Strona 103 z 174 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,635 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4591
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Tatarska Strzala to byl Rif Saitgarjejew nie bedac zlosliwym a Emil od 3 lat lat tj popierdólka dlaczego......? Nie mam pojecia.
    Od 3 lat? Czyli w 2015 był popierdółką, będąc jednocześnie jednym z najlepszych żużlowców świata? Serio, nie mam pojęcia jak to poskładałeś...

  2. Powrót do góry    #4592
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ja to się najbardziej dziwię że Sajfutdinow tak obniżył loty. Wygląda jakby zbliżał się do emerytury. Czy z Tatarskiej Strzały już nic nie zostało?...
    Tatarska Strzała była i będzie tylko jedna. Emilowi daleko do Rifa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Powrót do góry    #4593
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Tatarska Strzala to byl Rif Saitgarjejew nie bedac zlosliwym a Emil od 3 lat lat tj popierdólka dlaczego......? Nie mam pojecia.
    chyba za duzo strzalow na torze w krotkim czasie .. glowa juz nie ta .. tak mi sie zdaje
    pyra

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Aussie (14-06-2017)

  5. Powrót do góry    #4594
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    chyba za duzo strzalow na torze w krotkim czasie .. glowa juz nie ta .. tak mi sie zdaje
    Absolutnie się nie zgadzam. Jak ma na czym jechać to obiera takie ścieżki, że głowa mała.
    Nie wiem czy słyszeliście Barona przed chwilą, ale mówił, że część naszych jeździła na zeszłorocznych silnikach 😱😱😱 od jutra jak pogoda pozwoli do soboty treningi na smoku z nowymi rzekomo jednostkami.

  6. Powrót do góry    #4595
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Od 3 lat? Czyli w 2015 był popierdółką, będąc jednocześnie jednym z najlepszych żużlowców świata? Serio, nie mam pojęcia jak to poskładałeś...
    ok od 2 lat ale......................dla mnie Emil obnizyl loty po upadku w Gp w Pradze i chyba bylo to 3 lata temu ale glowy nie dam pzdr

  7. Powrót do góry    #4596
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    byczku ale kazdy z nich tak ma ... czy to emil czy to niki czy greg .. a sam miales przyklad golloba w grudziadzu... ale musi byc jeszcze to cos ? co u emila w oczach coraz mniej widac ! jak mniej widac bylo u golloba nikiego i u herbiego tez widac ! z tej trojki greg mial najmniej takich ... jakby to okreslic ? krytycznych zdarzen torowych .. upadkow wypadkow i konsekwecji !
    pyra

  8. Powrót do góry    #4597
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    ok od 2 lat ale......................dla mnie Emil obnizyl loty po upadku w Gp w Pradze i chyba bylo to 3 lata temu ale glowy nie dam pzdr
    Hehehe, upadek w Pradze był 7 lat temu. Chyba się kiepsko interesujesz żużlem.

    Ale nie to jest najważniejsze. Sajfutdinov po tym wypadku faktycznie miewał gorsze okresy, ale miewał też świetne jak np. pierwszą połowę 2013, drugą połowę 2014 czy właśnie 2015 (zwłaszcza drugą połowę, gdzie momentami jeździł wręcz fenomenalnie). Także teza, że kraksa w Pradze 2010 to był moment przełomowy, po którym zaczął się zjazd, jest mocno naciągana.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-06-2017)

  10. Powrót do góry    #4598
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Jeśli nie zmienią się przepisy to Lambert na 99% nie pojedzie w Ekstralidze w przyszłym roku

  11. Powrót do góry    #4599
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Moim zdaniem to naprawdę obniżył loty po ten kontuzji barku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #4600
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Spoko mozesz gwarantowac spadek.Ja twierdze ze bylby ciekawy sezon, moze nie zakonczony medalem ale emocjonujacy. Jak narazie to skladem Pawlicki Pedersen Sajfutdinow kildemand zdobylismy 7 miejsce. Tez nie tak daleko od spadku, a gdyby nie to ze cofneli baraze to kto wie moze bysmy juz smigali w 1 lidze. Ale jasne, mozemy dalej tkwic w marazmie i czekac az nasze torpedy wreszcie "odpalą" nie podejmujac ryzyka.
    Niezrozumielismy sie. Mnie też nie przekonują nazwiska w składzie, i bardziej mi odpowiada wizja Wrocławska.Ale Wroclaw do tego co ma w tej chwili dochodził 5 lat. I raczej nie było to w pełni swiadome, tylko spowodowane ograniczeniami budzetowymi. Ileś lat balansowali na granicy spadku. A Ty chcesz w rok osiągnąć coś co Wrocław budował 5 lat. Drastyczne przebudujesz skład, to masz ryzyko jazdy o utrzymanie, jak dla mnie to nie robi problemu jeśli pozbeda się Pedersena to im to wybacze. No i jeszcze pod warunkiem że nie będą prezentować się jak dziecko we mgle.
    Co do leszczynskiej polityki kadrowej to mam czasem wrażenie że wygląda to tak:
    Igła: Prezes dwóch zawodników przysłalo nam propozycję startów w przyszłym sezonie, jeden chce 50 tys zł za podpis, 3 tys za pkt, brak gwarancji startu. Drugi 300 tys zł za podpis, 6 tys za pkt, sponsor na GP,
    Prezes: Igła bierzemy tego drugiego, co będziemy wielce analizować, statystyk tak nie posiadasz, a droższy znaczy lepszy.

  13. Powrót do góry    #4601
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Zawodnicy z górnej półki z potencjałem a wyniku brak. To że przegrywamy mecze z Wrocławiem czy Gorzowem to nie jest może taka tragedia ale tragedią jest styl. Przed sezonem porażka z Wrocławiem na Olimpijskim czy w Gorzowie była raczej wkalkulowana. Mam wrażenie że mamy drużynę indywidualistów, jedynym osobom którym zależy to chyba tylko młodzi i może Zengi. Może co niektórzy traktują Leszno jak ostoję przed emeryturą. Jeżeli nastały czasy twardych torów to trzeba sie do nich przyzwyczaić. Jeżeli na treningu nie ma całej druzyny tylko nieliczni to raczej trudno o wynik. Poza tym starty, starty i jeszcze raz starty. Przecież kazdy wie że start to połowa sukcesu. Jeżeli przyszło nam jeździć na torach na których cięzko jest wprzedzać to dlaczego w dalszym ciągu mamy fatalne starty? Brak startów, przygotowania, sprzet nie dopasowany, brak nastawienia mentalnego to ja sie pytam czy my mamy w drużynie profesjonalistów? Poza tym jak jeden z drugim widzi że zewnętrzna nie "niesie" to po jakiego grzyba odjeżdża od krawężnika?
    Myslałem że Baron będzie chociaż potrafił zmotywować całą drużynę a tu nici, poza tym po co tak długo czeka z ewentualna taktyczną. Nie mógł we Wrocku po wygranym 8 biegu do 9 jako taktyczną wstawić drugi raz Pająka z Emilem. Teraz organizują zgrupowanie bo im się zimnej wody do d... nalało, zgrupowanie powinno byc przed kazdym meczem dla wszystkich obowiązkowe. Mam wrażenie że mimo wszystko u siebie wygramy z Czewą, zawodnicy sobie kieszenie nabiją, wszyscy będą sie zachwycać że już wszystko jest OK, następnie pojedziemy do Zielonej Góry i dostaniemy nieźle w palnik w kiepskim stylu obyśmy tylko bonusa obronili. Takiej jazdy naszych jak z Wrocławiem nie da sie oglądać.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  14. Powrót do góry    #4602
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Havel ważniejszy mecz od ZIelonej będzie w czwartek w Rybniku. To prawdopodobnie mecz o play-offy. Jeśli Emil z Jankiem się pozbierają ze sprzętem i startami to możemy tam wygrać ale jak zwykle "jeśli". Czasu co raz mniej a nie wiem czy w tydzień coś nasi zmienią ze sprzętem. Wiadomo może o której dziś zamierzają trenować?

  15. Powrót do góry    #4603
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Havel ważniejszy mecz od ZIelonej będzie w czwartek w Rybniku. To prawdopodobnie mecz o play-offy. Jeśli Emil z Jankiem się pozbierają ze sprzętem i startami to możemy tam wygrać ale jak zwykle "jeśli". Czasu co raz mniej a nie wiem czy w tydzień coś nasi zmienią ze sprzętem. Wiadomo może o której dziś zamierzają trenować?
    Umknął mi ten zaległy z Rybnikiem ale w Rybniku też nie będzie łatwo, Grisza, Lindgren, Fricke, Woryna jakoś tego nie widzę z taką dyspozycją jak do tej pory.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  16. Powrót do góry    #4604
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Abstrahując od ligowej mizeri dobry występ wczoraj Smyka w Ostrowie. Mimo dwóch sliwek wstydu absolutnie nie było.

  17. Powrót do góry    #4605
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,449
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Nie wygramy juz zadnego meczu na wyjezdzie. A i z Toruniem w tej chwili pewnie bysmy tez przegrali.

  18. Powrót do góry    #4606
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,098
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Odpalam sobie internet i na Przeglądzie Sportowym coś mi się skojarzyło z nasza drużyną . Bramkarz reprezentacji Polski U-21 BARTŁOMIEJ DRĄGOWSKI O RYWALACH: MOŻNA MIEĆ GWIAZDY, A NIE MIEĆ DRUŻYNY. Coś w tym jest...

  19. Powrót do góry    #4607
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Do wejscia do play off nie potrzebne nam wygrane na wyjezdzie...a wysokie zwyciestwa w Lesznie i na tym sie powinien Baron..
    Bonusy z Rybnikiem Czewa Toruniem Grudziadzem Falubazem , dadza nam play off

  20. Powrót do góry    #4608
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Wczesniej zaryzykowali z niechcianym Woffinndenem.
    No zaryzykowali ale wielkiego planu to w tym chyba nie było. W 2012 9 miejsce w lidze a w 2013 byli kandydatem do spadku. Utrzymali się m.in. właśnie dzięki Woffindenowi ale wątpię żeby to przewidzieli. No i tak jak ktoś tu napisał - nie wszystko w Sparcie zaskoczyło od razu, dochodzili do obecnego stanu przez ostatnie lata. Mam wrażenie że podobnie może być z Rybnikiem, inwestycja we Fricke'a i Worynę może przynieść rezultaty.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #4609
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Dzisiaj na nsport w "speedway+" powiedzieli że mecz Wrocław-Rybnik został odwołany bo nie rozegrano jeszcze pierwszego spotkania między tymi drużynami (z 2 kolejki). Więc może ktoś wie skoro tak to z jakiej paki my jedziemy w niedzielę z Czewą?

    Jak patrzę na prognozy to widzę w piątek i w sobotę deszczyk we Wrocławiu - komisarz, ubijanie toru etc wiemy co to oznacza. Znowu Wrocław sobie wybiera dni meczów w których jechać? A w Grudziądzu jak przyjechał Toruń to jechali na siłę. Czy ten sport już tak nisko upadł?

  22. Powrót do góry    #4610
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Z jakiej paki Falubaz odjechał mecz w Grudziądzu?

    Co to jest body?
    Co to jest apaszka?

  23. Powrót do góry    #4611
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta

    Jak patrzę na prognozy to widzę w piątek i w sobotę deszczyk we Wrocławiu - komisarz, ubijanie toru etc wiemy co to oznacza. Znowu Wrocław sobie wybiera dni meczów w których jechać? A w Grudziądzu jak przyjechał Toruń to jechali na siłę. Czy ten sport już tak nisko upadł?
    ty się dobrze czujesz? Wiesz, że o tym że nie pojadą we Wrocławiu w niedzielę wiadomo od jakiegoś miesiąca ponad?

    Poza tym powodzenia, jeśli sugerujesz się tym, co pier*** eksperci z n sport. Zauważ, że nawet po przełożeniu, mecz we Wrocławiu nadal będzie pierwszym meczem tych drużyn. Także przyczyny są inne, podejrzewam, że Olimpijski jest zajęty.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 16-06-2017 o 00:31
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (16-06-2017)

  25. Powrót do góry    #4612
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Pogoda jednak nam sprzyja ( póki co) więc mam nadzieję, że zgrupowanie przyniesie efekty.

  26. Powrót do góry    #4613
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ty się dobrze czujesz? Wiesz, że o tym że nie pojadą we Wrocławiu w niedzielę wiadomo od jakiegoś miesiąca ponad?

    Poza tym powodzenia, jeśli sugerujesz się tym, co pier*** eksperci z n sport. Zauważ, że nawet po przełożeniu, mecz we Wrocławiu nadal będzie pierwszym meczem tych drużyn. Także przyczyny są inne, podejrzewam, że Olimpijski jest zajęty.
    Z tego co sie orientuje to chyba jakis nocny maraton ma sie odbywac + imprezy towarzyszace wkolo wiec to moze jest przyczyna zmiany terminu meczu.
    O lipcowym terminie meczu z Rybnikiem informowano tez podczas meczu z Unia w zeszla niedziele

  27. Powrót do góry    #4614
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pogoda jednak nam sprzyja ( póki co) więc mam nadzieję, że zgrupowanie przyniesie efekty.
    Byłem wczoraj na stadionie około 16-17 godziny, jeździł Emil z Januszem. I powiem wam, że to był konkretny Emil - starty mistrzostwo, koło 1-3 centymetry nad ziemią, dobra prędkość na dojeździe, łuku bez zawahania. Janusz co prawda wszstykie wyścigi przegrał z nim, jednak miał dobre starty a na trasie widać, że odpuszczał niepewnych sytuacji. W parkingu tylko Ci dwaj, plus Roman i Baron.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4615
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  29. Powrót do góry    #4616
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Byłem wczoraj na stadionie około 16-17 godziny, jeździł Emil z Januszem. I powiem wam, że to był konkretny Emil - starty mistrzostwo, koło 1-3 centymetry nad ziemią, dobra prędkość na dojeździe, łuku bez zawahania. Janusz co prawda wszstykie wyścigi przegrał z nim, jednak miał dobre starty a na trasie widać, że odpuszczał niepewnych sytuacji. W parkingu tylko Ci dwaj, plus Roman i Baron.
    Walka o sklad po ostatnim meczu we Wroclawiu ?

  30. Powrót do góry    #4617
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,556
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Nicki raczej koło września ogłosi zakończenie kariery teraz to by musiał czasem jeszcze zwrócić kasę która wziął przed sezonem

  31. Powrót do góry    #4618
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Byłem wczoraj na stadionie około 16-17 godziny, jeździł Emil z Januszem. I powiem wam, że to był konkretny Emil - starty mistrzostwo, koło 1-3 centymetry nad ziemią, dobra prędkość na dojeździe, łuku bez zawahania. Janusz co prawda wszstykie wyścigi przegrał z nim, jednak miał dobre starty a na trasie widać, że odpuszczał niepewnych sytuacji. W parkingu tylko Ci dwaj, plus Roman i Baron.
    No no, "zgrupowanie" przez duże "Z"

  32. Powrót do góry    #4619
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Byłem wczoraj na stadionie około 16-17 godziny, jeździł Emil z Januszem. I powiem wam, że to był konkretny Emil - starty mistrzostwo, koło 1-3 centymetry nad ziemią, dobra prędkość na dojeździe, łuku bez zawahania. Janusz co prawda wszstykie wyścigi przegrał z nim, jednak miał dobre starty a na trasie widać, że odpuszczał niepewnych sytuacji. W parkingu tylko Ci dwaj, plus Roman i Baron.
    W koncu Emil na treningu mysle ze to bedzie dobry mecz Emila , stac go na to ..
    Dzis znow potrenuja i jak pogoda pozwoli to i jutro , moze w koncu zaczna jechac

  33. Powrót do góry    #4620
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ty się dobrze czujesz? Wiesz, że o tym że nie pojadą we Wrocławiu w niedzielę wiadomo od jakiegoś miesiąca ponad?
    Nie wiem, dlatego postawiłem na końcu znak zapytania.

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    No no, "zgrupowanie" przez duże "Z"
    Jeszcze Zengi był. Dzisiaj koło 13 też ktoś się grzał.
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 16-06-2017 o 19:12

  34. Powrót do góry    #4621
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Piter wstawił na FB relacje po treningu twierdzi, że w końcu coś znalazł. Tor inny niż zwykle (jakkolwiek to brzmi ) i skoro nie dało się rzekomo nic zrobić po 10 min deszczu musiało być przyczepniej Janek fruwal. Na pewno byli też młodzi.

  35. Powrót do góry    #4622
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Miejmy nadzieje ze nie zaleznie od wyniku to i tak , w srode odbedzie sie trening calej druzyny przed meczem w Rybniku i przygotowaniu sie do tego meczu chociaz by trojki Janusz , Koldi , Emil bo to musza byc liderzy..

  36. Powrót do góry    #4623
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,179
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Miejmy nadzieje ze nie zaleznie od wyniku to i tak , w srode odbedzie sie trening calej druzyny przed meczem w Rybniku i przygotowaniu sie do tego meczu chociaz by trojki Janusz , Koldi , Emil bo to musza byc liderzy..
    "trójki Janusz, Koldi, Emil"

    Ten trzeci Emil to pewnie Sajfutdinow ..

    a ci dwaj pierwsi , Kołodziej i....?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 16-06-2017 o 20:27

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (16-06-2017)

  38. Powrót do góry    #4624
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    "trójki Janusz, Koldi, Emil"

    Ten trzeci Emil to pewnie Sajfutdinow ..

    a ci dwaj pierwsi , Kołodziej i....?
    Oj tam czepiasz sie
    Napewno chodzilo o Pitera jako tego trzeciego

  39. Powrót do góry    #4625
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,179
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Oj tam czepiasz sie
    Napewno chodzilo o Pitera jako tego trzeciego
    Jako trzeciego? U PawlickiTeam?Mógłby być tylko jako pierwszy...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 16-06-2017 o 20:42

  40. Powrót do góry    #4626
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jako trzeciego? U PawlickiTeam?Mógłby być tylko jako pierwszy...
    Ano tak, moj błąd ten trzeci to Emil

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piter wstawił na FB relacje po treningu twierdzi, że w końcu coś znalazł. Tor inny niż zwykle (jakkolwiek to brzmi ) i skoro nie dało się rzekomo nic zrobić po 10 min deszczu musiało być przyczepniej Janek fruwal. Na pewno byli też młodzi.
    Z ocenami poczekajmy do meczy wyjazdowych, wtedy sie okaże czy rzeczywiscie jest lepiej czy to tylko zludzenie bylo

  41. Powrót do góry    #4627
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Walka o sklad po ostatnim meczu we Wroclawiu ?
    Między kim a kim? Januszem a Trofimowem - nie on złamał obojczyk. Emilem a Tymkiem - nie on nie ma 16 lat. Kogo my tam jeszcze mamy? Nikogo kur.a!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  42. Powrót do góry    #4628
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ano tak, moj błąd ten trzeci to Emil



    Z ocenami poczekajmy do meczy wyjazdowych, wtedy sie okaże czy rzeczywiscie jest lepiej czy to tylko zludzenie bylo
    Ja nie oceniam jeno przekazuje.

  43. Powrót do góry    #4629
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja nie oceniam jeno przekazuje.
    Nie no spokp tylko tak odebralem co napisales o jezdzie Janka
    Widze, ze na jutro prognozy pogody dobre wiec trzeba sie zjawic
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 17-06-2017 o 14:24

  44. Powrót do góry    #4630
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Nie no spokp tylko tak odebralem Twoja ocene jazdy Janka
    Widze, ze na jutro prognozy pogody dobre wiec trzeba sie zjawic
    Dzisiaj pewnie nici z treningu choc padać już nie powinno. Jutro owszem obowiązkowo pogoda idealna godzina również.

  45. Powrót do góry    #4631
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Jutro pogoda super , nie za goraco , a fajnie cieplo i przyjemnie okolo 23 stopni idealnie

    Dzis popadalo dosc ladnie , ale jutro od rana juz bardzo ladnie i do konca dnia co raz ladniej , mysle ze Baron spokojnie zrobi tor zblizony do tego co na treningu i zobaczymy czy jest jakas poprawa z formą naszych chłopaków , czy nadal jestesmy w czarnej du...

    Wynik w okolicach 18 - 20 pkt i pewna dobra jazda mysle ze moga wrozyc optymistycznie ... jak bedzie zobaczymy jutro

  46. Powrót do góry    #4632
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jutro pogoda super , nie za goraco , a fajnie cieplo i przyjemnie okolo 23 stopni idealnie

    Dzis popadalo dosc ladnie , ale jutro od rana juz bardzo ladnie i do konca dnia co raz ladniej , mysle ze Baron spokojnie zrobi tor zblizony do tego co na treningu i zobaczymy czy jest jakas poprawa z formą naszych chłopaków , czy nadal jestesmy w czarnej du...

    Wynik w okolicach 18 - 20 pkt i pewna dobra jazda mysle ze moga wrozyc optymistycznie ... jak bedzie zobaczymy jutro
    Czestochowa nie jest przeciwnikiem, ktory da nam odpowiedz czy jest lepiej czy nie. To zweryfikuja dopiero mecze wyjazdowe

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    MarQes (19-06-2017)

  48. Powrót do góry    #4633
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,449
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    A ja ci powiem, że Czewa to nie jest chłopiec do bicia i wynik w okolicach remisu mnie nie zdziwi. Polis czy Gruchalski to nie są chłopcy do bicia. Zagar w Lesznie zawsze czuł się dobrze, Madsen w mega gazie, Holta nigdy nie wiadomo kiedy odpali. Grudziądz ukulał 38 punktów, a wg mnie Czestochowa jest mocniejsza, wiec nie liczylbym na latwa wygrana.

  49. Powrót do góry    #4634
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Zagar w Lesznie zawsze czuł się dobrze,
    Nie przypominam sobie aby smigał na smoku jakoś przekonująco.
    Załóżmy jednak, że treningi/nowe furmanki nic nie dały to:

    Madsen/Holta +/-20pkt
    Zagar/Ułamek +/-16pkt

    BAran chtba jeszcze nie pkt, juniorka max 4pk

    Spokojna wygrana, iwedle mnie mogą tak się czołgać do PO, a potem zaczynamy od nowa

  50. Powrót do góry    #4635
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    A ja ci powiem, że Czewa to nie jest chłopiec do bicia i wynik w okolicach remisu mnie nie zdziwi. Polis czy Gruchalski to nie są chłopcy do bicia. Zagar w Lesznie zawsze czuł się dobrze, Madsen w mega gazie, Holta nigdy nie wiadomo kiedy odpali. Grudziądz ukulał 38 punktów, a wg mnie Czestochowa jest mocniejsza, wiec nie liczylbym na latwa wygrana.
    Nigdzie nie napisalem ze sa chlopcami do bicia. Po prostu uwazam ze to nie jest przeciwnik ktory wycisnie z naszych max wysilku. Gdyby przyjechala Sparta lub Gorzow to wtedy byloby inaczej. Mimo wszystko dopiero mecze w Rybniku i ZG cos nam powiedza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •