Strona 171 z 174 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,651 do 7,695 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7651
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Ale już czasu na wypowiedź Kapitana czy prezesa Drużyny Sezonu zabrakło

    Masakra, NC+ nie umie nawet udawać, że próbują udawać, że się starają
    ty sie tym badziwiem tzn gala nc+ przejmujesz ? bo ja nie .. niech se dawaja rozdawaja nawet platynowe szczakiele ... my mamy fure medali wywalczonych na torze na przestrzenie 10- leci ...wielki klub z malego leszna ... oj wielu bolalo boli i bolic bedzie
    pyra

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Dominik (10-10-2017), Martines (10-10-2017)

  3. Powrót do góry    #7652
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A ja uważam ze skład z Jaroslawem i Kurtzem idealnie sie bilansuje ... mimo iż nie jestem fanen parówki w Lesznie , i sam osobiscie w 2013 roku glownie po to udalem sie do Zielonej zeby swoje emocje wyladowac i zaspiewac "Hampel ty...."
    Juz nawet jak jezdzil w Lesznie to ostatni sezon mnie troche wkurzyl .. i po akcji z treningiem jak Unia odpadla chcialem zeby odszedl..

    Ale dzis patrze na to inaczej , widze u Hampela wiecej skruchy , przez ostatnie lata dostal po dupie od losu od zycia ... i mam wrazenie ze jak wroci to pojezdzi w Lesznie ladnych kilka lat a kto wie czy do 40 w Lesznie nie dojedzie...

    Nie traktuje go jak "swojego" ale wiem ze to material na lidera tej druzyny i mam wrazenie ze Hampel widzi jak w Lesznie placa i nawet jak ktos przebije lekko oferte z Leszna to i tak najbezpieczniej jest wybrac Leszno ...do tego swietna Atmosfera bo wiadomo nie od dzisz ze Piter Emil Jarek bardzo sie lubia , a do tego Janek ktory szanuje cala trójkę i swietnie sie z nimi dogaduje .. i nieobliczalny Kurtz... plus Bartek z Dominem

    Nie chce zapeszac ale moze byc bardzo dobrze ...a Hampela potraktujmy jako maszyne do robienia punktów , tak jak Pedersen tylko ze z duzo latwiejszym charakterem

    Ja tam Parówy w składzie widzieć nie chce jak większość pewnie, wiec znając życie akurat Parówa jest już pewny... (tu zawsze są Ci co kibice ich nie chcą ) Coraz głośniej o odejściu Zengiego, Kilde niby wiadomo że odchodzi,a w przyjście jeszcze Przema jakoś nie wierze...

    I tak sobie patrze że skład:

    1.Emil
    2.Kurtz
    3.Piotrek
    4.Janek
    5.Hampel vel Parówa
    6.Smyk
    7.Kubera
    8.Trofimov?!?

    Niby Polsko, niby swojsko, na pewno z dobra atmosferą, jest świeża młoda krew, jest opcja jazdy dla Juniorów gdy seniorzy będą cieniować czyli wszystko się zgadza, gdyby nie...
    Ale ogólnie jakościowo wygląda dobrze choć brakuje dobrego rezerwowego. I ciekawe czy w końcu idziemy na skład bez rezerwy mocnej jak mieliśmy w ostatnich latach czy może... Książe Monako pozostanie z nami na dłużej...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 10-10-2017 o 01:57
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Powrót do góry    #7653
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Ilu w Lesznie jest juniorów gotowych do jazdy w ekstralidze (pomijajac Kubere i Smektale)?
    Wszyscy do skladu laduja Trofimova, ale czy on naprawde jest najlepszy z juniorow?!
    Trofimov, Szlauderbach, Lis,...
    Czy sposrod nich wszystkich wlasnie Trofimov prezentuje sie najlepiej?

  5. Powrót do góry    #7654
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Najśmieszniejsze na tej gali i tak były wybuchy radości ekipy z Wrocławia z niezawodną Krysią na czele po otrzymanych nagrodach haha Boże jakie to było żenujące, radość co najmniej jakby zdobyli DMP a to nic nie znaczące nagrody, których Zmarzlik nawet nie wie ile ma.

    A niech ich boli, oni mają Szczakiele (okazuje się niestety, że jest to obrazą dla tego świetnego rajdera) a my mały złoto DMP

    A co do samych nagród...

    Hampel? Litości...mało zawodników wracało po ciężkich urazach bez setek tysięcy złotych na rehabilitację? Na złotego zasługiwał Piotrek Pawlicki za REWELACYJNE play offy czyli NAJWAŻNIEJSZĄ część sezonu i za to jak wtedy jako kapitan poprowadził drużynę do złota.

    Junior prawidłowo. Bieg również, Dudek tutaj rozwalił system. Rewelacja? Tutaj bym dał Woźniaka co jak co chłopak jest mega poukładany a w Gorzowie utarł nosa wielkim robiąc to w kapitalnym stylu. Na pewno wiele osób ten IMP zapamięta na długo. Stranieri i polski rajder też prawidłowo, ale nominacja Janowskiego to grube nieporozumienie.

    Trener Dobrucki najlepszy? Chyba za największy antyżużel w całym sezonie jaki zaserwował kibicom wrocławskim i tym przed telewizorami. Kpina... Fakt, wyszedł mu mecz w Gorzowie ale to Baron go rozłożył na łopatki w finale. Mina jego mówiła wtedy wszystko

    MISTRZEM POLSKI JEST UNIA!

  6. Powrót do góry    #7655
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wypada się zgodzić. Co do DObruckiego, to kogokolwiek by wybrali, byłby to wybór z dupy. Wyśmiewany przez was Baron? Autorytet Chomski? Pijany Cieślak? Najprędzej to chyba Kędziora

  7. Powrót do góry    #7656
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ty sie tym badziwiem tzn gala nc+ przejmujesz ?
    Wiesz, nie chodzi o to, czy ja się "przejmuję", tylko o to, że kolejny rok z rzędu kilka rozstrzygnięć na gali jest śmieszno-strasznych. Jasne, nas w Lesznie może irytuje to bardziej niż powinno, bo drugi raz w krótkim czasie Unia mimo zdobycia DMP jest traktowana podrzędnie (rozumiem, że statuetki to wynik głosowania SMSowego, no ale litości - nie dać się nikomu z Leszna wypowiedzieć po nagrodzie dla drużyny?). Moim zdaniem w założeniach gali jest kilka katastrofalnych błędów, które prowadzą to tak dziwnych wydarzeń, jak wczorajsza nagroda dla Dobruckiego czy kilka zaskakujących nominacji.

    Po pierwsze więc, nominacji jest za dużo. Co tam robią Jack Holder (za jeden mecz?), Thorsell, Karczmarz, Kubera, Chomski, Lindgren, Janowski, Protasiewicz, Holta x2? W jakim równoległym wszechświecie którykolwiek z Nich powinien otrzymać jakieś wyróżnienie?

    Po drugie, brakuje całkowicie oczywistych kandydatów: Smyk i Woźniak jako Niespodzianka, Hancock jako Obcokrajowiec, Dudek jako Polak. Brakuje podejścia z błyskiem. Czy Romek Jankowski nie był być może najlepszym TRENEREM tegorocznej ekstraligi? Czy bez Romka, bez punktów prowadzonych przez Niego juniorów, Unia zdobyłaby złoto?

    Po trzecie wreszcie, i to jest być może najważniejszy problem, z którego wynikają oba poprzednie: Najświętsza Kapituła nominacje ogłasza w sierpniu, przed rozpoczęciem play-offów! Kibice mają więc świeżo w pamięci heroiczną walkę o medale Pitera i fatalną jazdę Lebiediewa, czy też średniawkę Holdera w walce z pierwszoligowcem, a to ci dwaj ostatni są nominowani jako Niespodzianka, zaś dla Piotra miejsca wśród nominacji nie ma. Głosowanie zakończyło się PRZED finałem we Wrocławiu! No do cholery, który czempion intelektu uznał, że tak będzie lepiej?

    No cóż, może faktycznie przywiązuję do tego za wiele uwagi. Ale trudno zapomnieć, że chłopaki trenują i pracują cały rok, ryzykują zdrowie i życie, a wielu ludzi wkłada to wiele czasu i pieniędzy. Fajnie by było to ukoronować naprawdę wybitną galą. Tym razem przynajmniej wygląda na to, że wszystkie nazwiska laureatów zostały odczytane bezbłędnie

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Dominik (10-10-2017)

  9. Powrót do góry    #7657
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Jaki Majewski, taka gala.
    Bez znaczenia.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    welna (10-10-2017)

  11. Powrót do góry    #7658
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    santiago ty sie spinasz ze ktos sie cieszyl z nagrod? a co mieli, sie smucic i uznac wyzszosc Unii Leszno z pokorą i przeslac statuetke? niektorzy to maja problemy... wygrali to sie ciesza
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #7659
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    santiago ty sie spinasz ze ktos sie cieszyl z nagrod? a co mieli, sie smucic i uznac wyzszosc Unii Leszno z pokorą i przeslac statuetke? niektorzy to maja problemy... wygrali to sie ciesza
    Nie spinam się tylko wyśmiewam raczej to Ty masz ze spiną problem skoro to komentujesz. Można się cieszyć, ale wystrzeliwanie w górę z krzesła jakby się na ostatnim łuku zdobywało MP to gruba przesada i zrobili z siebie raczej pośmiewisko (głównie Krysia i jej świta). Inni spokojnie przyjmowali statuetki a tylko WTS robił wiochę. Różne gale oglądałem i nigdy takiego "okazywania" radości nie widziałem. Może we Wrocławiu tak mało emocji na stadionie, że się muszą wyszaleć na gali? Spoko, wolę inne większe statuetki

  13. Powrót do góry    #7660
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Beka w ch, ze kibice z Leszna "nie spinaja sie I maja gdzies te nagrody", a druga strone juz obserwujemy wylew frustracji i zali 😂
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #7661
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Dzięki, Zengi.

    Powodzenia w nowym, starym miejscu.

    I pamiętaj: jesteś Bykiem!

  15. Powrót do góry    #7662
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Dzięki, Zengi.

    Powodzenia w nowym, starym miejscu.

    I pamiętaj: jesteś Bykiem!
    Pewniacha?

  16. Powrót do góry    #7663
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Beka w ch, ze kibice z Leszna "nie spinaja sie I maja gdzies te nagrody", a druga strone juz obserwujemy wylew frustracji i zali ��
    Gdzie Twoje berło, berło i korona!!?? Gdzie Twoje Mistrzostwo......!!!!
    Ostatnio edytowane przez santiagoUL ; 10-10-2017 o 15:28

  17. Powrót do góry    #7664
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Dzięki, Zengi.

    Powodzenia w nowym, starym miejscu.

    I pamiętaj: jesteś Bykiem!
    Uważam, że robią błąd, ale co my tam wiemy...

    Z resztą ten scenariusz był już dawno napisany...pisałem już o tym dawno.

    Powodzenia Zenginator

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Aussie (10-10-2017)

  19. Powrót do góry    #7665
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Dzięki, Zengi.

    Powodzenia w nowym, starym miejscu.

    I pamiętaj: jesteś Bykiem!
    Czyli jednak Częstochowa

    No nic, szkoda... Powodzenia Zengi.

  20. Powrót do góry    #7666
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Nie jesteśmy już razem z Helene. Ale to jeszcze zbyt świeża sprawa, bym chciał o niej szerzej mówić. Na pewno wciąż pozostajemy przyjaciółmi – zdradził nam w Toruniu Pedersen.
    dzik sie szykuje do zostania w Lesznie?

  21. Powrót do góry    #7667
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    A DziK, gdzie się podzieje?

    Już pojawił się sponsorowany news jaki to Dzik w formie i w dodatku głowe ma czystą, bo nie jest już (znowu) z Helen.
    Ciekawe komu teraz Dziku sprzeda swoją piękną historyjke.

    Fajnie jakby Dzik jeszcze został w tym sporcie, ale czy bedzie jeszcze w stanie coś powalczyć.
    Po tych kontuzjach z pewnością to już nie bedzie ten sam dziki Dzik.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-10-2017 o 16:03
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #7668
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,742
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Czyli jednak Częstochowa

    No nic, szkoda... Powodzenia Zengi.
    Bzdura. Na dzisiaj nic jeszcze nie wiadomo.

    Zengi jest kuszony przez Toruń, ZG, Czewę i Wrocek. Jak dla mnie, to najbliżej jest mu do Torunia własnie, a najdalej mu do Czewy. Ale póki nie ma podpisu to wszystko się może zdarzyć.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2017 o 18:44
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #7669
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Mariusz nie pajacuj😎 Wysil się choć raz i popatrz dokładnie na kontekst mojego wpisu. Ciągle wierzę, że masz potencjał, żeby dokładnie rozumieć wpisy innych i sensownie się tu wypowiadać.

  24. Powrót do góry    #7670
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Ja naprawdę nie wiem po co ludzie dają się tu tak wkręcać, że Zengi odchodzi. Zostanie w Unii, a tu panika jakby już podpisał w ZG.

    Hampel/Kurtz za Kildemanda i tyle ze zmian

  25. Powrót do góry    #7671
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    10/10/10 - dziś mija 7 lat od pożegnania Adamsa w Lesznie.



  26. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Ali_G (10-10-2017), Bruczkow (11-10-2017), Dominik (11-10-2017), JODA (10-10-2017), jelousabmarinek (10-10-2017)

  27. Powrót do góry    #7672
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    10/10/10 - dziś mija 7 lat od pożegnania Adamsa w Lesznie.
    Ale cały czas jest wielki Lee Lee Lee Adams
    Ostatnio edytowane przez JODA ; 10-10-2017 o 21:04

  28. Powrót do góry    #7673
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Mam nadzieję, że zielonogórski drewniak trafi gdziekolwiek tylko nie do nas. To już wolę Jędrzejaka, skoro Woźniak uparł się na Gorzów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #7674
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,742
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że zielonogórski drewniak trafi gdziekolwiek tylko nie do nas. To już wolę Jędrzejaka, skoro Woźniak uparł się na Gorzów.
    Zapewne Rusko z Krysią, mocno się przejęli tym twoim "to ja już wolę"

    Posucha panuje na rynku, jeśli idzie o krajowych seniorów, a ten ten tu sobie woli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #7675
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zapewne Rusko z Krysią, mocno się przejęli tym twoim "to ja już wolę"

    Posucha panuje na rynku, jeśli idzie o krajowych seniorów, a ten ten tu sobie woli.
    Jędrzejak za Woźniaka i Fricke na rezerwę. Dużej filozofii tu nie ma.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #7676
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,742
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jędrzejak za Woźniaka i Fricke na rezerwę. Dużej filozofii tu nie ma.
    No nie ma. Jak sklonujesz Fricke

    Połowa klubów SE widzi go u siebie pod 8
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #7677
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że zielonogórski drewniak trafi gdziekolwiek tylko nie do nas. To już wolę Jędrzejaka, skoro Woźniak uparł się na Gorzów.
    Ten drewniak w najwazniejszym momencie wybil wam z glowy mistrzostwo i najbardziej sie przyczynil do przywiezienia Drabika ten jeden jedyny raz w tym dniu na 5:1.
    Nie chcesz go? Twoja sprawa. Ja wolalbym zeby zostal w Lesznie. Kosztem Hampela

  33. Powrót do góry    #7678
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    no moze nie kosztem hampelka mimo wszystko a takiego pajaka lub dzika bardziej mi to pasuje niech ten zengi zostanie ... jakos byloby mi szkoda zeby odszedl
    pyra

  34. Powrót do góry    #7679
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    no moze nie kosztem hampelka mimo wszystko a takiego pajaka lub dzika bardziej mi to pasuje niech ten zengi zostanie ... jakos byloby mi szkoda zeby odszedl
    Jedyna zmiana to Kurtz za Kildemanda. Oczywiscie Pedersen out. Wiecej bym nie oczekiwal. I tak taki sklad do kandydat do zlota

  35. Powrót do góry    #7680
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Ten drewniak w najwazniejszym momencie wybil wam z glowy mistrzostwo i najbardziej sie przyczynil do przywiezienia Drabika ten jeden jedyny raz w tym dniu na 5:1.
    Nie chcesz go? Twoja sprawa. Ja wolalbym zeby zostal w Lesznie. Kosztem Hampela
    Co nie zmienia faktu, ze jest chodakiem, o czym zreszta dobrze w Lesznie wiecie, bo nie raz nie dwa sami to zauwazaliscie. Biorac pod uwage potencjalne mozliwosci rozwoju, to taki Wozniak zjada Zengote na dzien dobry. Wiec dla mnie to srednie zastepstwo. Srednia porownywalna z Milikiem i wyzsza od Szymona, ale takiego meczu jak Milik w Lesznie czy Gorzowie albo Wozniak w Gorzowie nie.jestem sobie w stanie wyobrazic w jego wykonaniu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #7681
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, ze jest chodakiem, o czym zreszta dobrze w Lesznie wiecie, bo nie raz nie dwa sami to zauwazaliscie. Biorac pod uwage potencjalne mozliwosci rozwoju, to taki Wozniak zjada Zengote na dzien dobry. Wiec dla mnie to srednie zastepstwo. Srednia porownywalna z Milikiem i wyzsza od Szymona, ale takiego meczu jak Milik w Lesznie czy Gorzowie albo Wozniak w Gorzowie nie.jestem sobie w stanie wyobrazic w jego wykonaniu.
    Tylko czy Wozniak bedzie sie w stanie rozwinac na miare swoich mozliwosci? Pewnosci nie ma. A po drugie skoro sie uprze zeby odejsc to odejdzie a na rynku duzego wyboru jesli chodzi o Polakow noestety nie ma

  37. Powrót do góry    #7682
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Janek, rzadko bo rzadko, ale czasami napisze cos sensownego

    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...kim-i-smektale

  38. Powrót do góry    #7683
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Ostatecznych postanowień dotyczących rezerwowego i zmian z tym związanych jeszcze chyba nie ma, prawda? Jest jedna rzecz w tym kontekście, która może być ważna.

    Gdzieś czytałem, że po wprowadzeniu rezerwowego nie będzie tyle przekładnych zawodów z powodu kolizji terminów, bo jeśli zawodnik z podstawowego składu będzie miał zawody FIMowskie to za niego może jechać rezerwowy. Jeśli faktycznie tak będzie i mandatoryjne będzie w takiej sytuacji wystawienie rezerwowego, to Trofimov na tej pozycji może być niewystarczający, niestety.

  39. Powrót do góry    #7684
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    10/10/10 - dziś mija 7 lat od pożegnania Adamsa w Lesznie.


    https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e9e1147514.jpg
    Zawsze jak jest wzmianka o Leigh, robi mi się na sercu jakoś miękko.
    Moje początki na Smoczyku to rok 97 więc cały ten szmat czasu Adamsa w Unii to i wspaniałe chwile dla mnie. Twoje zdrowie Leigh!

    A co do tej gali, to najbardziej padłem ze śmiechu kiedy pytają się Witkowskiego na ile ocenia tegoroczny sezon e-ligi.
    Odpowiedział że bardzo dobrze.
    Szkoda że nikt z prowadzących nie miał jaj przypomnieć mu o Rybniku czy "sprzedanych" barażach .
    Bo jak tak wygląda super sezon, to strach pomyśleć jak wygląda sezon średni.

  40. Powrót do góry    #7685
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Pawlicki jakie przytulaski z Parówą na Gali ... fuj
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #7686
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach

    Drogi Zarządzie SSA Unia Leszno

    Żałuję, że nie ma wśród nas żadnego przedstawiciela klubu...(kiedyś był mita)
    Dlaczego? A no dlatego, że chętnie posłuchałbym co macie nam do powiedzenia. Cóż...mam nadzieję, że to przeczytacie.

    Ja wiem, że jest sukces i jest się z czego cieszyć, ale taka drobnostka, jak informacja chyba się kibicom należy? Blisko dwa tygodnie temu padł pomysł "fety" na leszczyńskim rynku. Myślę sobie rewelacja, bo jeszcze czegoś takiego u nas nie było i zawsze marzyła mi się taka feta przy tłumach ludzi. Nagle dowiaduję się o terminie i godzinie...srodek tygodnia, większość ludzi w pracy. Pytam dla kogo, to robicie?

    To wszystko, to jednak pikuś...
    Informacja przekazana dzien wcześniej! W sumie mogliście wrzucić na fejsika jutro!

    Także tego...zamiast prawdziwego święta bedzie stypa i garstka osób. O to chodziło?

    Proszę wybaczyć moje rozgoryczenie, ale trudno jest patrzeć na to w jaki sposób podchodzicie do najwiekszego sponsora tego klubu. Skoro planowaliście fetę, to trzeba było podejść do tego na miarę Drużynowego mistrza Polski.

    Kiedyś skończą się sukcesy, a wtedy stadion zaświeci pustkami. Już sam nie wiem o co w tym chodzi, bo albo nie czujecie tego tematu, albo robicie to z pełną świadomością. Kibic już Wam pokazał, że nie jest takim idiotą w półfinale PO.

  42. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    JODA (12-10-2017), Nestor (12-10-2017), Phenomenon (12-10-2017), Robson-Wałbrzych (12-10-2017), ZZ (11-10-2017), domino2321 (12-10-2017)

  43. Powrót do góry    #7687
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Czyli co to już?

    1. Jarosław Hampel
    2. Brady Kurtz
    3. Piotr Pawlicki
    4. Emil Sajfutdinov
    5. Janusz Kołodziej
    6. Bartosz Smaktała
    7. Dominik Kubera

    Swoją drogą...
    -Śledziłem postawę Kurtza w IMŚJ, a także obserwowałem, jak spisywał się w drugiej fazie ligowego sezonu. Brady'ego bardzo rekomendował Jason Crump . Wiemy, że Kurtz to świetny zawodnik, który może bardzo dobrze jeździć na długich torach, ale jest też bardzo dobrze wyszkolony technicznie - powiedział Mikael Wirebrand, szef Elit Vetlandy.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-10-2017 o 12:41

  44. Powrót do góry    #7688
    Początkujący Awatar beniu31
    Dołączył
    16-12-2012
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 4 postach
    Unia to my
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez beniu31 ; 12-10-2017 o 13:07

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi beniu31 za jego przydatny post!

    Scroll (12-10-2017), macropus (12-10-2017), welna (12-10-2017)

  46. Powrót do góry    #7689
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez beniu31 Zobacz posta
    Takie tam rodzinne foto
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #7690
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    W zasadzie wszystko już jasne.
    Jedynie Zengi może się zdecydować nagle jednak na pozostanie w klubie. A wtedy Brady idzie najprawdopodobniej do innego klubu na rok. Pod 8 poza Trofimowem będzie jeszcze inny kandydat. W klubie nie traktują tego tematu zbyt pilnie.
    Trafi się nam chyba warszawski kontrakt z Juricą.
    Zengi i Rusiecki w super komitywie. Jeśli będzie rozstanie, to z mega klasą.
    Mogę tylko jeszcze powtórzyć, że parówki nie są zdrowe. Ale czasem trzeba niestety je jeść.

  48. Powrót do góry    #7691
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    A propo parowek to czytam w wątku Toruńskim, że jest jednak bliżej Torunia hehhe. Ot piekarze i ich piekarnie

  49. Powrót do góry    #7692
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    W zasadzie wszystko już jasne.
    Jedynie Zengi może się zdecydować nagle jednak na pozostanie w klubie. A wtedy Brady idzie najprawdopodobniej do innego klubu na rok. Pod 8 poza Trofimowem będzie jeszcze inny kandydat. W klubie nie traktują tego tematu zbyt pilnie.
    Trafi się nam chyba warszawski kontrakt z Juricą.
    Zengi i Rusiecki w super komitywie. Jeśli będzie rozstanie, to z mega klasą.
    Mogę tylko jeszcze powtórzyć, że parówki nie są zdrowe. Ale czasem trzeba niestety je jeść.
    Ale to ,,wszystko'' było już jasne przed meczem rewanżowym we Wrocławiu

    Naprawdę.......

    ps. i jako, że kiedyś pod wpływem, tutaj napisałem to jako pierwszy i ,,lawina'' ruszyła i tak się przyjęło i zostało
    Koniec z ,,pilską parówką''. Byłem pijany, a lud to kupił
    Od zawsze wiadomym było, że to żadna parówka tylko sympatyczny Jarek

    Czas wrócić na właściwe tory..........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-10-2017 o 14:14

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (12-10-2017)

  51. Powrót do góry    #7693
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,742
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A propo parowek to czytam w wątku Toruńskim, że jest jednak bliżej Torunia hehhe. Ot piekarze i ich piekarnie
    Nie wiem gdzie jest bliżej Hampel. Ale wiem, że jeszcze nie jest w Unii. Nie znaczy to, że do niej nie trafi. jak ja bym miał stawiać to stawiałbym, że JH będzie we Wrocku.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale to ,,wszystko'' było już jasne przed meczem rewanżowym we Wrocławiu

    Naprawdę.......
    Welna, nic nie było jasne. Były pewne uzgodnienia. Tyle tylko, że od meczu we Wrocku, bardzo wiele się zmieniło na rynku. Jak te zmiany wpłyną na decyzję, tych czy innych zawodników ? wiedzą (albo i nie) tylko oni sami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #7694
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Wybacz Mariusz, ale akurat Ty jesteś najmniej wiarygodny. Latasz po niemal każdym wątku ze swoimi info wszystkich poprawisz. Mówi mi to, że nic nie wiesz.

  53. Powrót do góry    #7695
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,742
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wybacz Mariusz, ale akurat Ty jesteś najmniej wiarygodny. Latasz po niemal każdym wątku ze swoimi info wszystkich poprawisz. Mówi mi to, że nic nie wiesz.

    Ale, że jak to rozumieć ?

    Wiem tyle co wszyscy. Czyli wiem, ze na pewno JH nie ma jeszcze w Lesznie. Bo być nie może, choćby z przyczyn formalnych. To, że jest po słowie z Rusieckim, nic dosłownie nie znaczy. Do 1 listopada, może mu się zmienić jeszcze kilka opcji. Podobnie jest z innymi zawodnikami. Więc jakiej ty wiedzy oczekujesz ?

    Ponadto przecież ja wprost mówię, że strzelam, iż JH wyląduje we Wrocku. Czy trafię ? Tego nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •