Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,270 z 2270

Wątek: Sprawy administracyjne

  1. Powrót do góry    #2251
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Pod ten sam kapitał? Chyba nie... fakt, przez jakiś czas na SF był link do tego forum, a tu przewijały się wiadomości żużlowe z SF, ale właśnie od przejęcia SF przez WP tego nie ma. Nie wiem pod kogo podlega to forum ale wobec ostatnich perypetii (zalew trolli którzy jedyne co robią to chamsko prowokują, teraz te problemy techniczne) coraz częściej zadaję sobie pytanie kto np. opłaca serwery itp. Nie chciałbym żeby pewnego dnia po prostu padło.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #2252
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Mi też to wyskakuje, ale podejrzewam że to jakiś rodzaj błędu. Nie wydaje mi się żeby forum było zagrożone.

  3. Powrót do góry    #2253
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Patent na dostanie się na forum przez Tapatalk:
    ktoś na forum musi wam przyznać kina (nie wiem co to ale można je rozdawać forumowiczom, taka ikonka w dolnym prawnym rogu). Wówczas w Powiadomieniach jest o tym wiadomość. Kliknięcie w te wiadomość przenosi na forum.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #2254
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Patent na dostanie się na forum przez Tapatalk:
    ktoś na forum musi wam przyznać kina (nie wiem co to ale można je rozdawać forumowiczom, taka ikonka w dolnym prawnym rogu). Wówczas w Powiadomieniach jest o tym wiadomość. Kliknięcie w te wiadomość przenosi na forum.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A trzeba się logować za każdym razem?

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  5. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A trzeba się logować za każdym razem?

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    Tak, niestety często wylogowuje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. Powrót do góry    #2256
    Początkujący Awatar eSpeedway.pl
    Dołączył
    22-12-2022
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dziesiąty post uprawnia do dodawania nowych tematów. Przepraszamy za zbędny spam. Nie mieliśmy wyjścia.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi eSpeedway.pl za jego przydatny post!

    kapitan bomba (26-12-2022)

  8. Powrót do góry    #2257
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Prośba o usunięcie wątku, duplikat dodanego wcześniej wątku na temat sezonu 2023: http://www.sportsboard.pl/showthread...%85tek-klubowy

  9. Powrót do góry    #2258
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,524
    Kliknij i podziękuj
    1,775
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    To który jest, kurka, duplikatem kogo?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #2259
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    emil, won z polskiej ligi!

  11. Powrót do góry    #2260
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 547 w 257 postach
    Szanowne koleżanki i koledzy z forum. Od dzisiaj będę miał przyjemność wspomagać zarząd naszej grupy w prowadzeniu tego forum. Nie będę się wtrącał w Hyde Park, jak ktoś chce się babrać w tym co tam się dzieje, wolna wola. Natomiast jeżeli chodzi o pozostałe wątki i tematy postaram się bezwzględnie tępić wszelkie przejawy chamstwa i braku kultury. Wszelkie niemerytoryczne wpisy będę starał się usuwać, a userów, którzy będą obrażać innych i używać niekulturalnych zwrotów, po uprzednim ostrzeżeniu będę z forum usuwał. Ponieważ do tej pory panowała "wolna amerykanka", nie zamierzam "karać" nikogo wstecz, ale od dzisiaj będę zwracał szczególną uwagę na formy zwracania się do siebie na forum. Nie tylko ja jestem już zmęczony chamstwem i rynsztokowym językiem niektórych użytkowników. Ponieważ życie prywatne i zawodowe zajmuje mi bardzo dużo czasu, na forum loguję się raz, dwa razy w tygodniu. Gdyby ktoś miał jakieś pytania i uwagi, zapraszam na priv.

    Pozdrawiam,

    Szczecin

  12. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Buszmen (14-05-2023), Dominik (14-05-2023), Falubaz (14-05-2023), Hulc (14-05-2023), JaacPoz (14-05-2023), Kaman (15-05-2023), Malin017 (14-05-2023), Penhall (27-06-2023), herbie13 (14-05-2023), woojo (15-05-2023)

  13. Powrót do góry    #2261
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,369
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    To może w innej sprawie ale skoro jest juz jakiś mod to proszę o interwencję do zarządu w sprawie działania aplikacji Tapatalk.

  14. Powrót do góry    #2262
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 547 w 257 postach
    Forumowicze,

    Uwaga - pisanie wulgaryzmów z błędem ortograficznym, bądź przestawionymi literami, nie zmienia zabarwienia tego wulgaryzmu.

    Od tematów politycznych, wyzywania się od pisiorów, lemingów, rusofili, i innych podobnych jest Hyde Park. Z podziwem przyglądam się jak w wątkach żużlowych płynnie jednym zdaniem z tematu sportowego przechodzicie do tematów światopoglądowych. Te wycieczki proszę przenosić do Hyde Parku

    Obrażanie ludzi w stopkach to też jest obrażanie.

    Nie nadążam czasami usuwać tych skierowanych personalnie wyzwisk, nie mogę cały czas siedzieć na forum.

    Ja rozumiem, że męskie rozmowy wymagają męskich zwrotów, więc czasami użycie mocnego słowa jest uzasadnione - ale nie w formie wyzwiska.

  15. Powrót do góry    #2263
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2023
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Forumowicze,

    Uwaga - pisanie wulgaryzmów z błędem ortograficznym, bądź przestawionymi literami, nie zmienia zabarwienia tego wulgaryzmu.

    Od tematów politycznych, wyzywania się od pisiorów, lemingów, rusofili, i innych podobnych jest Hyde Park. Z podziwem przyglądam się jak w wątkach żużlowych płynnie jednym zdaniem z tematu sportowego przechodzicie do tematów światopoglądowych. Te wycieczki proszę przenosić do Hyde Parku

    Obrażanie ludzi w stopkach to też jest obrażanie.

    Nie nadążam czasami usuwać tych skierowanych personalnie wyzwisk, nie mogę cały czas siedzieć na forum.

    Ja rozumiem, że męskie rozmowy wymagają męskich zwrotów, więc czasami użycie mocnego słowa jest uzasadnione - ale nie w formie wyzwiska.
    Szczecin może łaskawie wyjaśnisz mi sytuację banowania niektórych użytkowników (w większości przypadków pełni zasłużoną), a jednocześnie pozostawanie ślepym na zachowanie Mariusza? Ten użytkownik ma jakieś specjalne prawa, czy porpostu jest uważany za nieszkodliwego głupka (przepraszam za określenie, ale oddaje ono w pełni sytuację)? Mariusz od głupków, cymbałów, idiotów wyzwał już chyba wszystkich na tym forum, ale jednak pozostajesz niewzruszony na jego zachowanie w przeciwieństwie do innych użytkowników. Oczywiście możesz używać podwójnych standardów, jednakże warto było by uczciwie napisać, że innym wolno więcej i chamstwo i prostactwo nie zawsze będzie napiętnowane.

  16. Powrót do góry    #2264
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Czyli można odignorowywać zakały SB, bo ciężko się połapać jak co drugi post widnieje "ten użytkownik jest ...." ?

  17. Powrót do góry    #2265
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 547 w 257 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czyli można odignorowywać zakały SB, bo ciężko się połapać jak co drugi post widnieje "ten użytkownik jest ...." ?
    Można, bo sam to robiłem jakiś czas temu.

  18. Powrót do góry    #2266
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,483
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Forumowicze,

    Uwaga - pisanie wulgaryzmów z błędem ortograficznym, bądź przestawionymi literami, nie zmienia zabarwienia tego wulgaryzmu.

    Od tematów politycznych, wyzywania się od pisiorów, lemingów, rusofili, i innych podobnych jest Hyde Park. Z podziwem przyglądam się jak w wątkach żużlowych płynnie jednym zdaniem z tematu sportowego przechodzicie do tematów światopoglądowych. Te wycieczki proszę przenosić do Hyde Parku

    Obrażanie ludzi w stopkach to też jest obrażanie.

    Nie nadążam czasami usuwać tych skierowanych personalnie wyzwisk, nie mogę cały czas siedzieć na forum.

    Ja rozumiem, że męskie rozmowy wymagają męskich zwrotów, więc czasami użycie mocnego słowa jest uzasadnione - ale nie w formie wyzwiska.
    Kolego Szczecin, jak to jest z typem o nicku SFP ?

    Pisałeś do mnie abym wyhamował, co uczyniłem. Natomiast ten typ non stop w wątku FZG (i nie tylko) ubliża mi. Jego posty z "pisowskim baranem" do tej pory wiszą w wątku klubowym FZG. Ba, wczoraj napisał ci wprost, że zamierza mnie dalej obrażać bo tak i chuy. A reakcji twojej żadnej nie widziałem.

    O przepraszam, skasowałeś mój post i gościa z Ostrowa, który merytoczynie zwrócił na tą sytuację uwagę.

    Wobec powyższego, czy już mogę tego pajaca potraktować tak jak na to zasługuje, czy może jeszcze się zastanawiasz co z tym typem zrobić ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #2267
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,330
    Kliknij i podziękuj
    2,610
    Podziękowania: 3,600 w 2,133 postach
    A Mariusz jak na starego esbeka przystalo - kapuje.

    Kolego Szczecin. Ile mozna to tolerowac?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-07-2023 o 14:59

  20. Powrót do góry    #2268
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,483
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A Mariusz jak na starego esbeka przystalo - kapuje.

    Kolego Szczecin. Ile mozna to tolerowac?
    Mariusz dziadu nie kapuje, tylko pyta się czy może już potraktować typa tak jak na to zasługuje. A typ sam zaczął płakać w rękaw, jak kilka postów poleciało w wątku FZG.

    Chcesz mu robic laskę to się umów z typem, mi nic do tego. Ale nie rób tego na forum publicznym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2269
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,369
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 2,835 w 1,734 postach
    Strażaku nie moralizuj, bo ciebie na forum, gdy idzie o wulgaryzmy, nie powinno być od wielu lat. Brak moderatora nie ma tu znaczenia.

  22. Powrót do góry    #2270
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Prośba, o uporządkowanie gościa o nicku Mariusz - gość niezależnie od tematu wyzywa innych, od głupkow bez szkoły, od cyrkuśnikow, idiotów itd. To są wyzwiska. Przydałby się jakiś ban jak ktoś nie trzyma ciśnienia...

Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •