Strona 127 z 177 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,671 do 5,715 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5671
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jasne,ze moze ale ubezpiecza?
    Jak ja sobie kupie apartamentowiec to tez bede developerem?
    Co maja te nieruchomosci z miastem wspolnego?
    Pytam bez spiny,po prostu nie wiem.
    Większość biznesów większych lokalnych zahacza o różnego rodzaju uwarunkowania z miastem. Karkosik - dostawy ciepła dla mieszkańców, inwestycja nowej fabryki, podatki miejskie itp. Obecnie też różne rzeczy się przeplatały. Choćby sprawa ubezpieczeń. Nie chodziło o zakup apartamentowca, a o jego budowę.

    A z innych rzeczy cóż...
    Nie tak dawno minęła 10 rocznica, jak ten czas popyla....
    https://www.youtube.com/watch?v=BEH2Q21HQBc&t=6s
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Arczi (19-07-2019), Lauda (19-07-2019), Penhall (19-07-2019), Semen (19-07-2019), koot (19-07-2019), stone_gossard (20-07-2019)

  3. Powrót do góry    #5672
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Juniorow + seniorow PL.
    Gdyby zagrala.choc jedna z tych formacji,
    prawdopobnie spadku by nie bylo.
    Po pierwsze jeszcze nie ma spadku. Po drugie skoro te formację są bolączką, to od nich trzeba zacząć wzmocnienia, a nie bić się o zagraniczniaka, wśród których jest w czym wybierać, zwłaszcza na miarę zaplecza Elipy. W czasie zagrożenia powodzią worki z piaskiem dorzuca się w najsłabiej umocnione miejsca, a nie tam gdzie jest ich nadmiar. Trzeba powalczyć o krajowych, młodych, utalentowanych zawodników i równolegle szkolić własnych. Na moje mogą się potłuc dłużej w NICE jeśli za tym pójdze oczyszczenie tej stajni Augiasza z pounibaksowych złogów, odmłodzenie drużyny, nowa jakość w klubie i zmiana myślenia, ale przy tym zarządzie to niemożliwe, zwłaszcza jeśli sporej cześci widowni taki dom starców budowany na cienkich nóżkach pasuje.

    Myliłem się pisząc parę lat temu, że tu trzeba spadku, żeby zaszły zmiany na lepsze. Pamiętam, że odpowiadano mi w tonie, jaka to byłaby straszna tragedia, a dziś, kiedy jeszcze klamka nie zapadła, próbuje się porażkę przekuć na sukces, dalej przebija ta sama buta i pewność, iż pobyt na drugim froncie będzie tylko epizodem i będziemy tam rozdawać karty. Wystarczy przecież kupić dwie, trzy gwiazdeczki i dalej będzie z górki. Powodzenia!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (19-07-2019), Lipa_PL (20-07-2019), Semen (19-07-2019), apator_uk (19-07-2019), orlosep (19-07-2019)

  5. Powrót do góry    #5673
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka
    Myliłem się pisząc parę lat temu, że tu trzeba spadku, żeby zaszły zmiany na lepsze. Pamiętam, że odpowiadano mi w tonie, jaka to byłaby straszna tragedia, a dziś, kiedy jeszcze klamka nie zapadła, próbuje się porażkę przekuć na sukces, dalej przebija ta sama buta i pewność, iż pobyt na drugim froncie będzie tylko epizodem i będziemy tam rozdawać karty. Wystarczy przecież kupić dwie, trzy gwiazdeczki i dalej będzie z górki. Powodzenia!
    Mam bardzo podobne odczucia...

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Większość biznesów większych lokalnych zahacza o różnego rodzaju uwarunkowania z miastem. Karkosik - dostawy ciepła dla mieszkańców, inwestycja nowej fabryki, podatki miejskie itp. Obecnie też różne rzeczy się przeplatały. Choćby sprawa ubezpieczeń. Nie chodziło o zakup apartamentowca, a o jego budowę.

    A z innych rzeczy cóż...
    Nie tak dawno minęła 10 rocznica, jak ten czas popyla....
    https://www.youtube.com/watch?v=BEH2Q21HQBc&t=6s
    Kurka czytasz w myślach? W tym tygodniu opowiadałem kumplowi(nieżużlowemu) historię tego wyjazdu
    i to co działo się na torze oraz w naszym sektorze podczas ostatnich dwóch biegów.
    Fajnie po latach zobaczyć siebie w takiej euforii.

    Niestety nasuwa się pytania:
    Czy kiedyś dane nam jeszcze będzie tak się cieszyć z postawy naszych chłopaków?
    Czy pozostaną tylko wspomnienia takie jak to?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #5674
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Postanowiłem przestać chodzić na żużel. Nie czuje już żużla w Toruniu a w zasadzie tylko jego niszczenie. Dlatego poczekam na czasy kiedy atmosfera w Apatorze się oczyści od pseudo znawców, a szkółka będzie przypominać tą z lat 90. Pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #5675
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Widze jednak,ze obojetnie jakiego planu by nasi nie mieli,to i tak dupa z przodu,bo trza szkolic i stawiac na wychowankow.
    No to w takim razie kismy sie pincet lat w Nice i czekajmy na drugiego Jagusia i Bajera.
    Po.co nam kur.wa Doyle,jak mozemy podszkolic Stolpa.
    Czego od razu się tak irytujesz?
    Czy będzie Doyle czy nie to nie ma znaczenia w kwestii szkolenia, bo szkolić i tak trzeba.
    To podstawa.

  8. Powrót do góry    #5676
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    Niestety nasuwa się pytania:
    Czy kiedyś dane nam jeszcze będzie tak się cieszyć z postawy naszych chłopaków?
    Czy pozostaną tylko wspomnienia takie jak to?

    Pocieszające jest to że po latach chudych przychodzą tłuste.
    My nie wychowaliśmy nikogo kupę lat , może danie szansy
    Sawinie i Bajerowi coś zmieni w kwestii normalności .
    Choć pozbycie się Ząbików nie będzie łatwe a dwa
    nawet jak sie ich pozbędą to kasa na szkolenie z miasta
    pójdzie do ich Stali a Stal to jeszcze cieplejszy k.... dołek
    niz Get łel .
    Ostatnio edytowane przez koot ; 19-07-2019 o 14:06

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    lego (19-07-2019)

  10. Powrót do góry    #5677
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Wystarczy przecież kupić dwie, trzy gwiazdeczki i dalej będzie z górki. Powodzenia!
    Myslalem,ze rozmawiamy o pozostawieniu trzech zawodników w tym jednego ktory jezdzi u nas 12 lat.
    Oczywiscie mozemy tez porozmawiac o kupnie dwoch perspektywicznych Polakow.
    Na.wszelkie dyskusje jsstem otwarty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #5678
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mam bardzo podobne odczucia...
    Kurka czytasz w myślach? W tym tygodniu opowiadałem kumplowi(nieżużlowemu) historię tego wyjazdu
    i to co działo się na torze oraz w naszym sektorze podczas ostatnich dwóch biegów.
    Fajnie po latach zobaczyć siebie w takiej euforii.
    Niestety nasuwa się pytania:
    Czy kiedyś dane nam jeszcze będzie tak się cieszyć z postawy naszych chłopaków?
    Czy pozostaną tylko wspomnienia takie jak to?
    Na youtubie jest jeszcze filmik z tych ostatnich biegów kręcony z I łuku. Kiedyś był jeszcze kręcony na II łuku, gdzie przez pół XV biegu widać, że pół stadionu trzyma sie za głowy... Ten XV bieg oglądałem z wejścia w pierwszy łuk siedząc między gorzowianami. Ech... Jagoda rozegrał to na zimno... w przeciwieństwie do Golloba w XIV.

    A co do zmian w klubie. Cóż mam nadzieję, że to co się zapowiada, będzie bardziej pozytywne niż obecnie. Nawet mimo spadku wiele prawdopodobnego.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #5679
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Mam takowy filmik zgrany na dysku. Na YT nie mogę go teraz znaleźć.
    Ehhh najbardziej to mi żal utraconych gdzieś, nagranych na Kasprzaka radiowych relacji Studia S13 z mistrzowskiego 1990 roku......orzeszku....jak się komentator darł jak Kowalik z Gałą się tasowali i to "Apator Mistrzem Polski"
    Może jeszcze kiedyś się znajdzie ?

    P.S. i jeszcze takie wspomnienie z Radiowej Kroniki Sportowej " Nie w Motorze Lublin, nie w Stali Gorzów a w Apatorze Toruń jeździć będzie tegoroczny mistrz świata Per Jonsson" Wtedy to raz w życiu z wanny wypadłem
    Cóż. Chociaż wspomnienia zostały.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 19-07-2019 o 14:48

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-07-2019), orlosep (19-07-2019)

  14. Powrót do góry    #5680
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Proszę admina o to, by zmienił nazwę tego wątku.

    NIE MA TAKIEGO KLUBU JAK APATOR TORUŃ !!!!

    Jest Get Well Toruń.

  15. Powrót do góry    #5681
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    W 1962 roku założony został klub pod nazwą "Klub Sportowy Apator Toruń".
    Jakoś nie kojarzę, by został on zlikwidowany ? Fakt. Obecna nazwa jest najzwyczajniej w świecie głupia, ale to tylko przejściowe.
    Jeśli spojrzeć na kadrę zawodniczą i pracę z młodzieżą to też w pewnym sensie już nie ten klub co niegdyś.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    orlosep (19-07-2019)

  17. Powrót do góry    #5682
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Fakt. Obecna nazwa jest najzwyczajniej w świecie głupia, ale to tylko przejściowe.
    .
    Jakie? przejściowe? haha. Skoro przejściowe to kiedy wróci nazwa Apator? Jak na razie w TV, prasie, logach jest tylko i wyłącznie Get Well Toruń. O Apatorze nie słyszałem kilka ładnych lat. Każdy pisze o Get Well Toruń, w transmisjach zapowiedź Get Well Toruń vs Unia Leszno, wszędzie jest w logach Get Well. Tego się trzymajmy. Fakty są takie, że jest Get Well Toruń, a nie jakiś Apator, którego już od dawien dawna nie ma i nie będzie.

    nc+ zmienia nazwę, będzie to Platforma Canal+. Więc każdy już będzie używał nowej nazwy i o nc+ nikt mówił nie będzie.
    Był Apator ale już go nie ma, jest Get Well Toruń i tego się trzymajmy

  18. Powrót do góry    #5683
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Jakie? przejściowe? haha. Skoro przejściowe to kiedy wróci nazwa Apator? Jak na razie w TV, prasie, logach jest tylko i wyłącznie Get Well Toruń. O Apatorze nie słyszałem kilka ładnych lat. Każdy pisze o Get Well Toruń, w transmisjach zapowiedź Get Well Toruń vs Unia Leszno, wszędzie jest w logach Get Well. Tego się trzymajmy. Fakty są takie, że jest Get Well Toruń, a nie jakiś Apator, którego już od dawien dawna nie ma i nie będzie.

    nc+ zmienia nazwę, będzie to Platforma Canal+. Więc każdy już będzie używał nowej nazwy i o nc+ nikt mówił nie będzie.
    Był Apator ale już go nie ma, jest Get Well Toruń i tego się trzymajmy
    Totalne bzdury. Co roku pojawia się temat powrotu do pierwotnej nazwy i wydaje się to wręcz nieuniknione w dość niedalekiej przyszłości. Nie chce mi się tłumaczyć co i dlaczego (i czy jest to komuś poza marketingowcowi potrzebne ? tu my kibice SB mieliśmy różne zdanie na ten temat). Masz Google to sobie sprawdź.

    P.S. I umówmy się jednak, że na trybunach istnieje tylko jedna nazwa toruńskiego klubu żużlowego.

  19. Powrót do góry    #5684
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Idiotyzm.

    Po pierwsze nie ma gwarancji, że Doyle będzie trzymał obecny poziom za dwa-trzy lata. Ma już swoje lata i trochę zdrowia na żużlu stracił.

    Dwa. Wypstrykają się na lidera i będą oszczędzać na całej reszcie, jak to mają w zwyczaju. Dalej będą kiełbasy, wypaleni starcy i szkółka ledwo dysząca na oparach.

    Trzy. Skąd pewność, że wróca do Ekstralipy w 2021? W tym roku Termos też był pewny swego.

    Na moje powinni wypożyczyć go za solidną kasę, poszukać przyszłościowych zawodników i zainwestować w szkółkę z prawdziwego zdarzenia, bo to co teraz jest to pic na wodę fotomontaż.
    Bo pierwszy raz otworzyły się oczy sternikom klubu i kontrakty są już negocjowane z pomysłem.
    Większość braci żużlowych powinna być bardzo zadowolona jeżeli dojdą one do skutku

  20. Powrót do góry    #5685
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Postanowiłem przestać chodzić na żużel. Nie czuje już żużla w Toruniu a w zasadzie tylko jego niszczenie. Dlatego poczekam na czasy kiedy atmosfera w Apatorze się oczyści od pseudo znawców, a szkółka będzie przypominać tą z lat 90. Pozdrawiam.
    kiedyś... jak to brzmi... w latach 80' i 90' żużel był pasją a nie sposobem na robienie kasy.

    teraz, być może niestety, żużel to przede wszystkim kasa a nie sposób na życie. brakuje wariatów którzy po prostu chcą jeździć na motorze. którzy, nie patrzą na ryzyko.

    żużel zmierza drogą F1 czyli bezpieczeństwo ponad wszystko... niby droga dobra ale tak jak w F1 zaczyna brakować adrenaliny, wyprzedzeń, walki... liczy się sprzęt... nie umiejętności i tak jak w F1 nie umieją znaleźć rozwiązania tak i w żużlu idziemy ku "szoł bez szoł"....

    niestety ludzie uwielbiają "igrzyska i krew" po latach '80 i 90' zostały tylko słabe igrzyska, które wyglądają jak cyrk.

    niestety "projekt Get Well" stał się sztandarem tego cyrku.

    a najgorsze jest to że mi już nawet smutno nie jest że spadamy. mimo że skakałem jak debil kiedy Gert Handberg ratował nam ekstaligę... czy też I ligę te kilka lat temu.
    Ostatnio edytowane przez maci78 ; 19-07-2019 o 18:38

  21. Powrót do góry    #5686
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Jakie? przejściowe? haha. Skoro przejściowe to kiedy wróci nazwa Apator? Jak na razie w TV, prasie, logach jest tylko i wyłącznie Get Well Toruń. O Apatorze nie słyszałem kilka ładnych lat. Każdy pisze o Get Well Toruń, w transmisjach zapowiedź Get Well Toruń vs Unia Leszno, wszędzie jest w logach Get Well. Tego się trzymajmy. Fakty są takie, że jest Get Well Toruń, a nie jakiś Apator, którego już od dawien dawna nie ma i nie będzie.

    nc+ zmienia nazwę, będzie to Platforma Canal+. Więc każdy już będzie używał nowej nazwy i o nc+ nikt mówił nie będzie.
    Był Apator ale już go nie ma, jest Get Well Toruń i tego się trzymajmy
    Media może i mają obowiązek używać nowych, obecnie obowiązujących nazw, ale na szczęście kibice nie. I dla mnie jako sympatyka tego sportu (a jestem z Bydgoszczy a nie z Torunia) to zawsze będzie Apator i w doopie mam inne nazwy.

  22. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    Lipa_PL (20-07-2019), Penhall (20-07-2019), Semen (19-07-2019), apator_uk (19-07-2019), karolcp3 (19-07-2019), kingpin (20-07-2019), rotapa (20-07-2019), stone_gossard (19-07-2019)

  23. Powrót do góry    #5687
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Postanowiłem przestać chodzić na żużel. Nie czuje już żużla w Toruniu a w zasadzie tylko jego niszczenie. Dlatego poczekam na czasy kiedy atmosfera w Apatorze się oczyści od pseudo znawców, a szkółka będzie przypominać tą z lat 90. Pozdrawiam.
    Przy obecnym zarządzaniu długo sobie poczekamy. Przykre to.

  24. Powrót do góry    #5688
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Jakie? przejściowe? haha. Skoro przejściowe to kiedy wróci nazwa Apator? Jak na razie w TV, prasie, logach jest tylko i wyłącznie Get Well Toruń. O Apatorze nie słyszałem kilka ładnych lat. Każdy pisze o Get Well Toruń, w transmisjach zapowiedź Get Well Toruń vs Unia Leszno, wszędzie jest w logach Get Well. Tego się trzymajmy. Fakty są takie, że jest Get Well Toruń, a nie jakiś Apator, którego już od dawien dawna nie ma i nie będzie.

    nc+ zmienia nazwę, będzie to Platforma Canal+. Więc każdy już będzie używał nowej nazwy i o nc+ nikt mówił nie będzie.
    Był Apator ale już go nie ma, jest Get Well Toruń i tego się trzymajmy
    Przestan szczekac kundelku i do budy.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W 1962 roku założony został klub pod nazwą "Klub Sportowy Apator Toruń".
    Jakoś nie kojarzę, by został on zlikwidowany ? Fakt. Obecna nazwa jest najzwyczajniej w świecie głupia, ale to tylko przejściowe.
    Jeśli spojrzeć na kadrę zawodniczą i pracę z młodzieżą to też w pewnym sensie już nie ten klub co niegdyś.
    Tak dla scislosci,to do nazwy klubu ktory startowal w lidze Apator wszedl dopiero w 1963 i po 3 czy 4 latach zniknal.
    Wrocil w 1980.
    Poza tym przed 62 tez scigano sie w Toruniu na zuzlu.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Po pierwsze jeszcze nie ma spadku. Po drugie skoro te formację są bolączką, to od nich trzeba zacząć wzmocnienia, a nie bić się o zagraniczniaka, wśród których jest w czym wybierać, zwłaszcza na miarę zaplecza Elipy.

    Wzmocnienie skladu jest wtedy jesli zostawiasz silnych i wymieniasz slabych na silniejszych.
    Czyli jesli chcesz wzmocnic sklad,to mowimy o tym samym,z taka roznica,ze tylko Ty chcesz miec racje.
    Jesli jednak chcesz zaczynac budowe od zera i wymiany najslabszych ogniw,to tak dlugo jak nie podasz calego skladu,ciezko
    nazwac to wzmocnieniem.


    Na zapleczu jest w kim wybierac,ale problem jest taki,ze po awansie znowu bedziesz musial wybierac,tym razem
    wsrod zawodnikow nadajacych sie do SE a wtedy juz tak kolorowo nie bedzie.
    Dlatego raczej sie nie dogadamy,bo dla Ciebie liczy sie tylko tu i teraz a trzeba juz budowac jakies
    podwaliny pod SE ,stad ten Doyle.
    Jednak upieral sie nie bede.Nie jestem wybredny i mozemy wymieniac cala druzyne co rok,w zaleznosci
    od ligi w ktorej sie znajdziemy.
    W sumie to i tak nie ma znaczenia,bo tylko wychowankowie nas uratuja wiec na tlen poczekamy kilka ladnych lat.
    Torun jest przeciez lepszy od innych a kibice to juz w ogole z.a.j.ebisci i my brzydzimi sie skladem bez wychowanka,ewentualnie tylko z jednym.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-07-2019 o 07:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #5689
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Proszę admina o to, by zmienił nazwę tego wątku.

    NIE MA TAKIEGO KLUBU JAK APATOR TORUŃ !!!!

    Jest Get Well Toruń.

    Wszyscy w domu czy lodowka na spacerze?

    A ja nie raz nie dwa slyszalem jak prowadzacy czy dziennikarze mowia Apator
    a przeciwni kibice tez pozdrawiaja Apator a nie get well
    pewnie do niedawna miales szalik unibaxu i nie wiesz biedny co z nim zrobic
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  26. Powrót do góry    #5690
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Większość biznesów większych lokalnych zahacza o różnego rodzaju uwarunkowania z miastem. Karkosik - dostawy ciepła dla mieszkańców, inwestycja nowej fabryki, podatki miejskie itp. Obecnie też różne rzeczy się przeplatały. Choćby sprawa ubezpieczeń. Nie chodziło o zakup apartamentowca, a o jego budowę.

    A z innych rzeczy cóż...
    Nie tak dawno minęła 10 rocznica, jak ten czas popyla....
    https://www.youtube.com/watch?v=BEH2Q21HQBc&t=6s
    Ok,jasna sprawa.O Karkosiku i jego dealach z miastem bylo glosno oficjalnie.
    Termos jak piszesz,tez chcial tylko pytanie czy mu sie udalo,bo my juz
    wyliczylismy jego zyski z powodu przejecia klubu a nie wiemy czy na probie
    zrobienia jakiegos interesu sie nie skonczylo.

    Z tym apartamentowcem to jak rozumiem,chcial dzialke pod inwestycje od miasta?

    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Przy obecnym zarządzaniu długo sobie poczekamy. Przykre to.
    Obecne zarzadzanie przynajmniej stwarza pozory.
    Karwan i Karkosik nawet pozorow nie stwarzali,ale
    jak widac pamiec krotka.

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Pocieszające jest to że po latach chudych przychodzą tłuste.
    My nie wychowaliśmy nikogo kupę lat , może danie szansy
    Sawinie i Bajerowi coś zmieni w kwestii normalności .
    Choć pozbycie się Ząbików nie będzie łatwe a dwa
    nawet jak sie ich pozbędą to kasa na szkolenie z miasta
    pójdzie do ich Stali a Stal to jeszcze cieplejszy k.... dołek
    niz Get łel .
    Zabik wiecznie szkolil nie bedzie.Ma juz swoje lata.
    Klub zostanie.Pewnie przejmie go Karol.
    Zrywac wspolpracy nie ma sensu,ale trzeba
    szybciej reagowac na pojawienie sie jakiegos
    rokujacego i jak najszybciej zabierac go spod
    skrzydel Stali, czyt.mini toru.
    Chcac miec w przyszlosci wychowankow na poziomie SE trzeba inwestowac
    w chlopakow a nie czekac az wyszkoli ich Zabik na 250-tkach za pieniadze z miasta.
    Im wczesniej zaczna jezdzic na normalnym torze i normalnym motocyklu zuzlowym tym lepiej.
    Na duzym torze tez szybciej mozna oddzelic ziarno od plew.
    Tak to dziala w Lesznie czy dzialalo w Gorzowie.

    Odnosnie Wawrowa,to dochodza stamtad niepokojace informacje.
    Falubaz glupote Zmory juz wykorzystal,ale moze bylaby
    jednak szansa namowic Wozniaka na wspolprace z nami?
    Nieco wieksza odleglosc przeciez nie ma znaczenia.
    Facet robi swietna robote i jeszcze musi sie prosci o jakies
    pieniadze.U nas Zabiki maja mleko i miod a nie potrafia wychowac
    nawet jednego porzadnego juniora.Dramat.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-07-2019 o 07:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #5691
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Przy obecnym zarządzaniu długo sobie poczekamy. Przykre to.
    A może winno być: "jeszcze obecnym zarządzie"?

    A co do powrotu do hm... historycznej nazwy to ja szczerze mówiąc mam pewne wątpliwości.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak dla scislosci,to do nazwy klubu ktory startowal w lidze Apator wszedl dopiero w 1963 i po 3 czy 4 latach zniknal.
    Poza tym przed 62 tez scigano sie w Toruniu na zuzlu.
    Tia... 8 października 1961 (nie wiem dlaczego jakieś niebieskości mi się wgrywają ):

    I 20 maja 1962:
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 20-07-2019 o 09:44
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #5692
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ojjj... na temat nazwy klubu i jej wprowadzenia oficjalnego i nieoficjalnego do obiegu
    przegadaliśmy wiele godzin. Temat wraca jak bumerang, a jasności co do nazwy nadal nie ma.
    Jedyne co udało się ustalić to to, że ten rok 1962 nie jest taki oczywisty i chyba najlepiej byłoby
    przyjąć datę powstania klubu jako takiego, bez względu czy nazwa zakładu patronackiego/sponsora
    została oficjalnie przyjęta przez struktury PZM.
    Zresztą wielu kibiców nie zdaje sobie sprawy z tego,
    że i obecnie nazwy klubów i nazwy zespołów zgłoszonych przez nie do rozgrywek też często różnią się.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #5693
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A może winno być: "jeszcze obecnym zarządzie"?

    A co do powrotu do hm... historycznej nazwy to ja szczerze mówiąc mam pewne wątpliwości.



    Tia... 8 października 1961 (nie wiem dlaczego jakieś niebieskości mi się wgrywają ):

    I 20 maja 1962:
    Co to za daty,bo niekumaty jestem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #5694
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co to za daty,bo niekumaty jestem.
    Daty ww. zawodów i publikacji w gazetach, czyli 1961 i 1962 rok... i Apator.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #5695
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Jest tylko Get Well Toruń i tak jest wszędzie. Należy się z tym pogodzić, że Apator już nie istnieje. Na dzień dzisiejszy nie ma takiego klubu jak Apator Toruń i nazwa tego tematu wprowadza w błąd.
    W przekazach medialnych, logach, zapowiedziach, spikerach na stadionie każdy mówi o drużynie z Get Well Toruń, a nie jakimś Apatorze, którego nie ma. Koszulkę klubową również kupuje się z logiem Get Well Toruń, a nie Apator.

    Tak Was boli, że nie ma już nazwy Apator Toruń, a jest Get Well Toruń?

    Ktoś Was porządnie z tą nazwą Get Well Toruń. Apator już nie wróci
    Ostatnio edytowane przez amstaf ; 20-07-2019 o 11:59

  32. Powrót do góry    #5696
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    A teraz grzecznie posprzątaj klocki lego w pokoju, żeby mama nie dała kary na komputer.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    orlosep (20-07-2019)

  34. Powrót do góry    #5697
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    A teraz grzecznie posprzątaj klocki lego w pokoju, żeby mama nie dała kary na komputer.
    Ale Was boli prawdziwa, oficjalna nazwa podawana przez media, prasę - Get Well Toruń Ale boli

  35. Powrót do góry    #5698
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Serio wchodzicie w dyskusję z jakimś psem? 15 postów na forum. Przyleciał popyskowć i tyle.

  36. Powrót do góry    #5699
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Serio wchodzicie w dyskusję z jakimś psem? 15 postów na forum. Przyleciał popyskowć i tyle.
    Odszczekaj to co powiedziałeś. Apator Toruń nie istnieje i proszę o admina o zmianę nazwy wątku na jedynie słuszny i prawdziwy klub GET WELL TORUŃ

  37. Powrót do góry    #5700
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Daty ww. zawodów i publikacji w gazetach, czyli 1961 i 1962 rok... i Apator.
    Ok,teraz widze.Wczesniej przegladalem na komorce i mi sie zdjecia nie wyswietlaly.

    Zreszta chyba sie niezrozumielismy.
    Na programach tez jest Stal Apator Torun,ale druzyna startowala w lidze pod nazwa z Apatorem w czlonie dopiero od 63 i to tylko
    przez 3 lub 4 lata.Potem oficjalnie w lidze Apator zniknal i wrocil dopiero w 1980.
    To tak jak teraz,Klub nazywa sie KS Torun S.A a startuje w lidze pod inna nazwa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-07-2019 o 12:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #5701
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    I tak należy teraz nazywac klub jak się nazywa obecnie, prawdziwa i jedyna nazwa to Get Well Toruń.

    Kogo to obchodzi, że kiedyś był Apatorem? Nowe pokolenia przychodzą na stadion i powoli jak Was zabraknie nazwa Apator przestanie być używana.
    Kogo obchodzi, że Lech Poznań to Amica Wronki? Ktoś nazywa Lecha Amicą Wronki? Jest tylko Lech Poznań.
    Od września kogo będzie obchodziła nazwa nc+? zmieni się na Platforma Canal+ i tak będzie oficjalnie podawana i używana we wszystkich komunikatach prasowych. Musi minąć troszkę czasu by ludzie zaczęli używać nazwy Platforma Canal+, zamiast nc+. Niektórzy do dziś mówią Nka, a nie nc+. Pozostałości zostają, ale mija czas i mija używanie starych nazewnictw.

    Apatora nie ma i nie będzie już. Oficjalna nazwa to Get Well Toruń i proszę tak nazwać ten temat.
    Ostatnio edytowane przez amstaf ; 20-07-2019 o 12:31

  39. Powrót do góry    #5702
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Bo pierwszy raz otworzyły się oczy sternikom klubu i kontrakty są już negocjowane z pomysłem.
    Większość braci żużlowych powinna być bardzo zadowolona jeżeli dojdą one do skutku


    Na którą ligę jest budowany skład

  40. Powrót do góry    #5703
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Widzę, że z następnym trzeba się umówić o konkretnym czasie w konkretnym miejscu na wyjaśnienie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #5704
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Hmmm. Jakis czas temu J. Ząbik mówił, że jest w szkolce chłopak z którego w przyszłości może wyrosnac solidny zawodnik.
    Moje pytanie brzmi, czy chodziło o Kacpra Makowskiego, ktory wczoraj we Wrocławiu zajął ostatnie miejsce w zawodach 250tek?

    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Bo pierwszy raz otworzyły się oczy sternikom klubu i kontrakty są już negocjowane z pomysłem.
    Większość braci żużlowych powinna być bardzo zadowolona jeżeli dojdą one do skutku
    Nie dojdą. Za duża konkurencja będzie.

    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta

    Apatora nie ma i nie będzie już. Oficjalna nazwa to Get Well Toruń i proszę tak nazwać ten temat.
    Chyba już ktoś gdzieś założył takowy także wypad stąd już.

  42. Powrót do góry    #5705
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Hmmm. Jakis czas temu J. Ząbik mówił, że jest w szkolce chłopak z którego w przyszłości może wyrosnac solidny zawodnik.
    .....
    Zdaje się że mówi tak regularnie co kilkanaście tygodni od wielu lat. Wolałbym aby przestał tak mówić, a o talentach tych młodych przekonywać się na zawodach. Bo jak narazie tymi wypowiedziami robi tym młodym krzywdę, a nam niepotrzebną nadzieję. A w sumie teraz to raczej daje asumpt do kpiarskich uwag.

  43. Powrót do góry    #5706
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Hmmm. Jakis czas temu J. Ząbik mówił, że jest w szkolce chłopak z którego w przyszłości może wyrosnac solidny zawodnik.
    Moje pytanie brzmi, czy chodziło o Kacpra Makowskiego, ktory wczoraj we Wrocławiu zajął ostatnie miejsce w zawodach 250tek?
    Na tej podstawie chcesz powiedziec,ze nic z niego nie bedzie?


    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie dojdą. Za duża konkurencja będzie.
    Jak dojda,to co wtedy?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #5707
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na tej podstawie chcesz powiedziec,ze nic z niego nie bedzie?




    Jak dojda,to co wtedy?

    1)Nie. Zadałem pytanie czy to o niego JZ chodziło czy o kogoś innego. Z drugiej strony jestem niemal pewien, że Kacper ma ukończone 15 lat (na pewno rocznikowo) a przed kilkoma dniami na egzaminie w Toruniu się nie pojawił.
    2) wtedy przyjdą Szwed(y)
    Żarcik. Nie wiem co ma na myśli Venom ale wiem jak się to wszystko zawsze kończy.
    Ceny za dobrych żużlowców teraz mocna wzrosna bo jest ich zwyczajowo coraz mniej.

  45. Powrót do góry    #5708
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Oglądacie 125cc? Borys od małego przyklejony do kredy, sylwetka nieciekawa... Mam wrażenie, że znacznie młodsi zawodnicy prezentują się lepiej

    Luke Harrison :O
    Ostatnio edytowane przez karolcp3 ; 20-07-2019 o 17:47

  46. Powrót do góry    #5709
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Coś więcej o 125?

  47. Powrót do góry    #5710
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Ze względu na brak czasu widziałem tylko rundę zasadniczą i największe wrażenie pod względem stylu jazdy i odwagi zrobił na mnie wyżej wspomniany Luke Harrison. Fajnie jechał jeszcze Czech - Sachl.

    Z Polaków patrzyłem na naszego Borysa Kopcia-Sobczyńskiego i niestety bez rewelacji. Kilka stron temu ktoś pisał, że podobno klub trzyma Igora ze względu na to, że jego brat Borys dobrze rokuje. Dziś wypadł bardzo blado niestety.

    Co do wyżej wspomnianych słów Ząbika, to gdyby choć 5% tych jego zapowiadanych talentów wypaliło to byłby sukces... Odnoszę wrażenie, że szkółka idzie w ilość, a nie jakość. Biorą każdego dzieciaka, który chce jeździć na motorze i liczą na cud, ze któryś z nich wystrzeli jak rakieta. Dla mnie to jest po prostu nie do wiary co się u nas dzieje ze szkoleniem. Przypomnę, że rok temu Kościelski był totalnym drewnem, a teraz jest delikatnie poziom wyżej od naszych gwiazd w zawodach młodzieżowych. Nie mam pojęcia z czego to wynika.

  48. Powrót do góry    #5711
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    W zeszłym roku byłem na zawodach młodzieżowych rozgrywanych na jednym z pierwszoligowych torów.
    Rodzice Igora wraz z Borysem zajęli miejsca na trybunach obok mnie i moich kompanów.
    Powiem szczerze, że co jakiś czas zerkałem na Borysa i zaobserwowałem coś co mnie mówiąc wprost rozczarowało.
    Młody w ogóle nie interesował się tym co dzieje się na torze, mimo tego, że udział w turnieju brał jego starszy brat.
    Dodam, że nie były to zawody o pietruszkę, ani eliminacyjne.

    Oczywiście zainteresowania i zaangażowanie w nie dzieciaków wraz z wiekiem zmieniają się, mogła to być też kwestia dnia...
    ale jak dla mnie profesjonalny rajder to raczej nie będzie. Obym się mylił.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-07-2019 o 10:27
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #5712
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Może, aż żal mu było na brata patrzeć

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Morciasz (21-07-2019), el_kwas (21-07-2019)

  51. Powrót do góry    #5713
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach

  52. Powrót do góry    #5714
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Bo pierwszy raz otworzyły się oczy sternikom klubu i kontrakty są już negocjowane z pomysłem.
    Większość braci żużlowych powinna być bardzo zadowolona jeżeli dojdą one do skutku
    Rychło w czas, chociaż wypadałoby raczej napisać "dream on"... Niech zgadnę, po dogłębnej analizie tegorocznych meczy, przebadaniu rynku i zasięgnieciu opinii ekspertów doszli do wniosku, że warto za wszelką cenę zatrzymać Doyla Kolejny genialny manewr to zapewne powrót Pawełka marnotrawnego, a jak z Czewy, to czemu nie z Ułamkiem w pakiecie, czyli nareszcie po Holcie konkretny i bardziej perspektywiczny polski senior w składzie. Do tego Holdery muszą być (czytaj Chrisem nawet w Krakowie nie są zainteresowani) oraz kolejne 30 motorów od Kowalskiego dla Kiełbasy i jego kumpli z Ząbikowej piaskownicy. Aha, zostanie jeszcze na rolkę papieru toaletowego i na tym szlus, bo po przelicytowaniu kolejki po Doyla budżet się rozjechał. Ewentualnie zamiast papieru będzie Gazeta W. to może styknie jeszcze na Neymara na rezerwę...

    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie, że szkółka idzie w ilość, a nie jakość. Biorą każdego dzieciaka, który chce jeździć na motorze i liczą na cud, ze któryś z nich wystrzeli jak rakieta.
    W praktyce jest trochę inaczej. Sito selekcji jest dość gęste, tylko kryterium nie jest talent adepta, ocena z wuefu, brak nadwagi, czy chociaż umiejętność jazdy rowerem bez bocznych kółek. Pierwsze pytanie kwalifikacyjne z jakim spotyka się chętny brzmi mniej więcej tak, czy rodzice mają hajs, bo żużel to drogi sport. Dalej jest z górki.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 22-07-2019 o 12:28
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  53. Powrót do góry    #5715
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    ...a Janik to czasem też nie miał czegoś wspólnego z pitbike'ami?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •