Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 3846474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,116 do 2,160 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2116
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Zbudują, zbudują. KSM ma obowiązywać dla wszystkich oprócz Częstochowy...

  2. Powrót do góry    #2117
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2012
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Inteligenci... zamiast Holte dajcie Szombierskiego... i co ? zbudują ?

  3. Powrót do góry    #2118
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Wierzę w cuda, jak większość w Częstochowie, ale w wyciągnięcie zarówno Emila jak i Krzyśka nie bardzo

    Btw. jeśli miałby być Buczkowski to nie widzę sensu inwestowania w Holtę. W jego miejsce wystarczy wstawić Szuminę z KSM 2.50 i skład mieści się w limicie.

  4. Powrót do góry    #2119
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Zbudują, zbudują. KSM ma obowiązywać dla wszystkich oprócz Częstochowy...
    A u was tez chyba.Gollob,Emil,BUczek,Walasek,Kostek

  5. Powrót do góry    #2120
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A u was tez chyba.Gollob,Emil,BUczek,Walasek,Kostek
    No ba. Przecież w przyszłym sezonie jedziemy z Wami w finale Ekstraligi.

  6. Powrót do góry    #2121
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A u was tez chyba.Gollob,Emil,BUczek,Walasek,Kostek
    Damy radę Różnica jest jednak taka, że o Emila to Wy zabiegacie (jak o wszystkich), a do nas taki Walas zgłasza się sam, a cała reszta chce zostać na dłużej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #2122
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Damy radę Różnica jest jednak taka, że o Emila to Wy zabiegacie (jak o wszystkich), a do nas taki Walas zgłasza się sam, a cała reszta chce zostać na dłużej
    No nie dziwie sie do Was sie zgłaszaja sami zawodnicy W koncu jako jeden z nielicznych Polskich Klubow wypłacacie pieniazki na czas i nie zalegacie z kasa nikomu.Poza tym nigdy nie oferowaliscie wirtualnych kontraktow.

  8. Powrót do góry    #2123
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    KSM może być zarówno 39, 41 jak i 43. Zobaczymy. Skoro za regulamin odpowiadają m.in. Dobrucki, Cegielski czy przedstawiciele Enei to jest nadzieja na te dwie ostatnie opcje - z korzyścią dla całej ligi. 39 spowoduje konieczność wystawiania co najmniej dwóch "plastronów" w składzie... Paradoksalnie i na tym nie wyjdziemy źle bo mamy Szuminę (to już pewne z 2,5?).
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 27-10-2012 o 22:04

  9. Powrót do góry    #2124
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    No nie dziwie sie do Was sie zgłaszaja sami zawodnicy W koncu jako jeden z nielicznych Polskich Klubow wypłacacie pieniazki na czas i nie zalegacie z kasa nikomu.Poza tym nigdy nie oferowaliscie wirtualnych kontraktow.
    Całe szczęście, że Wy nigdy nie nakręcaliście giełdy transferowej i nie obniżaliście zawodnikom kontraktów w trakcie sezonu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #2125
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    tego... się pogubiłem. Kim jest Krzysiek skoro nie jest Buczkiem ? Należy sobie przy tym uczciwie powiedzieć, że można mieć albo dobrych zawodników, albo tanich... Połączenie obu cech należy do rzadkości nie występujących zbyt często.
    Buczek i Emil obowiązkowo powinni znaleźć się we Włókniarzu. Po co nam Bierre ? Jak ktoś wcześniej wspomniał, mając na uwadze problemy Jawy, będzie musiał przesiadać się zapewne na GMy - a taka przesiadka może kosztować kilka miesięcy nauki przygotowania sprzętu.

    1. Łaguta
    2. Szombierski / Stachyra(Holta)
    3. Buczkowski
    4. Nermark
    5. Emil
    6. Czaja
    7. Łęgowik / Bubel

    i na prawdę mogą się nas bać
    ja juz was sie boje,macie naprawde wybujala fantazje a to bywa niebezpieczne!lWylejcie sobie za wczasu kubel zimnej wody na wasze gorace glowy

  11. Powrót do góry    #2126
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Niektórym pieniądze chyba za bardzo uderzyły do głowy
    Utworzyła się taka śmieszna spina między Częstochowa, a Bydgoszczą. Wszyscy pewni swoich racji...

  12. Powrót do góry    #2127
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta
    ja juz was sie boje,macie naprawde wybujala fantazje a to bywa niebezpieczne!lWylejcie sobie za wczasu kubel zimnej wody na wasze gorace glowy

    Jak byś przeczytał moje wcześniejsze wpisy to byś się zorientował, że mam szczere wątpliwości co do możliwości zbudowania takiego składu. Odnośnie kubła to proponuję by jednak pozostał w Bydgoszczy śniącej o Gollobie z Walaskiem...

  13. Powrót do góry    #2128
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Mam nadzieję że nasi działacze mają chłodniejsze głowy niż nasi kibice

    Może ktoś potwierdzić że Włókniarz nie rzuci się na żadnego Hancocka/Pedersena?

  14. Powrót do góry    #2129
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Jak byś przeczytał moje wcześniejsze wpisy to byś się zorientował, że mam szczere wątpliwości co do możliwości zbudowania takiego składu. Odnośnie kubła to proponuję by jednak pozostał w Bydgoszczy śniącej o Gollobie z Walaskiem...
    Gwarantuje ci ,ze nikt w bydgoszczy nie sni o walasku i gollobie w jednej druzynie.nam potrzeba tylko jednego mocnego seniora w zamian za lagute i bedzie naprawde super! a jezeli tomasz jest w zasiegu jak powiada jerzy kanclerz i nasz prezydento to dlaczego nie? ale zeby odrazu ladowac emila i buczka do skladu na przyszly sezon? wybacz to juz jest fantazja

  15. Powrót do góry    #2130
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta
    wybacz to juz jest fantazja

    W chwili obecnej dużo więcej nam nie pozostaje gdyż nie jest znany nawet regulamin na przyszły rok więc co tutaj mówić o dyskusji o realnym budowaniu składu... Po kilku latach posuchy Częstochowie należy się w końcu skład z prawdziwego zdarzenia, który będzie się realnie liczył w walce o punkty ligowe. Tak się składa, że w moim mniemaniu Emil i Buczek idealnie wpasowują się w koncepcje drużyny, lubią nasz tor, no i - bez fantazjowania - z pewnością obaj znajdują się w kręgach zainteresowania naszych sterników - co wiadomo w zasadzie od momentu ustalenia obsady turnieju w Częstochowie

  16. Powrót do góry    #2131
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    W chwili obecnej dużo więcej nam nie pozostaje gdyż nie jest znany nawet regulamin na przyszły rok więc co tutaj mówić o dyskusji o realnym budowaniu składu... Po kilku latach posuchy Częstochowie należy się w końcu skład z prawdziwego zdarzenia, który będzie się realnie liczył w walce o punkty ligowe. Tak się składa, że w moim mniemaniu Emil i Buczek idealnie wpasowują się w koncepcje drużyny, lubią nasz tor, no i - bez fantazjowania - z pewnością obaj znajdują się w kręgach zainteresowania naszych sterników - co wiadomo w zasadzie od momentu ustalenia obsady turnieju w Częstochowie
    ok. i niech tak zostanietylko pamietaj,ze emilianol i buczek to koszt okolo 3mln.obojetnie byle do wiosny!!!!!

  17. Powrót do góry    #2132
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...awiaja-pomysly


    Czyli nie będzie fajerwerków...

  18. Powrót do góry    #2133
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cholera wie co o tym myśleć... z jednej strony żadne nazwiska nie padły, z drugiej coraz gorzej widzę sprawę przejścia do nas Emila. A szkoda

  19. Powrót do góry    #2134
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Gdzie to wyczytałeś? W tekście, w którym mówią o wzmocnieniach i składzie na lata?

  20. Powrót do góry    #2135
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Gdzie to wyczytałeś? W tekście, w którym mówią o wzmocnieniach i składzie na lata?
    Nie, nie tam tylko w obniżeniu ksm do 39 pkt co zmienia koncepcję zespołu bez wielkiego lidera skoro tak chce Mizgalski uczynić.
    Widać,ze te wasze wpisy o pewnym Emilu w Czewie to zwykły i oczywisty "pic na wodę,fotomontaż" .
    Teraz mozecie pisać kogo to Włókniarz nie chce jakiego lidera czy jaka gwiazdę,ale widać,ze skoro chcą obnizenia ksm do 39 to aż tak wcale swojej mocnej pozycji nie widzą .
    Koniec kropka

  21. Powrót do góry    #2136
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Tylko wiedz realisto że KSM 39 nie przeszkadza w zakontraktowaniu Emila i Holty. Mamy takiego małego Rafałka w składzie, który ma KSM 2.50 i sporo nam ułatwia. Podoba mi się wizja Mizgalskiego, ogólnie działania nowego zarządu są bardzo pozytywne, dlatego ufam że również wzmocnienie mnie nie zawiedzie. Oby to był faktycznie zawodnik na lata, a nie maszynka do punktów na jeden sezon.

  22. Powrót do góry    #2137
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Bo my swoim składem zmieścimy się w KSM 39, bo mamy Szuminę z 2,5, a KSM 39 ogranicza inne drużyny i osłabia je? Wiem, że myślenie w Twoim przypadku jest bardzo trudne, ale wystarczy chwilę ruszyć głową.

    EDIT: Widzę, że veronek potrafił się domyślić o co kaman

  23. Powrót do góry    #2138
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Bo my swoim składem zmieścimy się w KSM 39, bo mamy Szuminę z 2,5, a KSM 39 ogranicza inne drużyny i osłabia je? Wiem, że myślenie w Twoim przypadku jest bardzo trudne, ale wystarczy chwilę ruszyć głową.

    EDIT: Widzę, że veronek potrafił się domyślić o co kaman
    Tutaj wyczytałem:
    http://www.sportowefakty.pl/kibice/1...-nieoficjalnie
    ksm Szombierskiego 5,67 więc przy Emilu,Łagucie,Holcie,Szombierskim,Nermarku,Czaji przekroczycie 39 pkt a będzie wynosiła 40,78
    Nie wiem więc dokłądnie jak jest ztymi średnimi bo różnie wyczytałem na róznych stronach.

  24. Powrót do góry    #2139
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie, nie tam tylko w obniżeniu ksm do 39 pkt co zmienia koncepcję zespołu bez wielkiego lidera skoro tak chce Mizgalski uczynić.
    Widać,ze te wasze wpisy o pewnym Emilu w Czewie to zwykły i oczywisty "pic na wodę,fotomontaż" .
    Teraz mozecie pisać kogo to Włókniarz nie chce jakiego lidera czy jaka gwiazdę,ale widać,ze skoro chcą obnizenia ksm do 39 to aż tak wcale swojej mocnej pozycji nie widzą .
    Koniec kropka
    1. G.Łaguta 8,78
    2. Szombierski 2,50
    3. Sajfutdinow 9,21
    4. Holta 6,38
    5. Nermark 8,00
    6. Czaja 3,18

    RAZEM = 38,05

    Poza tym realisto widzisz i czytasz tylko to co chcesz widzieć.

    Cytat z Mizgalskiego:

    "Muszę przyznać, że Włókniarz pod względem zdolności finansowych znajduje się w czołówce ligi. Nie skupiamy się jednak tylko na wzmocnieniach w składzie, ale myślimy o inwestowaniu w marketing i promocję."

    Pozdrawiam, w sensie zdrowia życzę - szczególnie psychicznego w najbliższym czasie
    Ostatnio edytowane przez dockm ; 28-10-2012 o 21:39

  25. Powrót do góry    #2140
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Tutaj wyczytałem:
    http://www.sportowefakty.pl/kibice/1...-nieoficjalnie
    ksm Szombierskiego 5,67 więc przy Emilu,Łagucie,Holcie,Szombierskim,Nermarku,Czaji przekroczycie 39 pkt a będzie wynosiła 40,78
    Nie wiem więc dokłądnie jak jest ztymi średnimi bo różnie wyczytałem na róznych stronach.
    Przecież to zwykły blog jakiegoś anonima z internetu, na podobnym wyczytałem że Emil wyląduje w Tarnowie a w Częstochowie Crump. Takie blogi trzeba traktować z większym dystansem niż wypowiedzi Dariusza O.

  26. Powrót do góry    #2141
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Przecież to zwykły blog jakiegoś anonima z internetu, na podobnym wyczytałem że Emil wyląduje w Tarnowie a w Częstochowie Crump. Takie blogi trzeba traktować z większym dystansem niż wypowiedzi Dariusza O.
    Ale przecież ksm Szombierskiego jest podane gdzieś oficjalnie? Tak samo podajecie 2,50 z różnych stron blogowych a oficalnie zatwierdzonego nigdzie nie wyczytałem a 5,67 na kilku innych stronach również jest - wiec tylko pytam o oficjalne.
    Jeśli będzie napisane gdzieś,ze to oficjalne i pewne to sprawa załatwiona.
    dockm: a co Mizgalski może sobie robić PR i pisać,ze są jednymi z najbardziej wiarygodnych finansowych z całej ligii.
    Skąd on wie jak reszta zespołów stoi finansowo,ze takie rzeczy pisze? Myslisz,ze uwierzą jemu na zwykłe słowo skoro nie mozna porównać innych zespołów do Włókniarza bo nie ma wgladu w papiery i inne rzeczy.
    Pisać to każdy moze sobie co chce i dopiero czyny transferowe pokażą kto jaki jest i jak na tym wyszedł.
    Tak samo można mówić o słowach Winiarskiego(chyba nie pomyliłem nazwiska),ze GP w Częstochowie byłoby o wiele lepsze i ciekawsze od tego w ydgoszczy. I co ja mam mu uwierzyć bo akurat "ON" tak mówi? Takimi słowami chce przekonać i jest zły na BSI,ze imprezę przyznali Bydgoszczy a nie Częstochowie?
    Słowa,słowa,słowaaa... zobaczymy jak będzie a nie jak się pisze i mówi.

  27. Powrót do góry    #2142
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Skąd on wie jak reszta zespołów stoi finansowo,ze takie rzeczy pisze? Myslisz,ze uwierzą jemu na zwykłe słowo skoro nie mozna porównać innych zespołów do Włókniarza bo nie ma wgladu w papiery i inne rzeczy.
    Chociażby dlatego, że zawodnicy mówią, iż nigdy tak szybko kasy wypłacanej nie mieli w karierze, jak w Częstochowie. Że nigdy takiego wsparcia nie mieli jak teraz, i od zarządu i od kibiców.
    Nikt nie mówił nic na temat zaległości finansowych za 8 meczy, nikt nie narzekał na słabą frekwencję i olewanie zawodników czy coś takiego.
    Pasuje ci?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #2143
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Informacja odnośnie KSM Szombierskiego 2,5 przyszła w oficjalnym piśmie od Ekstraligi do klubu jeszcze przed turniejem.
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  29. Powrót do góry    #2144
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Skoro KSM zawodnika obliczaja po przejechaniu min.15 biegow w sezonie, to na jakiej podstawie Rafal mialby miec KSM 2,5?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #2145
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ja z tej całej wypowiedzi Waszego prezesa (wybaczcie, ale nie mogę zapamiętać nazwiska - ciągle mi umyka) zrozumiałem, że on sobie chce ułatwić - "obniżmy poziom ligi to nam łatwiej będzie zbudować drużynę na wyrównanym poziomie bazując na tym co już mamy. Bo inne drużyny musowo będą się pozbywać zawodników i obniżą swój poziom do naszego. I wystarczy tylko jedno wzmocnienie i żaden Tarnów nie będzie wiele potężniejszy od nas"
    Czemu tak samo mówią z Gorzowa, Wrocławia i Leszna? Bo tam mają największe problemy ze ściągnięciem/utrzymaniem najsilniejszych zawodników:
    - Leszno - odejście J. Hampela to w zasadzie strary 40% siły drużyny
    - Gorzów - Zagar, Gollob raczej out, Kasper kombinuje jak co roku, Iversen żąda kosmicznej kasy, a i z MJJ nie wiadomo do końca co i jak
    - Wrocław - od kilku już lat najsłabsza drużyna tej ligi, więc nie ma się co dziwić, że chcą obniżenia KSM - całe swoje wzmocnienie wypatrują w powrocie Świderskiego
    - Częstochowa - jest już trzon składu (Grisza, Nermark i zapchajdziura Szombierski tylko po to, żeby mieć KSM 2,5) więc wystarczy dodać jednego solidnego zawodnika (typu Emil, Hancock itp) i skład jest silny na panujące w lidze warunki
    Jakoś nie słyszałem żeby Tarnów czy ZG opowiadały się za obniżeniem KSMu. Zwłaszcza ta ostatnia drużyna, która (bądź co bądź - każdy ma swoje sympatie i antypatie) raczej prowadzi politykę budowania trwałego składu na lata. I teraz takim sztucznym obniżaniem trzeba im rozpierdziulić drużynę. Jasne - Wasz prezes mówi o nie zmienianiu składu. Tylko co to za interes, kiedy Falubaz musi trzymać słabego jak sik pająka Davidssona w składzie i nie może zmienić go na rokującego lepszą jazdę np. Sówkę (a Dudek na seniorkę).

    Innymi słowy - standardowa w polskiej lidze hipokryzja ukryta pod obrusikiem zwanym "w imię szeroko rozumianych oszczędności"
    A co do oszczędności - może i najlepsi z wysokim KSM obniżą swoje wymagania, żeby móc w ELidze jeździć, ale za chwilę urosną chęci zarobków u gwiazd pokroju Chrzanowskiego, Kuciapy, albo jakichś niskolovelowych wynalazków z I ligi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #2146
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro KSM zawodnika obliczaja po przejechaniu min.15 biegow w sezonie, to na jakiej podstawie Rafal mialby miec KSM 2,5?

    Ponieważ przy obliczeniu KSM na sezon 2013 odlicza się zawodnikowi dwa najlepsze i dwa najgorsze mecze dzięki temu Szumina nie będzie miał objechanych wystarczająco biegów.

  32. Powrót do góry    #2147
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro KSM zawodnika obliczaja po przejechaniu min.15 biegow w sezonie, to na jakiej podstawie Rafal mialby miec KSM 2,5?
    Za speedwayekstraliga.pl

    Zasady klasyfikacji:
    - minimum 37 startów dla: Bydgoszcz, Częstochowa, Leszno, Rzeszów

    NIESKLASYFIKOWANI:
    Rafał SZOMBIERSKI Mecze:7 Punkty:32 Bonusy:5 Razem:37 Biegi:30 Średnia:1,233



    Dokładniej pisząc, starty Szombierskiego w tym sezonie:

    6+2 (5)
    7+1 (5)
    0 (4)
    10+1 (5)
    0 (4)
    8+1 (5)
    1 (2)

    Mecze: 7, Biegi: 30

    Czerwone - odliczone dwa najsłabsze występy
    Zielone - odliczone dwa najlepsze występy

    Pozostaje biegów: 12, czyli nie spełnia minimum klasyfikacji.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 29-10-2012 o 08:48

  33. Powrót do góry    #2148
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Za speedwayekstraliga.pl

    Zasady klasyfikacji:
    - minimum 37 startów dla: Bydgoszcz, Częstochowa, Leszno, Rzeszów

    NIESKLASYFIKOWANI:
    Rafał SZOMBIERSKI Mecze:7 Punkty:32 Bonusy:5 Razem:37 Biegi:30 Średnia:1,233
    Dotyczy to zasad klasyfikacji pod względem średnio punktowej w sezonie. Nie ma to NIC wspólnego z obliczaniem KSM.

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #2149
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Domyśliłem się po kilkunastu minutach

    Dlatego jest poniżej sprostowanie.

  35. Powrót do góry    #2150
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Antonio Lindbaeck:

    Czasami kluby niekoniecznie poważnie traktują swoich żużlowców. - Jest w tym gronie zawodników jeden, który jest wymieniany w gronie tych, którzy "oszaleli". Do dzisiaj nie ma zapłaconych pieniędzy za pół roku w swoim klubie, a dostał ofertę startu w tym samym klubie! Była ona taka, że gdy ją przeczytał, musiał usiąść, była tak nierealna - zauważył Prezes Stowarzyszenia Żużlowców Metanol. - To jest bardzo nie w porządku, gdy wypuszczane są nie mające zbyt wiele wspólnego z prawdą informacje i tworzy się nieprzyjemną atmosferę, aby wywrzeć jakąś dziwną presję na zawodników - ocenił.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 29-10-2012 o 18:31

  36. Powrót do góry    #2151
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ktoś się tutaj sprzeczał, niejaki wszystko wiedzący realista:

    http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/201...a2013_xtra.pdf

    Szombierski Rafał 2,50

    Znowu nie miałeś racji...jak przykro...

  37. Powrót do góry    #2152
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Myślę, że czas najwyższy przenieść się do naszego wątku z dyskusją na temat Włokniarza.
    Dajmy już chłopakom z Bydgoszczy odetchnąć
    Skład na sezon 2013

    RS
    DN
    AL
    ES
    AC
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  38. Powrót do góry    #2153
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    AL ?

    4 obco w składzie? Nah, impossible. Emil nie będzie jeździł na PL licencji - to raz. Dwa - KSM.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 06-11-2012 o 11:29

  39. Powrót do góry    #2154
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Przecież Częstochowa - miasto cudów - tam nie wszystkie ograniczenia obowiązują
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #2155
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ktoś się tutaj sprzeczał, niejaki wszystko wiedzący realista:

    http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/201...a2013_xtra.pdf

    Szombierski Rafał 2,50

    Znowu nie miałeś racji...jak przykro...
    Do tego, to akurat On się już zdążył przyzwyczaić... Wierz mi jednak, że nie przeszkodzi mu to w wypisywaniu kolejnych "faktów"
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  41. Powrót do góry    #2156
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    AL ?

    4 obco w składzie? Nah, impossible. Emil nie będzie jeździł na PL licencji - to raz. Dwa - KSM.

    A może włodarze klubu z cz-wy już przygotowali odpowiednie dokumenty i emil z platinim będą śmigać w jednej drużynie (tyle, że zamiast gryfa na plastronie będzie orzeł w koronie).
    Szlaki już mają przetarte.

  42. Powrót do góry    #2157
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    mnie wychodzi ksm -40,88 lub 38,33 bo już nie pamiętam czy bierze się sześciu czy siedmiu

    edit. małe sprostowanie 38,38
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 06-11-2012 o 13:41
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  43. Powrót do góry    #2158
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    GŁ 8,78
    RS 2,5
    DN 8,0
    AL wtf?
    ES 9,2
    AC 3,18

    KSM: 31,66

    Do Twojego 40,88 zostaje 9,22... do limitu 41 zostaje 9,34...

    Z całym szacunkiem, ktoś tutaj liczyć nie potrafi Nie ma w zestawieniu zawodnika z KSM 9,22. A tym bardziej nie jest to żaden AL.

  44. Powrót do góry    #2159
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Aleksandr Loktaev ?

  45. Powrót do góry    #2160
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Nie wiem kto nie potrafi liczyć. Ja popełniłem błąd, że niepotrzebnie doliczyłem jednego zawodnika (zapomniałem, że się bierze tylko 6 ale mimo tego mieściło się to w 41)
    ale to według ciebie skład który ja podałem miał mieć za wysoki KSM
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •