Wiadomo , czy doszło do egzaminu na licencję we Wrocławiu ?
Ktoś , coś ?
Wiadomo , czy doszło do egzaminu na licencję we Wrocławiu ?
Ktoś , coś ?
Pisałem stronę wcześniej. Oprócz UL zdał ktoś z Opola i trójka z Wrocławia
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Z Wrocławia zdali:
500cc
Dawid Rybak
Kuba Wiatrowski
250cc
Eryk Farański
Wrocław 30.08.2021
500cc:
1.Tobiasz Musielak (Leszno) 16.04.2006
2.Kacper Teska (Leszno) 01.08.2006
3.Oskar Stępień (Opole) 11.05.2005
4.Dawid Rybak (Wrocław) 01.09.2004
5.Jakub Wiatrowski (Wrocław) 19.08.2004
6.Oskar Kołak (Łódź) 20.08.2002
250cc:
1.Krzysztof Skorczyk (Leszno) 22.10.2007
2.Kamil Witkowski (Leszno) xx.xx.2008
3.Krystian Buczyński (Leszno) 28.07.2008
4.Eryk Farański (Wrocław) 06.03.2008
Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 01-09-2021 o 09:56
Dzisiaj Licencja w Rybniku
Zdali
500ccm
1.Oskar Ajtner Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995
2.Kacper Warduliński (Grudziądz) 11.02.2006
3.Lech Chlebowski (Rybnik) 16.11.2005
4.Seweryn Grabarczyk Rybnik xx.xx.2006
250ccm
1.Konrad Pawłowski (Grudziądz) 17.07.2007
2.Nikodem Chorzępa (Rzeszów) 14.03.2007
3.Kacper Król (Gdańsk) 02.01.2008
4.Eryk Kamiński (Gdańsk) 13.04.2008
5.Szymon Tomaszewski Rybnik 04.09.2008
Ostatnio edytowane przez marcin_speedway ; 29-09-2021 o 12:41
Jako że mamy już koniec sezonu
Wstawiam zestawienie licencji w latach 1990-2021
Jeśli znajdziecie jakiś błąd, lub jakiś brak dajcie znać
Apator Toruń:
1.Piotr Baron (Toruń) 05.02.1974 1990 koniec kariery
2.Sławomir Derdziński (Toruń) 02.05.1971 1991 odnowa koniec kariery
3Tomasz Zieliński (Toruń) 20.02.1972 1991 odnowa koniec kariery
4.Grzegorz Kowaszewicz (Toruń) 14.03.1975 1991 koniec kariery
5.Tomasz Świątkiewicz (Toruń) 08.11.1974 1991 koniec kariery
6.Tomasz Bajerski (Toruń) 09.09.1975 1991 koniec kariery
7.Wiesław Jaguś (Toruń) 13.09.1975 1991 koniec kariery
8.Waldemar Walczak (Toruń) 05.03.1975 1991 koniec kariery
9.Adam Sondej (Toruń) 05.03.1974 1992 koniec kariery
10.Marcin Urbański (Toruń) 02.02.1992 koniec kariery
11.Arkadiusz Lewandowski (Toruń) 23.12.1975 1993 koniec kariery
12.Sławomir Nowakowski (Toruń) 02.07.1976 1994 koniec kariery
13.Maciej Maćkowski (Toruń) 29.09.1974 1994 koniec kariery
14.Maciej Maciejewski (Toruń) 25.09.1975 1994 koniec kariery
15.Robert Kościecha (Toruń) 22.11.1977 1995 koniec kariery
16.Jarosław Bednarski (Toruń) 04.11.1975 1995 koniec kariery
17.Marcin Kowalik (Toruń) 09.01.1978 1996 koniec kariery
18.Remigiusz Wronkowski (Toruń) 16.03.1977 1996 koniec kariery
19.Mariusz Puszakowski (Toruń) 25.05.1978 1996 koniec kariery
20.Tomasz Chrzanowski (Toruń) 04.02.1980 1996 koniec kariery
21.Arkadiusz Zaremba (Toruń) 28.06.1976 1997 koniec kariery
22.Krzysztof Gawin (Toruń) 08.04.1980 1997 koniec kariery
23.Łukasz Pawlikowski (Toruń) 20.05.1982 1998 koniec kariery
24.Przemysław Kłos (Toruń) 08.03.1982 1999 koniec kariery
25.Wojciech Zieliński (Toruń) 22.04.1983 1999 koniec kariery
26.Marcin Jaguś (Toruń) 05.03.1984 2000 koniec kariery
27.Dawid Paszko (Toruń) 05.08.1984 2000 koniec kariery
28.Marcin Głowacki (Toruń) 06.03.1983 2000 koniec kariery
29.Arkadiusz Kalwasiński (Toruń) 07.11.1984 2001 koniec kariery
30.Adrian Miedziński (Toruń) 20.08.1985 2001 2021 Toruń
31.Robert Gut (Toruń) 09.02.1986 2002 koniec kariery
32.Karol Ząbik (Toruń) 25.10.1986 2002 koniec kariery
33.Tomasz Chyżewski (Toruń) 13.05.1985 2004 koniec kariery
34.Damian Stachowiak (Toruń) 29.04.1986 2004 koniec kariery
35.Tomasz Michnicki (Toruń) 17.08.1986 2004/2009 koniec kariery
36.Adam Wiśniewski (Toruń) 27.01.1990 2006 koniec kariery
37.Tomasz Wiśniewski (Toruń) 08.04.1988 2006 koniec kariery
38.Damian Celmer (Toruń) 25.10.1989 2006 koniec kariery
39.Oskar Pieniążek (Toruń) 03.05.1989 2007 koniec kariery
40.Mateusz Lampkowski (Toruń) 04.02.1990 2007 koniec kariery
41.Marcin Nowakowski (Toruń) 11.03.1989 2007 koniec kariery
42.Łukasz Lipiński (Toruń) 23.06.1989 2007 koniec kariery
43.Robert Ksiezak (Toruń) 15.01.1987 2008 koniec kariery
44.Kamil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
45.Emil Pulczyński (Toruń) 30.04.1992 2008 koniec kariery
46.Łukasz Stogowski (Toruń) 20.09.1992 2008 koniec kariery
47.Adam Wojciechowski (Toruń) 13.03 1992 2009 koniec kariery
48.Łukasz Przedpełski (Toruń) 05.05 1992 2009 koniec kariery
49.Damian Boniecki (Toruń) 23.02 1993 2009 koniec kariery
50.Bartosz Pietrykowski (Toruń) 15.01 1994 2009 koniec kariery
51.Mateusz Kwiatkowski (Toruń) 05.08.1993 2011 koniec kariery
52.Mateusz Piernikowski (Toruń) 12.02.1995 2011 koniec kariery
53.Paweł Przedpełski (Toruń) 23.06.1995 2011 2021 Toruń
54.Patryk Rumiński (Toruń) 11.02.1993 2011 koniec kariery
55.Mateusz Krywald (Toruń) 25.02.1995 2012 koniec kariery
56.Dawid Mroczkowski (Toruń) 19.08.1995 2012 koniec kariery
57.Patryk Sikora (Toruń) 21.10.1995 2012/2015 koniec kariery
58.Adrian Śliwiński (Toruń) 11.08.1994 2012 koniec kariery
59.Paweł Wolender (Toruń) 01.11.1994 2012 koniec kariery
60.Wojciech Gołost (Toruń) 31.12.1996 2012 koniec kariery
61.Dawid Krzyżanowski (Toruń) 25.08.1997 2012 koniec kariery
62.Tomasz Przywieczerski (Toruń) 02.01.1997 2012/2015 koniec kariery
63.Tomasz Beyger (Toruń) 06.12.1995 2013 koniec kariery
64.Marcin Kościelski (Toruń) 11.06.1998 2015 2021 Wittstock
65.Adrian Bułanowski (Toruń) 20.01.1998 2015 koniec kariery
66.Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń) 17.06.1999 2015 2021 Toruń
67.Marcin Turowski (Toruń) 15.04.1999 2015 koniec kariery
68.Mateusz Adamczewski (Toruń) 06.01.2000 2017 koniec kariery
69.Aleks Rydlewski (Toruń) 20.02.2002 2017 2021 Krosno
70.Justin Stolp (Toruń) 26.09.2001 2018 2021 Toruń
71.Jakub Janik (Toruń) 13.09.2000 2018 2021 Krosno
72.Cyprian Bieliński (Toruń) 15.12.2001 2019 koniec kariery
73.Krzysztof Lewandowski (Toruń) 20.01.2005 2020 2021 Toruń
74.Franciszek Majewski (Toruń) 250 ccm 26.12.2006 2020 2021 Toruń
75.Kacper Makowski (Toruń) 26.07.2004 2021 2021 Toruń/Poznań
76.Jakub Breński (Toruń) 250ccm 25.02.2008 2021 2021 Toruń
77.Oskar Rumiński (Toruń) 250ccm 10.07.2006 2021 2021 Toruń
78.Mateusz Affelt (Toruń) 13.06.2006 2021 2021 Toruń
79.Kacper Czajkowski (Toruń) 16.06.2004 2021 2021 Toruń
80.Pascal Krajewski (Toruń) 03.06.2006 2021 2021 Toruń
Sezon 2021: startuje 15 zawodników
Falubaz Zielona Góra:
1.Artur Pawlak (Zielona Góra) 13.02.1974 1990 koniec kariery
2.Tomasz Kruk (Zielona Góra) 21.12.1973 1990 koniec kariery
3.Leszek Zagórski (Zielona Góra) 28.10.1973 1991 koniec kariery
4.Stanisław Nowak (Zielona Góra) 01.01.1974 1991 koniec kariery
5.Maciej Kulczyński (Zielona Góra) 12.07.1974 1991 koniec kariery
6.Piotr Protasiewicz (Zielona Góra) 25.01.1975 1991 2021 Zielina Góra
7.Mariusz Szańczuk (Zielona Góra) 13.05.1974 1991 koniec kariery
8.Maciej Jaworek (Zielona Góra) 24.02.1961 odnowa 1992 koniec kariery
9.Tomasz Luzarowski (Zielona Góra) 25.01.1976 1992 koniec kariery
10.Andrzej Szczotarski (Zielona Góra) 15.05.1976 1992 koniec kariery
11.Piotr Kuźniak (Zielona Góra) 03.05.1974 1992 koniec kariery
12.Dariusz Kłopot (Zielona Góra) 09.09.1975 1993 koniec kariery
13.Grzegorz Walasek (Zielona Góra) 29.08.1976 1993 2021 Ostrów
14.Dariusz Kuszyk (Zielona Góra) 08.10.1977 1994 koniec kariery
15.Grzegorz Kłopot (Zielona Góra) 07.08.1978 1995 koniec kariery
16.Rafał Jełowicki (Zielona Góra) 03.04.1979 1995 koniec kariery
17.Tomasz Tołoczko (Zielona Góra) 30.10.1978 1995 koniec kariery
18.Marek Zarzecki (Zielona Góra) 11.03.1976 1995 koniec kariery
19.Maciej Bornecki (Zielona Góra) 22.06.1979 1996 koniec kariery
20.Cezary Zawadzki (Zielona Góra) 25.02.1980 1996 koniec kariery
21.Krzysztof Stojanowski (Zielona Góra) 05.01.1979 1996 koniec kariery
22.Sebastian Smoter (Zielona Góra) 10.01.1981 1997 koniec kariery
23.Robert Duma (Zielona Góra) 18.03.1980 1997 koniec kariery
24.Julian Gościak (Zielona Góra) 02.01.1980 1998 koniec kariery
25.Arkadiusz Kędzior (Zielona Góra) 28.04.1981 1998 koniec kariery
26.Dawid Kujawa (Zielona Góra) 13.04.1981 1998 koniec kariery
27.Mariusz Dudek (Zielona Góra) 22.05.1981 1998 koniec kariery
28.Bartłomiej Lisiewicz (Zielona Góra) 01.09.1982 1999 koniec kariery
29.Rafał Kurmański (Zielona Góra) 22.08.1982 1999 koniec kariery
30.Łukasz Kiersztan (Zielona Góra) 12.03.1984 2000 koniec kariery
31.Bartosz Kasprowiak (Zielona Góra) 12.01.1982 2000 koniec kariery
32.Tomasz Grabowski (Zielona Góra) 20.08.1984 2001 koniec kariery
33.Artur Majewski (Zielona Góra) 28.06.1984 2001 koniec kariery
34.Jacek Zarówny (Zielona Góra) 09.02.1985 2001 koniec kariery
35.Krzysztof Dominiczak (Zielona Góra) 11.05.1985 2002 koniec kariery
36.Alan Marcinkowski (Zielona Góra) 22.11.1986 2003 koniec kariery
37.Marcin Rutkowski (Zielona Góra) 02.12.1984 2003 koniec kariery
38.Damian Grabski (Zielona Góra) 04.05.1986 2003 koniec kariery
39.Adam Kulczyński (Zielona Góra) 17.01.1986 2004 koniec kariery
40.Grzegorz Bartkowiak (Zielona Góra) 19.03.1987 2004 koniec kariery
41.Daniel Pytel (Zielona Góra) 23.11.1987 2004 koniec kariery
42.Grzegorz Zengota (Zielona Góra) 29.08.1988 2004/2020 2021 Bydgoszcz
43.Robert Kessler (Zielona Góra) 05.04.1973 2005 koniec kariery
44.Paweł Gwóźdź (Zielona Góra) 26.05.1989 2005 koniec kariery
45.Bartosz Morawski (Zielona Góra) 19.03.1987 2005 koniec kariery
46.Krzysztof Pankowski (Zielona Góra) 21.03.1988 2005 koniec kariery
47.Janusz Baniak (Zielona Góra) 19.10.1989 2006 koniec kariery
48.Przemysław Zarzycki (Zielona Góra) 13.06.1988 2006 koniec kariery
49.Mateusz Łukowiak (Zielona Góra) 27.01.1990 2007 koniec kariery
50.Tomasz Halicki (Zielona Góra) 01.07.1992 2008 koniec kariery
51.Patryk Dudek (Zielona Góra) 20.06.1992 2008 2021 Zielona Góra
52.Kacper Rogowski (Zielona Góra) 14.04 1993 2009 koniec kariery
53.Daniel Paluszkiewicz (Zielona Góra) 31.05 1994 2009 koniec kariery
54.Adam Strzelec (Zielona Góra) 19.09 1994 2009 koniec kariery
55.Adrian Wojewoda (Zielona Góra) 13.01 1994 2009 koniec kariery
56.Remigiusz Perzyński (Zielona Góra) 06.03.1995 2010 koniec kariery
57.Maksymilian Ristok (Zielona Góra) 10.05.1994 2010 koniec kariery
58.Krystian Krzywiecki (Zielona Góra) 15.07.1994 2010 koniec kariery
59.Oskar Lis (Zielona Góra) 17.12.1996 2012 koniec kariery
60.Alex Zgardziński (Zielona Góra) 08.02.1997 2012 koniec kariery
61.Kamil Merena (Zielona Góra) 03.10.1997 2013 koniec kariery
62.Arkadiusz Potoniec (Zielona Góra) 23.11.1997 2013 koniec kariery
63.Bartosz Kibała (Zielona Góra) 14.12.1997 2013 koniec kariery
64.Mateusz Burzyński (Zielona Góra) 19.12.1998 2014 koniec kariery
65.Wojciech Pilarski (Zielona Góra) 16.08.1998 2015 koniec kariery
66.Oskar Potoniec (Zielona Góra) 14.08.2000 2015 koniec kariery
67.Damian Pawliczak (Zielona Góra) 20.06.1999 2015 2021 Zielona Góra
68.Jakub Zubczyński (Zielona Góra) 07.07.1999 2015 koniec kariery
69.Jakub Osyczka (Zielona Góra) 20.09.2000 2016 2021 Zielona Góra
70.Matuesz Tonder (Zielona Góra) 22.11.1999 2016 2021 Zielona Góra
71.Fabian Ragus (Zielona Góra) 30.09.2003 2019 2021 Zielona Góra
72.Eryk Kwieceń (Zielona Góra) 09.05.2000 2017 koniec kariery
73.Sebastian Helwig (Zielona Góra) 08.06.2001 2018 koniec kariery
74.Nile Tufft (Zielona Góra) 26.11.2001 2018 2021 Zielona Góra
75.Damian Boduch (Zielona Góra) 30.11.2000 2018 koniec kariery
76.Adrian Bieszczak (Zielona Góra) 250ccm 27.01.2004 2018 koniec kariery
77.Filip Frącewicz (Zielona Góra) 250 ccm xx.xx.2007 2020 2021 Zielona Góra
78.Wiktor Pelc (Zielona Góra) 250ccm 15.08.2006 2020 2021 Zielona Góra
Sezon 2021: startuje 11 zawodników
Unia Leszno:
1.Paweł Przybyłek (Leszno) 11.05.1973 1990 koniec kariery
2.Krzysztof Mitura (Leszno) 24.11.1972 1990 koniec kariery
3.Waldemar Kałużny (Leszno) 13.03.1974 1990 koniec kariery
4.Robert Mikołajczak (Leszno) 22.05.1975 1991 koniec kariery
5.Radosław Woźniak (Leszno) 29.06.1975 1992 koniec kariery
6.Robert Banaszak (Leszno) 14.09.1974 1992 koniec kariery
7.Adam Skórnicki (Leszno) 22.10.1976 1993 długi tor
8.Marek Rypień (Leszno) 05.06.1977 1993 koniec kariery
9.Bartosz Wlekły (Leszno) 13.04.1975 1993 koniec kariery
10.Damian Baliński (Leszno) 05.08.1977 1994 2021 Rawicz
11.Piotr Dym (Leszno) 31.08.1976 1994 koniec kariery
12.Mariusz Szmanda (Leszno) 13.06.1977 1994 koniec kariery
13.Tomasz Wolsztyński (Leszno) 26.01.1978 1995 koniec kariery
14.Maciej Jąder (Leszno) 21.09.1978 1995 koniec kariery
15.Andrzej Szymański (Leszno) 13.05.1977 1995 koniec kariery
16.Daniel Strzelbicki (Leszno) 14.03.1978 1995 koniec kariery
17.Daniel Tęgi(Leszno) 06.02.1979 1995 koniec kariery
18.Andrzej Korolew (Leszno) 30.07.1969 1996 koniec kariery
19.Jacek Faryna (Leszno) 21.01.1979 1996 koniec kariery
20.Tomasz Łukaszewicz (Leszno) 26.12.1979 1996 koniec kariery
21.Arkadiusz Mazurek (Leszno) 05.09.1980 1996 koniec kariery
22.Marcin Tomkowiak (Leszno) 18.04.1981 1997 koniec kariery
23.Konrad Dratwiński (Leszno) 26.02.1982 1998 koniec kariery
24.Łukasz Loman (Leszno) 10.05.1982 1998 koniec kariery
25.Łukasz Jankowski (Leszno) 07.12.1982 1999 koniec kariery
26.Marcin Musiał (Leszno) 11.06.1982 1999 koniec kariery
27.Norbert Kościuch (Leszno) 28.04.1984 2000 2021 Łódź
28.Dariusz Myler (Leszno) 11.03.1984 2000 koniec kariery
29.Krzysztof Kasprzak (Leszno) 18.07.1984 2000 2021 Grudziądz
30.Marcin Jankowski (Leszno) 05.10.1984 2001 koniec kariery
31.Marcin Bzdęga (Leszno) 04.11.1984 2001 koniec kariery
32.Oskar Wolsztyński (Leszno) 15.08.1985 2001 koniec kariery
33.Jarosław Jankowski (Leszno) 23.09.1984 2002 koniec kariery
34.Marek Nawrot (Leszno) 25.04.1985 2002 koniec kariery
35.Artur Wawrzynkiewicz (Leszno) 13.10.1986 2003 koniec kariery
36.Robert Kasprzak (Leszno) 08.04.1987 2003 koniec kariery
37.Hubert Kubacki (Leszno) 10.08.1987 2003 koniec kariery
38.Jacek Karmoliński (Leszno) 08.05.1987 2004 koniec kariery
39.Piotr Dziatkowiak (Leszno) 04.05.1987 2004 koniec kariery
40.Mateusz Jurga (Leszno) 26.03.1988 2004 koniec kariery
41.Adam Kajoch (Leszno) 07.03.1988 2004 koniec kariery
42.Damian Baliński jr. (Leszno) 14.05.1989 2005 koniec kariery
43.Sławomir Musielak (Leszno) 03.03.1990 2006 koniec kariery
44.Damian Perz (Leszno) 20.08.1988 2006 koniec kariery
45.Paweł Ratajszczak (Leszno) 17.03.1991 2007 koniec kariery
46.Mateusz Łukaszewski (Leszno) 16.03.1992 2008 koniec kariery
47.Przemysław Pawlicki (Leszno) 05.09.1991 2008 2021 Grudziądz
48.Tobiasz Musielak (Leszno) 18.08 1993 2009 2021 Krosno
49.Kamil Adamczewski (Leszno) 28.05 1993 2009 koniec kariery
50.Piotr Pawlicki jr.(Leszno) 30.11.1994 2010 2021 Leszno
51.Damian Michalski (Leszno) 15.01.1995 2010 koniec kariery
52.Paweł Urbański (Leszno) 21.07.1994 2011 koniec kariery
53.Filip Marach (Leszno) 05.03.1996 2011 koniec kariery
54.Marcin Nowak (Leszno) 18.08.1995 2011 2021 Łódź
55.Michał Piosicki (Leszno) 03.11.1996 2012 koniec kariery
56.Daniel Kaczmarek (Leszno) 02.06.1997 2012 2021 Ostrów
57.Bartosz Smektała (Leszno) 22.08.1998 2013 2021 Częstochowa
58.Dominik Kubera (Leszno) 15.04.1999 2014 2021 Lublin
59.Marek Lutowicz (Leszno) 07.02.1998 2015 koniec kariery
60.Wiktor Lis (Leszno) 04.11.1999 2016 koniec kariery
61.Szymon Szlauderbach (Leszno) 26.10.1999 2016 2021 Leszno/Rawicz
62.Tymoteusz Picz (Leszno) 04.01.2002 2017 koniec kariery
63.Wiktor Trofimow (Leszno) 01.10.1999 2017 2021 Rybnik
64.Kacper Pludra (Leszno) 21.08.2002 2017 2021 Rawicz/Leszno
65.Krzysztof Sadurski (Leszno) 22.03.2003 2018 2021 Rawicz/Leszno
66.Hubert Ścibak (Leszno) 14.11.2003 2019 2021 Leszno/Rawicz
67.Damian Ratajczak (Leszno) 23.05.2005 2020 2021 Leszno/Rawicz
68.Jakub Oleksiak (Leszno) 250ccm 14.01.2007 2020 2021 Leszno
69.Hubert Jabłoński (Leszno) 02.02.2006 2021 2021 Leszno
70.Antoni Mencel (Leszno) 15.10.2005 2021 2021 Leszno
71.Maksym Borowiak (Leszno) 01.11.2005 2021 2021 Leszno
72.Olivier Buszkiewicz (Leszno) 08.07.2004 2021 2021 Leszno/Rawicz
73.Marcel Juskowiak (Leszno) 25.03.2008 250ccm 2021 2021 Leszno
74.Kacper Teska (Leszno) 01.08.2006 2021 2021 Leszno
75.Tobiasz Musielak (Leszno) 16.04.2006 2021 2021 Leszno
76.Krzysztof Skorczyk (Leszno) 250ccm 22.10.2007 2021 2021 Leszno
77.Kamil Witkowski (Leszno) 250ccm xx.xx.2008 2021 2021 Leszno
78.Krystian Buczyński (Leszno) 250ccm 28.07.2008 2021 2021 Leszno
Sezon 2021: startuje 28 zawodników
Włókniarz Częstochowa:
1.Robert Kaczmarek (Częstochowa) 11.05.1973 1990 koniec kariery
2.Artur Zaguła (Częstochowa) 13.11.1972 1991 koniec kariery
3.Artur Suchecki (Częstochowa) 07.03.1974 1991 koniec kariery
4.Piotr Ułamek (Częstochowa) 28.06.1974 1991 koniec kariery
5.Rafał Osumek (Częstochowa) 21.08.1975 1991 koniec kariery
6.Tomasz Durma (Częstochowa) 19.08.1976 1992 koniec kariery
7.Wojciech Pluta (Częstochowa) 31.10.1974 1992 koniec kariery
8.Sebastian Ułamek (Częstochowa) 20.11.1975 1992 koniec kariery
9.Artur Pietrzyk (Częstochowa) 04.10.1977 1994 koniec kariery
10.Mariusz Szulc (Częstochowa) 02.08.1978 1994 koniec kariery
11.Michał Markowski (Częstochowa) 14.02.1979 1996 koniec kariery
12.Dominik Depta (Częstochowa) 04.02.1979 1996 koniec kariery
13.Marcel Maliński (Częstochowa) 12.08.1980 1997 koniec kariery
14.Krzysztof Stempel (Częstochowa) 26.12.1980 1998 koniec kariery
15.Michał Ciurzyński (Częstochowa) 09.12.1979 1998 koniec kariery
16.Adam Pietraszko (Częstochowa) 18.08.1982 1999 koniec kariery
17.Adrian Marczak (Częstochowa) 13.11.1982 1999 koniec kariery
18.Artur Tomczyk (Częstochowa) 02.06.1982 1999 koniec kariery
19.Daniel Skupień (Częstochowa) 15.11.1982 1999 koniec kariery
20.Jordan Jurczyński (Częstochowa) 29.11.1982 2001 koniec kariery
21.Kamil Łyko (Częstochowa) 26.07.1984 2001 koniec kariery
22.Dariusz Głębocki (Częstochowa) 18.11.1970 2001 koniec kariery
23.Rune Holta (Częstochowa) 29.08.1973 2001 2021 Rybnik
24.Konrad Gajecki (Częstochowa) 18.09.1984 2002 koniec kariery
25.Robert Marjankowski (Częstochowa) 29.10.1984 2002 koniec kariery
26.Piotr Jędrzejkiewicz (Częstochowa) 03.04.1985 2002 koniec kariery
27.Michał Ciura (Częstochowa) 16.04.1987 2003 koniec kariery
28.Sebastian Pydzik (Częstochowa) 11.01.1986 2003 koniec kariery
29.Daniel Surowaniec (Częstochowa) 26.03.1986 2004 koniec kariery
30.Damian Romańczuk (Częstochowa) 24.09.1988 2005 koniec kariery
31.Marcin Piekarski (Częstochowa) 21.06.1989 2005 koniec kariery
32.Borys Miturski (Częstochowa) 20.06.1989 2005 koniec kariery
33.Mateusz Kowalczyk (Częstochowa) 13.18.1989 2005 koniec kariery
34.Kamil Mistygacz (Częstochowa) 06.08 1989 odnowa 2005/2009 koniec kariery
35.Przemysław Dądela (Częstochowa) 17.06 1985 odnowa 2002/2009 koniec kariery
36.Cezary Romańczuk (Częstochowa) 17.04.1991 2008 koniec kariery
37.Adrian Osmólski (Częstochowa) 27.10.1991 2008 koniec kariery
38.Dawid Bąk (Częstochowa) 01.09.1992 2008 koniec kariery
39.Marcin Bubel (Częstochowa) 29.01.1993 2008 koniec kariery
40.Rafał Malczewski (Częstochowa) 27.02 1994 2009 koniec kariery
41.Łukasz Bojarski (Częstochowa) 26.10.1993 2010 koniec kariery
42.Artur Czaja (Częstochowa) 23.01.1994 2010 koniec kariery
43.Hubert Łęgowik (Częstochowa) 21.05.1995 2010 2021 Rzeszów
44.Damian Synowiec (Częstochowa) 27.09.1994 2010 koniec kariery
45.Mateusz Borowicz (Częstochowa) 18.02.1994 2010 koniec kariery
46.Patryk Wester (Częstochowa) 09.02.1994 2011 koniec kariery
47.Oskar Polis (Częstochowa) 15.09.1996 2012 2021 Opole
48.Przemysław Portas (Częstochowa) 18.11.1996 2012 koniec kariery
49.Tymoteusz Kasprzyk (Częstochowa) 09.07.1996 2012/2014 koniec kariery
50.Robin Zymek (Częstochowa) 08.12.1991 2012 koniec kariery
51.Maksym Drabik (Częstochowa) 22.02.1998 2013 2021 Wrocław
52.Kamil Długosz (Częstochowa) 26.08.1996 2013 koniec kariery
53.Bartosz Pych (Częstochowa) 19.05.1996 2014 koniec kariery
54.Adrian Woźniak (Częstochowa) 28.02.1999 2015 koniec kariery
55.Michał Gruchalski (Częstochowa) 18.11.1998 2015 2021 Gdańsk
56.Adrian Bialk (Częstochowa) 25.09.1999 2015 koniec kariery
57.Kamil Sobczyk (Częstochowa) 05.03.1996 2015 koniec kariery
58.Bartosz Świącik (Częstochowa) 02.11.1997 2015 koniec kariery
59.Oskar Nocuń (Częstochowa) 30.06.1997 2015 koniec kariery
60.Paweł Staniszewski (Częstochowa) 12.11.1998 2015 koniec kariery
61.Bartosz Tyras (Częstochowa) 30.12.1996 2016 koniec kariery
62.Mateusz Świdnicki (Częstochowa) 10.08.2001 2017 2021 Częstochowa
63.Monika Nietyksza (Częstochowa) 11.10.2001 2017 koniec kariery
64.Dominik Majchrzak (Częstochowa) 18.11.2001 2017 koniec kariery
65.Daniel Bajor (Częstochowa) 28.07.1998 2017 koniec kariery
66.Kacper Dymek (Częstochowa) 250ccm 08.09.2004 2017 koniec kariery
67.Jakub Martyniak (Częstochowa) 31.05.2002 2019 2021 Częstochowa/Opole
68.Patryk Kowalik (Częstochowa) 24.01.2003 2019 2021 Łódź
69.Kamil Król (Częstochowa) 22.09.2003 2019 2021 Częstochowa
70.Kajetan Kupiec (Częstochowa) 09.12.2005 2021 2021 Częstochowa
71.Franciszek Karczewski (Częstochowa) 23.02.2006 2021 2021 Częstochowa
72.Szymon Ludwiczak (Częstochowa) 250ccm 15.03.2007 2021 2021 Częstochowa
73.Kacper Halkiewicz (Częstochowa) 250ccm 06.01.2007 2021 2021 Częstochowa
Sezon 2021: startuje 13 zawodników
ROW Rybnik:
1.Dariusz Oleś (Rybnik) 16.11.1973 1990 koniec kariery
2.Eugeniusz Tudzież (Rybnik) 30.03.1973 1990 koniec kariery
3.Marek Fojcik (Rybnik) 09.07.1973 1992 koniec kariery
4.Kazimierz Tarabura (Rybnik) 13.12.1974 1992 koniec kariery
5.Eugeniusz Sosna (Rybnik) 30.12.1975 1993 koniec kariery
6.Paweł Sobczyk (Rybnik) 26.06.1975 1994 koniec kariery
7.Krzysztof Mrowiec (Rybnik) 08.03.1977 1994 koniec kariery
8.Mariusz Węgrzyk (Rybnik) 22.04.1979 1995 koniec kariery
9.Marcin Konkol (Rybnik) 16.07.1978 1995 koniec kariery
10.Marcin Kiermaszek (Rybnik) 03.03.1980 1996 koniec kariery
11.Bogusław Ficner (Rybnik) 09.07.1976 1996 koniec kariery
12.Piotr Padowski (Rybnik) 03.02.1979 1996 koniec kariery
13.Marcin Furgoł (Rybnik) 22.07.1979 1996 koniec kariery
14.Wojciech Węgrzyn (Rybnik) 23.04.1979 1996 koniec kariery
15.Artur Tyman (Rybnik) 12.09.1979 1996 koniec kariery
16.Krzysztof Wasilewski (Rybnik) 09.06.1977 1996 koniec kariery
17.Roman Chromik (Rybnik) 28.02.1981 1997 koniec kariery
18.Robert Pawliczek (Rybnik) 07.02.1981 1998 koniec kariery
19.Konrad Ryszka (Rybnik) 30.06.1982 1998 koniec kariery
20.Łukasz Szmid (Rybnik) 25.04.1981 1998 koniec kariery
21.Rafał Szombierski (Rybnik) 12.03.1982 1998 koniec kariery
22.Zenon Trybuś (Rybnik) 03.08.1981 1998 koniec kariery
23.Józef Rutkowski (Rybnik) 17.09.1980 1998 koniec kariery
24.Zbigniew Czerwiński (Rybnik) 18.11.1982 1999 koniec kariery
25.Łukasz Romanek (Rybnik) 21.08.1983 2000 koniec kariery
26.Janusz Rożek (Rybnik) 03.08.1983 2001 koniec kariery
27.Marek Szczyrba (Rybnik) 31.08.1983 2001 koniec kariery
28.Lechosław Tudzież (Rybnik) 15.07.1984 2001 koniec kariery
29.Dawid Kubica (Rybnik) 18.06.1983 2001 koniec kariery
30.Adrian Śmieja (Rybnik) 30.05.1985 2002 koniec kariery
31.Artur Maciończyk (Rybnik) 30.01.1986 2002 koniec kariery
32.Wojciech Druchniak (Rybnik) 19.03.1986 2003 koniec kariery
33.Roman Poważnyj (Rybnik) 23.10.1976 2003 koniec kariery
34.Patryk Pawlaszczyk (Rybnik) 16.03.1988 2004 koniec kariery
35.Mateusz Mura (Rybnik) 21.09.1986 2004 koniec kariery
36.Michał Mitko (Rybnik) 12.12.1988 2005 koniec kariery
37.Rafał Fleger (Rybnik) 09.06.1989 2005 koniec kariery
38.Rafał Świerczek (Rybnik) 03.08.1987 2005 koniec kariery
39.Paweł Paliga (Rybnik) 25.08.1989 2005 koniec kariery
40.Piotr Korbel (Rybnik) 28.06.1989 2006 koniec kariery
41.Sławomir Pyszny (Rybnik) 25.10.1989 2006 koniec kariery
42.Bartosz Szymura (Rybnik) 12.09.1989 2006/2017 2021 Wittstock
43.Mateusz Konsek (Rybnik) 05.06.1990 2007 koniec kariery
44.Mateusz Chochliński (Rybnik) 04.10.1990 2007 koniec kariery
45.Kamil Fleger (Rybnik) 02.11.1990 2007 koniec kariery
46.Tomasz Wolniewicz (Rybnik) 22.03.1991 2008 koniec kariery
47.Łukasz Piecha (Rybnik) 03.11.1991 2008 koniec kariery
48.Łukasz Sussman (Rybnik) 18.10.1989 2008 koniec kariery
49.Mateusz Domański (Rybnik) 14.08 1992 2009 koniec kariery
50.Robert Oleś (Rybnik) 14.10.1994 2011 koniec kariery
51.Dominik Witek (Rybnik) 03.08.1996 2011 koniec kariery
52.Łukasz Witoszek (Rybnik) 17.07.1996 2011 koniec kariery
53.Kamil Wieczorek (Rybnik) 30.04.1998 2013 2021 Rybnik
54.Robert Chmiel (Rybnik) 23.06.1998 2014 2021 Poznań
55.Michał Szmidt (Rybnik) 25.01.1998 2015 koniec kariery
56.Lars Skupień (Rybnik) 24.10.1997 2016 2021 Poznań
57.Miłosz Wypior (Rybnik) 23.11.1999 2016 koniec kariery
58.Dawid Jona (Rybnik) 01.03.1998 2016 koniec kariery
59.Przemysław Giera (Rybnik) 09.01.2001 2016 2021 Rybnik
60.Mateusz Tudzież (Rybnik) 11.04.2000 2017 2021 Rybnik
61.Dominik Tyman (Rybnik) 08.02.2003 2018 2021 Poznań
62.Kacper Kłosok (Rybnik) 24.06.2003 2018 2021 Poznań
63.Kacper Duda (Rybnik) 16.09.2002 2018 koniec kariery
64.Błażej Wypior (Rybnik) 28.03.2003 2019 2021 Rybnik
65.Wiktor Wasilewski (Rybnik) 250ccm 26.11.2004 2019 2021 Rybnik
66.Paweł Trześniewski (Rybnik) 28.07.2005 2020 2021 Rybnik
67.Kacper Tkocz (Rybnik) 29.01.2005 2021 2021 Rybnik
68.Seweryn Grabarczyk (Rybnik) xx.xx.2006 2021 2021 Rybnik
69.Lech Chlebowski (Rybnik) 16.11.2005 2021 2021 Rybnik
70.Szymon Tomaszewski (Rybnik) 250ccm 04.09.2008 2021 2021 Rybnik
Sezon 2021: startuje 15 zawodników
Start Gniezno:
1.Adam Fajfer (Gniezno) 24.07.1973 1990 koniec kariery
2.Sławomir Zobel (Gniezno) 26.12.1969 1991 koniec kariery
3.Jarosław Zobel (Gniezno) 21.12.1971 1991 koniec kariery
4.Eryk Wolniewiński (Gniezno) 12.02.1973 1991 koniec kariery
5.Michał Kozłowski (Gniezno) 28.04.1976 1992 koniec kariery
6.Rafał Sosna (Gniezno) 15.03.1976 1992 koniec kariery
7.Robert Szulc (Gniezno) 03.11.1974 1992 koniec kariery
8.Przemysław Fajfer (Gniezno) 21.11.1976 1993 koniec kariery
9.Leszek Sikorski (Gniezno) 12.07.1977 1993 koniec kariery
10.Krzysztof Jabłoński (Gniezno) 30.09.1977 1994 koniec kariery
11.Dariusz Włodarczyk (Gniezno) 01.02.1977 1995 koniec kariery
12.Krzysztof Urbaniak (Gniezno) 16.01.1978 1995 koniec kariery
13.Mariusz Lisiak (Gniezno) 17.12.1978 1995 koniec kariery
14.Paweł Duszyński (Gniezno) 03.08.1979 1995 koniec kariery
15.Tomasz Cieślewicz (Gniezno) 27.12.1978 1995 koniec kariery
16.Daniel Szulz (Gniezno) 20.03.1980 1996 koniec kariery
17.Tomasz Nowakowski (Gniezno) 09.09.1980 1996 koniec kariery
18.Dawid Cieślewicz (Gniezno) 08.09.1980 1997 koniec kariery
19.Łukasz Załoga (Gniezno) 29.08.1979 1997 koniec kariery
20.Łukasz Linette (Gniezno) 01.10.1982 1998 koniec kariery
21.Paweł Michalak (Gniezno) 26.06.1982 1998 koniec kariery
22.Przemysław Woźniak (Gniezno) 09.08.1982 1998 koniec kariery
23.Adam Wojciechowski (Gniezno) 24.09.1982 1999 koniec kariery
24.Krzysztof Garstka (Gniezno) 09.07.1981 1999 koniec kariery
25.Piotr Gwiazda (Gniezno) 02.02.1983 1999 koniec kariery
26.Marek Cieśliewicz (Gniezno) 26.03.1984 2000 koniec kariery
27.Mirosław Jabłoński (Gniezno) 14.02.1985 2001 2021 Gniezno
28.Przemysław Kwapich (Gniezno) 14.12.1981 2001 koniec kariery
29.Dariusz Staniszewski (Gniezno) 11.02.1985 2002 koniec kariery
30.Adrian Gomólski (Gniezno) 29.04.1987 2003 koniec kariery
31.Bartosz Wiciński (Gniezno) 28.10.1983 2003 koniec kariery
32.Łukasz Andrzejczak (Gniezno) 31.08.1981 odnowa 2004 koniec kariery
33.Łukasz Związko (Gniezno) 05.04.1980 odnowa 2004 koniec kariery
34.Sebastian Skrzypczak (Gniezno) 18.05.1983 1999/2004 koniec kariery
35.Bartosz Borzykowski (Gniezno) 27.06.1989 2005 koniec kariery
36.Maciej Fajfer (Gniezno) 06.04.1991 2007 koniec kariery
37.Bartosz Kropidłowski (Gniezno) 30.10.1989 2007 koniec kariery
38.Kacper Gomólski (Gniezno) 02.03.1993 2008 2021 Rybnik
39.Arkadiusz Sturomski (Gniezno) 04.12.1992 2008 koniec kariery
40.Marcin Wawrzyniak (Gniezno) 15.01 1994 2009 koniec kariery
41.Krzysztof Szychowski (Gniezno) 01.08 1990 2009 koniec kariery
42.Wojciech Lisecki (Gniezno) 20.04 1992 2009 koniec kariery
43.Oskar Fajfer (Gniezno) 30.04 1994 2009 2021 Gniezno
44.Adrian Gała (Gniezno) 30.01.1995 2010 2021 Bydgoszcz
45.Dawid Dąbek (Gniezno) 20.11.1995 2012 koniec kariery
46.Maciej Kubasik (Gniezno) 03.11.1995 2012 koniec kariery
47.Łukasz Michałek (Gniezno) 25.04.1995 2012 koniec kariery
48.Dawid Wawrzyniak (Gniezno) 19.06.1998 2013 koniec kariery
49.Patryk Fajfer (Gniezno) 18.07.1997 2014 koniec kariery
50.Krystian Białecki (Gniezno) 15.04.1997 2015 koniec kariery
51.Kevin Fajfer (Gniezno) 04.06.1998 2016 2021 Gniezno
52.Weronika Burlaga (Gniezno) 06.12.1999 2017 koniec kariery
53.Szymon Szwacher (Gniezno) 12.10.2002 2018 2021 Gniezno/Poznań
54.Michał Lewandowski (Gniezno) 11.04.2001 2018 koniec kariery
55.Kacper Grzelak (Gniezno) 24.10.2002 2019 2021 Zielona Góra
56.Adrian Cieślewicz (Gniezno) 09.12.2003 2019 2021 Gniezno
57.Mikołaj Czapla (Gniezno) 06.11.2003 2019 2021 Gniezno/Poznań
58.Oskar Hurysz (Gniezno) 05.09.2005 2021 2021 Gniezno
59.Mateusz Jabłoński (Gniezno) 20.02.2006 2021 2021 Gniezno
Sezon 2021: startuje 11 zawodników
Unia Tarnów:
1.Paweł Jachym (Tarnów) 21.02.1973 1990 koniec kariery
2.Jarosław Nowak (Tarnów) 06.06.1973 1990 koniec kariery
3.Mirosław Cierniak (Tarnów) 19.12.1973 1990 koniec kariery
4.Grzegorz Rempała (Tarnów) 27.05.1974 1990 koniec kariery
5.Mariusz Niemczura (Tarnów) 01.05.1975 1991 koniec kariery
6.Grzegorz Mróz (Tarnów) 11.02.1974 1991 koniec kariery
7.Mariusz Łazarz (Tarnów) 27.02.1975 1992 koniec kariery
8.Paweł Świerzb (Tarnów) 29.04.1977 1993 koniec kariery
9.Robert Wardzała (Tarnów) 12.10.1975 1993 koniec kariery
10.Janusz Wawrzonek (Tarnów) 07.01.1974 1993 koniec kariery
11.Piotr Mikuta (Tarnów) 17.05.1976 1993 koniec kariery
12.Grzegorz Ziaja (Tarnów) 10.10.1976 1993 koniec kariery
13.Tomasz Rempała (Tarnów) 15.07.1978 1994 koniec kariery
14.Wojciech Szustak (Tarnów) 11.06.1977 1995 koniec kariery
15.Krzysztof Kaczor (Tarnów) 28.01.1979 1995 koniec kariery
16.Sebastian Jagoda (Tarnów) 25.08.1979 1996 koniec kariery
17.Krzysztof Mikuta (Tarnów) 07.11.1980 1997 koniec kariery
18.Paweł Szczęch (Tarnów) 02.12.1980 1997 koniec kariery
19.Stanisław Burza (Tarnów) 26.09.1977 1997 2021 Świętochłowice
20.Tomasz Budzik (Tarnów) 25.08.1981 1997 koniec kariery
21.Sławomir Wnękowicz (Tarnów) 13.06.1978 1997 koniec kariery
22.Dawid Bendzera (Tarnów) 11.05.1983 1999 koniec kariery
23.Janusz Kołodziej (Tarnów) 27.05.1984 2000 2021 Leszno
24.Sławomir Baran (Tarnów) 23.10.1983 2000 koniec kariery
25.Paweł Baran (Tarnów) 30.10.1983 2001 koniec kariery
26.Adrian Stós(Tarnów) 25.09.1985 2002 koniec kariery
27.Kamil Zieliński (Tarnów) 22.10.1987 2004 koniec kariery
28.Grzegorz Dzik (Tarnów) 03.08.1987 2004 koniec kariery
29.Maciej Ciesielski (Tarnów) 30.11.1987 2004 koniec kariery
30.Mateusz Trytko (Tarnów) 31.07.1988 2005 koniec kariery
31.Szymon Kiełbasa (Tarnów) 16.11.1989 2006 koniec kariery
32.Łukasz Kiełbasa (Tarnów) 16.04.1989 2006 koniec kariery
33.Tadeusz Kostro (Tarnów) 08.05.1991 2007 koniec kariery
34.Jakub Jamróg (Tarnów) 24.06 1991 2009 2021 Gdańsk
35.Edward Mazur (Tarnów) 24.09 1993 2009 koniec kariery
36.Łukasz Lesiak (Tarnów) 19.04 1994 2009 koniec kariery
37.Arkadiusz Madej (Tarnów) 27.07.1995 2011 koniec kariery
38.Ernest Koza (Tarnów) 25.05.1994 2012 2021 Tarnów
39.Dawid Matura (Tarnów) 30.12.1996 2012 koniec kariery
40.Damian Dąbrowski (Tarnów) 07.10.1996 2013 koniec kariery
41.Eryk Budzyń (Tarnów) 25.01.1997 2013 koniec kariery
42.Michał Nowiński (Tarnów) 26.06.1996 2013 koniec kariery
43.Patryk Rolnicki (Tarnów) 05.07.1998 2014 2021 Rzeszów
44.Kacper Konieczny (Tarnów) 20.10.1998 2015 koniec kariery
45.Krystian Stefanów (Tarnów) 20.06.2000 2016 2021 Norwegia
46.Piotr Pióro (Tarnów) 08.01.1999 2016 2021 Łódź
47.Jacek Rempała (Tarnów) 16.02.1971 1988/2017 koniec kariery
48.Dawid Knapik (Tarnów) 27.03.2001 2017 koniec kariery
49.Przemysław Konieczny (Tarnów) 13.06.2001 2017 2021 Tarnów
50.Mateusz Cierniak (Tarnów) 03.10.2002 2018 2021 Lublin
51.Dawid Rempała (Tarnów) 26.12.2002 2018 2021 Tarnów/Rzeszów
52.Piotr Świercz (Tarnów) 15.11.2004 2020 2021 Tarnów
53.Igor Gryzło (Tarnów) 07.01.2007 250ccm 2021 2021 Tarnów
54.Jan Heleniak (Tarnów) 18.05.2007 250ccm 2021 2021 Tarnów
55.Brajan Gromniak (Tarnów) 22.02.2008 250ccm 2021 2021 Tarnów
Sezon 2021: startuje 14 zawodników
KMŻ Lublin/KM Cross Lublin:
1.Jarosław Libera (Lublin) 16.05.1973 1990 koniec kariery
2.Robert Szewczyk (Lublin) 25.10.1972 1990 koniec kariery
3.Tomasz Włodarczyk (Lublin) 21.01.1973 1991 koniec kariery
4.Andrzej Kutyna (Lublin) 01.04.1974 1991 koniec kariery
5.Tomasz Słowiński (Lublin) 02.07.1975 1992 koniec kariery
6.Marcin Knap (Lublin) 13.05.1977 1993 koniec kariery
7.Robert Dados (Lublin) 15.02.1977 1993 koniec kariery
8.Paweł Staszek (Lublin) 20.05.1978 1993 koniec kariery
9.Tomasz Piszcz (Lublin) 08.06.1977 1994 koniec kariery
10.Marcin Nowoszyński (Lublin) 20.08.1977 1996 koniec kariery
11.Jarosław Cieślak (Lublin) 10.02.1979 1996 koniec kariery
12.Ryszad Brzozowski (Lublin) 11.06.1966 1997 koniec kariery
13.Marcin Kondratowicz (Lublin) 21.02.1981 1997 koniec kariery
14.Marcin Pawłowski (Lublin) 03.09.1978 1997 koniec kariery
15.Jacek Adamczyk (Lublin) 11.04.1981 1997 koniec kariery
16.Michał Dados (Lublin) 08.06.1979 1997 koniec kariery
17.Sebastian Trumiński (Lublin) 18.04.1980 1997 koniec kariery
18.Jarosław Wiśniewski (Lublin) 04.09.1979 1998 koniec kariery
19.Marek Ochal (Lublin) 27.01.1981 1998 koniec kariery
20.Daniel Jeleniewski (Lublin) 27.01.1983 1999 2021 Krosno/Bydgoszcz
21.Daniel Lipniacki (Lublin) 21.03.1981 1999 koniec kariery
22.Mirosław Stolarz (Lublin) 03.01.1983 1999 koniec kariery
23.Tomasz Jabłoniec (Lublin) 17.04.1981 1999 koniec kariery
24.Konrad Kurtz (Lublin) 03.05.1984 2000 koniec kariery
25.Dawid Stachyra (Lublin) 15.08.1985 2001/2019 2021 Rzeszów
26.Krzysztof Wrona (Lublin) 05.06.1985 2002 koniec kariery
27.Grzegorz Kosiński (Lublin) 10.06.1985 2002 koniec kariery
28.Szymon Bałabuch (Lublin) 25.06.1986 2003 koniec kariery
29.Kacper Kępa (Lublin) 23.02.1987 2004 koniec kariery
30.Maciej Michaluk (Lublin) 09.09.1988 2005 koniec kariery
31.Karol Polak (Lublin) 22.08.1989 2005 koniec kariery
32.Rafał Klimek (Lublin) 25.04.1990 2006 koniec kariery
33.Arkadiusz Jendrej (Lublin) 28.08.1989 2010 koniec kariery
34.Oskar Bober (Lublin) 11.09.1997 2013 2021 Tarnów
35.Piotr Stanisławek (Lublin) 08.03.1997 2015 koniec kariery
36.Kamil Brzeziński (Lublin) 19.09.1996 2015 koniec kariery
37.Jakub Ryba (Lublin) 21.12.1998 2015 koniec kariery
38.Dawid Flis (Lublin) 17.04.1996 2015 koniec kariery
39.Krystian Włodarczyk (Lublin) 05.12.1996 2015 koniec kariery
40.Emil Peroń (Lublin) 02.05.1999 2016 koniec kariery
41.Eryk Borczuch (Lublin) 02.03.2000 2016 koniec kariery
42.Maciej Kuromonow (Lublin) 11.05.1998 2016 koniec kariery
43.Kamil Strąk (Lublin) 250 ccm 18.04.2004 2017 koniec kariery
44.Kacper Gosik (Lublin) 20.03.2003 2018 2021 Lublin
45.Jakub Szpytma (Lublin) 06.10.2001 2019 2021 Lublin/Poznań
46.Jakub Banucha (Lublin) 13.10.2002 2019 2021 Lublin
47.Wiktor Firmuga (Lublin) 23.03.2002 2019 2021 Lublin
48.Tymon Tomiak (Lublin) 14.02.2005 250ccm 2019 koniec kariery
49.Maksymilian Śledź (Lublin) 14.12.2002 2019 2021 Lublin
50.Radosław Pyrchla (Lublin) 21.04.2004 2019 2021 Lublin
51.Jan Rachubik (Lublin) 21.06.2005 2020 2021 Lublin/Poznań
52.Dawid Grzeszczyk (Lublin) 250ccm 28.11.2006 2021 2021 Lublin
53.Mikołaj Świętochowski (Lublin) 20.04.2001 2021 2021 Lublin
54.Jan Młynarski (Lublin) 06.08.2006 2021 2021 Lublin
Sezon 2021: startuje 13 zawodników
Stal Rzeszów:
1.Rafał Wilk (Rzeszów) 09.12.1974 1991 koniec kariery
2.Grzegorz Lecki (Rzeszów) 24.09.1974 1991 koniec kariery
3.Paweł Winiarz (Rzeszów) 05.07.1973 1992 koniec kariery
4.Grzegorz Ostachowicz (Rzeszów) 16.11.1974 1992 koniec kariery
5.Kazimierz Zaborniak (Rzeszów) 25.04.1975 1992 koniec kariery
6.Sławomir Sitek (Rzeszów) 26.05.1974 1992 koniec kariery
7.Georgi Petranov (Rzeszów) 01.01.1969 1992 koniec kariery
8.Maciej Kuciapa (Rzeszów) 23.11.1975 1992 koniec kariery
9.Rafał Trojanowski (Rzeszów) 12.07.1976 1992 koniec kariery
10.Piotr Winiarz (Rzeszów) 02.07.1976 1992 koniec kariery
11.Bogusław Przybyło (Rzeszów) 01.06.1974 1992 koniec kariery
12.Klaudiusz Kłos (Rzeszów) 03.04.1974 1994 koniec kariery
13.Mariusz Szyszka (Rzeszów) 20.05.1977 1995 koniec kariery
14.Maciej Pietraszek (Rzeszów) 16.09.1978 1995 koniec kariery
15.Jarosław Ślęzak (Rzeszów) 27.03.1976 1995 koniec kariery
16.Krzysztof Bober (Rzeszów) 25.06.1978 1995 koniec kariery
17.Waldemar Bednarski (Rzeszów) 29.04.1978 1996 koniec kariery
18.Andrzej Rybka (Rzeszów) 19.04.1980 1996 koniec kariery
19.Paweł Elder (Rzeszów) 22.12.1979 1996 koniec kariery
20.Karol Baran (Rzeszów) 16.08.1981 1998 2021 Rzeszów
21.Grzegorz Bednarski (Rzeszów) 07.10.1981 1998 koniec kariery
22.Sławomir Czarnik (Rzeszów) 08.10.1980 1998 koniec kariery
23.Piotr Domin (Rzeszów) 08.04.1981 1998 koniec kariery
24.Łukasz Golonka (Rzeszów) 05.03.1980 1998 koniec kariery
25.Artur Bereś (Rzeszów) 18.01.1984 2000 koniec kariery
26.Marian Micał (Rzeszów) 09.12.1983 2000 koniec kariery
27.Marcin Rempała (Rzeszów) 20.11.1984 2001 2021 Świętochłowice
28.Paweł Miesiąc (Rzeszów) 27.04.1985 2001 2021 Grudziądz
29.Piotr Prucnal (Rzeszów) 09.03.1984 2001 koniec kariery
30.Robert Suszczyński (Rzeszów) 30.04.1984 2001 koniec kariery
31.Tomasz Kliś (Rzeszów) 30.05.1985 2001 koniec kariery
32.Krzysztof Szyszka (Rzeszów) 15.05.1986 2004 koniec kariery
33.Grzegorz Szyszka (Rzeszów) 06.12.1987 2004 koniec kariery
34.Marcin Leś (Rzeszów) 30.03.1986 2004 koniec kariery
35.Mateusz Szostek (Rzeszów) 10.11.1989 2006 koniec kariery
36.Dawid Lampart (Rzeszów) 04.08.1990 2006 2021 Tarnów
37.Łukasz Kret (Rzeszów) 12.05 1992 2009 koniec kariery
38.Kamil Prokop (Rzeszów) 11.01.1995 2010 koniec kariery
39.Mariusz Fierlej (Rzeszów) 22.03.1980 odnowa 2011 koniec kariery
40.Marco Gaschka (Rzeszów) 29.09.1993 2012 koniec kariery
41.Grzegorz Bassara (Rzeszów) 06.09.1995 2012 koniec kariery
42.Krystian Rempała (Rzeszów) 01.04.1998 2013 koniec kariery
43.Karol Machowski (Rzeszów) 27.08.1995 2013 koniec kariery
44.Artur Cyło (Rzeszów) 01.08.1995 2013 koniec kariery
45.Kamil Rak (Rzeszów) 31.03.1996 2013 koniec kariery
46.Patryk Wojdyło (Rzeszów) 15.03.1999 2015 2021 Krosno
47.Mateusz Rząsa (Rzeszów) 06.12.1998 2015 koniec kariery
48.Wiktor Lampart (Rzeszów) 21.05.2001 2016 2021 Lublin
49.Michał Curzytek (Rzeszów) 03.07.2002 2017 2021 Wrocław
50.Bartosz Curzytek (Rzeszów) 08.08.2003 2018 2021 Wrocław/Krosno
51.Mateusz Majcher (Rzeszów) 17.07.2002 2018 2021 Rzeszów
52.Konrad Mikłoś (Rzeszów) 07.01.2003 2019 2021 Rzeszów
53.Jakub Stojanowski (Rzeszów) 30.06.2003 2020 2021 Rzeszów
54.Nikodem Chorzępa (Rzeszów) 250 ccm 14.03.2007 2021 2021 Rzeszów
Sezon 2021: startuje 12 zawodników
Stal Gorzów Wlkp.:
1.Andrzej Giżycki (Gorzów Wlkp.) 15.03.1973 1990 koniec kariery
2.Piotr Rembas (Gorzów Wlkp.) 12.08.1975 1991 koniec kariery
3.Mariusz Staszewski (Gorzów Wlkp.) 25.01.1975 1991 koniec kariery
4.Sylwester Moskwiak (Gorzów Wlkp.) 29.03.1976 1992 koniec kariery
5.Michał Żłobiński (Gorzów Wlkp.) 28.02.1976 1992 koniec kariery
6.Paweł Nizioł (Gorzów Wlkp.) 19.01.1978 1994 koniec kariery
7.Krzysztof Cegielski (Gorzów Wlkp.) 03.09.1979 1995 koniec kariery
8.Piotr Radzki (Gorzów Wlkp.) 27.09.1979 1995 koniec kariery
9.Paweł Dmitrzak (Gorzów Wlkp.) 01.04.1980 1996 koniec kariery
10.Michał Aszenberg (Gorzów Wlkp.) 28.07.1981 1997 koniec kariery
11.Adam Czechowicz (Gorzów Wlkp.) 20.02.1981 1998 koniec kariery
12.Marcin Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 06.04.1982 1998 koniec kariery
13.Tomasz Kwiatkowski (Gorzów Wlkp.) 17.12.1981 1998 koniec kariery
14.Mateusz Ludwicki (Gorzów Wlkp.) 15.10.1981 1998 koniec kariery
15.Michał Mudrecki (Gorzów Wlkp.) 12.10.1981 1998 koniec kariery
16.Tomasz Zywertowski (Gorzów Wlkp.) 25.11.1981 1998 koniec kariery
17.Karol Szałkiewicz (Gorzów Wlkp.) 22.09.1983 2000 koniec kariery
18.Marcin Rybak (Gorzów Wlkp.) 15.03.1983 2000 koniec kariery
19.Marcin Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 12.05.1984 2000 koniec kariery
20.Przemysław Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 13.09.1983 2000 koniec kariery
21.Jakub Śpiewanek (Gorzów Wlkp.) 28.09.1984 2001 koniec kariery
22.Michał Rajkowski (Gorzów Wlkp.) 17.02.1984 2001 koniec kariery
23.Zbigniew Suchecki (Gorzów Wlkp.) 21.07.1984 2001 2021 Gniezno
24.Paweł Hlib (Gorzów Wlkp.) 20.02.1986 2002 koniec kariery
25.Mariusz Pacholak (Gorzów Wlkp.) 25.03.1986 2002 koniec kariery
26.Sławomir Dąbrowski (Gorzów Wlkp.) 26.02.1987 2003 koniec kariery
27.Kamil Brzozowski (Gorzów Wlkp.) 25.02.1987 2003 2021 Opole
28.Andrzej Głuchy (Gorzów Wlkp.) 29.10.1986 2003 koniec kariery
29.Marcin Kozdraś (Gorzów Wlkp.) 17.04.1987 2004 koniec kariery
30.Adrian Szewczykowski (Gorzów Wlkp.) 15.03.1989 2005 koniec kariery
31.Marek Hućko (Gorzów Wlkp.) 08.08.1971 odnowa 2006 koniec kariery
32.Mateusz Mikorski (Gorzów Wlkp.) 10.10.1989 2006 koniec kariery
33.Paweł Zmarzlik (Gorzów Wlkp.)24.08.1990 2006 koniec kariery
34.Łukasz Cyran (Gorzów Wlkp.) 13.01.1992 2008 koniec kariery
35.Paweł Parys (Gorzów Wlkp.) 25.03 1994 2009 koniec kariery
36.Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.) 12.04.1995 2010 2021 Gorzów Wlkp.
37.Adrian Cyfer (Gorzów Wlkp.) 21.05.1995 2010 2021 Rzeszów
38.Łukasz Kaczmarek (Gorzów Wlkp.) 09.07.1995 2011 koniec kariery
39.Patryk Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 04.10.1996 2012 koniec kariery
40.Tomasz Walasek (Gorzów Wlkp.) 19.12.1996 2012 koniec kariery
41.Rafał Karczmarz (Gorzów Wlkp.) 25.02.1999 2014 2021 Gorzów Wlkp/Poznań
42.Jakub Łukaszewski (Gorzów Wlkp.) 06.08.1998 2014 koniec kariery
43.Bartosz Hassa (Gorzów Wlkp.) 29.08.1998 2014/2018 koniec kariery
44.Kamil Nowacki (Gorzów Wlkp) 30.03.2000 2015 2021 Gorzów Wlkp
45.Alan Szczotka (Gorzów Wlkp) 12.03.2001 2016 2021 Gdańsk
46.Marcel Studziński (Gorzów Wlkp) 16.04.2001 2016 2021 Gniezno
47.Hubert Czerniawski (Gorzów Wlkp.) 10.11.2000 2016 koniec kariery
48.Mateusz Bartkowiak (Gorzów Wlkp.) 07.02.2003 2018 2021 Grudziądz
49.Kamil Pytlewski (Gorzów Wlkp.) 27.02.2003 2018 2021 Gorzów Wlkp
50.Wiktor Jasiński (Gorzów Wlkp.) 25.09.2000 2019 2021 Gorzów Wlkp.
51.Dawid Pecyna (Gorzów Wlkp.) 250ccm 01.02.2006 2019 koniec kariery
52.Oliwer Ralcewicz (Gorzów Wlkp.) 12.07.2005 2021 2021 Gorzów Wlkp.
53.Oskar Paluch (Gorzów Wlkp.) 07.06.2006 2021 2021 Gorzów Wlkp.
Sezon 2021: startuje 13 zawodników
Wybrzeże Gdańsk:
1.Marek Dera (Gdańsk) 20.10.1973 1990 koniec kariery
2.Sławomir Górecki (Gdańsk) 06.12.1973 1990 koniec kariery
3.Tomasz Szupienko (Gdańsk) 18.10.1971 1990 koniec kariery
4.Mariusz Kowalczyk (Gdańsk) 03.12.1974 1992 koniec kariery
5.Jarosław Bartczak (Gdańsk) 10.01.1974 1992 koniec kariery
6.Dominik Żebrowski (Gdańsk) 01.04.1976 1992 koniec kariery
7.Adam Światłowski (Gdańsk) 12.12.1975 1992 koniec kariery
8.Arkadiusz Buczyński (Gdańsk) 28.11.1975 1992 koniec kariery
9.Paweł Stormowski (Gdańsk) 15.04.1979 1995 koniec kariery
10.Bartłomiej Żebrowski (Gdańsk) 19.10.1978 1995 koniec kariery
11.Jacek Bogdański (Gdańsk) 26.03.1975 1995 koniec kariery
12.Artur Puszko (Gdańsk) 14.10.1975 1995 koniec kariery
13.Robert Kreczyński (Gdańsk) 21.07.1979 1996 koniec kariery
14.Tomasz Ciupik (Gdańsk) 19.04.1980 1997 koniec kariery
15.Marcin Kamiński (Gdańsk) 05.07.1979 1997 koniec kariery
16.Marcin Łęc (Gdańsk) 05.02.1980 1997 koniec kariery
17.Jakub Niziołek (Gdańsk) 31.01.1980 1997 koniec kariery
18.Krzysztof Bazydło (Gdańsk) 03.02.1978 1998 koniec kariery
19.Rafał Pyc (Gdańsk) 03.07.1980 1998 koniec kariery
20.Jakub Walczak (Gdańsk) 25.02.1982 2000 koniec kariery
21.Robert Fedeczko (Gdańsk) 12.08.1982 2000 koniec kariery
22.Rafał Wielemborek (Gdańsk) 03.07.1984 2000 koniec kariery
23.Wojciech Załuski (Gdańsk) 20.02.1963 2001 odnowa koniec kariery
24.Bartosz Miaśkiewicz (Gdańsk) 07.05.1986 2002 koniec kariery
25.Maciej Pawłowski (Gdańsk) 02.02.1986 2003 koniec kariery
26.Piotr Domagała (Gdańsk) 30.10.1985 2003 koniec kariery
27.Tomasz Olechwierowicz (Gdańsk) 16.11.1986 2004 koniec kariery
28.Łukasz Kłyszewski (Gdańsk) 04.06.1985 2004 koniec kariery
29.Maciej Górski (Gdańsk) 22.02.1987 2005 koniec kariery
30.Paweł Kołodziejczyk (Gdańsk) 27.07.1987 2005 koniec kariery
31.Maciej Formela (Gdańsk) 13.09.1988 2005 koniec kariery
32.Damian Sperz (Gdańsk) 29.03.1990 2006/2015 koniec kariery
33.Cyprian Szymko (Gdańsk) 16.09.1990 2007 koniec kariery
34.Kamil Popławski (Gdańsk) 13.03.1990 2007 koniec kariery
35.Marcel Szymko (Gdańsk) 23.02.1992 2008/2017 2021 Gdańsk
36.Paweł Jackiewicz (Gdańsk) 16.06.1991 2008 koniec kariery
37.Dariusz Rybakowski (Gdańsk) 28.06.1991 2008 koniec kariery
38.Robert Sawina (Gdańsk) 27.05 1971 odnowa 2009 koniec kariery
39.Krystian Pieszczek (Gdańsk) 23.09.1995 2010 2021 Gdańsk
40.Patryk Beśko (Gdańsk) 03.05.1996 2011/2018 koniec kariery
41.Krzysztof Wittstock (Gdańsk) 21.09.1995 2011 koniec kariery
42.Dominik Kossakowski (Gdańsk) 05.06.1997 2012 koniec kariery
43.Kamil Matyjas (Gdańsk) 26.10.1995 2012 koniec kariery
44.Dawid Dawidowski (Gdańsk) 06.06.1997 2013 koniec kariery
45.Aureliusz Bieliński (Gdańsk) 23.12.1997 2013 koniec kariery
46.Karol Żupiński (Gdańsk) 03.06.2002 2017 2021 Toruń
47.Jakub Staszewski (Gdańsk) 250ccm 08.11.2004 2018 2021 Gdańsk
48.Maciej Uszaruk (Gdańsk) 28.09.2000 2019 koniec kariery
49.Amadeusz Szulist (Gdańsk) 03.07.2002 2019 2021 Gdańsk
50.Mateusz Łopuski (Gdańsk) 250ccm 15.05.2007 2020 2021 Gdańsk
51.Antoni Kawczyński (Gdańsk) 250ccm 29.04.2008 2021 2021 Gdańsk
52.Jakub Kowalski (Gdańsk) 250ccm 15.12.2006 2021 2021 Gdańsk
53.Kacper Król (Gdańsk) 250ccm 02.01.2008 2021 2021 Gdańsk
54.Eryk Kamiński (Gdańsk) 250ccm 13.04.2008 2021 2021 Gdańsk
Sezon 2021: startuje 10 zawodników
Polonia Bydgoszcz:
1.Robert Bonin (Bydgoszcz) 05.03.1973 1990 koniec kariery
2.Tomasz Kamiński (Bydgoszcz) 12.02.1973 1990 koniec kariery
3.Maciej Głód (Bydgoszcz) 15.15.1974 1991 koniec kariery
4.Rafał Sznajder (Bydgoszcz) 08.03.1974 1992 koniec kariery
5.Remigiusz Prus (Bydgoszcz) 04.05.1976 1992 koniec kariery
6.Piotr Pietsch (Bydgoszcz) 05.05.1974 1993 koniec kariery
7.Marcin Ryczek (Bydgoszcz) 28.07.1978 1994 koniec kariery
8.Wojciech Malak (Bydgoszcz) 14.11.1977 1994 koniec kariery
9.Dariusz Patynek (Bydgoszcz) 26.08.1978 1995 koniec kariery
10.Seweryn Sznajder (Bydgoszcz) 21.02.1978 1995 koniec kariery
11.Mirosław Duda (Bydgoszcz) 16.07.1977 1995 koniec kariery
12.Marcin Maroszek (Bydgoszcz) 23.09.1978 1996 koniec kariery
13.Paweł Mazur (Bydgoszcz) 15.07.1980 1997 koniec kariery
14.Michał Robacki (Bydgoszcz) 03.08.1980 1997 koniec kariery
15.Krzysztof Słaboń (Bydgoszcz) 21.02.1981 1998 koniec kariery
16.Piotr Galczewski (Bydgoszcz) 15.04.1980 1998 koniec kariery
17.Łukasz Stanisławski (Bydgoszcz) 12.10.1983 1999 koniec kariery
18.Robert Umiński (Bydgoszcz) 17.04.1983 1999 koniec kariery
19.Jakub Gabrych (Bydgoszcz) 24.04.1983 2000 koniec kariery
20.Grzegorz Musiał (Bydgoszcz) 07.05.1984 2000 koniec kariery
21.Paweł Wielewski (Bydgoszcz) 10.07.1984 2002 koniec kariery
22.Grzegorz Czechowski (Bydgoszcz) 22.12.1985 2002 koniec kariery
23.Marcin Jędrzejewski (Bydgoszcz) 10.04.1987 2003 2021 Wittstock
24.Dariusz Pieprzka (Bydgoszcz) 08.03.1986 2004 koniec kariery
25.Marcin Mazur (Bydgoszcz) 15.12.1987 2004 koniec kariery
26.Michał Łopaczewski (Bydgoszcz) 02.05.1989 2005 koniec kariery
27.Damian Adamczak (Bydgoszcz) 07.09.1991 2008 koniec kariery
28.Szymon Woźniak (Bydgoszcz) 06.05.1993 2008 2021 Gorzów Wlkp.
29.Mikołaj Curyło (Bydgoszcz) 06.12.1992 2008/2015 koniec kariery
30.Mirosław Konieczny (Bydgoszcz) 12.04.1993 2008 koniec kariery
31.Patryk Braun (Bydgoszcz) 19.04 1993 2009 koniec kariery
32.Adrian Ojczenasz (Bydgoszcz) 21.04.1994 2010 koniec kariery
33.Mikołaj Drożdżowski (Bydgoszcz) 11.03.1993 2010 koniec kariery
34.Łukasz Wieliński (Bydgoszcz) 07.04.1993 2010/2012 koniec kariery
35.Karol Jóźwik (Bydgoszcz) 11.05.1994 2011 koniec kariery
36.Bartosz Bietracki (Bydgoszcz) 06.04.1995 2011 koniec kariery
37.Patryk Drzystek (Bydgoszcz) 01.01.1997 2012 koniec kariery
38.Szymon Grobelski (Bydgoszcz) 03.09.1996 2012 koniec kariery
39.Mikołaj Trępała (Bydgoszcz) 30.04.1996 2012 koniec kariery
40.Patryk Wolniewiński (Bydgoszcz) 02.12.1996 2012 koniec kariery
41.Patryk Rydlewski (Bydgoszcz) 03.12.1998 2014 koniec kariery
42.Patryk Sitarek (Bydgoszcz) 29.10.1997 2014 koniec kariery
43.Arkadiusz Andrzejewski (Bydgoszcz) 27.08.1997 2014 koniec kariery
44.Tomasz Orwat (Bydgoszcz) 23.05.1999 2015 2021 Opole
45.Damian Stalkowski (Bydgoszcz) 26.07.1999 2015 2021 Bydgoszcz
46.Mateusz Jagła (Bydgoszcz) 06.02.1999 2016 koniec kariery
47.Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) 23.05.2005 2020 2021 Bydgoszcz
48.Hubert Gąsior (Bydgoszcz) 11.01.2005 2020 2021 Bydgoszcz
49.Bartosz Głogowski (Bydgoszcz) 27.05.2006 2021 2021 Bydgoszcz
50.Aaron Grysiak (Bydgoszcz) 250ccm 13.12.2006 2021 2021 Bydgoszcz
Sezon 2021: startuje 8 zawodników
GTŻ Grudziądz:
1.Grzegorz Wiśniewski (Grudziądz) 15.08.1972 1990 koniec kariery
2.Wojciech Zalewski (Grudziądz) 23.10.1972 1990 koniec kariery
3.Krzysztof Ulawski (Grudziądz) 04.09.1973 1990 koniec kariery
4.Piotr Markuszewski (Grudziądz) 20.04.1974 1991 koniec kariery
5.Dariusz Danielewski (Grudziądz) 06.12.1973 1992 koniec kariery
6.Dariusz Winnicki (Grudziądz) 16.10.1974 1992 koniec kariery
7.Sebastian Walczyk (Grudziądz) 12.08.1976 1993 koniec kariery
8.Wiesław Ośkiewicz (Grudziądz) 24.02.1978 1994 koniec kariery
9.Sławomir Janiszewski (Grudziądz) 18.12.1976 1995 koniec kariery
10.Robert Kędziora (Grudziądz) 07.01.1977 1995 koniec kariery
11.Jacek Basiński (Grudziądz) 28.11.1977 1996 koniec kariery
12.Grzegorz Knapp (Grudziądz) 18.03.1979 1997 koniec kariery
13.Jacek Gniot (Grudziądz) 03.07.1971 1997 koniec kariery
14.Maciej Kierzkowski (Grudziądz) 17.02.1982 1998 koniec kariery
15.Wojciech Duda (Grudziądz) 13.08.1980 1998 koniec kariery
16.Marcin Kryśkiewicz (Grudziądz) 02.02.1982 1999 koniec kariery
17.Łukasz Dados (Grudziądz) 11.08.1982 1999 koniec kariery
18.Arkadiusz Tkaczyk (Grudziądz) 24.06.1980 2000 koniec kariery
19.Krzysztof Kempiński (Grudziądz) 05.03.1984 2001 koniec kariery
20.Łukasz Piątkowski (Grudziądz) 02.08.1983 2001 koniec kariery
21.Krzysztof Fujarski (Grudziądz) 27.02.1983 2001 koniec kariery
22.Krzysztof Szczawiński (Grudziądz) 31.07.1985 2001 koniec kariery
23.Krzysztof Buczkowski (Grudziądz) 30.04.1986 2002 2021 Lublin
24.Adam Adamczyk (Grudziądz) 18.08.1986 2003 koniec kariery
25.Łukasz Chmielewski (Grudziądz) 27.06.1987 2004 koniec kariery
26.Krystian Barański (Grudziądz) 23.09.1987 2004 koniec kariery
27.Andrzej Cieślakowski (Grudziądz) 25.05.1989 2005 koniec kariery
28.Artur Mroczka (Grudziądz) 02.11.1989 2006 2021 Tarnów
29.Paweł Kaczorowski (Grudziądz) 12.09.1991 2008 koniec kariery
30.Sebastian Banaś (Grudziądz) 20.08.1985 2008 koniec kariery
31.Maciej Brzeziński (Grudziądz) 05.08.1992 2008 koniec kariery
32.Piotr Tabaka (Grudziądz) 07.07 1990 2009 koniec kariery
33.Karol Szychowski (Grudziądz) 13.11.1994 2010 koniec kariery
34.Mateusz Rujner (Grudziądz) 13.02.1996 2011 koniec kariery
35.Denis Niedzielski (Grudziądz) 21.11.1995 2012 koniec kariery
36.Mateusz Danielewicz (Grudziądz) 28.01.1999 2014 koniec kariery
37.Karol Marszałek (Grudziądz) 02.11.1999 2015 koniec kariery
38.Damian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2017 koniec kariery
39.Denis Zieliński (Grudziądz) 11.10.2002 2018 2021 Grudziądz
40.Filip Nizgorski (Grudziądz) 03.10.2002 2018 koniec kariery
41.Kacper Łobodziński (Grudziądz) 18.03.2004 2019 2021 Grudziądz/Opole
42.Fabian Lotarski (Grudziądz) 08.03.2001 2019 koniec kariery
43.Kevin Małkiewicz (Grudziądz) 250ccm 03.08.2007 2020 2021 Grudziądz
44.Jan Przanowski (Grudziądz) 250ccm 10.09.2007 2020 2021 Grudziądz
45.Seweryn Orgacki (Grudziądz) 23.02.2005 2021 2021 Grudziądz
46.Witkor Rafalski (Grudziądz) 02.12.2005 2021 2021 Grudziądz
47.Miłosz Wysocki (Grudziądz) 01.06.2004 2021 2021 Grudziądz
48.Kacper Warduliński (Grudziądz) 11.02.2006 2021 2021 Grudziądz
49.Konrad Pawłowski (Grudziądz) 250ccm 17.07.2007 2021 2021 Grudziądz
Sezon 2021: startuje 11 zawodników
Ostrovia Ostrów Wlkp.
1.Marek Latosi (Ostrów Wlkp.) 17.10.1973 1991 koniec kariery
2.Tomasz Potasznik (Ostrów Wlkp.) 11.03.1975 1992 koniec kariery
3.Tomasz Poprawski (Ostrów Wlkp.) 15.05.1976 1992 koniec kariery
4.Paweł Łęcki (Ostrów Wlkp.) 30.01.1976 1992 koniec kariery
5.Piotr Dymny (Ostrów Wlkp.) 23.03.1974 1992 koniec kariery
6.Radosław Markowski (Ostrów Wlkp.) 19.06.1975 1992 koniec kariery
7.Konrad Szymura (Ostrów Wlkp.) 31.01.1977 1994 koniec kariery
8.Przemysław Cempel (Ostrów Wlkp.) 13.04.1979 1995 koniec kariery
9.Przemysław Tajchert (Ostrów Wlkp.) 11.04.1978 1995 koniec kariery
10.Tomasz Jędrzejak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1979 1995 koniec kariery
11.Krzysztof Japiński (Ostrów Wlkp.) 15.08.1979 1995 koniec kariery
12.Damian Donder (Ostrów Wlkp.) 20.12.1978 1996 koniec kariery
13.Karol Malecha (Ostrów Wlkp.) 26.05.1980 1996 koniec kariery
14.Zbigniew Waczyński (Ostrów Wlkp.) 19.03.1963 1996 koniec kariery
15.Marcin Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 20.10.1981 1998 koniec kariery
16.Sławomir Mendera (Ostrów Wlkp.) 01.12.1981 1998 koniec kariery
17.Michał Szczepaniak (Ostrów Wlkp.) 01.08.1983 1999 koniec kariery
18.Adam Jaziewicz (Ostrów Wlkp.) 01.02.1984 2000 koniec kariery
19.Piotr Tajchert (Ostrów Wlkp.) 06.12.1985 2002 koniec kariery
20.Mariusz Grabicki (Ostrów Wlkp.) 15.10.1984 2002 koniec kariery
21.Marcin Liberski (Ostrów Wlkp.) 10.04.1987 2003 koniec kariery
22.Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 26.03.1987 2003 koniec kariery
23.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 03.08.1987 2003 koniec kariery
24.Roger Lewandowski (Ostrów Wlkp.) 28.11.1988 2005 koniec kariery
25.Emil Idziorek (Ostrów Wlkp.) 13.12.1989 2006 koniec kariery
26.Karol Sroka (Ostrów Wlkp.) 10.09.1989 2006 koniec kariery
27.Piotr Szóstak (Ostrów Wlkp.) 02.11.1990 2007 koniec kariery
28.Mateusz Gorzelańczyk (Ostrów Wlkp.) 18.09.1990 2007/2016 koniec kariery
29.Michał Kryjom (Ostrów Wlkp.) 10.03.1989 2007 koniec kariery
30.Patryk Kociemba (Ostrów Wlkp.) 14.04 1993 2009 koniec kariery
31.Łukasz Sówka (Ostrów Wlkp.) 07.11 1993 2009 koniec kariery
32.Mariusz Staszewski (Ostrów Wlkp.) 25.02.1975 odnowa 2009 koniec kariery
33.Piotr Świdziński (Ostrów Wlkp.) 22.07 1992 2009 koniec kariery
34.Damian Albrecht (Ostrów Wlkp.) 19.02.1994 2012 koniec kariery
35.Kamil Matuszak (Ostrów Wlkp.) 14.07.1996 2012 koniec kariery
36.Szymon Błocian (Ostrów Wlkp.) 30.10.1994 2013 koniec kariery
37.Dawid Domagała (Ostrów Wlkp.) 16.02.1997 2013 koniec kariery
38.Konrad Matuszewski (Ostrów Wlkp.) 13.12.1996 2013 koniec kariery
39.Artur Winiarski (Ostrów Wlkp.) 11.09.1996 2013 koniec kariery
40.Norbert Krakowiak (Ostrów Wlkp.) 28.07.1999 2014 2021 Grudziądz
41.Dawid Kostecki (Ostrów Wlkp.) 04.07.1999 2015 koniec kariery
42.Krzysztof Oleksy (Ostrów Wlkp.) 18.07.1997 2017 koniec kariery
43.Maksymilan Bogdanowicz (Ostrów Wlkp.) 04.03.1998 2017 2021 Gniezno
44.Sebastian Szostak (Ostrów Wlkp.) 17.09.2003 2018 2021 Ostrów Wlkp.
45.Kacper Grzelak (Ostrów Wlkp.) 22.11.2003 2019 2021 Ostrów Wlkp.
46.Jakub Krawczyk (Ostrów Wlkp.) 01.02.2004 2019 2021 Ostrów Wlkp.
47.Jakub Poczta (Ostrów Wlkp.) 08.01.2004 2019 2021 Ostrów Wlkp.
48.Gracjan Szostak (Ostrów Wlkp.) 250ccm 30.11.2007 2021 2021 Ostrów Wlkp.
Sezon 2021: startuje 7 zawodników
Victoria/Polonia Piła
1.Jacek Pokora (Piła) 14.11.1971 1992 koniec kariery
2.Rafał Dobrucki (Piła) 27.12.1976 1993 koniec kariery
3.Marceli Dubicki (Piła) 15.01.1977 1993 koniec kariery
4.Przemysław Piechocki (Piła) 24.05.1976 1993 koniec kariery
5.Robert Gwara (Piła) 17.12.1976 1993 koniec kariery
6.Rafał Kowalski (Piła) 31.03.1976 1993 koniec kariery
7.Marek Andruszkiewicz (Piła) 08.10.1977 1994 koniec kariery
8.Jacek Pionke (Piła) 02.05.1978 1994 koniec kariery
9.Mariusz Franków (Piła) 02.05.1978 1995 koniec kariery
10.Rafał Okoniewski (Piła) 26.01.1980 1996 koniec kariery
11.Krzysztof Pecyna (Piła) 14.09.1978 1996 koniec kariery
12.Waldemar Fons (Piła) 09.11.1977 1996 koniec kariery
13.Marcin Jeleńkowski (Piła) 07.05.1981 1997 koniec kariery
14.Radosław Maciejewski (Piła) 27.11.1973 1998 koniec kariery
15.Tomasz Gapiński (Piła) 08.07.1982 1998 2021 Ostrów Wlkp.
16.Mirosław Giżycki (Piła) 28.06.1982 1998 koniec kariery
17.Jarosław Hampel (Piła) 17.04.1982 1998 2021 Lublin
18.Michał Łozicki (Piła) 04.11.1981 1998 koniec kariery
19.Andy Smith (Piła) 25.05.1966 1999 koniec kariery
20.Robert Miśkowiak (Piła) 21.11.1983 2000 koniec kariery
21.Krystian Klecha (Piła) 30.04.1984 2001 koniec kariery
22.Łukasz Nowak (Piła) 17.02.1984 2001 koniec kariery
23.Andrzej Rzepka (Piła) 03.04.1969 2001 odnowa koniec kariery
24.Jarosław Olszewski (Piła) 27.01.1969 2002 odnowa koniec kariery
25.Mateusz Szczepaniak (Piła) 10.02.1987 2003 2021 Krosno
26.Rafał Krygiel (Piła) 07.05.1988 2004 koniec kariery
27.Marcin Podlaszewski (Piła) 23.04.1991 2007 koniec kariery
28.Artur Pakiet (Piła) 19.01 1991 2009 koniec kariery
29.Patryk Dolny (Piła) 06.11.1993 2010 koniec kariery
30.Dawid Wiwatowski (Piła) 02.07.1991 2010/2018 koniec kariery
31.Radosław Małuch (Piła) 06.01.1994 2010 koniec kariery
32.Sajmon Paczewski (Piła) 07.09.1993 2011 koniec kariery
33.Bartosz Łapacz(Piła) 23.01.1993 2012 koniec kariery
24.Arkadiusz Pawlak (Piła) 09.09.1995 2012 koniec kariery
35.Piotr Rybak (Piła) 01.01.1993 2012 koniec kariery
36.Karol Pluta (Piła) 09.12.1996 2012 koniec kariery
37.Paweł Kowalewski (Piła) 14.02.1984 odnowienie 2002/2012 koniec kariery
38.Marcin Kraft (Piła) 11.05.1995 2013 koniec kariery
39.Kacper Grzegorczyk (Piła) 09.12.1997 2014 koniec kariery
40.Dominik Kołacki (Piła) 11.03.1994 2014 koniec kariery
41.Jarosław Paliwoda (Piła) 09.08.1994 2015 koniec kariery
42.Piotr Gryszpiński (Piła) 29.08.2000 2017 2021 Gdańsk
43.Krystian Iwański (Piła) 23.10.2002 2017 koniec kariery
44.Oskar Rowecki (Piła) 08.12.2000 2017 2021 Opole
45.Dariusz Karwacki (Piła) 03.01.1973 2017 koniec kariery
46.Marcin Ogrodnik (Piła) 250ccm 28.12.2004 2019 koniec kariery
Sezon 2021: startuje 5 zawodników
Sparta Wrocław:
1.Maciej Szczekot (Wrocław) 17.06.1973 1990 koniec kariery
2.Zenon Zakrzewski (Wrocław) 09.03.1972 1990 koniec kariery
3.Ryszard Jasik (Wrocław) 18.01.1974 1991 koniec kariery
4.Krzysztof Zieliński (Wrocław) 04.03.1972 1991 koniec kariery
5.Ryszard Jasik (Wrocław) 18.01.1974 1992 koniec kariery
6.Tomasz Kobryń (Wrocław) 30.08.1974 1992 koniec kariery
7.Mirosław Sakowski (Wrocław) 07.11.1974 1992 koniec kariery
8.Wiktor Iwański (Wrocław) 20.02.1974 1993 koniec kariery
9.Artur Jędrzejczyk (Wrocław) 10.05.1976 1994 koniec kariery
10.Rafał Haj (Wrocław) 30.05.1978 1994 koniec kariery
11.Bartłomiej Bardecki (Wrocław) 02.02.1978 1994 koniec kariery
12.Adrian Górecki (Wrocław) 20.04.1978 1995 koniec kariery
13.Michał Jańczak (Wrocław) 29.04.1979 1995 koniec kariery
14.Grzegorz Protasiewicz (Wrocław) 05.08.1979 1996 koniec kariery
15.Krzysztof Świder (Wrocław) 15.06.1980 1996 koniec kariery
16.Marcin Łasisz (Wrocław) 07.03.1979 1996 koniec kariery
17.Andrzej Zieja (Wrocław) 14.10.1980 1997/2005 koniec kariery
18.Krzysztof Krawczyk (Wrocław) 24.11.1980 1997 koniec kariery
19.Bartosz Stanek (Wrocław) 26.03.1981 1997 koniec kariery
20.Marcin Łysowski (Wrocław) 23.05.1981 1997 koniec kariery
21.Artur Bogińczuk (Wrocław) 16.01.1982 1998 koniec kariery
22.Piotr Świderski (Wrocław) 11.05.1983 1999 koniec kariery
23.Wojciech Kotwicki (Wrocław) 08.04.1983 2001 koniec kariery
24.Roni Jamroży (Wrocław) 12.11.1985 2002 koniec kariery
25.Adrian Płuska (Wrocław) 20.10.1985 2002 koniec kariery
26.Andrzej Ruszkiewicz (Wrocław) 05.07.1987 2004 koniec kariery
27.Mateusz Jaworski (Wrocław) 06.11.1987 2005 koniec kariery
28.Marek Czerwiński (Wrocław) 22.07 1988 2005/2009 koniec kariery
29.Bartłomiej Kozaczuk (Wrocław) 22.07.1988 2005 koniec kariery
30.Maciej Janowski (Wrocław) 06.08.1991 2007 2021 Wrocław
31.Marek Łozowicki (Wrocław) 22.02.1993 2008 koniec kariery
32.Patryk Malitowski (Wrocław) 30.10 1993 2009 koniec kariery
33.Michał Rowiński (Wrocław) 02.11 1993 2009 koniec kariery
34.Mateusz Gradka (Wrocław) 14.08.1994 2011 koniec kariery
35.Mike Trzensiok (Wrocław) 08.11.1996 2012 koniec kariery
36.Przemysław Liszka (Wrocław) 24.07.2000 2015 2021 Wrocław
37.Jarosław Krzywosz (Wrocław 13.02.1999 2015 koniec kariery
38.Mateusz Dul (Wrocław) 07.04.2002 2018 2021 Łódź
39.Wiktoria Garbowska (Wrocław) 24.09.2001 2018 2021 Bydgoszcz
40.Mateusz Gzyl (Wrocław) 17.04.2002 2018 2021 Tarnów
41.Mateusz Panicz (Wrocław) 05.05.2004 2019 2021 Wrocław
42.Gleb Czugunow (Wrocław) 17.12.1999 2020 2021 Wrocław
43.Dawid Rybak (Wrocław) 01.09.2004 2021 2021 Wrocław
44.Jakub Wiatrowski (Wrocław) 19.08.2004 2021 2021 Wrocław
45.Eryk Farański (Wrocław) 250ccm 06.03.2008 2021 2021 Wrocław
Sezon 2021: startuje 10 zawodników
KSM Krosno:
1.Maciej Bargiel (Krosno) 28.12.1973 1990 koniec kariery
2.Artur Leśniak (Krosno) 20.05.1972 1990 koniec kariery
3.Roman Raś (Krosno) 25.03.1974 1990 koniec kariery
4.Ireneusz Kwieciński (Krosno) 19.12.1974 1991 koniec kariery
5.Paweł Grygolec (Krosno) 26.06.1974 1991 koniec kariery
6.Sławomir Tabak (Krosno) 20.03.1975 1992 koniec kariery
7.Wojciech Kiełbasa (Krosno) 19.04.1973 1992 koniec kariery
8.Mariusz Guzik (Krosno) 02.10.1975 1993 koniec kariery
9.Jerzy Graba (Krosno) 12.05.1975 1994 koniec kariery
10.Mariusz Pikul (Krosno) 27.05.1979 1995 koniec kariery
11.Mariusz Rygiel (Krosno) 01.07.1976 1995 koniec kariery
12.Mirosław Szczurek (Krosno) 19.08.1982 1998 koniec kariery
13.Karol Winiarski (Krosno) 23.12.1979 1998 koniec kariery
14.Paweł Żelazo (Krosno) 15.11.1980 2000 koniec kariery
15.Stanisław Kozik (Krosno) 29.07.1980 2000 koniec kariery
16.Arkadiusz Stasik (Krosno) 12.01.1976 2000 odnowa koniec kariery
17.Grzegorz Hejnar (Krosno) 24.05.1977 2001 koniec kariery
18.Piotr Kubit (Krosno) 20.10.1983 2001 koniec kariery
19.Daniel Nowotyński (Krosno) 29.04.1983 koniec kariery
20.Krzysztof Bęben (Krosno) 27.06.1986 2003 koniec kariery
21.Jakub Trygar (Krosno) 08.01.1986 2003 koniec kariery
22.Daniel Bienia (Krosno) 10.12.1987 2005 koniec kariery
23.Piotr Machnik (Krosno) 13.03.1990 2006 koniec kariery
24.Paweł Machnik (Krosno) 28.10 1991 2009 koniec kariery
25.Mateusz Wieczorek (Krosno) 09.03.1995 2010 koniec kariery
26.Piotr Szmyd (Krosno) 27.06.1977 2015 koniec kariery
27.Konrad Stec (Krosno) 15.06.1999 2017 koniec kariery
28.Kacper Przybylski (Krosno) 06.11.2003 2019 2021 Krosno
29.Patryk Nater (Krosno) 29.06.2004 2021 2021 Krosno
30.Miłosz Grygolec (Krosno) 20.09.2006 250 ccm 2021 2021 Krosno
Sezon 2021: startuje 3 zawodników
Kolejarz/Hawi Racing Team Opole:
1.Andrzej Świerc (Opole) 16.02.1977 1994 koniec kariery
2.Sylwester Dudkiewicz (Opole) 31.12.1976 1995 koniec kariery
3.Piotr Olszak (Opole) 29.12.1975 1995 koniec kariery
4.Mirosław Podchorodecki (Opole) 12.02.1976 1995 koniec kariery
5.Zbigniew Szprejda (Opole) 03.10.1978 1996 koniec kariery
6.Ryszard Klyk (Opole) 02.04.1980 1996 koniec kariery
7.Przemysław Pyzik (Opole) 20.08.1982 1999 koniec kariery
8.Marcin Klyk (Opole) 31.01.1984 2000 koniec kariery
9.Sławomir Gross (Opole) 08.04.1981 2000 koniec kariery
10.Marcin Sekula (Opole) 08.11.1984 2001 długi tor
11.Grzegorz Blaut (Opole) 03.09.1984 2001 koniec kariery
12.Łukasz Kasperek (Opole) 11.05.1985 2002 koniec kariery
13.Tomasz Szmidt (Opole) 13.07.1985 2002 koniec kariery
14.Szymon Kowolik (Opole) 31.11.1984 2004 koniec kariery
15.Paweł Koy (Opole) 14.08.1987 2005 koniec kariery
16.Marcin Koj (Opole) 27.03.1988 2005 koniec kariery
17.Paweł Chudy (Opole) 10.02.1989 2007 koniec kariery
18.Kamil Lisoń (Opole) 25.11.1992 2010 koniec kariery
19.Piotr Czerwiński (Opole) 04.04.1993 2010 koniec kariery
20.Damian Dróżdż (Opole) 20.12.1996 2013 2021 Rawicz
21.Michał Kordas (Opole) 07.08.1995 2013 koniec kariery
22.Jędrzej Zając (Opole) 24.02.1997 2015 koniec kariery
23.Tomasz Gąsior (Opole) 27.11.1998 2015 koniec kariery
24.Tomasz Olczak (Opole) 02.07.1997 2016 koniec kariery
25.Kamil Kamiński (Opole) 11.07.1997 2016 koniec kariery
26.Dawid Kołodziej (Opole) 18.05.2001 2018 2021 Opole
27.Oskar Stępień (Opole) 11.05.2005 2021 2021 Opole
Sezon 2021: startuje 4 zawodników
Śląsk Świętochłowice:
1.Arkadiusz Jurasik (Świętochłowice) 10.03.1974 1990 koniec kariery
2.Andrzej Musiolik (Świętochłowice) 19.02.1968 1991 odnowa koniec kariery
3.Sebastian Kowolik (Świętochłowice) 05.08.1976 1992 koniec kariery
4.Rafał Chiński (Świętochłowice) 05.12.1975 1992 koniec kariery
5.Arkadiusz Owsięga (Świętochłowice) 23.07.1976 1993 koniec kariery
6.Aleksander Zając (Świętochłowice) 26.08.1977 1994 koniec kariery
7.Robert Gałecki (Świętochłowice) 24.04.1975 1995 koniec kariery
8.Adam Brenzak (Świętochłowice) 19.03.1977 1995 koniec kariery
9.Jacek Folkert (Świętochłowice) 18.02.1979 1995 koniec kariery
10.Janusz Bednarski (Świętochłowice) 16.04.1979 1996 koniec kariery
11.Mirosław Głowania (Świętochłowice) 15.03.1980 1996 koniec kariery
12.Rafał Bagiński (Świętochłowice) 15.10.1980 1997 koniec kariery
13.Tomasz Krzykowski (Świętochłowice) 15.10.1982 1999 koniec kariery
14.Tomasz Nicpoń (Świętochłowice) 09.09.1983 2001 koniec kariery
15.Marcin Bełkot (Świętochłowice) 24.02.1984 2002 koniec kariery
16.Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice) 26.05.1988 2008 koniec kariery
17.Mateusz Pacek (Świętochłowice) 25.07.1998 2016 2021 Krosno
18.Kamil Tomoszewski (Świętochłowice) 27.07.1996 2016 koniec kariery
19.Piotr Podyma (Świętochłowice) 02.04.2001 2017 koniec kariery
20.Marcel Krzykowski (Świętochłowice) 14.02.2003 2018 2021 Opole
21.Łukasz Szczęsny (Świętochłowice) 16.05.2003 2018 2021 Opole
Sezon 2021: startuje 3 zawodników
Kolejarz Rawicz:
1.Łukasz Aleksander (Rawicz) 29.04.1979 1997 koniec kariery
2.Damian Pakosz (Rawicz) 21.08.1978 1997 koniec kariery
3.Tomasz Wojcieszak (Rawicz) 12.10.1979 1997 koniec kariery
4.Robert Ruszkiewicz (Rawicz) 22.08.1979 1998 koniec kariery
5.Karol Pludra (Rawicz) 11.06.1983 2000 koniec kariery
6.Marcin Nowaczyk (Rawicz) 17.11.1984 2001 koniec kariery
7.Damian Nowak (Rawicz) 03.09.1984 2002 koniec kariery
8.Bolesław Kułtucki (Rawicz) 02.07.1974 2003/2005 koniec kariery
9.Robert Kazimierczak (Rawicz) 08.02.1984 2002 koniec kariery
10.Marcin Kędziora (Rawicz) 08.08.1986 2002 koniec kariery
11.Krzysztof Nowacki (Rawicz) 08.03.1986 2003 koniec kariery
12.Paweł Sikora (Rawicz) 26.04.1987 2003 koniec kariery
13.Marcel Kajzer (Rawicz) 16.04.1990 2006 koniec kariery
14.Marcin Riedel (Rawicz) 13.09.1995 2012 koniec kariery
15.Sebastian Niedźwiedź (Rawicz) 08.03.1997 2013 koniec kariery
16.Nikita Korolew (Rawicz) 27.04.1996 2016 lic. łotweska
Sezon 2021: startuje 1 zawodnik
Orzeł Łódź:
1.Sławomir Figiel (Łódź) 03.01.1974 1994 koniec kariery
2.Sylwester Klimczak (Łódź) 30.12.1976 1995 koniec kariery
3.Marcin Piec (Łódź) 14.12.1977 1995 koniec kariery
4.Krzysztof Jatczak (Łódź) 14.05.1976 1995 koniec kariery
5.Robert Woźniak (Łódź) 26.03.1979 1996 koniec kariery
6.Adam Gortat (Łódź) 20.03.1982 1999 koniec kariery
7.Jakub Jąder (Łódź) 31.08.1982 1999 koniec kariery
8.Mariusz Bury (Łódź) 07.04.1978 1999 koniec kariery
9.Marcin Kmieć (Łódź) 25.10.1981 1999 koniec kariery
10.Tomasz Nowicki (Łódź) 18.02.1985 2001 koniec kariery
11.Jacek Pokorski (Łódź) 09.01.1986 2003 koniec kariery
12.Sebastian Kasprzak (Łódź) 13.05.1985 2003 koniec kariery
13.Jakub Rogala (Łódź) 11.11.1985 2003 koniec kariery
14.Mateusz Błażykowski (Łódź) 29.10.2000 2016 2021 Bydgoszcz
15.Josh Grajczonek (Łódź) 05.02.1990 2018 2021 Bydgoszcz
16.Aleksander Grygolec (Łódź) 03.07.2003 2019 2021 Łódź
17.Oskar Kołak (Łódź) 20.08.2002 2021 2021 Łódź
Sezon 2021: startuje 4 zawodników
Wanda Kraków:
1.Tomasz Krotysz (Kraków) 04.05.1974 1993 koniec kariery
2.Mirosław Bularski (Kraków) 21.09.1977 1994 koniec kariery
3.Paweł Włodarczyk (Kraków) 25.04.1979 1995 koniec kariery
4.Dariusz Fijałkowski (Kraków) 08.02.1979 1995 koniec kariery
5.Sławomir Piskorz (Kraków) 25.09.1976 1995 koniec kariery
6.Marcin Maniak (Kraków) 25.07.1977 1995 koniec kariery
7.Bartłomiej Fijałkowski (Kraków) 13.12.1976 1995 koniec kariery
8.Dariusz Grudniak (Kraków) 10.01.1979 1996 koniec kariery
9.Marek Remian (Kraków) 15.01.1967 1998 koniec kariery
10.Marcin Rudzki (Kraków) 19.02.1980 1998 koniec kariery
11.Bartłomiej Kowalski (Kraków) 04.03.2002 2017 2021 Częstochowa/Opole
12.Kamil (Kiełbasa) Marciniec (Kraków) 30.06.2001 2017 2021 Toruń/Rzeszów
Sezon 2021: startuje 2 zawodników
Inter Polan Rzeszów:
1.Krzysztof Martynuska (Rzeszów) 05.09.1979 1996 koniec kariery
2.Sławomir Oleszko (Rzeszów) 22.06.1977 1996 koniec kariery
3.Bartłomiej Czachor (Rzeszów) 25.06.1978 1996 koniec kariery
4.Piotr Skoczylas (Rzeszów) 18.06.1979 1996 koniec kariery
5.Marcin Lipa (Rzeszów) 12.01.1980 1996 koniec kariery
6.Robert Paśko (Rzeszów) 20.04.1979 1996 koniec kariery
7.Grzegorz Żuk (Rzeszów) 24.01.1979 1996 koniec kariery
8.Jarosław Kalinowski II (Rzeszów) 14.01.1979 1996 koniec kariery
9.Michał Sekreta (Rzeszów) 29.11.1979 1996 koniec kariery
Sezon 2021: startuje 0 zawodników
PSŻ Poznań:
1.Robert Grześkowiak (Poznań) 04.05.1971 1991 odnowa koniec kariery
2.Patryk Głowania (Poznań) 08.11 1992 2009 koniec kariery
3.Adam Dyczko (Poznań) 07.01 1992 2009 koniec kariery
4.Adrian Kozłowski (Poznań) 05.07 1992 2009 koniec kariery
5.Rafał Dąbrowski (Poznań) 15.06 1993 2009/2012 koniec kariery
6.Bartosz Przybylski (Poznań) 16.05.1991 2010 koniec kariery
Sezon 2019: startuje 0 zawodników
Kołodziej Racing Speedway School Tarnów:
1.Patryk Zieliński (Tarnów) 22.07.2002 2021 Tarnów
2.Miłosz Cichy (Tarnów) 14.11.2002 2018 koniec kariery
3.Hubert Banaś (Tarnów) 21.02.2004 2019 2021 Łódź
4.Jakub Sroka (Tarnów) 27.12.2002 2019 2021 Łódź
Sezon 2021: startuje 3 zawodników
Żaki Taczanów:
1.Maciej Piaszczyński (Taczanów) 28.05.1989 2005 koniec kariery
2.Rafał Konopka (Taczanów) 12.11.1992 2012 koniec kariery
3.Przemysław Jędraszyk (Taczanów) 29.12.1985 2014 koniec kariery
Sezon 2021: startuje 0 zawodników
Rybki Rybnik:
1.Kamil Cieślar (Rybnik) 08.01.1992 2008 koniec kariery
2.Kacper Woryna (Rybnik) 31.08.1996 2012 2021 Częstochowa
3.Dawid Piestrzyński (Rybnik) 250ccm 29.07.2007 2020 2021 Rybnik
Sezon 2021: startuje 2 zawodników
AKŻ Chóragan Zielona Góra:
1.Tomasz Dutka (Zielona Góra) 31.07.1983 2015 koniec kariery
2.Adam Chwiałkowski (Zielona Góra) 30.06.1981 2015 koniec kariery
Sezon 2021: startuje 0 zawodników
BTS Bydgoszcz:
1.Oskar Ajtner-Gollob (Bydgoszcz) 25.07.1995 2011/2021 Bydgoszcz
Sezon 2021: startuje 1 zawodnik
Orlęta Mirków:
1.Paweł Busz (Mirków) 21.07.1992 2012 koniec kariery
Sezon 2021: startuje 0 zawodników
Orlęta Bąków:
1.Klaudia Szmaj (Bąków) 17.12.1996 2013 koniec kariery
Sezon 2021: startuje 0 zawodników
Gwardia Warszawa:
1.Marcin Hoffmann (Warszawa) 15.10.1984 2002/2019 koniec kariery
Sezon 2021: startuje 0 zawodników
WKM Wschowa:
1.Jakub Miśkowiak (Wschowa) 03.08.2001 2017 2021 Częstochowa
Sezon 2021: startuje 1 zawodnik
Automobilklub Gorzowski Gorzów:
1.Nikodem Bartoch (Gorzów) 16.09.2001 2017 2021 Bydgoszcz
Sezon 2021: startuje 1 zawodnik
Stowarzyszenie Lamba Rzeszów:
1.Bartosz Bańbor (Rzeszów) 13.01.2007 250ccm 2021 2021 Rzeszów
Sezon 2021: startuje 1 zawodnik
AlterEgo (30-09-2021), Karlg (13-10-2021), Penhall (27-10-2021), PrzemoZG (29-09-2021), Staleczka 3 (11-02-2023), Ziutek (29-09-2021), chrzan (29-09-2021), kleczes_GKM (29-04-2022)
Dziś pierwszy tegoroczny egzamin na licencję Ż. Póki co potwierdzono:
Zdali 500cc (6):
Filip Frącewicz (Falubaz) - 500 cc
Wiktor Pelc (Falubaz) - 500 cc
Oskar Rumiński (For Nature Solutions) - 500 cc
? (?) - 500 cc
? (?) - 500 cc
? (?) - 500 cc
Zdali 250cc (6):
Ksawery Słomski (For Nature Solutions) - 250 cc
Borys Słomczewski (For Nature Solutions) - 250 cc
Mikołaj Duchiński (For Nature Solutions) - 250 cc
Kacper Mania (Unia Leszno) - 250 cc
Adam Putkowski (BTŻ Polonia) - 250 cc
Emil Maroszek (BTŻ Polonia) - 250 cc
? Denis Andrzejczak (Gorzów) - 250 cc
?
Nie zdali 500cc (2):
? (?) - 500 cc
? (?) - 500 cc
Ostatnio edytowane przez vicar ; 29-03-2022 o 15:03
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Penhall (29-03-2022)
Z Polonii Maroszek i Putkowski na 250 zdali.
PS. Artiom nie zdał egzaminu?
Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!
Zdali w klasie 500cc:
1. Oskar Rumiński (KS Toruń) - ur. 10.07.2006
2. Wiktor Pelc (Falubaz Zielona Góra) - ur. 15.08.2006
3. Filip Frącewicz (Falubaz Zielona Góra) - ur. xx.xx.2007
4. Bartosz Bańbor (Stowarzyszenie Lamba Rzeszów) - ur. 13.01.2007
5. Jakub Kowalski (Wybrzeże Gdańsk) - ur. 15.12.2006
6. Kacper Szopa (Wilki Krosno) - xx.xx.2006 (?)
Zdali w klasie 250cc:
1. Adam Putkowski (Polonia Bydgoszcz) - ur. 21.012.2008
2. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) - ur. xx.xx.2008
3. Borys Słomczewski (KS Toruń) - ur. ??.??.20??
4. Ksawery Słomski (KS Toruń) - ur. 12.11.2008
5. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) - ur. 27.02.2009
6. Kacper Mania (Unia Leszno) - ur. xx.xx.20xx
7. Mikołaj Krok (Stal Gorzów) - ur. 01.07.2008
8. Denis Andrzejczak (Stal Gorzów) - ur. xx.xx.2008
Nie zdali:
1. [500cc] Kacper Rychliński (Falubaz Zielona Góra) - ur. xx.xx.20xx
2. [500cc] Miłosz Grygolec (Wilki Krosno) - ur. 20.09.2006
Ostatnio edytowane przez Kononow ; 29-03-2022 o 22:31 Powód: uzupełnienie danych
Prawie na 100% jednym z Gorzowa jest Denis Andrzejczak
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Bańbor chyba Motor Lublin.
Kacper Mania ur. 21.02.2009
Nie wiem kto dał licencję Jakubowi Martyniakowi z Włókniarza, to jakiś kabaret, ale gość jest bardzo niebezpieczny. Dziś w nice cup dwa pierwsze biegi to 2 kółka jazda w łuku bez kontroli pod same baloty, a 3 i 4 kółko to już jazda bez składania się. 3 bieg znowu bez kontroli i przejechał cały łuk prawą ręką trzymając się bandy (dawno czegoś takiego nie widziałem) i zrezygnował z jazdy. Po tym biegu chłopakowi coś się stało i długo nie podnosił się z murawy. 4 bieg od samego początku nie potrafił utrzymać motocykla pod taśmą aż w końcu w nią wjechał. Gdyby nie to, że startuje 50 m za innymi to w łukach kasował by każdego przed sobą.
Affelt dużo i jeszcze raz dużo nauki, dziś na pewno odważniejsza jazda i szukanie różnych ścieżek po stronie innego 16 latka Bartka Głogowskiego. Trochę mnie dziwi, że Polonia chyba nawet na sparingach trzymała go pod kloszem, a tu jest potencjał. Trzyma gaz i nawet na ciężkich łukach w Gdańsku mija na trasie.
Ostatnio edytowane przez Goldi ; 12-04-2022 o 17:58
Kto jeszcze?
Ostatnio edytowane przez vicar ; 20-04-2022 o 14:24
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Penhall (20-04-2022)
500cc:
1. Oliwier Kaźmierski 27.06.2006 GKM Grudziądz
2. Kacper Halkiewicz Włókniarz Częstochowa
3. Szymon Wolski Włókniarz Częstochowa
250cc:
1. Damian Miller 12.02.2009 GKM Grudziądz
2. Marcel Kowolik Włókniarz Częstochowa
Wiadomo czy to wszyscy? Z kolei przedwczoraj był egzamin w Rawiczu. Na razie brak info.
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Widzę, że rawicka szkółka ruszyła z kopyta - Majewski z Torunia, a Klimek z Leszna
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Brawo dla tych do dają licencje. Chłop ma defekt a reszta leci w murawę i witrażowy na noszach.
Licencje dawane z rękawa a potem zawodnik się uczy jak mieć kontrolę nad motocyklem.
Możesz trochę rozwinąć? Sytuacja z ostatniego egzaminu?
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/99...niu-motocyklem
Dlatego szanuję prawdziwych żużlowców. Chodząc na młodzieżówki widzę jak wielu chłopaków ma po prostu problem z opanowaniem motocykla podczas przerwanego biegu czy właśnie ominięciem kogoś kto ma defekt.
Niektóre rzeczy przychodzą wraz z doświadczeniem.
Nie ma co wymagać od smarków aby w takich sytuacjach zachowywali się jak starzy wyjadacze.
Oby wirazowy z tego wyszedł ale to byl po prostu ten przypadek gdzie ktoś byl w złym miejscu i o złym czasie.
Niektórzy mówią w takich przypadkach o przeznaczeniu inni o pechu.
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Skoro jest opcja dawania żużlowcom licencji, to i powinny być jakieś paragrafy na zabieranie jej co niektórym.
Znalazło by się do tego paru "kandydatow".
Przykladem taki Czajkowski z Torunia. Dziś trzecie zawody w karierze (U24 i dzis drugie DMPJ) a chlopak w czterech biegach ani razu do pierwszego wirazu nie dojechał
Goldi (29-04-2022)
O takim można napisać typowy startowiec.
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
czy dzisiejsza runda w Lodzi sie odbyla czy co sie z nia stalo? bo nigdzie nie zauwazylem info
Łódź dziś jechała w Rybniku z tego co wiem.
Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość
23 adeptów dzisiaj podchodziło do egzaminu na licencję we Wrocławiu.
Zdał Krystian Gręda, ale w barwach Rawicza. Rozstanie z Falubazem stało się faktem.
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Kim jest Najmrodzka?
23 adeptów podchodziło, zdało 16. Mamy:
Kacper Andrzejewski (Wrocław) - 500 cc
Jakub Oleksiak (Leszno) - 500 cc
Nazar Parnitski (Leszno, Ukraina) - 500 cc
Mateusz Łopuski (Gdańsk) - 500 cc
Kacper Rychlinski (Zielona Góra) - 500 cc
Krystian Gręda (Rawicz) - 250 cc
Jakub Panicz (Wrocław) - 250 cc
Tymon Kotala (Wrocław) - 250 cc
Nie zdali: 4 x Piła
Ostatnio edytowane przez vicar ; 31-05-2022 o 14:10
Ukryta zawartość - po prostu speedway!
Jestem ciekawy czy chociaż połowa z tych co zdała umie coś więcej niż tylko 'zmiescic się w określonym czasie'..
Wie ktoś kto miał najlepszy czas na indywidualnych przejazdach? Wiem tylko, że drugi był Mateusz Łopuski
I Miśkowiak i Przyjemski, i taki Paluch, mogą dyktować warunki z prostego powodu. Bo ich kariery nie finansował żaden żużlowy klub. Czyli po zdaniu licencji na 500 cc oni podpisują od razu kontrakt zawodowy z jakim klubem chcą i na jakich zasadach chcą. Paluch też w Gorzowie podpisał kontrakt tylko trzyletni. Dlaczego ? Bo stary Paluch dobrze wie, ze jak młody będzie miał 18 lat i rozwinie się jak trzeba, to wyciągną od Grzyba znacznie więcej kasy. A Grzyb nie miał czym ich przymusić na kontrakt do końca wieku juniora.
Z Grędą jest taki problem, że on każe sobie finansować karierę. A jak zda na 500 cc to w wieku 16 lat będzie chciał wydrzeć jak najwięcej dla siebie. I już nie będzie patrzał który klub w niego ładował kasę.
Więc ta inwestycja jest obarczona bardzo dużym ryzykiem. Bo co z tego, że taki Rawicz, jak piszą, dał mu sprzętu za 100 tys pln skoro ona za trzy lata może powiedzieć Kolejarzowi adios. W FZG doszli do wniosku, że lepiej ta kasę ładować w swoich adeptów, gdzie jest przynajmniej gwarancja, że oni nie spyerdolą przed ukończeniem wieku juniora.
Grzyb tez się odgrażał w mediach, że za punkt honoru stawia sobie powrót Grędy do Gorzowa. I co ? Gręda ląduje w Rawiczu. Czemu ? Bo Grzyb doszedł do wniosku, ze taki interes mu się nie opłaca po prostu.
Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-05-2022 o 14:08
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
Ukryta zawartość - po prostu speedway!