Strona 324 z 512 PierwszyPierwszy ... 224274314322323324325326334374424 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,536 do 14,580 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #14536
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale dzisiejsze zawody to akurat dla fanatyków przyczepnych torów Tak wielu się dopomina tego typu nawierzchni, to może i dobrze, że raz na pół roku w zawodach o nic pokazano jak to się przekłada na widowisko.
    No rzecz w tym, że zawody o nic, nigdy nie będą mega widowiskowe. Bo nie mają prawa takimi być. Bez względu na rodzaj nawierzchni. Przecież tam żaden z zawodników, nie potraktuje takich zawodów na poważnie. Żaden z nich nie pojedzie w takich zawodach tak jak w lidze czy w SGP.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #14537
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No widziałem masę zawodów "o nic" gdzie odległość między 1 a 4 zawodnikiem była zazwyczaj mniejsza niż dziś między 1 a 2...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #14538
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No widziałem masę zawodów "o nic" gdzie odległość między 1 a 4 zawodnikiem była zazwyczaj mniejsza niż dziś między 1 a 2...
    To, że cała czwórka łapała się w kadr kamery TV, nie świadczy jeszcze o tym, że zawody były widowiskowe, a walka na żyletki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #14539
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No rzecz w tym, że zawody o nic, nigdy nie będą mega widowiskowe. Bo nie mają prawa takimi być. Bez względu na rodzaj nawierzchni. Przecież tam żaden z zawodników, nie potraktuje takich zawodów na poważnie. Żaden z nich nie pojedzie w takich zawodach tak jak w lidze czy w SGP.
    A ja myślę, że nikt nie chciałby przyjeżdżać ostatni, nieważne czy zawody rangi mistrzowskiej czy o pietruszkę.

  5. Powrót do góry    #14540
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    A ja myślę, że nie tylko niektórzy zawodnicy w tego typu zawodach nie mają problemu z tym żeby być ostatnim,
    wożąc się na rezerwowym sprzęcie, ale są nawet tacy, którzy mają w dupie kibiców i rywali z toru.
    Doskonale można było to zobaczyć podczas turnieju Asy dla Golloba w 2018roku.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-04-2019 o 14:47

  6. Powrót do góry    #14541
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A ja myślę, że nikt nie chciałby przyjeżdżać ostatni, nieważne czy zawody rangi mistrzowskiej czy o pietruszkę.
    No i pewnie masz rację, że nikt nie chciałby przyjeżdżać na ostatnim miejscu. Rzecz w tym, że w meczu o pietruszkę, żaden z nich nie będzie zbyt mocno ryzykował walki w kontakcie na dystansie. Mając w perspektywie zarobek w lidze czy prestiż w SGP. W takich zawodach, jak wyjdzie start to rura i do przodu. Jak start nie wyjdzie, to mamy procesję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #14542
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    A ja myślę, że nie tylko niektórzy zawodnicy w tego typu zawodach nie mają problemu z tym żeby być ostatnim,
    wożąc się na rezerwowym sprzęcie, ale są nawet tacy, którzy mają w dupie kibiców i rywali z toru.
    Doskonale można było to zobaczyć podczas turnieju Asy dla Golloba w 2018roku.
    Też był beznadziejny tor.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #14543
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    To prawda i przyczyna tego była podobna, tor praktycznie nieużytkowany zamienił się w coś co przypomina piaskownicę.
    Nie zmienia to jednak faktu, że część zawodników olała Tomka i kibiców.
    Tai wtedy pokazał klasę i potwierdził, że jest w tej dekadzie pod każdym względem zdecydowanie najlepszym żużlowcem na świecie.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    wokie (23-04-2019)

  10. Powrót do góry    #14544
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Panowie, znacie może jakieś krakowskie lokale, w których można obejrzeć żużel przy piwku?

  11. Powrót do góry    #14545
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Rozkład jazdy:

    czwartek, 25 kwietnia 18:30 Eleven Sports 1 Żużel: PGE Ekstraliga zapowiedź kolejki
    piątek, 26 kwietnia 17:30 Eleven Sports 1 Żużel: PGE Ekstraliga mecz: forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin
    piątek, 26 kwietnia 20:15 Eleven Sports 1 Żużel: PGE Ekstraliga mecz: Stelmet Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
    niedziela, 28 kwietnia 14:45 Polsat Sport Żużel: Nice 1. liga żużlowa mecz: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
    niedziela, 28 kwietnia 15:30 nSport+ Żużel: PGE Ekstraliga mecz: FOGO Unia Leszno - truly.work Stal Gorzów
    niedziela, 28 kwietnia 18:30 nSport+ Żużel: PGE Ekstraliga mecz: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń
    niedziela, 28 kwietnia 20:45 nSport+ Magazyn PGE Ekstraliga magazyn żużlowy
    poniedziałek, 29 kwietnia 20:00 Eleven Sports 1 Magazyn PGE Ekstraligi (3) magazyn żużlowy

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Blackcross (28-04-2019), sparta_mistrz (25-04-2019)

  13. Powrót do góry    #14546
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Eleven chyba ujednolicają transmisje z Ekstraligi z 1 ligą. Przed pierwszymi meczami rozpoczynali studio pół godziny wcześnie, a dziś już jak z 1 ligi, 15 minut.

    Szkoda że w sobotę przypadają turnieje SEC, bo przez to (chyba) Eleven nie pokaże wcale meczu 1 ligi, a Łódź ze Gnieznem mógłby być niezły.

    Niezbyt szczęśliwie ułożyli terminarz, wszystkie czołowe drużyny, typowane w pierwszej kolejności do playoff, jadą u siebie. Czy to jeszcze układa nadal Bazela? To tu się nie popisał. Paradoksalnie może właśnie Motor najbardziej zawalczy w Częstochowie, Sparta też może np. zaspać początek i Toruń do jakiegoś czasu tez się trzymać. Ale ogólnie ta kolejka bardzo słabo na papierze wygląda.

    Szacunek dla Korościela. Drugi raz mógł komentować swój ukochany Falubaz, ale jednak komentuje inny mecz. To się nazywa etyka dziennikarska, panie Majewski, panie Dryła.

    A co do Cieślaka, to oczywiste że nie on pokarał Pawlickiego i Janowskiego. On jest trenerem kadry, ale tylko pionkiem w strukturze PZM i GKSŻ. Taka rejterada uderza w wizerunek PZM, GKSŻ, czyni z żużla, czy raczej potwierdza o niepoważności, niszowości sportu. Władze postanowiły w ten sposób pokazać że się na to nie godzą. Taki Kurski ma kasę, mógłby od przyszłego roku wziąć pierwszą ligę, nawet przepłacić, ale jak widzi ktoś taki strajk, niedziałającą maszynę w Rzeszowie, to nie będzie się w to pchać.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  14. Powrót do góry    #14547
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Rafał z Olko ewidentnie po dzisiejszym meczu nie mogą wracać do domu za k%łkiem samochodu.

  15. Powrót do góry    #14548
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Rafał z Olko ewidentnie po dzisiejszym meczu nie mogą wracać do domu za k%łkiem.
    Dla Olo to dzień jak codzień. Rafi to nie wiem. Ale raczej też mleka nie pije.

  16. Powrót do góry    #14549
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ja wole ich sluchac niz rozhisteryzowanego Dryle.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #14550
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta

    Niezbyt szczęśliwie ułożyli terminarz, wszystkie czołowe drużyny, typowane w pierwszej kolejności do playoff, jadą u siebie. Czy to jeszcze układa nadal Bazela?.
    Chwila, chwila..jak to ułożyli?
    Niby najlepsza liga świata nie potrafi losowo ułożyć terminarza, tylko ręcznie to robi zasłużony działacz?
    Nie..no bajerancko..

  18. Powrót do góry    #14551
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Smiem twierdzic ze Bazela juz od dawna nie układa terminarza. Bywałem kiedyś na ustalaniu terminarza i bylo "losowanie" dwoch czy trzech drużyn które dolosowywano do ustalonego schematu. Bardziej polegało to na handlowaniu terminami. Kluczowe spotkania były już wcześniej ustalone. Uwazam ze ewidentnie od dwóch sezonów robia krzywdę Toruniowi. Nie wiem z czego to wynika. Chyba ktoś nie pilnuje swojego interesu.

    Co do Korosciela to uwazam ze nie decyduje o tym ktory mecz będzie komentował. Podobnie jak Dryla czy Olko ktorzy sa z Lublina. W czasach np TVP Sport to nawet osoba odpowiadającą za całą produkcję nie mogła być z tego samego miasta.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #14552
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Bywałem kiedyś na ustalaniu terminarza i bylo "losowanie" dwoch czy trzech drużyn które dolosowywano do ustalonego schematu. Bardziej polegało to na handlowaniu terminami. Kluczowe spotkania były już wcześniej ustalone. Uważam ze ewidentnie od dwóch sezonów robia krzywdę Toruniowi. Nie wiem z czego to wynika. Chyba ktoś nie pilnuje swojego interesu.
    Skończyła się moda na Toruń..pani prezes gapa... to ją...

  20. Powrót do góry    #14553
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie mam pewności czy Bazela jeszcze tym sie zajmuje. Byli tutaj spece na forum ktorzy z nim korespondowali i wywiesili biała flagę w pewnym momencie bo funkcjonował schemat o którym pisałem. Z uwzględnieniem spotkań świadków Jehowy czy wystaw psów wlacznie. Bylo to ustalane ze sporym wyprzedzeniem. Może nawet na kilka lat naprzód. To było tak przewidywalne ze przestało mnie interesować.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #14554
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Na razie mecze zaskakująco wyrównane. GKM wręcz szokował w Zielonej Górze. Oby tak w niedzielę goście też walczyli.

    Co do obecnej TVP to bym na etykę nie liczył. Ostatnio Sebastian Mila, kończący karierę w Lechii, ale też z Lechią się utożsamiający - niczym Dryła z Motorem, komentował sobie spokojnie mecz Cracovia - Lechia, gdzie wiadomo komu w duszy kibicował. Pewnie Korościel świadomie nie chciał komentować meczów Falubazu. Myślę że w nSport to szef żużla Majewski decyduje kto skomentuje mecz, dlatego zawsze hity komentuje Dryla. W Eleven też przecież chyba nie Miroslawski decyduje, który nie mający pojęcia o żużlu. Tam się bardziej Olo z Korościelem dogadują kto co skomentuje. Jak Olkowicza wyrzucili z NC+ to jakie były głosy? Właśnie takie, że to sprawka Majewskiego, który chce swoje Podkarpacie forować, zostawił Dryłę, który jest z N, a Olo był z C+. Żużel w nSport to prawie cała dawna N, Podkarpacie, ściana wschodnia, łodzianin Ryczel, tylko Łopaciński tam jest z NC+, a reszta to starzy, wieloletni koledzy Majewskiego z N. Kabała Malarz też poszła w odstawkę. A to akurat właśnie Łopata powinien być pierwszy do usunięcia.

    Nie chcę też przesadzać z powiązaniami, nie podoba mi się jednak, kiedy osoba ewidentnie jest oddana klubowi i z nim jakoś związana. Tak jak Dryła z Motorem, w piłce Wieszczycki z ŁKS, którego meczów jednak nie komentował. Z kolei Cegielski w meczach Stali już mi nie wadzi, nie jest jakoś związany ze Stalą. Pamiętam jak po wiadomości o śmierci Richardsona apelował na antenie że rozgrywanie meczu Stali z Falubazem nie ma sensu - choć właśnie Stal wtedy niespodziewanie prowadziła z mocniejszym wtedy Falubazem. Ale już Wardzała komentujący w TVP Sport mecze Unii Tarnów był bardzo stronniczy, aż go Noga musiał temperować. Właśnie akurat Noga bardzo starał się być obiektywny. Nie ma reguły, ale z góry lepiej od razu to przecinać, nie dawać pretekstu. Tak jak może być super uczciwy sędzia, ale nie dajemy go do prowadzenia poważnego meczu drużyny z miasta z którego pochodzi.

    A co do terminarza, to myślę ze nadal Bazela czy jakiś podopieczny. Są programy komputerowe, uwzględniające wiele zmiennych, ale wiemy gdzie jest nasz żużel, GKSŻ, granatowe marynarki. W życiu by tego nie ogarnęli jakiegoś komputerowego losowania, skoro wciąż startujemy na chorągiewkę czy światło i co rok się to powtarza. Myślę że Bazela ma kilka oczywistości w głowie, jak mecze np. Falubazu i Stali u siebie w możliwie oddzielnych terminach, dość atrakcyjną pierwszą kolejkę, beniaminek zawsze jeżdzścy na inaugurację u siebie z możliwie słabym rywalem, derby w 5 czy 6 kolejce, a nie na początku sezonu itp.itd. Bazela ma szablon, wiedzę, doświadczenie, wspiera się oczywiście jakimś programem komputerowym, ale chyba pewne rzeczy wybiera ręcznie, kierując się zdrowym rozsądkiem, którego komputer nie przewidzi. Dlatego trochę mnie właśnie dziwi, aż taka zbieżność meczów u siebie wszystkich czołowych drużyn w tej kolejce.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  22. Powrót do góry    #14555
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2016
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    703
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Na razie mecze zaskakująco wyrównane. GKM wręcz szokował w Zielonej Górze. Oby tak w niedzielę goście też walczyli.

    Co do obecnej TVP to bym na etykę nie liczył. Ostatnio Sebastian Mila, kończący karierę w Lechii, ale też z Lechią się utożsamiający - niczym Dryła z Motorem, komentował sobie spokojnie mecz Cracovia - Lechia, gdzie wiadomo komu w duszy kibicował. Pewnie Korościel świadomie nie chciał komentować meczów Falubazu. Myślę że w nSport to szef żużla Majewski decyduje kto skomentuje mecz, dlatego zawsze hity komentuje Dryla. W Eleven też przecież chyba nie Miroslawski decyduje, który nie mający pojęcia o żużlu. Tam się bardziej Olo z Korościelem dogadują kto co skomentuje. Jak Olkowicza wyrzucili z NC+ to jakie były głosy? Właśnie takie, że to sprawka Majewskiego, który chce swoje Podkarpacie forować, zostawił Dryłę, który jest z N, a Olo był z C+. Żużel w nSport to prawie cała dawna N, Podkarpacie, ściana wschodnia, łodzianin Ryczel, tylko Łopaciński tam jest z NC+, a reszta to starzy, wieloletni koledzy Majewskiego z N. Kabała Malarz też poszła w odstawkę. A to akurat właśnie Łopata powinien być pierwszy do usunięcia.

    Nie chcę też przesadzać z powiązaniami, nie podoba mi się jednak, kiedy osoba ewidentnie jest oddana klubowi i z nim jakoś związana. Tak jak Dryła z Motorem, w piłce Wieszczycki z ŁKS, którego meczów jednak nie komentował. Z kolei Cegielski w meczach Stali już mi nie wadzi, nie jest jakoś związany ze Stalą. Pamiętam jak po wiadomości o śmierci Richardsona apelował na antenie że rozgrywanie meczu Stali z Falubazem nie ma sensu - choć właśnie Stal wtedy niespodziewanie prowadziła z mocniejszym wtedy Falubazem. Ale już Wardzała komentujący w TVP Sport mecze Unii Tarnów był bardzo stronniczy, aż go Noga musiał temperować. Właśnie akurat Noga bardzo starał się być obiektywny. Nie ma reguły, ale z góry lepiej od razu to przecinać, nie dawać pretekstu. Tak jak może być super uczciwy sędzia, ale nie dajemy go do prowadzenia poważnego meczu drużyny z miasta z którego pochodzi.

    A co do terminarza, to myślę ze nadal Bazela czy jakiś podopieczny. Są programy komputerowe, uwzględniające wiele zmiennych, ale wiemy gdzie jest nasz żużel, GKSŻ, granatowe marynarki. W życiu by tego nie ogarnęli jakiegoś komputerowego losowania, skoro wciąż startujemy na chorągiewkę czy światło i co rok się to powtarza. Myślę że Bazela ma kilka oczywistości w głowie, jak mecze np. Falubazu i Stali u siebie w możliwie oddzielnych terminach, dość atrakcyjną pierwszą kolejkę, beniaminek zawsze jeżdzścy na inaugurację u siebie z możliwie słabym rywalem, derby w 5 czy 6 kolejce, a nie na początku sezonu itp.itd. Bazela ma szablon, wiedzę, doświadczenie, wspiera się oczywiście jakimś programem komputerowym, ale chyba pewne rzeczy wybiera ręcznie, kierując się zdrowym rozsądkiem, którego komputer nie przewidzi. Dlatego trochę mnie właśnie dziwi, aż taka zbieżność meczów u siebie wszystkich czołowych drużyn w tej kolejce.
    Co do naszej Darii , to nie poszła w odstawkę tylko spodziewa się dziecka. https://sport.onet.pl/ofsajd/arkadiu...-corki/86kttxx

  23. Powrót do góry    #14556
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Przeciez ona normalnie jakies programy pilkarskie prowadzi. Na moje to poszla w odstawke.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Silence (28-04-2019)

  25. Powrót do góry    #14557
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Z tego co pamiętam, to Daria już w ub. roku prowadziła tylko studia GP.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  26. Powrót do góry    #14558
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przeciez ona normalnie jakies programy pilkarskie prowadzi. Na moje to poszla w odstawke.
    Nie poszła w odstawkę tylko sama zrezygnowała na rzecz piłki. Prowadzi piłkę z góry + robi dużo meczów jako reporterka z murawy. I nie ma co się dziwić jej. Kto by chciał jąkałę oglądać regularnie.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Silence (28-04-2019)

  28. Powrót do góry    #14559
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Piłka sie zaraz skonczy, niech chociaz na GP wraca, zawsze to wartosc dodana w tej ekipie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #14560
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Już Majewski zadba o to by za często się nie pojawiała.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-04-2019)

  31. Powrót do góry    #14561
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-04-2019)

  33. Powrót do góry    #14562
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Na soccer-live nie działa żaden link. Pomożecie?

    Ok. Nie ma tematu .
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  34. Powrót do góry    #14563
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To jest nawet transmisja łączona z Leszna i Rybnika. Nasze telewizje mogą się chować. Pamiętam jak kiedyś wyglądała taka transmisja w nSport z dwóch meczów. Ani synchronizacji, ani ładu i składu, zero logistyki. Wyścigi się na siebie nakładały.

    A co tam w Pile? Ano wszystko po staremu. Tydzień bez wpadki, afery, kompromitacji tygodniem straconym w polskim żużelku... A mamy jeszcze dziś Wrocław, gdzie często do maszyny startowej nie dociera prąd. Mam nadzieję że chorągiewki przygotowane...
    Ostatnio edytowane przez Silence ; 28-04-2019 o 17:45
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  35. Powrót do góry    #14564
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Mateusz Cierniak obnażyl słabości szkolenia pod koniec drugiej dekady XXI wieku.
    Pytany przez "Jeden Dziewięć Siedem Trzy" Lorka o trudności jakie sprawiała mu mokra nawierzchnia w Rybniku szczerze odparł, że w zyciu na takim cięzkim torze nie jeździł...

    Bedziemy odwoływać zawody częściej w przyszłości. Bez dwóch zdań.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  36. Powrót do góry    #14565
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Rozumie ktoś o czym ten Sergiuuusz pi_erdoli ?

  37. Powrót do góry    #14566
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Mateusz Cierniak obnażyl słabości szkolenia pod koniec drugiej dekady XXI wieku.
    Pytany przez "Jeden Dziewięć Siedem Trzy" Lorka o trudności jakie sprawiała mu mokra nawierzchnia w Rybniku szczerze odparł, że w zyciu na takim cięzkim torze nie jeździł...

    Bedziemy odwoływać zawody częściej w przyszłości. Bez dwóch zdań.
    Ale zanim to nastąpi to zostanie powołany 1324 komisarz który będzie odpowiadał za pilnowanie polewaczki aby za dużo wody nie nalała na tor

  38. Powrót do góry    #14567
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    odwolali zuzel i ogladam k... lotto ekstraklase z jakims k.... plackiem blota przed bramka. Ale goowno.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #14568
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    odwolali zuzel i ogladam k... lotto ekstraklase z jakims k.... plackiem blota przed bramka. Ale goowno.
    Jak cie to pocieszy to oglądałem prawie wszystkie mecze w tym sezonie. Z wszystkich kolejek.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Rozi22 (28-04-2019)

  41. Powrót do góry    #14569
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    za trzezwy jestem zeby przetrawic taka informacje!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #14570
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    odwolali zuzel i ogladam k... lotto ekstraklase z jakims k.... plackiem blota przed bramka. Ale goowno.
    Nie kumam ludzi. Najporzadniejszy sport na swiecie na ogolnodostepnej wizji, ms wchodza w decydujaca faze a Ty meczysz oczy jakas degrengolada. Daj sobie szanse

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-04-2019)

  44. Powrót do góry    #14571
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak cie to pocieszy to oglądałem prawie wszystkie mecze w tym sezonie. Z wszystkich kolejek.
    Dawno temu też byłem takim masochistą i może nie wszystko, ale sporo tego oglądałem. Na szczęście mi przeszło.

  45. Powrót do góry    #14572
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie kumam ludzi. Najporzadniejszy sport na swiecie na ogolnodostepnej wizji, ms wchodza w decydujaca faze a Ty meczysz oczy jakas degrengolada. Daj sobie szanse
    Juz sie wypowwiadalem... Bilardzik jest jak seks. Lepiej grac niz ogladac jak inni graja.
    Juz trudno, doczekam do meczu Milanu. Piatek w niedziele to jest to!
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 28-04-2019 o 20:49
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #14573
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Piatek nie gra a bilard to nie snooker. Snooker ma wiecej wspolnego z golfem niz z bilardem, dodatkowo sa jawne zasady, porzadni sedziowie i ogolne poszanowanie

  47. Powrót do góry    #14574
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak cie to pocieszy to oglądałem prawie wszystkie mecze w tym sezonie. Z wszystkich kolejek.
    Mam tak z Serie A. Opuściłem dosłownie kilka meczów na Eleven w tym sezonie i to z powodu obowiązków życiowych, a nie własnej woli.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-04-2019)

  49. Powrót do góry    #14575
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Piatek nie gra a bilard to nie snooker. Snooker ma wiecej wspolnego z golfem niz z bilardem, dodatkowo sa jawne zasady, porzadni sedziowie i ogolne poszanowanie
    Z golfem? Potrafisz zniechecic zniecheconego...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #14576
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie przesadzaj. Na tej samej zasadzie zuzel powinienes porownac do gowna, jesli mialbys byc szczer przed osoba, ktora go nie zna

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (28-04-2019)

  52. Powrót do góry    #14577
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie przesadzaj. Na tej samej zasadzie zuzel powinienes porownac do gowna, jesli mialbys byc szczer przed osoba, ktora go nie zna
    Oglądanie golfa to już jest hardcore do mc2.

  53. Powrót do góry    #14578
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja prdl, zebyscie zawsze byli tak doslowni. Bilard to sport barowy, zblizony klimatem do darta. Snooker to sport ekskluzywny, z konkretnymi kanonami i odpowiednia inteligencja. Czyli cos, czego zuzel nigdy nie powacha, dlatego rozumiem wasza niechec

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-04-2019)

  55. Powrót do góry    #14579
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja prdl, zebyscie zawsze byli tak doslowni. Bilard to sport barowy, zblizony klimatem do darta. Snooker to sport ekskluzywny, z konkretnymi kanonami i odpowiednia inteligencja. Czyli cos, czegododatkowo zuzel nigdy nie powacha, dlatego rozumiem wasza niechec
    ....................

    panie-nie-obrazaj-pan-dobre.jpg

  56. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Torretoo (28-04-2019), j-rules (28-04-2019), sobotch (28-04-2019)

  57. Powrót do góry    #14580
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja prdl, zebyscie zawsze byli tak doslowni. Bilard to sport barowy, zblizony klimatem do darta. Snooker to sport ekskluzywny, z konkretnymi kanonami i odpowiednia inteligencja. Czyli cos, czego zuzel nigdy nie powacha, dlatego rozumiem wasza niechec
    Gdzie to można oglądać? Ten ekskluzywny sport?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •