Strona 126 z 177 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,626 do 5,670 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5626
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Nie wiem o co Wam chodzi... Naprawdę

    Wymieniłem tylko potencjalnych sponsorów z naszego regionu, a nie z całej Polski.

    Tak jak napisałem wcześniej: tłumy na stadionie + dobry marketing + brak bijatyk na stadionie + rodzinna atmosfera = napływ nowych potencjalnych sponsorów.
    I nie ważne, że Spomlek kojarzy się z mlekiem, a Herbapol z herbatą - to są lokalni nasi potencjalni sponsorzy z woj Lubelskiego, którzy mogą wyłożyć kasę do klubu.
    Klub kojarzy się w Polsce dobrze = sponsorzy będą chcieli mieć tu też swoje 5 minut.
    Sponsorzy = kasa do klubu; kasa w klubie = rentowność i stabilność finansowa klubu

    Wymieńcie mi z Gorzowa, Torunia, Grudziądza chociaż kilka firm, które mogłyby stać się sponsorami klubu. Tutaj jak widzicie podałem znane firmy, które kojarzy cała Polska. W innych klubach może i są jakieś firmy, ale czy znane na całą Polskę? Które są skłonne dać konkretny pieniądz?
    W dodatku zauważcie, że naszym sponsorem strategicznym nie jest ani Bogdanka - jej jeszcze nie ma, ani Perła, ani Grupa Azoty. Naszym sponsorem strategicznym jest miasto Lublin. Dalej jest Grupa Azoty, Perła, i wiele mniejszych firm, których sam nawet nie znam.
    Jeżeli ten rok utrzymamy Ekstraligę, to napływ sponsorów będzie większy.

    Składu też nie podałem nie wiadomo jakiego.
    Wystarczy nam utrzymać Miesiąca, MM, juniorów. Łaguta/AJ a nawet ktoś inny
    Dalej pozyskać tylko Doyla i jakiegoś konkretnego Polaka - KK/Hampel.
    I skład jest naprawdę fajny. Nie ma co wymieniać składu bo ten jest dobry.

  2. Powrót do góry    #5627
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Co to za atmosfera, kiedy nie ma bijatyk, bluzgania i oblewania piwem zawodników? Nudy jak u cioci na imieninach. Polmos to jest sponsor, bo Spomlek bardziej do miniżużla pasuje.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    orlosep (18-07-2019)

  4. Powrót do góry    #5628
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    przestań proszę bo odnoszę wrażenie ze nie piszesz z lubelskiego tylko z lubuskiego. naprawdę chcesz się licytować na zakłady pracy które są w żużlowych województwach? ochłoń człowieku.
    Ps. tych firm nabiałowych wogole nie kojarzę
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 18-07-2019 o 10:49

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    orlosep (18-07-2019)

  6. Powrót do góry    #5629
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Oj tam, zaraz Ci cukier skacze. Wyraźnie napisał, że przeżywają swoje 5 minut, dajmy innym też się tą ekstralipną śmietanką nacieszyć.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #5630
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Nie no fajnie, że tam w Polsce B macie jakieś większe firmy. U nas też są.

    Wracając do żużla. Kolejny beznadziejny występ naszych juniorów. Nic tylko ręce załamać.

  8. Powrót do góry    #5631
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie wiem o co Wam chodzi... Naprawdę

    Wymieniłem tylko potencjalnych sponsorów z naszego regionu, a nie z całej Polski.

    Tak jak napisałem wcześniej: tłumy na stadionie + dobry marketing + brak bijatyk na stadionie + rodzinna atmosfera = napływ nowych potencjalnych sponsorów.
    I nie ważne, że Spomlek kojarzy się z mlekiem, a Herbapol z herbatą - to są lokalni nasi potencjalni sponsorzy z woj Lubelskiego, którzy mogą wyłożyć kasę do klubu.
    Klub kojarzy się w Polsce dobrze = sponsorzy będą chcieli mieć tu też swoje 5 minut.
    Sponsorzy = kasa do klubu; kasa w klubie = rentowność i stabilność finansowa klubu

    Wymieńcie mi z Gorzowa, Torunia, Grudziądza chociaż kilka firm, które mogłyby stać się sponsorami klubu. Tutaj jak widzicie podałem znane firmy, które kojarzy cała Polska. W innych klubach może i są jakieś firmy, ale czy znane na całą Polskę? Które są skłonne dać konkretny pieniądz?
    W dodatku zauważcie, że naszym sponsorem strategicznym nie jest ani Bogdanka - jej jeszcze nie ma, ani Perła, ani Grupa Azoty. Naszym sponsorem strategicznym jest miasto Lublin. Dalej jest Grupa Azoty, Perła, i wiele mniejszych firm, których sam nawet nie znam.
    Jeżeli ten rok utrzymamy Ekstraligę, to napływ sponsorów będzie większy.

    Składu też nie podałem nie wiadomo jakiego.
    Wystarczy nam utrzymać Miesiąca, MM, juniorów. Łaguta/AJ a nawet ktoś inny
    Dalej pozyskać tylko Doyla i jakiegoś konkretnego Polaka - KK/Hampel.
    I skład jest naprawdę fajny. Nie ma co wymieniać składu bo ten jest dobry.
    Gościu nie napinaj się tak, bo .... wiadomo co!!
    Szkoda, ze nie słyszałeś np. o Romanie Karkosiku, nie wspominając już o FST. To, że Ojciec Rydzyk (chyba nikt nie wątpi, że mógłby sobie całą SE kupić) ma pieniądze nie znaczy że jest potencjalnym sponsorem żużla. I to Ci adwersaci chcą przekazać.


    a i potęgą mleczarską też jesteśmy, i Pan Prezydent też ich lubi.

    https://e-wietor.pl/spoldzielnie-mleczarskie-w-toruniu/

  9. Powrót do góry    #5632
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Nie no fajnie, że tam w Polsce B macie jakieś większe firmy. U nas też są.
    Patrząc na rozwój miast to nie wiem, które z nich jest tą Polską B...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #5633
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ja w ogóle nie rozumiem po co lpoklokrse wymienił te wszystkie firmy i zakłady, myśli, że w innych miastach nie ma w ogóle sponsorów czy co? lol
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    rotapa (18-07-2019)

  12. Powrót do góry    #5634
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta

    a i potęgą mleczarską też jesteśmy, i Pan Prezydent też ich lubi.

    https://e-wietor.pl/spoldzielnie-mleczarskie-w-toruniu/
    Tu nie chodzi o potęgę mleczarską, tylko o potencjalnego przyszłego sponsora, który może wyłożyć konkretną kasę do klubu.
    OSM Krasnystaw = Joguś. Na pewno na zachodzie macie też Jogusia, nie wierzę że go u Was nie ma.
    Spomlek z kolei to TOP firm w Lubelskim. Jest na równi z PERŁĄ.
    O dziwo Grupa Azoty nie jest na 1 miejscu, a na 2 w rankingach. Na 1 jest PGE Dystrybucja SA w Lublinie.

    Za GRUPĄ AZOTY nie jest wcale bogata Bogdanka, a Stokrotka.

    Więc tu podałem potencjalnych przyszłych sponsorów, którzy mogliby wyłożyć jakąś konkretną kasę. Podajcie mi w Toruniu, Grudziądzu, itp coś znanego w Polsce? Bo taka Bogdanka, Stokrotka, Perła, Grupa Azoty, Wierzejki, itp są znane na całą Polskę.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ja w ogóle nie rozumiem po co lpoklokrse wymienił te wszystkie firmy i zakłady, myśli, że w innych miastach nie ma w ogóle sponsorów czy co? lol
    Oczywiście, że są. Ale taka Stokrotka biłaby tych Waszych regionalnych sponsorów.
    Wystarczy sama Grupa Azoty, sama Bogdanka, czy Stokrotka i kasa jest taka jak trzeba. Do tego niech dojdą 2-3 firmy, które sa w stanie wyłożyć fajną kase i budżet jest na plusie w klubie.

    W Zielonej i Częstochowie również nie musza się martwić o sponsora.
    W Toruniu nie słyszałem o żadnym znanym na Polskę sponsorze. Chyba, że PSB i to wszystko.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 18-07-2019 o 12:27

  13. Powrót do góry    #5635
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dobra wszystko fajnie, ale weź już skończ
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    apator_uk (18-07-2019)

  15. Powrót do góry    #5636
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Patrząc na rozwój miast to nie wiem, które z nich jest tą Polską B...
    My już nie jesteśmy Polską, tylko Dojczlandem B. Oni aktualnie pod patronatem górali ze Wzgórz Golan, zatem z Polski C awansowali na Polin B, stąd może Ci się wydawać, że w tych niby jeszcze naczyniach połączonych poziom się wyrównał.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Powrót do góry    #5637
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Tak jak napisałem wcześniej, że brak burd, brak wyzwisk, rodzinna atmosfera, tłumy na stadionie =
    a) kolejka przed gabinetem Kępy potencjalnych przyszłych sponsorów = większa kasa na kontrakty, na fukncjonowanie klubu, itp
    b) kolejka zawodników po kontrakt w Lublinie

    A oto wypowiedź MM:

    "W speedwayu chodzi również o czerpanie z tego radości, nie zawsze rozchodzi się o pieniądze. Ludzie mogą mówić, że ktoś idzie do Ekstraligi, ponieważ tam można więcej zarobić. Szansa, jaką dostałem w Lublinie, to starty mniej więcej w każdym spotkaniu, tak naprawdę bez presji. Mieli oni jeden cel – pozostanie w Ekstralidze. Nie planowali awansować do play-offów. Uznałem, że to jest dla mnie dobry punkt zaczepienia – wrócić do Ekstraligi, odnaleźć w niej swoją drogę. Chciałem znaleźć klub, w którym po meczu nikt nie krzyczy, ludzie nie są źli z powodu braku zwycięstw. Tak bywa w Polsce. W tym kraju jest w to inwestowane sporo pieniędzy. Każdy szef klubu chce, aby jego zespół wygrywał wszystkie spotkania. Wtedy rodzi się spora presja. To całkowicie niezdrowa sytuacja. Dlatego dobrze mi w Lublinie, nie ma tam zbyt wielkiej presji. W tym momencie czuję się tam, jak w domu. Jak już mówiłem, kibice są naprawdę niesamowici. To nie ma tak naprawdę znaczenia, czy chodzi o mecze w Lublinie, czy wyjazdowe. Jak widzieliśmy w Toruniu i Wrocławiu, ponad 700 osób podróżowało z Lublina, aby nas oglądać. Nawet, jeśli były to wyjazdowe pojedynki, czuliśmy się, jak w domu. Bardzo cieszę się z tego, że tam jestem. Mam nadzieję, że zostanę tam na kilka kolejnych sezonów (uśmiech)."

    Może tego nie widzieliście w Toruniu, ale po skończonym spotkaniu Apator vs Motor Wasi zawodnicy podeszli do sektora naszego z Lublina.
    Wasi kibice ich wyzywali, krzyczeli... a gdy doszli do nas otrzymali wielkie brawa. Po chwili zatrzymał się Doyle dziękując i wtedy skandowaliśmy "Doyle Doyle, Doyle"
    Takie rzeczy budują zawodników... nawet z drużyny przeciwnej.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 18-07-2019 o 12:49

  17. Powrót do góry    #5638
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Lublin ma na ten moment największy żużlowy marketingowy potencjał w Polsce, nawet bez wybudowania nowego stadionu. Cała zima śmieszkowania, że spadną z hukiem, a oni się utrzymają w naprawdę dobrym stylu. Mają niezłe perspektywy na następne kilka sezonów i nawet jeśli Grisza by odszedł, to są w stanie przyciągnąć jakieś duże nazwisko. Do tego para juniorska na wysokim poziomie, co jest w Ekstralidze na wagę złota.

    Rozumiem, że kolega Ipokarse lekko odlatuje z tą gadką o sponsorach, ale z takim "hypem" na żużel w tym mieście to naprawdę mogą mieć kilka lat bardzo tłustych. Zaraz ktoś napisze "boom minie i za 5 lat wrócą do 1 ligi". I co z tego? Każdy klub w Ekstralidze ma średnio co kilka lat wzloty i upadki.

  18. Powrót do góry    #5639
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Może tego nie widzieliście w Toruniu, ale po skończonym spotkaniu Apator vs Motor Wasi zawodnicy podeszli do sektora naszego z Lublina.
    Wasi kibice ich wyzywali, krzyczeli... a gdy doszli do nas otrzymali wielkie brawa. Po chwili zatrzymał się Doyle dziękując i wtedy skandowaliśmy "Doyle Doyle, Doyle"
    Takie rzeczy budują zawodników... nawet z drużyny przeciwnej.
    No to zobaczysz jak faktycznie skroicie ten "dream team" a jazda będzie poniżej oczekiwań czy kibice dalej będą tacy wyrozumiali i zawsze zadowoleni.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    orlosep (18-07-2019)

  20. Powrót do góry    #5640
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to zobaczysz jak faktycznie skroicie ten "dream team" a jazda będzie poniżej oczekiwań czy kibice dalej będą tacy wyrozumiali i zawsze zadowoleni.
    Ale jaki dream team?

    Ja pisałem, że składu nie ma co wymieniać: juniorzy, Lambert pod 8, Miesiąc i MM muszą zostać.
    Do tego jakiś dobry Polak: KK/Hampel i Doyle.
    A to czy będzie Grisza, czy ktoś inny... wolałbym dać szansę AJ, bo wiele nam dał.

    Najważniejsze aktualnie to się utrzymac. Potem zatrzymać juniorów, Miesiąca, MM i Lamberta.
    Następnie walka o Doyla + jakiegoś dobrego Polaka KK/Hampel.
    Na samym końcu Grisza/AJ, lub jeżeli nie oni to Peter Ljung, lub Wiktor Kułakow.

  21. Powrót do góry    #5641
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Dobra gościu, masz na tym forum wątek klubowy Motoru, więc idź tam niszczyć pozytywny odbiór tego klubu swoimi idiotycznymi wpisami. Ekstra, że macie w Lublinie 10 czy ile tam największych i najbogatszych polskich firm i do tego wszystkie będą się niedługo zabijać żeby znaleźć się na banerach reklamowych przy Zygmuntowskich, ale oszczędź już nam tych wynaturzeń...

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    sth (18-07-2019)

  23. Powrót do góry    #5642
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Wracając do tematu toruńskiego.
    Szykują się w lipcu/sierpniu jakieś zawody młodzieżowe u nas? Gubię się już w tych terminach ogłaszanych z wyprzedzeniem.

  24. Powrót do góry    #5643
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Lublin ma na ten moment największy żużlowy marketingowy potencjał w Polsce, nawet bez wybudowania nowego stadionu. Cała zima śmieszkowania, że spadną z hukiem, a oni się utrzymają w naprawdę dobrym stylu. Mają niezłe perspektywy na następne kilka sezonów i nawet jeśli Grisza by odszedł, to są w stanie przyciągnąć jakieś duże nazwisko. Do tego para juniorska na wysokim poziomie, co jest w Ekstralidze na wagę złota.

    Rozumiem, że kolega Ipokarse lekko odlatuje z tą gadką o sponsorach, ale z takim "hypem" na żużel w tym mieście to naprawdę mogą mieć kilka lat bardzo tłustych. Zaraz ktoś napisze "boom minie i za 5 lat wrócą do 1 ligi". I co z tego? Każdy klub w Ekstralidze ma średnio co kilka lat wzloty i upadki.

    Ten dobry styl to wygrana w Toruniu.
    Reszta sie zbilansowala,bo na plus zwyciestwo z GKM,
    na minus porazka ze Sparta bez Woffindena.
    Za dobre wrazenia punktow nie daja.
    Mozna powiedziec,ze na wyjazdach na plus,
    u siebie po wzmocnienu Laguta nieco rozczarowuja.
    Na szczescie dla Motoru sa w tej lidze slabsze zespoly
    a wlasciwie jeden.

    Co do Ipokrase,to widac,ze chlopak w zuzlu dosc swiezy jest,bo jeszcze
    wierzy w zawodnikow i ich szlachetne priorytety podczas negocjacji.
    Atmosfera,kibice,brawa,komplety na trybunach.
    To chlopie wszystko nic nie znaczacy dodatek.Negocjuje sie kase a nie atmosfere
    na meczach.Motor bedzie placic najwiecej,bedzie mogl przebierac.Jesli ktos inny
    da wiecej,zawodnika nie bedzie.
    Zbudujecie druzyne do walki o medale,pojawi sie tez presja i stres.
    Spokojnie,badz cierpliwy.Sponsor wykladajacy kase liczy na dobre wyniki
    a nie na rodzinna atmosfere.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-07-2019 o 13:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    orlosep (18-07-2019)

  26. Powrót do góry    #5644
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na szczescie dla Motoru sa w tej lidze slabsze zespoly
    a wlasciwie jeden.
    Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Nam dwa lata temu tyłek uratowała głupota Trajektorju, w tym roku Kępa powinien gratulować inteligencji naszym decydentom, chociaż jeszcze kółka w grze i nie ma co fetować. Fortuna kołem się toczy. Pamietam, jak Nielsen wjeżdżał do Lublina witany niczym JP2, dziś atmosfera podobna. Parę lat byli na topie. Potem sprzedany mecz Motorowi przez naszą "złotą młodzież", po którym wyleciał Żabiałowicz. Ten sam za parę lat wrócił już jako szkoleniowiec GKM i spuścił naszym historyczne manto. Lublin zdążył do tego czasu zlecieć z hukiem kończąc rozgrywki z trzema punkcikami na koncie. Historia lubi się powtarzać, wystarczy drobna zmiana wajhy, a skończą się miski plus i igrzyska.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (18-07-2019), Oracle (18-07-2019), kingpin (18-07-2019), młody_piernik2 (18-07-2019)

  28. Powrót do góry    #5645
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Wszystko to prawda, jeśli chodzi o to co dzieje się w Lublinie.
    Tyle tylko, że nas powinno obchodzić własne podwórko.
    Tu niestety jest bardzo źle i po ostatnich zapowiedziach Właściciela, jeśli chłop nie odejdzie,
    to wszystko wskazuje na to, że (jak powiedział mój kumpel)za +-dwa lata klub zostanie zamknięty na kłódkę.

    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Wracając do tematu toruńskiego.
    Szykują się w lipcu/sierpniu jakieś zawody młodzieżowe u nas? Gubię się już w tych terminach ogłaszanych z wyprzedzeniem.
    Według tego co można było wyczytać w komunikatach GKSŻ
    to zawody rundy półfinałowej DMPJ w Toruniu zaplanowano na 13 i 14 sierpnia.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    orlosep (18-07-2019)

  30. Powrót do góry    #5646
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    U nas największym problem jest bardzo znikoma dotacja ze strony miasta.
    Z tego co wiem wygląda to dramatycznie

  31. Powrót do góry    #5647
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dotacje to jedno i o nich wiedzą wszyscy,
    a dawanie zarobić klubowi/Właścicielowi to drugie.
    O tym drugim nie wiemy nic albo niewiele...

    Dopiero jak podliczymy to wszystko i uwzględnimy wydatki Właściciela
    będziemy wiedzieli czy Właściciel dokłada do klubu czy może tak naprawdę zarabia na klubie.
    Ostatnie wypowiedzi Właściciela wskazują raczej na to drugie...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #5648
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dobra gościu, masz na tym forum wątek klubowy Motoru, więc idź tam niszczyć pozytywny odbiór tego klubu swoimi idiotycznymi wpisami. Ekstra, że macie w Lublinie 10 czy ile tam największych i najbogatszych polskich firm i do tego wszystkie będą się niedługo zabijać żeby znaleźć się na banerach reklamowych przy Zygmuntowskich, ale oszczędź już nam tych wynaturzeń...
    Ten typ sie nawet kiedys chwalil ze nie jest z Lublina. Wstyd robi na calym forum i jeszcze o Motorze wypisuje jako "my". Jest wielu normalnych kibicow z Lbn którzy prowadzą fajne dyskusje o żużlu tyle, że robią to na swoim wlasnym forum dlatego na sportsboardzie jest tylko ten twór z Podlasia...

  33. Powrót do góry    #5649
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dotacje to jedno i o nich wiedzą wszyscy,
    a dawanie zarobić klubowi/Właścicielowi to drugie.
    O tym drugim nie wiemy nic albo niewiele...

    Dopiero jak podliczymy to wszystko i uwzględnimy wydatki Właściciela
    będziemy wiedzieli czy Właściciel dokłada do klubu czy może tak naprawdę zarabia na klubie.
    Ostatnie wypowiedzi Właściciela wskazują raczej na to drugie...
    Shrek funduje co roku rundę SGP, a kasa z biletów ląduje na koncie klubu, a nie jest zapewne mała kwota. W jaki niby jeszcze sposób miał dawać Właścicielowi zarobić, wykupywać ubezpieczenie w FST dla pracowników Urzędu Miasta lub zaprzyjaźnionych firm? Może gdyby Termos działał w branży deweloperskiej...

    Na początku Właściciel musiał trochę wyłożyć, co prawda pierwszy sezon miał zawodników z promocji, ale potem Vaculik, Hancock. Trzeba postawić pytanie ile kosztowałaby go kampania wyborcza, czy kupując klub za złotówkę, fotel senatora nie wyszedł mu taniej? Przedtem był postacią anonimową dla przeciętnego zjadacza chleba, bez szczególnej pozycji w jakiejkolwiek partii. Ile korzyści przyniosły mu nowe znajomości zawarte w kuluarach na Wiejskiej i wgląd w przekręty ustawowe, jakie się tam w majestacie prawa kroi? Sądzę, że suma sumarum jest do przodu. Trzy ostatnie sezony leci wariantem oszczędnościowym, co roku szumne zapowiedzi, ale na tle innych klubów są to albo zawodnicy wypaleni sportowo, albo po kontuzji, albo zaawansowani wiekowo, ale mają znane nazwiska, które można ładnie opakować marketingowo i wcisnąć bajki, że wciąż mają potencjał, jeszcze odpalą. Dwa razy udało się uciec spod topora, ale w tym roku poszli już zupełnie po bandzie, bo nawet nazwiska nie robiły wrażenia, stad nie było już mafii i szumu przed sezonem, no bo tego już chyba żaden ciemny lud by nie kupił. Efekt do przewidzenia, w końcu jak długo można się ślizgać i kusić los.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    orlosep (18-07-2019)

  35. Powrót do góry    #5650
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Może gdyby Termos działał w branży deweloperskiej...
    A nie działa?

  36. Powrót do góry    #5651
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Shrek funduje co roku rundę SGP, a kasa z biletów ląduje na koncie klubu, a nie jest zapewne mała kwota. W jaki niby jeszcze sposób miał dawać Właścicielowi zarobić, wykupywać ubezpieczenie w FST dla pracowników Urzędu Miasta lub zaprzyjaźnionych firm? Może gdyby Termos działał w branży deweloperskiej...

    .
    Malo pewnie nie,ale zdaje sie organizacja tej imprezy jest na barkach klubu.To tez nie taki maly wydatek.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #5652
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    FST to chyba branża brokerska. Mogę się jednak mylić.

    Panie Ipokarse,
    chcesz, żeby Ci wymieniać firmy z okolic Torunia znane w całej Polsce? Proszę bardzo.

    Pesa Bydgoszcz
    Krajowa Spółka Cukrowa S.A
    Grupa TZMO S.A.
    Mondi Świecie S.A.
    Neuca S.A. GK

  38. Powrót do góry    #5653
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Ja rozumiem, że to nie klub organizuje, ale lipa, że na stronie klubu ani na klubowym FB ani słowa o tym, że młodzież pojedzie za 2 dni na Motoarenie... https://nowosci.com.pl/zuzlowe-mistr...ar/c2-14285303

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    karolcp3 (18-07-2019)

  40. Powrót do góry    #5654
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    FST to chyba branża brokerska. Mogę się jednak mylić.

    Panie Ipokarse,
    chcesz, żeby Ci wymieniać firmy z okolic Torunia znane w całej Polsce? Proszę bardzo.

    Pesa Bydgoszcz
    Krajowa Spółka Cukrowa S.A
    Grupa TZMO S.A.
    Mondi Świecie S.A.
    Neuca S.A. GK
    .....Boryszew, Pacific, Nova Trading, Thyssen, Apator

  41. Powrót do góry    #5655
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    FST to chyba branża brokerska. Mogę się jednak mylić.
    Nie mylisz się ale Termos oraz małżonka mają kilka biznesów.

  42. Powrót do góry    #5656
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Termos to bukmacherka i chyba ubezpieczenia. Terminska zdrowa żywność czy coś takiego.
    Developerami nie sa i z tą branża chyba nic wspólnego nie mają.
    Dlatego ciężko mi ogarnąć jakie to biznesy mialby Termos krecic z miastem.
    Jako senator ma obowiązek upublicznic zeznanie majątkowe, wiec na stronach Senatu wisi.
    Każdy może sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-07-2019 o 23:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #5657
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 43 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    .....Boryszew, Pacific, Nova Trading, Thyssen, Apator
    Trzeba dodać też i coś z przodującej branży np. Zott Jogobella.

  44. Powrót do góry    #5658
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Termos to bukmacherka
    Pierwsze słyszę, jakby to Sławek menago powiedział, podobnie jak o deweloperce, ale co ja tam wiem, wszakże pamiętając propozycję zakładu złożoną Zmorze, widać, że chłop zna się na rzeczy

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Terminska zdrowa żywność czy coś takiego.
    Tutaj też by się nawet zgadzało, mężulo chodzącym dowodem
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 19-07-2019 o 00:21
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  45. Powrót do góry    #5659
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Dziś na SF przeczytałem, że Holta ma być nadzieją ostatniej szansy w meczu z Częstochową na pozostanie w EE????!!!!! Ja rozumiem czarny humor, często sam po niego sięgam ale to? Nie ogarniam, poddaję się

  46. Powrót do góry    #5660
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Termos to bukmacherka i chyba ubezpieczenia. Terminska zdrowa żywność czy coś takiego.
    Developerami nie sa i z tą branża chyba nic wspólnego nie mają.
    Dlatego ciężko mi ogarnąć jakie to biznesy mialby Termos krecic z miastem.
    Jako senator ma obowiązek upublicznic zeznanie majątkowe, wiec na stronach Senatu wisi.
    Każdy może sprawdzić.
    Ubezpieczać można również majątek miejski. A sporo tego majątku i to różnego jest.
    A developer... ma być choćby apartamentowiec na rogu Podgórnej i PCK zdaje się... prawdaż? A biurowiec przy Jagiellońskiej też całkiem spory...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #5661
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jasne,ze moze ale ubezpiecza?
    Jak ja sobie kupie apartamentowiec to tez bede developerem?
    Co maja te nieruchomosci z miastem wspolnego?
    Pytam bez spiny,po prostu nie wiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #5662
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ubezpieczać można również majątek miejski. A sporo tego majątku i to różnego jest.
    A developer... ma być choćby apartamentowiec na rogu Podgórnej i PCK zdaje się... prawdaż? A biurowiec przy Jagiellońskiej też całkiem spory...
    O uszy mi się też obił wykup starej siedziby przy Skłodowskiej pod drogę, ale chyba coś nie poszło.

  49. Powrót do góry    #5663
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Dziś na SF przeczytałem, że Holta ma być nadzieją ostatniej szansy w meczu z Częstochową na pozostanie w EE????!!!!! Ja rozumiem czarny humor, często sam po niego sięgam ale to? Nie ogarniam, poddaję się
    Nie siej defetyzmu. Przecież nie mogą napisać, że Lindgren otrzymał już propozycję kontraktu w GetWellu ma 2020 z gatunku nie do odrzucenia i dlatego zesrany Cieślak z roweru go nie spuszcza. Pawełek przebąkiwał, że Toruń ciągle jest mu bliski, Adrian też nasza piąta kolumna, jeden Madsen meczu nie wygra.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  50. Powrót do góry    #5664
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jest ogloszona sciepa na Doyla.
    Chca go zatrzymac w Nice.
    Chyba zaczeli w koncu myslec,bo zattrzymanie Jasona moze wyjsc w sumie taniej niz pozniejsze sciagniecie go do macierzy.
    Termos mowi,ze rozwazaja opcje przedluzenia kontraktu i wypozyczenie go na rok do SE.
    Dla nas nieglupie rozwiazanie,gorzej dla klubu ktory bedzie go chcial na 2020 pozyskac.
    Zreszta po ewentualnym powrocie do SE ,pewnie trzeba by z Jasonem i tak negocjowac aneks finansowy,wiec na jedno wychodzi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #5665
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Czyli będzie do samego końca walka o Doylea i transfer na ostatnią chwilę Holty lub innego odpadka.
    Znany w Toruniu scenariusz. No chyba, że szybko sprawa ostanie załatwiona...

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    polewaczka (19-07-2019)

  53. Powrót do góry    #5666
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jest ogloszona sciepa na Doyla.
    Chca go zatrzymac w Nice.
    Chyba zaczeli w koncu myslec,bo zattrzymanie Jasona moze wyjsc w sumie taniej niz pozniejsze sciagniecie go do macierzy.
    Termos mowi,ze rozwazaja opcje przedluzenia kontraktu i wypozyczenie go na rok do SE.
    Dla nas nieglupie rozwiazanie,gorzej dla klubu ktory bedzie go chcial na 2020 pozyskac.
    Zreszta po ewentualnym powrocie do SE ,pewnie trzeba by z Jasonem i tak negocjowac aneks finansowy,wiec na jedno wychodzi.
    Idiotyzm.

    Po pierwsze nie ma gwarancji, że Doyle będzie trzymał obecny poziom za dwa-trzy lata. Ma już swoje lata i trochę zdrowia na żużlu stracił.

    Dwa. Wypstrykają się na lidera i będą oszczędzać na całej reszcie, jak to mają w zwyczaju. Dalej będą kiełbasy, wypaleni starcy i szkółka ledwo dysząca na oparach.

    Trzy. Skąd pewność, że wróca do Ekstralipy w 2021? W tym roku Termos też był pewny swego.

    Na moje powinni wypożyczyć go za solidną kasę, poszukać przyszłościowych zawodników i zainwestować w szkółkę z prawdziwego zdarzenia, bo to co teraz jest to pic na wodę fotomontaż.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lemur6666 (19-07-2019)

  55. Powrót do góry    #5667
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Nie mogą go przecież wypożyczyć.
    Co do reszty zgoda - nie ma szans na Doyla przy budżecie pierwszoligowym, chyba że jechaliśmy Doylem i szóstką juniorów, co oczywiście jest niemożliwe bo tylu nie mamy

  56. Powrót do góry    #5668
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przeciez napisalem,ze jest organizowana sciepa wsrod sponsorow na SE budzet w Nice.
    Doyle moze i nie powtorzy tegorocznego ligowego wyniku,ale przeciez on nie jest dziadkiem a *****iscie ambitnym wariatem wiec jakiejs drastycznej obnizki formy nie wroze.
    Widze jednak,ze obojetnie jakiego planu by nasi nie mieli,to i tak dupa z przodu,bo trza szkolic i stawiac na wychowankow.
    No to w takim razie kismy sie pincet lat w Nice i czekajmy na drugiego Jagusia i Bajera.
    Po.co nam kur.wa Doyle,jak mozemy podszkolic Stolpa.
    Awans z Doylem,Holderami i np.Pawlem tez niepewny,bo nas kuswa Gala z Fajferem zalatwia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-07-2019 o 12:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Awkop (19-07-2019)

  58. Powrót do góry    #5669
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Główna przyczyną obecnej sytuacji jest postawa juniorów, ale oczywiście można dalej budować chałupę zaczynając od dachu. Doyle plus dom starców i Ząbikowe niemoty to właśnie gwarancja kiszenia się w Nice. Może jeszcze ku.wa Hancock do tego, żeby było zabawniej.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (19-07-2019)

  60. Powrót do góry    #5670
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Juniorow + seniorow PL.
    Gdyby zagrala.choc jedna z tych formacji,
    prawdopobnie spadku by nie bylo.
    Na wartosciowych juniorow z wlasnego chowu
    mozemy czekac kilka lat,wiec jak to ma byc
    warunkiem awansu do SE, to mamy wlasnie gwarancje kiszenia sie w Nice.
    Zaczynamy od dachu,bo jest chec szybkiego awansu.
    W innym przypadku mozna by spokojnie zagniezdzic sie w Nice i czekac na cud w postac nowych,wartosciowych iwychowankow
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-07-2019 o 13:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Awkop (19-07-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •