Strona 22 z 147 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a moze zamiast zajmowac sie zuzlowcami krecacymi sie w lewo, obrzucaniem ruskiej czy niemieckiej ambasady, to byscie pogonili ruskich dyplomatow z terenu PL?



    zadna dyscyplina sie na to nie zdecyduje, poza indywidualnymi przypadkami dzbanow, ktorzy jawnie popra putina. Zadna, co nie znaczy, ze niezrobi tego polska liga zuzlowa
    Bo wiadomo, że liga o ŻADNYM znaczeniu na świecie musi świecić przykładem...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    mszat (02-03-2022)

  3. Powrót do góry    #947
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    abstrahując od tego że niektórzy mają podwójne obywatelstwo... ja pindziu. to weź jeden z drugim przestań palić gazem bo z rosji czy też węglem.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2022), mszat (02-03-2022)

  5. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    klubowy FB potwierdza, ze Sawina jest z klubem na zgrupowaniu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #949
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    klubowy FB potwierdza, ze Sawina jest z klubem na zgrupowaniu
    tak, o decyzji było wiadomo od dłuższego czasu, widocznie przełamano wówczas zastrzeżenia Sawiny,
    że w zasadzie to on się już nie zna na współczesnym żużlu, że nie zna języka angielskiego itp.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/98...u-radzieckiego

    Ciekawy materiał Dryły o tym o czym my tu dyskutowaliśmy. Może sparta_mistrz zrozumie coś z tego...

  8. Powrót do góry    #951
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    niezły odlot. oni z Majewskim biorą w ogóle pod uwagę, że kiedyś z tymi zawodnikami będa musieli współpracować? oni tam mają z Majewskim jakiś wyścig o miano Naczelnego Moralizatora Polskiego Żużla?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Leonidas (02-03-2022), mentikk (02-03-2022), mszat (02-03-2022)

  10. Powrót do góry    #952
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ciekawe ,ze pisze to gosc ktory dostawal orgazmu na widok Emila jadacego po bandzie
    w Czestochowie i obdarowywal go roznymi pozytywnymi przydomkami z ruska torpeda wlacznie.
    Nagle mu sie przypomnialo,ze Emil czy Artem maja polskie obywatelstwo ,bo chcieli miec
    latwiej w zyciu.
    Kiedys za szczucie na Emila i innych rosyjskich zawodnikow przyjdzie mu sie wstydzic.
    Ale zaloze sie,ze wtedy taki Dryla i Majewski beda udawac,ze nic sie nie stalo i glupio do
    nich usmiechac tlumaczac,ze wiecie,w sumie to do was nic nie mamy ale rozumiecie,taka byla moda.

    https://www.youtube.com/watch?v=wUZ9EpyacSA
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-03-2022 o 14:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Leonidas (02-03-2022), mentikk (02-03-2022), mszat (02-03-2022)

  12. Powrót do góry    #953
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    teraz jest wyścig o to, kto bardziej potępi. Niewykluczone, że to jest inspirowane przez osoby, które na tej sytuacji moga zyskać. te wszystkie portale żużlowe to już od dawna jedna wielka gra interesów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    mszat (02-03-2022)

  14. Powrót do góry    #954
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Dryła odleciał...
    Czego on oczekuje od Artioma czy Emila?
    Jaki oni maja wpływ na wojnę i Putnia?
    Robi z nich kozłów ofiarnych, a to są tylko lub aż żużlowcy, którzy oprócz skręcania w lewo, niezbyt wiele potrafią i może jeszcze mniej rozumieją.
    Pewnie, można ich wykluczyć, mi to tam rybka. Tylko absolutnie ale absolutnie nic to nie da i nie wniesie.
    Po prostu Artiom, Emili i inni, będą kolejnymi "ofiarami" debila Putina

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Kaman (02-03-2022), Leonidas (02-03-2022), mszat (02-03-2022)

  16. Powrót do góry    #955
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    niezły odlot. oni z Majewskim biorą w ogóle pod uwagę, że kiedyś z tymi zawodnikami będa musieli współpracować? oni tam mają z Majewskim jakiś wyścig o miano Naczelnego Moralizatora Polskiego Żużla?
    Ale rozumiesz że mogą nie chcieć z nimi współpracować już nigdy? I to ich decyzja. Srają na Emila i Artioma, i mogą nigdy z nimi nie chcieć pracować.

  17. Powrót do góry    #956
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Przeczytaliście dokładnie całość. Wydaje mi się, że nie.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #957
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przeczytalem calosc.
    Wydaje mi sie,ze Dryla chce zalatwic DMP Motorowi Lublin.
    Wykluczenie Artioma i Czogunowa otwiera im furtke dosc szeroko.

    ps.
    wystarczajaco podle?
    Moim zdaniem duzo mniej niz jego szczucie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #958
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Hmm zawiesić lige drużyny osłabione ,ludzie gina ,widmo wojny światowej ,a wy chcecie sie bawić i oglądać żużel .
    To nie ludzkie .

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    Leonidas (02-03-2022), kingpin (02-03-2022), kobra102 (02-03-2022), lego (02-03-2022)

  21. Powrót do góry    #959
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeczytalem calosc.
    Wydaje mi sie,ze Dryla chce zalatwic DMP Motorowi Lublin.
    Wykluczenie Artioma i Czogunowa otwiera im furtke dosc szeroko.

    ps.
    wystarczajaco podle?
    Moim zdaniem duzo mniej niz jego szczucie.
    Bez Laguty zobaczą DMP jak świnia niebo. Rozsadnie piszesz, dużo masz racji w tym co glosisz, ale chyba nie wierzysz ze Dryla pisze dla jakiś korzyści klubowych? Miał kontakt z żużlowcami, zna Emila, Artioma, Grisze, i wydaje mi się, że po prostu wie że gdzieś mają tą wojnę, a chodzi im tylko o kasę.

    Zresztą Artiom przed chwilą potwierdził, że stara się o jazdę z Polską licencja, twierdzi że chodzi o znak,protest, a z zawieszeniem się liczy i ta licencja nie ma z tym związku.
    Czyje zachowanie jest bardziej podłe?

  22. Powrót do góry    #960
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Dryła odleciał...
    Czego on oczekuje od Artioma czy Emila?
    Jaki oni maja wpływ na wojnę i Putnia?
    Robi z nich kozłów ofiarnych, a to są tylko lub aż żużlowcy, którzy oprócz skręcania w lewo, niezbyt wiele potrafią i może jeszcze mniej rozumieją.
    Pewnie, można ich wykluczyć, mi to tam rybka. Tylko absolutnie ale absolutnie nic to nie da i nie wniesie.
    Po prostu Artiom, Emili i inni, będą kolejnymi "ofiarami" debila Putina
    Znaczy, że ty i tobie podobni, nic nie zrozumieli z tego co napisał Dryła.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #961
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Bez Laguty zobaczą DMP jak świnia niebo. Rozsadnie piszesz, dużo masz racji w tym co glosisz, ale chyba nie wierzysz ze Dryla pisze dla jakiś korzyści klubowych? Miał kontakt z żużlowcami, zna Emila, Artioma, Grisze, i wydaje mi się, że po prostu wie że gdzieś mają tą wojnę, a chodzi im tylko o kasę.

    Zresztą Artiom przed chwilą potwierdził, że stara się o jazdę z Polską licencja, twierdzi że chodzi o znak,protest, a z zawieszeniem się liczy i ta licencja nie ma z tym związku.
    Czyje zachowanie jest bardziej podłe?
    Wyklucza Ruskich,bedzie jakies Z/Z czy gosc a wtedy Lublin wkracza do gry na nowo.

    Sek w tym ,ze dopiero teraz mu sie przypomnialo do czego sluzy im polskie obywatelstwo.
    Zreszta oni w Polsce zyja,placa podatki i ich dzieci chodza tu do szkol,wiec czym sie roznia
    od innych obcokrajowcow zyjacych w Polsce na stale?Niczym.
    Ale najwieksze pretensje mam do laczenia tej wygody z tragedia na Ukrainie.
    To jest po prostu podle.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #962
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    dlaczego nie wywalimy z Polski wszystkich pracowników z Rosji we wszystkich dziedzinach? Czym to się różni od zarabiania na życie na żuzlu?
    Serio za chwilę jakieś pogromy na ulicach będa. A potem zdziwienie, że w obliczu tego co się dzieje ruskie utwierdzą się w przekonaniu, że putin dobrze robi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kobra102 (02-03-2022), maci78 (02-03-2022)

  26. Powrót do góry    #963
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeczytalem calosc.
    Wydaje mi sie,ze Dryla chce zalatwic DMP Motorowi Lublin.
    Wykluczenie Artioma i Czogunowa otwiera im furtke dosc szeroko.

    ps.
    wystarczajaco podle?
    Moim zdaniem duzo mniej niz jego szczucie.
    To przeczytaj jeszcze raz ten tekst ze zrozumieniem co pisze o bracie Artioma i dopiero wywnioskuj a nie snuj tutaj teorii spiskowej. Jest tam wyraźnie napisane jak brat zapatruje się na tą obecną sytuację. Radzę też przeczytać ostatnie zdanie gdzie przed puszczeniem tego tekstu dopytywał się zawodników rosyjskich a tak po za tym nie wiem po co to rozdmuchiwać bo Dryła to nie jest żaden autorytet.

  27. Powrót do góry    #964
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeczytalem calosc.
    Wydaje mi sie,ze Dryla chce zalatwic DMP Motorowi Lublin.
    Wykluczenie Artioma i Czogunowa otwiera im furtke dosc szeroko.

    ps.
    wystarczajaco podle?
    Moim zdaniem duzo mniej niz jego szczucie.
    Skąd ja wiedziałem, ze zaraz dyskusja pójdzie w ta stronę ? Szybko skrobnąłeś posta, ale nawet się nie zastanowiłeś, że Grisza tez wyleci. A to przecież zawodnik Motoru.

    Owszem, mocny tekst Dryły, ale raczej uzasadniony. I w pełni go popieram. Żadnych wyjątków być nie powinno, jestem za pełnym ostracyzmem Rosjan. Inaczej oni nigdy nie przejrzą na oczy. I co z tego, ze Emil czy Artiom tutaj bezpośrednio nie zawinili ? Oni jako Rosjanie, w pierwszej kolejności powinni poczuć się winni. I chociaż próbować coś działać. I wiem, zdaje sobie sprawę, ze sporo Rosjan oberwie rykoszetem za to co wyrabia Putin. Ale też wiem, że tylko sami Rosjanie mogą zmienić twarz Rosji. A dzisiaj słysze, ze niezależne sondażownie podają, iż 58% Rosjan popiera wojnę na Ukrainie, a osoby w wieku 60+ popierają ją w 75%. Wielu jest też Rosjan obojętnych. Czyli takich co mają to w doopie, byle im się kasa zgadzała. I do tej grupy zaliczam Artioma, Emila, i jeszcze kilku innych. Oni jak trzeba, to wystawią odpowiednią grafikę na fejsie czy TT. A po kilku dniach szybko ją zdejmą, aby nie podpaść swoim. Tak to u nich działa.

    Więc jak ci "dobrzy" Rosjanie chcą uczestniczyć w życiu społecznym tego "zgniłego" zachodu, to niech spowodują, że taka Rosja będzie się stosowała do naszych zasad. Maja wybór, mogą się nie stosować. ale wtedy trzeba im powiedzieć :

    иди на хуй!
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Lafan (02-03-2022), Petroniusz (03-03-2022), Przemek (02-03-2022), dockm (03-03-2022)

  29. Powrót do góry    #965
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Dryła wyciera sobie mordę polskimi "wartościami", a co gorsza jeszcze próbuje uczyć innych "etyki". Dla mnie to obrzydliwe.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2022)

  31. Powrót do góry    #966
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    żale, ze ruscy maja nasz paszport za nic, przy jednoczesnym wyznaniu puszczania im hymnu z komórki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (02-03-2022)

  33. Powrót do góry    #967
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wyklucza Ruskich,bedzie jakies Z/Z czy gosc a wtedy Lublin wkracza do gry na nowo.

    Sek w tym ,ze dopiero teraz mu sie przypomnialo do czego sluzy im polskie obywatelstwo.
    Zreszta oni w Polsce zyja,placa podatki i ich dzieci chodza tu do szkol,wiec czym sie roznia
    od innych obcokrajowcow zyjacych w Polsce na stale?Niczym.
    Ale najwieksze pretensje mam do laczenia tej wygody z tragedia na Ukrainie.
    To jest po prostu podle.

    Ja to akurat rozumiem, jako że ruskie płacą podatki, posyłają dzieci do szkół, mówią po Polsku, to można było, zresztą zgodnie z przepisami, im to obywatelstwo wręczyć zgodnie z obowiązującymi przepisami, i przymknąć oko, dlaczego chcieli nagle takie obywatelstwo posiadać. Skoro jednak reprezentowali kraj na arenie międzynarodowej przez lata, ba, przestali reprezentować z powodu czysto finansowych, to do tego bojkotu ruskich na całym świecie, w każdej dziedzinie życia, warto się przyłączyć, i ich po prostu zawiesić. Rozumiem wasze argumenty, że repka, IMŚ, to co innego niż liga, ale jednak jest bojkot wszystkiego co rosyjskie, mogę sobie nie wyobrażać tego, by Rosjanin jechał w polskiej lidze w obecnej sytuacji, zarabiając przy tym miliony. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ich poglądy jak zauważył Dryła, są mocno niejednoznaczne, a wszelakie twarde stanowiska pojawiły się dopiero w obliczu możliwego zawieszenia i odcięcia od źródeł dochodu.
    Nie rozumiem ludzi, którzy piszą że ruskie nie odpowiadają za tą wojnę, cały postkomunistyczny świat, zmiany musiał wywalczyć na ulicach, twardo protestująć w przeogromnej liczbie, licząc się ze śmiercią, nawet Ukraińce 2005, 2014 potrafili twardo się postawić, i wyjść, ginąc na ulicy. Ruskie nie potrafią tego zrobić, nie potrafili przez 30 lat, ciężko nie dojść do wniosku, że taki układ im po prostu pasuje. Jeżeli tak jest, to niech tam siedzą u siebie, a dopóki się nie zmieni, cały zachód może nie chcieć mieć nic wspólnego z tym co rosyjskie. Czy to będzie czekolada, wódka, czy żużlowiec.

    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Dryła wyciera sobie mordę polskimi "wartościami", a co gorsza jeszcze próbuje uczyć innych "etyki". Dla mnie to obrzydliwe.

    Czemu najgłośniej krzyczą kibice Sparty, i o zgrozo Apatora? Przypadek jakiś? Ciekawe jaki jest związek tych opinii, z rosjanami w składzie. Ja widzę zależność, im więcej Rosjan w składzie, tym większe protesty kibiców danej drużyny i wycieranie się wartościami. To dopiero jest obrzydliwe. Piszcie wprost, że nie można ich zawiesić, bo Sparta straci skład który budowała latami, to jest argument nad którym warto się pochylić, a nie kurde jakieś ideologie.

  34. Powrót do góry    #968
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    To przeczytaj jeszcze raz ten tekst ze zrozumieniem co pisze o bracie Artioma i dopiero wywnioskuj a nie snuj tutaj teorii spiskowej. Jest tam wyraźnie napisane jak brat zapatruje się na tą obecną sytuację. Radzę też przeczytać ostatnie zdanie gdzie przed puszczeniem tego tekstu dopytywał się zawodników rosyjskich a tak po za tym nie wiem po co to rozdmuchiwać bo Dryła to nie jest żaden autorytet.
    Czego niby nie zrozumialem?
    Tego,ze pewnie wyrazaja sprzeciw obwinianiu ich za wojne na Ukrainie i powiedzieli mu to wprost?
    Przeciez ten caly artykul jest na to nastawiony.

    Grisza nigdy nie nalezal do inteligencji ale dlaczego za jego upadek ma odpowiadac Artem?
    Dlaczego zdjecie jakiegos dziecka ma powodowac smutek i przerazenie tylko u nich?
    Czy inni zuzlowcy w tym czasie nie wrzucali jakis filmikow na MS?
    Skoro jego ta tragedia tak poruszyla i porusza,a nie jest przeciez Rosjaninem,to chyba logicznym jest aby
    jak juz wymaga od nich,wymagac tego samego od innych.
    Dlaczego Artem wrzucajacy filmik jest oznaka upodlenia a inny zawodnik robiacy to samo juz nie?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Szybko skrobnąłeś posta, ale nawet się nie zastanowiłeś, że Grisza tez wyleci. A to przecież zawodnik Motoru.
    To co w ps. juz nie dalo ci do myslenia,manipulatorze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #969
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Czemu najgłośniej krzyczą kibice Sparty, i o zgrozo Apatora? Przypadek jakiś? Ciekawe jaki jest związek tych opinii, z rosjanami w składzie. Ja widzę zależność, im więcej Rosjan w składzie, tym większe protesty kibiców danej drużyny i wycieranie się wartościami. To dopiero jest obrzydliwe. Piszcie wprost, że nie można ich zawiesić, bo Sparta straci skład który budowała latami, to jest argument nad którym warto się pochylić, a nie kurde jakieś ideologie.
    Ależ ja tak samo będę bronił np. Rosjanina grającego w piłkę w jakiejś lidze hiszpańskiej czy innej. Żużel i moje związanie ze Spartą nie ma nic do tego Przykład Gleba najdobitniej pokazuje, że nie można wrzucać wszystkich Rosjan do jednego wora. Artiom tak samo śpiewał polski hymn po zdobyciu DMP, podobnie jak jego syn. Do tego zrezygnował z reprezentacji, ale do niektórych wciąż nie dociera. To kiedy wyraził swoje zdanie na temat wojny nie ma dla mnie znaczenia, to nie wyścig szczurów kto pierwszy ten lepszy. Ja w przeciwieństwie do Dryły nikogo nie próbuję publicznie moralizować, a on do tego jeszcze wykorzystuje swoją pozycję w polskim żużlu.

    Takie wykluczanie rosyjskich sportowców niczym nie różni się od lewackiego cancel culture. Rozumiem reprezentacje narodowe, ale co do sytuacji państwowej mają pojedyncze jednostki? Myślisz, że tak łatwo zmienić reżim w totalitarnym państwie? U nas strajki kobiet gówno dały, a co dopiero w takiej Rosji spróbować obalić cały rząd. To że Artioma żona coś wrzucała, czy jakiś inny brat mnie kompletnie nie interesuje i też nie powinno mieć wpływ na postrzeganie jednostki. Jeżeli ktoś miał ojca mordercę, to też z automatu jest mordercą?

  36. Powrót do góry    #970
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta




    Czemu najgłośniej krzyczą kibice Sparty, i o zgrozo Apatora? Przypadek jakiś? Ciekawe jaki jest związek tych opinii, z rosjanami w składzie. Ja widzę zależność, im więcej Rosjan w składzie, tym większe protesty kibiców danej drużyny i wycieranie się wartościami. To dopiero jest obrzydliwe. Piszcie wprost, że nie można ich zawiesić, bo Sparta straci skład który budowała latami, to jest argument nad którym warto się pochylić, a nie kurde jakieś ideologie.
    Jak juz pisałem, mi to tam rybka - można wywalić Artioma, Gleba (choć nie wiem z jakiej paki wywalać reprezentanta Polski, ale OK), a nawet Woffindena (bo może akurat polubił jakieś śmieszne zdjęcie na insta z Putinem).
    Serio, mam to w nosie.
    A wręcz nie nawet nie mogę się doczekać aż Dryła będzie szczytował z Mistrzostwa Stali i Zmarzlika zdobytego przy zielonym stoliku.

    Przypomnę jednak jeszcze, że sport jest dla Emila, Artioma i reszty, źródłem pracy. Dryła, Majewski i inni, chcą pozbawiać emigrantów zarobkowych pracy, bo dyktator kraju w którym się urodzili, postradał zmysł, wysłał wielu ich rodaków na śmierć i zgotował śmierć wielu Ukraińcom.
    Tak... To bardzo dobry powód, by pozbawiać pracy emigrantów zarobkowych. :/
    Dodatkowo przypomnę o mentalności Rosjan, która wywodzi się jeszcze z czasów caratu. Oni nie maja w zwyczaju obalać władzy na drodze demokratycznych reform. Jeśli Majewski, Dryła i ich forumowi piewcy liczą na to, że Emil, Grisza i Artiom pojadą do Moskwy i zorganizują pucz, który obali Putina, to ja nie wiem... Nie wiem co trzeba mieć w głowie by na to liczyć.
    Zamiast tego, stosuje się rozwiązanie typu - a doj#bmy wszystkim Ruskim bo tak.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2022)

  38. Powrót do góry    #971
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie do głowy pomysł, aby próbować wypuścić Emila na polskiej licencji. Wstyd byłby większy niż w 2013...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    blacktop (02-03-2022)

  40. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Raczej nikt mu jej nie da.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #973
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Nie No wcale piony z złomem Putina nie zbijał.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    blacktop (02-03-2022)

  43. Powrót do góry    #974
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czego niby nie zrozumialem?
    Tego,ze pewnie wyrazaja sprzeciw obwinianiu ich za wojne na Ukrainie i powiedzieli mu to wprost?
    Przeciez ten caly artykul jest na to nastawiony.

    Grisza nigdy nie nalezal do inteligencji ale dlaczego za jego upadek ma odpowiadac Artem?
    Dlaczego zdjecie jakiegos dziecka ma powodowac smutek i przerazenie tylko u nich?
    Czy inni zuzlowcy w tym czasie nie wrzucali jakis filmikow na MS?
    Skoro jego ta tragedia tak poruszyla i porusza,a nie jest przeciez Rosjaninem,to chyba logicznym jest aby
    jak juz wymaga od nich,wymagac tego samego od innych.
    Dlaczego Artem wrzucajacy filmik jest oznaka upodlenia a inny zawodnik robiacy to samo juz nie?



    To co w ps. juz nie dalo ci do myslenia,manipulatorze.
    Kolego przeczytaj to jeszcze raz bo nie zrozumiałeś i siejesz zamęt. Jest wyraźnie napisane, że dodatkowo brat mistrza świata też popiera reżim putinowski, czy mam do Ci wkleić? Człowieku czy Ty rozumiesz, że jak zawieszą Artjoma, Emila to również zawieszą Grisze, Logaczewa, Kulakowa itd. Piłeś coś dzisiaj czy udajesz nieprzytomnego? Kolego tu jest druga strona medalu bo jak usłyszysz "hasło" Lublin to już zaczynasz dostawać obstrukcji gdzie było to widać we wcześniejszych Twoich komentarzach. Teraz to chcesz wykorzystać w takiej sytuacji? Zachowujesz się niczym Putin w stosunku do Ukrainy bo Lublin Ci tutaj nie pasuje. Powiem krótko: odpyerdol się od Lublina.

  44. Powrót do góry    #975
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No i co z tego?
    Czogunow protestowal przeciw Putinowi zanim stalo sie to wymagane jak licencja a ten chce go wrzucac do jednego wora z Grisza.
    Gdzie tu logika?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-03-2022 o 16:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #976
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Dryła nakłada prywatne sankcje Szkoda, że jak Drabik na media założył prywatną sankcję za mieszanie go z błotem, to jej nie respektowano

  46. Powrót do góry    #977
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Dryła wyciera sobie mordę polskimi "wartościami", a co gorsza jeszcze próbuje uczyć innych "etyki". Dla mnie to obrzydliwe.
    Dziennikarskie zero.
    On właśnie powinien być bojkotowany.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Awkop (02-03-2022), Leonidas (02-03-2022), kobra102 (02-03-2022), mszat (02-03-2022)

  48. Powrót do góry    #978
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    A na marginesie - wygląda na to, że mamy Jacka Holdera w GP.

  49. Powrót do góry    #979
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To bylo jasne juz jak wycofali sie z GP w Togliatti.
    Sankcje na reprezentacje byly oczywiste.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #980
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Dryła to zero. Nie dość, że jako komentator jest marny, to jeszcze udowodnił, że zagra dokładnie tak jak mu każe Majewski.
    Niech się nie zesra od tych prywatnych sankcji. Jak ktoś w jednym tekście przez 12 akapitów jedzie po Rosjanach, dodaje, że to "nie jest gest wrogości" i na koniec każe im wy***dalać, to mamy do czynienia z niezrównoważeniem.
    To nawoływanie do nienawiści jako osobie jako tako publicznej nie przystoi. Hormony buzują?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Awkop (02-03-2022), Buszmen (02-03-2022), mszat (02-03-2022)

  52. Powrót do góry    #981
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jak się Emil z Artkiem zrzekną obywatelstwa Rosji, spala dowody oraz busy z "wielką Rosją" na moje wtedy mogą jeździć.
    O ile zdadzą PL licencje

  53. Powrót do góry    #982
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jak się Emil z Artkiem zrzekną obywatelstwa Rosji, spala dowody oraz busy z "wielką Rosją" na moje wtedy mogą jeździć.
    O ile zdadzą PL licencje
    Artiom już wystąpił o polską licencję. I coś w stylu, że nie identyfikuje się z putinowska Rosją.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  54. Powrót do góry    #983
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Artiom już wystąpił o polską licencję. I coś w stylu, że nie identyfikuje się z putinowska Rosją.
    Po co te szopki jak wszyscy zawieszeni to wszyscy i nie ważne czy to Grisza, Emil itd.

  55. Powrót do góry    #984
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/98...ich-sportowcow

    Współczuję wszystkim normalnym kibicom prezesa i klubu któremu muszą kibicować. Nie jestem zaskoczony. Patologia.
    Mam nadzieję, że telewizja nie będzie tego pokazywać, a ludzie nie będą płacić pieniędzy. Żenada.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  56. Powrót do góry    #985
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Artiom już wystąpił o polską licencję. I coś w stylu, że nie identyfikuje się z putinowska Rosją.
    Majewskiego i Dryly nie lubie ale jak ci tak szkoda Ruskich to jedz do nich i tyle

  57. Powrót do góry    #986
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Czyli jednak. Termiński idzie na wojne, której niestety nie wygra ; (

  58. Powrót do góry    #987
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Termos już straszy prawnikami, milionowymi odszkodowaniami i informacjami że puści Emila z polską licencją w razie czego. Tylko czekać kiedy Rusko dołączy do grona obrońców wyrzucenia Rosjan z ligi.

    Rozważania wśród działaczy by ich zawiesić muszą być poważne, skoro prezes klubu decyduje się na ostrzał kibiców, i po prostu się wypowiada, gdzie mógł (powinien) siedzieć cicho.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Czyli jednak. Termiński idzie na wojne, której niestety nie wygra ; (
    Ciężko powiedzieć czy nie wygra, mogą wywalczyć z Rusko by Emil i Artiom pojechali z Polską licencją.

  59. Powrót do góry    #988
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/98...ich-sportowcow

    Współczuję wszystkim normalnym kibicom prezesa i klubu któremu muszą kibicować. Nie jestem zaskoczony. Patologia.
    Mam nadzieję, że telewizja nie będzie tego pokazywać, a ludzie nie będą płacić pieniędzy. Żenada.
    Jakim trzeba być bezczelnym sku....em żeby w takiej chwili liczyć złotówki

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    blacktop (02-03-2022)

  61. Powrót do góry    #989
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/98...ich-sportowcow

    Współczuję wszystkim normalnym kibicom prezesa i klubu któremu muszą kibicować. Nie jestem zaskoczony. Patologia.
    Mam nadzieję, że telewizja nie będzie tego pokazywać, a ludzie nie będą płacić pieniędzy. Żenada.

    stąd już niedaleko do zaprzeczania inwazji ruskich na ukrainę.
    czekam na kolejne wystąpienia termińskiego, że ukraińcy strzelają sami do siebie, a ruscy wjechali tam z misją pokojową.


    Aпатор, Aпатор!

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    blacktop (02-03-2022)

  63. Powrót do góry    #990
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Żenada i brak słów.

  64. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    blacktop (02-03-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •