Strona 6 z 38 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 1667

Wątek: Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Holta pewnie o tym nie wiedzial, bo chyba by rozwazyl taki angaz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Czy zawodnicy gorzowscy też są zatrudnieni w Stali na umowę o dzieło poprzez agencję pracy tymczasowej ? Tak tyko pytam.
    Cwanie to sobie wymyślił, kasuje za pośrednictwo pracy zawodników i to co zarobi daje z powrotem do klubu

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...zasypal-dziure

    Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Ale jeśli budżet faktycznie sięgnie 10 baniek to punkt dla Zmory. Nie wiem co o tym sądzić.

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...zasypal-dziure

    Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Ale jeśli budżet faktycznie sięgnie 10 baniek to punkt dla Zmory. Nie wiem co o tym sądzić.
    Łże jak pies.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...zasypal-dziure

    Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Ale jeśli budżet faktycznie sięgnie 10 baniek to punkt dla Zmory. Nie wiem co o tym sądzić.
    10 baniek na papierze. Z czego powiedzmy 5 "sponsorskich", wypłacanych jak ktoś zgodzi się być niewolnikiem, przez kolejne kilka sezonów
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 15-03-2019 o 00:49
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #231
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Zmora to mistrz zarządzania. Zamienił Vaculika na Kildemanda i osłabił drużynę a budżet ten sam hahaha. Z tego co wiem to w tym sezonie pierwszy raz będzie większa kasą od TV. Hahaha. Ta sama śpiewka co rok temu u nas. Budżet bez zmian ino zamiast Hampela z Doylem , Zengota z MJJ buahhaha
    Falubaz to MAGIA!!!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    Gadol (15-03-2019)

  8. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Zmora to mistrz zarządzania. Zamienił Vaculika na Kildemanda i osłabił drużynę a budżet ten sam hahaha. Z tego co wiem to w tym sezonie pierwszy raz będzie większa kasą od TV. Hahaha. Ta sama śpiewka co rok temu u nas. Budżet bez zmian ino zamiast Hampela z Doylem , Zengota z MJJ buahhaha
    Przecież wysokość budżetu nie świadczy o jakości zawodników. Można mieć budżet na poziomie i 50 mln, i Kildemanda w składzie. 10 mln to Zmora spróbuje zebrać, od sponsorów, od kibiców, od TV, od SE. Tak sobie to zaplanował na papierze. Pamiętaj też, że z tych 10 mln musi spłacić również raty w banku, a być może również ma jakieś zaległości względem zawodników z zeszłego sezonu. Sama drużyna, jaką w tym roku ma Stal może kosztować np. ok 8 mln. Na koniec sezonu wyjdzie w jakim stopniu udało mu się spiąc budżet. Czy bedzie deficyt czy może górka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Czy ktoś ma wrażenie podobne do mojego ? Wg mnie najlepiej na dzisiejszym treningu prezentował się zawodnik II ligowego Krosna - Paweł Hlib . Nawierzchnia dość ciężka jak na pierwszy trening , a Kildemand ma olbrzymie trudności złożyć się w łuku ... Bartkowiak odważnie , ale od razu upadek. Byłem tylko kilka minut , może ktoś dłużej był - to opowiadać

  10. Powrót do góry    #234
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Zmora to mistrz zarządzania. Zamienił Vaculika na Kildemanda i osłabił drużynę a budżet ten sam hahaha. Z tego co wiem to w tym sezonie pierwszy raz będzie większa kasą od TV. Hahaha. Ta sama śpiewka co rok temu u nas. Budżet bez zmian ino zamiast Hampela z Doylem , Zengota z MJJ buahhaha
    No ale Zmarzlikowi na pewno musiał dać więcej..
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...zasypal-dziure

    Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Ale jeśli budżet faktycznie sięgnie 10 baniek to punkt dla Zmory. Nie wiem co o tym sądzić.
    To jakbys mial ogladac tvp

  12. Powrót do góry    #236
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Przekaz na żywo ze sparringu GKM-Stal. Mizernie Stal wygląda, ale w Grudziądzu często Gorzów cieniuje.

  13. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Thomsen i Kilde wygrali Stali mecz choć to tylko sparing

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-03-2019)

  15. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Thomsen i Kilde wygrali Stali mecz choć to tylko sparing
    Żadna niespodzianka. Grudziądz leci i to z hukiem. Do tego Tiomka zaliczy zjazd na maksymalnie 2,1.

    Spiderowi zazywczaj pasowało tam więc jego dzisiejsze punkty mnie nie dziwią.

  16. Powrót do góry    #239
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Żadna niespodzianka. Grudziądz leci i to z hukiem. Do tego Tiomka zaliczy zjazd na maksymalnie 2,1.

    Spiderowi zazywczaj pasowało tam więc jego dzisiejsze punkty mnie nie dziwią.
    Pająkowi pasowało, ale nie robi furory i tam. Słabo wygląda.
    Zapomniałem podać adres; https://www.youtube.com/watch?v=arXXOulky64
    A leci Motor, jeśli Stal i Gkm odjadą sezon bez kontuzji, niestety, szkoda. Jedynie ze Stalą Gorzów mają jakieś małe szanse, tam brak $ i problemy kogoś z trójki Zimny/Kasprzak/Woźniak mogą zepchnąć Stal piętro niżej.

  17. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pająkowi pasowało, ale nie robi furory i tam. Słabo wygląda.
    Zapomniałem podać adres; https://www.youtube.com/watch?v=arXXOulky64
    A leci Motor, jeśli Stal i Gkm odjadą sezon bez kontuzji, niestety, szkoda. Jedynie ze Stalą Gorzów mają jakieś małe szanse, tam brak $ i problemy kogoś z trójki Zimny/Kasprzak/Woźniak mogą zepchnąć Stal piętro niżej.
    Zacytuje Ci ten post po sezonie

  18. Powrót do góry    #241
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zacytuje Ci ten post po sezonie
    Ok., taki jest mój typ jako kibica, ty masz prawo myśleć inaczej, mogę i chciałbym się mylić, zobaczymy.

  19. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Gorzów zaprezentował się słabo. Kasprzak i Woźniak fatalnie, chociaż Woźniak się trochę na koniec ogarnął i coś tam próbował z Pawlickim. Gdyby to był normalny mecz, to mogło by się skończyć w okolicy 52-38 dla GKMu.
    W GKMie Łaguta nadal kosmiczna prędkość i widać po Buczkowskim, że zrzucenie kilku kilogramów robi kolosalną różnicę. Najsłabiej Pawlicki, ale on przeważnie ma trochę problemy z tym naszym torem.

    Coraz bardziej żenujące jest to co tu wypisuje ten cały Kildemand, mam nadzieję, że taki mądry będzie też w trakcie i po sezonie, gdzie będziemy się mogli pośmiać z jego pewnych typów na sezon.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    never_mind (23-03-2019)

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Gorzów zaprezentował się słabo. Kasprzak i Woźniak fatalnie, chociaż Woźniak się trochę na koniec ogarnął i coś tam próbował z Pawlickim. Gdyby to był normalny mecz, to mogło by się skończyć w okolicy 52-38 dla GKMu.
    W GKMie Łaguta nadal kosmiczna prędkość i widać po Buczkowskim, że zrzucenie kilku kilogramów robi kolosalną różnicę. Najsłabiej Pawlicki, ale on przeważnie ma trochę problemy z tym naszym torem.

    Coraz bardziej żenujące jest to co tu wypisuje ten cały Kildemand, mam nadzieję, że taki mądry będzie też w trakcie i po sezonie, gdzie będziemy się mogli pośmiać z jego pewnych typów na sezon.
    Pośmiejemy się jak najbardziej. Chętnie. Po sezonie. Ale z GKM-U w Nice Pierwszej Lidze Żużlowej 2020.

  22. Powrót do góry    #244
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Gorzów zaprezentował się słabo. Kasprzak i Woźniak fatalnie, chociaż Woźniak się trochę na koniec ogarnął i coś tam próbował z Pawlickim. Gdyby to był normalny mecz, to mogło by się skończyć w okolicy 52-38 dla GKMu.
    W GKMie Łaguta nadal kosmiczna prędkość i widać po Buczkowskim, że zrzucenie kilku kilogramów robi kolosalną różnicę. Najsłabiej Pawlicki, ale on przeważnie ma trochę problemy z tym naszym torem.

    Coraz bardziej żenujące jest to co tu wypisuje ten cały Kildemand, mam nadzieję, że taki mądry będzie też w trakcie i po sezonie, gdzie będziemy się mogli pośmiać z jego pewnych typów na sezon.
    GKM ma w tym sezonie najsilniejszy skład od lat , ale czy będzie wyżej od Stali to dopiero się okaże . Te dzisiejsze jazdy to raczej zabawa , taki Kasprzak robi jakieś zera , taśmy ; wiadomo że w lidze jest w stanie wygrać z każdym , ale też często przegrywa z zawodnikiem teoretycznie o klasę słabszym.

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    GKM ma w tym sezonie najsilniejszy skład od lat , ale czy będzie wyżej od Stali to dopiero się okaże . Te dzisiejsze jazdy to raczej zabawa , taki Kasprzak robi jakieś zera , taśmy ; wiadomo że w lidze jest w stanie wygrać z każdym , ale też często przegrywa z zawodnikiem teoretycznie o klasę słabszym.
    Serio ? to chyba tylko dla laików. Gorzów ma 17 razy większą siłe rażenia. Grudziądz na papierze wygląda lepiej niż rok temu. Z tym się zgadzam. Ale i tak spadnie bo ktoś musi.Liga jest najmocniejsza od lat. A oni mają najgorszych juniorów w lidze i największego leszcza pod numerem 2. Do tego żadnego klasowego rezerwowego.

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Gorzów to raczej walka o po niż o utrzymanie, od dawna to piszę
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-03-2019)

  26. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gorzów to raczej walka o po niż o utrzymanie, od dawna to piszę
    Zdecydowanie. Ale sporo zależy od toru. Jak wielmożny Stanisław zrobi jedną atomową ścieżkę pod dmuchawcami to panowie z DK będą latać i bić rywali z prędkością światła.

  27. Powrót do góry    #248
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Gorzów zaprezentował się słabo. Kasprzak i Woźniak fatalnie, chociaż Woźniak się trochę na koniec ogarnął i coś tam próbował z Pawlickim. Gdyby to był normalny mecz, to mogło by się skończyć w okolicy 52-38 dla GKMu.
    aha, a skąd pewność, że w "normalnym meczu" Kasprzak i Woźniak nie pojechaliby lepiej?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Serio ? to chyba tylko dla laików. Gorzów ma 17 razy większą siłe rażenia.
    próbuje coś wymyślić żeby odpisać no i brak słów , muszę kolejne 25 lat stażu kibicowania wykonać aby nie być laikiem.

  29. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    aha, a skąd pewność, że w "normalnym meczu" Kasprzak i Woźniak nie pojechaliby lepiej?
    Takim zaślepionym lokalsom nie wytłumaczysz. Mają klapki na oczach.

    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    próbuje coś wymyślić żeby odpisać no i brak słów , muszę kolejne 25 lat stażu kibicowania wykonać aby nie być laikiem.
    Staż nie ma tu nic do rzeczy. Można interesować się daną dyscpliną 48 lat i dalej widzieć mniej niż inni. Akurat w tym przypadku nie piję do ciebie więc noł ofens.

  30. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Dziwi mnie optymizm fanow Stali po tym co pokazali dziś żużlowcy z Gorzowa. Nikt nie zauważył tego, że trzech najlepszych zawodników GKM odjechało tylko 8 z 15 możliwych biegów i w tych 8 biegach stracili dokładnie jeden punkt na rzecz rywala.
    Jakby Ci panowie pojechali wszystkie biegi to obawiam się że Stal dowiozła by może jeszcze dwie 3ki więcej po 8 biegu.
    Ostatnio edytowane przez Jacazg ; 23-03-2019 o 21:05

  31. Powrót do góry    #252
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Dajcie spokój, to sparing.

    Ostatnie 3 biegi Stal wygrała 14-4, a w tych trzech biegach ze strony GKM-u jechali Lachbaum, Rolnicki, Wieczorek, Turowski i Szamek. Gdyby jechała normalna obsada, to pewnie byłoby na odwrót i 54-36 dla GKM-u. Tak jest 44-46 i też ok.

    Co do Stali, to Thomsen w tym meczu z sensownych rajderów raz pokonał Szamka, poza tym na rozkładzie miał samych 'tuzów', Kildemand to samo, pokonał raz Szamka, raz Kenia, poza tym samych leszczy.

    Siła tych drużyn imo jest dość podobna i dużo zależy od formy drugiej linii, bo o liderów mozna być spokojnym.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    j-rules (24-03-2019)

  33. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Serio ? to chyba tylko dla laików. Gorzów ma 17 razy większą siłe rażenia. Grudziądz na papierze wygląda lepiej niż rok temu. Z tym się zgadzam. Ale i tak spadnie bo ktoś musi.Liga jest najmocniejsza od lat. A oni mają najgorszych juniorów w lidze i największego leszcza pod numerem 2. Do tego żadnego klasowego rezerwowego.
    Zaklad o 4paka ze Gkm bedzie wyzej od Gorzowa? Moze byc nawrt wirtualny

  34. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zaklad o 4paka ze Gkm bedzie wyzej od Gorzowa? Moze byc nawrt wirtualny
    załóż się o 1000pln, wiesz dobrze że to 50/50

  35. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    załóż się o 1000pln, wiesz dobrze że to 50/50
    Nie jestem hazardzista. To kwota symboliczna, ktora robi jakies dodatkowe emocje przez sezon.

    Kiedys zalozylem sie z pewnym leszczyniakiem ze unia nie bedzie w po. Ledwo sie utrzymali a typ spyerdolyl, brzuch bodajze sie nazywal.

  36. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie jestem hazardzista. To kwota symboliczna, ktora robi jakies dodatkowe emocje przez sezon.

    Kiedys zalozylem sie z pewnym leszczyniakiem ze unia nie bedzie w po. Ledwo sie utrzymali a typ spyerdolyl, brzuch bodajze sie nazywal.
    ok , to symbolicznie o 4-ro pack (ale z osobistym dowozem) ja się nie wycofam ale musisz się przypomnieć jak zapomnę

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rav_gorzow za jego przydatny post!

    sobotch (23-03-2019)

  38. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Dziwi mnie optymizm fanow Stali po tym co pokazali dziś żużlowcy z Gorzowa.
    Masz na myśli wpisy w tym wątku?? Bo ja jakoś tutaj takich nie widzę...

    Moim zdaniem sparing wypadł tak sobie i jedyne tłumaczenie to takie, że to było pierwsze ściganie nowego składu Stali w dodatku na torze, który nam "nie leży". Biorąc pod uwagę, że nawet na naszym torze nie jesteśmy jeszcze objeżdżeni - dzięki panie Stanisławie! - to mogło być nawet gorzej.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  39. Powrót do góry    #258
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gorzów to raczej walka o po niż o utrzymanie, od dawna to piszę
    A w której lidze?

  40. Powrót do góry    #259
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Żadna niespodzianka. Grudziądz leci i to z hukiem. Do tego Tiomka zaliczy zjazd na maksymalnie 2,1.

    Spiderowi zazywczaj pasowało tam więc jego dzisiejsze punkty mnie nie dziwią.
    Nawet jeśli zaliczy zjazd, to Antonio i Buczek powinni wrócić na poziom 1,8-1,9 po słabym poprzednim sezonie, więc się wyrówna.
    Wymiana Pieszczka na Bjerre i Wawrzyniaka na Rolnickiego to wartość dodana
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  41. Powrót do góry    #260
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie jestem hazardzista. To kwota symboliczna, ktora robi jakies dodatkowe emocje przez sezon.

    Kiedys zalozylem sie z pewnym leszczyniakiem ze unia nie bedzie w po. Ledwo sie utrzymali a typ spyerdolyl, brzuch bodajze sie nazywal.
    Chyba cos pomyliles bo nigdy sie nie zakladalem na tym forum. Co wiecej clay czas jestem.

  42. Powrót do góry    #261
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Serio ? to chyba tylko dla laików. Gorzów ma 17 razy większą siłe rażenia. Grudziądz na papierze wygląda lepiej niż rok temu. Z tym się zgadzam. Ale i tak spadnie bo ktoś musi.Liga jest najmocniejsza od lat. A oni mają najgorszych juniorów w lidze i największego leszcza pod numerem 2. Do tego żadnego klasowego rezerwowego.
    Nie sposób się z Tobą zgodzić. Moim zdaniem GKM ma największą od lat szansę na awans do PO. Co prawda w mojej ocenie skończą prawdopodobnie na szóstej pozycji, ale z niewielką stratą do 4.
    A Lublin? Niestety w mojej ocenie jest to najsłabsza drużyna, a liść na dzień dobry od GKM może naprawdę bardzo bolesny. Ale to jest żużel i nie wykluczone, że pojawią się nowe rodzynki typu ubiegłoroczny Madsen czy Lindgren, a co za tym idzie wszystko może wyglądać inaczej
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  43. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zaklad o 4paka ze Gkm bedzie wyzej od Gorzowa? Moze byc nawrt wirtualny
    Jeśli Gorzów będzie wyżej to Ty wpłacasz symboliczne 100 zł na dom dziecka. Jeśli będzie odwrotnie to wpłacam Ja. Na takiej zasadzie.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 24-03-2019 o 11:05

  44. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Nie ma się co sugerować wynikiem takich pierwszych jazd treningowych, jak wczoraj, czy dzisiaj.
    Tym bardziej, że jak wyżej wspomniano, liderzy GKM-u pojechali niepełne zawody.
    Więcej na razie oswajania się z żużlem niż sportowej rywalizacji.
    Liga zweryfikuje wszystko, dojdzie ciśnienie, presja i jazda na pełen gaz, a to inna bajka niż sparringowe harce.
    Grunt, to odjechać te towarzyskie imprezy zdrowo i ogarnąć sprzęt, a wynik nie jest w tym momencie najważniejszy.
    To jak uczeń, który utrwala materiał szykując się do klasówki\egzaminu i ma swoje metody, które mają go dobrze
    przygotować do tego, co istotne. Jeden podchodzi do takiej nauki na serio, a inny pełen luz, muza i brak napinki.
    Prawdziwy egzamin przyjdzie wraz ze startem ligi, a która metoda przygotowań będzie skuteczniejsza?
    Jak to mówią "Po owocach ich poznacie". Dla mnie mogą teraz jechać nawet do tyłu, byle w lidze zostawić serce
    i pot na torze, co niekoniecznie musi oznaczać wygrane mecze. Jak będzie ambicja, wola walki i trochę szczęścia,
    to już wygrana. Niekoniecznie z punktami w tabeli.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-03-2019)

  46. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeśli Gorzów będzie wyżej to Ty wpłacasz symboliczne 100 zł na dom dziecka. Jeśli będzie odwrotnie to wpłacam Ja. Na takiej zasadzie.
    Brzmi uczciwie, wiec jak najbardziej. Przynajmniej jak przegram to bedzie satysfakcja z dobrego uczynku przyznam, ze mi zaimponowales teraz pomyslem.

    Ty, w ogole, na jakiej zasadzie oceniasz ze Grudziadz ma najgorszych juniorow?
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 24-03-2019 o 11:32

  47. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Brzmi uczciwie, wiec jak najbardziej. Przynajmniej jak przegram to bedzie satysfakcja z dobrego uczynku przyznam, ze mi zaimponowales teraz pomyslem.

    Ty, w ogole, na jakiej zasadzie oceniasz ze Grudziadz ma najgorszych juniorow?
    No takiej zasadzie, że Ci z Gorzową potrafią jeździć na żużlu ( I będą progresować). A Ci z Grudziądza nie. ( Dotknęli już swojego sufitu notabene słabego sufitu)

    W calej lidze tak ? To kto ma gorszych ?

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    polewaczka (24-03-2019)

  49. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Gorszych może nie, ale GetWell i Falubaz mają juniorkę na zbliżonym pułapie.

  50. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Gorszych może nie, ale GetWell i Falubaz mają juniorkę na zbliżonym pułapie.
    Teoretycznie tak. Praktycznie okaże się, że nie.

  51. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Brzmi uczciwie, wiec jak najbardziej. Przynajmniej jak przegram to bedzie satysfakcja z dobrego uczynku przyznam, ze mi zaimponowales teraz pomyslem.

    Ty, w ogole, na jakiej zasadzie oceniasz ze Grudziadz ma najgorszych juniorow?
    Ja z Mario umówiliśmy się na wpłatę kasy na Andrzeja Szymańskiego i Mario słowa dotrzymał.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (24-03-2019), sobotch (24-03-2019)

  53. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    co roku powtarza się to samo

    ci którym sparingi nie wychodzą piszą że to tylko sparingi i nie ma co się sugerować

    a dla mnie to zawsze jest wyznacznik formy. z dnia na dzień z (1,1,0,2) nie zrobi się (3,2,2,3)

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Dominik (24-03-2019)

  55. Powrót do góry    #270
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Dokladnie.Jak ktos robi 3,3,0,2,3 to widac ze testuje i ktorys silnik jedzie. Z kolei wynik typu 1,1,2,1 w 2-3 sparingach sugeruje ze jest jakis problem sprzetowy

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    polewaczka (24-03-2019)

Strona 6 z 38 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •