Strona 190 z 282 PierwszyPierwszy ... 90140180188189190191192200240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,506 do 8,550 z 12653

Wątek: Apator Toruń 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8506
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Pozwoliłem przeczytać wypociny,zastanawiam się tylko nad jednym,jest to 5 sezon z właścicielem Romanem Karkosikiem kolejny gdzie drużyna walczyła o najwyższe cele i co to wszystko przekreślamy.Jeden prezes,drugiemu prezesowi chce coś udowodnić,a my pomagamy wylewać te pomyje na klub.Tak samo jak ty byłem wczoraj w.......ny,zgadzam się z niektórymi wątkami tekstu,ale nie zgadzam się na totalną krytykę,wojnę z klubem.
    Nie piąty tylko siódmy i nie jedźcie tak na RK bo nie wiadomo kto i dlaczego tak postąpił w niedziele. Możliwe że dziś na konferencji Kryjom i Kurzawski zasłaniali Karkosika, aby nie robić syfu, może to wspomiany duet odwalił taki numer w niedziele. Nie wiemy sami do końca jak było, poczekajmy i nie wjeżdżać na człowieka, który może być bez winy ! Ogarnijcie sie

  2. Powrót do góry    #8507
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    a czemu nie przypomnisz roku 2004 kiedy to Sparta pozbawiona dwóch zawodników w 5 odjechała mecz o mistrzostwo?
    Przypomnij jeszcze jak Sparta olała (walkower) w 2011 PO...

  3. Powrót do góry    #8508
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Chcieli zrobić wałek i wk..... różową koszulę to trzeba było wystawić L4 Miedziakowi i powiedzieć, że ma zadzioszke i nie spełniamy wymogu ksm a oni nawet wala nie potrafią zrobić.
    Przeliczyli się, bo Dowhan to też wytawny gracz i tak szybko nie rzuca kart gdy przeciwnik blefuje Nieraz mówi sprawdzam i wygrywa.

    Taki pokerek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #8509
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    tak? to po co pytasz czemu Sparcie nie odebrano medalu? sytuacje diametralnie różne a ty usilnie próbujesz stwierdzić, że identyczne.
    Mój post był odpowiedzią na wypowiedź Mariusza, który stwierdził, że warunkiem do uzyskania medalu DMP jest odjechanie wszystkich meczy w sezonie. Ja mu wskazałem, że wcale tak nie jest. Teraz rozumiesz?

  5. Powrót do góry    #8510
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2013
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Już bez przesady. Sześć startów Warda, Miedzińskiego i Przedpełskiego gwarantowało emocje. Meczu by nie wygrali, ale na pewno godnie powalczyli, wyszliby do kibiców Apatora, nagrodzeni brawami za podjęcie walki. Nie byłoby się czego wstydzić. Byłby zasłuzony srebrny medal, zima, pewnie wzmocnienie jakimś konkretnym grajkiem i walka o DMP 2014. Sezon 2013 poszedłby w zapomnienie. Tak pozostał tylko smród.

  6. Powrót do góry    #8511
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Przypomnij jeszcze jak Sparta olała (walkower) w 2011 PO...
    te, a zdobyli wtedy medal? tym niemniej również takiego zachowanie klocowej nie popieram i którą uważam za takie same badziewie jak wasz ****osik i inne biznesmeny w sporcie

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Mój post był odpowiedzią na wypowiedź Mariusza, który stwierdził, że warunkiem do uzyskania medalu DMP jest odjechanie wszystkich meczy w sezonie. Ja mu wskazałem, że wcale tak nie jest. Teraz rozumiesz?
    weź pod uwagę w jakich warunkach Sparta nie odjechała tego meczu, karkosiki nie odjechały z argumentacją w stylu " nie bo nie"

  7. Powrót do góry    #8512
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Nie piąty tylko siódmy i nie jedźcie tak na RK bo nie wiadomo kto i dlaczego tak
    postąpił w niedziele. Możliwe że dziś na konferencji Kryjom i Kurzawski zasłaniali Karkosika, aby nie robić syfu, może to wspomiany duet odwalił taki numer w niedziele. Nie wiemy sami do końca jak było, poczekajmy i nie wjeżdżać na człowieka, który może być bez winy ! Ogarnijcie sie
    Janek Zabik wczoraj w prywatnej rozmowie powiedzial ze boss (karkosik) wydal takie polecenie i nie ma dyskusji.

  8. Powrót do góry    #8513
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach

    lol
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  9. Powrót do góry    #8514
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Chcieli zrobić wałek i wk..... różową koszulę to trzeba było wystawić L4 Miedziakowi i powiedzieć, że ma zadzioszke i nie spełniamy wymogu ksm a oni nawet wala nie potrafią zrobić.
    Niespełnienie dolnego KSM to nie powód do nieodjechania meczu - mecz się odbywa składem poniżej KSM i 50k kary.

  10. Powrót do góry    #8515
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    weź pod uwagę w jakich warunkach Sparta nie odjechała tego meczu, karkosiki nie odjechały z argumentacją w stylu " nie bo nie"
    Rozmowa była na zupełnie inny temat. Dopóki nie będziesz w stanie tego wyłapać, jakakolwiek dalsza wymiana zdań między nami będzie pozbawiona sensu.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 23-09-2013 o 17:55

  11. Powrót do góry    #8516
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    alienisko nie przesadzaj, to tak do fotki zrobione czy na powaznie ktoś to tam postawił?

    Sport u was przetrwa, nikt nie zrobi tego miastu, aby na takim stadionie się odbywały wystawu gołębi
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #8517
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Rozmowa była kompletnie na inny temat. Dopóki nie będziesz w stanie tego wyłapać, dopóty jakakolwiek dalsza wymiana zdań między nami będzie pozbawiona sensu.
    bredzisz. podajesz przykład, że Sparta zaliczyła również jeden wo i dlatego medal jej się nie należał ( zgodnie z tym co napisał Mariusz ) ale już nie nurtuje ciebie dlaczego tego meczu nie odjechała. w przypadku unibaxików sprawa jest jasna.

  13. Powrót do góry    #8518
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    No chyba na poważnie.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  14. Powrót do góry    #8519
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    nie po to RK kazał nie jechać żeby utrzeć nosa różowemu żeby teraz się wycofywać. to by było przyznanie się do błędu.

  15. Powrót do góry    #8520
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    bredzisz. podajesz przykład, że Sparta zaliczyła również jeden wo i dlatego medal jej się nie należał ( zgodnie z tym co napisał Mariusz ) ale już nie nurtuje ciebie dlaczego tego meczu nie odjechała. w przypadku unibaxików sprawa jest jasna.
    Serio? Gdzie ja napisałem, że Sparcie nie należał się medal? Weź się koleś przestań pogrążać...

  16. Powrót do góry    #8521
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2013
    Postów
    391
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co ty niby chcesz mi wyjsnic? Moze o zawodnikach oprocz Golloba wyrazal sie zawsze z szacunkiem? To chcesz mi wytlumaczyc?
    Przerasta cie to?
    Też się wetnę,
    Napisz błaźnie jakich to zawodników toruńskiego klubu w sportowym sensie obraziłem, oczywiście poza gollobami?
    To cie może przerosnąć, ale nie dlatego że jesteś głupcem, bo jesteś, ale dlatego że perfidnie kłamiesz, jako że takie coś nie miało miejsca. Podobnie rzecz ma się ze sponsorami.

  17. Powrót do góry    #8522
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    bossem moze byc też Kurzawski

  18. Powrót do góry    #8523
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    No chyba na poważnie.
    Eee tam, żużel jak był tak będzie, tylko oczywiście nie moze się obejść bez dotkliwej kary adekwatnej do wydarzenia. Myśle że władze staną na wysokości zadania.

    Ale chyba mało kto pozwoli aby żużel w Toruniu legł w gruzach. Wszystko zależy od ruchy pewnego bogacza.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #8524
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Serio? Gdzie ja napisałem, że Sparcie nie należał się medal? Weź się koleś przestań pogrążać...


    tutaj, proszę "To dlaczego w 2007 roku Sparcie nie odebrano brązowych medali?" wyraźne domaganie się odebrania tychże medali bo zaliczyli jeden wo, ale dlaczego to cię nie zainteresuje.

  20. Powrót do góry    #8525
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    bossem moze byc też Kurzawski
    Chodzilo o Romana.

  21. Powrót do góry    #8526
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez alienisko Zobacz posta
    Jakby się komuś chciało poczytać moje wypociny. Przypomniałem sobie, że kiedyś miałem bloga
    http://andrzej.chrystyniak.pl/725/sport-umarl/
    Dobre anielisko dobre

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  22. Powrót do góry    #8527
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    mhsol ładny avatar
    Stefek w końcu pokazał w naszych barwach na co go stać.

    Ward musi być.

  23. Powrót do góry    #8528
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Cześc

    Serdecznie pozdrowienia z zasłużonych wakacji przesyłają kibice Unii Leszno .
    Jest fajnie ,ładna pogoda a co u was nowego słychac ???Już na pewno w blasku złota paradujecie po Toruniu .
    Nie mogę sie doczekac kiedy zobaczę zdjęcia .
    Nie ma co zazdroszcZe trochę tego wielkomiejskiego blichtru ,tego poukłądanego klubu ,tych ludzi z fasonem na stanowiskach .Mam nadzieję że kiedyś doczekam tego w Lesznie .
    Najbardziej żałuję ,że straciliśmy Sławka Kryjoma ...wierzę że jeszcze kiedyś będzie biegał z notesem po leszczynskiej stronie .Jets wart każdych p[ieniędzy .....

    Gratki dla najwaleczniejszej ekipy jaką znam .Zlepek fajnych oddanych kibicom chłopaków .Za takimi można w ogień iśc ....

    ech ...gdyby tak kiedyś w Lesznie .....rozmarzyłem się .

    No nic .Pozdrawiam i czekam z niecierpliwośią na odpowiedź ....

    ciaoooooo....!!!

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    Bruczkow (23-09-2013), Kibic_2005 (23-09-2013), alienisko (23-09-2013)

  25. Powrót do góry    #8529
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    tutaj, proszę "To dlaczego w 2007 roku Sparcie nie odebrano brązowych medali?" wyraźne domaganie się odebrania tychże medali bo zaliczyli jeden wo, ale dlaczego to cię nie zainteresuje.
    1.Mariusz napisał, że warunkiem koniecznym do wywalczenia medali DMP jest odjechanie przez zainteresowany zespół wszystkich spotkań w sezonie.

    2.Ja stwierdziłem, że to nieprawda, ponieważ Sparta w 2007 roku wywalczyła brązowe medale, mimo oddania walkowera. Swoją opinię wyraziłem w pytaniu, które każdy człowiek potrafiący czytać ze zrozumieniem zinterpretowałby w ten sposób: "Mariusz, jeśli jest tak jak piszesz, to dlaczego w 2007 roku Sparcie nie odebrano brązowych medali?". To nie było pytanie, którym domagałbym się odebrania Sparcie medali. To było pytanie, którym wyraziłem, że nie zgadzam się z tezą postawioną wcześniej przez Mariusza.

    3.Twoje braki w prawidłowej interpretacji tekstu pisanego doprowadziły do zupełnie bezsensownej dyskusji.

  26. Powrót do góry    #8530
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Normalnie pisać się nie chce
    Do tego wyszedłem na totalnego kretyna wierząc w czystość intencji w decyzjach klubowych.
    Teraz też chcę wierzyć, że była to słuszna decyzja, ale niestety po konferencji nie znajduję uzasadnienia dla tej decyzji.
    Dlatego jako toruński kibic nie mogę pogodzić się z tym co stało się wczoraj.

    A co do samej konferencji. No cóż:
    - czy brak Golloba uprawniał do takiej decyzji - ABSOLUTNIE NIE. Przecież Warda stać było na 15 pkt w 7 startach, Miedziaka na 12 w 7, Pawełka na 10 w 7, a pozostałą czwórkę na 7 pkt. Przecież w Czewie też byliśmy w czarnej dziurze, a jednak awansowaliśmy dalej.
    - czy przewodniczący rady nadzorczej ma prawo do podejmowania takich decyzji jednoosobowo - ABSOLUTNIE NIE. Bo nawet jeśli zarząd umocował tego człowieka do jednoosobowego decydowania, to na pewno nie umocował go do podejmowania decyzji na szkodę spółki. A szkoda jest bo kary będą z całą pewnością i mam nadzieję, że ów człowiek pokaże honorową twarz i spłaci część tej kary samodzielnie, bo przecież to były jego decyzje.
    - czy na prośbę prezesa kibice się nie odwrócą od drużyny - CZĘŚĆ NA PEWNO SIĘ NIE ODWRÓCI - ale mi po raz pierwszy przeszło przez myśl czy warto kupować karnet. Kupuję go już prawie od 20 lat. Kupowałem go nawet w czasach gdy mogłem go mieć za darmo. A teraz mam wątpliwości.

    Czuję żal do osób które podjęły tę decyzję i czekam na kary. Może wówczas w odwołaniach będzie więcej konkretów.

    Mam tez nadzieję, że właściciel klubu pokaże że był to głupi błąd w decyzjach osób zarządzających, wyciągnie w stosunku do właściwych osób, adekwatne konsekwencje,
    zyska licencję dla klubu i zbuduje skład, który da nam wiele emocji.
    Tylko kto będzie chciał z nami jechać. Aż się boję tych gwizdów na każdym stadionie na którym pojawi się nasza drużyna

    PS.
    Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
    W tej sytuacji trudno zachować jednak wierność, a z mojej dumy bycia żużlowym toruńczykiem pozostał na chwilę obecną wstyd.

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 23-09-2013 o 18:16
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #8531
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    1.Mariusz napisał, że warunkiem koniecznym do wywalczenia medali DMP jest odjechanie przez zainteresowany zespół wszystkich spotkań w sezonie.

    2.Ja stwierdziłem, że to nieprawda, ponieważ Sparta w 2007 roku wywalczyła brązowe medale, mimo oddania walkowera. Swoją opinię wyraziłem w pytaniu, które każdy człowiek potrafiący czytać ze zrozumieniem zinterpretowałby w ten sposób: "Mariusz, jeśli jest tak jak piszesz, to dlaczego w 2007 roku Sparcie nie odebrano brązowych medali?". To nie było pytanie, którym domagałbym się odebrania Sparcie medali. To było pytanie, którym wyraziłem, że nie zgadzam się z tezą postawioną wcześniej przez Mariusza.

    3.Twoje braki w prawidłowej interpretacji tekstu pisanego doprowadziły do zupełnie bezsensownej dyskusji.
    w to , że jesteś tak głupi nie uwierzę, ale wiem na pewno, iż robisz to celowo. pojmij wreszcie, że Sparta walkower w Toruniu w rz sezonu 2007 walkower musiała oddać bo nie miała składu i dlatego ten mecz mimo, że w zgodzie z regulaminem zaliczony jako wo nie może być traktowany jako celowo nie odjechany. karkosik meczu z niedzieli ostatniej kazał nie odjechać celowo i perfidnie.

  28. Powrót do góry    #8532
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Dobra, koniec. Nie będę tu innych męczył wymianą zdań z typem, który jest umysłowo na poziomie wczesnej szkoły podstawowej. 17 postów, a ty dalej nie załapałeś jaki był sens wypowiedzi. Szkoda czasu i klawiatury.

  29. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    alienisko (23-09-2013), bananio (24-09-2013), kOrEa (24-09-2013), versus (24-09-2013)

  30. Powrót do góry    #8533
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    COVAL nie pękaj rozejdzie się po kościach. Nie jeden klub ma nie jedno za uszami. Przyjdzie następna afera,skandal nowy przyćmi stary i itd. Za 5 lat kibice już nie będa tak tego pamiętać

  31. Powrót do góry    #8534
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    to że się rozejdzie to jestem pewien. nikt nie skasuje klubu który jest wypłacalny i ma najlepszy stadion. za mało jest dobrych ośrodków.
    jedyne co teraz może pomóc w sytuacji to jakieś oświadczenie RK o co ku.wa chodzi... nie wierzę po prostu że zrobił to z powodu głupiego esemesa od różowego.
    w pale mi się to po prostu nie mieści i od wczoraj nie mogę dojść do siebie.

  32. Powrót do góry    #8535
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dobra, koniec. Nie będę tu innych męczył wymianą zdań z typem, który jest umysłowo na poziomie wczesnej szkoły podstawowej. 17 postów, a ty dalej nie załapałeś jaki był sens wypowiedzi. Szkoda czasu i klawiatury.

    i vice versa. z umysłowym impotentem, który dodatkowo w sposób obrzydliwy i perfidny wykorzystując zupełnie inne przypadki innych drużyn próbuje zanegować słuszną tezę, że karkosikom żaden medal się uczciwie NIE NALEŻY nie ma sensu dyskusji.

  33. Powrót do góry    #8536
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    - czy brak Golloba uprawniał do takiej decyzji - ABSOLUTNIE NIE. Przecież Warda stać było na 15 pkt w 7 startach, Miedziaka na 12 w 7, Pawełka na 10 w 7, a pozostałą czwórkę na 7 pkt. Przecież w Czewie też byliśmy w czarnej dziurze, a jednak awansowaliśmy dalej.
    Szczere pytanie: czy naprawdę uważasz, ze kwalifikacja ucieczki ze stadionu w Zielonej jako decyzji uprawnionej lub też nieuprawnionej w JAKIKOLWIEK sposób zależy od szans na zwycięstwo w tym meczu?

  34. Powrót do góry    #8537
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    to że się rozejdzie to jestem pewien. nikt nie skasuje klubu który jest wypłacalny i ma najlepszy stadion. za mało jest dobrych ośrodków.
    jedyne co teraz może pomóc w sytuacji to jakieś oświadczenie RK o co ku.wa chodzi... nie wierzę po prostu że zrobił to z powodu głupiego esemesa od różowego.
    w pale mi się to po prostu nie mieści i od wczoraj nie mogę dojść do siebie.
    Ja tez nie mogę i również nie wierze. Gdy by RK miał wy****** na klub to by pewnie pozwolił im jechac bo co go to już teraz interesuje. Więc albo ma jakies plany wobec przyszłości żużla albo decyzja o olaniu spotkania nie padła z jego ust.

  35. Powrót do góry    #8538
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez aussie83 Zobacz posta
    Też się wetnę,
    Napisz błaźnie jakich to zawodników toruńskiego klubu w sportowym sensie obraziłem, oczywiście poza gollobami?
    To cie może przerosnąć, ale nie dlatego że jesteś głupcem, bo jesteś, ale dlatego że perfidnie kłamiesz, jako że takie coś nie miało miejsca. Podobnie rzecz ma się ze sponsorami.
    Nie bardzo rozumiem co mam ci jeszcze udowadniac.
    Nie mam dokladnej pewnosci czy o sponsorach pisales ty czy twoj siusiak,nie zmienia to jednak faktu,ze nadajecie na tych samych falach i sie pieknie uzupelniacie.
    Nie mam zamiaru grzebac w archiwach i szukac tego bekotu na temat "pracownikow unibaxu",sytuacji z meczu w Zielonej Gorze gdzie wyzywano nie tylko Golloba, o szmacie ktora tam zawisla a i teksty o sponsorach utkwily mi w pamieci i to w sumie nie ze wzgledu na twoje lub siusiaka wypociny a celna riposte Morciasza lub uzytkownika Korea.
    Masz czas to szukaj,ja sobie toba glowy nie bede zawracal a i czasu na ciebie marnowal nie bede.Nie jestes tego wart.Bardziej pozyteczne jest dlubanie w nosie niz szukanie twoich wypocin.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2013 o 18:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #8539
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Chodzilo o Romana.
    Wygląda na to, że Senator pięknie rozegrał ten żużlowy poker z Karkosikiem. Bo chyba nie wierzycie, że decyzje takiej wagi podejmują marionetki pokroju Kurzawskiego czy Jankowskiego. Albo jakaś malowana Rada Nadzorcza, tudzież osobnik desygnowany do przyjmowania shitu na klatę zwany menadżerem. Dwóch facetów pociągających za sznurki, rozegrało swoją małą wojenkę, nie licząc się kompletnie z pospólstwem. Hocki dopiero się zaczną, jeśli RK rzeczywiście tak zareagował emocjonalnie, to ciekawa będzie zima w kuluarach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Rafiozi (23-09-2013)

  38. Powrót do góry    #8540
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    i vice versa. z umysłowym impotentem, który dodatkowo w sposób obrzydliwy i perfidny wykorzystując zupełnie inne przypadki innych drużyn próbuje zanegować słuszną tezę, że karkosikom żaden medal się uczciwie NIE NALEŻY nie ma sensu dyskusji.
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przecież ja również uważam, że Toruniowi nie należy się medal.
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Toruń nie zasłużył na medale, bo zakpił sobie z kibiców oraz ze sportowej rywalizacji, a nie dlatego, że nie spełnił jakichś wydumanych "warunków podstawowych".
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    1.Falubaz
    2.(brak medalu)
    3.Unia

    Tak powinno być.
    OK, teraz już naprawdę kończę. Poszukaj jakichś korespondencyjnych kursów czytania ze zrozumieniem. Może znajdą się ludzie, którzy wypełnią twoje braki w edukacji.

  39. Powrót do góry    #8541
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Wygląda na to, że Senator pięknie rozegrał ten żużlowy poker z Karkosikiem. Bo chyba nie wierzycie, że decyzje takiej wagi podejmują marionetki pokroju Kurzawskiego czy Jankowskiego. Albo jakaś malowana Rada Nadzorcza, tudzież osobnik desygnowany do przyjmowania shitu na klatę zwany menadżerem. Dwóch facetów pociągających za sznurki, rozegrało swoją małą wojenkę, nie licząc się kompletnie z pospólstwem. Hocki dopiero się zaczną, jeśli RK rzeczywiście tak zareagował emocjonalnie, to ciekawa będzie zima w kuluarach.
    Rozegrali sobie partyjke pokerka, X zablefował a Y sprawdził i wygrał.

    Szkoda tylko ,że prawda raczej nie wyjdzie na światło dzienne, a smród zostanie wokół klubu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #8542
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Właśnie dostałem ciekawy telefon w naszej sprawie.Duzo się nie dowiedziałem bo jutro mam spotkanie w tej sprawie. Ale do piątku ma sie wiele wyjaśnić tyle sie właśnie sam dowiedziałem ze będzie niezly smród bo jedni drugich chcieli wykolegować.Stad taka decyzja RK.

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  41. Powrót do góry    #8543
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Właśnie dostałem ciekawy telefon w naszej sprawie.Duzo się nie dowiedziałem bo jutro mam spotkanie w tej sprawie. Ale do piątku ma sie wiele wyjaśnić tyle sie właśnie sam dowiedziałem ze będzie niezly smród bo jedni drugich chcieli wykolegować.Stad taka decyzja RK.
    Tak jak na dzisiejszej konferencji się działo
    Myślisz ,że RK bedzie się medialnie kócił z RD? Chyba sam w to nie wierzysz.

    Nie robili by dziś tej beznadziejnej konferencji.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #8544
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    mamy jednym z najleszych fighterow. Ward, Holder, Gollob. A jestesmy i bedziemy kojarzeni z marudzeniem na tor i wczorajszym syfem.

    wczoraj myslalem, ze nic nie zepsuje radosci ze srebra. Dzis jeszcze myslalem, ze wczorajsi aktorzy nie sa w stanie mnie jeszcze bardziej w****. Udalo im sie, zwolali konferencje. Strach jutro wlaczyc neta.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    alienisko (23-09-2013)

  44. Powrót do góry    #8545
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Jutro będę na spotkaniu dzis tylko przez tel usłyszałem że sprawa ma 2 dno i jak zawsze tak się kończy jak do sportu wkracza polityka

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  45. Powrót do góry    #8546
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    OK, teraz już naprawdę kończę. Poszukaj jakichś korespondencyjnych kursów czytania ze zrozumieniem. Może znajdą się ludzie, którzy wypełnią twoje braki w edukacji.

    to po co włączałeś w to Spartę? nawet jeśli Mariusz napisał, że medal się nie należy gdy nie odjechało się wszystkich spotkań, Sparta odjechała de facto wszystkie bo tego z wo jakby chciała tak nie mogła, karkosik mógł.

  46. Powrót do góry    #8547
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Jutro będę na spotkaniu dzis tylko przez tel usłyszałem że sprawa ma 2 dno i jak zawsze tak się kończy jak do sportu wkracza polityka

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Sprawa może mieć i trzy dna, ale tacy ludzie nie rozgrywają takich gierek na oczach wygłodniałych zawistnych Polaczków.

    Jakby mieli publicznie to rozegrać, to jeden z nich musiałby polec w tej gierce , a to watpliwe aby któryś z nich poszedł na taki bój.

    Ale tutaj już można się spodziewać wszystkiego, bo sprawa nie jest taka błacha i pójdzie o spore sumy TV, SE i inni.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #8548
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Ksiądz na Pana, Pan na Księdza a nam biednym zewsząd nędza
    Powiem tak ci z rady vipowsko sponsorskiej juz rano dostali smsmy zeby nie jechali do ZG
    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  48. Powrót do góry    #8549
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Powiem tak ci z rady vipowsko sponsorskiej juz rano dostali smsmy zeby nie jechali fo ZG
    To by tłumaczyło dlaczego Kurzajewski przywiózł z powrotem te 30 biletów dla vip-ów toruńskich.

    Ale czemu nikt nie powiedział o tym fakcie kibicom toruńskim ? Którzy to naginali kawał drogi do ZG na ten mecz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #8550
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To by tłumaczyło dlaczego Kurzajewski przywiózł z powrotem te 30 biletów dla vip-ów toruńskich.

    Ale czemu nikt nie powiedział o tym fakcie kibicom toruńskim ? Którzy to naginali kawał drogi do ZG na ten mecz ?
    Juz napisałem prędzej ze nam zewsząd nędza

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •