Strona 92 z 155 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,096 do 4,140 z 6955

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4096
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    hehe gejowszczyzna z wrocławia spać nie może i waruje w naszym wątku od 6.00 rano ze strachu przed gwałtem falubazu na sparcie.
    dla ciebie pedalujacy kolarzu pod teczowa flagą będzie specjalny bonus jak juz to marionetkowe województwo zostanie zlikwidowane. nowe województwo ze stolicą we Wrocławiu podejmie decyzję o likwidacji klubu zgrzeblarki zg ukrywajacego się obecnie pod nazwą falubaz żeby nie było żadnych waśni pomiędzy klubami tej samej dyscypliny w jednym województwie , a w zamian za ta stratę otworzymy w waszym powiecie szkolkę zuzlowa w prawdziwie historycznej nazwie zgrzeblarki a nie tej histerycznej falubaz od której cyklicznie uciekacie z powodu kosmicznych długów. damy wam szanse na resocjalizacje i wyjście z dołka. może nawet otworzymy u was jakiś wydział zamiejscowy akademii rolniczej.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Cukrzyca zejdź na ziemie. Wszyscy maja w dupie te mrzonki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    kurde wakacje są daj mi poszaleć jak nie ma pogody i zakladsjcie juz ten temat polfinalowy bo jak nie będzie jego do czwartku to się wkurzy my i wygramy z lesznem za 3 i taka fajna impreza z wami mi odpadnie

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-08-2019)

  3. Powrót do góry    #4097
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak ktoś się przyjrzy to widać jak go ciągnie motor po wkręceniu gazu, a Protas staje na nogach aby motor zatrzymać. Przy pierwszym ostrzeżeniu, pełna zgoda, Protas sam ruszał się, przy drugim wyraźnie ciągnęło go sprzęgło. Nie zmienia to jednak faktu, że również drugi warning słuszny.
    No to tutaj jedyny minus dla Piotrka za ten mecz. Tak doświadczony zawodnik wiedząc że ma ostrzeżenie i czując że go ciągnie w taśmę powinien puścić sprzęgło i walnąć taśmę

  4. Powrót do góry    #4098
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No, no, jak profesor tak powiedzial to tak musialo byc.
    też mi się wydawało. że to pchały go te porozstawiane po Wrocławiu krasnoludki,
    ale Kapitan chyba wie lepiej, a Ty smarku nawet nie waż się tego kwestionować

  5. Powrót do góry    #4099
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    No to tutaj jedyny minus dla Piotrka za ten mecz. Tak doświadczony zawodnik wiedząc że ma ostrzeżenie i czując że go ciągnie w taśmę powinien puścić sprzęgło i walnąć taśmę
    No niby nie wiedział, że ma waringa na koncie. Co go absolutnie nie tłumaczy. Ale z ta taśma to nam łatwo przed TV mówić. Ale on przecież z automatu nie chciał dotknąć taśmy. Chciał dobrze wystartować. W takiej chwili się nie kalkuluje, jest się skupionym w 100% na starcie. Jak go zaczęło ciągnąc, to pewnie odruchowo chciał zatrzymać motor.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4100
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ze stolicą we Wrocławiu.
    widzę że powoli dojrzewa w was świadomość historycznej biedy.
    czas wrócić do korzeni i zlikwidować ten śmieszny twór pod nazwą lubuskie. można z zielonej zrobić silny ośrodek powiatowy który może naprawdę fajnie działać.
    zapraszam na moją stronę
    [url]http://lubuskie.********.com/2009/02/z-czego-smieje-sie-caa-polska.html?m=1[/url
    lubuskie blog spot.com
    ps. prawda że piękna stronka
    do zobaczenia na meczu ze Spartą na Śląskiej ziemii. mogę zabrać ze sobą geodete a wy weźcie trochę tanich win z cienkiego jak wino grunbergu.
    Jeśli tak, to należy zlikwidować to niepotrzebne dolnośląskie i scalić cały Śląsk w jedno województwo ze stolicą w Katowicach, toż to jeden region. Co to za jakaś popierdółka ze stolicą we Wrocławiu, Wrocław powinien zostać powiatem, tak jak Zielona Góra.
    Cwaniakujesz o tym żużlu, a i tak obejdziesz się smakiem, złoto obejrzysz sobie za szybą, a nie na szyjach Janowskiego i Drabika. Krótko mówiąc, poliżesz czekoladę przez papierek, tyle twojego.
    A jeśli chcesz najlepszego polskiego wina spróbować, to rzeczywiście tylko w ZG i okolicach, wrocławskie wina to tylko do moczenia nóg się nadają. Choć i zielonogórskie nieco gębę krzywią, to z braku laku da się wypić, inne polskie absolutnie nie.

  7. Powrót do góry    #4101
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli tak, to należy zlikwidować to niepotrzebne dolnośląskie i scalić cały Śląsk w jedno województwo ze stolicą w Katowicach, toż to jeden region. Co to za jakaś popierdółka ze stolicą we Wrocławiu, Wrocław powinien zostać powiatem, tak jak Zielona Góra.
    Cwaniakujesz o tym żużlu, a i tak obejdziesz się smakiem, złoto obejrzysz sobie za szybą, a nie na szyjach Janowskiego i Drabika. Krótko mówiąc, poliżesz czekoladę przez papierek, tyle twojego.
    A jeśli chcesz najlepszego polskiego wina spróbować, to rzeczywiście tylko w ZG i okolicach, wrocławskie wina to tylko do moczenia nóg się nadają. Choć i zielonogórskie nieco gębę krzywią, to z braku laku da się wypić, inne polskie absolutnie nie.
    chyba śpiący jesteś bo jakieś sf wymyśliłes. oczywiście ze sladk powinien być jeden ze stolicą we Wrocławiu. historyczna stolicą a nie w Katowicach na peryferiach województwa w jakiś familokach.
    gdzie ja coś pisałem o wrocławskich winach na marginesie dodam że okolice Wrocławia mają dłuższą tradycje winiarski od zielonej góry albo gdzie ja pisałem o mistrzostwie sparty w tym roku to wiesz tylko ty.
    musisz mieć straszny kompleks Wrocławia. niepotrzebnie

  8. Powrót do góry    #4102
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Fajnie że Staleczka wygrała z rolnikami . Władysław już ogłosił kto jest moralnym mistrzem tej ligi . Dlatego nawet jeśli przegramy brąz z medalikami , to pokonaliśmy dwukrotnie moralnego mistrza który pokonał oficjalnego mistrza . Ten sezon już teraz można zaliczyć do udanych .

    wikipedia : herb Zielonej Góry : Czarny orzeł na żółtym tle oznacza historyczną przynależność Zielonej Góry do Śląska.
    TYLKO FALUBAZ

  9. Powrót do góry    #4103
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wikipedia jest tworzona przez byle kogo, lepiej byś się posłużył wpolityce.pl

  10. Powrót do góry    #4104
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...aktyke/fn3k421 prosze, prosze-mamy nowych Pewnych na beton
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #4105
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Teraz to Puka ekspert, szkoda że nie od teorii spiskowych.

  12. Powrót do góry    #4106
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Teraz widać jaki ciężar miały i jak ważne były mecze w Lublinie i Grudziądzu. Na szczęście oba wygrane. W przypadku przegranych nie pomogłaby nam nawet wygrana w Toruniu.
    Mam takie wrażenie, że po przegranej u nas z Lesznem w klubie mieli tego pełną świadomość, ale głośno o tym nie mówili. I była mobilizacja na Lublin i GKM.


    Co do dzisiejszego meczu, to wolę taką sytuację jak dzisiaj, czyli 3 zawodników jedzie, 2 do poprawki (Nicki, Protas), niż takie mecze jak np. w Czewie, gdzie nikt nie pojechał dobrego meczu.


    Wg mnie błędem jest brak Krakowiaka w biegu nr 2. Krakowiak nie jest wymiataczem, ale to największy gwarant punktów w biegu nr 2 na naszym torze. Najpewniejszy, najskuteczniejszy.


    Jeszcze uwagi co do meczu:
    Zawodnik o umiejętnościach pierwszoligowca, czyli Jamróg, nie ma prawa robić takich punktów na torze w ZG, gdzie przeciwko sobie ma tak teoretycznie mocnych seniorów.
    Liszka nie ma prawa robić takich punktów.

    Jeżeli oni robią takie punkty tzn, że w Falubazie coś nie gra, a nie że Sparta *****ista i nie do ruszenia dzisiaj.

  13. Powrót do góry    #4107
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Mamy od lat problem z toromistrzem, wie o tym prezes, wie o tym trener. Problem jest tego typu, że nie ma nikogo innego, kto by ogarnął temat, a ten co jest ma ciężki charakter i swoje za uszami. Toromistrzem musi być gość, który jest dysponowany o różnych porach i różnych dniach, a więc odpada sytuacja, że ktoś, kto się zna robi za toromistrza i pracuje na etat gdzieś indziej. To nie są duże pieniądze, by skusić jakiegoś ogarniętego gościa, który wie jak pracuje się z ciągnikiem. Czas pracy też ma swoje do dołożenia, pan Warecki nadal pewnie jeszcze siedzi w klubie, bo kończy pracę w niedzielę zazwyczaj po północy. Treningi i jakieś zawody młodzieżowe to też kupę czasu w klubie.
    Przykład; mecz z Lesznem, pan toromistrz koło godziny 11 jest już bardzo zmęczony. Bardzo. Robi tor jak mu się podoba, albo na ile mu świadomość pozwala. Zawodnicy w****ieni, trener to samo, prezesa wynosi.
    Czy dzisiaj było to samo? Nie wiem, ale bym się nie zdziwił, bo proceder powtarza się od lat.
    Druga sprawa; mamy problemy z Pedersenem, nikt z nim nie chce jeździć, on sam mocno dokazuje, w dupie ma jakieś próby rozmowy, a jak zostanie odstawiony od wyścigu, to potrafi jeszcze kilka dni pluć jadem przez telefon. Raczej nie zostanie u nas na następny rok.
    Pan główny sponsor zażyczył sobie Woffindena albo saitfutdinowa, na juniora Cierniaka. Nie wiem jak on to widzi, bo obaj seniorzy raczej przyklepani, a junior już przypisany do Sparty, ale może pieniądz będzie na tyle mocny, że coś się może zmienić.
    Od siebie dodam, że ten wynik dzisiejszy jakoś mnie specjalnie nie martwi, pod warunkiem, że Toruń nie zrobi nam jajec. Kiedyś zlaliśmy przed play offami Wrocław i znajomi z Wrocławia, a siedzieliśmy w jakieś 20 osób, stwierdzili, że można walczyć już tylko o srebro, bo złoto jest nasze. Skończyło się tak, że w play offach zostaliśmy brutalnie osadzeni dupskami na wielkich, czarnych dildach. Teraz będzie inaczej
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-08-2019), sfp (11-08-2019)

  15. Powrót do góry    #4108
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Mamy od lat problem z toromistrzem, wie o tym prezes, wie o tym trener. Problem jest tego typu, że nie ma nikogo innego, kto by ogarnął temat, a ten co jest ma ciężki charakter i swoje za uszami. Toromistrzem musi być gość, który jest dysponowany o różnych porach i różnych dniach, a więc odpada sytuacja, że ktoś, kto się zna robi za toromistrza i pracuje na etat gdzieś indziej. To nie są duże pieniądze, by skusić jakiegoś ogarniętego gościa, który wie jak pracuje się z ciągnikiem. Czas pracy też ma swoje do dołożenia, pan Warecki nadal pewnie jeszcze siedzi w klubie, bo kończy pracę w niedzielę zazwyczaj po północy. Treningi i jakieś zawody młodzieżowe to też kupę czasu w klubie.
    Przykład; mecz z Lesznem, pan toromistrz koło godziny 11 jest już bardzo zmęczony. Bardzo. Robi tor jak mu się podoba, albo na ile mu świadomość pozwala. Zawodnicy w****ieni, trener to samo, prezesa wynosi.
    Czy dzisiaj było to samo? Nie wiem, ale bym się nie zdziwił, bo proceder powtarza się od lat.
    Druga sprawa; mamy problemy z Pedersenem, nikt z nim nie chce jeździć, on sam mocno dokazuje, w dupie ma jakieś próby rozmowy, a jak zostanie odstawiony od wyścigu, to potrafi jeszcze kilka dni pluć jadem przez telefon. Raczej nie zostanie u nas na następny rok.
    Pan główny sponsor zażyczył sobie Woffindena albo saitfutdinowa, na juniora Cierniaka. Nie wiem jak on to widzi, bo obaj seniorzy raczej przyklepani, a junior już przypisany do Sparty, ale może pieniądz będzie na tyle mocny, że coś się może zmienić.
    Od siebie dodam, że ten wynik dzisiejszy jakoś mnie specjalnie nie martwi, pod warunkiem, że Toruń nie zrobi nam jajec. Kiedyś zlaliśmy przed play offami Wrocław i znajomi z Wrocławia, a siedzieliśmy w jakieś 20 osób, stwierdzili, że można walczyć już tylko o srebro, bo złoto jest nasze. Skończyło się tak, że w play offach zostaliśmy brutalnie osadzeni dupskami na wielkich, czarnych dildach. Teraz będzie inaczej
    Ani jednego ani drugiego nie będzie

  16. Powrót do góry    #4109
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Czy dzisiaj było to samo? Nie wiem, ale bym się nie zdziwił, bo proceder powtarza się od lat.
    Dzisiejszym meczem bym się nie przejmował w ogóle. Ten mecz był po prostu do odjechania. Czy w półfinale zlejemy Spartę w dwumeczu ? Tego nie wiem, ale pierwszy mecz u nas, pokaże nam róznicę. To wiem na pewno.

    Pan główny sponsor zażyczył sobie Woffindena albo saitfutdinowa, na juniora Cierniaka. Nie wiem jak on to widzi, bo obaj seniorzy raczej przyklepani, a junior już przypisany do Sparty, ale może pieniądz będzie na tyle mocny, że coś się może zmienić.
    No jeśli tak jest w istocie to ja jestem zaniepokojony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4110
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Toromistrz odwala samowolke, i dalej pracuje. coś sciemniacie

  18. Powrót do góry    #4111
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jesteśmy we wczesnej fazie karkosikowej więc wcale mnie nie zdziwi taki transfer. Gorzej jak Bieńkowskiemu znudzi się ta zabawa a prędzej czy później tak się stanie.

  19. Powrót do góry    #4112
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Toromistrz odwala samowolke, i dalej pracuje. coś sciemniacie
    Najsamprawdziwsza prawda, niestety. Ale na play offy tak nie będzie. Ponoć


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #4113
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jesteśmy we wczesnej fazie karkosikowej więc wcale mnie nie zdziwi taki transfer. Gorzej jak Bieńkowskiemu znudzi się ta zabawa a prędzej czy później tak się stanie.
    Jesteśmy w takiej sytuacji, kiedy głównym udziałowcem jest lekki narwaniec, który zachowuje się jak szlachcic w swoim grodzie. Kupuje grunty, współpracuje z Kubickim, wykłada kupę kasy na dwa kluby i działa jak poparzony, gdy coś idzie nie po jego myśli. Na moje, to zbyt mocno mamy już kluby od niego uzależnione. Na razie wykłada grube miliony, bo sam ma też z tego korzyści, ale kiedy odpali, to nie wiadomo, a pewnie odpali. Wolałbym sytuację z kilkoma filarami i opcjami rezerwowymi.
    Dowhan jaki był, taki był, ale i kasę liczył i potrafił postawić na swoim, no i miał sukcesy. Dziś dryfujemy w kierunku spasionych kotów i ciężko dostrzec jakiś większy plan w tym wszystkim.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-08-2019)

  22. Powrót do góry    #4114
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Jesteśmy w takiej sytuacji, kiedy głównym udziałowcem jest lekki narwaniec, który zachowuje się jak szlachcic w swoim grodzie. Kupuje grunty, współpracuje z Kubickim, wykłada kupę kasy na dwa kluby i działa jak poparzony, gdy coś idzie nie po jego myśli. Na moje, to zbyt mocno mamy już kluby od niego uzależnione. Na razie wykłada grube miliony, bo sam ma też z tego korzyści, ale kiedy odpali, to nie wiadomo, a pewnie odpali. Wolałbym sytuację z kilkoma filarami i opcjami rezerwowymi.
    Dowhan jaki był, taki był, ale i kasę liczył i potrafił postawić na swoim, no i miał sukcesy. Dziś dryfujemy w kierunku spasionych kotów i ciężko dostrzec jakiś większy plan w tym wszystkim.
    Chwila Łatwo się tak krytykuje. A jaka była alternatywa? Rok temu totalna bieda, która w tym roku mogłaby skończyć się spadkiem. Na razie mamy mocny skład. PlayOffy i 3 na 6 wyjazdów wygranych. Jak to wyglądało rok temu?

  23. Powrót do góry    #4115
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Mamy od lat problem z toromistrzem, wie o tym prezes, wie o tym trener. Problem jest tego typu, że nie ma nikogo innego, kto by ogarnął temat, a ten co jest ma ciężki charakter i swoje za uszami. Toromistrzem musi być gość, który jest dysponowany o różnych porach i różnych dniach, a więc odpada sytuacja, że ktoś, kto się zna robi za toromistrza i pracuje na etat gdzieś indziej. To nie są duże pieniądze, by skusić jakiegoś ogarniętego gościa, który wie jak pracuje się z ciągnikiem. Czas pracy też ma swoje do dołożenia, pan Warecki nadal pewnie jeszcze siedzi w klubie, bo kończy pracę w niedzielę zazwyczaj po północy. Treningi i jakieś zawody młodzieżowe to też kupę czasu w klubie.
    Przykład; mecz z Lesznem, pan toromistrz koło godziny 11 jest już bardzo zmęczony. Bardzo. Robi tor jak mu się podoba, albo na ile mu świadomość pozwala. Zawodnicy w****ieni, trener to samo, prezesa wynosi.
    Czy dzisiaj było to samo? Nie wiem, ale bym się nie zdziwił, bo proceder powtarza się od lat.
    Druga sprawa; mamy problemy z Pedersenem, nikt z nim nie chce jeździć, on sam mocno dokazuje, w dupie ma jakieś próby rozmowy, a jak zostanie odstawiony od wyścigu, to potrafi jeszcze kilka dni pluć jadem przez telefon. Raczej nie zostanie u nas na następny rok.
    Pan główny sponsor zażyczył sobie Woffindena albo saitfutdinowa, na juniora Cierniaka. Nie wiem jak on to widzi, bo obaj seniorzy raczej przyklepani, a junior już przypisany do Sparty, ale może pieniądz będzie na tyle mocny, że coś się może zmienić.
    Od siebie dodam, że ten wynik dzisiejszy jakoś mnie specjalnie nie martwi, pod warunkiem, że Toruń nie zrobi nam jajec. Kiedyś zlaliśmy przed play offami Wrocław i znajomi z Wrocławia, a siedzieliśmy w jakieś 20 osób, stwierdzili, że można walczyć już tylko o srebro, bo złoto jest nasze. Skończyło się tak, że w play offach zostaliśmy brutalnie osadzeni dupskami na wielkich, czarnych dildach. Teraz będzie inaczej
    Pan główny sponsor może sobie życzyć a jedyne co mu pozostanie to powrót Runego Holty
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 12-08-2019 o 00:27

  24. Powrót do góry    #4116
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Czy byśmy zdobyli 60 czy 30 pkt nie ma żadnego znaczenia...
    Mecz który trzeba było odjechać i tyle..
    Najlepszym przykładem przy takiej mizerii pkt byl luz w timie Nickiego...
    Przecież gdyby tak jechał juz o wejście do finału, to tam by było trzęsienie ziemi w jego boksie...
    Zresztą spokój w parkingu byl az za bardzo,żadnej nerwówki, w przeciwieństwie np do meczu w Grudziądzu.

  25. Powrót do góry    #4117
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,232
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Pan główny sponsor może sobie życzyć a jedyne co mu pozostanie to powrót Runego Holty
    Jak trzeba będzie to kupimy całe Leszno i przyłączymy do gminy Zielona Góra.

  26. Powrót do góry    #4118
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Chwila Łatwo się tak krytykuje. A jaka była alternatywa? Rok temu totalna bieda, która w tym roku mogłaby skończyć się spadkiem. Na razie mamy mocny skład. PlayOffy i 3 na 6 wyjazdów wygranych. Jak to wyglądało rok temu?
    Nie, nie, ja nie krytykuję, to jest luźna uwaga na temat ryzyka wiążącego się z oddanie klubu w ręce jednego człowiek, do tego lekko narwanego i widzącego w tym swój interes. Fakt, że żużel go chyba wciągnął, bo jak z Lesznem oberwaliśmy to szły gromy tygodniami i żądał głów.
    Ja jako kibic wolałbym drogę jak początki z Iversenem i Lindgrenem, a nie jak dzisiaj, że musza być nazwiska i to grube, a do tego od zaraz.
    ps. Vaculik dostał mocno wyposażony warsztat od sponsora w Zielonej Górze i robi u nas swoją bazę, więc są duże szanse na parę lat jazdy u nas.

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jak trzeba będzie to kupimy całe Leszno i przyłączymy do gminy Zielona Góra.
    Najpierw Gorzów, Leszno potem.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-08-2019), Peter Kildemand (12-08-2019)

  28. Powrót do góry    #4119
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jak trzeba będzie to kupimy całe Leszno i przyłączymy do gminy Zielona Góra.
    Weź połowe.

  29. Powrót do góry    #4120
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Weź połowe.
    Leszna?
    No nie, jak się bawić, to po całości, tylko całe wchodzi w rachubę.

  30. Powrót do góry    #4121
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Leszna?
    No nie, jak się bawić, to po całości, tylko całe wchodzi w rachubę.
    Lekarstw z recepty.

  31. Powrót do góry    #4122
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jak trzeba będzie to kupimy całe Leszno i przyłączymy do gminy Zielona Góra.
    Okoliczne pola, lasy i wioski też bierzemy.
    Granice zrobimy gdzieś przed Wrockiem.

    Cukrzyca bedzie musiał warty pełnić, bo spać w spokoju pewnie nie bedzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (12-08-2019)

  33. Powrót do góry    #4123
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Nastawianie sie na zaskoczenie torem Wroclawia czy Leszna, czyli dwoch druzyn, ktore bez plakania jada zawsze i wszedzie i to od lat - to jednak mysoenie zyczeniowe, ale kto wam zabroni.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #4124
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2019 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Okoliczne pola, lasy i wioski też bierzemy.
    Granice zrobimy gdzieś przed Wrockiem.

    Cukrzyca bedzie musiał warty pełnić, bo spać w spokoju pewnie nie bedzie.
    Zorganizuje się mu jakiś garaż z kanałem, na bramie powiesi się mapę PL z administracyjnym podziałem na 12 województw, napoi cienkim winem z Grunbergu to się uspokoi


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 12-08-2019 o 08:52

  35. Powrót do góry    #4125
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nastawianie sie na zaskoczenie torem Wroclawia czy Leszna, czyli dwoch druzyn, ktore bez plakania jada zawsze i wszedzie i to od lat - to jednak mysoenie zyczeniowe, ale kto wam zabroni.
    No tak, mieli wczoraj zrobić tor taki jak na PO. Aby Spartanie spokojnie mogli sobie połapać wszelakie ustawienia. Ty to jesteś as jednak.

    ps. Vaculik dostał mocno wyposażony warsztat od sponsora w Zielonej Górze i robi u nas swoją bazę, więc są duże szanse na parę lat jazdy u nas.
    Tez mi się to obiło o uszy, myślałem jednak, że to plotki jakieś. Jednak większej wagi bym do tego nie przywiązywał. Vacul jak będzie miał płacone na czas to co wynegocjował, to może i 10 lat jeździć w jednym klubie.

    Za PS, fragment wypowiedzi Patryka:

    Odrabialiśmy te straty zbyt powoli i szkoda, że ostatecznie przegraliśmy, ale powtórzę, że liczy się awans do play off i o tej fazie rozgrywek powoli zaczynamy myśleć – zakończył.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-08-2019 o 09:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #4126
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To dobre, pelikany wierzą, że w PO tor będzie inny i goście narobią w gacie po 5 biegach

  37. Powrót do góry    #4127
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To dobre, pelikany wierzą, że w PO tor będzie inny i goście narobią w gacie po 5 biegach
    Tor bedzie taki sam, po prostu wymowki sie zmienia. Ciekawi mnie tylko na jakie? Proba zaskoczenia rywala torem, zeby w PO nie wiedzial jak poustawiac maszyny juz nie przejdzie...

  38. Powrót do góry    #4128
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To dobre, pelikany wierzą, że w PO tor będzie inny i goście narobią w gacie po 5 biegach
    Nie wiem w co wierzą pelikany, trzeba chyba być tym pelikanem aby to wiedzieć . Ale ja wiem, że w PO nawierzchnia na pewno będzie inna. Choćby ze względu na aurę. Czy goście narobią w gacie, tego nie wiem, ale wiem, że mecz będzie miał swój ciężar gatunkowy. To będzie zupełnie inny mecz, na inaczej przygotowanej nawierzchni, przy innej pogodzie, gdzie celem będzie finał SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4129
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem w co wierzą pelikany, trzeba chyba być tym pelikanem aby to wiedzieć . Ale ja wiem, że w PO nawierzchnia na pewno będzie inna. Choćby ze względu na aurę. Czy goście narobią w gacie, tego nie wiem, ale wiem, że mecz będzie miał swój ciężar gatunkowy. To będzie zupełnie inny mecz, na innym torze, przy innej pogodzie, gdzie celem będzie finał SE.
    A jaka bedzie aura? bo ostatnie 2 lata wrzesien to temperatury wciaz kolo 30 stopni

  40. Powrót do góry    #4130
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A jaka bedzie aura? bo ostatnie 2 lata wrzesien to temperatury wciaz kolo 30 stopni
    Ładnie ciebie pogrzało z tymi 30 stopniami we wrześniu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4131
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    1 mecz PO to będzie 1 września, więc klimat jakoś się nie zmieni.
    A może nawet jeszcze w sierpniu, zależy czy oba mecze będą w niedzielę, czy piątek+niedziela. Tak czy siak ZG-WTS będzie pewnie prime meczem niedzielnym.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #4132
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ładnie ciebie pogrzało z tymi 30 stopniami we wrześniu.
    A ile bylo we wrzesniu 2018? Upaly jak w Lipcu. Widac ze starosci juz pamiec nie ta

    I nie odpowiedziales na jedyne pytanie zadane w moim komentarzu do ktorego sie odniosles - jaka bedzie aura ?

  43. Powrót do góry    #4133
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1 mecz PO to będzie 1 września, więc klimat jakoś się nie zmieni.
    A może nawet jeszcze w sierpniu, zależy czy oba mecze będą w niedzielę, czy piątek+niedziela. Tak czy siak ZG-WTS będzie pewnie prime meczem niedzielnym.
    No nie wiem czy się nie zmieni, skoro zawodnicy twierdzą, ze skoki temperatury o 2-4 stopnie powodują szukanie nowych ustawień silnika na konkretny tor. Dodaj do tego inną wilgotność powietrza, inne ułożenie nawierzchni. Wystarczy, że na dzień czy dwa dni przed meczem mocniej popada, a już masz inną właściwość nawierzchni. No ale największym motywatorem będzie stawka półfinałów. Co spowoduje, że niektórym będzie się bardziej chciało.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A ile bylo we wrzesniu 2018? Upaly jak w Lipcu. Widac ze starosci juz pamiec nie ta

    I nie odpowiedziales na jedyne pytanie zadane w moim komentarzu do ktorego sie odniosles - jaka bedzie aura ?
    Nie wiem jaka konkretnie będzie aura we wrześniu, ty też nie wiesz. Wiem że będzie inna. I wiem, że na pewno nie będzie 30 stopniowych upałów w godzinach wieczornych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4134
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie wiem czy się nie zmieni, skoro zawodnicy twierdzą, ze skoki temperatury o 2-4 stopnie powodują szukanie nowych ustawień silnika na konkretny tor. Dodaj do tego inną wilgotność powietrza, inne ułożenie nawierzchni. Wystarczy, że na dzień czy dwa dni przed meczem mocniej popada, a już masz inną właściwość nawierzchni. No ale największym motywatorem będzie stawka półfinałów. Co spowoduje, że niektórym będzie się bardziej chciało.



    Nie wiem jaka konkretnie będzie aura we wrześniu, ty też nie wiesz. Wiem że będzie inna. I wiem, że na pewno nie będzie 30 stopniowych upałów w godzinach wieczornych.
    Zazwyczaj kazdy dzien jest inny - normalne. Jednak patrzac na 2 ubiegle lata to wrzesien byl bardzo gorący i suchy tak jak cale lato.

  45. Powrót do góry    #4135
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Momencik, we wrześniu może i być 30 stopni, ale pod wieczór szybciej spada temperatura, szybciej zachodzi słońce, a noce już bywają mimo wszystko chłodne.

    Sobotch, należy sobie zadać pytanie; czy klub z budżetem 10mln nie wziął pod uwagę tego, że jeden z głównych rywali za miesiąc znowu u nas wyląduje i dobrze by było aby za bardzo się nie oswoili z torowymi ustawieniami. Tak na zdrowy rozsądek pytanie.
    Przecież ani ja, ani Mariusz nie napisaliśmy, że Sparta będzie osrana, na torze koleiny po jaja, a polewaczka będzie miała awarię co wyjazd. Dostaliśmy, bo byliśmy gorsi, ale armaty szykuje się na finały, nie na mecz o nic.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  46. Powrót do góry    #4136
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale największym motywatorem będzie stawka półfinałów. Co spowoduje, że niektórym będzie się bardziej chciało.
    Skoro tak, to czekają nas jeszcze większe problemy. Wczorajszy mecz źle pojechało dwóch zawodników, którym zawsze się chce, Nicki'emu i Protasowi nie potrzeba bodźca jazdy poważnego meczu. Pepe ambitnie zawsze walczy bo lubi, a Nicki chce wygrać bo $ najważniejsze. Pozostali seniorzy pojechali dobrze, im motywacja dodatkowa już nic nie pomoże, nie będą robili kompletów z takim przeciwnikiem.
    Co nie znaczy, że nie da się wygrać. Każdy mecz jest inny, dzisiaj wygrałby (może)Falubaz 48:42 a jutro Sparta 50:40, dyspozycja dnia jednego zawodnika, może całkowicie odmienić losy wyniku. Wczoraj Dziku pojechałby swoje i mecz spokojnie wygrałby Falubaz.
    Pocieszające jest ustawianie w ostatnim czasie biegów nominowanych, można powiedzieć jest optymalnie. Rozstawienie nr startowych także ok, Dziku jedzie z juniorem. Ale od początku powinien jechać Krakus z Pawliczakiem, Krakus potrafi się obronić przed lepszym zawodnikiem, czego brakuje innym juniorom. Tonder niestety nie rokuje na razie, na rezerwę.

  47. Powrót do góry    #4137
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie wiem czy się nie zmieni, skoro zawodnicy twierdzą, ze skoki temperatury o 2-4 stopnie powodują szukanie nowych ustawień silnika na konkretny tor. Dodaj do tego inną wilgotność powietrza, inne ułożenie nawierzchni. Wystarczy, że na dzień czy dwa dni przed meczem mocniej popada, a już masz inną właściwość nawierzchni. No ale największym motywatorem będzie stawka półfinałów. Co spowoduje, że niektórym będzie się bardziej chciało.
    Zawsze się może zmienić. Nawet między 12 a 13 sierpnia. Czy między 10 a 15 lipca. Chodzi mi o to, że termin tego meczu to nie jest jakiś głęboki wrzesień, a dokładnie za 3 tygodnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #4138
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1 mecz PO to będzie 1 września, więc klimat jakoś się nie zmieni.
    A może nawet jeszcze w sierpniu, zależy czy oba mecze będą w niedzielę, czy piątek+niedziela. Tak czy siak ZG-WTS będzie pewnie prime meczem niedzielnym.
    Gdzieś o tym ostatnio pisali, że oba mecze w niedzielę, jeden na Eleven (wcześniejszy), drugi na nSport (późniejszy).

    Umowa telewizyjne przewiduje bowiem, że jeden półfinał pokazywać będzie Eleven Sports (wcześniejszy), a drugi nSport+ (późniejszy). Władze nSport+ podobnie jak w przypadku rundy zasadniczej zastrzegły sobie wybór pokazywanych spotkań. Znane są także szczegóły pokazywania meczów o 3. miejsce i finału. Te pierwsze pokaże Eleven Sports, a najważniejsze spotkania obejrzymy na antenach nSport+.
    Ostatnio edytowane przez Rogerson ; 12-08-2019 o 10:34

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Buszmen (12-08-2019)

  50. Powrót do góry    #4139
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zawsze się może zmienić. Nawet między 12 a 13 sierpnia. Czy między 10 a 15 lipca. Chodzi mi o to, że termin tego meczu to nie jest jakiś głęboki wrzesień, a dokładnie za 3 tygodnie.
    Tor będzie inny bo nie zostawią go Wareckiemu, tylko i aż tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  51. Powrót do góry    #4140
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    co zyskaliście a co straciliscie przegrywając ten mecz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •