Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 200

Wątek: Ekstraliga 2017 - ogólnie

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jeśli tak mówisz, to może tak jest. ja bojkotuję żużel na stadionie od 5 lat
    Nie ma się czym chwalić. Ja za blamaż na Narodowym zbojkotowałem drugie SGP na Narodowym, ale obrażać się na wieku wieków ? To głupie jest. Jakbys kochał ten sport to byś tak nie postępował.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Kontrowersyjna decyzja, dość mocno zwłaszcza po ostatnim złotym kasku, gdzie odwołali dzień wcześniej a Zielonogórscy kibice pisali że pogoda była dobra na rozegranie zawodów.

    Raczej kluby zbyt przeciwne temu nie były, i raczej nie chodzi tu o czynnik ekonomiczny. Falubaz rok temu z Rowem się przekonał co znaczy mecz na "nie swoim torze", w Częstochowie musi być beton, więc tam najbardziej byli za tą decyzją, a Leszno po ubiegłorocznym blamażu, nie chce na dzień dobry mieć "wtopy", bo jeżeli warunki nie byłyby perfekcyjne, to wyniki mogły być loteryjne, tylko to trochę kpina z kibiców, ale nie wierzę że centrala wymuszała odwołanie na klubach, było raczej odwrotnie. To Leszno, Czewa i Cieślak wymusiły odwołanie kolejki.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Kontrowersyjna decyzja, dość mocno zwłaszcza po ostatnim złotym kasku, gdzie odwołali dzień wcześniej a Zielonogórscy kibice pisali że pogoda była dobra na rozegranie zawodów.
    Ba, pogoda była idealna na żużel, ani zimno, ani gorąco, bez żadnych opadów. Tyle tylko, że my morzemy się mądrować, bo wiemy o tym po fakcie. A decyzję trzeba było podejmować przed faktem

    Raczej kluby zbyt przeciwne temu nie były, i raczej nie chodzi tu o czynnik ekonomiczny. Falubaz rok temu z Rowem się przekonał co znaczy mecz na "nie swoim torze", w Częstochowie musi być beton, więc tam najbardziej byli za tą decyzją, a Leszno po ubiegłorocznym blamażu, nie chce na dzień dobry mieć "wtopy", bo jeżeli warunki nie byłyby perfekcyjne, to wyniki mogły być loteryjne, tylko to trochę kpina z kibiców, ale nie wierzę że centrala wymuszała odwołanie na klubach, było raczej odwrotnie. To Leszno, Czewa i Cieślak wymusiły odwołanie kolejki.

    Dla mnie to jest oczywiste, ze kluby wymusiły na centrali te odwołanie kolejki. Jednak jestem zdania, ze bardziej tutaj chodziło o straty finansowe a mniej o ewentualny wynik sportowy. A sam Cieślak to obawiać powinien się najmniej. Przecież GKM znany jest z tego, że gorzej radzą sobie na torach cięższych, przyczepnych. A taki niewątpliwie byłby na W69 przy aktualnej pogodzie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-04-2017 o 21:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie ma się czym chwalić. Ja za blamaż na Narodowym zbojkotowałem drugie SGP na Narodowym, ale obrażać się na wieku wieków ? To głupie jest. Jakbys kochał ten sport to byś tak nie postępował.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    jak kiedyś przeżyjesz to co ja w Toruniu 2012 to może zrozumiesz. takie rany łatwo się nie goją. ale czas leczy rany

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jak kiedyś przeżyjesz to co ja w Toruniu 2012 to może zrozumiesz. takie rany łatwo się nie goją. ale czas leczy rany
    Trzeba było być gdzieś w okolicach parkingu , razem z idolem ruszyłbyś na kangurów i rany goiły by się szybciej

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-04-2017)

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Trzeba było być gdzieś w okolicach parkingu , razem z idolem ruszyłbyś na kangurów i rany goiły by się szybciej
    Niewykluczone

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    obiektywnosc dunskiego pijusa - obrazil sie na zuzel jak skrzywdzono jego kochasia.
    gdy krzywdzono innych to wtedy bylo ok.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    obiektywnosc dunskiego pijusa - obrazil sie na zuzel jak skrzywdzono jego kochasia.
    gdy krzywdzono innych to wtedy bylo ok.
    Robiego to Ty szanuj. Da Ci ignora i po co Ci to.

  10. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jak kiedyś przeżyjesz to co ja w Toruniu 2012 to może zrozumiesz. takie rany łatwo się nie goją. ale czas leczy rany
    Robi widziałem jak rozbijali się Wiesio i Artur Pawlak, Andrzej Zarzecki, wierz mi to nieporównywalne sprawy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Robi widziałem jak rozbijali się Wiesio i Artur Pawlak, Andrzej Zarzecki, wierz mi to nieporównywalne sprawy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja najbardziej przeżyłem śmierć Kurmanka. Nie znałem go osobiście , zamieniłem z nim w życiu zaledwie kilka zdań ale to był dobry chłopaczyna , a takich ludzi szkoda najbardziej w tym materialnym i dwulicowym świecie.

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Taki bojkot się odbywa. Nie jest on zorganizowany ani specjalnie jakoś widoczny. Wsród niektórych przychodzi zniechęcenie do stadionowego speedwaya i olewanie ludzi przyczynia się do owego zniechęcenia. Mojego meczu nie odwołali ale wiem co czuja kibice którzy nastawili sie na świateczną inaugurację. Są ludzie którzy układają sobie zycie pod kolejkę ligowa i odwołanie na dzień lub dwa meczu jest gorsze niż na dwie godz przed meczem.
    Jest takich trochę, po cichu bojkotujących mecze.
    Np od pamiętnego meczu z Gorzowem w RZ na W69, moja noga na stadionie nie postała.
    Za ten tor, postanowiłem do końca sezonu nie zostawić złotówki w kasie.
    Pewnie nie tylko ja.
    Choć powody mogą być różne.

  13. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Popadli w paranoję z tą pogodą, kiedyś jeździło się póki nie było oberwań chmur.W Elitserien nic nie przekładają, w SGP również. Zmiękczyli się zawodnicy.
    Słusznie prawi Krzystyniak (wyjątek potwierdza regułę , "gorsze wypadki, brezmienne w skutkach bywają na suchych, betonowych torach, a nie po deszczu".
    Po deszczu zawodnicy nie naciskają tak manetki.

    1. Wrocław
    2. Zielona Góra
    3. Gorzów
    4. Leszno
    5. Toruń
    6. Grudziądz
    7. Rybnik
    8. Częstochowa

  14. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    W Elitserien nic nie przekładają, w SGP również.
    Chyba na SF dziś/wczoraj o tym pisali? To daje do myślenia... z jednej strony pogoda to rzecz niezależna od nas, z drugiej - aż nie chce mi się wierzyć że u nas są gorsze warunki do jazdy niż w Szwecji. Jestem zdania że trochę się u nas przesadza z tym odwoływaniem.

    A w ogóle "zabawne" jest to, że start ligi w połowie kwietnia w tym sezonie był uzasadniony chyba pogodą właśnie? Tymczasem to w pierwszej połowie mieliśmy idealną pogodę na żużel a nie w drugiej. No i słyszałem że wg wstępnych prognoz w majówkę też ma lać. W przyszłym roku będziemy zaczynać sezon w połowie maja.

    PS. mingozi, wyczyść skrzynkę
    BKS Polonia Bydgoszcz

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    mingozi (17-04-2017)

  16. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jak kiedyś przeżyjesz to co ja w Toruniu 2012 to może zrozumiesz. takie rany łatwo się nie goją. ale czas leczy rany
    Bez sensu takie zachowanie. Jakbys byl kibicem pilkarskim, obrazilbys sie na pilke po dwoch dowolnych meczach ulubionej druzyny. Niezauwazony spalony, gol strzelony reka, czerwona dla zawodnika faulowanego wczesniej piec razy bez konsekwencji, brak gola po przekroczeniu linii bramkowej - zwyczajna codziennosc.

    Nie ma co sie nad Nickim uzalac, na temat jego zachowania mozna ksiazke napisac. Zawsze dazy do sytuacji stykowych, zatem nie dziwne, ze sporo razy gwizdze sie na jego niekorzysc, czasem nieslusznie. A czasem sa to nawet decyzje "na pamiec", bo podobne sytuacje kazdy widzial dziesiatki razy.

    Pamietam jakis mecz w Anglii, gdy Nicki na ostatnim luku wpasowal w bande Bjerre (de facto kumpla z kadry), po czym chwile poxniej z usmiechem na twarzy opowiadal Louisowi, ze zawsze tak zrobi, gdy ktos mu zostawi miejsce przy kredzie. I nikt mu wtedy krzywdy nie zrobil, mimo ze krew sie gotowala u kazdego. Raz na wozie, raz pod

  17. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniazwalsekunia Zobacz posta
    Nic nie przebije zachowania plebsu, wsioków z leszna na gp 2012, kiedy to Gollob ośmieszył się wygrać z lokalnym matadorem- kurduplem Jareczkiem. Słyszałem, że musiał opuszczać stadion w eskorcie policji, bo buraki były rządne jego krwi. Najlepsze jest w tym wszystkim to, jak Hampel potraktował tych wszystkich fanatyków klubiku z bydłem w herbie, którzy dali by się za niego pokroić. Koncertowo ich wydymał bez wazeliny, z uśmiechem na twarzy i odmówił pojechania w najważniejszym meczu inkasując przed sezonem 1.2 ml za podpis. Koncertowo pograł z chamem w gumofilcach, który wcześniej po pijaku go obraził telefonicznie.
    Osmiesza to Ciebie ten post, a Gollob to co najwyzej mogl sie osmielic
    A teraz ciao, ide sie regenerowwc po dobrej "klatce+ barki"

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    darsen (19-04-2017)

  19. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    W Zielonej Górze bezchmurne niebo a barany z ekstraligi znowu pokazały co potrafią. Oby za tydzień spadł śnieg z deszczem.

  20. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    jak kiedyś przeżyjesz to co ja w Toruniu 2012 to może zrozumiesz. takie rany łatwo się nie goją. ale czas leczy rany
    A co wydarzyło się w Toruniu w 2012?
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  21. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    6 października 2012, Toruń. Po męczącej podróży i piwku na kaca Robi wybrał się na stadion by świetować 4 tytuł IMŚ. Gdy już w 22 biegu cieszył się gdy Nicki zamknal Holdera przy kredzie ten WPIE... się w niego i spowodował wypadek. Kibice siedzący obok Robiego którzy byli fanami Holdera sami stwierdzili że to czyste W dla Holdera. Ku zdziwieniu wszystkich - sedzia powtarza w 4. Robi zagotował się na maxa. Kiedy w powtórce Holder wygrał start, Robi wyszedł ze stadionu w trakcie 1 kółka, wsiadł w taxi i pojechal na rynek pic ze smutku przepelniony zloscia. W drodze powrotnej otworzyl butelke wodki iii... urwal mu sie film. Obudzil sie w Rzeszowie na stacji benzynowej. Wtedy postanowil że ma w d. cały speedway.

    #TakByło #PotwierdzoneInfo #HistoriaPrawdziwa

    takich historii anegdot z wyjazdów żuzlowych mam setki. pośmialibyście się gdybym Wam poopowiadal jak Robi skakał przez płoty. oglądał zużel na trawce leząc na dmuchanym materacu, wbijal na bankiety SGP, konferencje, był ochroniarzem Tomka Golloba i wiele wiele innych
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 16-04-2017 o 12:38

  22. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Czuc jaja w pogodzie z ta 2 kolejka. Na chwile obecna wszystko wskazuje, ze pojada tylko w ZG.
    Beda to kapitalne statystyki, 2 mecze rozegrane z 8

  23. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Jeśli ekstraliga znowu nie odwoła wszystkich spotkań, to w Grudziądzu mecz na pewno się odbędzie. Taki deszcz, który jest zapowiadany nie jest nic w stanie zrobić z naszym betonem. Zresztą mamy dopiero środę i te prognozy to można sobie na razie włożyć między bajki.

  24. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Nie sądzę, żeby odgórnie zmuszali kluby do odwołania meczu. To kluby same tego chciały. Miejmy nadzieję, że nasi działacze nie skompromitują się i odjadą mecz, bo zagrożenia na ten moment nie ma
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  25. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,555
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Znowu pewnie mecze będą odwołane bo w Rybniku i w Częstochowie stadion jest zasypany śniegiem i nie najmniejszych szans by w sobotę i w niedzielę był tam mecz

  26. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    To nie tak dziala, ze odwolują całą kolejkę z marszu. Przykładem jest tu mecz z Torunia. Zresztą Stępień już zapowiada, że ewentualne decyzje o odwołaniu spotkań będą zapadać w piątek (mecze sobotnie) i sobotę (mecze niedzielne). I oczywistym jest, że najpierw kluby musza wnioskować o odwołanie meczu do centrali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Znowu pewnie mecze będą odwołane bo w Rybniku i w Częstochowie stadion jest zasypany śniegiem i nie najmniejszych szans by w sobotę i w niedzielę był tam mecz
    To nie można toru odsnieżyć?

  28. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    To nie można toru odsnieżyć?
    nie.
    w regulaminie na ten rok nie przewidziano takiej opcji.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  29. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Ekstraliga 2017 - ogólnie

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    To nie można toru odsnieżyć?
    Póki co nie przestaje sypać. Od wczoraj non stop śnieg z deszczem. W Rybniku i Czewie nikt w tym tygodniu nie pojedzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 19-04-2017 o 13:06

  30. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach

  31. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Nieco OT
    Orientuje się ktoś, jak wygląda trasa Kłodzko-Boboszów-Zabreh? Wybieram się do Czech w piątek rano i nie wiem czy da radę tamtędy przejechać.
    Odwołanie meczu przed czasem np w Zielonej będzie raczej nieroztropne. W regionie co prawda zimno, ale sucho i z prognozami bez opadów. Raczej to sędzia będzie decydował w sobotni wieczór.
    Wygląda na to że to Toruń jest największym szczęśliwcem. Jako jedyny ma szansę odjechać komplet meczów, a co za tym idzie złapać punkty i objąć liderowanie w tabeli.

  32. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/681...-sec-przerwane

    w Danii już biorą przykład z naszych. Ekstraliga wzorem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/681...-sec-przerwane

    w Danii już biorą przykład z naszych. Ekstraliga wzorem
    Sorry ale nie prawda oni chociaż spróbowali jechać a u nas odwołuje się kilka dni przed

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    j-rules (22-04-2017), młody_piernik (22-04-2017)

  35. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Gollob na crossie się pokiereszował. Kręgosłup. Koniec kariery?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Gollob na crossie się pokiereszował. Kręgosłup. Koniec kariery?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Idź się go zapytaj.

  37. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Pomijając wątek pogodowy to liga w tym roku zapowiada się nam ekscytująco. Zarówno o utrzymanie jak i PO i same medale będzie walka do samego końca i dziś trudno przewidywać kto gdzie trafi

    Unia Leszno - Falubaz 64:26, Unia Leszno - Sparta Wrocław 44:46 Wrocław mistrzem ?

    Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik 48:42, ROW Rybnik - GKM Grudziądz 57:33 spadek Grudziądz a może GKM Grudziądz - Włókniarz 55:35 spadek Częstochowa ?

    Oczywiście to wszystko z przymróżeniem oka zobaczymy jak dalej się to potoczy no ale wydaje mi się że ten sezon może być najciekawszy od dobrych kilku lat. Oby bez kontuzji


    P.S Jak ktoś liczy że Toruń spadnie to się przeliczy. Nie spadnie (sportowo dodam)

  38. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Oświadczenie!

    Chciałbym wyrazić mój największy podziw dla najbardziej profesjonalnych władz sportowych na świecie, jakimi są władze PGE Speedway Ekstraligi.
    Dzięki waszym: wiedzy, doświadczeniu, umiejętności antycypowania (np. ewentualnego przełożenia Lotto GP z powodu opadów) oraz szeregu innych zalet, kibice w ośrodkach ekstraligowych nie będą dziś musieli zaprzątać sobie głów rozgrywkami PGE SE.
    Jak dobrze, że u sterów ligi stoicie Wy!!!
    Wy, dzięki którym, przepiękny majowy dzień będzie można bez wyrzutów sumienia spędzić z rodziną lub znajomymi na wycieczkach za miasto, wspólnym grillowaniu czy wędkarskiej przygodzie. Jednocześnie chciałbym podziękować, że w równie mądry sposób zapewniliście mi odpoczynek od E-ligowego żużla w pierwsze dwa weekendy kwietnia!

    Dozgonnie wdzięczny:
    Semen*

    * - nie jestem anonimowy, więc mogę chyba podpisać się nickiem?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 14-05-2017 o 12:51
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (14-05-2017), Malin017 (14-05-2017), apator_uk (14-05-2017), pawel_KST (14-05-2017)

  40. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Jest już półmetek rozgrywek i na razie tak to się kształtuje:

    1-3 Stal Gorzów, Falubaz Zielona Góra, Sparta Wrocław
    4-5 Unia Leszno, ROW Rybnik
    6-7 Włókniarz Czestochowa, Apator Toruń
    8 GKM Grudziądz

    Zaskakuje słaba postawa Unii Leszno, Apatora Toruń i GKM-u Grudziądz. Na duży plus ekipa z Wrocławia.

    Czy czeka nas jakiś nieoczekiwany zwrot akcji? Wydaje się, że nie...

  41. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    4y30P.jpg

    tak to widze. derby w semi-finale
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    układ par idealny, nie mam nic przeciwko trafieniu na Unię w po, bez względu na to, w jakim gazie nie będą to i tak na Smoczyku zawalczymy - jak zawsze
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    994
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 235 w 122 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wrocław wygrywa w Gorzowie a przegrywa u siebie z Zieloną Górą

    Chyba teraz wszyscy się nie chcą trafić na Wrocław najbardziej przewidywalny że coś jadą. Gorzów, Zielona i Leszno zależy od dyspozycji dnia.
    Szkoda że w Polsce nie ma jak w Szwecji że zwycięzca RZ wybiera sobie przeciwnika. Nie było by żadnego kalkulowania

  44. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Byłoby pięknie. Wszystko jedno na którym miejscu byleby mieć Gorzów na półfinał. Wrocek jest trudniejszym rywalem a do Leszna mamy w tym roku zwyczajnego pecha.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Wrocław wygrywa w Gorzowie a przegrywa u siebie z Zieloną Górą

    Chyba teraz wszyscy się nie chcą trafić na Wrocław najbardziej przewidywalny że coś jadą. Gorzów, Zielona i Leszno zależy od dyspozycji dnia.
    Szkoda że w Polsce nie ma jak w Szwecji że zwycięzca RZ wybiera sobie przeciwnika. Nie było by żadnego kalkulowania
    W takich typach zawsze trzeba cos zalozyc. Nie mozna klepac po prostu ze wygraja gospodarze prawda?
    Ja zalozylem, ze Stal z czasem troche puchnie. Zas Falubaz mimo klopotow jest wzglednie mocny i jak Doyle wroci do zdrowia to beda znowu seniorsko mocni.
    Do tego zakladam, ze Wrocek u siebie nie bardzo jest spasowany, za to na wyjazdach jada jak z nut.

    Analogicznie w tym sezonie.. Wroclaw wygral w Lesznie a przegral u siebie z Gorzowem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W takich typach zawsze trzeba cos zalozyc. Nie mozna klepac po prostu ze wygraja gospodarze prawda?
    Ja zalozylem, ze Stal z czasem troche puchnie. Zas Falubaz mimo klopotow jest wzglednie mocny i jak Doyle wroci do zdrowia to beda znowu seniorsko mocni.
    Do tego zakladam, ze Wrocek u siebie nie bardzo jest spasowany, za to na wyjazdach jada jak z nut.

    Analogicznie w tym sezonie.. Wroclaw wygral w Lesznie a przegral u siebie z Gorzowem
    Mi wyszło tak, że w sumie nic nie wiadomo:

    zcpxr.jpg

  47. Powrót do góry    #132
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    J_rules - fajnie, ale założyłeś, że GKM wszystko u siebie wygra (Stal, ROW, Unia) a Włókniarz wszystko u siebie przegra Mimo wszystko Grudziądz w dalszym ciągu jest w strasznie trudnej sytuacji. Tylko komplet zwycięstw u siebie daje im szanse na utrzymanie. No chyba, że pokusiliby się o punkty w... Toruniu
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Carlitos
    Osobiście bardziej stawiam na zwycięstwo Włókniarzy z Lesznem niż z Wrocławiem.
    Podobnie GKM, prędzej przegra z Gorzowem niż Lesznem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-06-2017 o 10:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    J_rules - fajnie, ale założyłeś, że GKM wszystko u siebie wygra (Stal, ROW, Unia) a Włókniarz wszystko u siebie przegra Mimo wszystko Grudziądz w dalszym ciągu jest w strasznie trudnej sytuacji. Tylko komplet zwycięstw u siebie daje im szanse na utrzymanie. No chyba, że pokusiliby się o punkty w... Toruniu
    Po ostatnich meczach Torunia skłaniam się do wniosku że bardziej prawdopodobna jest wygrana GKM w Toruniu niż komplet zwycięstw pGrudziądza u siebie.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  50. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Zalozylem tak bo bralem pod uwage kto na jakim torze jezdzi/lubi jezdzic.

    Leszno na betonie ma problem. GKM po remisie w Czewie na pewno dostal niezlego kopa.
    Gorzow tez tam przewaznie cieniuje + zalozylem, ze torche spuchna.

    Czewa zas ma samych trudnych rywali u siebie, wsrod nich nie widze zuzlowcow, ktorzy by nie byli sobie w stanie w Czewie poradzic.

    Jesli ktores tych dwoch ma byc twierdza to bardziej Grudziadz niz Czewa.


    Ale tak jak pisalem... cos trzeba zalozyc, nie lubie zwyklego klepania w stylu gospodarze wygraja bo sa u siebie. Wiadomo, wystarczy, ze pokropi i juz jest inna bajka.


    Jednoczesnie czujcie sie zaproszeni do wklepania swoich wizji i podzielenia sie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •