ps a typowanie ze robak zdobedzie 4 pkt jest troche smieszne,
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    O zwyciestwo bezie ciezko, ale ja jak zawsze jestem optymista: zwyciezymy 47:43. Licze, ze spotkanie bedzie podobne do tego z Unia Leszno na naszym torze. Tak czy siak emocje gwarantowane!

    pozdrawiam

    Coolek

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie.Co do wyniku jest on sprawą odtwartą, ale wydaje mi się, że Polonia powinna wygrać to spotkanie 50-40.
    Jestem ciekawy postawy Tomka i jego walki z Sullivanem.
    Oby pokazał na co go stac i utarł nosa tym, którzy stawiają na nim krzyżyk.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po spotkaniu w rundzie zasadniczej kiedy CKM miał 4 defekty i jeździł bez Walaska byłem przekonany, że rewanż w potocznie nazywanych play-off będzie na styku do ostatniego biegu. Niestety moje plany ( czytaj 15 bieg decydujący ) pozostaną w sferze marzeń. Forma jaką ostatnio prezentuje Częstochowa a szczególnie Walasek nie rokuje raczej zwycięstwa w Bydgoszczy. Sam Sullivan, w którego komplet punktów jakoś nie wierzę, spotkania nie wygra. Minusem jest również brak Jonssona ( mam nadzieję, że nie jest to jakaś zasłona ) który jest napewno pewniejszy niż Lyons.
    Po stronie Bydgoszczy jest również przewaga jeśli chodzi o młodzież. W spotkaniach wyjazdowych Robacki, Stanisławski jak i Umiński są chimeryczni ale u siebie potrafią wygrać z każdym.
    Atutem CKM wbrew pozorom może okazać się tor, który może być lekko rozmoczony a jak Polonia jeździ na miękkiej nawierzchni wszyscy wiedzą.
    Pomimo pewnego spokoju o wynik liczę na wyrównane i ciekawe widowisko bo jakim sportem byłby żużel gdyby nie emocje do ostatniego biegu.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak narazie.....

    to tylko Unia była bliska zwycięstwa w Bydgoszczy i pokazała, że Bydgoszczanie nie są wcale tacy groźni. A Mistrzem może zostać tylko ta drużyna, która wygra w Bydgoszczy. Jaki wniosek? Tylko Leszno ma szanse zagrozić Polonii w zgobyciu mistrzostwa.

  22. Powrót do góry    #22
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    tak jak mowisz, nie inaczej, szczegolnie z tak wspaniala jazda jak w meczu z wts'em
    moim zdaniem nikt nie wygra w bydzi !!
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    mecz candela - bydgoszcz

    Moim zdaniem to
    1. T. Gollob w półfinale do IMP jechał trenigowo aby awansować.
    2. Uważanie ze dorobek punktowy Tomka Golloba w DMŚ czyli 17 punktów to mało jest to bardzo śmieszne.
    3. śmieszne jest porównywanie jazdy pietrzyka i robackiego
    prawda jest taka że Robacki i Pietrzyk to zawodnicy swego toru. Ale mówiąc szczerze Robacki jest leprzy miał też dobre występy na wyjeżdzie .
    typuje 50 - 40 dla bydgoszczy

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    utek20 śmieszny to Ty jesteś - w statystykach po rundzie zasadniczej pietrzyk jest 39 a robacki 45

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wygra Bydgoszcz

    Mój typ 51:39, no chyba że Jacek da ciała. W Bydgoszczy nawet PePe może się pokusić o zwycięstwo z Sullivanem. Tomek u siebie zrobi wystarczająco punktów, z kolei o Robaka na naszym torze jestem w miarę spokojny. Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek wygrał u nas (przynajmniej w tym sezonie). Podejrzewam też, że trzy zwycięstwa w Bydgoszczy wystarczą na tytuł w tym roku.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Zaskakuje mnie nieduze zainteresowanie tym meczem kibicow z obu miast. Czyzby wakacyjna pora byla tego powodem? A tak poza tym to czy zna ktos ceny biletow na ten pojedynek? Chcialbym wiedziec jak licznych tlumow moge oczekiwac w niedziele w Bydzi. Obawiam sie, ze wakacje niekorzysnie wplyna na ilosc kibicow. Ja sam wracam specjalnie w sobote, abym mogl obejrzec Polonie w akcji, ale paru moich kumpli nie bedzie mialo tyle szczescia:(

    pozdrawiam

    Coolek

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    będe na tym meczu

    Ja będe na tym meczu mimo wakacji. Nie będe oryginalny i powiem że będzie wynik w granicach 50:40 oczywiście dla PointS/Polonii Bydgoszcz. Osoby które stawiają na remis lub minimalne zwycięstwo Częstej podają takie typy chyba tylko tak dla jaj. W Bydzi nikt nie jest w stanie wygrać. Nawet jeśli Sullivan walnie komplet to przecież on jeden meczu nie wygra. A nie sądze, żeby Walasek czy Holta wygrywali z Protasem czy T.Gollobem. Nie należy lekceważyć nikogo, ale nie ma też co sie przesadnie bać Częstej. Nawet jeśli Sullivan wygra we wszystkich swoich biegach, z wszystkimi rywalami - to nie zapewni zwycięstwa swojej drużynie. Bo tak jak mówiłem Gollob i Protas powinni wygrywać z Walaskiem czy Holtą, Robal z Pietrzykiem, a juniorzy z Bydzi z juniorami z Częstej. W końcu Włókniarz ma podobny skład co Polonia. Jest czterech dobrych zawodników i jest druga linia. A jak jest podobna budowa składu - atutem będzie własny tor i wygra Polonia. Powinno być w granicach 50:40 dla Polonii, a ci którzy typują remis bądź zwycięstwo Częstochowy niech sie nie ośmieszają i zmienią typ na zwycięstwo Bydgoszczy. PZDR - Miłosz

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A przecież T.Gollob z Sullivanem przynajmniej raz w tym meczu powinien wygrać i wątpie żeby Sully zdobył czysty komplet punktów.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Tak, powinien, ale nie musi. A, niestety, patrzac na jazde Tomka w tym roku moze byc i tak, ze przegra z Ryanem wszystkie biegi. Ale, jak slusznie zauwazyles, nie pomoze to Wlokniarzowi w zwyciestwie (mam nadzieje!).

    pozdrawiam

    Coolek

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po tym co sie stało Grzesiowi Walaskowi emocji raczej nie bedzie :(

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli CKM pojedzie w tym spotkaniu bez Jonssona i Walaska na co sie nistety zanosi to raczej po emocjach w tym spotkaniu. Szkoda Włókniarza, który przez kontuzje swoich człowych zawodnków straci szanę na medal w tegorocznych rozgrywkach.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    popieram przedmówców, emocji w tym meczu "raczej" niebędzie!!!???

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takiej sytuacji nie wiem czy warto pójść na ten meczor. Skoro będzie to spotkanie do jednej bramki nie wiem czy nie szkoda kasy - wole odkladać do skarpety. Ale z drugiej strony bez względu na wynik pojedynki Sullivana i Golloba... Qrde nie wiem co robić :( . A pojedynki Golloba i Sullivana moge obejrzeć z bliska max 2x w roku, bo na GP nie jeżdże (oglądam w Canal+), na wyjazdy Polonii w lidze też nie. Chodze jak już tylko u siebie. No nie wiem czy warto iść czy nie warto.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nad czym się zastanawiacie???? Ja waliłbym na ten macz gdybym mógł Ryan jeździ prawie bezbłędnie więc conajmniej 6 wyścigów będzie fajnych :) a jest jeszcze Rune i pojedynki młodzików. Chyba że w Bydgoszczy prawdziwych kibiców już nie ma bo w Czestochowie nikt by się nie zastanawiał czy ma iść na taki mecz

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po kontuzji Walaska szanse Częstochowy na sukces w tym meczu są coraz mniejsze.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach

    rozczarowanie...

    ... nie meczem, bo ten byl naprawde dobry, nie wynikiem, bo ten w zupelnosci mi odpowiada (w koncu wygralismy!), ale postawa kibicow Polonii Bydgoszcz. Ludzie, to byl pierwszy z trzech finalowych meczow w Bydgoszczy, a nas na stadionie bylo moze 6 tysiecy! Co z tego, ze klub podwyzszyl ceny biletow, co z tego, ze Wlokniarz przyjechal oslabiony! To mial byc jedeno z tych spotkan, na ktorych BYDGOSKI Klub Sportowy mial zarobic. I co? Nasuwa mi sie pytanie: po co bylo sie pchac do pierwszej czworki i walczyc o zloto? W koncu bydgoszczan i tak nie interesuja losy Polonii. Na meczach "dolnej" czworki kibicow byloby niewiele mniej, ale za to wydatki klubu duzo mniejsze. A juz teraz Pepe narzeka, ze klub wisi mu z wyplata niemal od poczatku sezonu, a po "takim" meczu na pewno tych zaleglosci nie odrobia. Wybaczcie, ale musialem dac upust swojemu niezadowoleniu. Szkoda, bo liczylem na takie male zuzlowe swieto, a frekwencja przypominala mi raczej pojedynki z Wybrzezem czy Pergo...

    pozdrawiam

    rozgoryczony Coolek

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Toba Coolek,bydgoscy kibice nie popisali sie takze tym razem.Czulam sie jakbym byla na meczu z najslabsza druzyna Ekstraligi,a przeciez to play-off i na dodatek z silna druzyna!Ci ktorzy nie przyszli niech żaluja bo to byl fajny meczyk,bylo duzo walki na torze, a na dodatek Bydgoszcz wygrala.Ciekawa jestem ilu kibicow przychodzilo by na mecze jak by Bydgoszcz walczyla o utrzymanie sie w Ekstraklasie.A podniesienie cen biletow mozna zrozumiec.Klub ma duze problemy finansowe,zalega z wyplatami zawodnikom.Jednak atmosfera na stadionie jest potrzebna a niestety tego w Bydgoszczy brakuje.

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bilety drogie

    Musze powiedziec,ze spodziewalem sie, tak malej frekwencji na tym meczu. Oczywiscie szkoda, ale z drugiej strony zauwazcie, ze przecietna rodzina musi wydac na same bilety 44 zl. Do tego dochodzi jeszcze dojazd i czesto zaspokojenie lakomasta dziecaka, lub inne wydatki. Razem okolo 55 zl 2 razy w miesiacu. Dla przecietnego Polaka to duzo i chwala tym ktorzy i tak na mecz sie wybieraja. Dla nas nastolatkow to bardzo dziwne, ze ludzie siedza cala niedziele w domach, a nie pojda emocjonowac sie zuzlowymi zmaganiami, ale... - patrz 2 linijka.
    Pozostaje tylko wierzyc w to, ze zaoszczedzajac na dzisiejszym meczy wiele rodzin i innych mniej zamoznych kibicow dopelni stadion przy ul. Sportowej przy okazji nastepnego meczu.

    Pozdrawiam !

    P.S. Przepraszam za te przecietne statystyki :)
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Po walce

    Mecz przegralismy ale po walce i to sie liczy.Sam po odpadnieciu Grzesia Walaska i Jonssona myslalem ze dostaniemy mocno po tylkach a jednak tak sie nie stalo Włókniarz w oslabieniu walczyl jak rowny z rownym i za to chopakom naleza sie duze brawa oczywiscie te brawa nie naleza sie dziwkarzowi Malesze ten czubek wszystkie sily traci w burdelu wraca nad ranem i pozniej nie ma co sie dziwic jego wspanialym osiagniecia na torze. Troche slabiej pojechal Ryan ale przeciez nie jest maszyna,reszta na swoim dobrym poziomie.

    Ps.nasuwa sie jedna mysl ze gdyby jezdzil Grzesiek i dorzucil chociaz 6 punktow to mecz bylby nasz ale oczywiscie to tylko gdybanie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Golloby co robili - w pale sie nie mieści!!!

    A to co wyprawiali Golloby to sie w pale nie mieści!! Jacek był słaby i od tego zacznijmy. A Tomek ciągle chciał go asekurować. Zamiast gnać do przodu po zwycięstwo - to nie Tomka interesuje bardziej jego brat Jacuś niż własna osoba. Skoro jacek jest słaby tomek powinien sam gnać do przodu a Jacek powinien walczyć sam. Pierwszy bieg meczu: po pierwszym wirażu Golloby wzieli w kleszcze Lyonsa (znanego z występów w Bydzi w roku '01). Jacek popełnia błędy, a tomek zwalnia żeby blokować Australijczyka, zamiast gnać do przodu. No i na ostatnich metrach Lyons przeszedł Jacka, a gdyby tor był troszke dłuższy - Kangur pewnie "łyknołby" ich obydwu. A jakby Tomek nie patrzał na brata - by by miał pewne zwycięstwa biegowe, Jacek by był trzeci i będzie 4:2 - czyli lepiej jak 3:3. A jak obydwaj jadą wolno to rywal wyprzedzi ich dwóch. Tak było też w 8 biegu, gdzie "Rychu Holtański" też wykorzystał tą "asekuracje" i przeszedł nie tylko jednego, ale dwóch. Te swoje gupie rodzinne praktyki Golloby praktykują już co najmniej kilka lat (z małymi przerwami gdy jacek jeździł w Pile) i prawie nigdy im sie to nie udaje, więc niech już wreszcie z tym skończą.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak swoją drogą Holta miał super szybką maszyne, kopa to ona już miała :)
    Bo lepszą jak Golloby pare już tworzą Protas z RObalem, mimo Golloby to rodzina, a Protas i Robal nie. Bo PePe i Robak starają sie jeździć parą, z tym że jak PePe widzi, że partner popełnia błąd - wtedy Protasiewicz już grzeje do przodu a nie czeka na Robackiego. I tak powinno być z Gollobami.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    strategia gollobow

    tez bylem na tym meczu i chodze na polonie odw wielu lat i wwiem ze takie praktyki toem z jaca stosuja od paru lat( jak sam zauwazyles) i w 90% przypadkach daje to efekt. kilka tytulow parowych MP zrobili! tomek ma taka maszyne ze lyons nie mial szans go wyprzedzic.
    jesli chodzi o holte-jaca popelnil blad w ustawieniu- poszedl na orbite-i tomek wcale nie zwalnial-sam widziales wscieklosc tomka po biegu i gesty dezaprobaty w strone jacy!
    tomek jaki jest taki jest.juz sie nie zmieni! i tak jest najlepszy! ----> kto nie wierzy niech zaanalizuje ostatni final IMP w Toruniu!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    Stategia Gollobów

    Wiadomo od zawsze że Golloby jadą Tomek po szerokiej a Jacek po małej. Jak startują odwrotnie to się przed pierwszym łukiem 2 okrążenia zamieniają miejscami Ale tel głąb Jacek tego nie zrobił. Tomek poszedł na dużą i zostało miejsce. Zreszta Jaca miał osiołki a nie motory. A co do ilości ludzi to weźcie pod uwagę : piękna pogoda może ostatnie dni, wizyta papieża i wakacje. Wielu moich znajomych siedziało nad wodą.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    czestochowa mimo braku Walaska swietnie moim zdaniem wypadla w tym meczu 50:40 to przeciez nie 56:34 tak jak w rundzie zasadniczej. szkoda tylko ze Sullivan tak puzno sie przelamal. I co najwarzniejsze wlukniarz pokazuje ze niemozna go spisywac na straty i ze bedzia walczyl do konca!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodze sie z Draxem (no moze nie do konca) WŁÓKNIARZ a nie wlukniarz, ale to malo istotne. Jestem dumny z postawy chlopakow (MALECHA TO NIE CHLOPAK) zamasta niego Walasek mysle 6-7 punktow wiecej nie wymagam i co sie dzieje 47:43 Bydgosz dostaje w dupe. Przy przewspanialej dyspozycji pana JACKA. Nie wolno gdybac, ale BKS nie nalezy sie DMP niech go zdobedzie kto inny PROSZE!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •