Strona 50 z 137 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,206 do 2,250 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2206
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Były dobre realacje z Lublinem, Unia im pomogła, a gdy tylko ustabilizowali się finasowo wyciągnęli od nas Kuberę i zrobili wszystko (pomimo ogromnych pieniędzy) by Unia nie otrzymała za jego wyszkolenie grosza.


    Były dobre relacje z Krosnem, Unia im pomogła. A za chwilę gdy wpłynęły do nich pieniądze wyciągnęli nam Jasona i (jak wieść niesie) chcieli przejąć także Chrisa.


    Pomogliśmy juniorami w ubiegłym sezonie Zielonej Górze, a następnie Protasiewicz zaczął namawiać Maksa Borowiaka by ten parł na zgodę Unii by jeżdził w Zielonej...

    Ja tam nie życzę poprawy finansów w innych klubach skoro nie ma jej w Unii. W ten sposób przegrywa się rywalizację. Protasiewiczowi nie ufam za grosz.

    Nie wiem skąd ta radość. Za chwilę mogą się pojawić super oferty z Zielonej np. dla Ratajczaka czy Koldiego i nadal będzie cieszył się z ich dobrej sytuacji finansowej?

    Skoro pieniądze publiczne nie płyną mniej więcej podobne do poszczególnych drużyn (prywatnych się nie czepiam) , trudno się z nich cieszyć, gdy kibicuje się drużynie, która na krocie z takiego żródełka nie ma co liczyć.
    Źle to odebrałeś. Po prostu wolę Falubaz w Ekstralidze niż 1 lidze. Osobiście mi brakuje w sezonie dwumeczu z nimi.

    Każdy klub w Ekstralidze wygląda dzisiaj powiedzmy dobrze finansowo, tylko nieliczni bardzo mocno przesunęli granice między najbogatszymi, a tymi biedniejszymi. Co do ofert dla Damiana czy Janka? Każdy klub może złożyć ofertę z gatunku nie do odrzucenia potencjalnie. Od napompowanego Krosno , po Toruń który także zaraz może po jakiś juniorów wystartować czy awansujący Falubaz.
    Poradzimy sobie o Unię się nie martw. Na dziś musimy jak najszybciej się utrzymać i znaleźć opcję rozsądną za Jaimona.

  2. Powrót do góry    #2207
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Unia pomogła? ciekawy jestem w jaki sposób ?
    Z Kuberą to znowu wracacie do tematu, a sami woleliście kolesia z Australii zamiast wychowanka i jeszcze dogadali się z nim, że nie będą chcieli żadnej kasy w razie odejścia ale mu podsunięto lipna umowę ze złym zapisem i później chcieliście to wykorzystać ale najwidoczniej Kępa ma prawników którzy to wyłapali.
    Krótka masz pamięć.

    Chociażby wypożyczyliśmy do Motoru Trofimova i Hampela.

  3. Powrót do góry    #2208
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Krótka masz pamięć.

    Chociażby wypożyczyliśmy do Motoru Trofimova i Hampela.
    Nie no, z tym JHJ to przegiąłeś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #2209
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,217
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Były dobre realacje z Lublinem, Unia im pomogła, a gdy tylko ustabilizowali się finasowo wyciągnęli od nas Kuberę i zrobili wszystko (pomimo ogromnych pieniędzy) by Unia nie otrzymała za jego wyszkolenie grosza.


    Były dobre relacje z Krosnem, Unia im pomogła. A za chwilę gdy wpłynęły do nich pieniądze wyciągnęli nam Jasona i (jak wieść niesie) chcieli przejąć także Chrisa.


    Pomogliśmy juniorami w ubiegłym sezonie Zielonej Górze, a następnie Protasiewicz zaczął namawiać Maksa Borowiaka by ten parł na zgodę Unii by jeżdził w Zielonej...

    Ja tam nie życzę poprawy finansów w innych klubach skoro nie ma jej w Unii. W ten sposób przegrywa się rywalizację. Protasiewiczowi nie ufam za grosz.

    Nie wiem skąd ta radość. Za chwilę mogą się pojawić super oferty z Zielonej np. dla Ratajczaka czy Koldiego i nadal będzie cieszył się z ich dobrej sytuacji finansowej?

    Skoro pieniądze publiczne nie płyną mniej więcej podobne do poszczególnych drużyn (prywatnych się nie czepiam) , trudno się z nich cieszyć, gdy kibicuje się drużynie, która na krocie z takiego żródełka nie ma co liczyć.
    W Lesznie chyba dzisiaj za bardzo słonko doyebalo do głowy.

  5. Powrót do góry    #2210
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    W Lesznie chyba dzisiaj za bardzo słonko doyebalo do głowy.
    Lepiej żeby doyebalo na tor w Lublinie to słonko.
    Bo takie gówno jak tam jest to tylko obok w Krośnie można spotkać.

  6. Powrót do góry    #2211
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,217
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Lepiej żeby doyebalo na tor w Lublinie to słonko.
    Bo takie gówno jak tam jest to tylko obok w Krośnie można spotkać.
    Ty lepiej idź daj na msze, żeby wszyscy szybko wyzdrowieli.

  7. Powrót do góry    #2212
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Były dobre realacje z Lublinem, Unia im pomogła, a gdy tylko ustabilizowali się finasowo wyciągnęli od nas Kuberę i zrobili wszystko (pomimo ogromnych pieniędzy) by Unia nie otrzymała za jego wyszkolenie grosza.


    Były dobre relacje z Krosnem, Unia im pomogła. A za chwilę gdy wpłynęły do nich pieniądze wyciągnęli nam Jasona i (jak wieść niesie) chcieli przejąć także Chrisa.


    Pomogliśmy juniorami w ubiegłym sezonie Zielonej Górze, a następnie Protasiewicz zaczął namawiać Maksa Borowiaka by ten parł na zgodę Unii by jeżdził w Zielonej...

    Ja tam nie życzę poprawy finansów w innych klubach skoro nie ma jej w Unii. W ten sposób przegrywa się rywalizację. Protasiewiczowi nie ufam za grosz.

    Nie wiem skąd ta radość. Za chwilę mogą się pojawić super oferty z Zielonej np. dla Ratajczaka czy Koldiego i nadal będzie cieszył się z ich dobrej sytuacji finansowej?

    Skoro pieniądze publiczne nie płyną mniej więcej podobne do poszczególnych drużyn (prywatnych się nie czepiam) , trudno się z nich cieszyć, gdy kibicuje się drużynie, która na krocie z takiego żródełka nie ma co liczyć.
    Ty jesteś taki kargul. Skoro ja nie mam to sąsiąd też niech nie ma. Bo ja nie mam

  8. Powrót do góry    #2213
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,217
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ty jesteś taki kargul. Skoro ja nie mam to sąsiąd też niech nie ma. Bo ja nie mam
    Zawiść i zazdrość jak za komuny.

  9. Powrót do góry    #2214
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ty jesteś taki kargul. Skoro ja nie mam to sąsiąd też niech nie ma. Bo ja nie mam


    Ty jesteś głupawy albo fałszywy. Ewentualnie i jedno i drugie.

    Rozumiesz, że cieszy ciebie sytuacja , gdy inny klub otrzymuje duze pieniadze publiczne i wykupi skład klubu któremu kibicujesz?

    Jakoś w to nie wierzę.



    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Zawiść i zazdrość jak za komuny.
    "Komuny"?


    Tak pisze chłopek roztropek kibicujący klubowi utrzymywanemu w znacznej mierze z pieniędzy publicznych na życzenie ministra.

    Jesteście w tym Lubilinie trochę jak kiedyś Legia za komuny właśnie, której kibice w całej Polsce nie trawili.

    Ale spokojnie skończy się i spokorniejesz. Sasin wiecznie ministerem rządu nie będzie.


    Rozumiem, źe będziesz szczerze zachwycony , gdy potencjalnie nowy minister , zażyczy sobie aby środki poszły na inny ośrodek i czołowi zawodnicy z Lublina tam pobiegną za kasą.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-06-2023 o 08:43

  10. Powrót do góry    #2215
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Podobno budują tory kolejowe pod sama MA, żeby po zmianie wladzy nie trzeba było pieniędzy przeładować na ciężarówki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #2216
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podobno budują tory kolejowe pod sama MA, żeby po zmianie wladzy nie trzeba było pieniędzy przeładować na ciężarówki.
    trochę old-school, żeby kasę wagonami wozić... no chyba, że to kasa z jakiejś lewej drukarni

  12. Powrót do góry    #2217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ty jesteś głupawy albo fałszywy. Ewentualnie i jedno i drugie.

    Rozumiesz, że cieszy ciebie sytuacja , gdy inny klub otrzymuje duze pieniadze publiczne i wykupi skład klubu któremu kibicujesz?

    Jakoś w to nie wierzę.





    "Komuny"?


    Tak pisze chłopek roztropek kibicujący klubowi utrzymywanemu w znacznej mierze z pieniędzy publicznych na życzenie ministra.

    Jesteście w tym Lubilinie trochę jak kiedyś Legia za komuny właśnie, której kibice w całej Polsce nie trawili.

    Ale spokojnie skończy się i spokorniejesz. Sasin wiecznie ministerem rządu nie będzie.


    Rozumiem, źe będziesz szczerze zachwycony , gdy potencjalnie nowy minister , zażyczy sobie aby środki poszły na inny ośrodek i czołowi zawodnicy z Lublina tam pobiegną za kasą.
    Ale nie wiem skąd takie przewidywania, że jak nawet PiS straci władze, to SSP przykręcą kurki Motorowi ?

    Ja się zastanawiam, czy jak KO dojdzie do władzy, to przepływ kasy do Motoru się nie zwiększy jeszcze. Kępa jako prezes, widać, że ma dobre kontakty z politykami różnych opcji. I twierdzę, ze żaden polityk z PO, PSL czy innej formacji nie da zrobić krzywdy Motorowi. Przecież Kepa, wyciąga od prezydenta Żuka niemal drugie tyle co dostaje do SSP. A Żuk to polityk PO przecież.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2218
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Trochę odchodząc od Motoru i Falubazu to patrząc na wyniki tegoroczne głównie zawody młodzieżowe i u24. Antek Mencel będąc w zeszłym sezonie 4 naszym juniorem zrobił duży postęp i w tym momencie bije na głowę Huberta i Borowiaka. Oby dalej czynił takie postępy, widać że ciężko pracuje i jest poukładany. Talentu może ma mniej od kolegów ale pracą może daleko zajść.

  14. Powrót do góry    #2219
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Trochę odchodząc od Motoru i Falubazu to patrząc na wyniki tegoroczne głównie zawody młodzieżowe i u24. Antek Mencel będąc w zeszłym sezonie 4 naszym juniorem zrobił duży postęp i w tym momencie bije na głowę Huberta i Borowiaka. Oby dalej czynił takie postępy, widać że ciężko pracuje i jest poukładany. Talentu może ma mniej od kolegów ale pracą może daleko zajść.
    Dokładnie zgadzam się , ostatnie zawody młodzieżowe to absolutnie czołowy junior w Polsce , jeden z lepszych w swoim roczniku.
    Pytanie teraz żeby potrafił przełożyć to na ligę .
    Ostatnio jakoś pechowo mu to wychodzi. W końcu mógł by wygrać jakiś bieg juniorski z Damianem 5-1 .
    Takie przełamanie mogło by mu pomóc

    Jabłoński w zawodach młodzieżowych odstaje , ale jednak w lidze w tym sezonie udało się dowieść z Damianem 5-1 z Toruniem.

    Więc pora na Antka , jeśli znów będzie to 1 pkt to czas na Huberta przez kilka spotkań.

  15. Powrót do góry    #2220
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Ciekaw jestem czy Adrian trenuje w Lesznie przed meczem z Gorzowem, i czy robi postępy. Ktoś coś wie?

    Bo jeżeli ma to wygladać tak jak w Gorzowie to lepiej puścić zamiast niego juniora.

  16. Powrót do góry    #2221
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    I czy ktoś wie czy jest szansa na występ Zengoty??

  17. Powrót do góry    #2222
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Baron przed chwilą powiedział na konferencji że Zengota nie pojedzie. Jeśli chodzi o trening to dzisiaj wszyscy mają trenować oprócz Damiana

  18. Powrót do góry    #2223
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ciekaw jestem czy Adrian trenuje w Lesznie przed meczem z Gorzowem, i czy robi postępy. Ktoś coś wie?

    Bo jeżeli ma to wygladać tak jak w Gorzowie to lepiej puścić zamiast niego juniora.
    Jaki postęp może zrobić w tydzień? On w Gorzowie pierwsze zawody w 4. Kurczę trochę to błąd. Moim zdaniem powinniśmy pójść w objeżdżoną opcje jak ten właśnie Wright w Anglii. Podstawić mu fury i coś chłopak by powalczył. Szkoda, że Szczepaniak jest w Grudziądzu akurat tak pewnie Unia byłaby zainteresowana.
    Tutaj mamy do czynienia pomijając fakt wracającego zawodnika po poważnej kontuzji to jeszcze jakby totalnie bez jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    I czy ktoś wie czy jest szansa na występ Zengoty??
    Nie pojedzie z tego co się słyszy. To raczej była troszkę „bajka” puszczona w eter. Grzegorz dopiero rehabilitacje zaczął, a co dopiero jazda.

    P.S

    Fajfer jedzie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 02-06-2023 o 11:02

  19. Powrót do góry    #2224
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Zengota nie pojedzie w niedzielę, oficjalne info

  20. Powrót do góry    #2225
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    No to solidne baty i mam nadzieję że Jabłoński 4 biegi za Australijczyka pod 12 .

  21. Powrót do góry    #2226
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Zengi nie jedzie a ten idiota nie zmienia par... Naprawdę geniusz... Długo Jescze tego debila będziemy zmuszeni tu oglądać?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    FANATICOS (02-06-2023)

  23. Powrót do góry    #2227
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Zengi nie jedzie a ten idiota nie zmienia par... Naprawdę geniusz... Długo Jescze tego debila będziemy zmuszeni tu oglądać?
    Niestety przynajmniej do końca roku. A jakoś mam wrażenie że jak się utrzymamy. To nic się nie zmieni.

  24. Powrót do góry    #2228
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Dajcie już spokój Baronowi. Jest jaki jest. Pretensje powinny być raczej w kierunku tego, który go zatrudnia. O angażu Miedzińskiego już nie wspomnę... Tylu fajnych objeżdżonych zawodników na Wyspach, a Ci zatrudniają gościa co ledwo na motorze się trzyma. Założę się, że głównym powodem było to, że Miedzińskiemu wystarczyło zapłacić za przyjazd. A takiemu Wrightowi czy innemu "Anglikowi" to by musieli pomóc w kwestiach logistycznych i sprzętowych. Nie daj Boże jeszcze by zadzwonił o coś zapytać. Kto w tym klubie miałby mu pomóc, jak tu sie nikomu nic nie chce?
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 02-06-2023 o 14:09

  25. Powrót do góry    #2229
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Dajcie już spokój Baronowi. Jest jaki jest. Pretensje powinny być raczej w kierunku tego, który go zatrudnia. O angażu Miedzińskiego już nie wspomnę... Tylu fajnych objeżdżonych zawodników na Wyspach, a Ci zatrudniają gościa co ledwo na motorze się trzyma. Założę się, że głównym powodem było to, że Miedzińskiemu wystarczyło zapłacić za przyjazd. A takiemu Wrightowi czy innemu "Anglikowi" to by musieli pomóc w kwestiach logistycznych i sprzętowych. Nie daj Boże jeszcze by zadzwonił o coś zapytać. Kto w tym klubie miałby mu pomóc, jak tu sie nikomu nic nie chce?
    Tu akurat się zgadzam. Sam myślałem,że Adrian jest w takiej formie powiedzmy "przyzwoitej". Nie spodziewałem się,że facet dopiero zaczyna sezon,a jego pierwsze starty spod taśmy to trening w ZG i mecz. W klubie poszli pewnie po najtańszym koszcie zakładając,że Nazar czy Chris (w co wątpię) niebawem wrócą. Jest paru fajnych "wariatów" na wyspach którym można było dać szansę,ale wiązało się to z większymi kosztami. Oby się nie przeliczyli jak przykładowo GKM sprawi w niedzielę sensację i zacznie się robić ciepło.

  26. Powrót do góry    #2230
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Nie wiem jak było z Adrianem, ale nie wierzę że przed zakontraktowaniem go nie oglądali go na torze z innymi rywalami. Chyba nie kupiliby kota w worku ..

  27. Powrót do góry    #2231
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Mecz położony przed meczem. Aby tylko odjechać. Jasny przekaz że czekamy na mecz z Grudziądzem, a po zwycięstwie można kończyć sezon.
    A potem zdziwienie że frekwencja jest jaka jest.

  28. Powrót do góry    #2232
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Klub zamiast walczyć o kibica to sam zniechęca go do przyjścia na stadion.
    A Baron to za chwilę straci cały szacunek jaki zdobył za 4 tytuły DMP.

  29. Powrót do góry    #2233
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Faktycznie, słabo to wygląda. Nie widać walki/starań o wynik tego meczu.

    Niestety, ale ten mecz obejrzę w telewizji.

    PS
    Jeżeli jednak Unia pokaźe walkę a nie marazm, to na następnym meczu znów się melduję na stadionie i wykupię dodatkowy bilet.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-06-2023 o 17:52

  30. Powrót do góry    #2234
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Faktycznie, słabo to wygląda. Nie widać walki/starań o wynik tego meczu.

    Niestety, ale ten mecz obejrzę w telewizji.

    PS
    Jeżeli jednak Unia pokaźe walkę a nie marazm, to na następnym meczu znów się melduję na stadionie i wykupię dodatkowy bilet.
    Serio kibic może zrezygnować z meczu ze względu na słabe starania menadżera. Ja tam chodzę dla Unii nie dla menadżera, prezesa ani Zengoty.

  31. Powrót do góry    #2235
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Serio kibic może zrezygnować z meczu ze względu na słabe starania menadżera. Ja tam chodzę dla Unii nie dla menadżera, prezesa ani Zengoty.

    Może. To się nazywa wolność wyboru.


  32. Powrót do góry    #2236
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Faktycznie, słabo to wygląda. Nie widać walki/starań o wynik tego meczu.

    Niestety, ale ten mecz obejrzę w telewizji.

    PS
    Jeżeli jednak Unia pokaźe walkę a nie marazm, to na następnym meczu znów się melduję na stadionie i wykupię dodatkowy bilet.
    Masakra.
    Właśnie takim podejściem pokazujesz to , że największym problemem nie są działacze tego klubu i decyzje które podejmują , a tacy „KIBICE” jak Ty.

    Z jednej strony to śmieszy, a z drugiej przeraża jak „chore” jest to leszczyńskie środowisko od strony konstrukcji przeciętnego kibica.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Może. To się nazywa wolność wyboru.

    Nie. To się nazywa głupota.

  33. Powrót do góry    #2237
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Najlepsze jest to że te matołki chyba nie ogarniają, że jeśli Grudziądz wygra wszystko u Siebie i Krosno też to nam wygrana z Grudziądzem nic nie daje bo i tak lecimy...Niby nie jest to zbyt prawdopodobne ale jednak...

    Poza tym nastawianie się na jeden mecz to totalna głupota... Już widzę jacy będą wszyscy posrani...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Powrót do góry    #2238
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Masakra.
    Właśnie takim podejściem pokazujesz to , że największym problemem nie są działacze tego klubu i decyzje które podejmują , a tacy „KIBICE” jak Ty.

    Z jednej strony to śmieszy, a z drugiej przeraża jak „chore” jest to leszczyńskie środowisko od strony konstrukcji przeciętnego kibica.



    Nie. To się nazywa głupota.

    Z litości nie zrecenzuję twojej inteligencji...

  35. Powrót do góry    #2239
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Ja tylko oczekuje , że z Gorzowem pojedziemy Antkiem , i Damianem , oraz Hubertem który będzie wskakiwał pod numer 12 a jak wróci Zengi i Miedziak nic nie pojedzie , to w kolejnych spotkaniach też trójka juniorów

  36. Powrót do góry    #2240
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Zalet bycia na Smoku jest wiele mimo wszystko, po pierwsze z drużyną jest się na dobre i na złe, po drugie na żywo jak dla mnie lepiej się ogląda, po trzecie nie trzeba oglądać grobowej, betonowej miny Barona, po czwarte w dobie kryzysu jakiś pieniądz wpada do klubu. Mimo mizerii jaką ostatnio prezentujemy wolę iść na Smoka. Mecz najprawdopodobniej w tytę, trudno, a może zdarzy się cud.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  37. Powrót do góry    #2241
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Najlepsze jest to że te matołki chyba nie ogarniają, że jeśli Grudziądz wygra wszystko u Siebie i Krosno też to nam wygrana z Grudziądzem nic nie daje bo i tak lecimy...Niby nie jest to zbyt prawdopodobne ale jednak...

    Poza tym nastawianie się na jeden mecz to totalna głupota... Już widzę jacy będą wszyscy posrani...
    Dwa. Mamy jeszcze mecz w Krośnie

    Ostatnia kolejka i decyduje o utrzymaniu

    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Zalet bycia na Smoku jest wiele mimo wszystko, po pierwsze z drużyną jest się na dobre i na złe, po drugie na żywo jak dla mnie lepiej się ogląda, po trzecie nie trzeba oglądać grobowej, betonowej miny Barona, po czwarte w dobie kryzysu jakiś pieniądz wpada do klubu. Mimo mizerii jaką ostatnio prezentujemy wolę iść na Smoka. Mecz najprawdopodobniej w tytę, trudno, a może zdarzy się cud.
    Brawo. Jestem też tego zdania. Trzeba wziąć ma klatę ciężki okres jaki mamy i być z tą drużyną - co ma być to będzie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 02-06-2023 o 21:18

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Havel (02-06-2023)

  39. Powrót do góry    #2242
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dwa. Mamy jeszcze mecz w Krośnie

    Ostatnia kolejka i decyduje o utrzymaniu
    Życzę Wam spadnięcia z ligi

  40. Powrót do góry    #2243
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Rew w Pradze "szaleje", mam nadzieję że do przyszłego sezonu "obędzie" się z różnymi torami, nabierając doświadczenia i sprawdzi się na pozycji U24.
    Ratajczak zbyt późno się obudził ale do półfinału się załapał
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 02-06-2023 o 21:29
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  41. Powrót do góry    #2244
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Rew w Pradze "szaleje", mam nadzieję że do przyszłego sezonu "obędzie" się z różnymi torami, nabierając doświadczenia i sprawdzi się na pozycji U24.
    Ratajczak zbyt późno się obudził ale do półfinału się załapał
    Ba, wjechał z buta do finału. Rju nie. Żadnych aussie na przyszły rok
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  42. Powrót do góry    #2245
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,576
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Widać że u Damiana coś delikatnie drgnęło do przodu a on ma dopiero 18 lat. Brawo Damian za 3 miejsce w pierwszych zawodach SGP2

  43. Powrót do góry    #2246
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ba, wjechał z buta do finału. Rju nie. Żadnych aussie na przyszły rok
    Sam nie wiem jeśli chodzi o Rew. Oni w końcu chyba zrozumieli, że bajlando w Krzycku ich nie rozwija i trzeba ruszyć tyłki w świat.
    Jest i Anglia jest i Szwecja. Tylko to ich może rozwinąć. Za rok Rew może byc zupełnie innym gościem i jego bym nie skreślał.
    Do dzisiaj nie mogę pojąć jak zawodnicy z potencjałem mogli zadowolić się tylko Rawiczem czy ligą U24...
    No i najważniejszy aspekt - finanse. Wyciągnięcie innego gościa na U24 jest chyba nierealne.

  44. Powrót do góry    #2247
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    1,0,0 + zdaje się 4 starty z fatalnego pola C brawo, brawo brawo.
    Tylko po cholerę on się tak ogląda ....
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  45. Powrót do góry    #2248
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ba, wjechał z buta do finału. Rju nie. Żadnych aussie na przyszły rok
    Końcówkę miał super, brawa. Co do Rew mam mieszane uczucia. Kogoś na U24 musimy mieć, Lidsey już chyba tylko 1 liga, może młodzi się rozkręcą.
    Damian przeplata słabe zawody z dobrymi, może w końcu zaskoczy.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  46. Powrót do góry    #2249
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Najlepsze jest to że te matołki chyba nie ogarniają, że jeśli Grudziądz wygra wszystko u Siebie i Krosno też to nam wygrana z Grudziądzem nic nie daje bo i tak lecimy...Niby nie jest to zbyt prawdopodobne ale jednak...
    Krosno teraz będzie miało taka serię jak Grudziądz. Oni mają u siebie Lublin, Wrocław i Częstochowę. Wszystkie wyjazdy raczej w plecy więc kolejne punkty w ostatniej kolejce z .... nami.

    Grudziądz za to ma u siebie Lublin, Krosno, Gorzow i Toruń. Wszystkie drużyny w zasięgu do pokonania. A pamiętajmy też że przy play offach z 6 drużynami nikt tam nie będzie się zabijał bo play off pewne.

    Plus w tym wszystkim jest taki że mamy wszystko w swoich rękach i możemy to sami załatwić a nie liczyć na innych.

  47. Powrót do góry    #2250
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Pytanie? Dziś trening był otwarty dla kibiców? I j jak prezentował się Miedziak?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •