Strona 3 z 231 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jakimś To akurat były kapitalne zawody, ale dobra - nie będę oczekiwał od ciebie takich rzeczy
    Akurat za Dudkiem w 2015 najbardziej przemawia jego forma z Eliteserien i tu faktycznie szacun, bo to nie były byle jakie mecze. Bo w Polsce cała "średnia" opiera się na meczu z GKM.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Jakby nie patrzeć na BEL, przykład Zengoty czy Janowskiego pokazuje, jak dużo ta liga uczy. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem "mądrości", która się pojawiła u Maćka, a on jest ledwie rok starszy od Dudka. Patrykowi uciekł sezon, więc w tej chwili ciężko go gdziekolwiek zakwalifikować, a już na pewno nie ma co go porównywać do Janowskiego czy Pawlickiego Pitera, który zrobił progres, mimo, że nie zawsze widać to po suchych liczbach. Co nie zmienia faktu, że trzymam kciuki za Dudka, bo potencjał w nim jest. Piter? Gorąca głowa, ale na ułańskiej fantazji się nie kończy
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Buszmen ty jednak dalej jestes takim glupkiem jak byles. Podniecaj sie turniejami w rye house, liga BEL itd, ale to nie sa jakiekolwiek argumenty na poziom zawodnika w lidze polskiej, tak samo jak i liga szwedzka.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    unimil_to_run (10-10-2015)

  5. Powrót do góry    #94
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    To były DMŚJ, a nie "jakiś turniej".
    Lepsze to niż podawać Hancocka za przykład zawodnika, którego nie ukształtowało BEL, laiku
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To były DMŚJ, a nie "jakiś turniej".

    Jaki wplyw ma to, ze to byly dmśj czy piknik Falubazu na to, jaki zawodnik prezentuje poziom w polskiej lidze ? Laika to sobie w rodzinie szukaj. I naucz sie czytac ze zrozumieniem. Nic nie pisalem o ksztaltowaniu zawodnikow przez BEL, tylko to...ze najlepsi z BEL po prostu rezygnuja. Moze ze wzgledow finansowych, moze z innych...nie wiem. Dudkowi widocznie nie pasowalo BEL i to jego sprawa. Wciaz nie jest to zadnym wyznacznikiem jego przydatności w lidze polskiej.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-10-2015 o 17:26

  7. Powrót do góry    #96
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jasne, teraz będziesz się wykręcał niczym twój mentor.
    Zrozum, że ty se może i pisałeś o lidze polskiej, ale mnie to akurat mało obchodzi i nie z tobą chciałem dyskutować (bo wiem z autopsji czym pachnie taka dyskusja z laikiem, który nawet nie wie kto to Mourinho), a z JB i to na temat ogólny. Bo w Polsce, Anglii, SGP czy gdziekolwiek indziej, jedzie ten sam zawodnik i nie jest sensowne dzielenie tego na ligi. To czy w tym roku wyższa średnia tu, czy tam to jest przypadek i tyle. Np. Emil rok temu czy dwa lata temu miał fatalne (jak na niego) sezony w SWE, a w tym roku był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem ligi i to nie stało się za sprawą tajemniczego "bang".

    A jak ty chcesz udowadniać "wyższość" jednego czy drugiego, przy tak kosmetycznych różnicach, na tak małej próbie meczów, to po prostu gratuluję. Żaden znawca nie patrzy na tabele, na średnie i inne statystyki, bo ma ich obraz w głowie, pamiętając o okolicznościach każdego meczu i biegu w sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-10-2015 o 17:32
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Skoro cytujesz moje wypowiedzi, to toczysz dyskusje ze mna. I co mnie obchodzi jakis Mourinio ? Guzik mnie kopana interesuje. Jaki to ma wplyw na dyskusje nt żużla ? Jezeli przeczytasz poczatkowe wpisy to moze i zauwazysz, ze stawiam ich na bardzo zblizonym poziomie, jednak Dudka MINIMALNIe wyżej w polskiej lidze. A ty wyjezdzasz z jakimis BEL zaraz. Mnie akurat guzik BEL interesuje.

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    wg mnie

    Zmarzlik =Pawlicki > Dudek

  10. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakimś To akurat były kapitalne zawody, ale dobra - nie będę oczekiwał od ciebie takich rzeczy
    Akurat za Dudkiem w 2015 najbardziej przemawia jego forma z Eliteserien i tu faktycznie szacun, bo to nie były byle jakie mecze. Bo w Polsce cała "średnia" opiera się na meczu z GKM.
    No to też tak nie do końca, bo Dudek pojechał też świetny mecz w Lesznie. A tak z innej beczki to ja tam nie wiem czy Pawlicki to taki "international rider", bo też zdarzało mu się olać Elitserien (i to nie raz), a w BEL w tym akurat sezonie nie jeździł. Jednak nie sposób zaprzeczać, że talent chłopak ma ogromny. Porównywanie z Dudkiem oczywiście jest nieracjonalne, bo Patryk 3/4 sezonu był zwykłym kibicem. Obaj musieliby odjechać cały sezon żeby można było jakoś miarodajnie to ocenić.
    TeamLindgren

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A może łaskawie ktoś zarzuci konkretnym zestawem kryteriów oceny zawodnika, zamiast podawać sobie niespełnione przykłady mniej lub bardziej istotnych zawodów.

    1) Ilość medali w GP - kolejny przykład, że Nicki Pedersen jest lepszym żużlowcem od Golloba
    2) sukcesy w polskiej lidze - tu Ksysiu Kasprzak jest lepszy od przytoczonego Nickiego
    3) starty w BEL, Elitserien - waga ligi, bo raz ważniejsza jest Szwecja, ale za chwilę już Anglia itd.
    4) technika jazdy, brawura, ambicja, sportowy charakter i tryb życia - niepoliczalne, ale możliwe do stwierdzenia gołym okiem

    Jakby ich oceniać po sumie tych punktów, nie ma sprawy.
    Bardziej oczekiwałbym tego od Buszmena, choćby z racji oglądania 123 zawodów rocznie w TV.
    Bo póki co, chwilowe przerzucanie się tekstami z dupy jest raczej żałosne.

  12. Powrót do góry    #101
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Skoro cytujesz moje wypowiedzi, to toczysz dyskusje ze mna. I co mnie obchodzi jakis Mourinio ? Guzik mnie kopana interesuje. Jaki to ma wplyw na dyskusje nt żużla ? Jezeli przeczytasz poczatkowe wpisy to moze i zauwazysz, ze stawiam ich na bardzo zblizonym poziomie, jednak Dudka MINIMALNIe wyżej w polskiej lidze. A ty wyjezdzasz z jakimis BEL zaraz. Mnie akurat guzik BEL interesuje.
    No to tylko potwierdza, że jesteś ignorantem i dobrze, że chociaż potrafisz to przyznać. To już coś.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Ignorantem, bo nie interesuje sie ani pilka nozna ani liga angielska ? Żałosne.

  14. Powrót do góry    #103
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A może łaskawie ktoś zarzuci konkretnym zestawem kryteriów oceny zawodnika, zamiast podawać sobie niespełnione przykłady mniej lub bardziej istotnych zawodów.

    1) Ilość medali w GP - kolejny przykład, że Nicki Pedersen jest lepszym żużlowcem od Golloba
    2) sukcesy w polskiej lidze - tu Ksysiu Kasprzak jest lepszy od przytoczonego Nickiego
    3) starty w BEL, Elitserien - waga ligi, bo raz ważniejsza jest Szwecja, ale za chwilę już Anglia itd.
    4) technika jazdy, brawura, ambicja, sportowy charakter i tryb życia - niepoliczalne, ale możliwe do stwierdzenia gołym okiem

    Jakby ich oceniać po sumie tych punktów, nie ma sprawy.
    Bardziej oczekiwałbym tego od Buszmena, choćby z racji oglądania 123 zawodów rocznie w TV.
    Bo póki co, chwilowe przerzucanie się tekstami z dupy jest raczej żałosne.

    1. No Nicki jest lepszy od Golloba w ogólnym wymiarze. Mniej efektowny, ale bardziej efektywny. Nie ma w ogóle dyskusji. Możliwości większe Golloba, ale fakty są, jakie są.
    2. Nie jest lepszy, bo indywidualnie Nicki jest chyba najlepszym żużlowcem ostatnich 10 lat w PL.

    A co do zasady. Napisałem w poprzednim poście, co jest potrzebne do oceny.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-10-2015 o 17:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale przed chwilą pisałeś o zdobywaniu medali jako wyznaczniku w ogóle.
    W takim razie Tobie tez odrobina konekwencji by się przydała.
    Bo raz jak jest wygodnie to stwierdzimy, że od Hampela pod względem jazdy lepszy jest Chris Harris, aby za chwilę dowodzić wyższość Vaculika nad Holderem, bo lepszy jest w chwili obecnej.

  16. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    A wg. mnie:
    Buszmen = t_zg

    Zluzujcie, przed jednym i drugim wiele lat ścigania (znaczy nie przed Wami ).
    Obaj mogą zostać jeszcze albo Tajem albo Ułamkiem.
    Za szybko na oceny. A i za chwilę banem zacznie pachnieć

  17. Powrót do góry    #106
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No bo po prostu na tym trzeba się znać. SGP wyznacza jakąś hierarchię, ale oczywiście są wyjątki np. Emil, który tam nie jeździ, a wiadomo, że jest lepszy niż Doyle. Po prostu trzeba mieć w głowie obraz całości i wtedy można porównywać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No bo po prostu na tym trzeba się znać. SGP wyznacza jakąś hierarchię, ale oczywiście są wyjątki np. Emil, który tam nie jeździ, a wiadomo, że jest lepszy niż Doyle. Po prostu trzeba mieć w głowie obraz całości i wtedy można porównywać.
    Hmm, czy admin ma takie możliwości techniczne aby wypierdo...lić tego filozofa z tego wątku ?

    Niech sobie ten pseudo znawca założy wątek o wyższości BEL nad SE i tam sam siebie niech przekonuje. Tutaj dyskutujemy o Falubazie 2016.

    A tutaj http://www.falubaz.com/Szlaka/Turnie...w-Czestochowie mamy turniej w Czewie i świetny wystep Patryka.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-10-2015 o 18:43
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    chloroform (06-10-2015)

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tutaj dyskutujemy o Falubazie 2016.
    Totalna bzdura

    Od 3 stron usiłujecie udowodnić, że jeden zawodnik jest lepszy od drugiego.

    Jednego w Falubazie będziecie oglądać tylko jako gościa, drugiego jak nie pójdzie wszystko po myśli senatora, być może też.

    Tak więc póki co ten wątek ma zero wspólnego z Falubazem


    Osobiście nie wchodzę w dyskusję nad wyższością jednego nad drugim, bo nie ma to na tą chwilę najmniejszego sensu. Dudi stracił sezon, a Piter odjechał kosmiczne 5 miesięcy.
    Pogadamy w październiku 2016
    Ostatnio edytowane przez welna ; 06-10-2015 o 20:19

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    lemur6666 (06-10-2015)

  22. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Tak by było najlepiej, ale nie chce mi sie robic tego za ostatnie 3 sezony. Nie chce mi sie sprawdzac
    Typowe. Rzuci hipotezę, ładują go ze wszystkich stron, a jemu się nie chce sprawdzać. IoI. Widać szkołę Mariusza.
    Też stronę temu przyznałem,że Dudek jest najlepszy. Nie kopać się z koniem.

    EDIT: Najlepszy jest oczywiście Protasiewicz. Zainteresowanych przepraszam
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 06-10-2015 o 19:40
    UNSCARED

  23. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    wg mnie

    Zmarzlik =Pawlicki > Dudek
    Dziś jeden, jutro drugi, za chwilę trzeci. Nie ma co się licytować. Można o tym myśleć za 10 lat.
    Zobaczcie takich Kasprzaka i Kołodzieja. Co rok czy dwa jeden lepszy, drugi gorszy.

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Buszmen (06-10-2015), Nigel (06-10-2015), j-rules (06-10-2015), sobotch (06-10-2015)

  25. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Odnośnie argumentu "kto pierwszy zdobędzie medal IMŚ" to Piter ma na dzień dobry spory handicap (ulubione słowo W. Golloba).
    Nie dość, że Patryk nie jest w GP to nie jestem pewien czy za rok w ogóle będzie mógł startować w eliminacjach. Nie wiem czy ostatecznie tak było, ale jakiś ostatni wyrok Patryka opiewał na roczny ban na szlakę wszelaką i chyba dwa lata bana na Orzełka na plastronie, a eliminacje do IMŚ to jakby nie patrzeć kadra.
    Mógłby ktoś potwierdzić?

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #112
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Karę na kadrę właśnie mu skrócono
    http://www.polskizuzel.pl/patryk-dud...reszta-swiata/

  27. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Typowe. Rzuci hipotezę, ładują go ze wszystkich stron, a jemu się nie chce sprawdzać. IoI. Widać szkołę Mariusza.
    Też stronę temu przyznałem,że Dudek jest najlepszy. Nie kopać się z koniem.

    EDIT: Najlepszy jest oczywiście Protasiewicz. Zainteresowanych przepraszam
    Nie prowadze statystyk pokonanych przeciwnikow. Nie mam na to czasu. Ja dalem swoje argumenty, masz jakies swoje to napisz.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Karę na kadrę właśnie mu skrócono
    http://www.polskizuzel.pl/patryk-dud...reszta-swiata/
    No i git. Jako kibic nie nastawiam się na błyskawiczny podbój GP, ale liczę na powołanie i udany występ w DMŚ

  29. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    wg mnie

    Zmarzlik =Pawlicki > Dudek
    Pod względem talentu to dla mnie Zmarzlik>Pawlicki>Dudek. Choć uważam, że różnice nie są duże.
    Kto z nich( i czy w ogóle) będzie TOP LEVEL światowego żużla to już jednak zagadka. W żużlu talent to nie wszystko ... sprzęt i trochę szczęścia są nieodłącznym elementem tego sportu ...

    Ja osobiście życzę, aby kiedyś razem stali na podium SGP ... kolejność bez znaczenia
    Tylko Falubaz

  30. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Falubaz (06-10-2015), Fredie (07-10-2015), Nigel (07-10-2015), spitt22 (06-10-2015)

  31. Powrót do góry    #116
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Pod względem talentu to dla mnie Zmarzlik>Pawlicki>Dudek. Choć uważam, że różnice nie są duże.
    Kto z nich( i czy w ogóle) będzie TOP LEVEL światowego żużla to już jednak zagadka. W żużlu talent to nie wszystko ... sprzęt i trochę szczęścia są nieodłącznym elementem tego sportu ...

    Ja osobiście życzę, aby kiedyś razem stali na podium SGP ... kolejność bez znaczenia
    Błąd. Najważniejsza jest ciężka praca.

    A skoro o ciężkiej pracy mowa:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/551...-do-wlokniarza

    Biedakowi klub dał za mało pieniędzy
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Błąd. Najważniejsza jest ciężka praca.

    Ciężka praca też, ale to nie wystarczy w tym sporcie ... trzeba mieć szczęście coś co jest nie mierzalne, ale jego brak może w kilka sekund zniszczyć karierę ... czego im nie życzę.

    Bez dobre sprzętu też nic nie osiągną ...
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Pod względem talentu to dla mnie Zmarzlik>Pawlicki>Dudek. Choć uważam, że różnice nie są duże.
    Kto z nich( i czy w ogóle) będzie TOP LEVEL światowego żużla to już jednak zagadka. W żużlu talent to nie wszystko ... sprzęt i trochę szczęścia są nieodłącznym elementem tego sportu ...

    Ja osobiście życzę, aby kiedyś razem stali na podium SGP ... kolejność bez znaczenia
    Dodałbym jeszcze jeden czynnik - team. Sam zawodnik powinien skupić się na jeździe. Mówię o takich osobach jak:
    -Suskiewicz dla Emila
    -rodzice Patryka dla Dudka
    -tata Zmarzlika dla Bartka
    -Gaszyński dla Golloba
    -itd.

    W czasie któregoś z meczów do komentowania zaproszono PePe i była mowa chyba o sprzęgłach, to Piotr sam przyznał, że on nawet nie wie gdzie są zamawiane jego części. Tym zajmują się jego mechanicy (czyt. tata i brat).

    Dziś, aby osiągać wyniki wymaga się pełnego profesjonalizmu. Nie ma miejsca na półamatorskie podejście do tego sportu - to odnośnie tego co zamieścił vicar o Strzelcu.

    Największym zagrożeniem dla kariery Pawlickiego jr jest chyba właśnie Pawlicki senior. Mam spore wątpliwości czy jest to osoba, która zajmie się odpowiednio sprawami sponsorskimi, kontraktami, tunerami, itd. Z drugiej strony bracia są tak posłuszni ojcu, że nie sądzę, aby szukali innej osoby do prowadzenia ich kariery. To może być takie błędne koło. To jest chyba argument za Zmarzlik>Pawlicki. Dudka nie chcę tu umieszczać, bo na pewno nie będę obiektywny i najmocniej to właśnie za niego trzymam kciuki.

    Życzyłbym sobie, aby to właśnie wokół Patryka budowano skład w kolejnych latach. Jest on naturalnym następcą PePe w roli kapitana i nadzieją na międzynarodowy sukces zielonogórzanina od czasu Kurmanka. Kolejni na liście życzeń to: PePe i Hampel. Chętnie zostawiłbym jeszcze Walaska, a nawet Jonssona (po dłuższym namyśle). Ta drużyna z uwagi na kontuzje nie mogła pokazać swojej siły. Taka szansa na rewanż byłaby ciekawa.

  34. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Pod względem talentu to dla mnie Zmarzlik>Pawlicki>Dudek. Choć uważam, że różnice nie są duże.


    ale o co chodzi z tym talentem? pytam serio. dlaczego uważasz, że zmarzlik ma większy talent od dudka? po czym to rozpoznajesz? jakie kryteria stosujesz?

  35. Powrót do góry    #120
    Super_Ban
    Dołączył
    15-03-2015
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 35 postach
    A tymczasem unikający Anglii i mało utalentowany Dudek: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/57296

  36. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tyron Myrd Zobacz posta
    A tymczasem unikający Anglii i mało utalentowany Dudek: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/57296
    Za chwilę wpadnie tutaj Buszmen i będzie udowadniał że to towarzyskie zawody a obiekt w Poole jest podobny do zielonogórskiego

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    vicar (08-10-2015)

  38. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Wychodzą te techniczne braki, "świeży sprzęt" itd itd..
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 07-10-2015 o 23:43

  39. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ale o co chodzi z tym talentem? pytam serio. dlaczego uważasz, że zmarzlik ma większy talent od dudka? po czym to rozpoznajesz? jakie kryteria stosujesz?
    No właśnie kolarz to rzecz nie mierzalna, wynika bardziej z własnych doświadczeń( 30 lat już siedzę w żużlu).
    Nie chce nikomu w tej kwestii narzucać swojego zdania, to są moje odczucia.

    Co cechuje utalentowanego żużlowca według mnie:
    1. dobry refleks ( na starcie i na trasie)
    2. umiejętność radzenia sobie ze stresem/presją
    3. umiejętność kierowania motorem i czytania toru ( to w cale nie jest takie oczywiste nawet u seniorów)
    4. łatwość pokonywania kolejnych szczebli
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Nie ujmując nic Dudkowi ma najmniej wyeksploatowany sprzęt

  41. Powrót do góry    #125
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Właśnie chciałem akurat pochwalić Dudka i zarazem przekonać, że - może nie taki diabeł straszny i szkoda, że nie spróbował w tym roku końcówki, bo okazja była idealna. Ale trudno, ma jeszcze kupę lat. Może faktycznie poradzi sobie bez BEL, może się zdecyduje i mu to pomoże jeszcze bardziej się rozwinąć.

    Ale żeby było jasne, Poole to nie jest specjalnie trudny obiekt - faktycznie. I choć jestem pełen uznania dla Patryka, to tym bardziej jestem zdania, że po prostu jeden dobry sezon na Wyspach by go rozwinął jako żużlowca.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 07-10-2015 o 23:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (08-10-2015), kapitan bomba (08-10-2015)

  43. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Może, ale na obecna chwile tam nie chce jeździć, a jak widac potrafi na tamtych torach też punktować.

  44. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No bo po prostu na tym trzeba się znać. SGP wyznacza jakąś hierarchię, ale oczywiście są wyjątki np. Emil, który tam nie jeździ, a wiadomo, że jest lepszy niż Doyle. Po prostu trzeba mieć w głowie obraz całości i wtedy można porównywać.
    10Michael Jepsen JensenDania7711Andreas JonssonSzwecja7612Troy BatchelorAustralia5713Chris HarrisW. Brytania5514Thomas H. JonassonSzwecja5115Krzysztof
    A wiadomo że od JJ lepszy jest Zmarzlik, od AJ lepszy jest PP. od TR, CHH i THJ lepsi są Seba Yłamek i Damian Baliński a od KK lepszy jest zielonogórski Zen a w GP nie jezdzą....

    Bo na tym to po prostu trzeba się znac
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 08-10-2015 o 00:23
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #128
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No trzeba, ale żeby się na tym znać to trzeba trochę w to wysiłku włożyć. Dlatego mi wiele osób zazdrości wiedzy i wylewa na mnie hejt Ale Balon od Harrisa lepszy ani nie jest, ani nigdy nie był.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-10-2015 o 00:35
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Najlepszy i tak jest Rutenka

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    vicar (08-10-2015)

  48. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No trzeba, ale żeby się na tym znać to trzeba trochę w to wysiłku włożyć. Dlatego mi wiele osób zazdrości wiedzy i wylewa na mnie hejt Ale Balon od Harrisa lepszy ani nie jest, ani nigdy nie był.
    Chyba jesteś trochę przewrażliwiony. Gdzie Ty tu widzisz hejt?

    Nie odbieram Tobie wiedzy o żużlu, ale zauważyłem, że kiedy dyskusja toczy się na jakikolwiek Falubazowy temat, to Twoja opinia nie jest wypadkową wiedzy, a jakiegoś Falubazowego kompleksu i dlatego Twoja ocena umiejętności Dudka była tak chybiona. Strasznie mnie to dziwi, bo Toruń to przecież ładne miasto z piękną starówką, macie dobrze poukładany klub z dużo lepiej działającą szkółką niż nasza. Stadionów nawet nie ma co porównywać. Ostatnio w każdym sezonie organizujecie imprezy typu GP, SEC, SBP.

    PS: Jeśli posty ScotFZG lub t_zg uważasz za hejt, to jak nazwiesz Twoje opinie o Dowhanie, Dudku czy Protasiewiczu?

  49. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No trzeba, ale żeby się na tym znać to trzeba trochę w to wysiłku włożyć. Dlatego mi wiele osób zazdrości wiedzy i wylewa na mnie hejt Ale Balon od Harrisa lepszy ani nie jest, ani nigdy nie był.
    He, he. Megaloman pełną gębą.

    Dosłownie narcyz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    chloroform (08-10-2015), miles (08-10-2015), t_zg (08-10-2015)

  51. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Mi sie nawet nie chciało komentować wczoraj tego fragmentu o zazdrosci. Dobrze to Mariusz skwitowałeś.

  52. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Buszmen mowi o przyszlosci jakis medalach IMŚ, my mowimy o 3 ostatnich sezonach w polskiej lidze, gdzie najnormalniej w świecie Patryk był lepszym zawodnikiem od Piotrka przez ostatnie 3 sezony. Piotrek podbil Anglie...ok. Patryk ma wywalone na Anglie i o niczym to nie swiadczy. Miedzynarodowy rider pierwsza klaa to Herbie, Dzik, Emil ( mimo wieku ) itp, nie porownuj do nich młodego Pawlickiego, bo to nie ten kaliber.

    Troche to porownanie Piotrka do Patryka wyglada jak walka na tym filmiku, gdzie Pawlicki jest w długich batach :

    https://www.youtube.com/watch?v=H2Mf7oTSPok

    Generalnie Pawlicki ma jeszcze problem z opanowaniem maszyny, a ty o nim mowisz jako o niewiadomo jakim miedzynarodowym riderze. Jest zaje***y, ale bez przesady. Dudek na ta chwile jest od niego lepszym zawodnikiem. W 3 ostatnich sezonach, przynajmniej w polskiej lidze rowniez. Nie chce mi sie szwecji sprawdzac.
    Zmarzlik by ich obu pogodził bo ma w zapasie jeden cios śmierci z karata
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  53. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No trzeba, ale żeby się na tym znać to trzeba trochę w to wysiłku włożyć. Dlatego mi wiele osób zazdrości wiedzy i wylewa na mnie hejt
    Pierwsze miejsce w kategorii najbardziej próżny użytkownik SB. Nagrodą dożywotnią w zawodach jest tytuł: Nadętego Buca.

    Gratulacje.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    t_zg (08-10-2015)

  55. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Pierwsze miejsce w kategorii najbardziej próżny użytkownik SB. Nagrodą dożywotnią w zawodach jest tytuł: Nadętego Buca.

    Gratulacje.

    Jaki guru (TG), taki wierny.

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    chloroform (08-10-2015), unimil_to_run (10-10-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •