Strona 35 z 37 PierwszyPierwszy ... 253334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 1646

Wątek: Motor Lublin 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Tak sobie przeglądam terminarz i pytam się. Co za koleś w krótkich spodenkach go ustalał?
    Nie dość, że Motor ma praktycznie wszystkie mecze w piątek, to we wszystkich mamy najwcześniejsza godzinę :/

    Co za... to wymyślił? Leszno/Wrocław/Falubaz/Gorzów/Toruń/Grudziądz mają do siebie dosłownie chwilę drogi jazdy, a my musimy jechać przez całą polskę do Gorzowa, czy Zielonej Góry, to samo ich kibce do nas.

    Jeszcze niby nie ma nigdzie godzin od 4 kolejki, ale zestawienie pokazuje wyraźnie:
    w 5 kolejce w piątek jedziemy późniejszą godziną, następnie w 9 kolejce późniejsza godzina, potem 10, 11.

    W niedzielę jedziemy tylko raz w tym sezonie. Jest to w 13 kolejce.

    Ciekawy jestem frekwencji meczów wyjazdowych Lublina, bo nie dość, że ludzie musza wziąć urlop, to wyjazd do takiego Gorzowa będzie pewnie gdzieś po 6

  2. Powrót do góry    #1532
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    W niedzielę jedziemy tylko raz w tym sezonie. Jest to w 13 kolejce.
    Przecież już raz jechaliście w niedzielę, z GKM.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1533
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Telewizja rządzi i decyduje. Myślisz że mecze kończące się koło 21 to pomysł kibiców ? Wiadomo że powrót z takiego wyjazdu jest przesrany. Jeszcze jak mecz jest w piątek to pół biedy bo się człowiek wyśpi ale niedziela ? Wracasz o chińskiej porze by po 2-3 godzinach snu wstawać do roboty.

  4. Powrót do góry    #1534
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież już raz jechaliście w niedzielę, z GKM.
    Jedna tak i kolejna 13 kolejka będzie już ostatnia w niedzielę. Reszta to piątki. I to wcześniejsza pora.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Telewizja rządzi i decyduje. Myślisz że mecze kończące się koło 21 to pomysł kibiców ? Wiadomo że powrót z takiego wyjazdu jest przesrany. Jeszcze jak mecz jest w piątek to pół biedy bo się człowiek wyśpi ale niedziela ? Wracasz o chińskiej porze by po 2-3 godzinach snu wstawać do roboty.
    Ale Wy macie dobrze. Z Zielonej macie blisko do Wrocławia, Leszna, Torunia, Grudziądza, Gorzowa. Dalej Częstochowa.

    A do nas to faktycznie macie przesraną jazdę, ale to tylko 1 raz na cały sezon, gdzie my mamy ciągle takie dalekie wyjazdy, czy to do Zielonej, czy do do Gorzowa/Torunia, itp.

    Ciekawe czy uda mi się pojechać gdzieś na wyjazd do kogoś. Ale wątpie. W piątek i tak wiele domowych spotkań w Lublinie będę musiał odpuścić. Ehh te piątki popier....

  5. Powrót do góry    #1535
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale Wy macie dobrze. Z Zielonej macie blisko do Wrocławia, Leszna, Torunia, Grudziądza, Gorzowa. Dalej Częstochowa..
    Zdziwilbys się. Jedziesz na mecz do Gorzowa i po meczu czekasz czasami pare godzin, zeby wypuscili Cie ze stadionu albo z parkingu. Pare razy z wyjazdów szybciej byłem w Zielonej wracając z Tarnowa czy Częstochowy niz z Gorzowa czy Leszna ( chociaz tam tragedii nigdy nie bylo z godzinami po meczu - maks godzinka )

  6. Powrót do góry    #1536
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,579
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jedna tak i kolejna 13 kolejka będzie już ostatnia w niedzielę. Reszta to piątki. I to wcześniejsza pora.



    Ale Wy macie dobrze. Z Zielonej macie blisko do Wrocławia, Leszna, Torunia, Grudziądza, Gorzowa. Dalej Częstochowa.

    A do nas to faktycznie macie przesraną jazdę, ale to tylko 1 raz na cały sezon, gdzie my mamy ciągle takie dalekie wyjazdy, czy to do Zielonej, czy do do Gorzowa/Torunia, itp.

    Ciekawe czy uda mi się pojechać gdzieś na wyjazd do kogoś. Ale wątpie. W piątek i tak wiele domowych spotkań w Lublinie będę musiał odpuścić. Ehh te piątki popier....
    Tobie nie pasuje jeździć do Zielonej, Gorzowa, Leszna, itd., 3/4 ligi nie pasuje jeździć do was... nie pasujecie do tej klasy rozgrywkowej. Albo wynajmijcie sobie tor w Rawiczu, każdy będzie miał blisko do Motoru.
    Jeśli już mowa o piątku, to jest to dobry dzień do jazdy Motoru. z wyjazdu można wrócić i wypocząć, gorzej byłoby w niedzielę, tylko pora późniejsza byłaby właściwsza. Weźmiesz parę dni urlopu (albo parę godzin urwiesz się i odpracujesz)by obejrzeć na żywo, a jeśli niekiedy nie da rady, to resztę obejrzysz w TV, trudno. Za dużo narzekania, piątek jest lepszy dla Lublina, nie wszystko można mieć.

  7. Powrót do góry    #1537
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tobie nie pasuje jeździć do Zielonej, Gorzowa, Leszna, itd., 3/4 ligi nie pasuje jeździć do was... nie pasujecie do tej klasy rozgrywkowej. Albo wynajmijcie sobie tor w Rawiczu, każdy będzie miał blisko do Motoru.
    Jeśli już mowa o piątku, to jest to dobry dzień do jazdy Motoru. z wyjazdu można wrócić i wypocząć, gorzej byłoby w niedzielę, tylko pora późniejsza byłaby właściwsza. Weźmiesz parę dni urlopu (albo parę godzin urwiesz się i odpracujesz)by obejrzeć na żywo, a jeśli niekiedy nie da rady, to resztę obejrzysz w TV, trudno. Za dużo narzekania, piątek jest lepszy dla Lublina, nie wszystko można mieć.
    Jeżeli chodzi o wyjazdy to musiałbym brac urlopy i wyjeżdżać o 6 nad ranem w piątek, by na spokojnie dojechać, zaparkować, kupić bilety, itp.
    Wolę pojechać na wakacje za granicę niż jeździć w Polskę i tracić dni urlopowe, a potem dziadować latem przy Polskiej pogodzie nad jakimś Zalewem obok Lublina.
    Co do piątków w Lublinie. Ok niby mogę być na meczach, ale nie będę na wszystkich, bo mi nie pasuje. Mam tez 12 innych pasji, hobby, zainteresowań, wyjazdów, itp. Niedziela jak najbardziej mi pasowała, a piątki są z du... wyjęte.
    I to, że w niedzielę atmosfera była prze*****ista to nie oznacza, że od razu rzucę się na bilety w piątek.
    W kwietniu na żywo meczu Motoru już nie obejrzę (wyjazd odpada, termin piątkowy w kwietniu w Lublinie też odpada), a 3 maja jadę na majówkę i nawet w TV tego meczu nie obejrzę. Więc... lipa jak uj z tymi piątkami.

    Pierwszy mecz jaki obejrzę na żywo teraz to nie będzie mecz Motoru (czy to w Lublinie czy na wyjeździe), tylko Apatora Toruń z Częstochową w Toruniu (5 maja).

  8. Powrót do góry    #1538
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No ujęła mnie Twoja historia Każdy ma jakieś inne zobowiązania, pasje czy rodzinę i nie kazdemu pasuje być na każdym meczu Nie wiem o co ten ból.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #1539
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Gdyby był termin niedzielny to pojechałbym teraz do Gorzowa spokojnie. W tamtym roku jeździłem ile się dało, niedzielny wyścig rozgrywany w Lublinie opuściłem ze względu na Feliniade, gdzie grał Zenek + Sławomir + Defis.
    W tym sezonie piątki wszystko psują.

  10. Powrót do góry    #1540
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Gdyby był termin niedzielny to pojechałbym teraz do Gorzowa spokojnie. W tamtym roku jeździłem ile się dało, niedzielny wyścig rozgrywany w Lublinie opuściłem ze względu na Feliniade, gdzie grał Zenek + Sławomir + Defis.
    W tym sezonie piątki wszystko psują.
    Hahahahahaha

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi tande za jego przydatny post!

    Słowianka (11-04-2019), j-rules (11-04-2019)

  12. Powrót do góry    #1541
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Będzie sprzedaż internetowa, albo ustawić się w kolejce za biletami, albo od koników możesz też kupić. A skąd jesteś tak w ogóle?

    Co do Twojego wyjazdu do Lublina. Planujesz sam przyjechać, czy z żoną i dziećmi? bo ja z żoną i dziećmi to lepiej byłoby przyjechać Ci tutaj na weekend i zwiedzić na spokojnie Zamość, ładne miasto, inne niż te zachodnie, inny klimat.
    Planowałem sam z narzeczoną ale niestety raczej sie nie wybiore, z uwagi na majówkę możliwości noclegowe są bardzo ograniczone nie tyle w samym Lublin co Sandomierz, Kazimierz itd dramat.

    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A skąd jesteś tak w ogóle?
    z Bydgoszczy
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 11-04-2019 o 14:41

  13. Powrót do góry    #1542
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Planowałem sam z narzeczoną ale niestety raczej sie nie wybiore, z uwagi na majówkę możliwości noclegowe są bardzo ograniczone nie tyle w samym Lublin co Sandomierz, Kazimierz itd dramat.
    Tam nie szukaj nawet. Zabulisz x3 w Kazimierzu. Tam jedzie Warszawka w większej części. To miasto na zaręczyny, 2 godzinny spacer i górkę widokową. I stok zimą, aczkolwiek najlepszy w Lubelskim jest w Chrzanowie.

    Szukaj w okolicy Lublina skoro będziesz jechał samochodem. Jakaś agroturystyka, czy coś. To tylko nocleg, ale przynajmniej zobaczysz wschodnie rejony Polski
    Albo pojedź na północ Lubelskiego. Warszawiakom bardzo się podoba nie tyle co południowa Lubelszczyzna, ale właśnie ta północna.
    A skąd jesteś tak w ogóle?

  14. Powrót do góry    #1543
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2019
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zgody i kosy

    Witam, mam pytanie jakie są zgody i kosy motoru lublin? (oczywiście żużlowego )

  15. Powrót do góry    #1544
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez MWPVGG Zobacz posta
    Witam, mam pytanie jakie są zgody i kosy motoru lublin? (oczywiście żużlowego )
    A to Wy jestescie innym klubem niz ten pilkarski ?
    Motor i Apator posiadaja identyczne barwy to jedyne co mi przychodzi do glowy. Chyba ze jeszcze wspolni wrogowie- Wisla i Widzew. Zastrzegam, ze w tej drugiej kwestii mohe sie mylic

  16. Powrót do góry    #1545
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez MWPVGG Zobacz posta
    Witam, mam pytanie jakie są zgody i kosy motoru lublin? (oczywiście żużlowego )
    macie kosę z kanią gostyń i układ z iskrą pegów. to tak na szybko ale coś jeszcze poszukam bo na dłuższy czas wypadliście z obiegu.

  17. Powrót do góry    #1546
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A to Wy jestescie innym klubem niz ten pilkarski ?
    Motor i Apator posiadaja identyczne barwy to jedyne co mi przychodzi do glowy. Chyba ze jeszcze wspolni wrogowie- Wisla i Widzew. Zastrzegam, ze w tej drugiej kwestii mohe sie mylic
    owszem, jestesmy innym klubem niz ten pilkarski

  18. Powrót do góry    #1547
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Z Hancockiem tez chyba maja kose.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    blimas (12-04-2019), j-rules (12-04-2019)

  20. Powrót do góry    #1548
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    I z Rybnikiem (Mrozek i kibice)

  21. Powrót do góry    #1549
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    I z Rybnikiem (Mrozek i kibice)
    W tym przypadku nie tylko kosa ale jeszcze sierp

  22. Powrót do góry    #1550
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Skoro to wschód to sierp musi być .

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kisik94 za jego przydatny post!

    SCOT FZG (12-04-2019)

  24. Powrót do góry    #1551
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Witamy w se. Przyzwyczajcie sie do ogolnego s****ysynstwa

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Jjasiek (12-04-2019), SCOT FZG (12-04-2019)

  26. Powrót do góry    #1552
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Sugerujesz,ze w nizszych ligach sedziowie sa niczym zona Cezara czy moze tak sobie tylko palnales,bo modne jest plucie na SE i gloryfikowanie Nice?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #1553
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Sytuacji spod taśmy to jeszcze przeboleje. Niech mu będzie. Ale ta sytuacja z lotnym startem zawodnika Gorzowa i brak ostrzeżenia, albo przerwanie wyścigu to było s****ysy....
    Nie raz już oglądałem żużel ale takiego przerwania to ja jeszcze nie widziałem. Ewidentnie zawodnik się podniósł i szybko chciał zbiec z toru, to było widać nawet jak podnosił motor... Dramat

    Stal była do objechania, został jeszcze Apator na Motoarenie w Toruniu - tak jak wspominałem wcześniej.
    Reszta ekip na wyjeździe jest nieosiągalna. Chyba, że zdarzy się cud na Jasnej Górze, ale wątpie.

    Tak więc teraz wszystkie mecze w bęcki i zaczynamy dopiero od 6 kolejki z Apatorem.

  28. Powrót do góry    #1554
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sugerujesz,ze w nizszych ligach sedziowie sa niczym zona Cezara czy moze tak sobie tylko palnales,bo modne jest plucie na SE i gloryfikowanie Nice?
    Kingpin, ogladales ten mecz?

  29. Powrót do góry    #1555
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Lublin wbrew pozorom ma ogromna ilosc szczescia. Wygrali z Grudziadzem gdzie mize o bonus powalcza? Watpie ale moze. Z Gorzowem szansa na bonus jest mimo wszystko. Nie trafili do nich slabi na poczatku sezonu za miliony monet Zagar oraz Kasprzak.

  30. Powrót do góry    #1556
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  31. Powrót do góry    #1557
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Mecz 6 kolejki Motor-Apator przeniesiony z piątku na niedziele. A ktoś pisal ze się nie da....

  32. Powrót do góry    #1558
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Mariusz pisał, że się nie da
    Da się.

    nc+ ma prawo zmienić termin dowolnego meczu na 6 tygodni przed spotkaniem.

    niedziela = dużo większa oglądalność = kasa, kasa i jeszcze raz kasa = nsport ma zarezerwowane niedziele na żużel
    Byliby głupi, gdyby wzieli termin piątkowy od Eleven, a dla Eleven oddali jakiś mecz w niedzielę.

    Jeżeli Motor do 6 kolejki wygra jeszcze jakieś spotkanie, w 6 kolejce wygra spotkanie z Toruniem to zakładam, że przełożą jakiś kolejny mecz Motoru z piątku na niedzielę.

    Przynajmniej spokojnie w niedzielę pójdę na żużel Fajnie, bo piątek z Apatorem mi nie pasował w ogóle, a teraz będę na tym meczu na 100%

  33. Powrót do góry    #1559
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    W NC sport czują żużel po prostu i wiedza, co jest bardziej widowiskowe.

  34. Powrót do góry    #1560
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    GKM powinien być też pokazywany w nsporcie. Chłopaki fajnie jeżdzą i zapewniają też fajne ściganie.
    Jak dla mnie w 2 kolejce w spotkaniach piątkowych było więcej widowiska i emocji niż w meczach niedzielnych.

    W niedzielę tylko Taiski szalał i był w sztosie + brak paliwa w meczu w Toruniu. Reszta to były szachy.
    W piątek za to się działo sporo fajnego

  35. Powrót do góry    #1561
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,579
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    GKM powinien być też pokazywany w nsporcie. Chłopaki fajnie jeżdzą i zapewniają też fajne ściganie.
    Jak dla mnie w 2 kolejce w spotkaniach piątkowych było więcej widowiska i emocji niż w meczach niedzielnych.

    W niedzielę tylko Taiski szalał i był w sztosie + brak paliwa w meczu w Toruniu. Reszta to były szachy.
    W piątek za to się działo sporo fajnego
    GKM owszem, ale tylko mecze z Grudziądza, mają richtig fajny tor.
    Tylko jeden mecz w ostatnim weekend'zie był dobry, właśnie w Grudziądzu, reszta to generalnie po pierwszym łuku procesje do mety. Z Wrocławia i Gorzowa nie spodziewajmy się w tym roku ścigania, raczej tak będzie, chyba że do Sparty wskoczy Herbi, to może. A jeszcze nie wiadomo co zrobi polewaczkowy z torem w Czewie, bo może tak zostać jak w pierwszym meczu. Źle to rokuje na widowiska, większość torów owalnych nas czeka.

  36. Powrót do góry    #1562
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W NC sport czują żużel po prostu i wiedza, co jest bardziej widowiskowe.
    Jakby czuli to by nie musieli nic zmieniac
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #1563
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Dzień dobry . Czy to prawda ze Motor Lublin RKS awansował do I ligi ??
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1564
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Prawda, nawet trzykrotnie - w 1976, 1982 i 1989 roku.

  39. Powrót do góry    #1565
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Wpisów nie było od niemal... miesiąca a tymczasem Grzesiek Łagutowski wreszcie zawodnikiem Motoru

    KOMUNIKAT NR 40/2019
    Główna Komisja Sportu Żużlowego

    Speedway Lublin SA
    Grigorij Laguta* 1984 MFR


    ​tak więc... drżyjcie torunianie 26 maja

  40. Powrót do góry    #1566
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Mam wrażenie, że nasz menadżer pogubi się składem, rotacjami, rezerwami, itp. Co jak co ale czuje, że nasz trener temu nie sprosta.

    Ustawienie według mnie na najbliższy mecz:

    1. Michelsen
    2. Laguta
    3. D. Lampart
    4. Miesiąc
    5. Jonsson
    6. W. Lampart
    7. Trofimow
    8. Lambert

    Jonsson jakoś w Szwecji ostatnio fajnie pojechał, więc fajnie gdyby w lidze tez coś podobnego pojechał. Jeżeli nie to można manewrować z RZ/ RT, ale nasz trener pogubi się w tej układance zapewne.

  41. Powrót do góry    #1567
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Para MM z Laguta? Szerokosci toru im moze zabraknac... nie mozna dwoch takich indywidualistow stawiac razem w parze.
    AJ w kiepskiej formie wciaz w parze z juniorem to oslabianie potencjalu.
    Ktos z pierwszej pary pod numer 5. A raczej pod numer 13 bo jedzieta u siebie..

    No i ja bym pomyslal o rozdzieleniu pary Miesiac-Lampart
    w 12 biegu przez to jada bracia a oni sa mistrzami w traceniu pozycji.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #1568
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wydaje się, że dobrze ustawił ten skład. Jonsson musi być pod 5 bo to jedyna szansa na jego punkty, jak pojedzie spod 2 lub 4 to do widzenia. Mozna by kogoś spod 3 lub 4 dać do MM ale to niczego nie zmienia, bo dla pary Laguta/Miesiąc lub Michelsen/Miesiąc to tez za mało toru na torze.

  43. Powrót do góry    #1569
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jonsson
    Miesiac
    Lampart
    Laguta
    Michelsen
    Juniorzy
    Lambert
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (16-05-2019)

  45. Powrót do góry    #1570
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Tak bym to tez widzial...

    Kosciuch jest w slabej formie i do tej pory ladowal w pierwszej parze wiec i tam AJ ma szanse na punkty.
    Doyle pewnie obolaly, wiec Miesiac jest w stanie go zrobic..
    potencjalne 4-2
    Potem juniorski no coz.... 5-1
    potem Holta z Holderem na Grisze i Lamparta. Lublin minimum 3-3 powinien zrobic.
    w 4 biegu spotyka sie MM z PUK i juniorzy. Nie wiaodmo, ktory Dunol wygra, ale 3-3 to minimum zwazywszy na juniorke Torunia mozna zakladac.

    Czyli po pierwszej serii +6 dla Motoru.

    Mozna zakladac, ze Jackie bedzie zastepowal od razu Norbiego jesli ten da ciala, wiec to jedyna szansa by AJ ustrzelil punkty na seniorze (ten pierwszy bieg)
    Potem w 7 biegu AJ jedzie przeciwko juniorowi Apatora.

    Wiec wg mnie w ten sposob lepiej sie go wykorzysta. No i AJ w parze z Miesiacem, ktory generlanie jest w sztosie i przynajmniej dowozi dwojki, to w razie czego przegrana 2-4 a nie 1-5 jak czesto bywalo gdy jechal z mlodymi.

    I w tym ukladzie od biegu 10ego Motor jest zabezpieczony wciaz kims mocnym w parze poza biegiem 12, ale tam trafiaja znowu na mlodziezowca gosci..

    *zakladam zestawienie Torunia identyczne jak awizowane na Wroclaw, no ale oni wiecej chyba nie wykombinuja. Oczywiscie to dywagacje, mecz moze sie zupelnie inaczej potoczyc
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (16-05-2019)

  47. Powrót do góry    #1571
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No i jrules dobrze to wykombinował. Tym samym bardzo możliwe, że AJ po dwóch biegach będzie miał 1,1 (na rywalach) i ciągle rezerwowi w zanadrzu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Powrót do góry    #1572
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Możliwości taktyczne Motoru są imponujące. Jeśli się trener w tym wszystkim nie pogubi, to w jakimś meczu na styku może mieć to kluczowe znaczenie. No i mam wrażenie że wciąż są rezerwy w postaci juniorów, którzy jadą nieźle, ale jeszcze nie imponująco. To plus Łaguta równa się punkty.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #1573
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    jako, ze Norbiego nie bedzie w Lublinie to cala moja rozpiska jak i misterny plan wiadomo gdzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #1574
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja jestem ciekaw jak Lublin sobie poradzi z kwestią zawodnika numer 8. Teoretycznie Lambert pod 8 to oczywistość, ale z drugiej strony jak RL ma wejść dopiero gdzieś na 10 bieg to będzie to wyjątkowo niekomfortowa sytuacja i może spowodować ewentualne kwasy w drużynie. Zresztą przykład Torunia czy Wrocławia pokazuje poraz kolejny jak wielkim nieporozumieniem jest ten przepis o rezerwowym.
    TeamLindgren

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    polewaczka (23-05-2019)

  52. Powrót do góry    #1575
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    JZresztą przykład Torunia czy Wrocławia pokazuje poraz kolejny jak wielkim nieporozumieniem jest ten przepis o rezerwowym.
    Jak wprowadzali ten przepis i mocno go krytykowałem to na tym forum zwłaszcza przez Spartan i Getwellowców byłem mocno atakowany. Dalej nie zmieniam zdania ten przepis jest chory!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •