Strona 2 z 121 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 5423

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Wiecie, teraz po kilku latach jesteśmy mądrzy, bo wiemy jak potoczyła się kariera Zengoty, a jak Davidssona. Fakt jest jednak taki, że Jonas drugą część 2011 miał bardzo dobrą, a już szczególnie PO gdzie odpalił na poziomie 4 lidera. Nie było więc żadnych podstaw wtedy z niego rezygnować. Zarówno Jonas jak i Grzegorz dostali wtedy porównywalne oferty finansowe i jasny sygnał, że żaden z nich miejsca pewnego w składzie mieć nie będzie. Davidsson na to przystał, Zengota nie i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony ja jestem w stanie nawet GZ zrozumieć. Skoro miał porównywalne oferty z ZG i Częstochowy to trudno się dziwić, że wybrał tą drugą. W Częstochowie miał pewne miejsce w składzie, w ZG musiałby ostro walczyć z Jonasem i Holtą, a wynik tej walki byłby bardzo niepewny. Ponadto łatwiej o punkty jeżdżąc w parze z Harrisem, Szombierskim czy Nermarkiem we Włókniarzu niż z Jonssonem czy Protasiewiczem w ZG. Kalkulacja zysków i strat była prosta.
    Tak to w teorii ładnie wygląda że oni wszyscy uciekli jak zające tylko popatrz se w jakim miejscu jest dzisiaj Zengota lider Unii Leszno jakby nie patrzeć,gdzie jest Puk i pijany Lindgren a w jakim miejscu jest Walasek,Davidsson i Dobrucki który nawet jako trener nie ma ofert a u Dowhana za piecem był jak w niebie przy piecu.A raczej w pikle bym powiedział bo tylko diabły zawsze odwracają kota ogonem
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Rusty. Porównanie z dupy, byleby wyszło na twoje i przy okazji napluć na Falubaz Zupełnie inne sytuacje żużlowców.
    -Zengota młody ambitny jeszcze na początku kariery, sam na wszytko zapracował. Tego nie bierzesz pod uwagę, że wyszkolony został w Zielonej Górze, pierwsze dobre występy też w Falubazie.
    -Walasek u schyłku kariery, sam obrał ścieżkę swojej kariery nie do końca przemyślanymi decyzjami. Falubaz winny że nie ma obecnie motywacji do ścigania.
    -Dobruckiego wyeliminowała kontuzja, pewnie też z winy Falubazu.
    -Lindgren, zawsze był przeceniany w Zielonej Górze. Zwykły przeciętniak który miał kilka fajnych meczów w pierwszej lidze. W najwyższej klasie robił wynik tylko jak zrobiono tor pod niego, na wyjeździe np we Wrocławiu nie łapał się na szprycę miejscowych juniorów. Jeździ teraz w pierwszej lidze bo po odejściu z Falubazu błąkał się po innych klubach Ekstraligowych, które się nie poznały na jago talencie.
    Iversen, Falubaz nigdy go nie krzywdził. Dostał dużo szans, nawet za dużo patrząc jaką żenadę zazwyczaj odwalał. W pewnym momencie porostu coś zagrało i odpalił. Trafiło ci się, z typowaniem tak samo jak trafia się w totka lub wdeptuje w gówno, czy ślepa kura trafia ziarno, czy wyrzucenie 5x reszki czy orła. Na pewną ilość prób, musi się kiedyś udać trafić. Miałeś inne typy Kłopot, Stojanowski czy Lingren i nie trafiłeś. Statystyka, prawdopodobieństwo- matematyka.
    Dawidsson- zwykły najemnik, niskiej klasy mający formę w zależności od układu gwiazd, który w erze KSM i innych wynalazków pasował do koncepcji i przepisów. Gdzie jest i co robi nie wiem, ale to pewnie przez Falubaz.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    Pain (12-10-2016), szmacianek (14-10-2016), zigi1976 (17-10-2016)

  4. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Rusty ja się zastanawiam o co ci do diabła chodzi. Nie rozumiem czepiania się Dobruckiego, który był jednym z lepszych transferów w ostatnich latach w Zielonej Górze i był niezwykle solidnym zawodnikiem. Gdyby nie ta przykra kontuzja to jeszcze kilka ładnych lat na dobrym poziomie mógł u nas pojeździć. Nie ma żadnych ofert pracy ? Ostatnio był z nim wywiad w SF gdzie mówił, że ma trzy konkretne propozycje więc kłamiesz. Zengota liderem Unii Leszno ? Dobre sobie. Nikt nie przeczy, że chłopak się rozwinął i jeździ lepiej, ale nazywanie go liderem Unii Leszno to jest spore nadużycie, a nawet kłamstwo. Zresztą zerknij sobie z łaski swojej na to jak jeździł w drugiej części sezonu 2016. Dużej różnicy między nim, a Musielakiem nie było tak dla podpowiedzi. Lindgren ? I co ten Lindgren niby takiego pokazuje ? Miał być następca Rickardssona, a jest totalny średniak i chimeryczny gość. W pierwszoligowym Lokomitivie robił po 8-9 punktów, wcześnie wędrował między klubami. Leszno, Tarnów, Wrocław i wszędzie mu bardzo szybko dziękowali. Ten zawodnik nigdy nic w ligach nie gwarantował, a to że w miarę nieźle radzi sobie w grand prix nie ma nic do rzeczy. Te twoje przykłady to z dupy totalnie. Masz jakiś uraz do Dowhana za to, że wykopał twojego bożka Iversena, ale prawda jest taka, że Falubaz i tak dawał mu dużo szans na poprawę, ale jeśli gość 3 sezony z rzędu dawał dupy to nie dziwne, że mu podziękowali. Jesteś jednak zacietrzewiony jak kiedyś na punkcie Kłopota więc konstruktywna rozmowa nie ma sensu. W przyszłym roku kibicujesz w Toruniu ?

    chloroform mnie uprzedził. pełna zgoda.
    Ostatnio edytowane przez Pain ; 12-10-2016 o 19:19

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    chloroform (12-10-2016), szmacianek (14-10-2016), zigi1976 (17-10-2016)

  6. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No to Rusty ma zabawę, złapało się paru łosi

  7. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No to Rusty ma zabawę, złapało się paru łosi
    Cieszę się, że ty nie dałeś się złapać, ale zdecydowanie przeceniasz jego możliwości.
    Postawy Stańczyka, który po przez ostry wyszukany żart wykazuje swoją troskę o Falubaz nie było w tej wypowiedzi. To nie była nawet prowokacja, ani troling. To najzwyklejszy ból dupska, prezentowany tu od momentu od kiedy jego ulubieniec dostał zasłużonego kopa. Niemal 10 lat nawija to samo, aż do porzygania. Skoro doceniasz jego "kunszt" to moje gratulacje. Łosiu.

  8. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Tak to w teorii ładnie wygląda że oni wszyscy uciekli jak zające tylko popatrz se w jakim miejscu jest dzisiaj Zengota lider Unii Leszno jakby nie patrzeć,gdzie jest Puk i pijany Lindgren a w jakim miejscu jest Walasek,Davidsson i Dobrucki który nawet jako trener nie ma ofert a u Dowhana za piecem był jak w niebie przy piecu.A raczej w pikle bym powiedział bo tylko diabły zawsze odwracają kota ogonem
    Rusty załap w końcu, Zengi może i został, w pewnym czasie, liderem Byków. Ale tylko dlatego, ze ichni liderzy się skompromitowali. Emil w sanatorium, Nicki zakochany, Kildemand nie mógł złapac oddechu a Piter rzucił focha. Owszem ten zawodnik zaliczył pewien progres, ale póki co na miano bycia liderem pełną gębą, jeszcze nie zapracował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Cieszę się, że ty nie dałeś się złapać, ale zdecydowanie przeceniasz jego możliwości.
    Postawy Stańczyka, który po przez ostry wyszukany żart wykazuje swoją troskę o Falubaz nie było w tej wypowiedzi. To nie była nawet prowokacja, ani troling. To najzwyklejszy ból dupska, prezentowany tu od momentu od kiedy jego ulubieniec dostał zasłużonego kopa. Niemal 10 lat nawija to samo, aż do porzygania. Skoro doceniasz jego "kunszt" to moje gratulacje. Łosiu.
    Przepraszam jeśli Cię uraziłem, nie taki był mój zamiar.
    Jaki jest sens prowadzenia z nim tej rozmowy? Sprawdź archiwum forum, przecież to już było wałkowane z nim ze 100 razy.
    Dziwie się, że jeszcze ktoś daje się w to wciągnąć. To freak jest

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Zengi to taki zawodnik, ktory jest za mocny na druga linie a za slaby na lidera. Ja go podziwiam jak sie rozwinal ale do miana lidera to mu jeszcze sporo brakuje. Chociaz nie ukrywam ze widzialbym go w skladzie zamiast Karpowa.

  11. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ... Zapomniałeś, ze JD z początkiem sezonu 2012 (na sparingu z Lesznem) zaliczył poważną kontuzję (złamana noga), Piotrek Pawlicki mu ją zafundował. Do tego czasu prezentował się dużo lepiej niż Zengi.
    Czy mógłbyś przestać - już tradycyjnie w swoim stylu - pie....lić farmazony?

    Złamane żebra Davidssona

    Fakt, że u progu tego sezonu Jonas wymiatał, ale nie naginaj rzeczywistości.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    vicar (13-10-2016)

  13. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Czy mógłbyś przestać - już tradycyjnie w swoim stylu - pie....lić farmazony?

    Złamane żebra Davidssona

    Fakt, że u progu tego sezonu Jonas wymiatał, ale nie naginaj rzeczywistości.

    Nie zalapales kontekstu

  14. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie zalapales kontekstu
    Ano dokładnie, nie załapał. Bo w tym wydarzeniu najmniejsze znaczenie (w zasadzie żadne) miał fakt, co sobie połamał JD. Ta noga mi utkwiła ponieważ bylem na tym sparingu i pierwsze podejrzenia mówiły o złamanej nodze. Znaczenie natomiast miało to, że po tym wypadku, JD jeździł zachowawczo, wręcz bojaźliwie. I o tym własnie mówiłem. Tyle tylko, ze zawsze znajdzie się jakiś tam Bruno i postanowi zamieszać w temacie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mariusz zacznijmy od tego że nigdy nie plułem w Falubaz tak samo jak nie pluje się we własną matkę bez względu na to jaka by nie była i zawsze będzie ta sama a Komarnicki na pewno nie zobaczy mnie w szaliku Stali ani żadnej innej
    Diabeł to Wy więc lubisz to mieć... ale to ja jestem rzeczywistością i moją bronią są fakty i konkrety dlatego zawsze lubię z Tobą rozmawiać jesienią.Pzdrawiam
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  16. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mariusz zacznijmy od tego że nigdy nie plułem w Falubaz tak samo jak nie pluje się we własną matkę bez względu na to jaka by nie była i zawsze będzie ta sama a Komarnicki na pewno nie zobaczy mnie w szaliku Stali ani żadnej innej
    Diabeł to Wy więc lubisz to mieć... ale to ja jestem rzeczywistością i moją bronią są fakty i konkrety dlatego zawsze lubię z Tobą rozmawiać jesienią.Pzdrawiam
    Nie rozumeim czemu mi to tłumaczysz ?

    Pokaż mi choć jeden mój wpis, gdzie twierdziłbym, ze plujesz na Falubaz ?

    Cosik mi się wydaję, ze adresatów pomyliłeś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Dzieje się tak dlatego ponieważ jesteście towarzyszu głównym ekspertem od robienia sieczki z mózgów tutejszego proletariatu co Wam to skutecznie wychodzi więc zarodek jest jak plemnik wyrastającego grzyba.Jeszcze nikt tego jednak nie wyjaśnił czy pierwsze były kury czy jajka
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  18. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Dzieje się tak dlatego ponieważ jesteście towarzyszu głównym ekspertem od robienia sieczki z mózgów tutejszego proletariatu co Wam to skutecznie wychodzi więc zarodek jest jak plemnik wyrastającego grzyba.Jeszcze nikt tego jednak nie wyjaśnił czy pierwsze były kury czy jajka
    Znowu coś jarałes ?

    Anie ze mnie ekspert, ani żaden towarzysz. Owszem diametralnie inaczej postrzegam wiele spraw niż Ty. Ale żeby od razu wyzywać mnie od towarzyszy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    mariusz, nie bądź taki skromny.
    przecież wszyscy się tu od ciebie uczyli widelcem jeść.

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    mariusz, nie bądź taki skromny.
    przecież wszyscy się tu od ciebie uczyli widelcem jeść.
    zawsze "podziwialem" ludzi ktorzy przeczytaja gazete i w tym samym dniu wala jej zwrotami

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Eeee tam, nie narzekajcie bo nie ma co potępiać Rustyego w czambuł.

    Ma swoje tezy i argumenty na nie. Ja też uważam, że niektóre są kontrowersyjne.
    Jednak np. poglad, ze pewniejszym zawodnikiem bylby dla nas PUK niz Hampel jest calkiem sensowny.

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Eeee tam, nie narzekajcie bo nie ma co potępiać Rustyego w czambuł.

    Ma swoje tezy i argumenty na nie. Ja też uważam, że niektóre są kontrowersyjne.
    Jednak np. poglad, ze pewniejszym zawodnikiem bylby dla nas PUK niz Hampel jest calkiem sensowny.
    No ale tą tezę to Rusty głosi już od momentu odejścia Puka z ZG. I tak co sezon. W tamtym czasie jednak ta teza była nonsensem.

    JH miał poważną kontuzję, co by było gdyby Puk po ewentualnym przejściu do Falubazu, miał podobną kontuzję ?

    Dzisiaj, na tym etapie, głupotą byłoby rezygnować z usług takiego zawodnika jak JH. Bo zaraz się może okazać, ze po przepracowaniu w pełni okresu zimowego, JH dojdzie w 100% do swojej dyspozycji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Akurat z JH to ja bym zaryzykował wymianę na PUKa tyle ze przyszedł do nas z tym za późno jak już Jaro był dogadany.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No na ten moment Jarek ma chociaż jedną przewagę nad PUKiem, że nie jeździ w GP.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (14-10-2016)

  26. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Może i Iversen byłby lepszą opcją od Hampela, ale w tej sytuacji jednak chyba droższy.
    Dudek, Pepe, Doyle i Iversen to ja dla mnie za dużo liderów
    Tylko Falubaz

  27. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co to znaczy droższy? Jak Hampel (daj Boże) zrobi w 2017 200 punktów to trzeba będzie mu za nie zapłacić konkretną sumkę, jeśli wierzyć strategii kontraktowej Tymczyszyna, opisywanej przez kolegów. Iversenowi można zapłacić mniej więcej tyle samo - tyle że nikt by się teraz nie zastanawiał, czy aby PUK odpali itp. A pod koniec roku Jarek nawet spod taśmy nie potrafił dobrze wyjść, nie mówiąc o dystansie.

  28. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Akurat z JH to ja bym zaryzykował wymianę na PUKa tyle ze przyszedł do nas z tym za późno jak już Jaro był dogadany.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wyjdzie na to, że Jarosław Hampel między czerwcem 2015, a kwietniem 2017 (kiedy ruszy sezon) zaliczy łącznie 6 oficjalnych imprez (5 w lidze i jeden w Łancuchu Herbowym). W lidze osiągnął średnią nieco ponad 1,3. Po tak poważnej kontuzji Jarek może być rozpatrywany jako druga linia. Inne czołowe ekipy będą miały niezwykle wyrównaną seniorkę i coś czuję, że Hampel może osiągnąć srednia maksymalnie 1,6-1,7. Trudno się spodziewać, aby po tak poważnym urazie, tak dlugiej przerwie jechałna poziomie 2,0-2,1. Trochę zaryzykowaliście tym kontraktem (Jarek zapewne do takich żużlowcow nie należy). Ale zobaczymy, czy Tymczyszyn miał rację. W przypadku braku posiadania dobrego juniora(żaden z waszych młodziezowcow nie gwarantuje punktow na seniorach) trzeba mieć mocną seniorkę. Karpow i Hampel szczególnie w meczach wyjazdowych mogą nieco odstawać od poziomu trójki liderów. Jednak to wróżenie z fusów, zobaczymy jak to będzie. Chociaż nie wydaje mi się, aby Jarek wrócił do poziomu TOP15 w lidze.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 14-10-2016 o 15:10

  29. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Hampel wejdzie na swoj normalny poziom i bedzie w top 5 ligi, natomiast doyle w 2017 troche spusci z tonu i bedzie w top 6 ligi Ale wrozenie z fusow odnosnie formy....sezon ogorkowy w pelni.

  30. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale wrozenie z fusow odnosnie formy....sezon ogorkowy w pelni.
    Mi tam pasuje Wasza wiara w Hampela, bo dzięki temu nie wzięliście Iversena. Swoją drogą będziecie mieli jeszcze szóstego seniora. Ktoś zapewne tani, któremu nie trzeba będzie płacić za przygotowanie do sezonu.

  31. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mi tam pasuje Wasza wiara w Hampela, bo dzięki temu nie wzięliście Iversena. Swoją drogą będziecie mieli jeszcze szóstego seniora. Ktoś zapewne tani, któremu nie trzeba będzie płacić za przygotowanie do sezonu.

    Jeszcze nie wiadomo

    Tak w ogole cos mi sie o uszy obilo z Jonssonem o co pytalem pare dni temu. Średnia 2 linia do walki o skład z Karpovem jak znalazł. Jonsson jest pewnie tani to by pasowało, ciekawe jak z kasa na przygotowanie do sezonu.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 14-10-2016 o 14:38

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Wyjdzie na to, że Jarosław Hampel między czerwcem 2015, a kwietniem 2017 (kiedy ruszy sezon) zaliczy łącznie 6 oficjalnych imprez (5 w lidze i jeden w Łancuchu Herbowym). W lidze osiągnął średnią nieco ponad 1,3. Po tak poważnej kontuzji Jarek może być rozpatrywany jako druga linia. Inne czołowe ekipy będą miały niezwykle wyrównaną seniorkę i coś czuję, że Hampel może osiągnąć srednia maksymalnie 1,6-1,7. Trudno się spodziewać, aby po tak poważnym urazie, tak dlugiej przerwie jechałna poziomie 2,0-2,1. Trochę zaryzykowaliście tym kontraktem (Jarek zapewne do takich żużlowcow nie należy). Ale zobaczymy, czy Tymczyszyn miał rację. W przypadku braku posiadania dobrego juniora(żaden z waszych młodziezowcow nie gwarantuje punktow na seniorach) trzeba mieć mocną seniorkę. Karpow i Dudek szczególnie w meczach wyjazdowych mogą nieco odstawać od poziomu trójki liderów. Jednak to wróżenie z fusów, zobaczymy jak to będzie. Chociaż nie wydaje mi się, aby Jarek wrócił do poziomu TOP15 w lidze.
    Jarek będzie drogi jak będzie robił dużo punktów. Bardzo bym chciał żeby był drogi, tylko średnio w to wierzę.
    Na moje to jemu włączył się cykor i już raczej się nie wyłączy a wiadomo co to oznacza dla żużlowca...
    Zobaczymy co pokaże najbliższy sezon, ale pewnie będzie tak, że albo będzie zapierdzielał na poziomie 2.1-2.2/bieg czyli prawie jak stary dobry Jaro, albo będzie dramat. W stany pośrednie nie wierzę.

  33. Powrót do góry    #74
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Swoją drogą będziecie mieli jeszcze szóstego seniora. Ktoś zapewne tani, któremu nie trzeba będzie płacić za przygotowanie do sezonu.
    Krzychu Jabłoński!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jarek na pewno ma jakiś kolegów to na pewno kogoś tam załatwią byleby nie był za dobry
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    A Mnie jest szkoda Pieszczka, że odchodzi.
    Tym bardziej, że potencjalny potencjał ma dużo większy od naszego Andrija z Ukrainy.
    Zresztą w ostatnich latach w Falubazie zawsze ktoś jest kontuzjowany (nawet teraz) i żadnej walki o skład nawet by nie było. Spojrzałem specjalnie w statystyki i Krycha miał już w 2016 wyższą średnią od Ukraińca.
    Jak nie przejdzie do palucharzy to jeszcze przez jakiś czas będę mu kibicować.
    Tylko teraz pytanie ile razy w biegu jechał z juniorem przeciwnej drużyny Pieszczek a ile Karpov. Za ile jedzie Karpov jaka ofertę dostał Pieszczek.No i na koniec charakter wszyscy łącznie z Cieślakiem mówia że ma cięzki , a jak atmosfera w drużynie jest waźna pokazuje Leszno.

  36. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach

  37. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    czekac na sciagniecie szwów,praca z bliznami i nad pelnym wyprostem,pozniej nad sila w lapie i gaz na calego.

  38. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    czekac na sciagniecie szwów,praca z bliznami i nad pelnym wyprostem,pozniej nad sila w lapie i gaz na calego.
    W międzyczasie wizyta w Barcelonie i naprawa barku

  39. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    W międzyczasie wizyta w Barcelonie i naprawa barku
    zapomnialem ''ciezka'' zima przed Nim,dac rade musi

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,646
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    czekac na sciagniecie szwów,praca z bliznami i nad pelnym wyprostem,pozniej nad sila w lapie i gaz na calego.
    Ma 5 miesięcy, żeby spokojnie wrócić. Tylko ciekawe w jakiej formie. Taki uraz na pewno zostawi jakąs rysę na tak genialnej dyspozycji. Przeciez on w 2 rundzie rundy zasadniczej miał średnią biegową ponad 2,7. Kosmos. Od lipca do września dominator totalny. Jednak czy uda mu się zachować taką formę jaką miał w 2 częsci sezonu?

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ma 5 miesięcy, żeby spokojnie wrócić. Tylko ciekawe w jakiej formie. Taki uraz na pewno zostawi jakąs rysę na tak genialnej dyspozycji. Przeciez on w 2 rundzie rundy zasadniczej miał średnią biegową ponad 2,7. Kosmos. Od lipca do września dominator totalny. Jednak czy uda mu się zachować taką formę jaką miał w 2 częsci sezonu?
    Psychicznie gość jest mocny. Fizycznie też powinien dać radę. Jest sporo czasu.
    Jeśli będzie miał taki sprzęcior jak w tym roku, to wcale nie jest powiedziane że tego majstra za rok nie zdobędzie.

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    No za rok chyba nikt Doylowi nie bedzie zagrazal. Rok temu doszedl do siebie po gorszym dzwonie.
    W 2017 Greg juz nie bedzie mial takiej motywacji. Z mlodych kto? Zmarzlik? Chyba jeszcze nie.
    No chyba ze Tai sie wezmie za siebie znowu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Zobaczymy, który tuner będzie miał w swojej "ofercie" najszybsze silniki. To tutaj należy upatrywać dominacji a nie w "formie" zawodnika.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Vector (15-10-2016)

  45. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Jeszcze Emil moze dostac dzikusa i on akurat bylby rywalem o zloto.

    Sent from Xperia M5 via Tapatalk.

  46. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No za rok chyba nikt Doylowi nie bedzie zagrazal. Rok temu doszedl do siebie po gorszym dzwonie.
    W 2017 Greg juz nie bedzie mial takiej motywacji. Z mlodych kto? Zmarzlik? Chyba jeszcze nie.
    No chyba ze Tai sie wezmie za siebie znowu.
    A skąd ta pewność, że ten sezon to nie był jednorazowy wyskok Doyle'a, jak np. Iversena w 2013?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Pewnosci zadnej. Poki co to jest wyskok.
    Ale jesli nawet bedzie troche slabszy to na mistrza za rok moze wystarczyc.
    Nie bardzo widze rywali na ten moment - wiadomo, wrozyc nie ma jeszcze z czego..
    Akurat za rok bede trzymal za Doyla przynajmniej jednego kciuka, bo w tym roku no to chyba by tego misia zrobil.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pewnosci zadnej. Poki co to jest wyskok.
    Ale jesli nawet bedzie troche slabszy to na mistrza za rok moze wystarczyc.
    Nie bardzo widze rywali na ten moment - wiadomo, wrozyc nie ma jeszcze z czego..
    Akurat za rok bede trzymal za Doyla przynajmniej jednego kciuka, bo w tym roku no to chyba by tego misia zrobil.
    Wydaje mi się, że jednak zdecydowanie nie doceniasz Woffindena. Po sezonie 2014 też można było mówić o nim to co teraz, po czym w 2015 w świetnym stylu zrobił złoto na 2 rundy przed końcem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A skąd ta pewność, że ten sezon to nie był jednorazowy wyskok Doyle'a, jak np. Iversena w 2013?
    Albo Kasprzaka w 2014

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  50. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,387
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Taki uraz na pewno zostawi jakąs rysę na tak genialnej dyspozycji.
    To samo pisali Torunianie jak Doyle przechodzil do Falubazu. Po dzwonie w Melbourne tez mial byc juz cieniem zawodnika.



    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    shelve (15-10-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •