Strona 30 z 63 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości do źródła finansowania "kariery" Świącika juniora, to rozwiewa je sam zainteresowany:

    - Według mnie wielu zawodników kończy w wieku 21 lat głównie z przyczyn finansowych. Mnie to dotyczy - komentuje Świącik junior. - Jako junior, podobnie jak moi rówieśnicy, miałem duże wsparcie klubu. To się jednak skończyło, a nie stać mnie na remont silnika za 5 tysięcy, który trzeba robić co 25 biegów. W ogóle sprzęt jest drogi. Nie tylko silnik. Taki drobiazg jak tarczki kosztuje 500, 600 złotych.

    - Może miałbym kasę, gdybym jako junior był lepszym zawodnikiem - zwraca uwagę Świącik. - Niestety, nie miałem super wyników. Były momenty, gdzie odpaliłem. Zdobyłem z kolegami z Włókniarza złoto w DMPJ, ale widać to za mało. Motocykle są, jakby co jestem gotowy, ale na razie nie jeżdżę. Może kiedyś w pierwszej albo w drugiej lidze - dodaje.
    źródełko: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...y-nie-jade-bo-

    Kurtyna.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości do źródła finansowania "kariery" Świącika juniora, to rozwiewa je sam zainteresowany:


    źródełko: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...y-nie-jade-bo-

    Kurtyna.
    Że Bartosz będzie sam hejtował swojego ojca to bym się nie spodziewał!
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #1308
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Forumowi mistrzowie nadal prowadzą poziom życia ameby, cóż za smutek. B Świącik wyjaśnił, że faworyzowania ze strony ojca nie było, a że słaby jest, to i prywatnej kasy nie wykłada.
    Co do dalszych wniosków i teorii na temat prowadzenia klubu za państwowe, to przypatrzcie się młotki, jak prezes musiał naciskać, że rudy odpalił mu 3 bomby za nic praktycznie. Was, to pewnie jeszcze na ulicy cyganki na święte obrazki za 20 zł naciągają.
    A.D Wojtasik
    To, gdzie te milionery, co to klub chciały przejąć z kapitałem? Gdzie byli w 2010 i 2015?? Skoro że Świącika taki leszcz, to czysciutki klub na spokojnie by odbili. Kadencja chyba za rok się kończy i są wybory. Czy może to twoje wymysły i majaki??
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    B Świącik wyjaśnił, że faworyzowania ze strony ojca nie było, a że słaby jest, to i prywatnej kasy nie wykłada.
    Po pierwsze, to wyjaśnił tyle, że się coraz więcej nie zgadza - kiedyś michał mówił o inwestowaniu prywatnej kasy w siebie przez Bartosza. Że sam zarobił, coś tam sprzedał i miał na sprzęt.
    Skoro miał swoje kieszonkowe + klub w niego ładował hajsiwo, to... po co takie inwestycje, skoro się nawet w 2. lidze nie może teraz załapać nawet i nie przełożyły się na rozwój, wyniki, etc.

    To chyba rodzi więcej pytań ale pewnie odpowiedź na nie znajdzie się w książce
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A niedorzecznik familii dalej próbuje zaklinać rzeczywistość.

    Faworyzowania nie bylo? A bus przeznaczony pierwotnie dla innego juniora? A to każdy każdy jak Bartuś dostał na start sezonu "dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi"?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #1311
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Forumowi mistrzowie nadal prowadzą poziom życia ameby, cóż za smutek. B Świącik wyjaśnił, że faworyzowania ze strony ojca nie było, a że słaby jest, to i prywatnej kasy nie wykłada.
    Co Ty gadasz chłopie. On nie jest słaby. Pseudokibice go wykończyli i zniszczyli mu świetnie zapowiadającą się karierę

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    Gadol (04-07-2019), pakosik (04-07-2019)

  8. Powrót do góry    #1312
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Chłop pisze, że może wróci za rok lub dwa w PIERWSZEJ albo drugiej lidze. Ciśnie się na usta pytanie. Ale jako kierownik parku maszyn ? chyba nie żużlowiec.

  9. Powrót do góry    #1313
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A niedorzecznik familii dalej próbuje zaklinać rzeczywistość.

    Faworyzowania nie bylo? A bus przeznaczony pierwotnie dla innego juniora? A to każdy każdy jak Bartuś dostał na start sezonu "dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi"?
    "Sprzęt posiadasz własny czy zapewnia ci go klub?
    - Jako juniorzy mamy kontrakty amatorskie, czyli klub wszystko nam zapewnia. Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. Wiadomo, jak to w klubie w Częstochowie, jak ktoś poszedł do prezesa, że chce inny silnik lub coś z pozostałego osprzętu, to nigdy nie dostał odpowiedzi „nie”. " wywiad z 2018 w nim jest jeszcze to "

    " Tak to prawda. Największe wsparcie mam od swojego taty. Oczywiście bez dobrego teamu nie da się jeździć. Dlatego bardzo dziękuje Radkowi Jeżowi, który jest moim mechanikiem można powiedzieć od zawsze. Zawsze pomocną dłoń wyciągali do mnie Bartosz Krakowiak, Nikodem Mlek i Daniel Bajor, którym też bardzo dziękuje oraz trenerom, którzy mnie od początku szkolą oraz mojemu mentorowi Sławkowi Drabikowi, który był ze mną w tym sezonie. "
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  10. Powrót do góry    #1314
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    "Sprzęt posiadasz własny czy zapewnia ci go klub?
    - Jako juniorzy mamy kontrakty amatorskie, czyli klub wszystko nam zapewnia. Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. Wiadomo, jak to w klubie w Częstochowie, jak ktoś poszedł do prezesa, że chce inny silnik lub coś z pozostałego osprzętu, to nigdy nie dostał odpowiedzi „nie”. " wywiad z 2018 w nim jest jeszcze to "

    " Tak to prawda. Największe wsparcie mam od swojego taty. Oczywiście bez dobrego teamu nie da się jeździć. Dlatego bardzo dziękuje Radkowi Jeżowi, który jest moim mechanikiem można powiedzieć od zawsze. Zawsze pomocną dłoń wyciągali do mnie Bartosz Krakowiak, Nikodem Mlek i Daniel Bajor, którym też bardzo dziękuje oraz trenerom, którzy mnie od początku szkolą oraz mojemu mentorowi Sławkowi Drabikowi, który był ze mną w tym sezonie. "
    Ale nie każdy. Dwa lata temu poważni ludzie rozmawiali z Juniorem i chłopak nie mial nawet tarczek sprzeglowuxh. A Ty mówisz o dwóch szafach od Flegmy...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (04-07-2019)

  12. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wklejenia fragmentu tego artykułu pokazuje tylko ograniczenie niedorzecznika misiowego. Przecież ten artykuł doskonale znam, w sygnaturze jest zresztą cytat. Zamieszczony tylko dlatego, że jest do cna kłamliwy i pokazujący kto coś od klubu dostał. Ale ten kretyn nie jest w stanie tego załapać.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #1316
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ale nie każdy. Dwa lata temu poważni ludzie rozmawiali z Juniorem i chłopak nie mial nawet tarczek sprzeglowuxh. A Ty mówisz o dwóch szafach od Flegmy...
    Jeżeli są tak poważni, jak ty, to beka na maxa, HAHA.
    Gadol jestes ograniczony umysłowo, myślenie niestety działa u ciebie na poziomie ameby.
    A tak na marginesie, jeżeli przygłupy macie dowody na to, że prezio defrauduje kasę z miasta to przecież prokuratura otwarta, paragrafy są. O co chodzi? Słonecznik nie tylko w głowie macie?
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  14. Powrót do góry    #1317
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Skąd się wziął ten kosmita i kim on właściwie jest ? Szkoda, że się nie da już banować na tym forum.

  15. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Skąd się wziął ten kosmita i kim on właściwie jest ? Szkoda, że się nie da już banować na tym forum.
    To chyba kolejne wcielenie tego blacktopa czy jak mu tam.

  16. Powrót do góry    #1319
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Skąd się wziął ten kosmita i kim on właściwie jest ? Szkoda, że się nie da już banować na tym forum.
    Ignorować.
    Z dyskusji z tym osobnikiem, nie wyniknie nic ciekawego. Tak więc:
    IGNOROWAĆ!

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    CKMik (05-07-2019), muuu (05-07-2019)

  18. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Skąd się wziął ten kosmita i kim on właściwie jest ? Szkoda, że się nie da już banować na tym forum.
    Jeden z misiowych przydupasów. Przeżyć pajace nie mogą, ze tu nic nie zrobią. Na klubowym fejsie jak ktos się odezwie niezgodnie z linią partii to ban. Tu mogą jedynie próbować bajki opowiadać i zaklinać rzeczywistość. Peszek, że jest takie wstrętne forum na którym kibice moga pisać co chcą i dyskutować na dowolne tematy, nawet te niewygodne dla tych marionetek z wybujałym ego.


    @niedorzeczniku misiowy, poprzednim postem udowodniłeś, że to ty masz problemy z myśleniem logicznym. Ale spoko rób dalej z siebie pajaca. Na tym forum to nie zbrodnia.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (05-07-2019)

  20. Powrót do góry    #1321
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  21. Powrót do góry    #1322
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Raczej za free. Jeśli sugerując się twoim wpisem Misio za to płacił to jest idiotą podobnym do ciebie.

    . Z jednej strony nikt nie nakazał Włókniarzowi wpuszczenia ekipy, która zgłosiła się do klubu sama, na stadion, z drugiej Speedway Ekstraliga od kilku tygodni przeprowadza inne testy i nie ukrywa, że kłopoty z ustalaniem kolejności na mecie są palącym problemem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #1323
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Raczej za free. Jeśli sugerując się twoim wpisem Misio za to płacił to jest idiotą podobnym do ciebie.
    Posłuchaj ****ie. Jeżeli testy wypadną pomyślnie, to Miso będzie miał już sprzęt i wyda sobie twoje rzygowiny, jakie płacisz na ten klub. Czaisz teraz? Czy dalej pierwotniak slonecznikowy?

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ze/qwjdl6y.amp
    Prezes musi stanąć na wysokości zadania i wymienić Przedpełskiego na Dojla i wyciągnąć z Unii Dżarka, bo Drabik z Wrocka nie odejdzie. Jestem nawet zdania, że szybciej w tej chwili odszedł by z Wrocka Janowski niż Drabik. A Miedzińskiego, jak zapchaj dziurę za którego może jechać Gruchalski z 8. Jeżeli Cieślak powie pas, to Dobruckiego, który będzie patrzył na młodych.
    Ostatnio edytowane przez Humans Are Such Easy Prey ; 05-07-2019 o 15:29
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  23. Powrót do góry    #1324
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    ale masz zabawne te dogadywanka. Moja chrzesnica z przedszkola lepsze przynosi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-07-2019), muuu (07-07-2019)

  25. Powrót do góry    #1325
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ale masz zabawne te dogadywanka. Moja chrzesnica z przedszkola lepsze przynosi.
    Rly? To co tutaj robisz? Wypad do przedszkola, marnujesz się tutaj czytając moje posty.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  26. Powrót do góry    #1326
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Jeżeli są tak poważni, jak ty, to beka na maxa, HAHA.
    Gadol jestes ograniczony umysłowo, myślenie niestety działa u ciebie na poziomie ameby.
    A tak na marginesie, jeżeli przygłupy macie dowody na to, że prezio defrauduje kasę z miasta to przecież prokuratura otwarta, paragrafy są. O co chodzi? Słonecznik nie tylko w głowie macie?
    Życzę Ci abyśmy się nie spotkali, gdy zmuszony jestem być poważnym.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  27. Powrót do góry    #1327
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...straligi-250cc

    To co jedzie Franek... po prostu kosmos, tak jak mówił Cieślak. Żadnego rywala nie pokonał, jeszcze upadek na koniec. Prawdziwy talent to ma wejście jak Oskar Paluch. Na takie coś właśnie liczyłem z Franka strony w ubiegłym tygodniu. Pokazał, że można.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  28. Powrót do góry    #1328
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...straligi-250cc

    To co jedzie Franek... po prostu kosmos, tak jak mówił Cieślak. Żadnego rywala nie pokonał, jeszcze upadek na koniec. Prawdziwy talent to ma wejście jak Oskar Paluch. Na takie coś właśnie liczyłem z Franka strony w ubiegłym tygodniu. Pokazał, że można.

    Ale od razu widać, że ten młody Bolo ma w genach speedway. I do tego pomoc ojca i jego doświadczenie to jest ogromna pomoc dla takiego nieopierzonego małolata.

  29. Powrót do góry    #1329
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Ja się nie dziwię, że tak się u nas tym Frankiem na treningach wszyscy zachwycali, bo on przy pozostałych co trenują w naszej szkółce, to wygląda jak mistrz świata. Jaki musi być poziom tej reszty.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  30. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Bez przesady Franek jest bardzo mlody i tutaj należy upatrywac jego wyjatkowosci. Jak to się skończy to się dopiero dowiemy za kilka lat. Cieslak tak się wczul w rolę trenera ze bywa na treningach tych młodzików. Trudno sobie wyobrazić zeby mial odejść z Wlokniarza po tym sezonie. Wydaje się to wręcz nielogiczne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #1331
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Ja się nie dziwię, że tak się u nas tym Frankiem na treningach wszyscy zachwycali, bo on przy pozostałych co trenują w naszej szkółce, to wygląda jak mistrz świata. Jaki musi być poziom tej reszty.
    Co Cię dziwi? Przecież na treningach mamy samych kozaków.

    Pamietam te tytuły z początku sezonu i podnietę Świcika:
    ”Zagar ekstremalnie szybki na treningu”
    ”Przedpelski prawie tak szybki jak Zagar”

    Jestesmy mistrzami treningów. A potem Pawcio kręci średnią na poziomie 1.04 pkt/bieg.

    Franek wpisuje się idealnie w wizje klubu naszego prezesa.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (07-07-2019), Garfield (06-07-2019), muuu (07-07-2019)

  33. Powrót do góry    #1332
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Bez przesady Franek jest bardzo mlody i tutaj należy upatrywac jego wyjatkowosci.
    Jest w wieku połowy stawki w tym i młodego Palucha z którą przegrywa w zawodach

  34. Powrót do góry    #1333
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Teraz w każdym klubie musi być chociaz jeden megatalent tak jakby wczesniej ich nie było. Do tego musi być jeszcze bardzo mlody. Taka nowa moda marketingowa w klubach żużlowych. Wczesniej byly dziewczyny na zuzlu albo wyścigi na komplety publiczności na trybunach.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #1334
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Nie każdy talent zaczyna karierę od dwucyfrówek czy kompletów. Przypomnijcie sobie początki Maksa Drabika, gdy zamykał manetkę, jak tylko pojawiał się rywal. Franek ma dopiero 13 lat. Kiedy ma się uczyć żużla, jak nie teraz?

  36. Powrót do góry    #1335
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Nie każdy talent zaczyna karierę od dwucyfrówek czy kompletów. Przypomnijcie sobie początki Maksa Drabika, gdy zamykał manetkę, jak tylko pojawiał się rywal. Franek ma dopiero 13 lat. Kiedy ma się uczyć żużla, jak nie teraz?
    Ok. Ale po co robi mu się krzywdę i obwołuje mega talentem ? Po co te zdjęcia na fb ?? Zamiast gościa w ciszy i spokoju przygotowywać do dorosłego żużla, to robią już mu burdel w głowie. Amatorka po całości.

  37. Powrót do góry    #1336
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ok. Ale po co robi mu się krzywdę i obwołuje mega talentem ? Po co te zdjęcia na fb ?? Zamiast gościa w ciszy i spokoju przygotowywać do dorosłego żużla, to robią już mu burdel w głowie. Amatorka po całości.
    Bo to tematy zastepcze odciagajace uwage od biezacych problemow. Dziwnym trafem po dwoch lisciach zwolano konfetrecnje z Madsenem i nagle przestano juz mowic o porazkach tylko 3 letnim "kontrakcie" Madsena.

  38. Powrót do góry    #1337
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Bo to tematy zastepcze odciagajace uwage od biezacych problemow. Dziwnym trafem po dwoch lisciach zwolano konfetrecnje z Madsenem i nagle przestano juz mowic o porazkach tylko 3 letnim "kontrakcie" Madsena.
    Jak się nie mówi? chyba ostatnie tygodnie to z gadolem spędziłes.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  39. Powrót do góry    #1338
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    ”Przedpelski prawie tak szybki jak Zagar”
    W sumie trafiony news xD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    muuu (06-07-2019)

  41. Powrót do góry    #1339
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Bo to tematy zastepcze odciagajace uwage od biezacych problemow. Dziwnym trafem po dwoch lisciach zwolano konfetrecnje z Madsenem i nagle przestano juz mowic o porazkach tylko 3 letnim "kontrakcie" Madsena.
    A gdzie w tym wszystkim była brzoza ?

  42. Powrót do góry    #1340
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Robi mu się krzywdę obwołując megatalentem, ale też krzywdzi się go nieuzasadnioną krytyką. Przecież to jeszcze dziecko, ma 13 lat. Zarówno jemu, jak i rówieśnikom po 20 razy zmieni się forma i to zupełnie normalne. Inna sprawa, że działacze wytarli sobie gęby Frankiem i już na starcie narzucili na niego ogromną presję m. in. w mediach. Tutaj leży problem, a nie w słabszych wynikach u progu kariery.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    Gadol (07-07-2019), Peter Kildemand (07-07-2019)

  44. Powrót do góry    #1341
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Robi mu się krzywdę obwołując megatalentem, ale też krzywdzi się go nieuzasadnioną krytyką. Przecież to jeszcze dziecko, ma 13 lat. Zarówno jemu, jak i rówieśnikom po 20 razy zmieni się forma i to zupełnie normalne. Inna sprawa, że działacze wytarli sobie gęby Frankiem i już na starcie narzucili na niego ogromną presję m. in. w mediach. Tutaj leży problem, a nie w słabszych wynikach u progu kariery.
    Mam takie samo zdanie. Oby nie skończył jak Fredy Adu czy Bernard Tomic.

  45. Powrót do góry    #1342
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Franek wczoraj kolejny wystep (Włókniarz Częstochowa) 1 (0,0,1,u,-) jego rówiesnik Oskar Paluch wygrał z kompletem punktów

  46. Powrót do góry    #1343
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Franek wczoraj kolejny wystep (Włókniarz Częstochowa) 1 (0,0,1,u,-) jego rówiesnik Oskar Paluch wygrał z kompletem punktów
    Wczoraj to akurat 6 punktow zrobil.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    spitt22 (07-07-2019)

  48. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Fredka staje w obronie LGBT bo mial w rodzinie homo? Tylko co ma jedno do drugiego? Bycie homosekualista a ideologia LGBT to dwie rozne sprawy. LGBT to nurt, to ideologia, to doktryna majaca zniewolic innych.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/831668/zuzel-zawodnik-wlokniarza-w-obronie-lgbt-trener-wlokniarza-wyraza-szacunek-i-nie

  49. Powrót do góry    #1345
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No to się zaraz zrobi gównoburza
    Pzdr,
    Garfield

  50. Powrót do góry    #1346
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    No i "łysy" stracił okazje by siedzieć cicho i zabawił się w fachowca od moralności!
    Od podwójnej moralności, że niby ten co nie popiera facetów taplających się w g.... jest wsteczniakiem i zacofańcem.
    Pan Mareczek szanuje poglądy każdego , ale jeżeli jesteś przeciw zboczeniom to jesteś przedstawicielem zaścianka...klawo!
    Ostatnio edytowane przez pawcio ; 09-07-2019 o 14:02

  51. Powrót do góry    #1347
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Fredka obecnie przebywa w Rowach . Czy zdjęcie robił Marek nie wiadomo .
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    TYLKO FALUBAZ

  52. Powrót do góry    #1348
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Fredka staje w obronie LGBT bo mial w rodzinie homo? Tylko co ma jedno do drugiego?
    Ta, staje w obronie... robi to pod publikę, bo taka moda.
    Jakby chciał pomóc kuzynowi, to by zrobił akcje, kiedy tego ten najbardziej potrzebował, czyli w momencie ujawnienia orientacji
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    pawcio (09-07-2019)

  54. Powrót do góry    #1349
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ta, staje w obronie... robi to pod publikę, bo taka moda.
    Jakby chciał pomóc kuzynowi, to by zrobił akcje, kiedy tego ten najbardziej potrzebował, czyli w momencie ujawnienia orientacji
    Jaka moda? Fredka to Szwed, a tam od małego mają wpajane LGBT. Chyba od lat 70. Poczytaj trochę o społeczeństwie szwedzkim, moda to jest, ale na słoneczniki z forum.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  55. Powrót do góry    #1350
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ta, staje w obronie... robi to pod publikę, bo taka moda.
    Jakby chciał pomóc kuzynowi, to by zrobił akcje, kiedy tego ten najbardziej potrzebował, czyli w momencie ujawnienia orientacji
    Moda jak to moda. Ale w ten sposób, marketingowo uśmiechnął się do potencjalnych sponsorów w Szwecji. teraz tylko brakuje zmasowanej nagonki w Polsce an Fredke. Wtedy w takiej Szwecji urósłby w mediach niesamowicie.

    Nosz karwa, co kibica w PL obchodzi, czy Fred jest za czy przeciw LGBT ? On ma zapyerdalać na torze i zbierać pkt dla swojej drużyny. A nie głosić deklarację że jest za czy przeciw.

    P.s
    A może Fred spodziewa się, że Świącik chce go wymienić na lepszy model ? Wtedy będzie mógł nawijać, ze go wyrzucili z Włókniarza za poparcie dla LGBT
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 30 z 63 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •