Strona 23 z 24 PierwszyPierwszy ... 1321222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 1077

Wątek: Stal Gorzów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Bolo na bank maczał w tym palce

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Drugi raz w tej dekadzie tytul na pastwisku. Mama rozmach, (...)

  3. Powrót do góry    #993
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ludzie, ochłońcie, bo już takie bzdury co niektórzy wypisują, że to się w głowie nie mieści...

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    libky (26-09-2016)

  5. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Bolo na bank maczał w tym palce
    Chyba nie tylko palce, raczej łapy i to po łokcie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-09-2016)

  7. Powrót do góry    #995
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Gratulacje Gorzowiacy tytułu. Stal całym sezonem zasłużyła na ten medal. Finałów nie widziałem, ale 41 pkt w Toruniu dla mnie przesądziło sprawę. Szkoda że nie doszło do derbów w finale. Dostalibyście w palnik No ale co się odwlecze to nie uciecze. Za rok się odegramy.

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Hitman (26-09-2016), Nigel (26-09-2016), Słowianka (27-09-2016), libky (26-09-2016), spitt22 (26-09-2016)

  9. Powrót do góry    #996
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach

  10. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Lafan (28-09-2016), Nigel (26-09-2016), Staleczka 2 (26-09-2016), Słowianka (27-09-2016), Yozayan (28-09-2016), ins. Sokołowski (27-09-2016), libky (26-09-2016), spitt22 (26-09-2016)

  11. Powrót do góry    #997
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Te dwa zdjęcia i wygrana najlepszego zawodnika tej ligi w decydującym momencie to jedyne plusy wczorajszego finału .Wszystko inne to kpina

  12. Powrót do góry    #998
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ja też liczyłem, że finał z Toruniem to będzie święto speedwaya. Niestety nie było, bo słoma z butów wyszła co niektórym. Ale co ja mogę, kibicem Stali jestem niezależnie od tego kto jest aktualnie jej prezesem.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Mariusz (26-09-2016), shelve (26-09-2016)

  14. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ja też liczyłem, że finał z Toruniem to będzie święto speedwaya. Niestety nie było, bo słoma z butów wyszła co niektórym. Ale co ja mogę, kibicem Stali jestem niezależnie od tego kto jest aktualnie jej prezesem.
    To już coś, ze są i tacy kibice którzy wola dobre widowisko ponad wszystko. Zresztą osobiście uważam, ze zawodnicy Stali poradziliby sobie znacznie lepiej na normalnym torze, tak przygotowanym aby można było latać po nim. A że można tak właśnie przygotować nawierzchnię to w Gorzowie pokazali już nie raz i nie dwa. Przykładem tutaj mogą być turnieje Jancarza czy SGP. Nawet mecz z Falubazem w RZ pokazał, ze na Jancarzu mecze mogą elektryzować do ostatniego biegu. I nie koniecznie tylko dlatego, ze Falubaz akurat wtedy wygrał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1000
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Większość Ci to powie co ja. Ale czy to ma oznaczać, że mamy się tu samobiczować. Ja się cieszę z sukcesu swojego klubu. Oczywiście, że smakowałoby to lepiej, gdyby nie odwalili tych numerów. Ale powtarzam, co ja na to mogę. Śmieszą mnie tylko co niektóre przesadzone reakcje. Dziadostwo było - pełna zgoda. Ale, że mecz drukowany, wszyscy przeciwko Toruniowi, złodzieje, bo kredyt mają itp. Gdzieś jest granica. Jak to się mówi, piłeś - nie pisz.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Nigel (26-09-2016), ins. Sokołowski (27-09-2016)

  17. Powrót do góry    #1001
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Aaaatam... Tor-sror...

    Jest DMP i tylko to się liczy - znowu trzeba odrabiać... Wynik 7:9.

    Z drugiej strony jak ja zaczynałem to było 0:6, więc teraz powinno pójść dużo szybciej.

    Gratulacje!

  18. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-09-2016), Hitman (26-09-2016), Nigel (26-09-2016), Staleczka 2 (26-09-2016)

  19. Powrót do góry    #1002
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Jak się patrzy na tego małego Bartusia to już widać tę zadziorność torową wymalowaną na buźce
    Junior pozamiatał Ekstraligę i dał Stali złoto DMP.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Powrót do góry    #1003
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Takiego kogoś jak Bartek brakowało wam od lat, to chyba taki dar od losu.
    Na złoto czekano w Gorzowie kupe lat, przerabiano gwiazdy, rozgwiazdy, juniorssonów i inne wynalazki i szło zawsze pod górke.

    Przyszedł Bartek, w końcu wychowanek na wysokim poziomie na jakiego czekano wiele lat i przyszło i upragnione złoto, nawet dwa.
    Fajnie, że w końcu macie takiego swojego z krwi i kości zawarciańskiego zadziore.

    Musze też pogratulować tego mistrzostwa.
    Co prawda widowisko kiepskie i jest sporo zastrzeżeń, ale zdobywano mistrzostwa w gorszych warunkach i stylach i nikt już o tym nie pamięta.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-09-2016 o 21:48
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #1004
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Moher Power
    Już się z gąską witaliście i znowu w pysk. Bo w tej zabawie chodzi o to, żeby gonić króliczka a nie go złapać

  22. Powrót do góry    #1005
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To już coś, ze są i tacy kibice którzy wola dobre widowisko ponad wszystko. Zresztą osobiście uważam, ze zawodnicy Stali poradziliby sobie znacznie lepiej na normalnym torze, tak przygotowanym aby można było latać po nim. A że można tak właśnie przygotować nawierzchnię to w Gorzowie pokazali już nie raz i nie dwa. Przykładem tutaj mogą być turnieje Jancarza czy SGP. Nawet mecz z Falubazem w RZ pokazał, ze na Jancarzu mecze mogą elektryzować do ostatniego biegu. I nie koniecznie tylko dlatego, ze Falubaz akurat wtedy wygrał.
    I tu się z Tobą wyjątkowo zgodzę. Też uważam, że Stal poradziłaby sobie lepiej na "normalnym", gorzowskim torze. Tyle, że Chomski od pewnego czasu wyprawia z torem jakieś dziwne rzeczy, których kulminacja nastąpiła w finale. Tak chwalony przez Ciebie tor na meczu z Falubazem, był może dobry dla widowiska, ale na pewno nie dla gorzowskich zawodników. Beton z góry eliminował np. Kasprzaka, a był wymarzony dla dziadzia Protasa.

  23. Powrót do góry    #1006
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Bo w tej zabawie chodzi o to, żeby gonić króliczka a nie go złapać
    No przeca już raz złapaliśmy. Ino się konus wyrwał
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 26-09-2016 o 22:14

  24. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    I tu się z Tobą wyjątkowo zgodzę. Też uważam, że Stal poradziłaby sobie lepiej na "normalnym", gorzowskim torze. Tyle, że Chomski od pewnego czasu wyprawia z torem jakieś dziwne rzeczy, których kulminacja nastąpiła w finale. Tak chwalony przez Ciebie tor na meczu z Falubazem, był może dobry dla widowiska, ale na pewno nie dla gorzowskich zawodników. Beton z góry eliminował np. Kasprzaka, a był wymarzony dla dziadzia Protasa.
    Hmm, to Ty jeszcze nie widziałeś chyba jak lata Protas na kopie, np. Leszno czy Wrocek.

    Protas to jeden z lepiej jeżdżących zawodników na przyczepnych torach. Mimo wieku ciągle daje radę. Jego jedynym mankamentem sa starty. I jeśli masz tor przygotowany tak jak ostatnio w Gorzowie, tylko kreda trzyma, to byłby ból doopy Ale jeśli zrobisz przyczepnie, równo na całym torze to Pepe wymiata.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1008
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach

  26. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A jak pisałem, że duch Władka unosi się nad Zawarciem w najlepsze, to się nie zgodzono Dowhan wiadomo, byłby chory, gdyby się do Władka nie przyczepił. Inna sprawa, że pan z cygarem jest bardzo wdzięcznym tematem do komentowania, nawet ze względu na wskroś komunistyczną facjatę

    PS. Ostatnie zdanie miażdży
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 27-09-2016 o 09:21

  27. Powrót do góry    #1010
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Nie wierzę. Ten artykuł to musi być fejk. Poważnie.

  28. Powrót do góry    #1011
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ujął mnie ostatni komentarz:
    "Całe szczęście, że czołgu z koleiny nie wyciągnęło" .
    !Adrian walcz!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    t_zg (27-09-2016)

  30. Powrót do góry    #1012
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Kompleks Gorzowa. Duży.

  31. Powrót do góry    #1013
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Partyjnym kolegom znowu nie po drodze?!
    W tym całym Peło, to ostatnio jakiś taki trend panuje, że jeden na drugiego patrzeć nie może, może Robertowi się udzieliło.

    Władziu odpowiedział koledze partyjnemu w niezłym stylu.

    A co do palenia cygara, pan Dowhan powinien być mi wdzięczny. Jako ktoś, komu sprzedaż wyrobów tytoniowych nie jest obca, powinien się z tego powodu cieszyć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jak to dobrze, że jeden i drugi już nie stoją na czele klubów.

  33. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,672
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Przede wszystkim nasz skład będzie uzależniony od finansów. Jednak warto podkreślić, że do tej pory musieliśmy opłacać szóstkę mocnych zawodników (w 2015 nawet siódemkę), a w przyszłym sezonie takich zawodników będzie pięciu. Koncepcja składu musi być taką, aby miec przynajmniej czwórkę zawodników bardzo mocnych, a piąty nie może mocno odstawać od zawodnika numer 3 i 4.


    Mistrza Polski zdobyliśmy mając takich zawodników z takimi średnimi, obok też ich średnie z sezonów 2015 i 14:


    1. Bartosz Zmarzlik (2,477/2,333/2,055)
    7. Krzysztof Kasprzak (2,157/1,477/2,310)
    13. Niels K. Iversen (1,988/1,903/2,098)
    24. Przemysław Pawlicki (1,765/1,687/1,600)
    25. Matej Zagar (1,763/1,870/1,871)
    41. Michael Jepsen Jensen (1,307/1,560/1,864)
    43. Adrian Cyfer (1,076/1,238/1,164)


    Pierwszy do odstrzału: Matej Zagar. Łasy na kasę. Jego kontrakt nigdy do niskich nie należał. Wszyscy zapewne żyjemy sezonem 2012, gdzie Matej miał najlepszy w karierze. Później poszedł do Gniezna, gdzie jeździł dobrze, ale od tego czasu notuje co raz to gorsze rezultaty. W tym roku wypadnie tez z Grand Prix. W połowie sezonu nie zgodził się jako jedyny na renegocjację kontraktu. Do tego jest konfliktowy i mimo wszystko zmiana otoczenia w jego przypadku jest niezbędna. Nie jest zawodnikiem, któe weźmie na swoje barki wygrywanie ważnych wyścigów na wyjeździe. Na dodatek nie jest już pewnym punktem u siebie. W najważniejszym meczu sezonu u siebie kompletnie nieprzygotowany, wyglądał jakby był ósmym zawodnikiem Apatora. JEgo forma sportowa + charakter + zmęczenie materiału + wysokie mniemanie i wysokie kontraktowe oczekiwaniu sprawiają, że trzeba powiedzieć: Dziękuję.


    Drugi do odstrzału: Michael Jepsen Jensen. Jego trzy biegi z meczu finałowego nie mogą wpłynąć na jego ocenę całościową. Był w piątce najgorszych seniorów w lidze. A mimo tego przez cały sezon miał parasol ochronny. Od dwóch sezonów wyraźnie pogubiony. Jako junior rokował na ciekawą karierę, jednak nie poszedł do przodu. Trzeba mu podziękowac za ostatni mecz i rozstać się w miłej atmosferze. Niech idzie się odbudowac do 1 ligi.


    Trzeci do odstrzału: Adrian Cyfer. Niestety nie ma szans, aby otrzymać szansę na jazdę w naszym klubie. Chyba, że nasz klub poszedłby va banque i postawił na 4 fighterów typu: Doyle, Zmarzlik, Kasprzak, Vaculik/Kolodziej/Iversen i do nich dokoptowalibyśmy taniego/swojego Cyfera. Koncepcja składu: 4 fighterów i 4 wychowanków w składzie. Ciekawie to wygląda. Jednak zapewne taka koncepcja nie będzie brana pod uwagę. W związku z tym Adrian musi iśc odbudowac się do 1 ligi. Może Bydgoszcz? Tam tor jest betonowy, decyduje start. Wydaje mi się, że by sobie tam poradził. W innych ekipach o miejsce w składzie będzie ciężko. Szkoda, że nie ma takiego regulaminu, że w składzie jest 8 miejsc, a rezerwowym jest zawodnik np. do 23 roku życia. Zawsze byłby jakiś parasol ochronny dla tych mniej utalentowanych polskich juniorów.


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Znak zapytania: Przemek Pawlicki. Przemek jest solidnym ligowcem na poziomie 1,6-1,7 punktu na bieg. Formę swoją ustabilizował w naszym klubie i jest solidnym uzupełnieniem pary. Ma potencjał, aby w niektorych meczach przywozić ważne punkty i robić 2-cyfrowe wyniki na własnym torze. Jego przyszłość zależy od jego samego. Jeśli będzie chciał wrócic do brata, to niech wraca. Jeżeli będzie chciał u nas zostać na rozsadnych warunkach, to można mu dać kontrakt na poziomie 4-5 zawodnika w drużynie. Zawodnik bardzo sympatyczny i bardzo pracowity.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Musi zostać: Niels K. Iversen. Od 3 sezonów jedzie bardzo powtarzalnie, na dobrej skuteczności w okolicach 2,000 na bieg. Teoretycznie dla nas byłoby lepiej jakby wypadł z Grand Prix i nie dostał stałej dzikiej karty. Wtedy byłby bardziej wypoczęty i głodny powrotu do elity. Bez wględu na wszystko, Niels musi zostać z nami na kolejny sezon.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Jeżeli zachowamy Nielsa K. Iversena, to w zasadzie mamy trzon drużyny oparty na Zmarzliku, Kasprzaku i Iversenie. Przy takim założeniu potrzeba nam zawodnika koło 2,000 na bieg i jednego/dwóch nieco tańszych, ale z "potencjałem". Skoro prezes Zmora mówi otwarcie o finansach, to znaczy, że nie będzie nas stać na "gwiazdy". Chociaż skład z Doylem i np. Cyferem też fajnie by wyglądał. Zobaczcie tylko:


    Zmarzlik
    Cyfer
    Kasprzak
    Iversen
    Doyle
    Karczmarz
    Nowacki


    W tej koncepcji idziemy po bandzie. Dajemy sporo kasy za Doyla, zostawiamy do tego Ivera, ale w zamian stawiamy na Cyfera. Nic w sumie nie tracimy. Mamy cztery armaty i czterech wychowanków. Jeżeli nie chcemy tego Cyfera już definitywnie, to również taniego/młodego i perspektywicznego znajdziemy. Chociażby Lambert, Masters.


    W sumie jest wiele wariantów. Jednak chciałbym przyjrzeć się zawodnikom jakich możemy wziąć. Dla mnie priorytet numer 1 to:
    - Jason Doyle. Dlaczego nie? Falubazu prawdopodobnie nie będzie na niego stać. Zatrzymają Dudka i dogadają się z Hampelem (bardzo bliski przedłużenia kontaktu). Jason zostanie mistrzem świata i zwyczajnie Falubazu nie będzie na niego stać. Po odejsciu Zagara, Jensena, przejściu Zmarzlika powinny znaleźc się na niego pieniądze. Wtedy jako 5 senior jechałby ktoś tańszy/młody perspektywiczny.
    - opcje mniej prawdopodobne, które zakładają też odejście Przemka Pawlickiego, Zagara i uwolnienie kasy, to próba ściągniecia lidera. Tu widze dwa nazwiska: Janusz Kołodziej oraz Martin Vaculik. Jednak ich przyjdzie jest mniej prawdopodobne, więc skupiłbym się na rozmowach z Doylem.


    2 koncepcja: Nie bierzemy strzelby typu Doyle/Vaculik/Kołodziej, bo po prostu nas na niego nie stać. Ściągamy kogoś, kto będzie na poziomie Iversena i będzie nam gwarantował punkty na wyjeździe. Wśród takich nazwisk widzę 2 kandydatury:


    1) Leon Madsen. Bardzo niedoceniany, ale niezwykle solidny. W ostatnich dwóch latach osiąga wyniki ok. 1,9-2.0 na bieg. Potrafi świetnie startować i po spadku Tarnowa pewnie poszuka drużyny w Ekstralidze. Jako zawodnik numer 3-4 pasuje mi idealnie. Do tego nie startuje w GP.


    2) Andrzej Lebiediew. Najlepszy zawodnik 1 ligi. W przeszłości najlepsi na zapleczu jak Doyle, czy Kildemand dawali sobie radę w E-lidze. Również liderzy Daugavpils później dawali sobie radę w Elidze. Lebiediew ma zaledwie 22 lata, jeździ na trasie fantastycznie. Potrzeba nam takich walczaków. Świetnie uzupełniłby lukę po Zagarze. Na dodatek byłby zdecydowanie tańszy. Trzeba koniecznie zainteresowac się tym zawodnikiem w tym okienku transferowym.


    Możemy też dać szansę w E-lidze zawodnikom, którzy rokują w przyszłości na coś więcej i zaproponowac im jazdę w drużynie mistrza Polski na pozycji rezerwowego jak np. Karpowowi w Zielonej Górze. Wśród takich zawodników widzę: Roberta Lamberta i Sama Mastersa.


    Podsumowując: w okienku transferowym postawiłbym na rozmowy z wyżej wymienionymi zawodnikami. Próbowałbym ściągnąc jakąs strzelbę w związku z powstałymi wolnymi środkami po Zagarze, Jensenie i przejsciu Zmarzlika na seniorkę. Największe szansę widzę na Doyla, bo Kołodziej, czy Vaculik mogą być nie do wyjęcia. W przypadku braku porozumienia ze strzelbą i przedłużeniu umowy z Prz. Pawlickim ścigąnąłbym Madsena lub Lebiediewa i zaproponowałbym walkę o skład Lambertowi lub Mastersowi.


    Kasprzak
    Prz.Pawlicki
    Iversen
    Madsen/Lebiediew
    Zmarzlik
    Karczmarz
    Nowacki/Szczotka/Czerniawski/Studzińśki


    rezerwowy: Masters lub Lambert

    To byłby skład idealny i bardzo mocny.
    Jedno jest pewne, potrzebujemy pewnych zmian w składzie i małego wietrzenia. Nie można zrobic takiego błedu , jak po 2014, gdzie mimo wyraźnych naszych słabych stron postanowiliśmy zatrzymać ten sam skład.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 27-09-2016 o 12:46

  34. Powrót do góry    #1016
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zresztą osobiście uważam, ze zawodnicy Stali poradziliby sobie znacznie lepiej na normalnym torze, tak przygotowanym aby można było latać po nim.
    Po czym wnosisz?
    Miales jakas wizje,wyszlo ci z wyliczen czy po prostu pieprzysz trzy po trzy?
    Na Derby mozna bylo sie scigac i praktycznie w trojke zalatwiliscie sprawe.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #1017
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po czym wnosisz?
    Miales jakas wizje,wyszlo ci z wyliczen czy po prostu pieprzysz trzy po trzy?
    Na Derby mozna bylo sie scigac i praktycznie w trojke zalatwiliscie sprawe.
    Kwestia subiektywnej oceny. Ty możesz mieć inną.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1018
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Rozumiem ,ale jakas podstawe do takiej oceny musisz miec.
    Wiec grzecznie - poki co - pytam o ta podstawe.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #1019
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Podsumowując: w okienku transferowym postawiłbym na rozmowy z wyżej wymienionymi zawodnikami. Próbowałbym ściągnąc jakąs strzelbę w związku z powstałymi wolnymi środkami po Zagarze, Jensenie i przejsciu Zmarzlika na seniorkę. Największe szansę widzę na Doyla, bo Kołodziej, czy Vaculik mogą być nie do wyjęcia. W przypadku braku porozumienia ze strzelbą i przedłużeniu umowy z Prz. Pawlickim ścigąnąłbym Madsena lub Lebiediewa i zaproponowałbym walkę o skład Lambertowi lub Mastersowi.


    Kasprzak
    Prz.Pawlicki
    Iversen
    Madsen/Lebiediew
    Zmarzlik
    Karczmarz
    Nowacki/Szczotka/Czerniawski/Studzińśki


    rezerwowy: Masters lub Lambert

    To byłby skład idealny i bardzo mocny.
    Jedno jest pewne, potrzebujemy pewnych zmian w składzie i małego wietrzenia. Nie można zrobic takiego błedu , jak po 2014, gdzie mimo wyraźnych naszych słabych stron postanowiliśmy zatrzymać ten sam skład.

    Skład mocny, ale na obronę majstra to moim zdaniem za mało. Bardzo szybko i boleśnie odczujecie brak Zmarzlika na juniorce. Takiego gościa nie da się łatwo zastąpić a w 2017 r. jest to po prostu niemożliwe. Nawet gdyby przyszedł młody Drabik.
    Odstrzelenie: MJJ, Zagara i Cyfera to oczywista oczywistość. Z Pawlickim bym się wstrzymał, bo to jednak solidny senior z polskim obywatelstwem (a takich mamy na rynku niewielu). W razie kontuzji KK lub BZ byłoby krucho bez dodatkowego Polaka w składzie.

    Podsumowując: jeżeli chcecie obronić majstra to potrzebny jest pistolet i to z najwyższej półki. Oczywiście i tak wszystko zależy od finansów. W Gorzowie mimo bonusa za mistrzostwo nadmiaru kasy nie będzie i w licytacji raczej przegracie z Falubazem, Lesznem a może i z Toruniem.
    Wasz model funkcjonowania klubu raczej nie pozwala na powtórkę sukcesu z tego roku. Taki Zmarzlik to się trafia raz na 30 lat.

  38. Powrót do góry    #1020
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    A może postawić na czwórkę świetnych Polaków i jednego Duna ?
    Na juniorce wiadomo.
    A seniorzy to Bartek i trzech leszczyniaków tj. Kasprzak i bracia P.
    Na finale Piotrek pięknie wyglądał w barwach Stali. Plus Iver.
    Wtedy przed sezonem można by wpisywać do tabeli 5 punktów za mecz z Unią.

  39. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rozumiem ,ale jakas podstawe do takiej oceny musisz miec.
    Wiec grzecznie - poki co - pytam o ta podstawe.
    No i mam. Zagar, Puk, KK, PP czy Zmarzlik, potrafią dobrze jeździć na równym torze w ZG czy na innych torach. Czemu nie mieliby latać po równym Jancarzu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1022
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak to dobrze, że jeden i drugi już nie stoją na czele klubów.
    Panowie znowu pokazali, jak to jeden bez drugiego żyć nie mogą i choć przez chwile można poczuć się jak za starych dobrych czasów.
    Jeszcze Termos powinien przyłączyć się do tej medialnej polemiki Senatorów RP i byłby niezły partyjniacki folklor.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tercet egzotyczny


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #1024
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Podsumowując: jeżeli chcecie obronić majstra to potrzebny jest pistolet i to z najwyższej półki. Oczywiście i tak wszystko zależy od finansów. W Gorzowie mimo bonusa za mistrzostwo nadmiaru kasy nie będzie i w licytacji raczej przegracie z Falubazem, Lesznem a może i z Toruniem.
    Wasz model funkcjonowania klubu raczej nie pozwala na powtórkę sukcesu z tego roku. Taki Zmarzlik to się trafia raz na 30 lat.

    Grubo przesadzasz a prawda jest taka że ekonomi nie oszukasz

    Jeżeli budżet Stali bedzie taki sam a odejdą Zagar,MJJ i Cyfer to wtedy :

    Matej Zagar zdobył 134 punkty płatne po 4k za punkt wychodzi 536k dodaj z 250k za podpis wychodzi około 800 tysiecy

    MJJ 81 pkt platne po 3,5 k wychodzi 283 k dodaj z 200 k za podpis wychodzi około 500 k

    Cyfer 57 punktów płatne po 2,5k wychodzi 140 k plus za podpis jakieś 100 k czyli wychodzi w sumie okolo 250 k

    W sumie wchodzi jakieś 1,5-1,6 mln za 3 tych grajków

    Oczywiscie te kwoty moga sie roznic bo to na podstawie domysłow czy tam zaslyszanych informacji a prawdziwe stawki znaja w klubie. Są tez na przykład jeszcze stawki za dojazd czy ewentualne premie za złoto których nie policzyłem ale wtedy ta kwota byłaby jeszcze korzystniejsza dla Stali Gorzów

    Teraz tak wiadomo że Zmarzlik i Kasprzak muszą dostać podwyżke,juniorzy raczej kontrakty amatorskie ale klub powinien im zapewnić sprzęt wysokiej jakości dlatego wychodzi pi razy oko że może być wolne około 1 miliona na jednego zawodnika przy składzie. Także nie musi być tak zle

    1.Iversen
    2.Pawlicki
    3.Zmarzlik
    4. ???
    5.kasprzak
    6.Nowacki/Czerniawski
    7.Szczotka
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 27-09-2016 o 18:47

  43. Powrót do góry    #1025
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i mam. Zagar, Puk, KK, PP czy Zmarzlik, potrafią dobrze jeździć na równym torze w ZG czy na innych torach. Czemu nie mieliby latać po równym Jancarzu ?
    Dziadzia,Holder,Vaculik,Miedziak,Pawel tez potrafia dobrze jezdzic po rownym o czym najbolesniej sam sie przekonales.
    Czemu nie mieliby latac po rownym w Gorzowie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #1026
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ujął mnie ostatni komentarz:
    "Całe szczęście, że czołgu z koleiny nie wyciągnęło" .
    Cygara Władka mu przeszkadzają a ciekawe co pan senator Robert D. wypalił przed napisaniem tego tekstu skoro czołgi widział? Saszka mu coś zapodał?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  45. Powrót do góry    #1027
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach

  46. Powrót do góry    #1028
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Uwaga prezesy, pierwszy junior do wzięcia, podobno porządny

  47. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach

  48. Powrót do góry    #1030
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Mi też Rafała brakowało na podium.
    Nawet z kumplami zastanawialiśmy się dlaczego go nie ma na dekoracji. Może chory?
    A tu taki gniot.
    Ten klub jest jednak niereformowalny. Tak potraktować swojego podstawowego juniora w przyszłorocznych rozgrywkach.
    Już wiem, nie dali mu medalu, żeby nie spoczął na laurach. Jak chce mieć taki to niech sobie wywalczy w przyszłym roku.

  49. Powrót do góry    #1031
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    No troche żenada

  50. Powrót do góry    #1032
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Faktycznie, niefajnie postąpili z tym Karczmarzem, że nie było go na podium.

    Ale z tym biletem na miejsce stojące lub przynieś, wynieś, pozamiataj u Mateja, to już totalne przegięcie. Czy ktoś tam u was organizacyjnie w ogóle to ogarnia ?

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Uwaga prezesy, pierwszy junior do wzięcia, podobno porządny
    Pewnie mają z nim kontrakt do końca wieku juniora. Więc go nie poważają
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-09-2016 o 10:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Oj tam,w Falubazie podobno nikt nie dostal zlotych medali,choc juz od sierpnia zapisy robili.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Vilgefortz (28-09-2016), Yozayan (28-09-2016)

  53. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Kolejny dowód, że "redaktorzy" PS czytają SB:

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...443,1,984.html
    !Adrian walcz!

  54. Powrót do góry    #1035
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Chyba centrala również się wkrewila na stan toru w finale SE.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...354,1,984.html

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Kolejny dowód, że "redaktorzy" PS czytają SB:

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...443,1,984.html
    Oni czytają wszystko, portale społecznościowe, fora, inne media. I potem płodzą coś od siebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •