Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 534

Wątek: Transfery 2018

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Widać bez cienia wątpliwości ,że SYFY urabiają opinię publiczną pod zamach na MOTOR L. Chcą umęczyć , zmusić wszystkich związanych z Motorem do opuszczenia rąk
    i oddania miejsca w EL ROW-owi.
    To że "koński łeb" to tuba pewnego pana M wiadomo od lat.
    Widać też ,że wszyscy tzw. fachowcy, współpracownicy SF grają jak im Ooooooooo zagra. Kto się wyłamie będzie miał przechlapane.

    Motor nie ma takiej TUBY aby ich broniła, a szkoda.

    Ufam jednak ,że od kwietnia będzie sie pisać o Motorze bardzo dużo i bardzo dobrze.
    Dla kilku zawodników którzy prawdopodobnie tam będą jeździć sezon 2019 będzie przełomowy na plus ich karier.
    Mają życiową szansę zaistnieć w EL na 100 % i na zawsze udowodnić ,ze nazwisko to nie wszystko, że nawet ze sportowego niebytu można wrócić na dobry poziom.

    Ciekawe co napiszą "klakierzy" w/w portalu ? Może to iż oni to od pażdziernika przecież wiedzieli,że Motor będzie czarnym koniem EL ?
    Rok temu było to samo przecież! Te biadolenie Ostafa, że fatalnie się stało, że zamiast jego wspaniałego ROW-u w EL będzie jeździć słaby tarnów, że wszyscy na tym stracą i żeby najlepiej odebrać im sportowy awans i po raz 3 wepchnąć jego drużynę przy zielonym stoliku do ekstraligi:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/72...y-zamknac-lige
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    j-rules (29-10-2018)

  3. Powrót do góry    #452
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dostał i to nie raz : )
    Jeśli to prawda, że wspomniany już niejednokrotnie chodził z poobijaną facjatą, za takie same lub podobne przewinienia, pokazuje jak mało skuteczna jest to metoda. Osobnika poczuwającego się do wymierzenia kary, czekają kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, a artykuły wzbudzające chęć zemsty, pojawiają się nadal.
    Ignorowanie domniemanych sensacji z "pewnego źródła" Ostafa, to najlepsza metoda doceniania jego radosnej twórczości, olać te wypociny.

  4. Powrót do góry    #453
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tylko, że trudno ignorować jak on jest szefem największego medium o żużlu.

    Po prostu:



    Za notoryczne uprawianie prywaty.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Swego czasu pogonili go z PS z działu piłka nożna

  6. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Też już nie mogę patrzeć na to co wyczyniają SF z Motorem. Nawet jeśli wszystkie mecze przegrają do 30 (chociaż na pewno tak nie będzie), to awans wywalczyli w sportowych okolicznościach, po walce przez cały sezon. Ale nie a sensu się tu o tym rozpisywać, wszyscy o tym wiemy. To jest po prostu niesmaczne co się tam wyprawia. Oczywiście, prywatny portal, niech sobie piszą co chcą, ale my mamy prawo to krytykować. Ale najlepiej by było jakby nazwali się "wp.sf.pl.żądamyrybnikawekstralidze", bo nie ma sensu udawać że jest inaczej.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Mihalo (30-10-2018)

  8. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Dokladnie to samo co rok temu z Unia. Szmaciarz i tyle. A SF to juz dawno przestalem szanowac ze wzgledu na styl jaki obraly. Zwykly gnoj.

    Z tego miejsca moj apel do Waliszko. Panie, wez pan miej honor i zamiast sadzic jakies wypierdziane felietoniki o niczym (przeczytalem dzis ten o GP Wwa, no dajcie spokoj) to stan pan w obronie zuzlowej Polski B, w tym Lublina. Wez sie pan postaw tym hienom z marnego portaliku, kasa stamtad chyba nie jest az taka duza, zeby pozwalac bez slowa na takie zachowanie!
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 29-10-2018 o 22:28
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #457
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Bo to w zasadzie nie dawne SF, a po prostu Wirtualna Polska...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    dawidm (30-10-2018)

  11. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Św pamięci Gapinski trzymał tam poziom. Po transferze Ostafinskiego wiadomym było, że pudelek będzie.

  12. Powrót do góry    #459
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    niech spoczywa w Pokoju Gapiński, ale nie wybielałbym go, też prywatę robił czasem i on zapoczątkował clickbaitowe newsy
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #460
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    niech spoczywa w Pokoju Gapiński, ale nie wybielałbym go, też prywatę robił czasem i on zapoczątkował clickbaitowe newsy
    Zgadza się. Już wtedy był tu pocisk na forum i Darkness czasami musiał wpadać tonować nastroje. Nie zmienia to faktu, że teraz jest jakiś dramat...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    A to ciekawe co powiedział Stępniewski dla SF:

    "To jednak nie wszystko. Do końca października kluby muszą rozliczyć się ze swoimi aktualnymi zawodnikami. Ciężko mówić, że ktoś kogoś zakontraktuje, kiedy nie jest rozliczony z kimś innym. Poza tym proszę nie zapominać, że niektóre sprawy zostały już uwolnione. Kluby mogą negocjować z zawodnikiem, kiedy ten zakończy sezon. W zakresie prawnym mamy optymalne rozwiązanie"

    Tego nie wiedziałem, tylko teraz co oznacza, że 'zakończy sezon'? W PL? Wszędzie?

  15. Powrót do góry    #462
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    A to ciekawe co powiedział Stępniewski dla SF:

    "To jednak nie wszystko. Do końca października kluby muszą rozliczyć się ze swoimi aktualnymi zawodnikami. Ciężko mówić, że ktoś kogoś zakontraktuje, kiedy nie jest rozliczony z kimś innym. Poza tym proszę nie zapominać, że niektóre sprawy zostały już uwolnione. Kluby mogą negocjować z zawodnikiem, kiedy ten zakończy sezon. W zakresie prawnym mamy optymalne rozwiązanie"

    Tego nie wiedziałem, tylko teraz co oznacza, że 'zakończy sezon'? W PL? Wszędzie?
    "W okresie od daty podpisania kontraktu do daty ostatniej imprezy kalendarzowejw danym sezonie objętej podpisanym kontraktem będącym podstawą ustaleniaprzynależności klubowej zawodnika, zabronione jest:........."

    To znaczy że jak zawodnik pojedzie ostatnie zawody to może negocjować kontrakt.Podejrzewam że ostatnią imprezą są ewentualne baraże bo jak ktoś skończył sezon w sierpniu to może od razu negocjować. A turnieje towarzyskie typu łancuch herbowy nie podchodzą pod to. Oczywiście chodzi o Polske. Kontrakt jest podpisany do 31 pażdziernika ale jak wcześniej wspomniałem negocjować można po ostatnim meczu

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    hcp (31-10-2018)

  17. Powrót do góry    #463
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Mam taką prośbę. Nie mam zamiaru wchodzić w artykuły, które brzmią w stylu "Nowy zawodnik w Starcie" albo "wychowanek wraca do macierzystego klubu", gdyż to jest brak szacunku do czytelnika. Jeżeli ktoś wchodzi w te artykuły i jest na tyle uprzejmy, to fajnie by było jakby co któryś dzień robił taką ściągę, i poinformował w tym wątku, kto gdzie podpisał kontrakt. Dziękuję.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    pakosik (03-11-2018), sobotch (03-11-2018)

  19. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta

    Tego nie wiedziałem, tylko teraz co oznacza, że 'zakończy sezon'? W PL? Wszędzie?
    W znaczeniu rozmow z zawodnikami,podejrzewam czerwiec,moze lipiec.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #465
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Mam taką prośbę. Nie mam zamiaru wchodzić w artykuły, które brzmią w stylu "Nowy zawodnik w Starcie" albo "wychowanek wraca do macierzystego klubu", gdyż to jest brak szacunku do czytelnika. Jeżeli ktoś wchodzi w te artykuły i jest na tyle uprzejmy, to fajnie by było jakby co któryś dzień robił taką ściągę, i poinformował w tym wątku, kto gdzie podpisał kontrakt. Dziękuję.
    No bo to jest taka umysłowa gimnastyka. Coś jak w ISQ. Skoro jest napisane "wychowanek wraca do macierzystego klubu" i tag "Polonia Piła", to z góry wiadomo, że nie chodzi o Miśkowiaka czy Hampela (bo to byłoby inaczej przedstawione), więc zostaje Dolny bądź Pawlak. Pawlakowi raczej dobrze w Rawiczu, a Dolny po awansie Ostrowa nie ma czego u nich szukać więc voila - Dolny w Pile. Trochę trzeba się wysilić i można bez klikania
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Trochę trzeba się wysilić i można bez klikania
    Oczywiście, że w większości przypadków sobie radzę bez klikania, gdyż wiedzę jakąś tam posiadam. Natomiast bywają takie artykuły: "utalentowany Niemiec podpisał kontrakt z drugoligowcem ". O ile utalentowanych Niemców nie ma na rynku zbyt wielu, to klubów drugoligowych jest bodajże 7, więc jest spora możliwość mojej pomyłki, jeśli chodzi o domysły .
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  22. Powrót do góry    #467
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Na gorzowskim forum piszą, że PODOBNO Karczmarz zagroził zakończeniem kariery jeżeli Zmora nie puści go do Rzeszowa.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  23. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Karczmarzowi sie chyba sufit na łeb zawalił.
    Juz nie chodzi o odejscie, bo jak sie ze Zmora nie moze dogadac to rozumiem, ale Rzeszow?
    Z deszczu pod rynne
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (05-11-2018)

  25. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Może zawsze marzył o apartamencie nad morzem...

    Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Wypowiedź Vaculika:
    "- Absolutnie zaprzeczam, że chciałem podwyżki w Stali Gorzów. Stal miała pierwszeństwo w rozmowach, negocjowaliśmy, mieliśmy ustalone wszystkie punkty kontraktu, z finansowymi włącznie. Nagle, podczas gali PGE Ekstraligi, trener Chomski przekazał mi, że niestety muszę szukać sobie innego klubu - mówi szczerze Vaculik."

    Czyli tak jakby Stal ustaliła ze Słowakiem kontrakt, ale potem okazało że ich na niego nie stać i go pożegnali? Nie ma też pewności czy Vaculik mówi prawdę.
    W Stali finansowo coś jest chyba nie tak, sukcesy są, frekwencja jest, sponsorzy są solidni, a co roku osłabianie się i jazda tańszym składem, stratę GP i brak DPŚ odczują boleśnie, ale mimo wszystko mają jeden z najwyższych budżetów w lidze, jeżeli pojadą takim promocyjnym składem to może świadczyć że Zmarzlik albo Kasprzak obciążają ten budżet w nieprawdopodobny sposób, i mają jakieś niebotyczne kontrakty.

  27. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Odpowiedz Zmory.

    - Przykro mi się robi, kiedy czytam takie wypowiedzi. To kłamstwo, że nie chcieliśmy go w Stali Gorzów. Martin doskonale dopasował się do drużyny, zżył się z chłopakami, został wybrany kapitanem żółto-niebieskich. W trudnych dla niego momentach kariery wspierał go team, zarząd i kibice, którzy jeszcze kulejącego Martina przywitali podczas meczu gromkimi brawami i okrzykami "nasz kapitan". Bardzo mi zależało na utrzymaniu trzonu drużyny na kolejny sezon, dlatego już w sierpniu podaliśmy sobie ręce z Martinem i ustaliliśmy, że zostaje w Stali na kolejne dwa sezony - mówi nam prezes Ireneusz Maciej Zmora.

    Co stało się zatem później? - Zawodnik zmieniał poczynione wcześniej ustalenia. Zrobił to kilka razy. Za każdym razem zarząd Stali godził się na jego propozycje. Wszystkie jego oczekiwania zostały spełnione. Trwało to ponad miesiąc. Niestety, Martin znowu wycofał się z ustaleń i unikał kontaktu. Stało się dla mnie jasne, że negocjuje kontrakt w innym klubie. Wtedy nie chcieliśmy brać już udziału w tej dziwnej grze. Wycofaliśmy się z rozmów i wybraliśmy inną koncepcję składu. W całej tej historii jest jeszcze jeden wątek i nie sądzę, by Martin chciał, żeby zobaczył on światło dzienne, jednak nie można przejść obok tego obojętnie. Martin wymarzył sobie rozmontowanie Stali Gorzów i ściągnięcie naszych liderów do innego klubu. Oni jednak okazali się lojalni, za co im dziękuję. Nie dziwię się komentarzom gorzowskich kibiców, którzy negatywnie odnoszą się do zmiany barw przez Martina, bo oni znają prawdę. Martinowi życzę powodzenia w nowym klubie - podsumowuje Zmora.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    czyli KK i Vacul w Lublinie, to był ten kierunek, o którym pisze Zmora? W sumie Vacul mówi, że chce jeździć w klubie, który walczy o medale. Transfery KK i Vaculika do beniaminka od razu by zmieniły siły drużyn.

  29. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Odpowiedz Zmory.
    Szczerze ? Zmora jest jaki jest ale bardziej wierzę jemu niż tej słowackiej złotówie.

  30. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Szczerze ? Zmora jest jaki jest ale bardziej wierzę jemu niż tej słowackiej złotówie.
    Wiesz jak jest, każdy ciągnie do siebie i pewnie w połowie mówią prawde.
    Ale niewątpliwie od jakiegoś czasu w Stali coś nie gra.
    Najpierw z juniorami coś tam było, teraz z liderami.
    Pewnie każdy z nich ma swoje za uszami.

    Może z kasą troche krucho i stąd Zmora nerwowo podchodzi do sprawy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #475
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Mi coś się tu nie zgadza. Vaculik miał na gali usłyszeć, że mu dziękują w Gorzowie, sytuacja identyczna jak z Zengota w ZG. Ale to nie było czasem tak, że o Vaculiku w Falubazie można było słyszeć głosy już jakiś czas przed galą ekstraligi? Jak dobrze sobie przypominam, to sytuacja z Zengim tylko nas utwierdziła że do składu dołączy Słowak. Ktoś tu bajki opowiada.

  32. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Niestety, Martin znowu wycofał się z ustaleń i unikał kontaktu. Stało się dla mnie jasne, że negocjuje kontrakt w innym klubie. Wtedy nie chcieliśmy brać już udziału w tej dziwnej grze. Wycofaliśmy się z rozmów i wybraliśmy inną koncepcję składu. W całej tej historii jest jeszcze jeden wątek i nie sądzę, by Martin chciał, żeby zobaczył on światło dzienne, jednak nie można przejść obok tego obojętnie. Martin wymarzył sobie rozmontowanie Stali Gorzów i ściągnięcie naszych liderów do innego klubu. Oni jednak okazali się lojalni, za co im dziękuję.
    W tym wszystkim Zmora zapomniał dodać, że podstawą zostania Vacula było kompletne rozliczenie się z nim za sezony 2017/2018 przez sponsorów. KK i Zmarzlik poszli na układ ze Zmorą i zgodzili się na czekanie na swoja kasę. Vacul nie chciał czekać, kontrakt chciał podpisać, ale najpierw żądał rozliczenia. Zmora widocznie zorientował sie, ze wszystkich liderów, jego sponsorzy nie spłacą na czas, więc musiał z któregoś zrezygnować.

    Inna kwestia, jak to Vacul chciał rozmontować Stal ? Co on miałby niby zrobić i w jaki sposób ? Zabrać KK i Zmarzlika do FZG ?

    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Mi coś się tu nie zgadza. Vaculik miał na gali usłyszeć, że mu dziękują w Gorzowie, sytuacja identyczna jak z Zengota w ZG. Ale to nie było czasem tak, że o Vaculiku w Falubazie można było słyszeć głosy już jakiś czas przed galą ekstraligi? Jak dobrze sobie przypominam, to sytuacja z Zengim tylko nas utwierdziła że do składu dołączy Słowak. Ktoś tu bajki opowiada.
    Źle kombinujesz. Przed barażami z Rybnikiem, jak deklarowali się Protas i Dudek, że zostaną w FZG, to Zen miał również propozycję. Zen odmówił deklaracje jechania w I lidze. Więc od tego momentu Goliński zaczął się rozglądać za innym zawodnikiem. Najpierw gadali z KK, Vacul dopiero później doszedł, jak KK zaczął zwlekać. Oczywiście oferta z zapytaniem do Vacula poszła jeszcze przed galą. Ale to były tylko luźne gadki, podobnie jak te z KK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #477
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W tym wszystkim Zmora zapomniał dodać, że podstawą zostania Vacula było kompletne rozliczenie się z nim za sezony 2017/2018 przez sponsorów. KK i Zmarzlik poszli na układ ze Zmorą i zgodzili się na czekanie na swoja kasę. Vacul nie chciał czekać, kontrakt chciał podpisać, ale najpierw żądał rozliczenia. Zmora widocznie zorientował sie, ze wszystkich liderów, jego sponsorzy nie spłacą na czas, więc musiał z któregoś zrezygnować.

    Inna kwestia, jak to Vacul chciał rozmontować Stal ? Co on miałby niby zrobić i w jaki sposób ? Zabrać KK i Zmarzlika do FZG ?



    Źle kombinujesz. Przed barażami z Rybnikiem, jak deklarowali się Protas i Dudek, że zostaną w FZG, to Zen miał również propozycję. Zen odmówił deklaracje jechania w I lidze. Więc od tego momentu Goliński zaczął się rozglądać za innym zawodnikiem. Najpierw gadali z KK, Vacul dopiero później doszedł, jak KK zaczął zwlekać. Oczywiście oferta z zapytaniem do Vacula poszła jeszcze przed galą. Ale to były tylko luźne gadki, podobnie jak te z KK.
    Wszechwiedzący strażaku może przedstawisz protokoły z negocjacji Stali z Vaculikiem i kulisy transferu Martina do ZG? Vaculik nie dostał kasy od sponsora, za czas kontuzji - tyle! Tak mocno chłopaka to dotknęło, że stracił $$, że rozpoczął próbę rozwalania Stali od wewnątrz. Z tego co KK mówił swojemu sponsorowi (BUDNEX) to Martin ciągnął go do Motoru Lublin. Gdy okazało się, że Kasprzak chce zostać i raczej Stali nie opuści to odwidziało mu się jechać o utrzymanie i wybrał ofertę Zielonej. W Stali znają kulisy, bo Kasprzak opowiadał o sytuacji sponsorom i Zmorze. Podobno Zmarzlika też próbował wyczuć, ale on bardzo szybko dał do zrozumienia, że Stal Gorzów i nic innego...
    Vaculik to jest "złotówkarz" jakich mało, niestety.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miszarus za jego przydatny post!

    mroczny rycerz (05-11-2018)

  35. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Vaculik i jego szczere wyznania - dobry żart Był tak dogadany w Stali na 2019, że w międzyczasie zdążył się porozumieć z innym klubem, następnie kopnąć go w tyłek, usiąść do rozmów z Falubazem i ostatecznie tam się dogadać Zresztą, w Toruniu na 2017 też niby był dogadany, a wiemy jak to faktycznie wyglądało. Gość jest mniej wiarygodną osobą niż Holta, a na taki status trzeba naprawdę solidnie zapracować.

    Nie znaczy to oczywiście, że w Gorzowie wszystko jest tip-top, bo nie jest, ale oficjalne wyjaśnienia Vaculika niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Zresztą trudno się dziwić skoro:

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Dominik (05-11-2018), Peter Kildemand (05-11-2018)

  37. Powrót do góry    #479
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W tym wszystkim Zmora zapomniał dodać, że podstawą zostania Vacula było kompletne rozliczenie się z nim za sezony 2017/2018 przez sponsorów. KK i Zmarzlik poszli na układ ze Zmorą i zgodzili się na czekanie na swoja kasę. Vacul nie chciał czekać, kontrakt chciał podpisać, ale najpierw żądał rozliczenia. Zmora widocznie zorientował sie, ze wszystkich liderów, jego sponsorzy nie spłacą na czas, więc musiał z któregoś zrezygnować.

    Inna kwestia, jak to Vacul chciał rozmontować Stal ? Co on miałby niby zrobić i w jaki sposób ? Zabrać KK i Zmarzlika do FZG ?



    Źle kombinujesz. Przed barażami z Rybnikiem, jak deklarowali się Protas i Dudek, że zostaną w FZG, to Zen miał również propozycję. Zen odmówił deklaracje jechania w I lidze. Więc od tego momentu Goliński zaczął się rozglądać za innym zawodnikiem. Najpierw gadali z KK, Vacul dopiero później doszedł, jak KK zaczął zwlekać. Oczywiście oferta z zapytaniem do Vacula poszła jeszcze przed galą. Ale to były tylko luźne gadki, podobnie jak te z KK.


    Gdyby wyciągnał Bartka albo KK ze sobą do Lublina, to by oni teraz byli pewniakami do finału i PO, zamiast Falubazu.
    To się z resztą zgadza z Twoją teorią, jakoby Zengota miał zostać, a Vaculik był wzięty pod uwagę później, to dziwię się pytaniu
    Według mnie obie strony bez winy nie są, no i teoria z wystawionym do wiatru Lublinem tłumaczy dlaczego mają taki skład, mając spory budżet.

  38. Powrót do góry    #480
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Źle kombinujesz. Przed barażami z Rybnikiem, jak deklarowali się Protas i Dudek, że zostaną w FZG, to Zen miał również propozycję. Zen odmówił deklaracje jechania w I lidze. Więc od tego momentu Goliński zaczął się rozglądać za innym zawodnikiem. Najpierw gadali z KK
    Mistrz strategi. Zengota nie chciał jeździć w 1. lidze, to na złość pod kątem składu na Elipę postanowili go zastąpić Kasprzakiem ze znienawidzonego Gorzowa...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Wszechwiedzący strażaku może przedstawisz protokoły z negocjacji Stali z Vaculikiem i kulisy transferu Martina do ZG? Vaculik nie dostał kasy od sponsora, za czas kontuzji - tyle! Tak mocno chłopaka to dotknęło, że stracił $$, że rozpoczął próbę rozwalania Stali od wewnątrz. Z tego co KK mówił swojemu sponsorowi (BUDNEX) to Martin ciągnął go do Motoru Lublin. Gdy okazało się, że Kasprzak chce zostać i raczej Stali nie opuści to odwidziało mu się jechać o utrzymanie i wybrał ofertę Zielonej. W Stali znają kulisy, bo Kasprzak opowiadał o sytuacji sponsorom i Zmorze. Podobno Zmarzlika też próbował wyczuć, ale on bardzo szybko dał do zrozumienia, że Stal Gorzów i nic innego...
    Vaculik to jest "złotówkarz" jakich mało, niestety.
    Co ty tutaj za pierdoły popychasz. Stal czyli Zmora, już od dłuższego czasu ma problem z wywiązaniem się z umów sponsorskich z zawodnikami. Przykłady to proszę bardzo, Iversen, Zmarzlik, KK, czy Vacul. A teraz jeszcze dochodzi Karczmarz. Nie jest żadną tajemnicą, ze Zimny zagroził Zmorze, że odejdzie jeśli nic w płatnościach się nie poprawi. Więc Zmora szybko go udobruchał, bo odejście Zmarzlika załatwiłoby Stal na amen. Potem dość długo załatwiali kase dla KK. Ten też uzależnił swoje pozostanie od spłacenia zaległości. Taki Vacul już w sierpniu mówił na SF, że uzależnia swoje pozostanie od spłaty zaległości. Zmora podjął z nim gadkę. Ale widocznie kasy już nie było, wiec kazał Chomskiemu powiedzieć, że słowak ma pakować walizki. Juniorzy, z Karczmarzem na czele, tez się co rusz buntują. Tylko ich Zmora trzyma krótko za mordy, mając odp. kontrakty z nimi podpisane. Ale nie przez przypadek zarówno Karczmarz jak i Bartkowiak, prowadzili rozmowy z innymi klubami. Jasne, że taki Vacul to nie aniołek. Tylko najemnik z krwi i kości. A taki na zaległą kasę nie będzie czekał, mając oferty z innych klubów.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Mistrz strategi. Zengota nie chciał jeździć w 1. lidze, to na złość pod kątem składu na Elipę postanowili go zastąpić Kasprzakiem ze znienawidzonego Gorzowa...
    Ale czego tu nie rozumiesz ? Vacul czy KK mieli oferty tylko na starty FZG w SE. Zen miał się zdeklarowac, ze zostaje bez względu na ligę. Tak jak to zrobili Pepe i Patryk. Nie chciał, pewnie dlatego, ze miał już konkretną ofertę z Lublina. Jak już się wyjasniło, że FZG zostaje w SE, to Zen przyszedł na rozmowe i podtrzymał swoje warunki finansowe, gdzie domagał się sporej podwyżki. Ale tu już Goliński miął zaklepanego Vacula. Jak by FZG spał do I ligi to nie byłoby u nas ani Vacula ani Nickiego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Nie wiem jak było w rzeczywistości, ale dla mnie jest to co najmniej dziwne, że w ostatnich latach rozstania $ympatycznego $łowaka z klubami pozostawiają po sobie spory smród.
    Inni robią to w bardziej cywilizowany sposób.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  41. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Nie wiem jak było w rzeczywistości, ale dla mnie jest to co najmniej dziwne, że w ostatnich latach rozstania $ympatycznego $łowaka z klubami pozostawiają po sobie spory smród.
    Inni robią to w bardziej cywilizowany sposób.
    Nie mam zamiaru bronić najemnika słowaka. Ale za bardzo tego smrodu tutaj nie widzę. Z KST odchodził, bo się nie umiał dogadać z Termińskim, a raczej z jego niewyparzonym językiem. Ze Stali odszedł ewidentnie dlatego, bo go Zmora rolował ze zobowiązaniami sponsorskimi. I gdzie tu smród ze strony słowaka ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    cukrzyca (05-11-2018)

  43. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mam zamiaru bronić najemnika słowaka. Ale za bardzo tego smrodu tutaj nie widzę. Z KST odchodził, bo się nie umiał dogadać z Termińskim, a raczej z jego niewyparzonym językiem. Ze Stali odszedł ewidentnie dlatego, bo go Zmora rolował ze zobowiązaniami sponsorskimi. I gdzie tu smród ze strony słowaka ?
    Masz podsłuch na telefonie sympatycznego Martina, że tak dobrze to wszystko wiesz ? ! nawet lepiej niż on sam.

  44. Powrót do góry    #485
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mam zamiaru bronić najemnika słowaka. Ale za bardzo tego smrodu tutaj nie widzę. Z KST odchodził, bo się nie umiał dogadać z Termińskim, a raczej z jego niewyparzonym językiem. Ze Stali odszedł ewidentnie dlatego, bo go Zmora rolował ze zobowiązaniami sponsorskimi. I gdzie tu smród ze strony słowaka ?
    Bo Ty dopiero zobaczysz smród jak za dwa lata zamieni Falubaz na jakiś inny klub Zengi już też ten zły

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-11-2018)

  46. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    wy chyba nie ogarniacie jeszcze, rozpisałem wam

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  47. Już 15 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Leonidas (05-11-2018), Noski (06-11-2018), Peter Kildemand (05-11-2018), PrzemoZG (05-11-2018), Rozi22 (05-11-2018), Staleczka 3 (05-11-2018), artem (06-11-2018), bananio (06-11-2018), j-rules (05-11-2018), kapitan bomba (05-11-2018), macropus (05-11-2018), sparta_mistrz (05-11-2018), spitt22 (05-11-2018), stanior (05-11-2018), tyskacz (05-11-2018)

  48. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bo Ty dopiero zobaczysz smród jak za dwa lata zamieni Falubaz na jakiś inny klub Zengi już też ten zły
    Jak go w FZG beda rolować na kase niczym Zmora rolował swoich zawodników, to nie wiem po co miałby czekać 2 lata ? Ja bym po roku spyerdolił.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-11-2018 o 19:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ależ ten vacul to swinia i to juz druga w Gorzowie po kasprzaku. tak sobie myślę że nie druga ale trzecia po zamorze i jak tu się nie śmiać z gorzowskiego pgr-u. Zmarzlik jak ulał pasuje do tej obory z swinskimi cygarami

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kobra102 (05-11-2018)

  51. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Masz podsłuch na telefonie sympatycznego Martina, że tak dobrze to wszystko wiesz ? ! nawet lepiej niż on sam.
    Cymbalisto, a po co podsłuch ? Nie daje ci do myślenia, że już drugi sezon publicznie w mediach idzie gadka, ze Zmora w ten własnie sposób rozgrywa zawodników ? Nie dają ci do myślenia słowa Cegielskiego, który to publicznie w mediach potwierdził, że takie praktyki się stosuje ? Nie daje ci do myślenia, że z jakichś powodów juniorzy (Karczmarz, Bartkowiak) Stali chcą wiać z klubu ? Nie daje ci do myślenia to, ze nawet na tym forum, niektórzy kibice z Gorzowa, potwierdzają te informacje ? Nie daje ci do myślenia wypowiedź Vacula w mediach, że zostanie w Stali jak klub się z nim rozliczy ? I jeszcze podsłuchów potrzebujesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #490
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    . Jak już się wyjasniło, że FZG zostaje w SE, to Zen przyszedł na rozmowe i podtrzymał swoje warunki finansowe, gdzie domagał się sporej podwyżki. Ale tu już Goliński miął zaklepanego Vacula . Jak by FZG spał do I ligi to nie byłoby u nas ani Vacula ani Nickiego.
    Czyli potwierdzasz to co mówię. Nie chciał jeździć w pierwszej lidze to na złość Golinski wolał nawet Kasprzaka zakontraktować niż jego. Jak się status klubu wyjaśnił to już dawno inny zawodnik był nagrany.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  53. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Do wymienionych przez Mariusza ludzi mozna dodac Zagara, ktory tez jawnie w konkretny sposob podziekowal Gorzowowi za rozstanie.

    Oczywiscie wiadomo, ze kazdy zawodnik ma swoje za uszami, co nie oznacza od razu ze nalezy od razu odwrocic sie plecami do ich zdania.

    Z zachwytami nad Vaculikiem sie wstrzymam, niech sie w Falubazie zblizy do wynikow z Gorzowa i wtedy moze powiem, ze fajny gosc.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    cukrzyca (05-11-2018)

  55. Powrót do góry    #492
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak już się wyjasniło, że FZG zostaje w SE, to Zen przyszedł na rozmowe i podtrzymał swoje warunki finansowe, gdzie domagał się sporej podwyżki. Ale tu już Goliński miął zaklepanego Vacula. Jak by FZG spał do I ligi to nie byłoby u nas ani Vacula ani Nickiego.
    czyli to było przed galą, więc vacul sciemnia, że na gali się dowiedział, że musi szukać klubu, on klub juz miał klepnięty. Pewnie to było po pierwszym meczu barażowym.

  56. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czyli potwierdzasz to co mówię. Nie chciał jeździć w pierwszej lidze to na złość Golinski wolał nawet Kasprzaka zakontraktować niż jego. Jak się status klubu wyjaśnił to już dawno inny zawodnik był nagrany.
    Tak, potwierdzam któryś już raz zresztą. Co prawda nie wiem tylko czy "na złość" . Ale tak własnie było. Mieli do Zena pretensje, że ten nie chciał się zdecydować (czymś to było podyktowane) od razu na ofertę klubu, jak jeszcze nie było wiadomo czy spadniemy czy zostajemy w SE. Więc potem, jak już sprawa się wyjaśniła i Zen przyszedł do Golińskiego, twierdząc, ze za tyle i tyle może zostać, to go Goliński, delikatnie mówiąc, pogonił. I zgadza się, w tej sytuacji wolał nawet KK zamiast Zena.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    zen kojarzy mi się z kochaj albo rzuć.

  58. Powrót do góry    #495
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Teraz wszystko jasne, musimy (Falubaz) podziękować Klocowej i Ruskowi za zmontowanie mocnej drużyny w Z.G., Niewiarygodne, jak jedno niby niewinne zdarzenie, gdzieś tam->, uruchamia całą lawinę zdarzeń.
    Dziękujemy Sparto!!!
    A wyszło to tak;
    Wrocław zgłasza kandydaturę do organizacji SGP, dostaje akceptację, a siłą rzeczy traci ją Gorzów, jako właściciel "najgorszego" polskiego stadionu GP. Stal wobec braku GP, "traci" gotówkę, którą zamierzał spłacić MV, Vacul musi odejść, kasa jest w pierwszym rzędzie dla BZ i KK. Vacul zły na takie vyepanie (traktowanie w 3 rzędzie) chce odejść do Lublina z kumplem KK, ale Ksysio zostaje spłacony, więc nie chce nigdzie iść. MV znowu rozczarowany, nie pójdzie bez KK, bo ucieka kasa za PO. Vacul dostaje jeszcze ofertę z Z.G. i w pakiecie jeszcze NP-będzie PO, jest podpis. Falubaz wykorzystuje niechęć Zena do ligi niżej i przy idealnej sposobności daje kopa GZ w cztery litery, Zen już niepotrzebny, za dużo kosztowałby taki rezerwowy.
    Kto jeszcze przed tygodniem odgadłby koleje, de facto to Klocowa z Ruskiem zwolnili nam Zena!

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •