Strona 1 z 41 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1805

Wątek: Stal Gorzów 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach

    Stal Gorzów 2021 - wątek klubowy

    Stal Gorzów 2021 - wątek klubowy

    ***zapraszam do dyskusji***

    Po srebrze w 2020 i covidowym dziwnym sezonie miejmy nadzieje na równie dobry lub jeszcze lepszy pod względem sportowym 2021.
    Ale najlepiej już bez pandemii , maseczek , ograniczeń .


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Pytanie nr 1. Najważniejsze : co z Bartkowiakiem?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Tak, to bardzo ważne by Bartkowiakowi pomóc wrócić na tor bez zachamowań.
    Psycholog ale nie Ch...ka.
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 18-10-2020 o 15:35

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Byle nie było pompowania balonika, że teraz to musi być złoto w DMP. Otóż nie musi. Oby była pierwsza czwórka.
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 18-10-2020 o 15:37

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Czy ktoś zorientowany wie jak wygląda kwestia spłaty kredytu? Ostatnia transza spłacona?

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Przed chwilą info na SF o pierwszym po kontuzji treningu Bartkowiaka. Jest też wypowiedź zawodnika. Ja nadal uważam, że moze być z niego bardzo dobry żużlowiec, a juz na pewno ma szansę być czołowym juniorem. Jeszcze 3 sezony o ile się nie mylę. Doliczając progres u Jasińskiego może być naprawdę nieźle w lidze patrząc na konkurencję.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Przed chwilą info na SF o pierwszym po kontuzji treningu Bartkowiaka. Jest też wypowiedź zawodnika. Ja nadal uważam, że moze być z niego bardzo dobry żużlowiec, a juz na pewno ma szansę być czołowym juniorem. Jeszcze 3 sezony o ile się nie mylę. Doliczając progres u Jasińskiego może być naprawdę nieźle w lidze patrząc na konkurencję.
    Bartkowiak z 2003 wiec 4 sezony jeszcze

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    ursus (30-10-2020)

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jak talent w dorosłym żużlu potwierdzi młody Paluch, to przy dobrych wiatrach mamy spokój na kilka lat.

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    pytanie jaki plan na Birkemose jest bo ponoc kilka klubow 1 ligi o niuego sie stara. Dla mnie to on zjada Karczmarza na sniadanie i dalbym mu pewne u24

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Zimny już pozrucił myśli o następnych tytułach MŚ?
    Właśnie widziałem zajawkę-Zimny u Wojewódzkiego. To Bartek idzie bardziej w karierę celebryty, nasycił się już sukcesami w żużlu?

  12. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Jaka straszna rzecz poświęcił kilka godzin pomiędzy treningami na nagranie u Kuby. Myślę, że już znudził mu się żużel...

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zimny już pozrucił myśli o następnych tytułach MŚ?
    Właśnie widziałem zajawkę-Zimny u Wojewódzkiego. To Bartek idzie bardziej w karierę celebryty, nasycił się już sukcesami w żużlu?
    Hmm... co Ty ciągle tego Bartka się czepiasz? Od jakiegoś czasu, mam takie wrażenie, ciśniesz po nim z byle powodu. RL9 jak, swego czasu, był u Wojewódzkiego to też miało oznaczać koniec kariery piłkarskiej?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Hmm... co Ty ciągle tego Bartka się czepiasz? Od jakiegoś czasu, mam takie wrażenie, ciśniesz po nim z byle powodu. RL9 jak, swego czasu, był u Wojewódzkiego to też miało oznaczać koniec kariery piłkarskiej?
    Przecież żartuję, czy muszę zawsze emotkę dokładać, by wszyscy zrozumieli? Szczególnie chyba tobie nie trzeba? Parcie na zwycięstwa wszędzie i o wszystko u Zimnego jest powszechnie znane. Wizyta w jakimś durnym szoł niczego nie zmienia, to przecież oczywiste. Tylko zaskoczony jestem, że on u Wojewódzkiego się znalazł.

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież żartuję, czy muszę zawsze emotkę dokładać, by wszyscy zrozumieli?
    Szczególnie chyba tobie nie trzeba? Parcie na zwycięstwa wszędzie i o wszystko u Zimnego jest powszechnie znane. Wizyta w jakimś durnym szoł niczego nie zmienia, to przecież oczywiste. Tylko zaskoczony jestem, że on u Wojewódzkiego się znalazł.


    Zasadniczo, do tego służą emotikony. Jak często żartujesz w taki sposób, czyli bez odpowiedniej "buźki", to później można nabrać wątpliwości co do intencji.
    Co w tym zaskakującego, że trafia do Wojewódzkiego? Po wygraniu plebiscytu PS i obronieniu "złota" IMŚ?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zasadniczo, do tego służą emotikony. Jak często żartujesz w taki sposób, czyli bez odpowiedniej "buźki", to później można nabrać wątpliwości co do intencji.
    Co w tym zaskakującego, że trafia do Wojewódzkiego? Po wygraniu plebiscytu PS i obronieniu "złota" IMŚ?
    Przecież (jak wiesz, albo powinieneś wiedzieć) większość moich wpisów to żarty i ironie. Jeśli wrzucam poważny wpis, to sądzę że pod razu jest czytelny i jednoznaczny, pzrynajmniej dla ludzi choć trochę zdrowo postrzegających rzeczywistość i ty do takich należysz, jak sądzę.
    Zdziwiło mnie, że pojechał do Wojewódzkiego, bo ten program jest dla mnie żenujacy i oglądanie tego nie wchodzi w rachubę. Skoro Zimny wziął w tym udział, to znaczy że co najmniej akceptuje tą formułę programu. Może nudzi się po sezonie i wziął bez namyślania się jakąkolwiek rozrywkę, bo to chłopak pełen energii na torze, więc pewnie i w zyciu.
    A do Bartka nic nie mam, pogratulowałem mu MŚ i niech dalej trzyma formę i życzę mu farta do zdrowia. Oby jeździł bez upadków i nigdy nie spotkała go żadna ciężka kontuzja, oraz by zdobył dla siebie i dla nas worek medali na świecie. Tego mu życzę i chyba wystarczy? Nie wiem skąd myśl, ze się Zimnego zcepiam, masz coś w temacie? Chyba to "a ja chooya wyroocham po dużej", ale to on mówił, a nie ja.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Nigel (02-11-2020)

  18. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież (jak wiesz, albo powinieneś wiedzieć) większość moich wpisów to żarty i ironie. Jeśli wrzucam poważny wpis, to sądzę że pod razu jest czytelny i jednoznaczny, pzrynajmniej dla ludzi choć trochę zdrowo postrzegających rzeczywistość i ty do takich należysz, jak sądzę.
    Zdziwiło mnie, że pojechał do Wojewódzkiego, bo ten program jest dla mnie żenujacy i oglądanie tego nie wchodzi w rachubę. Skoro Zimny wziął w tym udział, to znaczy że co najmniej akceptuje tą formułę programu. Może nudzi się po sezonie i wziął bez namyślania się jakąkolwiek rozrywkę, bo to chłopak pełen energii na torze, więc pewnie i w zyciu.
    A do Bartka nic nie mam, pogratulowałem mu MŚ i niech dalej trzyma formę i życzę mu farta do zdrowia. Oby jeździł bez upadków i nigdy nie spotkała go żadna ciężka kontuzja, oraz by zdobył dla siebie i dla nas worek medali na świecie. Tego mu życzę i chyba wystarczy? Nie wiem skąd myśl, ze się Zimnego zcepiam, masz coś w temacie? Chyba to "a ja chooya wyroocham po dużej", ale to on mówił, a nie ja.
    Ok. Może i przesadziłem
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież (jak wiesz, albo powinieneś wiedzieć) większość moich wpisów to żarty i ironie. Jeśli wrzucam poważny wpis, to sądzę że pod razu jest czytelny i jednoznaczny, pzrynajmniej dla ludzi choć trochę zdrowo postrzegających rzeczywistość i ty do takich należysz, jak sądzę.
    Zdziwiło mnie, że pojechał do Wojewódzkiego, bo ten program jest dla mnie żenujacy i oglądanie tego nie wchodzi w rachubę. Skoro Zimny wziął w tym udział, to znaczy że co najmniej akceptuje tą formułę programu. Może nudzi się po sezonie i wziął bez namyślania się jakąkolwiek rozrywkę, bo to chłopak pełen energii na torze, więc pewnie i w zyciu.
    A do Bartka nic nie mam, pogratulowałem mu MŚ i niech dalej trzyma formę i życzę mu farta do zdrowia. Oby jeździł bez upadków i nigdy nie spotkała go żadna ciężka kontuzja, oraz by zdobył dla siebie i dla nas worek medali na świecie. Tego mu życzę i chyba wystarczy? Nie wiem skąd myśl, ze się Zimnego zcepiam, masz coś w temacie? Chyba to "a ja chooya wyroocham po dużej", ale to on mówił, a nie ja.
    Może ma kontrakty sponsorkie, które na nim wymagają tego, by takie zaproszenia przyjmował?
    Stawiam, że Orlen maczał paluchy w tym, aby Bartek był w tv w czasie dobrej oglądalności u rozpoznawalnego celebryty. Czy stracił czas? Pewnie przy okazji nagrywał w Warszawie jakieś zajawki sponsorskie. To już nie tylko Bartek Zmarzlik mistrz świata, ale i maszyna marketingowa klubu, miasta i sportu ogólnie. Niech się kreci póki ma wyniki i przyjazną prezencję, to będzie z korzyścią dla wszystkich. Bardziej mnie zastanawia co będzie po urodzeniu dziecka, wtedy dopiero wszystko się zmienia. Również priorytety.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Nigel (02-11-2020)

  21. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Polecam wywiad z Kasprzakiem na SF. Szczególnie dla " fanów" Stali Gorzów.

  22. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Fajna tez ta konferencja prasowa, chociaż myślałem że Prezes Grzyb nie dopuści do głosu nikogo.

    No i Panie Chomski, nich Pan sprawdzi jeszcze raz datę urodzenia młodego Palucha.

    Chyba jednak w czerwcu skończy 15 lat a nie 16. Oj nie ładnie.

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Polecam wywiad z Kasprzakiem na SF. Szczególnie dla " fanów" Stali Gorzów.
    Chyba nie sądziłeś, że wywali brudy na wierzch. Zreszta Kasprzak ma siano we łbie stąd miał wy****** ile poczeka na dług
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  24. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2020
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    ma siano we łbie
    TO JAK TY

  25. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Zenon Plech nie żyje

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    To, że był wielkim zawodnikiem wie każdy. Mało kto jednak pamięta, że był też dobrym trenerem. W 1997 roku zdobył II msc że Stalą po czym Synowiec z Gondorem wymyślili sobie , że w następnym sezonie trenerem będzie Jerzy Kniaź. Stal przegrała pierwsze 5 meczów i poprosili Plecha o powrót. W pierwszym meczu z Plechem wygrali w Toruniu i potem uratowali ligę kosztem Falubazu.

    Wielka strata , cześć jego pamięci.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Nigel (25-11-2020)

  29. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Pierwszoplanowa postać "Wielkiej Stali". Najwybitniejszy z wychowanków Stali Gorzów ( era przedzmarzlikowa),
    niech odpoczywa w pokoju, a pamięć o Super Zenonie niech trwa wiecznie.
    Panie Zenku, dziękujemy.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Nigel (25-11-2020)

  31. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Wielka strata.
    Super Zenon [']
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  32. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Szkoda pana Zenka

    Ale nurtuje mnie jedno pytanie.
    Jakie były powody odejścia Plecha z Gorzowa i przenosiny do Gdańska?
    Bo jakoś artykułów o śmierci Zenka sporo, ale jakoś tego nie piszą.

  33. Powrót do góry    #28
    Początkujący Awatar beniu31
    Dołączył
    16-12-2012
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Szkoda pana Zenka

    Ale nurtuje mnie jedno pytanie.
    Jakie były powody odejścia Plecha z Gorzowa i przenosiny do Gdańska?
    Bo jakoś artykułów o śmierci Zenka sporo, ale jakoś tego nie piszą.
    Klub nie chciał wyrazić zgody na starty w lidze angielskiej.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi beniu31 za jego przydatny post!

    Bruczkow (26-11-2020), darsen (26-11-2020)

  35. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jako dzieciak byłem na finałch IMP w 1984 i 1985 w Gorzowie. Za pierwszym razem to było po wypadku Jancarza z Furlanetto. Cały stadion w ciemno na mistrza stawiał Rembasa. Ale Plech był nie do ogarnięcia. W 1985 zresztą też.

  36. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Stal G.- niech ktoś w końcu ukróci te ploty odnośnie wypożyczenia Bartkowiaka albo............ napisze otwarcie ,że ktoś w Stali zwariował.

    Bartkowiak musi zostać z tym ,że Nowacki i On powinni mieć otwartą furtkę do Poznania. Lepszy jedzie w meczu EL a słabszy w 2 lidze.

    Tym bardziej że 2 liga będzie najsilniejsza od 2000 r. Jasiński się sprawdził, Birkemose tym bardziej. Im też powinno pomóc.

    A co będzie jak postawicie na Jasińskiego i Nowackiego a któryś z nich się połamie ? Niemożliwe ?

    Przecież to żużel a nie szachy jak mawiał Huszcza.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    zdepiefal (29-11-2020)

  38. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jak chcecie wypożyczyć koniecznie Bartkowiaka to dajcie go do Falubazu. Powitamy chlebem i solą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    No właśnie, jakoś watpie, aby Stal chciała wzmocnic bezpośredniego rywala swoich "przyjaciół" z Z.G w walce o utrzymanie, czyli GKM
    Bartkowiak jeżeli odejdzie to do Krosna, choc tutaj minus, ze troszkę mu te wycieczki będą trwać, na mecze i treningi, ale taki to "chleb żużlowca".
    Druga opcja, to własnie starty jako gość w Poznaniu i to chyba jednak najrealniejsze opcja dla jego przyszłość.

    Lotarski zakończył przygodę z żużlem, ale co się okazało, jeden z chłopaków z 250cc, jest z lutego, ale jednak 2005, wiec moze od razu w 1 terminie zdać licencje na 500cc i będzie w razie czego, awaryjnym wyjsciem na ligę w wypadku kontuzji - Łobodzińskiego lub Zielińskiego.

    Bartkowiak jeszcze rok temu, pewnie byłby jeszcze bardziej rozchwytywany, talent na pewno spory, ale po kolejnym poważnym dzwonie i właściwie całym sezonie z głowy, to trochę kot w worku, aczkolwiek niewykluczone, ze będzie lepszy od takich juniorów z GKM czy z ZG.

  40. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Trzeba być kompletnym idiotą , by wypożyczyć Bartkowiaka. Nie wierzę, że będą takimi głupcami.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Havelock (02-12-2020), zdepiefal (29-11-2020)

  42. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Bartkowiak jeszcze rok temu, pewnie byłby jeszcze bardziej rozchwytywany, talent na pewno spory, ale po kolejnym poważnym dzwonie i właściwie całym sezonie z głowy, to trochę kot w worku, aczkolwiek niewykluczone, ze będzie lepszy od takich juniorów z GKM czy z ZG.
    Wciągnie ich nosem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #35
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez beniu31 Zobacz posta
    Klub nie chciał wyrazić zgody na starty w lidze angielskiej.
    A konkretniej to tylko jeden zawodnik z każdego klubu dostawał zgodę na Anglię. W Stali taką zgodę dostał Jancarz.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 15 w 5 postach

    O co chodzi z tym Bartkowiakiem.

    Ktoś wie, dlaczego go tak ciągnie do Grudziądza? Przecież jest zdecydowanie lepszy od Nowackiego i powinien wygrać z nim w cuglach rywalizację o skład. Stal puszczając go do GKM-u strzeliłaby sobie w kolano. Nawet jeśli nie załapałby się do składu, w co nie wierzę, to zawsze mógłby rozjeżdżać się w I Lidze.

  45. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdepiefal Zobacz posta
    Ktoś wie, dlaczego go tak ciągnie do Grudziądza? Przecież jest zdecydowanie lepszy od Nowackiego i powinien wygrać z nim w cuglach rywalizację o skład. Stal puszczając go do GKM-u strzeliłaby sobie w kolano. Nawet jeśli nie załapałby się do składu, w co nie wierzę, to zawsze mógłby rozjeżdżać się w I Lidze.
    Nie zgodzę się z tym że jest zdecydowanie lepszy od Kamila. Jest tylko zdecydowanie bardziej perspektywiczny z racji wieku.

  46. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdepiefal Zobacz posta
    Ktoś wie, dlaczego go tak ciągnie do Grudziądza? Przecież jest zdecydowanie lepszy od Nowackiego i powinien wygrać z nim w cuglach rywalizację o skład. Stal puszczając go do GKM-u strzeliłaby sobie w kolano. Nawet jeśli nie załapałby się do składu, w co nie wierzę, to zawsze mógłby rozjeżdżać się w I Lidze.
    Przeciez to proste.Gkm po fiasku rozmow z Cierniakiem a jak wiadomo oferowali mu kupe kasy pewnie uderzyl do Bartkowiaka z konkretna kasa. W Gorzowie Bartkowiak nie dostalby tyle co w GKM bp w Gorzowie jest chyba na amatorskim kontrakcie ale moge sie mylic. Kasa misiu kasa

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (02-12-2020), ursus (02-12-2020)

  48. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przeciez to proste.Gkm po fiasku rozmow z Cierniakiem a jak wiadomo oferowali mu kupe kasy pewnie uderzyl do Bartkowiaka z konkretna kasa. W Gorzowie Bartkowiak nie dostalby tyle co w GKM bp w Gorzowie jest chyba na amatorskim kontrakcie ale moge sie mylic. Kasa misiu kasa
    No i po Łagucie troszkie zostało. Pawlickiego i Kasprzaka tez nie przepłacili. A , że dobry junior na wagę utrzymania, toteż naszemu mlodemu zaproponowali zapewne takie piniendze, jakich w Stali nie zobaczy na 100 procentów.

  49. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2020
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Pozdrowienia

    Pozdrowienia dla pana Jarka
    1D1A2697.jpg

  50. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Będziecie mieć jedne z najładniejszych kevlarów w Ekstralidze. Bardzo ciekawy wzór

  51. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie wytrzymałem z emocji z kim w I rundzie. Argentyna, Włochy, Hiszpania, Nimce, Brazylia .... Ale nie , z Unią Leszno zagrają. To w III rundzie byle nie Kazachstan albo Australia. Chciałem uniknąć dalekich wyjazdów.

  52. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Martwi mnie ten młokos z Danii. Jak ktoś, coś to piszcie.

  53. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Na Waszym miejscu nastawiłbym się na Karczmarza na pozycji u24.

  54. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    A ja myślę, iż w podstawowym składzie będzie Birkemose, a Karczmarz z nr 8.
    Na juniorce Jasiński, Bartkowiak i Nowacki. Pytlewski jest za słaby niestety. Piszę Bartkowiak, gdyż doszły mnie dobre informacje w temacie Mateusza i Stali. Czy prawdziwe, się okaże.

Strona 1 z 41 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •