Strona 96 z 151 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ten argument nie jest do końca trafiony według mnie, z Toruniem zrobił jednościeżkowe coś, na którym każdy oprócz Protasiewicza czuł się dobrze, ale od razu poruszył się lament że nie ma widowiska, no i że Protasiewicz potrzebuje szerokiej, dlaczego odszedł od tego toru, gdzie jedzie się przez całe zawody przy krawężniku, skoro większość drużyny czuła się dobrze? Czy to na pewno była jego decyzja?
    Jeżeli nie jego decyzja - to kolejny zarzut.

    Brak asertywności i konsewencji.

  2. Powrót do góry    #4277
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,390
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Facet siedział w tym przeszło 20 lat i zęby na tym zjadł, zatrudniano go w najlepszych klubach - o czyms to świadczy, niech świeżym, doświadczonym okiem z zewnątrz spojrzy na to, może coś podpowie w przygotowaniu toru i co najważniejsze powtórzy to w niedziele, niech mądrze ustawi skład, a w razie problemów bo przecież i takie mogą być zrobi mądrą zmianę i będzie ratował wynik, bo Skórnicki to najwyżej w takiej sytuacji zrobi wytrzeszcz oczu.

    No i trzeba oczywiście szykować trenera na następny sezon. Skóra może zostać w sztabie do końca sezonu jak mówiłem ale nie jako główny menago.
    Wszystkie ręce na pokład.
    ja nie kwestionuję doświadczenia Czernickiego, a jedynie uważam że akurat taka zmiana może nam zaszkodzić,ponieważ tak jak napisałem facet od dłuższego czasu jest co najwyżej kibicem.
    a czasy takie -co podkreślają sami zawodnicy - że tak dużo sie dzieje w sprzecie , że sami tego nie ogarniają i to będąc z tym na bieżąco.
    w parkingu jest kilka osób , obecnych i byłych zawodników ,którzy mogą jakoś to pozbierać do niedzieli.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  3. Powrót do góry    #4278
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Generalnie trzeba powiedzieć, ze GKM-owi farciło w tym sezonie okrutnie. Gorzów jechał u nich bez Vacula i przegrał do 41, KST jechał u nich bez Doyle i Holty i przegrał do 41, Falubaz jechał bez 2 podstawowych juniorów i przegrał bonusa. Generalnie gdyby nie ten fart, to GKM zleciałby do I ligi, jeszcze przed 13 kolejką
    Ale to, że Sundstroem zrobił 7 punktów z bonusami w 4 startach to już ciężko wspomnieć. Szczotka zrobił 3 pkt (za kontuzjowanego Karczmarza).
    Edycja: Przypomniało mi się, że to Walasek był sprowadzony wobec kontuzji Vaculika, który pojechał w G-dzu fatalnie, więc faktycznie mieliśmy sporo szczęścia.

    Zawodnicy, którzy jechali ZZ za Doyle'a, zdobyli w tym meczu tak: 3 3 1* 1*. Przypominam również, iż w dalszej części spotkania za kontuzjowanego Holtę jechał Jack Holder. W siedmiu biegach, za Holtę i Doyle'a zdobyto łącznie 11+3 bonusy. A może byłoby wyższa przegrana torunian? Tego się przecież nie dowiemy.
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 21-08-2018 o 15:55
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    never_mind (22-08-2018)

  5. Powrót do góry    #4279
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawi mnie jakie pary ustawi wasz magik taktyki.

    Ja bym dał tak.

    09. Jensen
    10. Zengota
    11. Dudek
    12. Thorsell
    13. Pepe

    Zależy jeszcze jaki skład zgłosi Unia, ale to jest najbardziej racjonalne ustawienie. Ewentualnie mozna się zastanowić czy para Dudek-Jakob nie powinna otwierać.


    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Jak wyjdziemy z tego obronną ręką to nie ma co robić oszczędności, albo wóz albo przewóz - jak nas nie stać na ekstraligę to jedziemy lige niżej. Tu naprawdę nie trzeba robić rewolucji.
    Łaguta, Hancock plus 3 wychowankowie.
    Tonder, Pawliczak na juniorkę, a Zgarda albo Misio (widać że się rozwija) pod 8 i spokojna jazda w przyszłym sezonie. To raczej nie byłby majątek do wydania.

    Już nie wnikając w realność to ten skład to JEST rewolucją.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-08-2018)

  7. Powrót do góry    #4280
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach

    Lightbulb

    To , że Skórnicki jest ignorantem to oczywiste.Ale to nie on położył sezon tylko przede wszystkim Protaś jadąc beznadziejnie. Owszem, powinien jechać 6 x w ostatnim meczu, ale gdzie był przez poprzednie 12 meczów ? Teraz jest zażenowany Skórnickim tylko, że Skóra był zażenowany fatalną jazdą Protasia przez cały sezon i w mediach się na niego nie skarżył. Ale Protaś to swój, jego nie można ocenić tak jak w tym roku zasługuje. Sprawdźcie sobie jego bilans w tym roku , % wygranych z rywalami. To masakra.

  8. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2018), Edziol (21-08-2018), jelousabmarinek (21-08-2018), lego (22-08-2018), sparta_mistrz (22-08-2018), youlaike (21-08-2018)

  9. Powrót do góry    #4281
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie porownuj najemnika-ignoranta do czlowieka, ktory mnostwo kosci za ten klub polamal, bo troche wstyd.

    Tak tego Protasiewicza budowal, ze jak nagle w zespole pojawilo sie trzech liderow, nie wiedzial co z nimi zrobic.

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (21-08-2018), Mariusz (21-08-2018), Oracle (21-08-2018), welna (21-08-2018)

  11. Powrót do góry    #4282
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Już nie wnikając w realność to ten skład to JEST rewolucją.
    Rewolucją to może nie, bo szkielet (Dudek, Pepe, Zen) by został. Ale Zakontraktowanie Artioma i Grega, spowodowałoby, że oczekiwania znowu drastycznie by wzrosły.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4283
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    To , że Skórnicki jest ignorantem to oczywiste.Ale to nie on położył sezon tylko przede wszystkim Protaś jadąc beznadziejnie. Owszem, powinien jechać 6 x w ostatnim meczu, ale gdzie był przez poprzednie 12 meczów ? Teraz jest zażenowany Skórnickim tylko, że Skóra był zażenowany fatalną jazdą Protasia przez cały sezon i w mediach się na niego nie skarżył. Ale Protaś to swój, jego nie można ocenić tak jak w tym roku zasługuje. Sprawdźcie sobie jego bilans w tym roku , % wygranych z rywalami. To masakra.

    Nie mój klub, nie mój kapitan ale, ale....

    Protas ma swoje lata i tylko ignorant będzie żądał of Niego 12 pkt w każdym meczu do końca zawodowej kariery. Nawet w wieku 47 lat

    Piotr już tyle zrobił dla Falubazu, że dopieprzanie się do Niego jest słabe!!!
    On może jechać raz, drugi raz może już nie jechać
    Takie Jego prawo!!!

    Sezon skopał Myszom ,,lider'' Zengota, Skóra , brak wartościowego juniora i pewnie włodarze, którzy podobnie jak Ty żądali od 43latka samych dwucyfrówek w starciach z młodszymi rywalami


    tyle ode mnie

    w niedziele spokojne 51:39 dla FZ

  13. Powrót do góry    #4284
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Protas ma swoje lata i tylko ignorant będzie żądał of Niego 12 pkt w każdym meczu do końca zawodowej kariery. Nawet w wieku 47 lat
    nie widze innej drogi jak 1 liga wzorem AJ'a. Gdyby Rzeszow awansowal i historie z kasa okazaly sie mrzonkami to kierunek Rzeszow dla niego idealny, bo Rzeszow bedzie potrzebowal polskiego lidera.

  14. Powrót do góry    #4285
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja tam moze obiektywny nie bede ale nie uwazam, ze obecny sezon zwiastuje koniec porzadnego Protasiewicza.

    Nie tacy jak on mieli beznadziejne, jak chocby O'Sullivan w 2010 (kto to w ogole jeszcze pamieta????). Teraz, gdy sraczka najwieksza, Piotr wstaje z kolan podczas gdy polowa druzyny dawno lezy krzyzem. Nie ma co porownywac.

  15. Powrót do góry    #4286
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nie widze innej drogi jak 1 liga wzorem AJ'a. Gdyby Rzeszow awansowal i historie z kasa okazaly sie mrzonkami to kierunek Rzeszow dla niego idealny, bo Rzeszow bedzie potrzebowal polskiego lidera.
    Spokojnie może jechać jako mocny doparowy w estralipie ale nie należy liczyć że to będzie zawodnik na więcej niż te 1.8/bieg. Czasu nie oszukasz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #4287
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie porownuj najemnika-ignoranta do czlowieka, ktory mnostwo kosci za ten klub polamal, bo troche wstyd.

    Tak tego Protasiewicza budowal, ze jak nagle w zespole pojawilo sie trzech liderow, nie wiedzial co z nimi zrobic.
    Wstyd to powinno być Protasiowi za to co prezentuje w tym sezonie . 43 letniego zawodnika trzeba budować? No proszę Cię. Co niby miał z nim zrobić taki Skórnicki? Chyba tylko poprosić, aby chociaż ze 7 punktów przywiózł. Położył wam Protaś sezon i tyle. Skórnicki jeno w tym mocno pomógł w kontekście całej drużyny.

  17. Powrót do góry    #4288
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    To , że Skórnicki jest ignorantem to oczywiste.Ale to nie on położył sezon tylko przede wszystkim Protaś jadąc beznadziejnie. Owszem, powinien jechać 6 x w ostatnim meczu, ale gdzie był przez poprzednie 12 meczów ? Teraz jest zażenowany Skórnickim tylko, że Skóra był zażenowany fatalną jazdą Protasia przez cały sezon i w mediach się na niego nie skarżył. Ale Protaś to swój, jego nie można ocenić tak jak w tym roku zasługuje. Sprawdźcie sobie jego bilans w tym roku , % wygranych z rywalami. To masakra.
    No mocno się zapędzasz. W ocenie całego sezonu, każdy z Patryk, Pepe, Zengi, JT dołożył swoją cegiełkę. Patryk w Tarnowie pojechał na 7 pkt, w Toruniu na 5 pkt, z Lesznem u siebie na 6 pkt, co ciekawe we wszystkich tych meczach przywoził po 2 zera. Zen dał ciała w meczu z Gorzowem u siebie, we Wrocku, w Czewie, w Grudziądzu. Pepe owszem, miał początek sezonu średni, jakieś pkt ciułał i też w sumie się nie popisał. Na pewno też zawiódł. Ale twierdzić, ze przede wszystkim Pepe zawiódł to fałsz. W perspektywie sezonu zawiodła cała w/w czwórka. Każdy z nich ma swoje za uszami. I na to wszystko nałożyło się ignoranctwo Skóry, które ewoluowało w Grudziądzu. Efekt jest taki jaki jest.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja tam moze obiektywny nie bede ale nie uwazam, ze obecny sezon zwiastuje koniec porzadnego Protasiewicza.

    Nie tacy jak on mieli beznadziejne, jak chocby O'Sullivan w 2010 (kto to w ogole jeszcze pamieta????). Teraz, gdy sraczka najwieksza, Piotr wstaje z kolan podczas gdy polowa druzyny dawno lezy krzyzem. Nie ma co porownywac.
    Widzę, ze go nie znasz. On, jeśli mówi, że wróci silniejszy to wróci. Zresztą tak jak pisze Carlitos, w SE ciągle może jeździć pod parzystym numerem. A trafią się mecze, gdzie przywiezie dwucyfrówki. Takiego zawodnik grzech jest się pozbywać. To by była głupota roku.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-08-2018 o 18:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4289
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Wstyd to powinno być Protasiowi za to co prezentuje w tym sezonie . 43 letniego zawodnika trzeba budować? No proszę Cię. Co niby miał z nim zrobić taki Skórnicki? Chyba tylko poprosić, aby chociaż ze 7 punktów przywiózł. Położył wam Protaś sezon i tyle. Skórnicki jeno w tym mocno pomógł w kontekście całej drużyny.
    Zaloze sie, ze bylo mu strasznie wstyd, bo to przeciez nie w jego stylu taki sezon. Tak to se moze Przedpelski jezdzic i gadac potem, ze zadowolon.

    Sam bruzdzilem strasznie na Piotra, bo to jego punktow brakowalo w minimalnie przegrywanych meczach. Zrobilby te punkty, mielibysmy dzis sytuacje Torunia.

    Co innego jednak byc dobrym zawodnikiem a co innego wypelniaczem programu. To jakbys porownywal serwisanta drukarek do programisty.

    Poza tym, raz wreszcie sie zdarzylo, ze Piotr przywiozl troche ponad 7 punktow na wyjezdzie i nagle stal sie problem.

    Mariusz, chyba nie doczytales mnie do konca

  19. Powrót do góry    #4290
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Protas idealnie nadawał by się do GKMu. Tam mu przynajmniej nikt toru nie spitoli.
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #4291
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Widzę, ze go nie znasz. On, jeśli mówi, że wróci silniejszy to wróci. Zresztą tak jak pisze Carlitos, w SE ciągle może jeździć pod parzystym numerem. A trafią się mecze, gdzie przywiezie dwucyfrówki. Takiego zawodnik grzech jest się pozbywać. To by była głupota roku.
    O co się tobie rozchodzi?
    Mówisz to samo co @sobotch, tylko innym językiem, jednocześnie wytykając mu fałsz. Zdecyduj się .

  21. Powrót do góry    #4292
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Mariusz, chyba nie doczytales mnie do konca
    Doczytałem, ale ta ostatnia uwaga, odnośnie pozbywania się Pepe, nie była konkretnie do ciebie. Bardziej do ogółu który twierdzi, że Pepe powinien śmigać w I lidze.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    O co się tobie rozchodzi?
    Mówisz to samo co @sobotch, tylko innym językiem, jednocześnie wytykając mu fałsz. Zdecyduj się .
    Zacytuj mistrzu mój post w którym to zarzucam Sobotchowi "fałsz" ? Dasz radę ?

    Fałsz przejawił się w poście odnoszącym się do Ursusa a nie Sobotcha. Tylko trzeba czytać bardziej dokladnie.

    I znowu się popisałeś, niczym Skóra w Grudziądzu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #4293
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Zacytuj mistrzu mój post w którym to zarzucam Sobotchowi "fałsz" ? Dasz radę ?

    Fałsz przejawił się w poście odnoszącym się do Ursusa a nie Sobotcha. Tylko trzeba czytać bardziej dokladnie.

    I znowu się popisałeś, niczym Skóra w Grudziądzu.
    Umieściłeś swój wpis, pod cytowanym postem @sobotch'a, to chyba do tego wpisu się odnosisz?
    Albo pomyliłeś cytaty, albo nie rozumiesz co czytasz u @sobotch'a. Ogarnij się.

  23. Powrót do góry    #4294
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawi mnie jakie pary ustawi wasz magik taktyki.

    Ja bym dał tak.

    09. Jensen
    10. Zengota
    11. Dudek
    12. Thorsell
    13. Pepe
    Muszą zdobyć przewagę w pierwszych dwóch biegach. Później trzeba wygrać 4 i 7 (dwóch seniorów na juniora)

    Jak Tarnów wygra pierwszy bieg to znów będzie cudowanie i gonienie wyniku, więc 9 Dudek 10 Jensen
    Lepiej, żeby Zengota był przy krawężniku, więc ja bym go dał pod 11.
    12 ,13 Thorsell PePe

    W Anglii Thorsel zrobił 15pkt w 6 biegach, jest więc nadzieje, że coś pojedzie.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...swindon-robins

  24. Powrót do góry    #4295
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Panowie, bo sie ja zawstydze zaraz.

    W ogole co to za dyskusja, zeby Protasiewicza gdzies wysylac? Przeciez to bylby dopiero smiech na sali.

  25. Powrót do góry    #4296
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja tam moze obiektywny nie bede ale nie uwazam, ze obecny sezon zwiastuje koniec porzadnego Protasiewicza.

    Nie tacy jak on mieli beznadziejne, jak chocby O'Sullivan w 2010 (kto to w ogole jeszcze pamieta????). Teraz, gdy sraczka najwieksza, Piotr wstaje z kolan podczas gdy polowa druzyny dawno lezy krzyzem. Nie ma co porownywac.
    Nie zebym sie czepiał ale O'Sullivan to gra w snookera

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Torretoo (21-08-2018)

  27. Powrót do góry    #4297
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Nie zebym sie czepiał ale O'Sullivan to gra w snookera
    Sobotcha to ulubiony snookerman chyba, zatem nie wytykaj ☺

  28. Powrót do góry    #4298
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No, gra. Nie ulubiony
    A co, myslales Robson ze pomylilem sie o literke?

  29. Powrót do góry    #4299
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Umieściłeś swój wpis, pod cytowanym postem @sobotch'a, to chyba do tego wpisu się odnosisz?
    Albo pomyliłeś cytaty, albo nie rozumiesz co czytasz u @sobotch'a. Ogarnij się.
    I jeszcze się ciul jeden będzie kłócił.

    Zacytuj gdzie zarzuciłem "fałsz" Sobotchowi ? Fałsz w moim wpisie, jest pod postem Ursusa a nie Sobotcha. I nie tłumacz swojej wpadki moją pomyłką cytatów.

    A najlepiej idź już spać, bo zaczynasz marudzić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4300
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zależy jeszcze jaki skład zgłosi Unia, ale to jest najbardziej racjonalne ustawienie. Ewentualnie mozna się zastanowić czy para Dudek-Jakob nie powinna otwierać.
    Patryk musi zaczynać mecz. Baran będzie baranem jeśli nie wystawi Nickiego pod 1. Pierwszy bieg może być kluczowy jeśli chodzi o cały mecz. Ta drużyna jest tak rozbita że jakby musieli jeszcze gonić wynik w meczu nie tylko w dwumeczu to słabo to widzę.

  31. Powrót do góry    #4301
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No, gra. Nie ulubiony
    A co, myslales Robson ze pomylilem sie o literke?
    Tak wlasnie myslalem

  32. Powrót do góry    #4302
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Patryk musi zaczynać mecz. Baran będzie baranem jeśli nie wystawi Nickiego pod 1. Pierwszy bieg może być kluczowy jeśli chodzi o cały mecz. Ta drużyna jest tak rozbita że jakby musieli jeszcze gonić wynik w meczu nie tylko w dwumeczu to słabo to widzę.
    Skoro ten bieg miałby być kluczowy, to nie ma sensu wystawiać tam waszego lidera, do Nickiego w 1 biegu, Skórnicki układając sobie różne warianty przebiegu tego meczu, musi w jednym założyć że Nicki jest nieuchwytny, albo wywozi waszych zawodników na pierwszym wirażu, takie wywiezienie Dudka w pierwszym biegu mogłoby się skończyć 1-5.

  33. Powrót do góry    #4303
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    nie uwazam, ze obecny sezon zwiastuje koniec porzadnego Protasiewicza.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Widzę, ze go nie znasz. On, jeśli mówi, że wróci silniejszy to wróci.
    Nie piszesz tego samego co @sobotch, jednocześnie przecząc mu?
    Daj już spokój, nie ma o czym dyskutować, to pierdoła, koniec tematu. Ciulu!

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Skoro ten bieg miałby być kluczowy, to nie ma sensu wystawiać tam waszego lidera, do Nickiego w 1 biegu, Skórnicki układając sobie różne warianty przebiegu tego meczu, musi w jednym założyć że Nicki jest nieuchwytny, albo wywozi waszych zawodników na pierwszym wirażu, takie wywiezienie Dudka w pierwszym biegu mogłoby się skończyć 1-5.
    Dla Falubazu lepiej byłoby, aby Skóra nic nie myślał, po prostu ma przydzielić zawodnikom takie numery, jakie im w chwili obecnej pasują. Najważniejsze by tor był taki, jakiego spodziewają się zawodnicy, tylko tyle. Taki, by równocześnie komisarz nie miał powodów do interwencji w przygotowanie i kosmetykę.

  34. Powrót do góry    #4304
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Mariusz zripostował ...szacun...a mógł nazwać papuasem

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lipa_PL za jego przydatny post!

    Malin017 (21-08-2018)

  36. Powrót do góry    #4305
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wicie rozumicie Skórnickiego zatrudniał klub więc nawet jeśli okazał się impotentem umysłowym jako trener to jednak klub go zatrudniał.Nie miałbym więc Skórze tego za złe że jest.
    Wyzywanie Zengiego raczej dobrej atmosfery nie wróży tymbardziej że liderzy(Protas,Dudek) dostają oklep regularnie od liderów innych drużyn.Już pisałem że szczęściem i tak jest ten Jensen bo ma sezon konia a wszystkie inne był kapiszonem z drobnymi wyskokami.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    lemur6666 (22-08-2018)

  38. Powrót do góry    #4306
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie zdobycie 48 punktów u siebie z Tarnowem byłoby już kwintesencją żenady w wykonaniu tej drużyny . Nie chcę już wracać do dyskusji sprzed kilku dni, ale mecz w Grudziądzu pokazał, że wyszło na moje i tutaj jest potrzebna większa przebudowa, a nie bazowanie na zawodnikach typu Zengota czy wiekowy Protasiewicz. Niektórym powinno dać to do myślenia.

    Mecz w Grudziądzu tragicznie poprowadzony przez Skórnickiego. Moim zdaniem pierwszy błąd był już w 5 wyścigu. Mamy wynik 16-8, od razu należalo reagować i dać z taktycznej za Thorssella Dudka albo Jensena na najsłabszą parę gości (Pawlicki - Buczkowski). Zwłaszcza, że Thorssell miał tutaj pierwsze pole i ktoś mocniejszy za niego mógłby je wykorzystać. Była szansa wygrać ten wyścig i wprowadzić trochę spokoju w szeregi drużyny. Dalej mamy wyścig 8 i brak taktycznej za ponownie Thorssella - tutaj akurat decyzja zrozumiała, bo każdy chyba zakładał, że Thorssell pokona Wieczorka, a robienie taktycznej na Artioma średnio ma sens. Z kolei jednak kompletnie niezrozumiały jest już brak zmiany w wyścigu 9. Jedzie Zengota, który do tej pory miał 0,w i problemy z płynnym pokonywaniem łuków. Nic w tym momencie nie usprawiedlia Skórnickiego, powinien być w tym biegu taktyk. Albo Protasiewicz albo Jensen. Dla Falubazu to był bardzo ważny mecz. A Skórnicki bawi się w dawanie szans. Po 1 biegu w którym Thorssell przegrał z Huckenbeckiem było widać, że nic z niego nie będzie. A w nagrodę do spółki z Zengotą dostali 7 biegów w których nie przywieźli nawet jednego punktu .

    Szczerze to ta drużyna zasługuje na spadek z perspektywy sezonu. Tak jak rok temu zasługiwał Toruń. Jednak IMO FZG jednak się obroni i wymęczy w niedziele te 50:40. Powinny jednak przyjść duże refleksje po tym sezonie. Jeśli jednak nie uda się zrobić tych 48 punktów z najsłabszą wyjazdowo drużyną no to odsyłam spowrotem do pierwszego zdania.
    TeamLindgren

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-08-2018)

  40. Powrót do góry    #4307
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Mnie natomiast nie zdziwi mecz na styku. Nicki znowu w sztosie, Bjerre solidny, a i Jamrog nie jest chłopcem do bicia.
    Ciśnienie przeogromne. Powodzenia dla obu ekip. Oby bez kontuzji, i niech wygra lepszy.

  41. Powrót do góry    #4308
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Bjerre solidny...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #4309
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie zdobycie 48 punktów u siebie z Tarnowem byłoby już kwintesencją żenady w wykonaniu tej drużyny . Nie chcę już wracać do dyskusji sprzed kilku dni, ale mecz w Grudziądzu pokazał, że wyszło na moje i tutaj jest potrzebna większa przebudowa, a nie bazowanie na zawodnikach typu Zengota czy wiekowy Protasiewicz. Niektórym powinno dać to do myślenia.

    Mecz w Grudziądzu tragicznie poprowadzony przez Skórnickiego. Moim zdaniem pierwszy błąd był już w 5 wyścigu. Mamy wynik 16-8, od razu należalo reagować i dać z taktycznej za Thorssella Dudka albo Jensena na najsłabszą parę gości (Pawlicki - Buczkowski). Zwłaszcza, że Thorssell miał tutaj pierwsze pole i ktoś mocniejszy za niego mógłby je wykorzystać. Była szansa wygrać ten wyścig i wprowadzić trochę spokoju w szeregi drużyny. Dalej mamy wyścig 8 i brak taktycznej za ponownie Thorssella - tutaj akurat decyzja zrozumiała, bo każdy chyba zakładał, że Thorssell pokona Wieczorka, a robienie taktycznej na Artioma średnio ma sens. Z kolei jednak kompletnie niezrozumiały jest już brak zmiany w wyścigu 9. Jedzie Zengota, który do tej pory miał 0,w i problemy z płynnym pokonywaniem łuków. Nic w tym momencie nie usprawiedlia Skórnickiego, powinien być w tym biegu taktyk. Albo Protasiewicz albo Jensen. Dla Falubazu to był bardzo ważny mecz. A Skórnicki bawi się w dawanie szans. Po 1 biegu w którym Thorssell przegrał z Huckenbeckiem było widać, że nic z niego nie będzie. A w nagrodę do spółki z Zengotą dostali 7 biegów w których nie przywieźli nawet jednego punktu .

    Szczerze to ta drużyna zasługuje na spadek z perspektywy sezonu. Tak jak rok temu zasługiwał Toruń. Jednak IMO FZG jednak się obroni i wymęczy w niedziele te 50:40. Powinny jednak przyjść duże refleksje po tym sezonie. Jeśli jednak nie uda się zrobić tych 48 punktów z najsłabszą wyjazdowo drużyną no to odsyłam spowrotem do pierwszego zdania.
    Nic dodać nic ująć. Mam dokładnie taką samą ocenę przebiegu meczu w Grudziądzu.
    Jeśli nie zrobimy tych 48 to zasługujemy na degradacje i budowanie wszystkiego od zera.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #4310
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie zdobycie 48 punktów u siebie z Tarnowem byłoby już kwintesencją żenady w wykonaniu tej drużyny . Nie chcę już wracać do dyskusji sprzed kilku dni, ale mecz w Grudziądzu pokazał, że wyszło na moje i tutaj jest potrzebna większa przebudowa, a nie bazowanie na zawodnikach typu Zengota czy wiekowy Protasiewicz. Niektórym powinno dać to do myślenia.
    Ale przecież każdy tutaj wie, że zarówno Zen jak i Pepe, to idealny materiał na doparowych. Prowadzić parę to oni mogą ale jak w sezonie pokażą, że są dobrze dysponowani. Nie wiem czy dobrze ciebie zrozumiałem z tym "bazowaniem" i "przebudową" ale jeśli miałeś na myśli fakt, ze trzeba się z nimi rozstać, to twierdzę, że się mylisz. Bo nie znajdziesz w ich miejsce, dwóch zawodników krajowych, z podobnym potencjałem, takich których można by było sprowadzić do ZG. Taki Pepe ma ważny kontrakt do 2020 roku włącznie. Czyli jeszcze 2 lata. I uważam, ze jest on w stanie, przez te 2 lata, dać sobie radę pod numerem parzystym. Podobnie jest z Zenem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4311
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bjerre solidny...
    Chcesz powiedzieć, że tak nie jest? Wczoraj w Szwecji fajny wynik. Tak wiem wyznacznikiem nie jest, tylko dlaczego każdy patrzy

  45. Powrót do góry    #4312
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Protasiewicz jako doparowy zawodnik nr 4-5 ok. Za Zengotę to już można byłoby zaleźć kogoś bardziej wartościowego. Gdyby nie fakt, że jest wychowankiem to większość bez żalu by go pożegnała. Z braku laku może zostać, chociaż ja nigdy jego fanem nie byłem i od początku byłem przeciwny jego powrotowi do ZG. Dostał szanse, jako jeden z liderów i moim zdaniem nie wykorzystał jej kompletnie, a wcale nie jest taki tani. Nie da się jednak ukryć, że podstawowym założeniem powinno być sprowadzenie konkretnego lidera w miejsce Thorssella i Gomólskiego (gdzie tych dwóch po niedzieli nie powinno być już w klubie).

    To jednak dyskusja na przyszłość. Na teraz priorytet to jest zrobienie 48 punktów z Tarnowem, a potem ew. wcale nie takie łatwe baraże. A powodów do optymizmu brak. Juniorzy kontuzjowani, Jensen mocno spuścił z tonu, Zengota tragedia, Thorssell tragedia, Dudek w kratkę. Jedynie Protasiewicz zaczął jechać trochę lepiej. Szkoda, że nie dano szansy chociaż raz w sezonie Smolinskiemu. Mógł być z niego większy pożytek niż z wiecznie zawodzącego Thorssella czy pierwszoligowca Gomólskiego.
    TeamLindgren

  46. Powrót do góry    #4313
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć, że tak nie jest? Wczoraj w Szwecji fajny wynik. Tak wiem wyznacznikiem nie jest, tylko dlaczego każdy patrzy
    w tym sezonie Bjerre ma z solidnoscia tylko jeden wspolny mianownik.
    Bardzo czesto zbiera solidny łomot 1-5 zarowno na wyjazdach jak i u siebie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #4314
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    . A powodów do optymizmu brak. Juniorzy kontuzjowani, Jensen mocno spuścił z tonu, Zengota tragedia, Thorssell tragedia, Dudek w kratkę. Jedynie Protasiewicz zaczął jechać trochę lepiej. Szkoda, że nie dano szansy chociaż raz w sezonie Smolinskiemu. Mógł być z niego większy pożytek niż z wiecznie zawodzącego Thorssella czy pierwszoligowca Gomólskiego.
    I bardzo fajnie! Jestem fanem stylu jazdy Protasa, tych fenomenalnych akcji z deflektorem przecinającym dmuchawce, napędzania się jak w beczce śmierci, prostowania maszyny i przeciskania się między rywalami... Miód! Jest tylko jedno ale: Ile razy w tym sezonie Skóra / komisarz przygotował taki tor, jaki pasuje Kapitanowi?

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  48. Powrót do góry    #4315
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Najgorsze w tym jest, ze przy całej żenadzie, która jedziemy w tym sezonie my nie mamy wcale taniej drużyny. Rolnicy i Toruń wiadomo, ale myśle ze nasz budżet jest na poziome Gorzowa ,nieco mniejszy niż Wrocław, ale większy niż Częstochowa i zdecydowanie większy niż GKM i Tarnów. A przy optymistycznym założeniu, że sie utrzymamy widoków na poprawę nie ma. W ogóle wydaje mi sie, że szykuje się nam liga dwóch prędkości. Toruń jeszcze chce się dozbroić, Czewa wymieni Musielaka na jakiegoś Jamroga, Przedpełskiego, Unia zostawi skład, Gorzów , Wrocław z jakas korekta pewnie tez. A my znowu w czarnej D... Ok możemy wziąć takiego Nickiego co gwarantuje raczej utrzymanie, ale przy takiej jeździe jak w tym roku medali też nie. A kto ma jeździć w beniaminku czy w GKM gdy Lagutę ktoś przechwyci to doprawdy nie wiem.

  49. Powrót do góry    #4316
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Tak przejrzałem posty z 3 dni...to prawda że Zen "cierpi" z powodu kobiety?
    ja rozumiem, że mu umiera ukochana/żona/matka..ale przez rozstanie takie dawanie dupy w niemal całym sezonie?
    facet startuje w wyścigach zapindalając ponad 100 km/h motorem bez hamulców i zapomina jak się to robi bo kobita od niego odeszła?
    przy całym szacunku dla niego, do tego jaki to sympatyczny koleś itd. ale jak Zen chce mieć "życie" w ZG po tym sezonie to powinien na te 3 ostatnie mecze [mam nadzieję]
    spiąć poślady i jechać najlepiej jak tylko potrafi, bo ma nam wszystkim kibicom Falubazu coś do udowodnienia.
    Ja póki co, jestem nim w tym sezonie mocno rozczarowany i kto wie czy nie najbardziej ze wszystkich tu startujących.

  50. Powrót do góry    #4317
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Tak czytam wywiad ze Skóra i..trener z Leszna, przyszły prezes również, Hampel w Lesznie,,,na Dudka sie czają....może to jakis szerszy plan wciągniecia Was do Hybrydy i stworzenia trio-Leszno,ZG,Rawicz-w kazdej lidze jedna druzyna?

  51. Powrót do góry    #4318
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Tak czytam wywiad ze Skóra i..trener z Leszna, przyszły prezes również, Hampel w Lesznie,,,na Dudka sie czają....może to jakis szerszy plan wciągniecia Was do Hybrydy i stworzenia trio-Leszno,ZG,Rawicz-w kazdej lidze jedna druzyna?
    To ja już wolę rugby na W69. Niech się rolniki ścigają same ze sobą

  52. Powrót do góry    #4319
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć, że tak nie jest? Wczoraj w Szwecji fajny wynik. Tak wiem wyznacznikiem nie jest, tylko dlaczego każdy patrzy
    Byku, ciul z tymi wynikami w Szwecji czy UK.

    Jacob też potrafi fajnie pojechać w tamtejszych ligach, a u nas bida z nedzą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  53. Powrót do góry    #4320
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    w tym sezonie Bjerre ma z solidnoscia tylko jeden wspolny mianownik.
    Bardzo czesto zbiera solidny łomot 1-5 zarowno na wyjazdach jak i u siebie.
    Wytłumacz to kibicom Torunia, dlaczego Kenio nie pojechał na MA tak "solidnie" jak piszesz? Choć drużynie punktów od tego nie przybyło, to Kenio okazał się psem ogrodnika. Nie pozwolił dostać się do jabłek GetWellowi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •