Strona 284 z 315 PierwszyPierwszy ... 184234274282283284285286294 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,736 do 12,780 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12736
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Haarvax Zobacz posta
    Sukiennik to akurat pospolity przekręt a Maślanka no chciał chłop dobrze ale nie pykło.
    Sukiennik to złodziej paliwowy więc sam sobie odpowiedz. Co do zatrzymania w sprawie meczu barażowego i robienie z Gomóły bohatera w niektórch mediach to bym sie wstrzymał. Kto wie czy samego zatrzymanego nie wkręcali na kilka dni przed meczem i sami mu propozycji nie składali, a potem go wystawili do dyktafonu.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Spokojnie sprawa zostanie dokładnie przebadana przez policję i prokuraturę w kontekście udziału działaczy z Torunia. Ewentualna możliwość "umoczenia" posła PO bezcenna. To takiej sprawie awans i nagroda gwarantowana. Zbyszek Z już wpisał sobie sprawę w kajecik.
    Termiński w wielu sprawach mógł siedzieć cicho. Odzywał się w najmniej potrzebnych momentach, a gdy miał okazje pokazać się z przyzwoitej strony to gdy to zrobił to jego wypowiedzi ścinały z nóg. Dla mnie to za duży BUFON.

  2. Powrót do góry    #12737
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Czerwień to powinien dostać już w Toruniu, brak kartki skutkował tym, że wystartował w Gdańsku i na dzień dobry powtórzył patent 'dając szansę' drużynie na zmianę wyniku biegu...i dalej bez konsekwencji.
    Jakby ten cienki upadający jełop dostał czerwień w Toruniu, czy nawet w Gdańsku to portale już by czerwieniały od emocji pisząc,
    jak to Toruniowi ustawiono baraże, bo jakiś Aureliusz Bieliński dostał kartkę.... stojąc na wyjściu z pierwszego łuku w Gdańsku
    krzyczałem do kolegów fotoreporterów, że mają prowadzić (obiektywami) Bielińskiego, bo ten zaraz upadnie i faktycznie grzmotnął
    parę sekund tuż przy nas. To była ewidentna czerwień, w Toruniu wyszło mu bardziej artystycznie.

    Jadąc do Gdańska i zresztą pisząc na forach przed meczem przewidywałem, że przy tej klasie (sic!) drużyn, torze, który może być przygotowany
    zaskakująco można spodziewać się łatwego zwycięstwa w każdą stronę. Tak pisało 90% osób znających się na żużlu i to się sprawdziło.
    Co to za niespodzianka, że Toruń wygrał na wyjeździe 50:40 z drużyna, która zajęła drugie miejsce w lidze niżej?

    Śledztwo w sprawie korupcji niech się toczy. Jeżeli gostkowi grozi 8 lat, to może zmięknąć w śledztwie i powiedzieć coś więcej - i o to chodzi.
    Po raz pierwszy chyba w historii polubiłem post Mariusza - jakby sprawa wyszła do policji w środę/czwartek, naprawdę można byłoby zrobić
    z policją fajną akcję. A tak to niezrozumiałe jest rozegranie tego meczu przez ekipę Zdunka.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (12-10-2017), Spes (12-10-2017), lego (12-10-2017)

  4. Powrót do góry    #12738
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta


    Nie wiem czemu wszyscy uparcie pisza, ze te taktyczne upadki Bielinskiego to nic takiego, bo nie wplynely na wynik meczu.
    W Gdansku przez brak czerwieni, z RT zastapil go Kossakowski - fakt.. przywiozl zero, ale rownie dobrze akurat on mogl przywiezc i trzy.
    Za zawodnika z czerwienia nie mozna robic RT, wiec to nie dkonca takie "nic sie nie stalo"
    Przeciez nie napisałem, że to nic takiego a, że nie wpłynęło na wynik meczu.
    Taktyczne upadki, szczególnie juniorów to zwykle dranstwo które powinno się wypalac
    gorącym żelazem. Przecież nie ma wątpliwości, że młody musiał być przyuczony do takich zachowań, bo raz to mógł być przypadek, ale drugi raz już nikt w przypadek nie uwierzy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (12-10-2017)

  6. Powrót do góry    #12739
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Na wynik meczu ostatecznie nie wplynelo, ale juz na jego przebieg tak.

    i oczywista jest to sprawa ze mlody sam sobie tego nie wypierwiastkowal, tylko dostal wytyczne, jak kiedys Szombierski w nieskalanej Czewie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #12740
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Sytuacja jest B dynamiczna. Za Miedzinskim wstawili się podobno sponsorzy Nice i Marwit. Więc jest najbardziej prawdopodobny fakt pozostania Miedziaka w Toruniu

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    Yozayan (12-10-2017), nikt_ważny (12-10-2017), ŻużlowyKibic (12-10-2017)

  9. Powrót do góry    #12741
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Sytuacja jest B dynamiczna. Za Miedzinskim wstawili się podobno sponsorzy Nice i Marwit. Więc jest najbardziej prawdopodobny fakt pozostania Miedziaka w Toruniu

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Dzięki, poprawiłeś mi zdecydowanie humor z rana Mam nadzieję, że przekonają Miedziaka do pozostania w Toruniu.

    A w kwestii Bielińskiego to powinien dostać czerwoną kartkę jak stąd do Częstochowy takie zachowanie nie przystoi, jak tego się uczy tam juniorów to nic dobrego z tego nie wyrośnie.

  10. Powrót do góry    #12742
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciez nie napisałem, że to nic takiego a, że nie wpłynęło na wynik meczu.
    Taktyczne upadki, szczególnie juniorów to zwykle dranstwo które powinno się wypalac
    gorącym żelazem. Przecież nie ma wątpliwości, że młody musiał być przyuczony do takich zachowań, bo raz to mógł być przypadek, ale drugi raz już nikt w przypadek nie uwierzy.
    Nie to, żebym właśnie z Tobą dyskutowal o tym odpadku 😂
    !Adrian walcz!

  11. Powrót do góry    #12743
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Szombierski to akurat raczej sam na to wpadł. Myślał że zostanie bohaterem. A że nie jest zbyt bystry...

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  12. Powrót do góry    #12744
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Ze sie tak niesmialo zapytam, wiadomo kogo zatrzymali, jaki to sponsor?

  13. Powrót do góry    #12745
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Ze sie tak niesmialo zapytam, wiadomo kogo zatrzymali, jaki to sponsor?
    z informacji w mediach wynika ze albo pan Ka albo pani Pi, a ze z Gn jest pan Ka a z Ino pan Pi wiec wychodzi ze zatrzymano pana Ka.

  14. Powrót do góry    #12746
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach

    Thumbs up

    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Sytuacja jest B dynamiczna. Za Miedzinskim wstawili się podobno sponsorzy Nice i Marwit. Więc jest najbardziej prawdopodobny fakt pozostania Miedziaka w Toruniu
    wstawili sie? Czyli to jednak pomysl z klubu byl?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  15. Powrót do góry    #12747
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    w klubie (jak również wśród sponsorów) są różne frakcje. Pro i Anty Adrianowe

  16. Powrót do góry    #12748
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Po drugie, jeżeli przyjmujemy Twoją wersję, to mając do wyboru dwóch z czwórki - Thomsen, Gomólski, Bech, Batchelor chyba nikt o zdrowych zmysłach, nie wybrałby Gomólskiego.
    Może składający propozycję poza ojczystym językiem innego nie zna. A nie chciał żadnych pośredników w załatwieniu sprawy. 😀

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #12749
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Tak szczerze to by można iść po bandzie. Paweł Adrian Zengi i Szymon. Do tego naprawdę jakas armata ala Emil w unibaxowej formie (Hampel?) i koniecznie junior na poziomie. Najlepiej miskowiak.
    Myślę że dramatu by nie było, taniej, perspektywiczniej. Ja bym się na coś takiego pisał, w Doyla nie wierzę. Spina na tytuł mu przejdzie i mecze będzie zawalal jak w ZG. Narodowy pieprzy że przez walkę o IMS tak mu idzie, a prawda jest taka że na początku sezonu szło mu tak dobrze też przez walkę o tytuł. Na dodatek on chyba nie do końca MA ogarnia.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  18. Powrót do góry    #12750
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Co do Doyla, to doceniam jego klasę, ale mam takie same obawy. W najważniejszym momencie to nie klub będzie najważniejszy.

    Tak na marginesie, to gość już na wolności, więc ta afera chyba nie aż tak bardzo gruba.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #12751
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak na marginesie, to gość już na wolności, więc ta afera chyba nie aż tak bardzo gruba.
    Albo sądy powoli przestają sobie robić jaja z instytucji jaką jest areszt tymczasowy i przestają stosować tzw. areszty wydobywcze.

  20. Powrót do góry    #12752
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Albo sądy powoli przestają sobie robić jaja z instytucji jaką jest areszt tymczasowy i przestają stosować tzw. areszty wydobywcze.
    Albo gościu po nocce w areszcie w końcu wytrzeźwiał i zdał sobie sprawę co za głupotę zrobił.

  21. Powrót do góry    #12753
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Te 100 tys. zlotych kaucji pokazuje, ze sprawa jest gruba. Takie kaucje w Polsce daje sie przy dosc sporych przewalach finansowych (np. podejrzani numer 2. i 3. w aferze SKOK Wolomin). Skoro jednak sad nie zarzadzil aresztowania, to oznacza, ze nie zachodzi obawa matactwa, a wiec dowody dostarczone przez Zdunka sa mocne. Z drugiej strony, dobra wiadomosc dla GetWella jest taka, ze nie ma chyba tropow prowadzacych w inne miejsca, bo wtedy mozna by sie obawiac ustalania "wspolnej wersji".

  22. Powrót do góry    #12754
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Dziś odwiedziłem swoją piekarnie. Z Adrianem jest tak że zostaje na 99 % za tym by nie kombinował wstawili się podobno sponsorzy jaki sam klub również dostał taki team.order że Adik ma zostać i tyle.
    Raczej na 90 % nie będzie Woźniaka u nas jak i jak te chwilę w Gorzowie chłopak zrobił się trudny w negocjacjach i zostanie pewnie we Wrocku.
    Doyle na te chwilę ma ustalone warunki i podpisał list z wynegcjowanymi warunkami.
    Zostaje MJJ i Paweł oczywiście.
    Problemem jest Hancock bo nie wiadomo w co on na te chwilę gra. Zasłania się kontuzją gra na zwłokę w klubie dmuchaja na zimne bo może się okazać że Jankes weźmie kasę za przygotowanie i pojedzie jeden mecz i zakończy karierę.
    Z Holderem to nawet zbytnio negocjować klub nie ma zamiaru. Miarka się przebrała.
    Zostaje w klubie maskotka klubowa Walas którego wszyscy B lubią i wprowadza niesamowitą rozluźnioną atmosferę w parkingu. Największym jednak hitem wydaje się być fakt że klub chce pokazać się w tym sezonie i wznowił bardzo zaawansowane rozmowy z J H. Jego przejście do Leszna w tym momencie zostało zawieszone i na te chwilę jest bliżej Torunia . Jedna z osób które zajmują się kontraktami powiedziała mi że nasz najlepszy transfer już nastąpił a mianowicie Frątczak. Nagle zawodnicy którzy nigdy tu nie chcieli przychodzić same się zgłaszają do klubu o jazde. Tak samo jak usłyszałem że tu cytuję musisz zrozumieć fakt że te wszystkie rozmowy tak szybko zmieniają bieg wydarzeń że jak nie ma podpisu pod kontraktem nic nie można być pewnym bo na korytarzu klubowym była sytuacja że jeden zawodnik lub menago wchodził a drugi wychodził. Sytuacja zmienia wiem co 5 min.


    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    orlosep (12-10-2017), pawko.trn (12-10-2017)

  24. Powrót do góry    #12755
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Te 100 tys. zlotych kaucji pokazuje, ze sprawa jest gruba. Takie kaucje w Polsce daje sie przy dosc sporych przewalach finansowych (np. podejrzani numer 2. i 3. w aferze SKOK Wolomin). Skoro jednak sad nie zarzadzil aresztowania, to oznacza, ze nie zachodzi obawa matactwa, a wiec dowody dostarczone przez Zdunka sa mocne. Z drugiej strony, dobra wiadomosc dla GetWella jest taka, ze nie ma chyba tropow prowadzacych w inne miejsca, bo wtedy mozna by sie obawiac ustalania "wspolnej wersji".
    Nie sądzę - 100 tys. to kwota rzekomej oferty korupcyjnej, więc pewnie sąd patrząc na status majątkowy podejrzanego stwierdził, że skoro go stać na taką "ofertę" to także stać na taką kaucję. Kwota ta nie przesądza, czy sprawa jest "gruba".

  25. Powrót do góry    #12756
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    To ilu chcemy mieć seniorów w kadrze ?? 7 ??

  26. Powrót do góry    #12757
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jak weźmiemy na kontrakt Hancocka to wywinie nam numer taki sam jak Pedersen w Lesznie. Zaliczy początek sezonu i do widzenia. Już lepiej Ivera zaklepać.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Yozayan (12-10-2017)

  28. Powrót do góry    #12758
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zubr napisał:
    Jak już pierdzisz w tym wątku, to chociaż wygoogluj sobie o czym piszesz, bo wychodzisz na ...(no właśnie, wstaw sobie co chcesz). Na razie to doprowadzili kogoś tam we wtorek na przesłuchanie i prawdopodobnie puścili, bo puki co nigdzie nie ma informacji o jakichś aresztach tymczasowych. Gdyby faktycznie kogoś aresztowano, to rzecznik policji jak już tyle powiedział z pewnością pochwaliłby się i tym.
    Raczej ty pierdzisz, bo gość został aresztowany na 48 godzin. Wygoogluj sobie póki co, bo wychodzisz na ... (no właśnie , wstaw sobie co chcesz) tylko bez błędów.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #12759
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Dziś odwiedziłem swoją piekarnie. Z Adrianem jest tak że zostaje na 99 % za tym by nie kombinował wstawili się podobno sponsorzy jaki sam klub również dostał taki team.order że Adik ma zostać i tyle.
    Raczej na 90 % nie będzie Woźniaka u nas jak i jak te chwilę w Gorzowie chłopak zrobił się trudny w negocjacjach i zostanie pewnie we Wrocku.
    Doyle na te chwilę ma ustalone warunki i podpisał list z wynegcjowanymi warunkami.
    Zostaje MJJ i Paweł oczywiście.
    Problemem jest Hancock bo nie wiadomo w co on na te chwilę gra. Zasłania się kontuzją gra na zwłokę w klubie dmuchaja na zimne bo może się okazać że Jankes weźmie kasę za przygotowanie i pojedzie jeden mecz i zakończy karierę.
    Z Holderem to nawet zbytnio negocjować klub nie ma zamiaru. Miarka się przebrała.
    Zostaje w klubie maskotka klubowa Walas którego wszyscy B lubią i wprowadza niesamowitą rozluźnioną atmosferę w parkingu. Największym jednak hitem wydaje się być fakt że klub chce pokazać się w tym sezonie i wznowił bardzo zaawansowane rozmowy z J H. Jego przejście do Leszna w tym momencie zostało zawieszone i na te chwilę jest bliżej Torunia . Jedna z osób które zajmują się kontraktami powiedziała mi że nasz najlepszy transfer już nastąpił a mianowicie Frątczak. Nagle zawodnicy którzy nigdy tu nie chcieli przychodzić same się zgłaszają do klubu o jazde. Tak samo jak usłyszałem że tu cytuję musisz zrozumieć fakt że te wszystkie rozmowy tak szybko zmieniają bieg wydarzeń że jak nie ma podpisu pod kontraktem nic nie można być pewnym bo na korytarzu klubowym była sytuacja że jeden zawodnik lub menago wchodził a drugi wychodził. Sytuacja zmienia wiem co 5 min.


    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Każdy ma swoje piekarnie i swoje informacje. Niestety dla Leszna według moich źródeł w Unii jest już JH 😔
    Osobiście jestem osobą która jest na zdecydowane NIE! dla niego w Lesznie, mam nadzieje Twoja wersja się sprawdzi 😊 licytujcie tam mocno o Jarka proszę , w Toruniu idealnie pasuje 😂

  30. Powrót do góry    #12760
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    zubr napisał:

    Raczej ty pierdzisz, bo gość został aresztowany na 48 godzin. Wygoogluj sobie póki co, bo wychodzisz na ... (no właśnie , wstaw sobie co chcesz) tylko bez błędów.
    Gwoli ścisłości.

    Nie został aresztowany. A został zatrzymany na 48 godzin. Bo tyle można przetrzymywać człowieka bez zgody sądu. Na areszt musi być zgoda sądu. O taką zgodę wystąpił prokurator, który chciał dla zatrzymanego aresztu trzy miesięcznego. Sąd nie podzielił wniosku prokuratora i wyznaczył kaucję w wysokości 100 tys. Zatrzymany wpłacił tą kaucję i opuścił areszt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #12761
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja nie widzę kwestii wzięcia kasy na przygotowanie i zakończenia kariery po jednym meczu. Dlaczego? Klub ma prawo obciąć proporcjonalnie tę kasę, więc z tej sumy zostaje mały ochlap (casus Hampela).
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #12762
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Każdy ma swoje piekarnie i swoje informacje. Niestety dla Leszna według moich źródeł w Unii jest już JH 😔
    Osobiście jestem osobą która jest na zdecydowane NIE! dla niego w Lesznie, mam nadzieje Twoja wersja się sprawdzi 😊 licytujcie tam mocno o Jarka proszę , w Toruniu idealnie pasuje 😂
    No widzisz jak pisałem mówiąc wprost żużlowcy są jak..... jeżdżą gadają negocjują aby podbijać kase. W u nas są ludzie świadomi że mimo różnych listów swistków pujda tam gdzie będzie 5 zeta więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #12763
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    No widzisz jak pisałem mówiąc wprost żużlowcy są jak..... jeżdżą gadają negocjują aby podbijać kase. W u nas są ludzie świadomi że mimo różnych listów swistków pujda tam gdzie będzie 5 zeta więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    No trzy dni temu pisałem tu o Hampelku w Toruniu, samemu nie bardzo wierząc w to co piszę
    To samo źródełko ?

  34. Powrót do góry    #12764
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Zamiana Holdera na Hampela to byłoby jakieś totalne dziwactwo. Jeżeli Woźniak na chwilę obecną jest bliżej pozostania w Sparcie to powinniśmy powalczyć o Janowskiego, bo Hampel w mojej opinii nie gwarantuje żadnego pozytywnego skoku jakościowego.

  35. Powrót do góry    #12765
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zamiana Holdera na Hampela to byłoby jakieś totalne dziwactwo. Jeżeli Woźniak na chwilę obecną jest bliżej pozostania w Sparcie to powinniśmy powalczyć o Janowskiego, bo Hampel w mojej opinii nie gwarantuje żadnego pozytywnego skoku jakościowego.
    Ja Holderów zostawił bym już nawet tylko ze względu na: "Kto nie skacze, z Częstochowy" 😉
    !Adrian walcz!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    koot (12-10-2017)

  37. Powrót do góry    #12766
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie sądzę - 100 tys. to kwota rzekomej oferty korupcyjnej, więc pewnie sąd patrząc na status majątkowy podejrzanego stwierdził, że skoro go stać na taką "ofertę" to także stać na taką kaucję. Kwota ta nie przesądza, czy sprawa jest "gruba".
    No to skoro sad stwierdzil, ze stac podejrzanego na taka oferte, to znaczy, ze oferta faktycznie byla. A wiec dowody sa twarde i to, co mowil Zdunek, znajduje potwierdzenie w rzeczywistosci.

  38. Powrót do góry    #12767
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ja Holderów zostawił bym już nawet tylko ze względu na: "Kto nie skacze, z Częstochowy" ��
    Chris powinien mieć możliwość by zostać, ale np. na warunkach Jensena, poprzedni sezon było głośno, że mu obniżą, i pojechał w miarę na MA, może kolejna obniżka, pozwoli mu być przynajmniej liderem domowym. Najlepiej, to byłoby zaproponować Holderowi tylko wysoką punktówkę, bez jakichkolwiek pieniędzy na przygotowanie, niech wtedy pokazuje swoją klasę.
    Tylko, że jeżeli klub ich nie chce, to znaczy że nie są tani.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zamiana Holdera na Hampela to byłoby jakieś totalne dziwactwo. Jeżeli Woźniak na chwilę obecną jest bliżej pozostania w Sparcie to powinniśmy powalczyć o Janowskiego, bo Hampel w mojej opinii nie gwarantuje żadnego pozytywnego skoku jakościowego.
    Janowski ma takie wahania formy ( w każdym sezonie, i to długofalowe jak w trakcie sezonu łapie dołek, to już się nie podnosi do końca sezonu) że nie gwarantuje żadnego skoku. On może w czterech meczach zrobić komplet i w pozostałych po 4 pkt.
    Hampel jest dużo większym pewniakiem, i chyba najlepszą możliwą opcją z polskich seniorów na rynku.

  39. Powrót do góry    #12768
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Wracajac na chwile do "afery". ...podejrzany odmawia komentarza, ale jego prawnik mial powiedziec, ze jego klient nie przyznaje sie do winy zrodlo - radio gra. rozumiem, ze nie padlo zadne stwierdzenie, ze ktos z klubu za tym stoi.

  40. Powrót do góry    #12769
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    No to skoro sad stwierdzil, ze stac podejrzanego na taka oferte, to znaczy, ze oferta faktycznie byla. A wiec dowody sa twarde i to, co mowil Zdunek, znajduje potwierdzenie w rzeczywistosci.
    Nie no sorry jak to wywnioskowałeś? Skoro mnie stać na zaproponowanie komuś 5000 PLN łapówki - to oznacza, że ją zaproponowałem?!

  41. Powrót do góry    #12770
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co do Doyla, to doceniam jego klasę, ale mam takie same obawy. W najważniejszym momencie to nie klub będzie najważniejszy.

    Tak na marginesie, to gość już na wolności, więc ta afera chyba nie aż tak bardzo gruba.
    Trudno powiedzieć, tymczasowe aresztowanie nie służy (w teorii) wykonywaniu kary a zabezpieczeniu prawidłowego toku postępowania.
    Aresztować w dużym uproszczeniu można gdy jest ryzyko że gość będzie mataczył albo ucieknie ze strachu przed odpowiedzialnością gdy ma zarzuty zagrożone pozbawieniem wolności na dłuższy czas. Jeżeli sąd uznał, że dowodów jest dość i nie ma ryzyka matactwa (a chyba nie ma skoro wszystko się nagrało a wszystkich uczestników zdarzenia przesłuchano) to nie ma konieczności gościa od razu zamykać.

  42. Powrót do góry    #12771
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Janowski ma takie wahania formy ( w każdym sezonie, i to długofalowe jak w trakcie sezonu łapie dołek, to już się nie podnosi do końca sezonu) że nie gwarantuje żadnego skoku. On może w czterech meczach zrobić komplet i w pozostałych po 4 pkt.
    Hampel jest dużo większym pewniakiem, i chyba najlepszą możliwą opcją z polskich seniorów na rynku.
    Nie wiem, w którym miejscu Hampel jest niby takim pewniakiem. On od 2013 nie przejechał sezonu bez potężnych wahań albo innych turbulencji, które negatywnie wpływały na jego wyniki bądź powodowały, że w ogóle nie pojawiał się na torze. Dlatego w mojej opinii Janowski, czyli zawodnik bardziej agresywny, zdecydowanie lepiej jeżdżący parą i blisko o 10 lat młodszy jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny w kontekście ewentualnych rozważań transferowych.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Yozayan (12-10-2017)

  44. Powrót do góry    #12772
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    W 100% zgadzam się co do Janosia, ale z tego co pisał Sparta_Mistrz nie ma takiej możliwości na sezon 2018. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem... Tak czy inaczej, jeśli zachowujemy Miedziaka, Pawła, Walaska i MJJ i planujemy ściągnąć jakiegoś Doyle'a to Janoś albo Hampel mają być alternatywą dla Grega? To już nie brzmi optymistycznie.

  45. Powrót do góry    #12773
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak to mówi Wiesław Paleta "standardy trzeba zachować, jednemu zrobisz dobrze to wszyscy będą chcieli dobrze"
    Więc wierzę w standardy naszej policji i rychło czekam na umorzenie postępowania

  46. Powrót do góry    #12774
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Chris powinien mieć możliwość by zostać, ale np. na warunkach Jensena, poprzedni sezon było głośno, że mu obniżą, i pojechał w miarę na MA, może kolejna obniżka, pozwoli mu być przynajmniej liderem domowym. Najlepiej, to byłoby zaproponować Holderowi tylko wysoką punktówkę, bez jakichkolwiek pieniędzy na przygotowanie, niech wtedy pokazuje swoją klasę.
    Tylko, że jeżeli klub ich nie chce, to znaczy że nie są tani.



    Janowski ma takie wahania formy ( w każdym sezonie, i to długofalowe jak w trakcie sezonu łapie dołek, to już się nie podnosi do końca sezonu) że nie gwarantuje żadnego skoku. On może w czterech meczach zrobić komplet i w pozostałych po 4 pkt.
    Hampel jest dużo większym pewniakiem, i chyba najlepszą możliwą opcją z polskich seniorów na rynku.
    Termos mowil że z Holderem nigdy nie było żadnego problemu w rozmowach kontraktowych.

  47. Powrót do góry    #12775
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Może dlatego, że zawsze dostawał ile chciał

  48. Powrót do góry    #12776
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Jeżeli pod 2,4,6,7 zostają Pawel, Miedziak, IKS i Daniel to pod 1,3,5 potrzeba pewniakow a pod 8 Fricke...

    My kibice wariantów może układać sobie wiele ... A ja myślę, ze w 90% skład juz mamy gotowy

  49. Powrót do góry    #12777
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    964
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Śledztwo w sprawie korupcji niech się toczy. Jeżeli gostkowi grozi 8 lat, to może zmięknąć w śledztwie i powiedzieć coś więcej - i o to chodzi.
    Po raz pierwszy chyba w historii polubiłem post Mariusza - jakby sprawa wyszła do policji w środę/czwartek, naprawdę można byłoby zrobić
    z policją fajną akcję. A tak to niezrozumiałe jest rozegranie tego meczu przez ekipę Zdunka.
    Widocznie Apator nie miał nic z tym wspólnego. Mając twarde dowody Zdunek spokojnie mógł uwalić przeciwnika i wejść do e-ligi bez rozgrywania meczu rewanżowego. Przetrzymał informację do ostatecznego rozstrzygnięcia dwumeczu i nagle nie mając już nic do stracenia wyciąga 'asa' z rękawa, afera korupcyjna. Nic tym nie ugra, a zrobił tylko syf wokół Torunia.

  50. Powrót do góry    #12778
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Trudno powiedzieć, tymczasowe aresztowanie nie służy (w teorii) wykonywaniu kary a zabezpieczeniu prawidłowego toku postępowania.
    Aresztować w dużym uproszczeniu można gdy jest ryzyko że gość będzie mataczył albo ucieknie ze strachu przed odpowiedzialnością gdy ma zarzuty zagrożone pozbawieniem wolności na dłuższy czas. Jeżeli sąd uznał, że dowodów jest dość i nie ma ryzyka matactwa (a chyba nie ma skoro wszystko się nagrało a wszystkich uczestników zdarzenia przesłuchano) to nie ma konieczności gościa od razu zamykać.
    To wiadomo, ja odniosłem się tylko do wczorajszych rozmów Polaków, że skoro gościa zgarneli z ulicy a prokurator wnosi o 3-miesieczny areszt, sprawa musi być gruba.
    Natomiast 100.000 kaucji wcale nie musi cokolwiek znaczyć. Taka sumę mógł zaproponować adwokat a nie wyznaczyć sąd, no bo sprawa gruba.

    Co do naszych wzmocnień.
    Tak sobie myślę i interpretuje słowa Fratczaka.
    Pamiętacie obrzucenie gownem po tym jak trenowali u nas Doyle i Tai?
    Fratczak odpowiedzial mniej wiecej w ten deseń, że to przemyślane dzialanie klubu które ma nam w przyszłości dać wiele korzyści.
    Tak sobie kombinuje, że w tym roku Doyle i Hancock, od 2019 za Hancocka Tai. Marzenia świętej głowy? Być może, ale Tai podpisał na rok i znowu będzie przynajmniej teoretycznie do wzięcia.

    Dobrze, że Adrian ma zostać. Wbrew cyferkom, w tym sezonie coś drgnelo.
    Bioroac pod uwagę fakt, że Jacek duży nacisk kładzie na przygotowanie mentalne ( jak mówi, sam często korzysta z pomocy psychologa) być może aby Adrian się całkowicie przełamał nie musi odchodzic z Torunia.

    Dużo większy zgryz mamy z Holderem.
    Niby tu jego miejsce, tym bardziej, że podobno Jacka chcą zatrzymać, z drugiej strony chyba każdemu skończyła się cierpliwość.
    Podzielam zdanie Zabowskyego, że Hampel nic nie gwarantuje.
    Biorąc pod uwagę, że Walasek ma podobno u dzialaczy mocna kartę a u Jacka Fratczaka jeszcze mocniejsza, niekoniecznie potrzebujemy lidera Polaka. Tym polskim liderem u Jacka mam byc pewnie Paweł.
    Idac tym tropem i mając na uwadze Doyla i Hancocka, nie mamy już miejsca na Holdera czy nawet MJJ. Chyba, że pod 8 Paweł.
    Tylko wtedy niby mamy jedno miejsce, ale co z Holderem jr. no i bohaterem barazy MJJ-em?
    Biorąc pod uwagę domniemane plany działaczy i nasze chciejstwa, mielibyśmy o 2 zawodnikow za dużo.
    Trzeba się więc pogodzić, że kogoś kogo chętnie byśmy widzieli w zespole, jednak zabraknie.
    Moim zdaniem, jeśli Greg znowu coś sciemnia i nie ma czasu przyjechać na negocjacje, powinni sobie go odpuścić.
    Wtedy bliżej do kompromisu między chciejstwem dzialaczy i kibiców.
    1.Holder/Hancock
    2.Adrian
    3.Walasek
    4Mjj
    5.Doyle
    6.Daniel/Marcin
    7.IKS/Marcin
    8.Pawel

    Sklad z jedną zmiana, powiedzmy sobie szczerze, nic nie gwarantujący.
    Z jednej strony mogą być play-off, z drugiej walka o utrzymanie.
    Fratczak pewnie na to nie pójdzie. Zbyt duże ryzyko.
    Przesuwając pod 3 Hancocka a pod jedynkę biorąc pod uwagę alternatywę w postaci Hampela, wygląda to już nieco lepiej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-10-2017 o 18:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #12779
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta

    Raczej ty pierdzisz, bo gość został aresztowany na 48 godzin....
    Nie, no jednak jesteś głąb jak nie odróżniasz aresztowania od zatrzymania. Gościu pewnie nawet w areszcie nie siedział, a był przetrzymywany na tzw. dołku w komendzie. Gówniana sprawa i wcale nie tak rozwojowa jak twierdzi policja, bo inaczej byłby areszt tymczasowy i przynajmniej kolejne doprowadzenia na przesłuchania. A wysokość kaucji jak ktoś słusznie zauważył w głównej mierze zależy od statusu majątkowego podejrzanego.
    Ostatnio edytowane przez Zubr ; 12-10-2017 o 18:05

  52. Powrót do góry    #12780
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Czytając te posty czuje się jakbym podróżował w czasie O podobnej porze cztery lata temu do aresztu trafił Sukiennik. Pamiętam, że duża część kibiców Włókniarza próbowała wtedy zaklinać rzeczywistość pisząc o braku dowodów, powiązań i rzekomym braku wpływu aresztowania Siary na sytuację Włókniarza SA. Teraz ma miejsce to samo, tyle że w wydaniu Torunia. Deja vu!
    Pzdr,
    Garfield

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •