Strona 68 z 151 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,016 do 3,060 z 6794

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2018 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3016
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdury klepiesz niczym ci w mediach.

    Żadna kampania medialna tutaj nie pomoże. Po prostu trzeba zapyerdalać na torze, aby zostać w SE. Kto będzie lepiej zapyerdalał, ten zostanie. Co ma do tego kampania w mediach ? W ubiegłym sezonie, w podobnym tonie pisali o KST. Ale wtedy do akcji wkroczył Grigori A i tak KST musiał coś tam pojechać w barażach, aby utrzymać SE.
    Mario nie odpisuj temu typowi. Z tym nikiem to niech stąd spada.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Mogę tylko zgadywać, że chodzi o to, że nie tak łatwo dostać silnik od tunnera z topu. Jakieś dwa lata temu, właśnie Skórnicki, podczas jakichś zawodów SEC, opowiadał że choćby do takiego Anderssona trzeba czekać ponad rok, aby od niego dostać silnik, bo ma swoją grupę zawodników, którzy mają pierwszeństwo. Obecnie chyba pierwszy w kolejce u Jana jest Dudek, wcześniej także Bartek Zmarzlik, ale on chyba zaczął szukać gdzie indziej. Podobnie jest z Graversenem, Zagarowi załatwiał silniki klub z Częstochowy przez swoje dojścia(Chyba Lindgren pośredniczył), bo sam zawodnik musiał się ładnie w kolejce ustawić i czekać na swoją kolej.
    Nie wiem jakie silniki organizuje klub i jakie ma dojścia, ale widocznie Ci, którym sprzęt nie jedzie sami na własną rękę mają widocznie ciężej z dojściem.
    jeśli miałbym obstawiać, to strzelałbym że klub wyszedł z prośbą do Patryka czy Jepsena o zamówienie dodatkowych jednostek u swoich tunnerów i późniejsze rozliczenie. Choć i to wydaję się amatorką, bo niby dlaczego sami zainteresowani (Protas, Thorssell) nie poprosili kolegów o taką przysługę?!
    Ja jestem ciekaw kto tak naprawdę robi sprzęt Zmarzlikowi. Ma zayebiste fury, od lat nie ma w zasadzie żadnej obniżki poziomu w lidze, cały czas ma super szybki sprzęt.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (14-06-2018)

  3. Powrót do góry    #3017
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Ja jestem ciekaw kto tak naprawdę robi sprzęt Zmarzlikowi. Ma zayebiste fury, od lat nie ma w zasadzie żadnej obniżki poziomu w lidze, cały czas ma super szybki sprzęt.
    On ma silniki od trzech tunerów, FG, JA i Kowalski. Dodatkowo kilka silników składał mu ojciec z zamówionych części. Zimnego musisz się pytać, Na jakim torze, z których silników korzysta. Wiem, że z silników od ojca, często korzysta na Jancarzu.

    Dla przykłdu Dudek to głownie JA. Jest u niego nr. 1 i testuje wszystkie nowinki. Ale ma też silniki od PJ czy Kowalskiego. W tym sezonie widać, ze FG jest na topie. Silniki od JA dobrze sprawdzają się an torach przyczepnych, na twardszych odstaja od FG. Przykład Hampela czy Dudka. Oni są wolni na trasie na twardych nawierzchniach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3018
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dobrze, ze klub chce pomoc sprzetowo bo zuzlowcy sa dobrymi sportowcami ale nie kazdy tez od razu organizatorem, logista, przedsiebiorca itd.

    Oczywiscie mozna sie zaperzyc, ze jest zawodowcem i niech sam sie martwi. Tak bylo kiedys z Iversenem. A moze wystarczylo mu zalatwic dobre motocykle i juz by smiagal u nas jak po przejsciu do Gorzowa.

    Nie jest to moze profesjonalne ze strony zawodnikow ale oni maja byc przede wszystkim dobrymi sportowcami, zawodnikami. Jak klub pomoze i dzieki temu nie spadnie to i tak wyjdzie na tym duuuuuuuzo korzystniej takze finansowo, wiec nie ma co sie zastanawiac i szukac dziury w calym tylko wszyscy jedziemy na jednym wozku, wszystkie rece na poklad i walczymy mozliwymi srodkami o co sie da.

    Przy okazji apeluje do zarzadu, trenera itd., zeby juz nie wystawiac Kacpra bo to nie ma sensu. Dawac Martina bo co nam pozostalo. Dobrze ktos napisal - to co on pokazal w piatek na SoN Kacper w 10 kolejnych zawodach by nie dal rady skopiowac.
    Thorsell nie ma sprzetu na ten moment wiec tez musi poczekac. Nie mamy nic do stracenia a jest nadzieja cos zyskac ze Smolinskim w skladzie!

  5. Powrót do góry    #3019
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    On ma silniki od trzech tunerów, FG, JA i Kowalski. Dodatkowo kilka silników składał mu ojciec z zamówionych części. Zimnego musisz się pytać, Na jakim torze, z których silników korzysta. Wiem, że z silników od ojca, często korzysta na Jancarzu.
    Jeśli jego tata robi taki sprzęt to znaczy, że jest najlepszym polskim tunerem i jednym z najlepszych na świecie.

    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    czy to oznacza, że nasi zawodowcy kupil silniki które nie jadą ,więc powiedzieli że wiecej już nie zainwestują w sprzęt , a tym samym klub żeby ratować ligę, wyłoży dodatkową kase na to aby wspomniani zawodowcy mieli na czym punkty zdobywać ?

    moze w takim razie dobrym rozwiazaniem byłoby, aby wspomniani zawodowcy przeszli na kontrakty amatorskie w zamian za sprzęt, o który będzie dbał klub ?
    Masz rację, to trochę patologia, ale z drugiej strony chyba lepiej wydać te kasę teraz na zakup dodatkowego sprzętu niż wydać za rok ze 100 razy więcej na powtórny awans do ekstralipy. Przez kontrakt z telewizją, te ekipy które wystartują w ekstralipie w 2019 r. będą miały już na starcie bardzo dużą finansową przewagę nad klubami z 1 ligi. Dysproporcje, które mamy teraz jeszcze się pogłębią. I nawet jeśli uda się powtórnie awansować do ekstralipy w 2020 to koszt zbudowania ekipy, która będzie zdolna się utrzymać będzie znacznie wyższy. Po prostu trzeba będzie mocno przepłacić zawodników, żeby ich wyciągnąć z klubów w których startowali w 2019.

  6. Powrót do góry    #3020
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Thorsell nie ma sprzetu na ten moment wiec tez musi poczekac. Nie mamy nic do stracenia a jest nadzieja cos zyskac ze Smolinskim w skladzie!
    Z tego co mi się obiło o uszy, to własnie min. Jacoba chcą dosprzętowić i sprawdzić czy to zadziała.

    Jeśli jego tata robi taki sprzęt to znaczy, że jest najlepszym polskim tunerem i jednym z najlepszych na świecie.
    No ale nie wiemy czy i gdzie uzywa tych silników od ojca ?

    Swojego czasu ojciec robił mu też ramy, ale któraś się rozmontowała podczas jazdy. I chyba dali sobie na luz.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-06-2018 o 14:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #3021
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Tuner to połowa sukcesu, druga ważniejsza i to zdecydowanie to mechanik, który będzie umiał w mig zareagować na zmieniające się warunki na torze czyt dopasować silnik. Zmarzlik team jka widać ma to opanowane do perfekcji na tyle, że nawet jak widać, że jest wolniejszy to i tak jest szybki w stosunku do reszty. I tutaj szacun.

  8. Powrót do góry    #3022
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tego co mi się obiło o uszy, to własnie min. Jacoba chcą dosprzętowić i sprawdzić czy to zadziała.

    No właśnie, też uważam że to jest najlepsze rozwiązanie. Jakob z dobrze przygotowanym sprzętem przy swoich startach na W69 byłby bardzo skuteczny. Szkoda, że tak późno się za to wzięli, bo tak naprawdę na alarm należało bić już po przegranym meczu z Czewą. Ale jak to mówią -lepiej późno niż później



    No ale nie wiemy czy i gdzie uzywa tych silników od ojca ?

    Swojego czasu ojciec robił mu też ramy, ale któraś się rozmontowała podczas jazdy. I chyba dali sobie na luz.
    Dlatego napisałem, jeśli on faktycznie robi sprzęcior synowi na którym ten wykręca komplety w lidze to pełen szacun. Ciekawe czy to nie jest powtórka z historii Gollobów i tego ich zaglądania w silniki Ermolenki. Ciekawe jak tunerzy zapatrują się na takie sytuacje gdzie Zmarzlik senior może podglądać ich rozwiązania i na tej bazie rozwijać ulepszenia na własny użytek.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tuner to połowa sukcesu, druga ważniejsza i to zdecydowanie to mechanik, który będzie umiał w mig zareagować na zmieniające się warunki na torze czyt dopasować silnik. Zmarzlik team jka widać ma to opanowane do perfekcji na tyle, że nawet jak widać, że jest wolniejszy to i tak jest szybki w stosunku do reszty. I tutaj szacun.
    Widzisz oni są mistrzami w lidze ale jak przychodzi do SGP to się nagle okazuje, że ci rajderzy których Bartek spokojnie łyka w lidze są poza zasięgiem dzięki szybszym motocyklom.
    Chociaż często jest też tak, że słabsze występy w SGP to przede wszystkim wina samego Zmarzlika a nie sprzętu.
    Tak czy siak, podejrzewam, że gdyby Zmarzlika seniora nie było obok syna w parkingu to Bartek straciłby bardzo wiele ze swojej szybkości i skuteczności. Znacznie więcej niż np. Dudek bez taty.

  9. Powrót do góry    #3023
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    No panie kochany to jest to co wełna mówił wiele razy kogo brakuje Piotrowi jr. Poklocili się chwilę przed finalami 2015 i już tak nie błyszczal, później Papa pojawił się na finały 2017.proste. Z drugiej strony kiedyś to musiało nastąpić niech się młody uczy.

  10. Powrót do góry    #3024
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tuner to połowa sukcesu, druga ważniejsza i to zdecydowanie to mechanik, który będzie umiał w mig zareagować na zmieniające się warunki na torze czyt dopasować silnik. Zmarzlik team jka widać ma to opanowane do perfekcji na tyle, że nawet jak widać, że jest wolniejszy to i tak jest szybki w stosunku do reszty. I tutaj szacun.
    Zgadzam się zdecydowanie, przecież te silniki nie mogą aż tak się różnić osiągami, po prostu kwestia odpowiednich ustawień co przysparza spore problemy większości, a do czego raczej można dojść tytaniczną pracą w warsztacie jak i na torze, podczas treningów (by na poziomie ligowym nie notować wpadek)
    No i jeszcze gdy Zmarzlik traci prędkość to zamieszkuje na stadionie i stawia klub na nogi, o czym mówił Chomski przed bodajże poprzednim sezonem, gdzie Bartek był wolny. Wydaje się że reszta krajowych zawodników nie pracuje tak ciężko, stąd Zmarzlik w lidze nie miewa wpadek, a inni nawet liderzy, miewają i tłumaczą się sprzętem. A GP to zupełnie inna bajka, bo taki Zmarzlik nie ma pojęcia jaki tor zastanie, i nijak się do takiego turnieju nie można przygotować.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No właśnie, też uważam że to jest najlepsze rozwiązanie. Jakob z dobrze przygotowanym sprzętem przy swoich startach na W69 byłby bardzo skuteczny. Szkoda, że tak późno się za to wzięli, bo tak naprawdę na alarm należało bić już po przegranym meczu z Czewą. Ale jak to mówią -lepiej późno niż później





    Dlatego napisałem, jeśli on faktycznie robi sprzęcior synowi na którym ten wykręca komplety w lidze to pełen szacun. Ciekawe czy to nie jest powtórka z historii Gollobów i tego ich zaglądania w silniki Ermolenki. Ciekawe jak tunerzy zapatrują się na takie sytuacje gdzie Zmarzlik senior może podglądać ich rozwiązania i na tej bazie rozwijać ulepszenia na własny użytek.



    Widzisz oni są mistrzami w lidze ale jak przychodzi do SGP to się nagle okazuje, że ci rajderzy których Bartek spokojnie łyka w lidze są poza zasięgiem dzięki szybszym motocyklom.
    Chociaż często jest też tak, że słabsze występy w SGP to przede wszystkim wina samego Zmarzlika a nie sprzętu.
    Tak czy siak, podejrzewam, że gdyby Zmarzlika seniora nie było obok syna w parkingu to Bartek straciłby bardzo wiele ze swojej szybkości i skuteczności. Znacznie więcej niż np. Dudek bez taty.
    A ja myślę że Bartek to taki profesjonalista, że otacza się po prostu najlepszymi, bez względu czy to tata, czy nie, i gdyby coś poszło nie tak to ziemie by poruszył by znaleźć godne zastępstwo.
    Zmarzlik na krajowym podwórku to poziom wyżej niż reszta, i sprzętowa, i zwłaszcza finansowa, i pod względem profesjonalizmu, czego zbiera żniwo w lidze jadąc po prostu równo jak nikt inny.

  11. Powrót do góry    #3025
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dobrze, ze klub chce pomoc sprzetowo bo zuzlowcy sa dobrymi sportowcami ale nie kazdy tez od razu organizatorem, logista, przedsiebiorca itd.

    Oczywiscie mozna sie zaperzyc, ze jest zawodowcem i niech sam sie martwi. Tak bylo kiedys z Iversenem. A moze wystarczylo mu zalatwic dobre motocykle i juz by smiagal u nas jak po przejsciu do Gorzowa.

    Nie jest to moze profesjonalne ze strony zawodnikow ale oni maja byc przede wszystkim dobrymi sportowcami, zawodnikami. Jak klub pomoze i dzieki temu nie spadnie to i tak wyjdzie na tym duuuuuuuzo korzystniej takze finansowo, wiec nie ma co sie zastanawiac i szukac dziury w calym tylko wszyscy jedziemy na jednym wozku, wszystkie rece na poklad i walczymy mozliwymi srodkami o co sie da.

    Przy okazji apeluje do zarzadu, trenera itd., zeby juz nie wystawiac Kacpra bo to nie ma sensu. Dawac Martina bo co nam pozostalo. Dobrze ktos napisal - to co on pokazal w piatek na SoN Kacper w 10 kolejnych zawodach by nie dal rady skopiowac.
    Thorsell nie ma sprzetu na ten moment wiec tez musi poczekac. Nie mamy nic do stracenia a jest nadzieja cos zyskac ze Smolinskim w skladzie!
    Awizowane składy:
    Betard Sparta Wrocław:
    1. Tai Woffinden
    2. Damian Dróżdż
    3. Maciej Janowski
    4. Max Fricke
    5. Vaclav Milik
    6. Maksym Drabik
    7. Patryk Wojdyło
    Falubaz Zielona Góra:
    9. Grzegorz Zengota
    10. Kacper Gomólski
    11. Michael Jepsen Jensen
    12. Piotr Protasiewicz
    13. Patryk Dudek
    14. Damian Pawliczak
    15. Alex Zgardziński


    także ten tego...
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  12. Powrót do góry    #3026
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Akurat teraz gdy Tonder pojechał coś sensownego, to szanse debiutu dostaje Pawliczak, no bez sensu... Chyba że to jakaś zasłona dymna przed ewentualnym powrotem Niedźwiedzia

  13. Powrót do góry    #3027
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Rudy jest w awizowanym, ale to nie oznacza, ze on pojedzie.
    Bedą trenować przy W69, to się okaże kto co tam prezentuje.

    Niech tam Skóra lepiej zacznie stawiać na "dobrego konia", bo jak znowu żle postawi i Falubaz wtopi, to już w pełni odkryje karty, że to jakiś tajny agent do spraw specjalnych i nalezałoby go aresztować i trzymać na wypadek wymiany jeńców.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #3028
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Awizowane składy:
    Betard Sparta Wrocław:
    1. Tai Woffinden
    2. Damian Dróżdż
    3. Maciej Janowski
    4. Max Fricke
    5. Vaclav Milik
    6. Maksym Drabik
    7. Patryk Wojdyło
    Falubaz Zielona Góra:
    9. Grzegorz Zengota
    10. Kacper Gomólski
    11. Michael Jepsen Jensen
    12. Piotr Protasiewicz
    13. Patryk Dudek
    14. Damian Pawliczak
    15. Alex Zgardziński


    także ten tego...
    Łat da fak?!
    Może to jakaś autokorekta?

  15. Powrót do góry    #3029
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Akurat teraz gdy Tonder pojechał coś sensownego, to szanse debiutu dostaje Pawliczak, no bez sensu... Chyba że to jakaś zasłona dymna przed ewentualnym powrotem Niedźwiedzia
    Niedzwiedzia raczej nie zobaczymy.

    Z wywiadu dla PS.

    Jest niemal pewne, że Sebastian Niedźwiedź, który wyraźnie zaczął "łapać" życiową formę nie pojedzie w niedzielę z Betard Spartą Wrocław. - Szansa jest bardzo mała, a nawet powiedziałbym żadna - mówi Marcin Grygier, rzecznik prasowy klubu.
    Może pojedzie Tonder, tylko chcą może młodemu dać do zrozumienia, żeby więcej się przykładał i pokazał, że w pełni zasługuje na występ, bo z tym bywa u niego różnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #3030
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Drozdz dostanie szansę czy Czugunov pojedzie?

  17. Powrót do góry    #3031
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    A co z pogromcą Trofimowa i Szlauderbacha? Tonder wpadnie za Gomólskiego czy za Pawliczaka? No chyba, że Skórnicki chce mieć jokera pod 16...

  18. Powrót do góry    #3032
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Drozdz dostanie szansę czy Czugunov pojedzie?
    No Czugunow udowodnił, ze trzeba w pełni na niego stawiać, jak Wrocek bedzie chciał wygrać, to pewnie postawi na niego.
    Nic w sumie nie tracą, a każdy mecz dla młodego to dodatkowe rozjezdzenie i poznawanie e-ligowych realiów.
    No ale, to już temat na watek meczowy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #3033
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    A co z pogromcą Trofimowa i Szlauderbacha? Tonder wpadnie za Gomólskiego czy za Pawliczaka? No chyba, że Skórnicki chce mieć jokera pod 16...
    Na to wychodzi. Jakie karty taki joker...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #3034
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Dlatego napisałem, jeśli on faktycznie robi sprzęcior synowi na którym ten wykręca komplety w lidze to pełen szacun. Ciekawe czy to nie jest powtórka z historii Gollobów i tego ich zaglądania w silniki Ermolenki. Ciekawe jak tunerzy zapatrują się na takie sytuacje gdzie Zmarzlik senior może podglądać ich rozwiązania i na tej bazie rozwijać ulepszenia na własny użytek.
    No własnie dlatego Zmarzliki pohamrały sie z JA. Po kontuzji JH, Zimny i Dudek byli topowymi klientami JA. Ale po tym jak papa Zimnego lekko zmodyfikował ze 2 silniki od Jane to dostali szlaban na nowinki. To był powód, ze Zimny uderzył też do FG i Kowlskiego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #3035
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie dlatego Zmarzliki pohamrały sie z JA. Po kontuzji JH, Zimny i Dudek byli topowymi klientami JA. Ale po tym jak papa Zimnego lekko zmodyfikował ze 2 silniki od Jane to dostali szlaban na nowinki. To był powód, ze Zimny uderzył też do FG i Kowlskiego.
    A FG i Kowalski to by się na to godzili ? Nie sądzę.

  22. Powrót do góry    #3036
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Żaden tuner nie pójdzie na to żeby można było sobie grzebać po nim w silniku.
    Może być tak, że mają tam od kogoś jakiś silnik grzebią sobie w nim, ale mają go na własny użytek, a nie, że ten co oni w nim grzebią idzie potem do tunera na ewntualny ponowny serwis.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #3037
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie dlatego Zmarzliki pohamrały sie z JA. Po kontuzji JH, Zimny i Dudek byli topowymi klientami JA. Ale po tym jak papa Zimnego lekko zmodyfikował ze 2 silniki od Jane to dostali szlaban na nowinki. To był powód, ze Zimny uderzył też do FG i Kowlskiego.
    Mariusz skąd masz takie szczegółowe informacje? Czy to te słynne domysły?

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Słowianka (14-06-2018)

  25. Powrót do góry    #3038
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Żaden tuner nie pójdzie na to żeby można było sobie grzebać po nim w silniku.
    Może być tak, że mają tam od kogoś jakiś silnik grzebią sobie w nim, ale mają go na własny użytek, a nie, że ten co oni w nim grzebią idzie potem do tunera na ewntualny ponowny serwis.
    Od topowych tunerów, nie masz silników na wlasny użytek. Ci najlepsi tunerzy, oraz najlepsi zawodnicy, mają konkretne umowy. I tak, jak odebrałeś dwa silniki, to te dwa musza wrócić na servis. Generalnie mało kto wie, że te silniki w zasadzie się tak jak by wynajmuje. Sa one plombowane, tak ze zawodnik czy jego mechanik nie moga ściągac głowicy, nie mogą rozkręcać korpusu. Wyjątek stanowi kontrola silnika, ale wtedy zawodnik ma protokół na ta okoliczność. Większość kibiców myśli, ze zawodnik kupuje silnik i ten jest jego własnością. Otóż nie w każdym przypadku tak jest. Doyle pożarł się z FG bo poszło o kasę, Jason chciał mieć określoną liczbę silników do dyspozycji w sezonie za określoną kwotę. I nie dogadali się. Oczywiście można kupić na własność silnik od któregoś tunera, ale nowinek tam nie będzie. FG czy JA, w zasadzie mają ściśle określone grono odbiorców. Kazdy silnik jest przypisany do konkretnego zawodnika, zaplombowany i taki ma wrócić do servisu.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariusz skąd masz takie szczegółowe informacje? Czy to te słynne domysły?
    Cały czas te same.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A FG i Kowalski to by się na to godzili ? Nie sądzę.
    No ale oni grzebali w silnikach JA. Mieli je chyba ponad rok, i byli przekonani, że już mogą.

    Poza tym, każdy może sobie zamówić tzw. kit , czyli zestawy do silników. I wtedy możesz sobie dłubać. Bądź możesz, któryś z silników od tunera, który eksploatujesz już dłużej, wykupić. Czyli 2-3 letni silnik, wykupujesz na własność. Ale tuner musi wyrazić na to zgodę. I wtedy możesz w nim grzebać.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-06-2018 o 20:48
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    rav_gorzow (14-06-2018), szmacianek (16-06-2018)

  27. Powrót do góry    #3039
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale oni grzebali w silnikach JA. Mieli je chyba ponad rok, i byli przekonani, że już mogą.
    Czekaj ale kto grzebał ? Kowalski i FG w silnikach JA które dostarczył im Zmarzlik ?



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #3040
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    grzebały Zmarzliki, wąsaty z chudym. To jasne, czytaj ze zrozumieniem albo użyj google i nie przerywaj profesorowi, bo mądrze prawi (chociaż te prawdy to już tu krążyły)
    Ostatnio edytowane przez lego ; 14-06-2018 o 21:28
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #3041
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Akurat teraz gdy Tonder pojechał coś sensownego, to szanse debiutu dostaje Pawliczak, no bez sensu... Chyba że to jakaś zasłona dymna przed ewentualnym powrotem Niedźwiedzia
    Przecież mogą dokonać dwóch zmian w awizowanym składzie i o ile przy rudym można postawić znak zapytania , o tyle
    nie wyobrażam sobie startu Pawliczaka. Myślę , że pojedzie Tonder , o czym świadczy jego dobry występ w młodzieżówce
    w Lesznie . Sądzę , że w jakiś sposób został dosprzętowiony , a wnioskuję to po wyniku w owych zawodach.

  30. Powrót do góry    #3042
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Od topowych tunerów, nie masz silników na wlasny użytek. Ci najlepsi tunerzy, oraz najlepsi zawodnicy, mają konkretne umowy. I tak, jak odebrałeś dwa silniki, to te dwa musza wrócić na servis. Generalnie mało kto wie, że te silniki w zasadzie się tak jak by wynajmuje. Sa one plombowane, tak ze zawodnik czy jego mechanik nie moga ściągac głowicy, nie mogą rozkręcać korpusu. Wyjątek stanowi kontrola silnika, ale wtedy zawodnik ma protokół na ta okoliczność. Większość kibiców myśli, ze zawodnik kupuje silnik i ten jest jego własnością. Otóż nie w każdym przypadku tak jest. Doyle pożarł się z FG bo poszło o kasę, Jason chciał mieć określoną liczbę silników do dyspozycji w sezonie za określoną kwotę. I nie dogadali się. Oczywiście można kupić na własność silnik od któregoś tunera, ale nowinek tam nie będzie. FG czy JA, w zasadzie mają ściśle określone grono odbiorców. Kazdy silnik jest przypisany do konkretnego zawodnika, zaplombowany i taki ma wrócić do servisu.



    Cały czas te same.



    No ale oni grzebali w silnikach JA. Mieli je chyba ponad rok, i byli przekonani, że już mogą.

    Poza tym, każdy może sobie zamówić tzw. kit , czyli zestawy do silników. I wtedy możesz sobie dłubać. Bądź możesz, któryś z silników od tunera, który eksploatujesz już dłużej, wykupić. Czyli 2-3 letni silnik, wykupujesz na własność. Ale tuner musi wyrazić na to zgodę. I wtedy możesz w nim grzebać.
    Mario, jak to dobrze, że jesteś.
    Życie od razu staje się jakby prostsze.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 14-06-2018 o 21:50
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (14-06-2018)

  32. Powrót do góry    #3043
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    grzebały Zmarzliki, wąsaty z chudym. To jasne, czytaj ze zrozumieniem albo użyj google i nie przerywaj profesorowi, bo mądrze prawi (chociaż te prawdy to już tu krążyły)
    No dobra, ale to dalej nie wyjaśnia dlaczego inni topowi tunerzy z nimi pracują. Przecież skoro Zmarzliki tak wychuyaly JA to równie dobrze mogą zrobić to i z nimi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #3044
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No dobra, ale to dalej nie wyjaśnia dlaczego inni topowi tunerzy z nimi pracują. Przecież skoro Zmarzliki tak wychuyaly JA to równie dobrze mogą zrobić to i z nimi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czy wychuyały to do końca nie wiadomo. Stary Zmarzlik, w tym okresie kariery syna, ma pewnie z tuzin starych klamotów, w kórych sam coś dłubie. Szczegółów przecież nie znam, ale JA zadowolony nie był. Może faktycznie przez pomyłkę, otworzył silnik nie ten co trzeba i sprawa się rypła. Może zapłacili JA jakąś umowną karę i zakończyli współprace.

    Odnośnie innych tunerów, oni sami daliby niezłą kasę, aby czasem zajrzeć w bebechy konkurencji. Czy poprzez innego zawodnika który kupuje u konkurencji, czy poprzez jakąś kontrolę na jakichs zawodach.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-06-2018 o 22:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #3045
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odnośnie innych tunerów, oni sami daliby niezłą kasę, aby czasem zajrzeć w bebechy konkurencji. Czy poprzez innego zawodnika który kupuje u konkurencji, czy poprzez jakąś kontrolę na jakichs zawodach.
    Dlatego napisałem kto tak naprawdę zaglądał do tych silników ...

    Swoją drogą - serio wierzycie że te plomby to są niepodrabialne?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #3046
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dlatego napisałem kto tak naprawdę zaglądał do tych silników ...

    Swoją drogą - serio wierzycie że te plomby to są niepodrabialne?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No, tak naprawdę to tego się nie dowiemy.

    Ale ja jestem skłonny uwierzyć w to, ze to starego Zmarzlika ręce świerzbiały, aby samemu potem coś zmajstrować dla Zimnego

    Nie tylko plomby są zabezpieczeniem. Każdy z tunerów stosuje dodatkowo swoje ukryte zabezpieczenia. Każdy ma swoje tricki o których nie wiedzą zawodnicy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #3047
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No dobra, ale to dalej nie wyjaśnia dlaczego inni topowi tunerzy z nimi pracują. Przecież skoro Zmarzliki tak wychuyaly JA to równie dobrze mogą zrobić to i z nimi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Emil zdaniem Kowalskiego jego silnik zawiózł do PJ i tam go rozebrali PJ mógł podpatrzeć jak robi RK, co raczej było jeszcze większym nietaktem niż zachowanie Zmarzlików bo PJ mógł te rozwiązania przenieść na swoje silniki, a mimo to Emil ma na czym jechać, i jest szybki, może tunerzy tak nie patrzą na zawodników, a jedynie wybrani nie pracują z tymi którzy ich oszukali.

  37. Powrót do góry    #3048
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Najnowwsze info mówi, że być może jest szansa na to żeby Niedzwiadek jednak pojechał w niedziele.
    Info za RZG.

    Skórnicki powiedział nam, że wybierze zawodnika do II lini do pary z Zengotą po treningach przy W69. Będą na nich Gomólski i Jacob Thorsell.

    Skóra ma też w odwodzie Martina Smolinskiego, którego w składzie domaga się wielu kibiców, ale Niemiec jedzie do Francji na zawody na długim torze i jest na straconej pozycji.

    Tymczasem w składzie Falubazu jest też Damian Pawliczak w formacji juniorskiej. To też może być dla niektórych zaskoczeniem, ale Skórnicki wpisał go z premedytacją. Czeka na informacje, czy będzie mógł w niedzielę pojechać Sebastian Niedźwiedź.

    Ten po upadku tydzień temu nie startował w derbach, a pierwsze diagnozy mówiły o urazie kręgosłupa i możłiwej długiej przerwie w startach. Minął tydzień – kolejne diagnozy mówią już o nie tak groźnym urazie i o tym, że start i w niedzielę jest niewykluczony. Jeśli tak będzie – Niedźwiedź wskoczy do składu za Pawliczaka.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #3049
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Z tymi nowymi jednostkami napedowymi to tak jak w Moskwie rozdawali samochody.

    - Slyszales,ze klub zakupil nowe silniki w Danii i Szwecji?
    - Cos tam slyszalem ale nie w Szwecji i Danii a w Polsce.
    - Nie klub a Dowhan.
    -Nie zakupil a zakropil.
    -Nie u Anderssona czy Graversena a u Rusko na 25 leciu WTS.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (15-06-2018), j-rules (15-06-2018)

  40. Powrót do góry    #3050
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    a wystarczyloby, zeby wszyscy zawodnicy rozmontowali silniki od tunerow. I szybko by sie okazalo, ze nie ma co ich przeplacac i czcic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (15-06-2018)

  42. Powrót do góry    #3051
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    , a mimo to Emil ma na czym jechać, i jest szybki,
    Zdarza mu się być szybkim, zdecydowanie jednak zbyt rzadko

  43. Powrót do góry    #3052
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    – Spadek Falubazu to z punktu widzenia Gorzowa najgorsze możliwe rozwiązanie. Stal pod względem finansowym straciłaby bardzo dużo, spadłaby też atrakcyjność ligi i pogorszył się wizerunek województwa lubuskiego. Mecze derbowe pomiędzy Falubazem i Stalą od lat pasjonują przecież kibiców żużla w całej Polsce. Z tego powodu trzymam kciuki za zielonogórzan w walce o utrzymanie – mówi honorowy prezes Cash Broker Stali Władysław Komarnicki[...]
    – Nie zawsze miałem po drodze z działaczami Falubazu, bo moim zdaniem zdarzało się, że działali na szkodę żużla, ale do klubu niezmiennie mam duży szacunek i na pewno brakowałoby ich w PGE Ekstralidze – dodał senator RP, Władysław Komarnicki.
    https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga/zuzel-cash-broker-stal-zrobi-wszystko-by-pomoc-lokalnemu-wrogowi/737w0ww
    Jednym słowem: powstaje Żużlowy Front Jedności Lubuskiej, który zwiera szeregi w walce o Ekstraligę 2019 dla Falubazu...Będzie dobrze.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  44. Powrót do góry    #3053
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Jednym słowem: powstaje Żużlowy Front Jedności Lubuskiej, który zwiera szeregi w walce o Ekstraligę 2019 dla Falubazu...Będzie dobrze.
    Hmm, jeśli tak, to czemu wygraliście ostatni mecz ?

    To zwykłe, kurtuazyjne, pyerdolenie medialne. A w realu trzeba zapyerdalać na torze aby utrzymać SE. I tu żaden Władek, Krzystyniak czy Cegielski nie pomogą.

    Ale ten fragment rozbawił mnie mocno:

    I choćby z tego powodu gorzowianie zrobią wszystko co w ich mocy, by uratować rywali. Okazji ku temu nie będzie brakować, bo gorzowianie zmierzą się jeszcze z dwoma bezpośrednimi rywalami Falubazu w walce o utrzymanie. Zwycięstwa Cash Broker Stali u siebie z MrGarden GKM-em i na wyjeździe z Grupą Azoty Unią Tarnów mogą przybliżyć zielonogórzan do utrzymania. Władze klubu z Gorzowa dopilnują, by ich zawodnikom w trakcie tych konfrontacji nie zabrakło motywacji.
    Dobre, wychodzi na to, ze gdyby nie obawa o losy Falubazu, to Stali w meczu z GKM mogłoby zabraknąć motywacji
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-06-2018 o 10:37
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #3054
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    "Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam." - Armand Jean Richelieu

  46. Powrót do góry    #3055
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Dobre, wychodzi na to, ze gdyby nie obawa o losy Falubazu, to Stali w meczu z GKM mogłoby zabraknąć motywacji
    Nigdy nie wiadomo jak to jest z tą motywacją. Może np. wystarczyć tylko do 12 biegu a potem 3x1:5...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (15-06-2018)

  48. Powrót do góry    #3056
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    tak czy siak pierwszy raz w sezonie Falubaz bedzie trzymal kciuki za Tarnow
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #3057
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    – Spadek Falubazu to z punktu widzenia Gorzowa najgorsze możliwe rozwiązanie. Stal pod względem finansowym straciłaby bardzo dużo, spadłaby też atrakcyjność ligi i pogorszył się wizerunek województwa lubuskiego. Mecze derbowe pomiędzy Falubazem i Stalą od lat pasjonują przecież kibiców żużla w całej Polsce. Z tego powodu trzymam kciuki za zielonogórzan w walce o utrzymanie – mówi honorowy prezes Cash Broker Stali Władysław Komarnicki[...]
    – Nie zawsze miałem po drodze z działaczami Falubazu, bo moim zdaniem zdarzało się, że działali na szkodę żużla, ale do klubu niezmiennie mam duży szacunek i na pewno brakowałoby ich w PGE Ekstralidze – dodał senator RP, Władysław Komarnicki.
    https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga/zuzel-cash-broker-stal-zrobi-wszystko-by-pomoc-lokalnemu-wrogowi/737w0ww
    Jednym słowem: powstaje Żużlowy Front Jedności Lubuskiej, który zwiera szeregi w walce o Ekstraligę 2019 dla Falubazu...Będzie dobrze.
    Władziuchna jak jest taki jest, ale dobrze wie, że Stal bez Falubazu to jak Kargul bez Pawlaka.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    szmacianek (16-06-2018)

  51. Powrót do góry    #3058
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Do boju FALUBAZ

    IMG_20170917_175425.jpg

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    gotrek (15-06-2018)

  53. Powrót do góry    #3059
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Przyda nam się wasze ciepłe słowo

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Arm za jego przydatny post!

    Dominik (15-06-2018)

  55. Powrót do góry    #3060
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Przyda nam się wasze ciepłe słowo
    Jeszcze bardziej niż ciepłe słowo, przydałyby się nam meczowe punkty za mecz z Bykami.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •