Strona 100 z 147 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,456 do 4,500 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4456
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jest propozycja wypicia jakiejs herbatki czy piwka w srode lub czwartek.
    Morciasz,Energo,inni tez mile widziani.
    Zostaje uzgodnic termin i miejsce.
    Przewaznie zaczynalismy w Czarnej Oberzy na Rabianskiej ale miejsce mozna zmienic.


    ps.
    Bilety sprzedaje Morciasz.
    Ciastko do herbaty w cenie biletu.

    Ludzi z Bydgoszczy prosi sie o nie wnoszenie pod kufajkami tanich win.
    Rozumiem, że powyżej 19,99 mogę wnieść?

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    Morciasz (09-08-2022)

  3. Powrót do góry    #4457
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Kiedy Sawina zostanie wyrzucony? Najgorsze prowadzenie Apatora za kadencji Terminskich. Ten kto wpadł na pomysł wyrzucenia Bajera i zatrudnienia Sawiny ten powinien być odsunięty od jakiejkolwiek decyzyjności. Dramatyczne ustawienie drużyny w parach, dramatyczne zarządzanie ZZ i nie reagowanie na sytuacje meczową naprawdę szkoda.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    orlosep (09-08-2022)

  5. Powrót do góry    #4458
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Panowie, w jakim toruńskim lokalu/ pubie obejrze PGE Ekstraligę? Z góry dzięki za pomoc.

  6. Powrót do góry    #4459
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    No brawo

  7. Powrót do góry    #4460
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    szacunek. Dzisiejszy mecz upewnil mnie tylko, ze w klubie dzieje sie *****iscie.

    Nie no srogi zart, ale pozbycie sie Holdera (ów) to dobry sygnal był.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #4461
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Panowie, w jakim toruńskim lokalu/ pubie obejrze PGE Ekstraligę? Z góry dzięki za pomoc.
    Kraina Piwa, ale trzeba się prosić mocno by włączyli.
    Bywa, że nie potrafią włączyć

    Caly czas nie wiem dlaczego my się tak biliśmy o mecz ze Stalą Gorzów?
    Przecież poza Paluchem za dwa tygodnie wszyscy będą już u nich jeździć.
    Chyba że uzgadniamy remis w dwumeczu.
    Skoro jest taki idiotyczny regulamin, to trzeba to wykorzystać.

  9. Powrót do góry    #4462
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Stal nawet w pełnym składzie to jednak wygodniejszy przeciwnik niż Czewa na tą chwilę.
    #GetWellDarky

  10. Powrót do góry    #4463
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Kraina Piwa, ale trzeba się prosić mocno by włączyli.
    Bywa, że nie potrafią włączyć

    Caly czas nie wiem dlaczego my się tak biliśmy o mecz ze Stalą Gorzów?
    Przecież poza Paluchem za dwa tygodnie wszyscy będą już u nich jeździć.
    Chyba że uzgadniamy remis w dwumeczu.
    Skoro jest taki idiotyczny regulamin, to trzeba to wykorzystać.
    Uzgodnienie remisu byłoby najlepsze i najpewniejsze.

  11. Powrót do góry    #4464
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    My i Gorzów.
    Proponuję Stali starcie na "żyletki" dopiero w meczu o brąz

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Howard (08-08-2022)

  13. Powrót do góry    #4465
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta

    Caly czas nie wiem dlaczego my się tak biliśmy o mecz ze Stalą Gorzów?

    .
    Spojrz na wynik z zasadniczej,to bedziesz wiedzial.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #4466
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Jeszcze dziś rano było mi żal, że Jack odchodzi, bo nadal widzę w nim ogromny potencjał ale po meczu z Wrockiem już mi żal mniej. Jeździć potrafi, to wiemy ale albo nie ma na czym albo już ma wywalone na Toruń. Tak czy inaczej jako profesjonalistę nic go nie tłumaczy, a jego wynik w tym meczu to dla niego wstyd nic więcej. Żegnam go więc już bez żalu z mojej strony.

    Niestety ale najbardziej martwi mnie postawa naszych juniorów na tle dzisiejszych juniorów z Wrocławia. Na Zielińskim już wcześniej postawiłem krzyżyk, z niego nie będzie "żużloka", tylko chyba on sam jeszcze o tym nie wie ale Lewy również się nie rozwija, a to martwi. Bardzo martwi

    No ale póki co jedziemy dalej. Teraz czas na Gorzów, co oznacza, że mamy jeszcze o czym pisać, bo gdyby to była Czewa można by już gasić światło

  15. Powrót do góry    #4467
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Jeszcze dziś rano było mi żal, że Jack odchodzi, bo nadal widzę w nim ogromny potencjał ale po meczu z Wrockiem już mi żal mniej. Jeździć potrafi, to wiemy ale albo nie ma na czym albo już ma wywalone na Toruń. Tak czy inaczej jako profesjonalistę nic go nie tłumaczy, a jego wynik w tym meczu to dla niego wstyd nic więcej. Żegnam go więc już bez żalu z mojej strony.

    Niestety ale najbardziej martwi mnie postawa naszych juniorów na tle dzisiejszych juniorów z Wrocławia. Na Zielińskim już wcześniej postawiłem krzyżyk, z niego nie będzie "żużloka", tylko chyba on sam jeszcze o tym nie wie ale Lewy również się nie rozwija, a to martwi. Bardzo martwi

    No ale póki co jedziemy dalej. Teraz czas na Gorzów, co oznacza, że mamy jeszcze o czym pisać, bo gdyby to była Czewa można by już gasić światło
    Jeśli w Gorzowie Vacul zdąży się w pełni wykurować, to i tak wczorajsze zwycięstwo będzie pyrrusowym. Z takim Dżekiem, nie dacie rady wyeliminować Stali, a nic nie wskazuje na to, by on nagle poprawił się. Jeździć umie, prawda, ale do tego trzeba jeszcze mieć na czym i chcieć. Trzech waszych dobrych zawodników, to za mało na wygraną w ćwierćfinale, a Paweł jest niepewny, moze pojechać dobrze jak wczoraj, ale w Gorzowie moze skończyć z 5 pkt i nici z awansu.
    W przypadku jazdy z Vaculem w pełni sił, Apator może liczyć jeszcze na LL, to prawda i o to warto walczyc.

  16. Powrót do góry    #4468
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli w Gorzowie Vacul zdąży się w pełni wykurować, to i tak wczorajsze zwycięstwo będzie pyrrusowym. Z takim Dżekiem, nie dacie rady wyeliminować Stali, a nic nie wskazuje na to, by on nagle poprawił się. Jeździć umie, prawda, ale do tego trzeba jeszcze mieć na czym i chcieć. Trzech waszych dobrych zawodników, to za mało na wygraną w ćwierćfinale, a Paweł jest niepewny, moze pojechać dobrze jak wczoraj, ale w Gorzowie moze skończyć z 5 pkt i nici z awansu.
    W przypadku jazdy z Vaculem w pełni sił, Apator może liczyć jeszcze na LL, to prawda i o to warto walczyc.
    Także nie widzę większej różnicy z którym rywalem pojedziemy. Jedno co, to w przypadku potyczki z Włókniarzem można było by wpisać juniorom razem 1 punt w Toruniu i 1 punkt w Częstochowie.
    Z Gorzowem jakieś punkty zapewne pourywają. Nawet na wyjezdzie.

  17. Powrót do góry    #4469
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli w Gorzowie Vacul zdąży się w pełni wykurować, to i tak wczorajsze zwycięstwo będzie pyrrusowym. Z takim Dżekiem, nie dacie rady wyeliminować Stali.
    a Wlokniarza dalibysmy rade wyleiminowac bez Jacka? Bez sensu to umniejszanie wyniku.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (08-08-2022)

  19. Powrót do góry    #4470
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a Wlokniarza dalibysmy rade wyleiminowac bez Jacka? Bez sensu to umniejszanie wyniku.
    Przyznaję, że to był mecz z cyklu.... nie mamy argumentów zbyt wiele, żeby wygrać, ale to do nas uśmiechnęło się 2-3 razy sierpniowe słoneczko szczęścia.
    Ufff.....
    Przeciwnik mocny, ale i tak cała drużyna pojechała słabo.
    Dudek męki straszliwe.
    Lambo widać, że z czymś nie trafił na początku.
    Paweł, obok dwóch genialnych biegów, dwa beznadziejne, gdzie straciliśmy sporo punktów.
    Asysten Holder... a wydawało się, że w Ostrowie co podpłapał już... kurde może Chris mu tam pomagał?
    Lewandowski i Zieliński... jako tako. Zieliński coraz częściej jeździ po bandach, a Lewandowski bieg życia z Tajem

    Ogólnie to, że daliśmy na naszym torze poszaleć Kowalskiemu i Curzytkowie to budzi ogromny niepokój.
    Za to Gleb nas dzielnie wspierał. Nieomal tak Holder wspierał WTS...

    Ważne, że do przodu i Horrorarena była dla nas wczoraj szęśliwa.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #4471
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    To całe ogłaszanie składów w sierpniu to jakaś porażka. Jack ma teraz zero motywacji, a i tak miał jej niewiele. W sprzęt też mu się nie opłaca teraz inwestować.
    #GetWellDarky

  21. Powrót do góry    #4472
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    To całe ogłaszanie składów w sierpniu to jakaś porażka. Jack ma teraz zero motywacji, a i tak miał jej niewiele. W sprzęt też mu się nie opłaca teraz inwestować.
    Po jego prędkości można dojść do wniosku ze od początku sezonu mu się nie opłacało inwestować w sprzęt.

  22. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (08-08-2022), Morciasz (08-08-2022), karolcp3 (08-08-2022), lego (08-08-2022)

  23. Powrót do góry    #4473
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    W sprzęt też mu się nie opłaca teraz inwestować.

    Jakiś czas temu nasi "załatwili" Jackowi silnik od Rysia w Speedwey of Nations widać, że żarło.

  24. Powrót do góry    #4474
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Po jego prędkości można dojść do wniosku ze od początku sezonu mu się nie opłacało inwestować w sprzęt.
    Jakoś jestem przekonany że w Lublinie prędkość znajdzie. Tylko w Toruniu można sobie przebimbać sezon na luzaku.
    #GetWellDarky

  25. Powrót do góry    #4475
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Byly mecze ,ze byl szybki,chocby Grudzadz.
    Jednak ostatnio kaplica,nawet mityczny nowy silnik nie pomogl.


    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Jeszcze dziś rano było mi żal, że Jack odchodzi, bo nadal widzę w nim ogromny potencjał ale po meczu z Wrockiem już mi żal mniej. Jeździć potrafi, to wiemy ale albo nie ma na czym albo już ma wywalone na Toruń. Tak czy inaczej jako profesjonalistę nic go nie tłumaczy, a jego wynik w tym meczu to dla niego wstyd nic więcej. Żegnam go więc już bez żalu z mojej strony.

    Niestety ale najbardziej martwi mnie postawa naszych juniorów na tle dzisiejszych juniorów z Wrocławia. Na Zielińskim już wcześniej postawiłem krzyżyk, z niego nie będzie "żużloka", tylko chyba on sam jeszcze o tym nie wie ale Lewy również się nie rozwija, a to martwi. Bardzo martwi

    No ale póki co jedziemy dalej. Teraz czas na Gorzów, co oznacza, że mamy jeszcze o czym pisać, bo gdyby to była Czewa można by już gasić światło
    Z takim Holderem nawet Unia Leszno by nam zgasila swiatlo.
    Trzeba liczyc ,ze na te dwa mecze jeszcze znajdzie motywacje.
    Trzema nie ogarniemy nic wiecej.
    Do teraz zachodze w glowe jak oni ten remis wczoraj wyciagneli.
    Bylo pewne,ze z Holderem w nominowanych nie da sie ugrac
    nawet remisu wiec tasma Dudka,brak kalkulacji Sparty i blad Kowalskiego
    spadl nam z nieba.
    Ale fajne sa takie mecze jak ten czy poprzedni z Gorzowem gdzie wydaje
    sie wszystko stracone a jednak nasi sie nie poddaja do konca.


    PS.

    Bedziemy w Jadwidze pod Ratuszem na otwartym powietrzu w srode od 18.30.
    Wstep wolny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #4476
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Na przestrzeni wyłącznie 3 tygodni, kibic sportu żużlowego w Toruniu otrzymał 2-letni kontrakt Dudka, 2-letni kontrakt Lamberta, a następnie mecz ze Stalą i mecz ze Spartą.

    Chwilo trwaj.

    --------------------------------------------------------

    Limit szczęścia został wczoraj wyczerpany. Gałańdziuk z Sawiną mają kluczowe 2 tygodnie na wykonanie najważniejszej pracy w tym sezonie, która będzie rzutować na ich ocenę - postawienie na nogi Jacka. Nie można mieć wątpliwości, że w jego przypadku jest to kwestia wyłącznie sprzętowa - ma więc siedzieć i tłuc te silniki i ustawienia do skutku. I jestem bardzo ciekaw, czy nie zabraknie jaj, wszak Jack przed 1 półfinałem ma Glasgow, a przed drugim Wrocław.

    Nie wierze w blefy Chomskiego o powrocie Vaculika na 1/4. Pomaga nam kalendarz, to znaczy jeśli Martin chce pojawić się 21 w Toruniu, to musi również pojechać Challenge w Glasgow, a jeśli chce pojechać w rewanżu, to musi pojechać we Wrocławiu. 28 sierpnia minie minimalne 4 tygodnie do tego, aby Martin wrócił na tor, a mówimy tutaj o rywalizacji w 4 zawodach podwyższonego ryzyka w ciągu tygodnia. Nie widzę tego kompletnie.

    Czeka więc Apator rywalizacja z Zmarzlikiem, Woźniakiem i Thomsenem, bo reszta Stali jest dziurawa jak sito, a kiedy los sprzyja, nie można zwyczajnie takiej okazji przepuścić...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    mszat (08-08-2022)

  28. Powrót do góry    #4477
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Po jego prędkości można dojść do wniosku ze od początku sezonu mu się nie opłacało inwestować w sprzęt.
    w sparingach wygladal na calkiem szybkiego

  29. Powrót do góry    #4478
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    postawic na nogi, poglaskac, sprzet zalatwic? Ja bym wykorzystal sytuacje i na rozmowe wychowawczą do Ryana zaprosił. Tu tylko siłowe rozwiązanie widzę
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #4479
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    heh Ryan Sullivan, a blast from the past, a jaki napakowany, a to prawda, że mu kiedyś Urząd Skarbowy jakieś wielkie problemy robił, że musiał dom sprzedać?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  31. Powrót do góry    #4480
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    To całe ogłaszanie składów w sierpniu to jakaś porażka. Jack ma teraz zero motywacji, a i tak miał jej niewiele. W sprzęt też mu się nie opłaca teraz inwestować.
    Jakobsen = J.Holder i gdyby nie zapis o U24 nigdy bysmy nie poznali Jakobsena w Ekstralidze.

  32. Powrót do góry    #4481
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Na przestrzeni wyłącznie 3 tygodni, kibic sportu żużlowego w Toruniu otrzymał 2-letni kontrakt Dudka, 2-letni kontrakt Lamberta, a następnie mecz ze Stalą i mecz ze Spartą.

    Chwilo trwaj.

    [...]

    Czeka więc Apator rywalizacja z Zmarzlikiem, Woźniakiem i Thomsenem, bo reszta Stali jest dziurawa jak sito, a kiedy los sprzyja, nie można zwyczajnie takiej okazji przepuścić...
    Jako postronny kibic dodałbym, że też wreszcie da się to oglądać, bo solidnie się pościgali i nawet jak nie było wyprzedzania, to można było aktywnie siedzieć na kole i wywierać presję.

    Tylko przy ZZ za Vaculika to wcale nie musi być dwumecz pod kontrolą, bo seniorzy wyglądają dość wyrównanie. Oczywiście Apator ma większą szansę, aby wypunktować Stali juniorów i U24, ale w Gorzowie wcale nie musi to być takie oczywiste, podobnie u siebie może nie dać to wystarczającej przewagi, jeśli będzie problem z wygrywaniem wyścigów. Nie będzie też łatwo ich ubić, bo to nie pierwsza liga i mogą sobie puszczać taktyczne za U24. Wygra ten zespół, który lepiej przepracuje zbliżający się okres i nie pozostawi nic przypadkowi, co dobitnie pokazuje ostatnia zwyżka formy Sparty i Włókniarza. Rozstrzygnie się raczej w wyścigach nominowanych meczu rewanżowego i pewnie będzie to bardzo twarda rywalizacja.

  33. Powrót do góry    #4482
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bedziemy w Jadwidze pod Ratuszem na otwartym powietrzu w srode od 18.30.
    Wstep wolny.
    Kto dołączy do sparingu?
    1. Kingpin
    2. Morciasz
    3. Energo
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #4483
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta


    Kto dołączy do sparingu?
    1. Kingpin
    2. Morciasz
    3. Energo
    Bierzta Zibliego i jego kumpla ipokarse czy jakoś s tak
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  35. Powrót do góry    #4484
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Wrzcue łyżke dziegdziu do wątku i wydaje mi się że czekanie na Emila jak na zbawienie może róznie wyjść. Mówie tutaj głownie o sile zespołu bo wydaje mi się że Emil plus Kvech to wcale nie jest lepszy duet od Jacka Holdera i ZZ. Juniorzy stoją w miejscu. Dla Kvecha ekstraliga to o rok za szybko i w niektórych meczach Toruń będzie miał 3 dziury w składzie. Skład siłowo bardzo podobny do Stali Gorzów no troche silniejszy ale na co to starczy ?

  36. Powrót do góry    #4485
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wrzcue łyżke dziegdziu do wątku i wydaje mi się że czekanie na Emila jak na zbawienie może róznie wyjść. Mówie tutaj głownie o sile zespołu bo wydaje mi się że Emil plus Kvech to wcale nie jest lepszy duet od Jacka Holdera i ZZ. Juniorzy stoją w miejscu. Dla Kvecha ekstraliga to o rok za szybko i w niektórych meczach Toruń będzie miał 3 dziury w składzie. Skład siłowo bardzo podobny do Stali Gorzów no troche silniejszy ale na co to starczy ?
    No dobrze, ale co mamy zrobić? W przyszłym sezonie nie będzie Z/Z. Z tego co zrozumiałem, to przez ostatnie tygodnie trwała dyskusja czy Emil będzie mógł jechać jako Polak. Termos uznał, że nie będzie dłużej czekał i oddał Jacka. Według mnie postąpił rozsądnie.

    A co do Stali Gorzów, sam jestem ciekawy jak będą się spisywali bez swojej lokomotywy.
    Ostatnio edytowane przez pawel_KST ; 08-08-2022 o 16:47

  37. Powrót do góry    #4486
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wrzcue łyżke dziegdziu do wątku i wydaje mi się że czekanie na Emila jak na zbawienie może róznie wyjść. Mówie tutaj głownie o sile zespołu bo wydaje mi się że Emil plus Kvech to wcale nie jest lepszy duet od Jacka Holdera i ZZ. Juniorzy stoją w miejscu. Dla Kvecha ekstraliga to o rok za szybko i w niektórych meczach Toruń będzie miał 3 dziury w składzie. Skład siłowo bardzo podobny do Stali Gorzów no troche silniejszy ale na co to starczy ?
    to starczy na w miarę fajną ekipę, normalnych ludzi bez (względnie, iykwim) parów. albo młodych, albo ambitnych, albo związanych z regionem (niepotrzebne skreślić).

    naprawdę, dajcie już spokój z tym kupowaniem medali. może będziemy silniejsi, może będziemy słabsi... przecież to taki sport, że jedna kontuzja załatwia temat. grunt, żeby chłopakom zależało i żeby było na co popatrzeć. po epoce thanks bro będzie to miła odmiana (bo to jest niewiarygodne, żeby młody uchwyt, którego tak broniłem, miał aż tak wyebane).
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    mszat (08-08-2022), wokie (09-08-2022)

  39. Powrót do góry    #4487
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wrzcue łyżke dziegdziu do wątku i wydaje mi się że czekanie na Emila jak na zbawienie może róznie wyjść. Mówie tutaj głownie o sile zespołu bo wydaje mi się że Emil plus Kvech to wcale nie jest lepszy duet od Jacka Holdera i ZZ. Juniorzy stoją w miejscu. Dla Kvecha ekstraliga to o rok za szybko i w niektórych meczach Toruń będzie miał 3 dziury w składzie. Skład siłowo bardzo podobny do Stali Gorzów no troche silniejszy ale na co to starczy ?
    Juniorzy w Toruniu stoją w miejscu od czasów juniorskich Pawełka. Straciłem nadzieję, że cokolwiek się poprawi w tej materii.
    Ciekaw jestem, jakie inne rozwiązanie byś proponował? Przebicie PESELu Lambertowi? Wyrwanie Kubery?
    Przepis o u-24 wymusza takie a nie inne ruchy - Miśkowiaka pewnie nie wylicytują a i Miśkowiak miewa doły formy.
    Przynajmniej przy pięciu sezniorach wreszcie będzie można robić taktyczne. Przy ZZ było to bardzo utrudnione.
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #4488
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Medale sa wazne dla klubu,jego historii ale dla kibicow maja chyba wtorne znaczenie.
    Oczywiscie zawsze lepiej emocjonowac sie walka o MP niz konczyc sezon w sierpniu,ale
    jak dla mnie to takie mecze z pazurem,ambicja ,gryzieniem toru i
    na koncu fajnym wynikiem w zupelnosci wystarczy.
    Pewnie gdyby nie remis,pelnej satysfakcji by nie bylo,ale coz,najlepiej jak wszystko zagra.
    Trzeba tez miec swiadomosc sily zespolu i celu jaki moze byc realny a wtedy z klubu nie wyrzuca sie co trzeci
    bieg zawodnikow i trenerow.
    Sam przyznam,ze w danej chwili ciezko opanowac emocje jak sie widzi szkolne bledy popelniane na torze.
    Hustawka nastrojow jest jednak wpisana w kazdy sport a w tak dymaniczny i nieprzewidywalny jak zuzel szczegolnie.

    Druzyna na 2023 bedzie moim zdaniem silniejsza niz tegoroczna.
    Emil da nam raczej wiecej niz Jack.
    Nie bedzie Z/Z ale zespol bedzie pelny i latwiej bedzie zrobic te 46.
    Kvech poprawil starty wiec calkowitym ogorkiem byc nie powinien i te
    4 pkt srednio robic a to zawsze 4 pkt mniej do zdobycia przez Emila,Roberta,Pawla i Patryka.






    -
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    wokie (09-08-2022)

  42. Powrót do góry    #4489
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Bierzta Zibliego i jego kumpla ipokarse czy jakoś s tak
    dobry pomysl, zwlaszcza, ze wystarczy im jedno krzeslo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #4490
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Medale sa wazne dla klubu,jego historii ale dla kibicow maja chyba wtorne znaczenie.
    Oczywiscie zawsze lepiej emocjonowac sie walka o MP niz konczyc sezon w sierpniu,ale
    jak dla mnie to takie mecze z pazurem,ambicja ,gryzieniem toru i
    na koncu fajnym wynikiem w zupelnosci wystarczy.
    Pewnie gdyby nie remis,pelnej satysfakcji by nie bylo,ale coz,najlepiej jak wszystko zagra.
    Trzeba tez miec swiadomosc sily zespolu i celu jaki moze byc realny a wtedy z klubu nie wyrzuca sie co trzeci
    bieg zawodnikow i trenerow.
    Sam przyznam,ze w danej chwili ciezko opanowac emocje jak sie widzi szkolne bledy popelniane na torze.
    Hustawka nastrojow jest jednak wpisana w kazdy sport a w tak dymaniczny i nieprzewidywalny jak zuzel szczegolnie.

    Druzyna na 2023 bedzie moim zdaniem silniejsza niz tegoroczna.
    Emil da nam raczej wiecej niz Jack.
    Nie bedzie Z/Z ale zespol bedzie pelny i latwiej bedzie zrobic te 46.
    Kvech poprawil starty wiec calkowitym ogorkiem byc nie powinien i te
    4 pkt srednio robic a to zawsze 4 pkt mniej do zdobycia przez Emila,Roberta,Pawla i Patryka.






    -
    Przekładanie punktów wśród seniorów to tylko mieszanie herbaty. Wyliczanie kto jest w top 10 bardziej lub mniej też.
    Skład seniorów jest bardzo ok, z Emilem bez wojny byłby chyba najlepszy. W przyszłym roku również będzie bardzo dobry.
    Jak zamienisz Zielińskiego na miskowiaka to kroimy dryle i zibliego choćby jutro. O medalikach nie wspomnę. To robi różnicę.
    I żeby nie było: wolę to co mamy, niż przyszłoroczny lublin style.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  44. Powrót do góry    #4491
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie no, na papierze to tegoroczna Sparta z Laguta mialaby znacznie silniejsza pake niz tegoroczny Apator z Emilem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Havelock (08-08-2022)

  46. Powrót do góry    #4492
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, na papierze to tegoroczna Sparta z Laguta mialaby znacznie silniejsza pake niz tegoroczny Apator z Emilem.
    To prawda, masz rację. chociaż nie wiem czy znacznie (pisze o seniorach).
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (08-08-2022)

  48. Powrót do góry    #4493
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Ciekawy temat w magazynie poruszył Michał Korościel, z którego kompletnie nie zdawałem sobie sprawy.

    Otóż - przy wyniku 2meczu 90:90, obie ekipy mają 100% gwarancje awansu do półfinału. Stal jako wygrany, Apator jako lucky looser.
    Teoretycznie, skazujemy się na jazdę z Motorem. Ale tak jak z Motorem mamy 10% szans, tak samo z Włókniarzem czy Spartą.

    Natomiast zarówno my, jak i Stal zyskujemy :
    - gwarancje dwóch kolejnych spotkań w sezonie z kompletem widzów = niezły zarobek dla klubu
    - gwarancje dwóch kolejnych spotkań dla zawodników
    - realna szansą na brązowy medal, bo umówmy się, my ze Stalą możemy się szarpać, ale ani my ani oni nie mamy realnych szans z Motorem/Włókniarzem/Sparta
    - wywalamy kogoś z duetu Świącik/Rusko, co wszystkim nam zagwarantuje uśmiech na twarzach i satysfakcję.

    Reasumując, wpuszczenie Stali kosztem Włókniarza/Sparty do 1/2 daje nam półfinał, w którym nie mamy nic do stracenia oraz mecz o brąz prawdopobnie ze Stalą, która nawet w pełnym składzie daje nam szanse 50/50.
    A jak ktoś poruszy kwestia "ducha sportu" to pragnę tylko zaznaczyć, że PZM kasując nam Emila zamknął tematu ducha sportu w sezonie 2022. 0 skrupułów.

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Awkop (08-08-2022), lego (09-08-2022), orlosep (09-08-2022)

  50. Powrót do góry    #4494
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ciekawy temat w magazynie poruszył Michał Korościel, z którego kompletnie nie zdawałem sobie sprawy.

    Otóż - przy wyniku 2meczu 90:90, obie ekipy mają 100% gwarancje awansu do półfinału. Stal jako wygrany, Apator jako lucky looser.
    Teoretycznie, skazujemy się na jazdę z Motorem. Ale tak jak z Motorem mamy 10% szans, tak samo z Włókniarzem czy Spartą.

    Natomiast zarówno my, jak i Stal zyskujemy :
    - gwarancje dwóch kolejnych spotkań w sezonie z kompletem widzów = niezły zarobek dla klubu
    - gwarancje dwóch kolejnych spotkań dla zawodników
    - realna szansą na brązowy medal, bo umówmy się, my ze Stalą możemy się szarpać, ale ani my ani oni nie mamy realnych szans z Motorem/Włókniarzem/Sparta
    - wywalamy kogoś z duetu Świącik/Rusko, co wszystkim nam zagwarantuje uśmiech na twarzach i satysfakcję.

    Reasumując, wpuszczenie Stali kosztem Włókniarza/Sparty do 1/2 daje nam półfinał, w którym nie mamy nic do stracenia oraz mecz o brąz prawdopobnie ze Stalą, która nawet w pełnym składzie daje nam szanse 50/50.
    A jak ktoś poruszy kwestia "ducha sportu" to pragnę tylko zaznaczyć, że PZM kasując nam Emila zamknął tematu ducha sportu w sezonie 2022. 0 skrupułów.
    Oczami wyobraźni widzę 2 bańki kary i -10 punktów na starcie dla Gorzowa i Torunia w przyszłym sezonie . Ale jak nikt nikogo za rękę nie złapie....

  51. Powrót do góry    #4495
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 78 w 41 postach
    Nie mamy szans na dziś.
    Wystarczy natomiast (mimo wszystko odpukać) kontuzja Madsena/Woryny/Magica/Tajskiego i optyka już się zmienia. Jedynie Motor jest w każdym układzie poza zasięgiem. Nie chce mi się też wierzyć że mecz o 3 miejsce przyciągnąłby na trybuny tylu kibiców, co ostatnie dwa domowe pojedynki.

  52. Powrót do góry    #4496
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ciekawy temat w magazynie poruszył Michał Korościel, z którego kompletnie nie zdawałem sobie sprawy.

    Otóż - przy wyniku 2meczu 90:90, obie ekipy mają 100% gwarancje awansu do półfinału. Stal jako wygrany, Apator jako lucky looser.
    Teoretycznie, skazujemy się na jazdę z Motorem. Ale tak jak z Motorem mamy 10% szans, tak samo z Włókniarzem czy Spartą.

    Natomiast zarówno my, jak i Stal zyskujemy :
    - gwarancje dwóch kolejnych spotkań w sezonie z kompletem widzów = niezły zarobek dla klubu
    - gwarancje dwóch kolejnych spotkań dla zawodników
    - realna szansą na brązowy medal, bo umówmy się, my ze Stalą możemy się szarpać, ale ani my ani oni nie mamy realnych szans z Motorem/Włókniarzem/Sparta
    - wywalamy kogoś z duetu Świącik/Rusko, co wszystkim nam zagwarantuje uśmiech na twarzach i satysfakcję.

    Reasumując, wpuszczenie Stali kosztem Włókniarza/Sparty do 1/2 daje nam półfinał, w którym nie mamy nic do stracenia oraz mecz o brąz prawdopobnie ze Stalą, która nawet w pełnym składzie daje nam szanse 50/50.
    A jak ktoś poruszy kwestia "ducha sportu" to pragnę tylko zaznaczyć, że PZM kasując nam Emila zamknął tematu ducha sportu w sezonie 2022. 0 skrupułów.
    Stali faktycznie taki układ by fajnie pasował ale Toruń jaki ma w tym interes ? Pakuje się na Lublin który im dwa razy spuści ********. Ja myśle że tutaj nie będzie kalkulacji

  53. Powrót do góry    #4497
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Stali faktycznie taki układ by fajnie pasował ale Toruń jaki ma w tym interes ? Pakuje się na Lublin który im dwa razy spuści ********. Ja myśle że tutaj nie będzie kalkulacji
    Bo nie ma różnicy dziś wielkiej między Włókniarzem i Motorem. Motor ograł Toruń gdy Apator był w gorszym momencie, a wygraliśmy z Włókniarzem na MA przed reaktywacja Miśkowiaka. A tam się jeszcze Lindgren reaktywował. Apator w takiej rywalizacji musi mieć w sztosie cała czwórka podstawowym seniorów - a wtedy możemy sprawić sensację i z Motorem i z Włókniarzem.

    Natomiast jeśli półfinał ma być w torbę, to lepiej w meczu o brąz mieć Stal niż Sparta.

    - Poza tym, mina Świącika którego eliminuje Sparta, a my ze Stalą na cwaniaczka fundujemy im wakacje - bezcenne.

  54. Powrót do góry    #4498
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Panowie, w jakim toruńskim lokalu/ pubie obejrze PGE Ekstraligę? Z góry dzięki za pomoc.
    Pamela
    .HARD ROCK PUB PAMELA KLUB MUZYCZNY
    56 661 05 65
    https://maps.app.goo.gl/FTxuahZk7h1x4o1A6
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 09-08-2022 o 09:53

  55. Powrót do góry    #4499
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    czy za zdobycie brazowego medalu jest jakas kasa od zwiazku/eligi?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  56. Powrót do góry    #4500
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Nie ma. Kluby się bały że Unia odjedzie finansowo w latach gdy robiła mistrza co rok i zrezygnowano z różnic w premiach, każdy dostaje praktycznie tyle samo kasy bez względu na wynik końcowy, różnice są marginalne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •