Strona 153 z 180 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,841 do 6,885 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6841
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież nikt nie pisze, że nie mogą. Pytanie tylko czy w tej sytuacji taki Kvech w ogóle zdecyduje się cokolwiek podpisywać w Toruniu ? Skoro może od razu podpisać kontrakt z klubem który sam wybierze. I nie straci na tym odstępnego.

    Ta sytuacja by tłumaczyła niedawne słowa Kvecha, że jego kontrakt w Toruniu to nic pewnego.
    Jakie odstepne ? dla Kvevha to interes życia. Zgarnie kase za podpis w Toruniu (potencjalnie przegra skład) i pojdzie na wypożycznie. Toruń zgarnie siano za to i Kvech też coś dostanie od nowego klubu
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 30-09-2022 o 19:26

  2. Powrót do góry    #6842
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jakie odstepne ? dla Kvevha to interes życia. Zgarnie kase za podpis w Toruniu (potencjalnie przegra skład) i pojdzie na wypożycznie. Toruń zgarnie siano za to i Kvech też coś dostanie od nowego klubu


    No tak, bo ewentualny nowy klub będzie miał ochotę przepłacać.

    Pogadaj z Fricke, jak kiedyś przechodził z Rybnika do Sparty. Skończyło się na tym, ze odstępne dla Mrozka w połowie sam zapłacił. Taki zrobił interes życia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #6843
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    No tak jeebnij sie w łeb. Mało miałeś zmian w trakcie sezonu ? Lahti,Klindt,Rew to pierwsze z głowy i każdy klub musiał zapłacic za nich

  4. Powrót do góry    #6844
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    No tak, bo ewentualny nowy klub będzie miał ochotę przepłacać.

    Pogadaj z Fricke, jak kiedyś przechodził z Rybnika do Sparty. Skończyło się na tym, ze odstępne dla Mrozka w połowie sam zapłacił. Taki zrobił interes życia.
    Bo Fricke nie uczy się na błędach. Nie dość, że u Mrozka dał się wkręcić na dlugoletnia umowę, to ten sam błąd popełnił u Was. Roczna umowa to inna sprawa, bo po sezonie nie musi się bać o kwestie zmiany pracodawcy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #6845
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Wy tutaj o kadrze Falubazu na 2023. Ja po części też, ale trochę w innym wymiarze. W tym, który jest moim zdaniem najważniejszy w sporcie, czyli młodzieży.
    Z jednej strony fajnie w ostatnich meczach pokazali się dzieciaki z Leszna i już większość ich widzi w naszej drużynie na przyszły sezon.
    Ja z innej strony, od strony wychowanków. I wiem, że czasy są inne, że teraz trudno o nich. I ok, uboleję, że nie ma u nas Walaska, Dudka i chyba Zengoty, ale nie mogę uboleć, że od lat nie możemy wychować zawodnika, choćby pokroju Zengoty.
    W Częstochowie, w Lesznie można, to czemu nie u nas?
    Jakiś czas temu wdałem się na FB w dyskusję z Panem Wnękiem. Miał pretensje, że się czepiam, mówił, że potrzebuje czasu.
    No, ok, ale kolejny rok minął. Mamy niby dwóch, czy trzech nowych: Frącewicz i Pelc. Nie są oni chyba młodsi od Borowaiaka i Mencla. To ja się pytam, czemu leszczyniaki w tym wieku umieją tyle i są gotowi do jazdy w 1 lidze, a lepsi w ekstralidze, a nasi po roku jazdy zaliczyli tylko kilka epizodów w zawodach młodzieżowych.
    W Lesznie co chwilę jakiś młody wyskakuje i jeżdżą w różnych klubach.
    To co z danego zawodnika będzie w wieku seniorskim to inna bajka.
    Falubaz to obecnie klub miejski. Miasto dba o sport młodzieżowy. Przykłady to spore nakłady na SKM Zastal, UKS AS, Gwardię, czy ZKS Drzonkow. Te kluby osiągają znakomite wyniki w kraju i w Europie w kategoriach młodzieżowych. To czemu nie można osiągać wyników w jeszcze bardziej niszowym (jeśli chodzi o uprawianie) sporcie jakim jest żużel.
    Jeśli o mnie chodzi, to ja mogę przesiedzieć w 1 czy 2 lidze z dwa czy cztery lata i poczekać na swoich wychowanków.
    Skład na przyszły sezon zapowiada się bez zielonogórzan. Ok, ale jeszcze żeby za tym szedł wynik. Niestety z roku na rok jest co raz gorzej, ani wyniku, ani młodzieży.
    Niedawno nie chcieliśmy Doyla czy Michelsena bo za słabi. Teraz cieszymy się Buczkowskim, Mencelem. Bijemy się o Kvecha. Za chwilę być może walczyć będziemy o Kościucha, czy kolejnego Rempałe.
    Skoro jesteśmy już w tej pierwszej lidze i nie walczymy o DMP, to postawmy w końcu na mocne szkolenie.
    Dla kibica nie ma nic cenniejszego niż podróżowanie za swoimi wychowankami, dopingowanie ich i oklaskiwanie.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macek za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-10-2022)

  7. Powrót do góry    #6846
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez macek Zobacz posta
    Wy tutaj o kadrze Falubazu na 2023. Ja po części też, ale trochę w innym wymiarze. W tym, który jest moim zdaniem najważniejszy w sporcie, czyli młodzieży.
    Z jednej strony fajnie w ostatnich meczach pokazali się dzieciaki z Leszna i już większość ich widzi w naszej drużynie na przyszły sezon.
    Ja z innej strony, od strony wychowanków. I wiem, że czasy są inne, że teraz trudno o nich. I ok, uboleję, że nie ma u nas Walaska, Dudka i chyba Zengoty, ale nie mogę uboleć, że od lat nie możemy wychować zawodnika, choćby pokroju Zengoty.
    W Częstochowie, w Lesznie można, to czemu nie u nas?
    Jakiś czas temu wdałem się na FB w dyskusję z Panem Wnękiem. Miał pretensje, że się czepiam, mówił, że potrzebuje czasu.
    No, ok, ale kolejny rok minął. Mamy niby dwóch, czy trzech nowych: Frącewicz i Pelc. Nie są oni chyba młodsi od Borowaiaka i Mencla. To ja się pytam, czemu leszczyniaki w tym wieku umieją tyle i są gotowi do jazdy w 1 lidze, a lepsi w ekstralidze, a nasi po roku jazdy zaliczyli tylko kilka epizodów w zawodach młodzieżowych.
    W Lesznie co chwilę jakiś młody wyskakuje i jeżdżą w różnych klubach.
    To co z danego zawodnika będzie w wieku seniorskim to inna bajka.
    Falubaz to obecnie klub miejski. Miasto dba o sport młodzieżowy. Przykłady to spore nakłady na SKM Zastal, UKS AS, Gwardię, czy ZKS Drzonkow. Te kluby osiągają znakomite wyniki w kraju i w Europie w kategoriach młodzieżowych. To czemu nie można osiągać wyników w jeszcze bardziej niszowym (jeśli chodzi o uprawianie) sporcie jakim jest żużel.
    Jeśli o mnie chodzi, to ja mogę przesiedzieć w 1 czy 2 lidze z dwa czy cztery lata i poczekać na swoich wychowanków.
    Skład na przyszły sezon zapowiada się bez zielonogórzan. Ok, ale jeszcze żeby za tym szedł wynik. Niestety z roku na rok jest co raz gorzej, ani wyniku, ani młodzieży.
    Niedawno nie chcieliśmy Doyla czy Michelsena bo za słabi. Teraz cieszymy się Buczkowskim, Mencelem. Bijemy się o Kvecha. Za chwilę być może walczyć będziemy o Kościucha, czy kolejnego Rempałe.
    Skoro jesteśmy już w tej pierwszej lidze i nie walczymy o DMP, to postawmy w końcu na mocne szkolenie.
    Dla kibica nie ma nic cenniejszego niż podróżowanie za swoimi wychowankami, dopingowanie ich i oklaskiwanie.
    Polecam obserwowanie na fb Falubaz Junior. Serio tam się coś dzieje. Wnęk jest jaki jest, ale widać, że mu zależy, choć tak jak wcześniej mówiłem, powinni dobrać trenera jakiegoś. Szkółka przez ostatnie kilka lat była mega zaniedbana i nic w tym nie rzeźbili. Jesteśmy moim zdaniem obecnie w stanie przejściowym i trzeba poczekać z 3 lata na jakieś efekty. Tak jak pisałem już wcześniej, wtedy dopiero ocenie wykonaną pracę.

    Kamyczek jedynie można wrzucić, że prawdopodobnie gdyby nie kary finansowe za brak szkolenia, to by tego dalej nie było Ale to tak między wierszami.
    Do pełni szczęścia brakuje tylko i wyłącznie minitoru, podobno ekstraliga tego wymaga. Może w końcu młodzi się doczekają.

  8. Powrót do góry    #6847
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Emotka mówiąca wszystko i nic, stawiam na "gówno prawda"

    blabla.png

  9. Powrót do góry    #6848
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Do czego to doszło że w Falubazie cieszą sie na mysl o drewanianym Lahtim który położył mecz w Bydgoszczy. To już lepiej jakis MJJ czy wasz ulubiony Zagar który pojechał kiepsko a i tak sredniej nie miał jakiejś duzzoo gorszej od drewanianego

  10. Powrót do góry    #6849
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    926
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Do czego to doszło że w Falubazie cieszą sie na mysl o drewanianym Lahtim który położył mecz w Bydgoszczy. To już lepiej jakis MJJ czy wasz ulubiony Zagar który pojechał kiepsko a i tak sredniej nie miał jakiejś duzzoo gorszej od drewanianego
    To ze na zdjęciu jest Lahti to nie znaczy ze przyjdzie. Przeczytaj sobie co tam jest napisane bo nie tylko o Lahtim wspominają

  11. Powrót do góry    #6850
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Polecam obserwowanie na fb Falubaz Junior. Serio tam się coś dzieje. Wnęk jest jaki jest, ale widać, że mu zależy, choć tak jak wcześniej mówiłem, powinni dobrać trenera jakiegoś. Szkółka przez ostatnie kilka lat była mega zaniedbana i nic w tym nie rzeźbili. Jesteśmy moim zdaniem obecnie w stanie przejściowym i trzeba poczekać z 3 lata na jakieś efekty. Tak jak pisałem już wcześniej, wtedy dopiero ocenie wykonaną pracę.

    Kamyczek jedynie można wrzucić, że prawdopodobnie gdyby nie kary finansowe za brak szkolenia, to by tego dalej nie było Ale to tak między wierszami.
    Do pełni szczęścia brakuje tylko i wyłącznie minitoru, podobno ekstraliga tego wymaga. Może w końcu młodzi się doczekają.
    Spokojnie, monitor zaraz będzie. trwają już pierwsze przymiarki.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/65...miejsca/mlogin

  12. Powrót do góry    #6851
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Do czego to doszło że w Falubazie cieszą sie na mysl o drewanianym Lahtim który położył mecz w Bydgoszczy. To już lepiej jakis MJJ czy wasz ulubiony Zagar który pojechał kiepsko a i tak sredniej nie miał jakiejś duzzoo gorszej od drewanianego
    W Gnieźnie też tak myślano, że Jensen przecież będzie lepszy, a teraz druga liga wita.

  13. Powrót do góry    #6852
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Akurat Lahti to nie byłby taki głupi pomysł. Jest drewniany, zgoda ale też dosyć skuteczny. I ma dobre starty, a te na tor w ZG są potrzebne.

  14. Powrót do góry    #6853
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Spokojnie, monitor zaraz będzie. trwają już pierwsze przymiarki.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/65...miejsca/mlogin
    To tak jak przymiarki do przebudowy drugiego łuku

  15. Powrót do góry    #6854
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2022
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ten słup oświetleniowy to naprawią kiedyś?

  16. Powrót do góry    #6855
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Taka ciekawostka - Rasmus Jensen dzisiaj zaobserwował FZG we wszystkich mediach To chyba obco znany, takze zostala kwestia Zengiego.

  17. Powrót do góry    #6856
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    No jakby Rasmus przeszedł do Falubazu to wiadomo komu kibicować w 1 lidze. Mega petarda

  18. Powrót do góry    #6857
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Taka ciekawostka - Rasmus Jensen dzisiaj zaobserwował FZG we wszystkich mediach To chyba obco znany, takze zostala kwestia Zengiego.
    Sprawdziłem i nie widzę, żeby Jensen obserwował FZG w mediach społecznościowych. Pokaż jakiegoś screena...

  19. Powrót do góry    #6858
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    926
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Taka ciekawostka - Rasmus Jensen dzisiaj zaobserwował FZG we wszystkich mediach To chyba obco znany, takze zostala kwestia Zengiego.
    Może Ci się Jenseny pomyliły i chodzi o Michaela Jepsenena Jensena

  20. Powrót do góry    #6859
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Sprawdziłem i nie widzę, żeby Jensen obserwował FZG w mediach społecznościowych. Pokaż jakiegoś screena...
    Hmm też nie widzę, sprawdziłem twittera i fb.

  21. Powrót do góry    #6860
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Sprawdziłem i nie widzę, żeby Jensen obserwował FZG w mediach społecznościowych. Pokaż jakiegoś screena...
    TZN zle napisalem, falubaz zaobserwowal Rasmusa wszedzie, o to mi chodzilo.

  22. Powrót do góry    #6861
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2022
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Może po prostu zaleglości nadrabiają. A innych nie zaczęli obserwować?
    Zapraszamy wszystkich na żużlowy discordowy serwer, pogaduchy o żużlu i nie tylko
    Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #6862
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    TZN zle napisalem, falubaz zaobserwowal Rasmusa wszedzie, o to mi chodzilo.
    Idąc tą logiką Tai Woffinden w Falubazie.

  24. Powrót do góry    #6863
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    TZN zle napisalem, falubaz zaobserwowal Rasmusa wszedzie, o to mi chodzilo.
    FZG prawie wszystkich zawodników obserwuje w mediach społecznościowych

  25. Powrót do góry    #6864
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Idąc tą logiką Tai Woffinden w Falubazie.
    Na lotnisko marsz!
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  26. Powrót do góry    #6865
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    1. Kacper Gomólski
    2. Petr Chlupac
    3. Damian Pawliczak
    4. Karol Baran
    5. Kjastas Puodżuks
    6. Dawid Rempała
    7. Fabian Ragus


  27. Powrót do góry    #6866
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez SpeedwayArena Zobacz posta
    Może po prostu zaleglości nadrabiają. A innych nie zaczęli obserwować?
    Nie, tylko jego. + fotograf Wojcik tez w tym samym dniu dal followa

  28. Powrót do góry    #6867
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Nie, tylko jego. + fotograf Wojcik tez w tym samym dniu dal followa
    Przeczytali ploty na forum to dali follow.
    Nie mówię, że transfer wykluczony, ale nie szedł bym tak daleko we wnioskach, aby łączyć to z SM follow.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #6868
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    TZN zle napisalem, falubaz zaobserwowal Rasmusa wszedzie, o to mi chodzilo.
    Pewnie są ciekawi gdzie podpisze.

  30. Powrót do góry    #6869
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Oj tam, zawsze to jakiś trop, można się tak bawić
    W każdym razie na Twitterze nie obserwują Rasmusa, za to z Beckerem poszedł follow za follow

  31. Powrót do góry    #6870
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    926
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Nie, tylko jego. + fotograf Wojcik tez w tym samym dniu dal followa
    Jak już tak rozkminiasz to w zeszłym tygodniu prezes dodał do znajomych na fb Beckera, a wczoraj Kurtza

  32. Powrót do góry    #6871
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 16 postach
    Protas siedzi koło Łolaska w studio GP - to znak !!!
    Greg witaj w domu

  33. Powrót do góry    #6872
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    FZG prawie wszystkich zawodników obserwuje w mediach społecznościowych
    Szkoda ze tylko w mediach

  34. Powrót do góry    #6873
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    SF podaje ze sklad FZ zasila Jepsen Jensen Zengota i Becker. Przy czym zaznaczają ze Falubaz będzie wtedy głównym faworytem do awansu myśle ze Zengota i Becker zastąpią Kbecha i Protasiewicza, ale Jepsen Jensen Fricke to może w połowie.

  35. Powrót do góry    #6874
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Hmm, z tego co pisze Puka Becker ponoć już zaklepany w FZG.

    Beckerem w tym roku poważnie interesowały się kluby PGE Ekstraligi. Jeszcze niedawno mówiło się o nim w kontekście transferu do Moje Bermudy Stali Gorzów, czy For Nature Solutions Apatora Toruń.
    23-latek zakończył co prawda sezon z 24. średnią w eWinner 1. Lidze, ale to głównie efekt słabego początku rozgrywek. W końcówce Amerykanin był naprawdę skuteczny. W środowisku mówi się, że do transferu do Zielonej Góry miał go przekonać nie tylko ambitny cel drużyny, ale także gigantyczne pieniądze za podpis na kontrakcie (mówi się o 500 tysiącach złotych).
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...pge-ekstraligi

    Oprócz niego mają być Zengi i MJJ.

    Czyli skład wyglądałby tak:

    1. Zengi
    2. Buczek
    3. MJJ
    4. Becker
    5. Tungate
    6. Rempała
    7. ???

    Zdaje się, ze kolega krajevski z Torunia prorokował nam tutaj zapaść finansową. Chłop chyba się trochę zawiedzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #6875
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    926
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    SF podaje ze sklad FZ zasila Jepsen Jensen Zengota i Becker. Przy czym zaznaczają ze Falubaz będzie wtedy głównym faworytem do awansu myśle ze Zengota i Becker zastąpią Kbecha i Protasiewicza, ale Jepsen Jensen Fricke to może w połowie.
    Ten skład jest taki rzadki. Żadnego lidera nie ma. Może ktoś zrobić 10 pkt albo 2.

  37. Powrót do góry    #6876
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    Taki typowy 1 ligowy skład bym powiedział. Może coś się uda a może nie.

  38. Powrót do góry    #6877
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    SF podaje ze sklad FZ zasila Jepsen Jensen Zengota i Becker. Przy czym zaznaczają ze Falubaz będzie wtedy głównym faworytem do awansu myśle ze Zengota i Becker zastąpią Kbecha i Protasiewicza, ale Jepsen Jensen Fricke to może w połowie.
    Biorąc pod uwagę fakt, że w przyszłym sezonie nie będzie już w I lidze takich zawodników jak Fricke, Lebiediev czy Milik, to taki MJJ może śmiało być w TOP 10 I ligi.

    Ale z tego co ja słyszałem z tym MJJ jeszcze do końca nie wiadomo. Bo gadają też cały czas z Fricke oraz z Rasmusem Jensenem i Kurtzem.

    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Ten skład jest taki rzadki. Żadnego lidera nie ma. Może ktoś zrobić 10 pkt albo 2.
    Z TOP 10 I ligi trzech zawodników idzie do SE.

    Więc jakiego lidera w drużynie I ligowej byś tam widział ?

    Liderów w poszczególnych ekipach, wykreują same rozgrywki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #6878
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Do czego to doszło że w Falubazie cieszą sie na mysl o drewanianym Lahtim który położył mecz w Bydgoszczy. To już lepiej jakis MJJ czy wasz ulubiony Zagar który pojechał kiepsko a i tak sredniej nie miał jakiejś duzzoo gorszej od drewanianego
    Od kiedy drewno na torze wam przeszkadza? Przecież Zielona Góra to stolica drewniaków. Masowa produkcja drewna trzeciego sortu mdmp: Ragus, Tonder, Tufft.. Żaden mi nie przypomina żużlowa. Wyszukuje się zawodników porządnie wystruganych z drewna (D. Rempała). Nawet gdy ktoś się udał to atrybut drewna może mieć (Walasek).
    Porównanie Lahtiego do Zagara mocno przestrzelone bo Fin położył dwa mecze (w tym jeden bez znaczenia) a w pozostałych był bardzo mocny, natomiast Komandos to nie wiem czy nie zawiódł większej części meczów niż spełnił swoje zadanie. Lahti jest w topce najcenniejszych żużlowców w lidze (tu dla mnie Huckenbeck był the best) a Zagar odwrotnie - jest liderem wśród tych których nie powinno się kontaktować mając jakiś cel i także jednym z najbardziej przepłaconych.

  40. Powrót do góry    #6879
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę fakt, że w przyszłym sezonie nie będzie już w I lidze takich zawodników jak Fricke, Lebiediev czy Milik, to taki MJJ może śmiało być w TOP 10 I ligi.

    Ale z tego co ja słyszałem z tym MJJ jeszcze do końca nie wiadomo. Bo gadają też cały czas z Fricke oraz z Rasmusem Jensenem i Kurtzem.
    To oficjalne oświadczenie menadżera o odejściu Fricke nic nie oznacza ?

    Nie będzie Fricke Milika i Lebiedeva,
    Ale będzie Bernrzon, Walasek, Bellego. Może będzie trochę łatwiej, ale napewno nie będzie ogromnego spadku poziomu.

  41. Powrót do góry    #6880
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    926
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę fakt, że w przyszłym sezonie nie będzie już w I lidze takich zawodników jak Fricke, Lebiediev czy Milik, to taki MJJ może śmiało być w TOP 10 I ligi.

    Ale z tego co ja słyszałem z tym MJJ jeszcze do końca nie wiadomo. Bo gadają też cały czas z Fricke oraz z Rasmusem Jensenem i Kurtzem.
    Weź się chłopie nie ośmieszaj . Z Fricke to mogą pogadać o pogodzie, a nie o kontrakcie w I lidze. A z tym ze ten MJJ moze być w top 10 to tylko Ty w to wierzysz tak jak w słyną średnia 1,7 Tondera. MJJ jeździ 2 rok w 1 lidze, a chyba ledwo w top 20 był. W Rybniku wygryzł go ze składu Aspgren, a w Gnieźnie Lindbeck/Kildemand.

  42. Powrót do góry    #6881
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    To oficjalne oświadczenie menadżera o odejściu Fricke nic nie oznacza ?

    Nie będzie Fricke Milika i Lebiedeva,
    Ale będzie Bernrzon, Walasek, Bellego. Może będzie trochę łatwiej, ale napewno nie będzie ogromnego spadku poziomu.
    Oznacza tyle, że ma zamiar odejść.

    Ale nie oznacza tego, że nie wolno z gościem gadać i go namawiać na pozostanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #6882
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę fakt, że w przyszłym sezonie nie będzie już w I lidze takich zawodników jak Fricke, Lebiediev czy Milik, to taki MJJ może śmiało być w TOP 10
    Z ekstraligi spadł Ostrów przypominam. Więc w I lidze będą Holder Berntzon Gapa i Walas zamiast tej trójki

  44. Powrót do góry    #6883
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    926
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oznacza tyle, że ma zamiar odejść.

    Ale nie oznacza tego, że nie wolno z gościem gadać i go namawiać na pozostanie.
    To do Zmarzlika niech uderzają. Zawsze warto z nim porozmawiać i go namówić?

  45. Powrót do góry    #6884
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Ten skład jest bardzo równy. Możecie pisać co chcecie ale to bardzo silny skład na 1 lige. Seniorsko może brak wyrazistego lidera ale też brak dziury która przed meczem musi być łatana. 5 seniorów dość równych. Zle to nie wygląda a Becker da sporo Falubazowi i kto wie czy to on nie będzie liderem zespołu

  46. Powrót do góry    #6885
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Weź się chłopie nie ośmieszaj . Z Fricke to mogą pogadać o pogodzie, a nie o kontrakcie w I lidze.
    Bo co, bo ty głupcze im zabronisz ?

    A z tym ze ten MJJ moze być w top 10 to tylko Ty w to wierzysz tak jak w słyną średnia 1,7 Tondera. MJJ jeździ 2 rok w 1 lidze, a chyba ledwo w top 20 był. W Rybniku wygryzł go ze składu Aspgren, a w Gnieźnie Lindbeck/Kildemand.
    Ćwoku nieuczesany.

    W sezonie 2021 MJJ był 10 w I lidze ze średnią 2,094 i był lepszy od Beckera, Zengoty, Milika czy Tungate. W tym roku miał średnią 1,927 i był 15. Był lepszy od Zena, Pepe, Zagara, Puka czy Jamróga, również przymierzanego do FZG. A ty coś gamoniu niedouczony pyerdolisz, że ledwo do TOP 20 się łapał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •