Strona 104 z 177 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,865
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Czy ktos kto znajduje sie blizej klubu jest w stanie zbilansowac ilu powaznych nowych sponsorow Prezes do klubu przyciagnal a ilu za jego czasow odeszlo ?
    Czy sa oni bez niego w stanie pociagnac klub w Pierwszej Lidze ?
    A moze ktos chetny sie czai na przejecie zuzla w Toruniu.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Morciasz (24-06-2019)

  3. Powrót do góry    #4637
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czy ktos kto znajduje sie blizej klubu jest w stanie zbilansowac ilu powaznych nowych sponsorow Prezes do klubu przyciagnal a ilu za jego czasow odeszlo ?
    Czy sa oni bez niego w stanie pociagnac klub w Pierwszej Lidze ?
    A moze ktos chetny sie czai na przejecie zuzla w Toruniu.
    no własnie ptaszki ćwierkają, że jest i się czai. Tylko na razie za drogo

  4. Powrót do góry    #4638
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czy ktos kto znajduje sie blizej klubu jest w stanie zbilansowac ilu powaznych nowych sponsorow Prezes do klubu przyciagnal a ilu za jego czasow odeszlo ?
    Czy sa oni bez niego w stanie pociagnac klub w Pierwszej Lidze ?
    A moze ktos chetny sie czai na przejecie zuzla w Toruniu.
    No napewno przyciągnął pojawiający się na stadionie KOD...

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    Awkop (24-06-2019), Buszmen (24-06-2019), Morciasz (24-06-2019)

  6. Powrót do góry    #4639
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,594
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Rewelacyjne to zatrudneinie Lemona. Wlasnie pokazali w magazynie jak Kruzynski mu dawal lekcje z obslugi programu zawodow.
    Ja pi.....
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #4640
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Rewelacyjne to zatrudneinie Lemona. Wlasnie pokazali w magazynie jak Kruzynski mu dawal lekcje z obslugi programu zawodow.
    Ja pi.....
    A sam za chwilę pokazał, że jemu się by przydała z regulaminu (przy taśmie Meldonium)
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    j-rules (23-06-2019)

  9. Powrót do góry    #4641
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,594
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    no tak, ale jestem pewien, ze tym bardziej Lemon nie ogarnia nawet 3% regulaminu naszej ligi. To jest pokaz jak nie nalezy miec zorganizowanej druzyny w parkingu.
    Wszyscy chcieli dobrze, ale po prostu sie na tym nie znaja.
    Ja np nie potrafie pilotowac samolotu, dlatego wlasnie nie jestem pilotem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #4642
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no tak, ale jestem pewien, ze tym bardziej Lemon nie ogarnia nawet 3% regulaminu naszej ligi. To jest pokaz jak nie nalezy miec zorganizowanej druzyny w parkingu.
    Wszyscy chcieli dobrze, ale po prostu sie na tym nie znaja.
    Ja np nie potrafie pilotowac samolotu, dlatego wlasnie nie jestem pilotem.
    No chyba raczej dlatego że nikt normalny nie dał by ci samolotu do ręki. Natomiast w Toruniu daje się prowadzić drużynę sprzedawcy sedesów i innym amatorom.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  11. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Arczi (23-06-2019), Awkop (24-06-2019), Gadol (23-06-2019), dawidm (24-06-2019), j-rules (23-06-2019), stone_gossard (24-06-2019)

  12. Powrót do góry    #4643
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,092
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Od momentu choroby Jacka Falubaza, to Kruzynski odpowiadał za druzyne i prowadzenie meczu.
    Przecież było mówione, że Lemon jest w parkingu aby pomagać Kangurom.
    Szukacie na siłę rzeczy aby tylko można się było do czegoś przyje...c.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    No chyba raczej dlatego że nikt normalny nie dał by ci samolotu do ręki. Natomiast w Toruniu daje się prowadzić drużynę sprzedawcy sedesów i innym amatorom.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    Jesteś pewny, że tylko w Toruniu?
    Przecież wiadomo, że najlepisi managerowie podczas meczu siedzą przed kompem i wypisują swoje mądrości na forum sportsboardu, reszta na czele z tymi w parkingu to amatorzy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #4644
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Reguły gry są takie, że ktoś spaść musi i mam nadzieję, że będzie to KST. Po prostu obiektywnie jesteście w tym roku najsłabsi. Może w Toruniu potrzebny jest taki konkretny kop w cztery litery, żeby coś zmieniło się na plus.

  14. Powrót do góry    #4645
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Adasko68 Zobacz posta

    Czepianie się właścicieli klubu jest bez sensu. Administracyjnie klub to top ekstraligi. Kasa jest, sponsorzy są. Wszystko przewidywalne aż do bólu. Finanse są pilnowane więc nie ma kasy na szalone kontrakty i przeplacanych zawodników.
    Zadam więc po raz kolejny pytanie: Dlaczego ten "administracyjny TOP Ekstraligi" przez pięć lat nie był w stanie zapewnić sponsora tytularnego jako jedyny w Ekstralidze?!
    !Adrian walcz!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    orlosep (24-06-2019)

  16. Powrót do góry    #4646
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przecież wiadomo, że najlepisi managerowie podczas meczu siedzą przed kompem i wypisują swoje mądrości na forum sportsboardu, reszta na czele z tymi w parkingu to amatorzy.
    Tylko tu wszyscy ogarniają, że jak jest taśma to jest zmiana i nie ma ostrzeżenia za utrudnianie startu. Zawodowiec z parku maszyn nie.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zadam więc po raz kolejny pytanie: Dlaczego ten "administracyjny TOP Ekstraligi" przez pięć lat nie był w stanie zapewnić sponsora tytularnego jako jedyny w Ekstralidze?!
    Bo to jest top administracyjny, nie marketingowy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #4647
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    Sportowo nie ma szans, chyba że Zmarzlik/Kasprzak złapią kontuzję na długo, czego nie życzę.
    Spadamy w otchłań, spotykamy się za rok z sąsiadami z Bdg i budujemy klub od nowa. Oby łącznie z właścicielem. Tu potrzeba ludzi z poza Torunia, a mających chęci na odbudowę ośrodka z takim stadionem, historią i potencjałem.
    Nawrocki ??

    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Powiem tak... Jak spadniemy to nie do 1ligi tylko do 2 od razu...
    Jeśli będą żużloki jeżdzić gdziekolwiek, tylko pod innym właścicielstwem, to kupuję karnet bez zastanwowienia.

    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    no własnie ptaszki ćwierkają, że jest i się czai. Tylko na razie za drogo
    Czyli jednak Nawrocki - w każdym razie nie Karku i nie Rydzyk - dla obu pieniądze problemem nie są.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tylko tu wszyscy ogarniają, że jak jest taśma to jest zmiana i nie ma ostrzeżenia za utrudnianie startu. Zawodowiec z parku maszyn nie.



    Bo to jest top administracyjny, nie marketingowy.
    No to chyba administracja odpowiada za zapchane kible, gdzie Cieślak nie mógł się wypróżnić, no nie?
    !Adrian walcz!

  18. Powrót do góry    #4648
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    pakosik (24-06-2019)

  20. Powrót do góry    #4649
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,092
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tylko tu wszyscy ogarniają, że jak jest taśma to jest zmiana i nie ma ostrzeżenia za utrudnianie startu. Zawodowiec z parku maszyn nie.

    Problem w tym,ze u nas nie ma zawodowca,bo Kruzynski nie jest menagerem.
    Gdyby nim byl,pewnie wstawilby w 14 biegu puste pole i jeszcze jakies szanse bysmy mieli.
    Tylko do Czestochowy na korepetycje musialby pojechac.


    Terminski zostaje i chce szybkiego awansu.
    W ciemno stawiam,ze Holdery zostaja i wraca Pawel,jesli
    oczywiscie bedzie chcial,bo przed odejsciem z Torunia mowil,
    ze Nice go nie interesuje.Jednak ten sezon ma znowu slaby,wiec
    moze bedzie sie chcial odbudowac lige nizej.
    Kosciuch tez jest idelany do nizszej ligi,wiec trzon juz jest.
    Jednak najwazniejsze to zmiany w strukturach klubu.
    Ciekawe czy do nich dojdzie i jesli tak to na jaka skale.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-06-2019 o 07:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #4650
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    A ten dalej nic nie kuma. Za rok spuści klub do 2giej ligi.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Penhall (24-06-2019), alex40 (24-06-2019)

  23. Powrót do góry    #4651
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,493
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Jack Holder w poprzednim sezonie pokazał, że stać go na regularne zdobywanie w meczach 15 punktów.


    Halo? Karetka?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Malin017 (24-06-2019), apator_uk (24-06-2019), sparta_mistrz (24-06-2019), strogonow (24-06-2019)

  25. Powrót do góry    #4652
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,865
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Jeszcze obraża kibiców. TERMOS ZROZUM. TY ŻADNYCH SUKCESÓW NIE OSIĄGNĄŁĘŚ ! A kibice przychodzili. Aż do teraz.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Malin017 (24-06-2019)

  27. Powrót do góry    #4653
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    A tak serio i bez szydercy.. Ci z PO to nawet jak się sportu dotkną to go *********. A oni chcą PIS od władzy odstawiać do spółki z czerwonymi z SLD. Prezesi klubów i właściciele to powinni dostać zakaz mieszania się w politykę bo wyjdzie jak wychodzi do tej pory. Czerwony Świącik wspiera sobie tow Balta u nas i nikt mu nic nie robi a u was Gruby z PO się bawi.

  28. Powrót do góry    #4654
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,493
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no tak, ale jestem pewien, ze tym bardziej Lemon nie ogarnia nawet 3% regulaminu naszej ligi. To jest pokaz jak nie nalezy miec zorganizowanej druzyny w parkingu.
    Wszyscy chcieli dobrze, ale po prostu sie na tym nie znaja.
    Ja np nie potrafie pilotowac samolotu, dlatego wlasnie nie jestem pilotem.
    Przecież Lemon w tym parkingu to tylko stoi i biernie słucha. To jest jakiś żart dziejowy ta jego rola
    Typ jest po to, by Krużyński miał na kogo rozłożyć odpowiedzialność za porażki.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-06-2019 o 08:32
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Penhall (24-06-2019), j-rules (24-06-2019), rotapa (24-06-2019)

  30. Powrót do góry    #4655
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Winny sprzęt, nie można nakładać presji na juniorów, w budowie drużyny nic by nie zmienił.

    Czy ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości, że zmieni się u nas coś na dobre???
    Koszmar!

  31. Powrót do góry    #4656
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,865
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    .....przecież "przyjadą kibice z Grudziądza, Wrocławia i Zielonej Góry"...... brak słów.

  32. Powrót do góry    #4657
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Kurcze szkoda mi was sasiady, bo fajnie się jechało na motoarene, na 1 mecz więcej w sezonie. Niestety ale zła polityka klubu nawarstwila się i mamy tego efekt. Już przed sezonem wiedziałem, że z Holty nic nie będzie. To jest drewno, które odcina kupony już. Kościuch to dla mnie zaskoczenie, bo myślałem, że spokojnie poradzi sobie w ekstralidze. Fakt, że nie miał łatwo od początku. Prawda jest taka, że sezon położyly 4 czynniki:
    Rune Holta - nie wiem kto się ludzil, że coś z niego jeszcze bedzie.
    Iversen - to zaskoczyło nawet mnie, nie spodziewałem się aż takiej padaki.
    Jack Holder - niestety ale chłopak chyba jest za mało profesjonalny jak na ekstralige. Być może za słabo przepracowal zimę, bo talent ma.
    Juniorzy - tutaj ewidentna wina klubu. Pozbyliscie się Kosciechy, ktory u nas robi fenomenalna robotę. Do tego Turowski, który mimo, że całe życie na wygnaniu, to leje iksa bez litości. Kolejna sprawa to sam Kopeć, który za czasów Zabika zaliczył zjazd w dół. Niby wyciagneliscie nam Nizgorskiego i Stolpa ale straciliscie Zielińskiego, który rokuje lepiej. Do tego przez długi czas talenty z BTZ były do wyciągnięcia. Lobodzonski jest dobrym przykładem. Ma chłopak papiery na jazdę.

    Mam nadzieję, że w 1 lidze zagoscicie tylko przez rok i wrócicie z nowymi objezdzonymi juniorami i odbudowanymi Przedpelskim i Miedzinskim.

  33. Powrót do góry    #4658
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,092
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Mam karnet i jesli bylbym w Toruniu to zastanawiam się czy mogę usiąść na niebieskiej czy muszę z tymi z Częstochowy,Wrocławia i Zielonej Góry?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #4659
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak najwazniejsze to zmiany w strukturach klubu. Ciekawe czy do nich dojdzie i jesli tak to na jaka skale.
    Takie zmiany nie trwają rok tylko kilka lat. W naszym klubie potrzebne są głębokie zmiany a może nawet i rewolucja. Ciągle uważam że idziemy w złym kierunku co do szkolenia młodzieży. Nie ma odpowiedniej motywacji dla żużlowców, doradca mentalny albo ktos taki jak "Winston "Wilk" Wolfe" z Pulp Fiction Odnoszę wrażenie że nasi działacze wciąż liżą się po jajach. Smród australijskim luzem ciągnie się za nami na kilometr a to jedna z głównych przyczyn porażek. Nie ma współpracy w parkingu takiej jak za czasów Sullivana który potrafił podkręcać atmosfere w drużynie i przypomieć co nie którym po co jedziemy i dla kogo. Widać że drużyną kieruje wyluzowany Holder(level stres zero) co przekłada się na reszte. Nie da się dopasować konkretnych ludzi na stanowiskach po tak słabym sezonie w ciagu jednego roku. Takie zmiany powinny być przemyślane a obsadzanie ludzi powinno się odbywać z myślą na długie lata. MA to tor wielu ścieżek i kombinacji więc do naszego toru potrzebny jest ktoś pomysłowy z wielką wyobraźnią oraz umiejętnością dopasowania toru do poszczególnych zawodników no chyba że zaoramy MA, zrobimy jakw Gorzowie PALUCHOstradę i będzie po zabawie. Po spadku nie awansujmy od razu do Ekstraligi bo skończymy jak kiedyś Polonia B. z długiem i brakiem pomysłów na lepsze jutro. Golloba, Kanclerza i Bońka w naszym pięnym mieście raczej nie znjadziemy.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 24-06-2019 o 09:07

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    stone_gossard (24-06-2019)

  36. Powrót do góry    #4660
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    No cóż jest znacznie gorzej, niż myślałem. Facet się porusza w równoległej rzeczywistości. Lekarza!!!!

  37. Powrót do góry    #4661
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Ten gościu nawet swoimi wypowiedziami działa na szkodę klubu. Zapowiada się 6 porażek domowych i 3 pkt w tabeli. I to przy terminatorze Doylu. Kiedy ostatnio pojawiła się aż tak żałosna drużyna w Ekstralidze?

    https://www.youtube.com/watch?v=pYNXqhgkMrE
    Ostatnio edytowane przez adsiz ; 24-06-2019 o 09:20

  38. Powrót do góry    #4662
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie też wydawało mi się, że rakiem tej drużyny jest C.Holder. Ale czytając wypowiedzi Kingpina nie sposób nie zgodzić się z jego argumentami. Przecież w GW jedzie czterech statystów nie przywożących kompletnie nic (no, poza małymi wyjątkami Kościucha) - Kościuch, Holta, IKS, Bogdanowicz. To jest 4 z 8 zawodników! Do tego mega przeciętny Jack. Naprawdę winien wyników jest Chris, bo zamiast Choldera zdobywającego średnio 8 punktów, można było mieć w tej cenie Bjerre zdobywającego 10 punktów? Serio? To by odwróciło losy meczu z Lublinem? Albo Iversen - w zeszłym sezonie średnia 1.810, w tym 1.830 - no faktycznie kto mógłby się spodziewać... Zjazd w ch*j.

    Problemem jest budowanie tej drużyny bez głowy od kilku lat. Przed sezonem 2018 z Wrocławia do Gorzowa poszedł Woźniak - naprawdę GW nie mógł go skusić, zamiast jadących na kredycie i rolujących długi gorzowian? W tym samym sezonie do Grudziądza poszedł Prz. Pawlicki - serio Toruń nie mógł przebić oferty Grudziądza? W tym roku zamiast wyłożyć kasę i ściągnąć 18-letniego Miśkowiaka, to skuszono się na 21-letniego Bogdanowicza - 3 lata starszy, a doświadczenie ligowe mniej więcej takie samo... Serio nie dało się przebić Włókniarza? Jak Miśkowiak dwa lata temu w 1.LŻ wykręcał średnią 1,6, to Bogdanowicz w drugiej lidze miał wtedy 1.0. Przecież gdyby 2 lata temu zacząć budować ten skład z głową, to dzisiaj mógłby wyglądać tak:

    1. Iversen
    2. Woźniak
    3. C.Holder
    4. Prz. Pawlicki
    5. Doyle
    6. Miśkowiak
    7. IKS
    8. J.Holder

    Przecież taki skład siałby postrach wszędzie...

    -------

    W innym wątku przeanalizowałem Waszą sytuację. Nie jest tak tragicznie - Stal ma mega trudny terminarz i możliwe że do końca sezonu już nic nie przywiezie. W takiej sytuacji wystarczą Wam "jedynie" 3 triumfy domowe.

    Nie żebym Wam życzył, bo z chęcią zobaczę jak w przyszłym roku łoimy Wam tyłek w Derbach
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 24-06-2019 o 09:43
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Awkop (24-06-2019)

  40. Powrót do góry    #4663
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,493
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Z tym postrachem to ostro przesadziłeś, ale utrzymanie dałby na pewno
    Na derby będziesz musiał poczekać, bo Poznań idzie po awans. Chyba, że obijecie Loko, czego bym nie wykluczał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #4664
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Przestańcie cytować średnią Iversena bo ta kompletnie nie odzwierciedla jego postawy w tym sezonie.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    rotapa (24-06-2019)

  43. Powrót do góry    #4665
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    153
    Podziękowania: 26 w 18 postach
    "Jeśli spadniemy, to dlatego, że jesteśmy obecnie najsłabsi i to nie podlega dyskusji. Mogę jedynie zapewnić, że nie interesują mnie żadne zielone stoliki czy powroty tylnymi drzwiami. Nie zamierzam się poddawać, a jeżeli ktoś mnie nie lubi, to trudno. Widocznie niektórzy muszą mnie polubić takim, jakim jestem. Tuż po przejęciu klubu postawiłem sobie cel, że odejdę z klubu dopiero, gdy zdobędziemy mistrzostwo Polski. Podtrzymuję tę deklarację."

    Z jednej strony fajnie - bo klubu nie zostawi, mam wrażenie, że czuje się winny porażki. Nie podejmuję dyskusji czy powinien zostać czy ma to przejąć kto inny, bo nie wiem jakie ma układy itp itd. Nie wiem też ile kasy wkłada, ale skoro liczy się z tym, że spadniemy i klubu nie zostawi, to liczy się pewnie też z tym, że w Nice będzie musiał więcej dołożyć, bo nie wiadomo jak będzie ze sponsorami.
    Ciekawa też kolejna deklaracja, że nie interesuje go żaden zielony stolik.
    No ale ostatnia najlepsza - będzie właścicielem, aż klub będzie mistrzem - czyli co najmniej przez kilka lat - no i w takim wypadku kasy musi mieć sporo

    Skoro już jest prezesem i zamierza nim być dalej to: spodziewa się dalszego hejtu kibiców - i po prostu się nim nie przejmuje - twardy człowiek.
    Jeśli chce odbudować zaufanie kibiców, to niech zostaje i daje kasę, tylko że w klubie musi znaleźć się ktoś kto twardą ręką będzie trzymał zawodników i ogarniał tor i szkółkę, bo to jak widzą wszyscy - leży.

    W piątek na meczu faktycznie było za dużo luzu z naszej strony, albo może aż tak nie poradzili sobie z presją? Nie mam pojęcia co się stało. Przecież nie można pisać, że kibice się odwrócili, bo na początku fajnie kibicowali i nawet sporo ludzi było, a to, że ktoś ich wyzywał po meczu - na gorąco - nie dziwię się, bo pojechali jak p...y

  44. Powrót do góry    #4666
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,493
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Przestańcie cytować średnią Iversena bo ta kompletnie nie odzwierciedla jego postawy w tym sezonie.

    Sent from my J8110 using Tapatalk
    Holdera też nie (wyjazdowa degrengolada, jazda poniżej godności). No ale wiadomo co do średnich. Zwłaszcza w słabych ekipach, gdzie połowę punktów robi się na zerach swoich.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #4667
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Problemem jest budowanie tej drużyny bez głowy od kilku lat.
    Amerykę odkryłeś.

  46. Powrót do góry    #4668
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Holdera też nie (wyjazdowa degrengolada, jazda poniżej godności). No ale wiadomo co do średnich. Zwłaszcza w słabych ekipach, gdzie połowę punktów robi się na zerach swoich.
    To może warto wymienić tych, na których te punkty są nabijane?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #4669
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,594
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    To może warto wymienić tych, na których te punkty są nabijane?
    To jak wtedy Holder bedzie zarabial?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #4670
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,493
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No są nabijane na Polakach i Jacku (fałszywy Polak), no to chyba jedno nie wyklucza drugiego. To inna kategoria zawodników. Poza tym akurat Kościuch na Nice Ligę może się przydać i nie tak łatwo znaleźć dobrego, perspektywicznego Polaka, który będzie chciał pojechać w Nice. Natomiast w obcokrajowcach można przebierać. W dodatku Holder to po prostu jest truciciel, symbol wyjazdowej popeliny. Przecież to jest jakieś nieprawdopodobne jak on na tych wyjazdach się prezentuje. Żeby chociaż z 1-2 mecze na rok mu wyszły jak Protasiewiczowi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #4671
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    W okresie transferowym pisałem że macie pewny spadek,wtedy jednak wasza odwaga była wielka bo kupowaliście każdego, a ja miałem z was ubaw.
    Problemem Torunia tak jak teraz, pisze wielu z was jest Holder. Po tylu latach w jednym klubie wyrabia się różne układy,znajomośći i budowanie składu było robione od dupy strony.Dlatego czołówka zawodników omijała was szerokim łukiem. I jesteście tam gdzie jesteście.

  50. Powrót do góry    #4672
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Problem Chrisa polega na tym, że on partoli te wyjazdy od kilku ładnych lat i nie ma żadnej przesłanki żeby miałoby się to poprawić. Na Nice będzie liderem.

  51. Powrót do góry    #4673
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta


    To dalej jest mój klub ...
    Czyli nadal był, jest i bedzie prywatny folwark Termosa.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  52. Powrót do góry    #4674
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Nie wiem czy było o tym ale mam wrażenie, ze naszym asom oprócz tego, że sa w beznadziejnej formie przeszkadza też Motoarena.
    Czy jest inny klub, który nie ma właściwie żadnego atutu własnego toru.
    Przyjeżdżają do nas mocno średni zawodnicy i wożą naszych niczym adeptów. np. Dawid Lampart w ostatnim meczu.... to się powtarza od kilku sezonów. Mam wrażenie że naszym zawodnikom (pomijając wyniki końcowe) czasem swobodniej jedzie się na wyjazdach, a u nas jazda ich męczy i są ekstremalnie wolni....

  53. Powrót do góry    #4675
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,493
    Kliknij i podziękuj
    5,784
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie no wniosek, że KST lepiej się jeździ na wyjazdach, patrząc na suche wyniki jest piramidalnie absurdalny.
    To trochę takie pisanie jak to, że Wanda Kraków nie ma atutu toru
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-06-2019 o 13:07
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #4676
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    Mam wrażenie że naszym zawodnikom (pomijając wyniki końcowe) czasem swobodniej jedzie się na wyjazdach, a u nas jazda ich męczy i są ekstremalnie wolni....
    Jeżdżą swobodniej, bo wiedzą, że i tak w torbę i wszyscy są już do tego przyzwyczajeni.

    Uszczypnijcie mnie i napiszcie, że ten wywiad dla PS jest zmyślony, albo nie autoryzowany chociaż?
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 24-06-2019 o 13:07
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  55. Powrót do góry    #4677
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Czyli nadal był, jest i bedzie prywatny folwark Termosa.
    Niech nie wymaga więc od kibiców, by w jakikolwiek sposób się z klubem identyfikowali.
    Takie życie.
    !Adrian walcz!

  56. Powrót do góry    #4678
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    no własnie ptaszki ćwierkają, że jest i się czai. Tylko na razie za drogo
    Przy cenie 2 złote Termos ma przebitkę 100%. Jak jest jakiś cwaniak, to niech się nie czai, tylko rzuci 5 złotych. Doprowadzić klub do ruiny i oczekiwać kroci, dobre. Nie wiem jak jest skonstruowana umowa z miastem, ale wystarczy przecież jedna parafka i nie ma Get Well na MA. A jak nie ma go tam, to nie ma go wcale. Tylko Shrekowi gorący kartofel nie jest do niczego potrzebny i tutaj koło się zamyka.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  57. Powrót do góry    #4679
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,054
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Termos przemówił.

    Jack Holder w poprzednim sezonie pokazał, że stać go na regularne zdobywanie w meczach 15 punktów. W tym mu nie idzie i jakoś nie potrafi się przełamać.

    WTF ?


    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-klubu/2k3ezvv
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 24-06-2019 o 14:08

  58. Powrót do góry    #4680
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,434
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    Nie wiem czy było o tym ale mam wrażenie, ze naszym asom oprócz tego, że sa w beznadziejnej formie przeszkadza też Motoarena.
    Czy jest inny klub, który nie ma właściwie żadnego atutu własnego toru.
    Przyjeżdżają do nas mocno średni zawodnicy i wożą naszych niczym adeptów. np. Dawid Lampart w ostatnim meczu.... to się powtarza od kilku sezonów. Mam wrażenie że naszym zawodnikom (pomijając wyniki końcowe) czasem swobodniej jedzie się na wyjazdach, a u nas jazda ich męczy i są ekstremalnie wolni....
    Jest.Falubaz i W69

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •