Strona 19 z 57 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dokładnie, nie zapominajmy o najważniejszym - to Rusko siłą zmusił go do przyznania się do wlewki (pół ligi na tym wjedzie ale jeden as się beztrosko przyznał).
    A coś ktoś ze sparty wziął i się przyznał do tego? Bo zwalono wszystko na tego, kto mu to podawał - klubowego lekarza - a prezesi itp cichutko siedzą do tej pory.
    Jak sam zauważyłeś, młody zawodnik, pracownik klubu, a potraktowano go jak coś niechcianego.
    To nawet Mrozek bardziej był za Griszą, jak ten sam leciał z środkami niedozwolonymi, niż sparta która sama dała je Drabikowi
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Tylko te pół ligi jedzie na dawkach ograniczonych tyle co można bo im tak nakazuje doktor ewentualnie za zgodą prezesa.

  3. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez samoan86 Zobacz posta
    Myślenie długofalowe powiadasz? Nie no oddanie za darmo Kowalskiego który za rok będzie najlepszym juniorem w lidze jak najbardziej wpisuje się w politykę długofalową ???? i
    Wieść gminna niesie że Kowalskiemu nie po drodze było z Włókniarzem. No a ogromna podwyżka i gwarancja miejsca juniorskiego w składzie to coś na co Włókniarz nie mógł się zgodzić bez oddania Świdnickiego i Miśkowiaka... i kogo byś oddał: mistrza świata juniorów czy gościa który robi 10 punktów w Ekstralidze mimo braku formy?

    Pamiętaj że 3 punkty w biegu juniorskim to nawet kilkanaście tysięcy złotych, a z numerem 6 lub 7 do odjechania najczęściej raptem 3 biegi. Rodzice młodych zawodników umieją liczyć i rzadko kiedy są sentymentalni.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Marzeniem świącika, to było też ściągnięcie Cieślaka. I tak koniec końców miał to w dupie.
    Jak w ten 3 puste miejsca wsadzimy chłopaków, którzy przekażą trochę doświadczenia młodym, to jestem na tak. Jakiś Kołodziej, Piter czy Doyle i można jechać.
    Kołodziej to numer 2 po Drabiku. Także pod kątem jego szkółki która realnie działa w Częstochowie, a nie Tarnowie

    Natomiast odpuszczenie Doyla to największy błąd Świącika od lat. To był gość który mógłby tu jeździć do końca kariery, bo bardzo mu zależało na wieloletniej stabilności po skakaniu całą karierę od klubu do klubu.
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 18-05-2022 o 18:30

  4. Powrót do góry    #814
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    To nawet Mrozek bardziej był za Griszą, jak ten sam leciał z środkami niedozwolonymi, niż sparta która sama dała je Drabikowi
    Nie wiem czy tak bardzo jesteś ograniczony, czy tylko udajesz takiego?
    Całej afery i zawieszenia by nie było, gdyby Maks łaskawie raczył odpowiedzieć na pismo z POLADA.
    Przecież to nie jest/nie był amator za jakim trzeba biegać i podcierać mu tyłek, tylko dwukrotny IMŚJ!
    No ale skoro nie odpowiedział na te pisma, bo miał w nosie, zapomniał, nie ważne, to Sparta nie zostawiła go na lodzie, tylko za jego wolą i zgodą obrali linie obrony!
    Wskaż mi palcem, gdzie tu wina Sparty, gdzie tu zostawienie na lodzie?!

    Aaa... i wlewki nie brał, bo się szprycował witaminami, tylko miał mówiąc kolokwialnie sraczkę. (a jak być może wiesz z autopsji sraczka = odwodnienie/osłabienie)
    Co jest potwierdzone, tym bardziej, że wcześniej w sezonie, kilka razy odpuszczał zawody właśnie z tego powodu, z czego, a jakże częstochowscy kibice mieli bekę.

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Leonidas (18-05-2022), antyprzemek (02-06-2022), sparta_mistrz (18-05-2022)

  6. Powrót do góry    #815
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Wieść gminna niesie że Kowalskiemu nie po drodze było z Włókniarzem. No a ogromna podwyżka i gwarancja miejsca juniorskiego w składzie to coś na co Włókniarz nie mógł się zgodzić bez oddania Świdnickiego i Miśkowiaka...

    Co Ty pieprzysz, Kowalski chciał podpisać kontrakt tylko na rok gdzie indziej i wrócić do Włókniarza. Wszystko byłoby spoko, ale już mu przeszło bo w momencie jak Kowalski negocjował z Toruniem, to Świącik robił trzodę wszędzie gdzie się da i opowiadał jacy to Kowalscy nie są. No i Bartek już ma w dupie powrót.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  7. Powrót do góry    #816
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Kowalski po sezonie był wolny i raczej Włókniarza nie stać by było aby zabijać się o 3 juniora mając Miskowiaka i Swidnickiego. W Tym roku Kowalski nie jest wam potrzebny. A majac Kupca i Karczewskiego za rok tez wam nie będzie potrzebny

  8. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Nie wiem czy tak bardzo jesteś ograniczony, czy tylko udajesz takiego? (...)
    Wskaż mi palcem, gdzie tu wina Sparty, gdzie tu zostawienie na lodzie?!
    Mi zarzucasz ograniczenie, a sam nie widzisz winy sparty w całej sytuacji. Dodatkowo mi zarzucasz, że pisałem coś o zostawieniu go na lodzie, a nic takiego nie pisałem.
    Także może przeczytaj ze zrozumieniem co komentujesz, bo fajnie trzymać jakiś poziom dyskusji.

    Pisałem, że Drabik siedział z tym sam i mu mogło odwalić od tego całego zamieszania.
    A siedział sam, bo go oszukali ci, którym ufał. I zrobiła to głównie Sparta - jej lekarz czy ktoś tam, kto decydował o tym co bierze. Ty zdajesz się skupiać tylko na fragmencie, jak to Sparta chciała mu pomóc, a on tej pomocy nie chciał. Tylko że sparta sama go w to wpakowała, więc pomoc była jakby psim obowiązkiem, więc wspominanie tego ruchu, jako coś wielkodusznego jest trochę nie na miejscu

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kowalski po sezonie był wolny i raczej Włókniarza nie stać by było aby zabijać się o 3 juniora mając Miskowiaka i Swidnickiego. W Tym roku Kowalski nie jest wam potrzebny. A majac Kupca i Karczewskiego za rok tez wam nie będzie potrzebny
    Może można było by mu załatwić takich sponsorów, jakich ma Jeppesen i by jakoś to grało? Tak tylko głośno myślę
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Często się chowam (18-05-2022)

  10. Powrót do góry    #818
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Mi zarzucasz ograniczenie, a sam nie widzisz winy sparty w całej sytuacji. Dodatkowo mi zarzucasz, że pisałem coś o zostawieniu go na lodzie, a nic takiego nie pisałem.
    Także może przeczytaj ze zrozumieniem co komentujesz, bo fajnie trzymać jakiś poziom dyskusji.

    Pisałem, że Drabik siedział z tym sam i mu mogło odwalić od tego całego zamieszania.
    A siedział sam, bo go oszukali ci, którym ufał. I zrobiła to głównie Sparta - jej lekarz czy ktoś tam, kto decydował o tym co bierze. Ty zdajesz się skupiać tylko na fragmencie, jak to Sparta chciała mu pomóc, a on tej pomocy nie chciał. Tylko że sparta sama go w to wpakowała, więc pomoc była jakby psim obowiązkiem, więc wspominanie tego ruchu, jako coś wielkodusznego jest trochę nie na miejscu

    No to jaka wina jest/była Sparty?
    Że stawiała najlepszego zawodnika (finałów) na nogi przed decydującym meczem?
    Wskaż mi inny klub, który w analogicznej sytuacji by powiedział: "No kij tam ze złotem po x latach czekania, idz do domu, poleż pod kołdrą, kiedyś Ci przejdzie".

    Tak, pisałeś, że siedział w tym sam - ale z własnej woli, gdyż się wypiął na Sparte.
    I nie przeczę - przeciągające się postępowanie wpłynęło na niego destruktywnie, ale... To była JEGO decyzja. Nikt go niej nie zmuszał.
    Wiele razy pisałem to miesiące temu. Sprawy przybrały nie taki obrót jak planowali. Ale nikt mu pistoletu do głowy nie przystawiał.
    Pisałeś, że go oszukali czy tam zdradzili ci, którym ufał. Nic takiego nie miało miejsca.
    Pojął, że podjął złą decyzje, po czym wypiął się na Sparte.
    Jak widzisz ciąg zdarzeń był całkiem inny, niż próbowałeś to przedstawić.

    I nie, nie Sparta go to wpakowała.
    To on nie odpisywał na listy. To on zgodził sie na taki tryb postępowania.
    Jest dorosłym człowiekiem, sam ponosi odpowiedzialność.

  11. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    No to jaka wina jest/była Sparty?
    (...)
    I nie, nie Sparta go to wpakowała.
    xDDD Taaak, w całej sytuacji winny tylko Maksym Drabik xDDD
    Nic w ogóle takiego się nie wydarzyło i sam brał, sam zmuszał lekarza do złego i sam się wpakował w banicję od żużla. Sparta cacy, prezes cacy, lekarz cacy, inni zawodnicy też cacy.

    Kto was tam tak odstrzelił od rzeczywistości?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 18-05-2022 o 23:38
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #820
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Czyli jednak nie udajesz ograniczonego.
    No OK, każdy jest jakiś.

  13. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Ja Ci wytłumaczę co i jak ale ostatni raz, dobra?

    Drabik, zawodnik Sparty Wrocław jadąc chory na mecz, został naszprycowany przez lekarza klubowego Sparty Wrocław niedozwoloną ilością wlewki, tylko po to, by pojechać w barwach Sparty Wrocław.
    Zapewne wiedziało jeszcze o tym parę osób, bo wiedzieć musieli, ale to tylko przypuszczenia

    I teraz ciężki temat, ale dasz sobie radę. A mianowicie musisz zrozumieć, że gdyby nie te działania na terenie Wrocławia, to by nie było tematu i nie miało by znaczenia kto i czemu jakiegoś pisma nie odebrał.
    Dodatkowo musisz pojąć, że ciężko o zaufanie jak cię wydymali bliscy ludzie, a którzy mieli w założeniu pomagać. Zwłaszcza, kiedy jesteś jeszcze młodym synkiem i tej pomocy potrzebujesz trochę więcej niż inni
    A jak dodamy jeszcze te epitety w jego stronę, które chłopaki tu rzucają już nawet na forum, to co to musiało się dziać "na mieście"
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 19-05-2022 o 00:37
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Często się chowam (19-05-2022)

  15. Powrót do góry    #822
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Oho, zgodnie z tradycją rywalom Włókniarza przed meczem wylatuje lider. Może tym razem uda się w końcu wykorzystać?

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja Ci wytłumaczę co i jak ale ostatni raz, dobra?

    Drabik, zawodnik Sparty Wrocław jadąc chory na mecz, został naszprycowany przez lekarza klubowego Sparty Wrocław niedozwoloną ilością wlewki, tylko po to, by pojechać w barwach Sparty Wrocław.
    Zapewne wiedziało jeszcze o tym parę osób, bo wiedzieć musieli, ale to tylko przypuszczenia

    I teraz ciężki temat, ale dasz sobie radę. A mianowicie musisz zrozumieć, że gdyby nie te działania na terenie Wrocławia, to by nie było tematu i nie miało by znaczenia kto i czemu jakiegoś pisma nie odebrał.
    Dodatkowo musisz pojąć, że ciężko o zaufanie jak cię wydymali bliscy ludzie, a którzy mieli w założeniu pomagać. Zwłaszcza, kiedy jesteś jeszcze młodym synkiem i tej pomocy potrzebujesz trochę więcej niż inni
    A jak dodamy jeszcze te epitety w jego stronę, które chłopaki tu rzucają już nawet na forum, to co to musiało się dziać "na mieście"
    xD typ z czestochowy pisze o epitetach "na mieście" xD serio, znowu mamy wklejac co pisaliscie o Drabiku w przerwie zimowej 2019 jak znowu was zlal cieplym moczem? to p*ierdolone czestochowskie małomiasteczkowe piekiełko? rozpisywanie się o jego orientacji i sytuacji z ojcem, ze szczegółami?
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 19-05-2022 o 08:45
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #823
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Muuu precyzyjnie wylistował kyurestwo Sparty, więc pozostały przytyki o małomiasteczkowości i kontuzji Nickiego? Kurtyna.

    A absencji Pedersena szczerze żałuję. Typ po tylu dzwonach w ostatnich latach, mając 45 lat na karku wykręca średnią na top3 ligi i to w jakim stylu. Szkoda, że nie zobaczymy go jutro na Olsztyńskiej

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    muuu (19-05-2022)

  18. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    małomiasteczkowe
    xDDD

    W cudzysłowiu jest "na mieście", a nie na "mieście". Nie orientujesz się a bardzo się zbulwersowałeś, to ci napiszę różnicę.
    "Coś na mieście" znaczy: ‘poza domem, robić coś, załatwiać coś, spotykać się z kimś, itp. poza obecnym otoczeniem, miejscem, a w obrębie miasta’. Drugie sformułowanie jest pejoratywne w stosunku do miasta, o którym mowa.

    Ale różnica jest ogromna, więc się nie odpalaj, tylko:
    1. ochłoń
    2. zrozum
    3. ochłoń raz jeszcze
    4. zrozum poprawnie

    Polecam ci ten styl życia
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Powrót do góry    #825
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    ale to jednak niebywałe, że włókniarz każdy mecz jedzie z osłabionym rywalem, a pałęta się gdzieś w dole tabeli.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    xDDD

    W cudzysłowiu jest "na mieście", a nie na "mieście". Nie orientujesz się a bardzo się zbulwersowałeś, to ci napiszę różnicę.
    "Coś na mieście" znaczy: ‘poza domem, robić coś, załatwiać coś, spotykać się z kimś, itp. poza obecnym otoczeniem, miejscem, a w obrębie miasta’. Drugie sformułowanie jest pejoratywne w stosunku do miasta, o którym mowa.

    Ale różnica jest ogromna, więc się nie odpalaj, tylko:
    1. ochłoń
    2. zrozum
    3. ochłoń raz jeszcze
    4. zrozum poprawnie

    Polecam ci ten styl życia
    pogubiłeś się już kompletnie, nie rozumiem o czym ty do mnie pyerdolisz typie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #826
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ale to jednak niebywałe, że włókniarz każdy mecz jedzie z osłabionym rywalem, a pałęta się gdzieś w dole tabeli.



    pogubiłeś się już kompletnie, nie rozumiem o czym ty do mnie pyerdolisz typie.
    Niebywałe to jest to jakie Ty masz smutne życie XD
    Najpierw nie możesz przeżyć że wywalili Ruskich a teraz że jedziemy z osłabionym Grudziądzem. No może powinnyśmy przełożyc i poczekać aż wyzdrowieje XD

  21. Powrót do góry    #827
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    pogubiłeś się już kompletnie, nie rozumiem o czym ty do mnie pyerdolisz typie.
    Gadaj z dupą, to cię osra.

    Jak nie masz zamiaru rozmawiać merytorycznie, tylko włączać tryb "dzban i prostak", to idź do wątku Sparty.
    Tu jak widzisz, trochę wyższy poziom rozmowy, którego nie jesteś w stanie najwidoczniej ogarnąć.

    Ciao!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #828
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Gadaj z dupą, to cię osra
    trafna autoidentyfikacja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #829
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Dorobiliśmy się tej plandeki czy w razie opadów do południa skończymy jak Krosno?

  24. Powrót do góry    #830
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Czy ktoś ma wiedzę czy Miśkowiak dalej jeździ na silnikach RK ? Bo widać z daleka że to nie jedzie i nie tylko u niego jeśli chodzi o tego tunera.

  25. Powrót do góry    #831
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    RK.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  26. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Czy ktoś ma wiedzę czy Miśkowiak dalej jeździ na silnikach RK ? Bo widać z daleka że to nie jedzie i nie tylko u niego jeśli chodzi o tego tunera.
    Kowalski - tak samo jak na przykład Zmarzlik, Pedersen, Drabik, Janowski, Woźniak czy Walasek. W zeszłym sezonie traf chciał, że Miśkowiak miał jedne z najszybszych silników na świecie. Teraz ma sprzęt na podobnym poziomie co większość, więc jedzie na miarę rzeczywistego potencjału.

  27. Powrót do góry    #833
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Mamy dobre układy z Graversenem to może warto coś w te strone po próbować. Jak u Kowalskiego nie jedzie to trzeba coś szukać bo mamy 6 kolejke a brak jakiegoś progresu.

  28. Powrót do góry    #834
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Ale, że Świdnickiego nie wzięli na nominowane...

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    muuu (21-05-2022)

  30. Powrót do góry    #835
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Szacun dla prezesa GKM. Wziął porażkę na klatę, słabość zawodników, wina klubu, dramat. Nie zwalał na tor, pogodę, trenera, opony.
    A przede wszystkim przeprosił.
    Czasem brakuje tej klasy innym prezseom
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #836
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Komunikacja w tym klubie jest mega.... " Damy Jeppesena w 14 żeby się odbudował, młody puściłbym Jeppesena, to kto jedzie w końcu ??? Woryna i Smektala w 14" . K***a jak w przedszokolu

  32. Powrót do góry    #837
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Mamy plandekę. Tylko mam nadzieję że ktoś pomyśli aby po prostu na stałe przymocować ją na zewnątrz bandy, a w dodatku napinać do zamocowań na murawie zamiast kłaść na tor. Kwestia jej rozłożenia to powinno być docelowo kilkanaście minut dla kilku osób.

  33. Powrót do góry    #838
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Mamy plandekę. Tylko mam nadzieję że ktoś pomyśli aby po prostu na stałe przymocować ją na zewnątrz bandy, a w dodatku napinać do zamocowań na murawie zamiast kłaść na tor. Kwestia jej rozłożenia to powinno być docelowo kilkanaście minut dla kilku osób.
    Fajnie, tylko to chyba trzeba by było zainwestować w inną folię. Bo tu chyba nie ma za co zaczepić mocowań do folii by trzymały ją liny, a i same płachty nie są ze sobą łączone (o ile dobrze widzę na fotach), więc by się trochę lało pomiędzy nimi
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #839
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    SportoweFakty zaczynają już przypisywać Madsena do większości klubów z Ekstraligi. Ciekawe na ile to wymysły redaktorów, a na ile faktyczna licytacja o Leona. Jak go wypuścimy to szykuje się trudna walka o utrzymanie

  35. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    No przypuszczalnie plotki rodzą się z tego, że Leonowi kończy się kontrakt i będzie gorącym nazwiskiem na rynku transferowym, a że Włókniarzowi dość średnio idzie walka o medale to taki zawodnik z pewnością będzie dobrze widziany u wielu.
    A doniesienia "medialne" to widzę, że na SF Galewski po prostu wziął się za ostafowanie i tworzy ploty przypisując zawodników do wszystkich klubów. Już Madsen, Fricke i Przyjemski są przecież po słowie z całą ELigą
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Jak odejdzie Leon to posypie się podstawa drużyny, nie stać na zastąpienie go kimś innym.
    Tylko ciekawe kogo będzie stać na to ? Lublin to nie jest studnia bez dna. Michelsen też swoje będzie chciał, podobnie Drabik, Kubera i Hampel.

  37. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    No jeden z tych Polaków raczej odejdzie z Motoru, bo wiek juniora skończy Lampart. Pewnie więc Wiktor pójdzie pod U24, a polskimi seniorami jak dla mnie będą Kubera z Drabikiem. Motor więc szuka drugiego obco oraz juniora (stąd zainteresowanie Przyjemskim), bo przecież ich szkółka to od 3 lat pieśń przyszłości (chociaż horyzontu też przyszłości nikt nie zna ). A właśnie na takiego obco będzie potrzebny ktoś - i Madsen jest zapewne jedną z opcji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #843
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Kubera łapie się na U24. Więc teoretycznie mogą jechać składem

    Michelsen
    Madsen
    Kubera
    Drabik
    Hampel

    a kasę jak wiemy mają.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #844
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Będzie obustronna wymiana na linii Lublin - Czewa. Madsen pójdzie do Motoru, a do Włókniarza wróci zawodnik, którego kibice wybrali najlepszym żużlowcem w historii tego klubu. Wszyscy zadowoleni.

  40. Powrót do góry    #845
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kubera łapie się na U24. Więc teoretycznie mogą jechać składem

    Michelsen
    Madsen
    Kubera
    Drabik
    Hampel

    a kasę jak wiemy mają.
    Chcesz zasugerować, że wypuszczą Lamparta w świat po zakończeniu juniorki? Wątpię. Bardzo wątpię. Jak już z Madsenem to skład będzie
    Michelsen
    Madsen (ale może też być jakiś Doyle itp).
    Kubera
    Drabik
    Lampart
    juniorzy: Cierniak+nowy transfer

    Hampel musiałby bieżącą formę utrzymać chyba do końca sezonu, żeby to on został w drużynie. Latka lecą, on może za 2-3 mecze wrócić do poziomu z początku sezonu. Pewnie załapie się do jakiegoś Grudziądza czy beniaminka, bo jako Polak i tak będzie miał wzięcie, a i tak wolę oglądać Hampela niż KK.

    A Włókniarz żeby zatrzymać Madsena to by musiał chyba pogonić i Fredkę i Smyka, a w ich miejsce już mieć dogranych solidniejszych zawodników. Albo sypnąć mu zayebistym hajsem - czyt. przepłacić
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #846
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Sprawa jest prosta: będzie finał (lub przynajmniej półfinał, ale przegrany po walce), będzie Madsen. Gość ma dość kończenia sezonu bez odjechania 4 najważniejszych meczy w sezonie. To ambicje nie tylko finansowe, ale też sportowe. On ma już rocznikowo 34 lata, a ostatni znaczący sukces w polskiej lidze osiągnął 10 lat temu.

    Ten sezon jest dla nas o tyle istotny, że dobrymi wynikami uda się też sciągnąć drugiego mocnego lidera, co umożliwi wprowadzenie do składu seniorskiego Miśkowiaka i Świdnickiego.
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 02-06-2022 o 12:39

  42. Powrót do góry    #847
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Sprawa jest prosta: będzie finał (lub przynajmniej półfinał, ale przegrany po walce), będzie Madsen. Gość ma dość kończenia sezonu bez odjechania 4 najważniejszych meczy w sezonie. To ambicje nie tylko finansowe, ale też sportowe. On ma już rocznikowo 34 lata, a ostatni znaczący sukces w polskiej lidze osiągnął 10 lat temu.

    Ten sezon jest dla nas o tyle istotny, że dobrymi wynikami uda się też sciągnąć drugiego mocnego lidera, co umożliwi wprowadzenie do składu seniorskiego Miśkowiaka i Świdnickiego.
    Miśkowiak albo Świdnicki ale nie obaj.

  43. Powrót do góry    #848
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chcesz zasugerować, że wypuszczą Lamparta w świat po zakończeniu juniorki? Wątpię. Bardzo wątpię. Jak już z Madsenem to skład będzie
    Michelsen
    Madsen (ale może też być jakiś Doyle itp).
    Kubera
    Drabik
    Lampart
    juniorzy: Cierniak+nowy transfer

    Hampel musiałby bieżącą formę utrzymać chyba do końca sezonu, żeby to on został w drużynie. Latka lecą, on może za 2-3 mecze wrócić do poziomu z początku sezonu. Pewnie załapie się do jakiegoś Grudziądza czy beniaminka, bo jako Polak i tak będzie miał wzięcie, a i tak wolę oglądać Hampela niż KK.

    A Włókniarz żeby zatrzymać Madsena to by musiał chyba pogonić i Fredkę i Smyka, a w ich miejsce już mieć dogranych solidniejszych zawodników. Albo sypnąć mu zayebistym hajsem - czyt. przepłacić
    Lampartowi to wróżę "karierę" brata.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    To nie jest wykluczone, ale wydaje mi się, że właśnie na niego postawią na kolejny sezon kosztem Hampela. A jeśli nawet wypuszczą jednak Wiktora w świat to i tak jako U24 sobie miejsce w ELidze znajdzie. Nawet we włókniarzu by pasował, bo gorzej od Jeppesena nie pojedzie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #850
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,497
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Będzie obustronna wymiana na linii Lublin - Czewa. Madsen pójdzie do Motoru, a do Włókniarza wróci zawodnik, którego kibice wybrali najlepszym żużlowcem w historii tego klubu. Wszyscy zadowoleni.
    I tak pewnie będzie. Griszy nikt nie będzie chciał, a Włókniarz bez Madsena bedzie walczył o utrzymanie, co przełoży się na obcięcie dotacji z miasta. Przy odwieszeniu Rosjan, to bardzo prawdopodobny kierunek, Swiacik bedzie mial wybór albo Grisza, albo rozpaczliwa walka o utrzymanie, i nie mam wątpliwości, co w tym układzie wybierze.

  46. Powrót do góry    #851
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Sprawa jest prosta: będzie finał (lub przynajmniej półfinał, ale przegrany po walce), będzie Madsen. Gość ma dość kończenia sezonu bez odjechania 4 najważniejszych meczy w sezonie. To ambicje nie tylko finansowe, ale też sportowe. On ma już rocznikowo 34 lata, a ostatni znaczący sukces w polskiej lidze osiągnął 10 lat temu.

    Ten sezon jest dla nas o tyle istotny, że dobrymi wynikami uda się też sciągnąć drugiego mocnego lidera, co umożliwi wprowadzenie do składu seniorskiego Miśkowiaka i Świdnickiego.
    Miskowiak,Swidnicki do tego Kupiec i Karczewski i faworyt do spadku juz jest.Wymiana Lindgrena,Jeppesena i Smektały na Holdera,Kupca,Karczewskiego to jednak chyba osłabienie

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    I tak pewnie będzie. Griszy nikt nie będzie chciał, a Włókniarz bez Madsena bedzie walczył o utrzymanie, co przełoży się na obcięcie dotacji z miasta. Przy odwieszeniu Rosjan, to bardzo prawdopodobny kierunek, Swiacik bedzie mial wybór albo Grisza, albo rozpaczliwa walka o utrzymanie, i nie mam wątpliwości, co w tym układzie wybierze.
    Zadnego odwieszania nie będzie na przyszły rok
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 03-06-2022 o 10:44

  47. Powrót do góry    #852
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    964
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta

    Ten sezon jest dla nas o tyle istotny, że dobrymi wynikami uda się też sciągnąć drugiego mocnego lidera, co umożliwi wprowadzenie do składu seniorskiego Miśkowiaka i Świdnickiego.
    Być może i na pozycji polskiego seniora zrobi się u was wakat, ale przy takim obrocie spraw, wolny będzie Neymar.

  48. Powrót do góry    #853
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Miskowiak,Swidnicki do tego Kupiec i Karczewski i faworyt do spadku juz jest.Wymiana Lindgrena,Jeppesena i Smektały na Holdera,Kupca,Karczewskiego to jednak chyba osłabienie
    Mowa raczej o składzie w stylu: 1. Madsen 2. Świdnicki 3. Drabik/Michelsen/Pedersen/Kołodziej 4. Miśkowiak 5. Lindgren/Woryna/Smektała 6. Kupiec 7. Karczewski

    Jeśli nie damy na seniorce szansy dwóm czołowym światowym juniorom, w tym mistrzowi świata, to KOMU?

  49. Powrót do góry    #854
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Ciekawe czy po zapewnieniu spadku Wlokniarzowi obaj młodzi zostaną z nim w I lidze, czy będą podbijać świat gdzieś indziej
    Jakim cudem wyobrażasz sobie przekonanie Madsena do pozostania w tak budowanej drużynie? Bitwa z GKM o utrzymanie może go mało interesować.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #855
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Tak tylko teoretycznie, z założeniem, że Kupiec, Karczewski, Miśkowiak i Świdnicki mają jeszcze spore rezerwy

    1. Madsen - 2,433
    2. Jeppesen - 1,471 -> Miśkowiak - 1,368
    3. Smektała - 1,750 -> Kołodziej - 2,571
    4. Woryna - 1,741 -> Świdnicki - 1,700
    5. Lindgren - 2,037
    6. Miśkowiak - 1,368 -> Kupiec - 1,500 (II liga)
    7. Świdnicki - 1,700 -> Karczewski - 1,619 (I liga)

    To MOCNIEJSZY skład niż w 2022! Im szybciej zdamy sobie sprawę, że Miśkowiak i Świdnicki to od 2 lat de facto czołowi krajowi zawodnicy Włókniarza tym łatwiej powinno nam być podejmować decyzje. Kupiec i Karczewski są też na shortliście prawie całej Ekstraligi, bo wszyscy liczą na podobny dobry strzał jaki zrobiła Sparta z Kowalskim.

    Oczywiście wiele się może pozmieniać w zależności od formy Lindgrena, Smyka i Woryny. Jeśli Fredrik upadnie z formą to może będzie potrzeba kolejnego wzmocnienia, jeśli Smyk i Woryna wystrzelą to pewnie jednego z młodych odstawimy lub wrzucimy pod 8 (z gwarancją zmian, jeśli ktoś odpali z dwoma 0).
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 03-06-2022 o 16:34

Strona 19 z 57 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •