Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 141

Wątek: Stal Rzeszów 2018 - wątek klubowy. Nowa era?

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Jak słucham gościa to jest troche przekonujący.

    A druga sprawa to Nawrocki wyciąga z własnej kieszeni ponad bańkę żeby spłacić dług a teraz są jakieś rozbieżności jeśli chodzi o drobne to troche się nie klei.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Kędziora w Stali. Może Nawrocki specjalnie nie płacił by zrobić podmiankę? hahahah

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    A druga sprawa to Nawrocki wyciąga z własnej kieszeni ponad bańkę żeby spłacić dług a teraz są jakieś rozbieżności jeśli chodzi o drobne to troche się nie klei.
    Tam się mocno nie klei, długi stare nie są jednak spłacone wbrew wcześniejszym twierdzeniom. Poza poślizgiem wobec "zwykłych" zawodników jest też spory dług wobec Ogóra i Grega, którzy podobno są (a na 100% Greg) na innych warunkach jak reszta. Wobec Grega jest to chyba sporo jeśli Nawrocki jako zastaw proponował przepisanie apartamentu na Grega.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    dziś na SF.pl jest wywiad z Nawrockim a w nim:

    "Zalegam Hancockowi pewną kwotę"

    więcej mi nie trzeba. a tłumaczenia dlaczego a to bo to tamto itd. to gierka. przyznał się że jest zaległość.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Hancock znowu pcha się w objęcia polskiej Temidy?
    Niedawno walczył i przegrał z bydgoszczanami...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ez-sie/2grw3zw

    Pomału i w diamenty wiary już nie ma..

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2017
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 179 w 119 postach
    Nie chce być złym prorokiem, ale jeśli ta impreza dojdzie w ogóle do skutku to może okazać się finansową klapą... Wszedłem w link do PS i zobaczyłem, że druga runda jest w Gdańsku. Niby jeszcze trzy tygodnie, ale reklamy żadnej na mieście. Do tego kibic w Gdańsku jest dość wybredny i ma w czym wybierać. Frekwencja na lidze nie jest oszołamiająca, IMME jeszcze jakoś dały radę, ale w tym przypadku ceny biletów były znośne. Na wynalazku Nawrockiego może być ludzi nie więcej niż na DMPJ.

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Bardzo smutna wiadomość o Tomaszu Jędrzejaku...
    [']
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Po prostu tego nie rozumiem [']

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie da sie zrozumiec samobojcow.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie da sie zrozumiec samobojcow.
    Pewnie zostanę zjedzony tutaj, lecz uważam że samobójstwo w kontekście posiadania rodziny a szczególnie dzieci to akt największego tchórzostwa. Niemniej, mam na uwadze że coś takiego może być spowodowane chorobą i wielka szkoda, że nikt nie był w stanie mu pomóc / nie dał sobie pomóc.

    RIP Ogór.
    !Adrian walcz!

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Molineux (15-08-2018)

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Nie zjadę Cię, ale proszę żebyś zastanowił się raz jeszcze nad tym co napisałeś,
    Wiem, że często właśnie jest tak, że to sytuacja rodzinna jest przyczynkiem do takich desperackich aktów.
    Oczywiście nie wiem jak było w przypadku Tomka, piszę tylko ogólnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Wyjątkowo ciężko doświadczany jest Rzeszów przez historię... 2012, 2016, 2018.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Jedyne co możemy w tej chwili zrobić dla rodziny to nie snuć domysłów i nie oceniać. Nie czas i nie miejsce a tylko możemy komuś sprawić jeszcze więcej bólu. Lepiej powspominać miłe chwile.

    https://youtu.be/3KjH3v8FIXg

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 14-08-2018 o 14:44
    #GetWellDarky

  16. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Oczywiście szmatławce w postaci gazety wyborczej i inne gó.wniane portale internetowe w obliczu tragedii od razu na główną wrzucają info o śmierci Tomasza. A tak to zapominają, że jest coś takiego jak żużel.

    Sorry ale nie mogłem.

    Niech ziemia Tomaszowi lekka będzie.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mcp za jego przydatny post!

    chloroform (14-08-2018)

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie zjadę Cię, ale proszę żebyś zastanowił się raz jeszcze nad tym co napisałeś,
    Wiem, że często właśnie jest tak, że to sytuacja rodzinna jest przyczynkiem do takich desperackich aktów.
    Oczywiście nie wiem jak było w przypadku Tomka, piszę tylko ogólnie.
    Podtrzymuję swoje zdanie: jeśli to nie choroba lub samobójstwo a'la Lepper, to moim zdaniem nie ma racjonalnego usprawiedliwienia dla czegoś takiego.
    !Adrian walcz!

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Molineux (15-08-2018), sobotch (14-08-2018)

  20. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2018
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Podtrzymuję swoje zdanie: jeśli to nie choroba lub samobójstwo a'la Lepper, to moim zdaniem nie ma racjonalnego usprawiedliwienia dla czegoś takiego.
    Nigdy nie zrozumiesz takiej osoby... ja akurat niestety wiem co to znaczy... siedzisz rozmawiasz, smiejesz sie, a za chwile wstsjesz idziesz i chcesz odebrac sobie zycie... cos nad czym nie jestes w stanie zapanować... ale to pokazuje, ze Tomek mial problemy ktore sie nawarstwily... bo na to nie zlozyla sie jedna sytuacja...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jaro#23 za jego przydatny post!

    woojo (24-08-2018)

  22. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jaro#23 Zobacz posta
    Nigdy nie zrozumiesz takiej osoby... ja akurat niestety wiem co to znaczy... siedzisz rozmawiasz, smiejesz sie, a za chwile wstsjesz idziesz i chcesz odebrac sobie zycie... cos nad czym nie jestes w stanie zapanować... ale to pokazuje, ze Tomek mial problemy ktore sie nawarstwily... bo na to nie zlozyla sie jedna sytuacja...
    Piszesz o chorobie a do tego tematu wyraźnie się odniosłem. W rodzinie miałem przypadek depresji i wiem, że to cholerstwo jest gorsze od nowotworu. Wiem też doskonale, że przy wsparciu najbliższych z depresji najczęściej można wyjść.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2018
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Piszesz o chorobie a do tego tematu wyraźnie się odniosłem. W rodzinie miałem przypadek depresji i wiem, że to cholerstwo jest gorsze od nowotworu. Wiem też doskonale, że przy wsparciu najbliższych z depresji najczęściej można wyjść.
    Nie mam na mysli depresji...nie zrozumiesz tak jak nie zrozumie tego nikt kto tego nie przezyl... nie trzeba byc chorym, zeby dopuścić sie takich rzeczy... aczkolwiek nie wiem jak bylo w tym przypadku, nie ma sensu gdybac.... pozostal zal i smutek

  24. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Wyjątkowo ciężko doświadczany jest Rzeszów przez historię... 2012, 2016, 2018.
    jeszcze Matej Ferjan 2011 był zawodnikiem Stali wówczas...

  25. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Nie rozumiem tego całego Ostrowa. Najpierw gadają że nie chcą jechać i będa z Rzeszowem mecz przekłądać potem się zreflektowali że jest szansa na 1 miejsce (mały handicap) i już nagle jadą dla Jędrzejaka. Wstyd

  26. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie rozumiem tego całego Ostrowa. Najpierw gadają że nie chcą jechać i będa z Rzeszowem mecz przekłądać potem się zreflektowali że jest szansa na 1 miejsce (mały handicap) i już nagle jadą dla Jędrzejaka. Wstyd
    ostrów to taki kretacz w ciasnych gaciach. zawsze robili prymitywne gierki i po nich padali na kolana tak jak jeden klub z EL.

  27. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie rozumiem tego całego Ostrowa. Najpierw gadają że nie chcą jechać i będa z Rzeszowem mecz przekłądać potem się zreflektowali że jest szansa na 1 miejsce (mały handicap) i już nagle jadą dla Jędrzejaka. Wstyd
    No ale to chyba nie jest tak, że sam Ostrów chce jechać ? Co na to Rzeszów ? Przecież jak by Nawrocki powiedział, że odpuszczamy, to nikt by na siłę tego meczu jechać nie kazał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #114
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale to chyba nie jest tak, że sam Ostrów chce jechać ? Co na to Rzeszów ? Przecież jak by Nawrocki powiedział, że odpuszczamy, to nikt by na siłę tego meczu jechać nie kazał.
    A nie jest przypadkiem tak, że to organizator (gospodarz) musi wyrazić zgodę na przełożenie meczu? Jeżeli nie wyrazi, a goście odmówią, to będzie walkower.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    polewaczka (15-08-2018)

  30. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    A nie jest przypadkiem tak, że to organizator (gospodarz) musi wyrazić zgodę na przełożenie meczu? Jeżeli nie wyrazi, a goście odmówią, to będzie walkower.
    No chyba nie do końca tak jest. Nie pamiętam dokładnie, ale bodajże od czasu śmierci Richardsona, wprowadzono do regulaminu zmiany. I właśnie w takiej sytuacji można mecz odwołać. Wystarczyłoby aby Rzeszów lub Ostrów wystapiły z odpowiednim wnioskiem do GKSŻ. Ale pomijając już te kwestie regulaminowe. Nie wierzę, że jeśliby taki Rzeszów nie chciał jechać tego meczu, to Ostrów by się nie zgodził. Jak dla mnie, tutaj obie strony po prostu uzgodniły taki scenariusz. I nie szukałbym tutaj jakichś podtekstów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie rozumiem tego całego Ostrowa. Najpierw gadają że nie chcą jechać i będa z Rzeszowem mecz przekłądać potem się zreflektowali że jest szansa na 1 miejsce (mały handicap) i już nagle jadą dla Jędrzejaka. Wstyd
    Kierownictwa OBU druzyn najpierw ustalily, ze meczu nie bedzie. Po kilku godzinach jednak OBIE druzyny zdecydowaly, ze pojada mecz w najblizsza niedziele. Tak wiec pretensje do Ostrowa sa bezpodstawne.

  32. Powrót do góry    #117
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dajcie spokój, bardzo dobrze, że pojadą. Co by dało przełożenie? Inna sytuacja gdyby mecz był w dniu tragedii albo dzień po.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie rozumiem tego całego Ostrowa. Najpierw gadają że nie chcą jechać i będa z Rzeszowem mecz przekłądać potem się zreflektowali że jest szansa na 1 miejsce (mały handicap) i już nagle jadą dla Jędrzejaka. Wstyd
    A niby co w kwestii składu personalnego zmieni fakt czy pojedziemy 'dzisiaj' czy za tydzień? Jakie to ma znaczenie co do składu Stali na ten mecz? Niby gdzie ta większa szansa na 1 miejsce?Możesz mi wytłumaczyć? Nagle Hancock zapała na nowo miłością do Stali, mimo długów? Dobrze wiesz jaki jest Greg, póki nie wyzerują, to w barach Stali nie pojedzie, a Tomka niestety wśród nas już nie ma. Szanse - choć to tragiczne słowo w aspekcie tego co się stało - po śmierci Tomka będą takie same w tą, jak i w kolejną niedzielę, bo Tomka w Rzeszowie nikt nie zastąpi. To tyle w kwestiach sportowych/personalnych/szans. Dla mnie teraz to najmniej ważne, ale na tak głupie snucie domysłów nie szło nie zareagować.

    Jeśli chodzi o kwestie moralne, czy jak to nazwiemy - ja osobiście - nie wyobrażam sobie meczu w najbliższą niedzielę. Każdy jednak ma inny próg moralny, potrzebę reakcji na nieszczęście czy jak to nazwać. Jedni potrzebują 'szybkiego strzału', żeby się podnieść - patrz "Mecz dla Tomka", drudzy - jak np. ja - nie wyobrażają sobie niedzielnego meczu, w oprawie jaka by ona nie była. Bilet kupię, zapalę kolejny znicz pod stadionem, i wrócę do domu.

    Prosiłbym jednak o uszanowanie decyzji tak jednych, jak i drugich. Tyle ode mnie.

    Tak na marginesie już, można przeczytać komentarze w mediach społecznościowych, że na ten niedzielny mecz wybierają się kibice z innych ośrodków, żeby oddać cześć Tomkowi. Jeśli jednak chcecie - moralizujcie wszystkich jak leci, jedźcie po Ostrowie, bo to takie 'modne'. Ja nie będę nakazywał nikomu co ma robić, jeśli ktoś czuje się, że ma do tego prawo - proszę bardzo.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Mariusz (15-08-2018), Molineux (15-08-2018), siwex82 (15-08-2018)

  35. Powrót do góry    #119
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Kierownictwa OBU druzyn najpierw ustalily, ze meczu nie bedzie. Po kilku godzinach jednak OBIE druzyny zdecydowaly, ze pojada mecz w najblizsza niedziele. Tak wiec pretensje do Ostrowa sa bezpodstawne.

    No chyba nie do końca.


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...kty-walkowerem

    W regulaminie jest, że każdy mecz może być przełożony za zgodą GKSŻ, pod warunkiem wyrażenia takiej woli przez oba zainteresowane kluby. Art. 774.

    Czyli wynika z tego, że jeden klub, bez zgody drugiego i bez zgody GKSŻ nie może sobie przełożyć meczu. To moja interpretacja.

    To tylko w kwestii formalnej. Nie wybieram się do Ostrowa i nie ma dla mnie znaczenia, czy ten mecz będzie czy nie.
    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; 15-08-2018 o 14:25

  36. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Kierownictwa OBU druzyn najpierw ustalily, ze meczu nie bedzie. Po kilku godzinach jednak OBIE druzyny zdecydowaly, ze pojada mecz w najblizsza niedziele. Tak wiec pretensje do Ostrowa sa bezpodstawne.
    Pokaż informacje że Rzeszów chciał jednak jechać ? nigdzie nie ma takiego czegoś

  37. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pokaż informacje że Rzeszów chciał jednak jechać ? nigdzie nie ma takiego czegoś
    Bądź konsekwentny, nie ma również informacji, że Rzeszów nie chce jechać tego meczu. A Ostrów próbuje wymusić inną decyzje.

    Jak już ktoś pisał tu wcześniej, trzeba uszanować taką decyzję. Skoro oba kluby uzgodniły, że tym meczem, pożegnają Ogóra, to nie ma co tutaj szukać na sile podtekstów. Bo słabe to jest i tyle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #122
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bądź konsekwentny, nie ma również informacji, że Rzeszów nie chce jechać tego meczu. A Ostrów próbuje wymusić inną decyzje.

    Jak już ktoś pisał tu wcześniej, trzeba uszanować taką decyzję. Skoro oba kluby uzgodniły, że tym meczem, pożegnają Ogóra, to nie ma co tutaj szukać na sile podtekstów. Bo słabe to jest i tyle.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...kty-walkowerem

  39. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bądź konsekwentny, nie ma również informacji, że Rzeszów nie chce jechać tego meczu. A Ostrów próbuje wymusić inną decyzje.

    Jak już ktoś pisał tu wcześniej, trzeba uszanować taką decyzję. Skoro oba kluby uzgodniły, że tym meczem, pożegnają Ogóra, to nie ma co tutaj szukać na sile podtekstów. Bo słabe to jest i tyle.
    Akurat tutaj się zgadzam.
    Przekładanie meczu niczego nie zmieni, obie drużyny chcą tym meczem pożegnać Tomka, to niech tak zrobią. Kto chce pójść na ten mecz, niech idzie, kto będzie miał psychiczne opory, niech zostanie w domu. Każdy sobie sam zdecyduje i nikt nikogo nie będzie zmuszał.
    Po śmierci ŚP. Kurmanka, zawodnicy nazajutrz odjechali mecz, a nikt (może prawie nikt) dzisiaj nie ma tego zawodnikom za złe. Stało się i tego już nic nie zmieni.

  40. Powrót do góry    #124
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No to niech oddają walkowerem i koniec sprawy. Nie potrzeba na tym robić afery niczym w derbach lubuskich, a na to się niestety zanosi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Kierownictwa OBU druzyn najpierw ustalily, ze meczu nie bedzie. Po kilku godzinach jednak OBIE druzyny zdecydowaly, ze pojada mecz w najblizsza niedziele. Tak wiec pretensje do Ostrowa sa bezpodstawne.
    Przecież od razu po informacji o śmierci, Nawrocki stwierdził, że oni jechać nie chcą, i wysłał prośbę do Ostrowa by przełożyć mecz, na co początkowo się zgodzono, ale potem Ostrów zmienił zdanie, stanowisko Rzeszowa od początku jest jasne, meczu nie będzie.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to niech oddają walkowerem i koniec sprawy. Nie potrzeba na tym robić afery niczym w derbach lubuskich, a na to się niestety zanosi.
    Niech oddadzą walkowerem? Decyzja powinna należeć do Rzeszowa w takiej sytuacji, to oni stracili zawodnika, od początku sygnalizowali że nie chcą jechać, na co Ostrów najpierw się zgadza, potem nie. To jest słabe zachowanie, wręcz żenujące.

  42. Powrót do góry    #126
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nawrocki to niech załatwia sprawy między stronami, poza kulisami, a nie za pomocą oświadczeń.
    Nie przyjadą na mecz, to będzie walkower. Chyba normalne? Chociaż moment, Kraków wciąż nie dostał za to, że nie stawili się na meczu w Pile w pełnym składzie. A Rawicz ukarali z miejsca, mimo że mieli jednego zawodnika więcej nawet.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #127
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chociaż moment, Kraków wciąż nie dostał za to, że nie stawili się na meczu w Pile w pełnym składzie. A Rawicz ukarali z miejsca, mimo że mieli jednego zawodnika więcej nawet.
    Udokumentowana klęska żywiołowa lub wypadek komunikacyjny Art. 762 - chyba.

  44. Powrót do góry    #128
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 72 w 39 postach
    Środowisko żużlowych działaczy jak było odrażające tak jest i pewnie długo nic się nie zmieni.

    Wczoraj rano ogromna tragedia, przede wszystkim dla osób, które Tomek zostawił. Jego już nie ma, ale jego żona z dwoma małymi córeczkami są. To one przeżywają od wczoraj istne piekło i coś co pewnie większość z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić. Mam tylko nadzieję, że Tomka nie znalazła która z jego córek.

    Tymczasem dwa obrzydliwe grubasy z Rzeszowa i Ostrowa zamiast do k**** nędzy do siebie zadzwonić jak faceci i po prostu ustalić czy jedziemy czy nie i jak to dokładnie ubieramy w słowa dla mediów i kibiców, zaczynają swoje show na oświadczenia.

    To jest po prostu obrzydliwe, Ci ludzie są obrzydliwi.

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi guard6 za jego przydatny post!

    Gadol (15-08-2018), ROLAND (15-08-2018), apator_uk (15-08-2018), lego (16-08-2018)

  46. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pokaż informacje że Rzeszów chciał jednak jechać ? nigdzie nie ma takiego czegoś
    Masz wyżej wszystko napisane.

    Pierwszy odruch obu klubów był taki - nie jedziemy.
    Tym samym zaczęto szukać terminu zastępczego, którego nie znaleziono.
    Nie znaleziono, więc - jedziemy jednak w niedzielę.

    Tyle w temacie. Oskarżanie Ostrovii, że chce cokolwiek ugrać jest w tym momencie żenujące. Data niedzielna w porównaniu do każdego innego terminu nie daje Ostrovii żadnych korzyści.
    Niezależnie od tego co będą sobie wypisywać zakompleksieni hejterzy.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    Buszmen (15-08-2018)

  48. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Fajnie, że wydał kolejne oświadczenie. Brak jednak podania publicznie najważniejszego komunikatu przez Dyzmę.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...peluja-do-kibi

    No i mamy oświadczenie Ostrovii. Tak jak ktoś pisał nie dogadali się co do terminu i jadą w starym.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 15-08-2018 o 19:14
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    No i jest odpowiedź prezesa Ostrovii, która chyba wszystko wyjaśnia już w pierwszej linijce i pokrywa się z tym co napisałem wyżej:

    "Ze zrozumieniem, ale i z pewnym zniesmaczeniem przyjmujemy oświadczenie władz Stali Rzeszów. Wstępne propozycje innego terminu rozegrania ligowego meczu zostały przez rzeszowian odrzucone.
    Z drugiej strony otrzymaliśmy wiele deklaracji ze strony kibiców i żużlowców, że niedzielny mecz jest najlepszą okazją do oddania hołdu Tomaszowi Jędrzejakowi. Zarząd klubu podjął trudną, ale odpowiedzialną decyzję o pozostawieniu pierwotnego terminu rozegrania spotkania.
    To dla nas duże wyzwanie by w ciągu kilku dni zmienić oprawę meczu na godną pamięci człowieka, który związany był z obydwoma klubami – i Rzeszowem i Ostrowem.
    Elementarne zasady moralności i uczciwości nakazują nam jednak by podjąć to wyzwanie i wierzymy, że wszyscy razem potrafimy tego dnia stworzyć na Stadionie Miejskim niezapomnianą atmosferę.
    W obliczu tragedii, która dotknęła oba kluby apelujemy by uczcić pamięć Tomka Jędrzejaka tak jak każdy potrafi najlepiej. Zapraszamy do udziału w Jego Ostatnim Pożegnaniu, które rozpocznie się w sobotę 18 sierpnia o godzinie 11:00 mszą świętą w Parafii Miłosierdzia Bożego w Ostrowie, a zakończy na cmentarzu przy ul. Limanowskiego.
    W niedzielę pożegnamy Go tak, jak żużlowa rodzina potrafi najlepiej – na stadionie, przy pełnych trybunach, w duchu walki fair-play na torze.
    Niech będzie to swoisty Memoriał poświęcony Jego Osobie!"
    Ostatnio edytowane przez Daniello ; 15-08-2018 o 19:46

  50. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Najlepiej dla wszystkich byłoby aby skończyły obie strony z oświadczeniami a prezesi siedli sobie przy butelczynie wody mineralnej lub ognistej (wedle uznania) i się dogadali do nowego terminu lub też godnego uczczenia Ogóra w niedzielę.

    P.S.
    Jak tylko Ostrovia dała oświadczenie to Ostaf dał felieton z poparciem stanowiska Nawrockiego. Jak widać dba o tych co z nim jeszcze rozmawiają
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ta pierd****a hiena cmentaran Ostafinski na kazdym stadionie powinien zbierac solidny wpierd*l. Bazuje na zlych wiadomosciach, bazuje na tragediach, interesuje go klikalnosc i mamona w kasie. Smiec ludzki i nic wiecej. Pisalem wielokrotnie i powtorze. S.P. Kazimierz Gorski mawial - Lepszy pijany Gorgon niz trzezwy Ostafinski. Dla laikow wyjasnie - Ten nieudacznik Ostafisnki to syn (ttffuuu) bylego reprezentanta Polski w pilce noznej.

    I nie kibice z Rzeszowa czy OStrowa sa tu winni. Winny jest tes smiec ostafinski, ktory podgrzewa atmosfere i liczy na sensacje i kolejne wierszowki.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-08-2018), Vector (16-08-2018)

  53. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Prezesi i prezesi... ja wiem, ze to szefowie, ale w takiej wyjatkowej sytuacji ja bym posluchal glosu nikogo innego jak zawodnikow, ktorzy stracili swojego kompana z druzyny.
    Jesli oni zdecyduja, ze chca jechac np dla Tomka (albo z innych powodow) no to jechac. Jesli nie beda sie czuli na silach to inny termin/walkower, wszystko jedno.
    Krotka pilka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Po wywiadzie ze Strzelczykiem wygląda to trochę inaczej jak Dyzma rzeszowski próbował przedstawić:

    Dopiero później, po spokojniejszej analizie i w związku z tym, że zgodnie z regulaminem, musimy odjechać ten mecz do piątku, 24 sierpnia, okazało się, że brakuje wolnych terminów. Jedynym dniem był wtorek. Nie wiem, czy jest sens przekładać mecz o dwa dni. Co to zmieni? Myślę, że jedźmy ten mecz w najbliższą niedzielę i oddajmy hołd Tomkowi. Tego by sobie życzył.

    Strona rzeszowska ponoć proponowała niedzielę, 26 sierpnia?

    Ze względów regulaminowych termin ten nie wchodził w grę. Poza tym, my też proponowaliśmy Stali inne terminy, które nie były akceptowane przez stronę rzeszowską. Uparli się przy swoim. My chcieliśmy odjechać ten mecz w regulaminowym terminie do piątku, ale oni nie zgadzali się na to.
    Czas na art Ostafa o bezsensownym i bezdusznym regulaminie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •