Strona 21 z 177 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #901
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    O,nastepny ministrancik.
    Mam nadzieje,ze dzis zasniesz bez pomocy psychologa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #902
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,611
    Kliknij i podziękuj
    7,775
    Podziękowania: 7,363 w 4,340 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    a ja uważam, że bardzo chamskie jest nazywanie dziewczyny której się nie zna i czyjejś partnerki "kurvviszonem"

    na moje wstyd dorosły chłop
    wstyd to krasc.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #903
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Problemy Holdera zaczęły się w 2016 roku. Druga połowa 2016 była z kolei w jego wykonaniu najlepsza w ostatnim pięcioleciu. Także ja do tych wymówek o problemach osobistych podchodzę w dużym dystansem. A że teraz wygrał jakiś tam towarzyskie zawody w Australii - no spoko przed 2017 też wygrywał między innymi turniej dla Warda, a wszyscy pamiętają jak to wyglądało kiedy przyszło do poważnego ścigania.

  4. Powrót do góry    #904
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No dobre, ale jak on podchodzi do tego, że go laska wyciągnęła z dołka, to znaczy, że ma kompletnie spaczoną optykę. Jeśli to rozwiązało problem (rzekomo), to jest to rozwiązanie doraźne/żadne.
    Same psychologi na tym forum. Co się komuś do łóżka pchacie.
    Nie jednego faceta kobieta wyciągnęła z dołka.
    O tej nic nie wiem - może rzeczywiście pusta lala, ale Wy na pewno też nie macie pojęcia, co akurat nie przeskadza w obrzuceniu błockiem.

  5. Powrót do góry    #905
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2018
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Życzę wszystkim mniej jęczenia i stękania na forum w NR

  6. Powrót do góry    #906
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Problemy Holdera zaczęły się w 2016 roku. Druga połowa 2016 była z kolei w jego wykonaniu najlepsza w ostatnim pięcioleciu. Także ja do tych wymówek o problemach osobistych podchodzę w dużym dystansem. A że teraz wygrał jakiś tam towarzyskie zawody w Australii - no spoko przed 2017 też wygrywał między innymi turniej dla Warda, a wszyscy pamiętają jak to wyglądało kiedy przyszło do poważnego ścigania.
    Postawienie prawidłowej diagnozy to pierwszy krok do poprawy i tutaj tłumaczenie sie kłopotami rodzinnymi to taki wybieg Chrisa. W dzisiejszym żużlu w wiekszości zawodnicy jeżdzą na pełnym gazie i każde jego zamkniecie powoduje strate przeważnie nie do odrobienia. U Holdera aż nadto widać hamowanie w trakcie biegu. Przy równym sprzęcie z rywalami decyduje to o tym że przyjeżdza z tyłu. Jedyne wyjątki to końcówka 2016 gdzie miał wyśmienity sprzęt i tym nadrabiał i tor w Toruniu gdzie potrafi się idealnie dopasować. Jest on jednak w Toruniu bo myślę, że jest to korzystne dla klubu. Pewnie koszt jego 1 pkt jest znacznie niższy niż Doyla czy Iversena. Jednak z drugiej strony patrząc kiedyś też postanowiono nie rozmawiać więcej z Madsenem bo chciał tyle co mistrz świata. Patrząc teraz z perspektywy czasu to gość był wart tych pieniędzy i jakby teraz wyglądał Getwell jakby go zakontraktowano. Raczej na pewno nie byłoby Holty i Frątczaka a i Miedziak z Pawłem może by tu byli i to w lepszej formie. Także nie wiem czy trzymanie Holdera jest tak naprawdę korzystne dla klubu. Ale nie można też go obarczać winą za ostatnie 2 sezony. Inni bardziej zawodzili. Jest jednak jeden pozytywny aspekt jego jazdy w Toruniu. Brak juz jest wychowanków na których można by zwalić całą wine z porażkę. Wprawdzie jest Igor ale to troche byłoby zbyt naciagane a tak zawsze będzie mozna ulżyć sobie na starym Holderze przecież on już prawie jak Krzyżak.

  7. Powrót do góry    #907
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    2003 rok. Piękny rok. Włókniarz mistrz. Rok, czy tam dwa lata wcześniej latające jogurty... Mialomiasteczkowi

  8. Powrót do góry    #908
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Postawienie prawidłowej diagnozy to pierwszy krok do poprawy i tutaj tłumaczenie sie kłopotami rodzinnymi to taki wybieg Chrisa. W dzisiejszym żużlu w wiekszości zawodnicy jeżdzą na pełnym gazie i każde jego zamkniecie powoduje strate przeważnie nie do odrobienia. U Holdera aż nadto widać hamowanie w trakcie biegu. Przy równym sprzęcie z rywalami decyduje to o tym że przyjeżdza z tyłu. Jedyne wyjątki to końcówka 2016 gdzie miał wyśmienity sprzęt i tym nadrabiał i tor w Toruniu gdzie potrafi się idealnie dopasować. Jest on jednak w Toruniu bo myślę, że jest to korzystne dla klubu. Pewnie koszt jego 1 pkt jest znacznie niższy niż Doyla czy Iversena. Jednak z drugiej strony patrząc kiedyś też postanowiono nie rozmawiać więcej z Madsenem bo chciał tyle co mistrz świata. Patrząc teraz z perspektywy czasu to gość był wart tych pieniędzy i jakby teraz wyglądał Getwell jakby go zakontraktowano. Raczej na pewno nie byłoby Holty i Frątczaka a i Miedziak z Pawłem może by tu byli i to w lepszej formie. Także nie wiem czy trzymanie Holdera jest tak naprawdę korzystne dla klubu. Ale nie można też go obarczać winą za ostatnie 2 sezony. Inni bardziej zawodzili. Jest jednak jeden pozytywny aspekt jego jazdy w Toruniu. Brak juz jest wychowanków na których można by zwalić całą wine z porażkę. Wprawdzie jest Igor ale to troche byłoby zbyt naciagane a tak zawsze będzie mozna ulżyć sobie na starym Holderze przecież on już prawie jak Krzyżak.
    W ktorym momencie zwalano cala wine na wychowankow?
    Znowu wymyslajac jakies bzdury sam sie nakrecasz.
    Roznica miedzy Holderem i naszymi Orlami jest i byla taka,
    ze on nie stwiedzil ( jeszcze ),ze jak chce sie odbudowac
    musi zmienic klub a i swojego brata nie boi sie jak diabel
    swieconej wody.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-01-2019 o 12:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #909
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Postawienie prawidłowej diagnozy to pierwszy krok do poprawy i tutaj tłumaczenie sie kłopotami rodzinnymi to taki wybieg Chrisa. W dzisiejszym żużlu w wiekszości zawodnicy jeżdzą na pełnym gazie i każde jego zamkniecie powoduje strate przeważnie nie do odrobienia. U Holdera aż nadto widać hamowanie w trakcie biegu. Przy równym sprzęcie z rywalami decyduje to o tym że przyjeżdza z tyłu.
    I dopóki nikt z jego najbliższego otoczenia bądź z klubu go w tym nie uświadomi to moim zdaniem Holder nigdy nie wróci na wysoki poziom. Jeśli jednak przez dwa lata nie znalazł się taki "odważny" to trudno podejrzewać, że teraz się to zmieni.

  10. Powrót do góry    #910
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    I dopóki nikt z jego najbliższego otoczenia bądź z klubu go w tym nie uświadomi to moim zdaniem Holder nigdy nie wróci na wysoki poziom. Jeśli jednak przez dwa lata nie znalazł się taki "odważny" to trudno podejrzewać, że teraz się to zmieni.
    Oczywiście, że nigdy nie wróci bo to już jest zawodnik wypalony. Ze strachem w oczach.

  11. Powrót do góry    #911
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Odwazny to sie znalazl nie jeden i sam Holder jest tego pewnie swiadom,ale lepiej brzmia problemy sprzetowe i sercowe.
    Z drugiej strony tej calej batalii o syna mu nie zazdroszcze.
    Nie po kazdym splywa takie cos jak po kaczce i akurat z tego bym nie kpil.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-01-2019)

  13. Powrót do góry    #912
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ja nie kpię tylko zwracam uwagę na to ile warte są te wymówki w obliczu jego formy z drugiej części 2016. Wtedy też miał problemy osobiste, a wyniki były więcej niż zadowalające. Obecnie Holder jeździ słabo bo w sytuacjach, w których 98% zawodników z czołówki jedzie na pełen gaz, on albo hamuje albo ucieka z motocyklem w bezpieczne rejony toru. W ten sposób nie ma żadnych szans na powrót do światowej czołówki.

  14. Powrót do góry    #913
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    ...no to pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby jednak Chris nie zaczął dobrze jechać. Przecież już tyle napisano o wypaleniu, przymykaniu gazu, terminarzu kłopotów małżeńskich i tych wszystkich kurevkach na boku.

  15. Powrót do góry    #914
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Że co?

  16. Powrót do góry    #915
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    ...no to pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby jednak Chris nie zaczął dobrze jechać.
    musiałbyś się ustawić w kolejce
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #916
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Że co?
    Ze bedzie lyso wszystkim hejterom gdy odpali Termos tez wtedy odpali, ale cygaro. Zycze tego zarowno jednemu i drugiemu.

  18. Powrót do góry    #917
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,495
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Same psychologi na tym forum. Co się komuś do łóżka pchacie.
    Nie jednego faceta kobieta wyciągnęła z dołka.
    O tej nic nie wiem - może rzeczywiście pusta lala, ale Wy na pewno też nie macie pojęcia, co akurat nie przeskadza w obrzuceniu błockiem.
    Ja się nikomu nie pcham i nie mówię, że ona jest jakaś pusta czy nie. Nie znam osoby, nie oceniam. Tylko zauważam, że jeśli podnosi się z dołka "dzięki niej", to tak samo wpadnie w dołek przy pierwszej kłótni/rozstaniu. Musi się uporać sam z sobą, a nie uzależniać swoją motywację od innych.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #918
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja się nikomu nie pcham i nie mówię, że ona jest jakaś pusta czy nie. Nie znam osoby, nie oceniam. Tylko zauważam, że jeśli podnosi się z dołka "dzięki niej", to tak samo wpadnie w dołek przy pierwszej kłótni/rozstaniu. Musi się uporać sam z sobą, a nie uzależniać swoją motywację od innych.
    Budować swoją wielkość sportową na plastiku to nie jest zbyt trwałe rozwiązanie.

  20. Powrót do góry    #919
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ze bedzie lyso wszystkim hejterom gdy odpali Termos tez wtedy odpali, ale cygaro. Zycze tego zarowno jednemu i drugiemu.
    Czyli ocena rzeczywistej formy Holdera w latach 2017-18 jest hejterstwem? Nieźle. Z tym odpalaniem też byłbym ostrożny. Jest już na forum taki jeden co od dwóch lat prorokuje, że Neymar z Leszna lada moment odpali, a jak to się stanie to nie będzie czego zbierać. Jedyne co mu się udało przez ten czas osiągnąć to to, że w związku z tym spamem mało kto go traktuje poważnie (o ile w ogóle ktoś taki pozostał).
    Moje pytanie było natomiast zadanie w związku z jakimiś dziwnymi sugestiami o tym, że ktoś będzie liczył na to, aby Holder cały czas dołował i nie zanotował żadnego progresu - serio nie wiem jaki jest sens pisania takich bzdur.

  21. Powrót do góry    #920
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ze bedzie lyso wszystkim hejterom gdy odpali Termos tez wtedy odpali, ale cygaro. Zycze tego zarowno jednemu i drugiemu.
    9 i 12 stycznia od 9:15 - będziemy mogli wstępnie zobaczyć jak sobie radzi (jeżeli ktoś będzie miał na to czas).
    Live streaming dwóch ostatnich rund mistrzostw Australii bedzie za darmo:
    https://www.australianspeedwaychampi...-championship/

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-01-2019), kingpin (02-01-2019)

  23. Powrót do góry    #921
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ja nie kpię tylko zwracam uwagę na to ile warte są te wymówki w obliczu jego formy z drugiej części 2016. Wtedy też miał problemy osobiste, a wyniki były więcej niż zadowalające. Obecnie Holder jeździ słabo bo w sytuacjach, w których 98% zawodników z czołówki jedzie na pełen gaz, on albo hamuje albo ucieka z motocyklem w bezpieczne rejony toru. W ten sposób nie ma żadnych szans na powrót do światowej czołówki.

    A jaka ta forma była? Przecież w drugiej połowie 2016 roku to na wyjazdach dalej jeździł padlinę, zaczął w ogóle dojeżdżać na wyjazdy w PO, i w Zielonej Górze, i w Gorzowie pojechał jak na rangę meczów bardzo dobrze, a nie było to pewne. Holder w Zielonej Górze w rundzie zasadniczej zrobił trzy zera, i dwie trójki no taki nie powalający występ. To były tylko dwa mecze, więc nie wiem czy można nazwać to jakąś super formą, Pawlicki jadąc bardzo zły sezon, też nagle pojechał dobrze w PO.

    Dla mnie ten Holder z 2016, trzaskający komplety na Motoarenie, z mizernymi wyjazdami był bardziej wypalony niż ten obecny wyglądający jak na skraju depresji, który szarpie jak się da, i nic nie idzie. Miał sprzęt który pozwalał nawiązać walkę o tytuł mistrza świata, być liderem w większości meczów, i wykorzystał to tylko do tego by skleić się z Motoareną by stan konta się zgadzał.
    Ciekawe czy ta jego "forma" nie była spowodowana jakąś premią na finały.

  24. Powrót do góry    #922
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ja nie kpię tylko zwracam uwagę na to ile warte są te wymówki w obliczu jego formy z drugiej części 2016. Wtedy też miał problemy osobiste, a wyniki były więcej niż zadowalające. Obecnie Holder jeździ słabo bo w sytuacjach, w których 98% zawodników z czołówki jedzie na pełen gaz, on albo hamuje albo ucieka z motocyklem w bezpieczne rejony toru. W ten sposób nie ma żadnych szans na powrót do światowej czołówki.
    Kpie bylo ogolnie wrzucone do dyskusji a nie ad personam.

    Mam wrazenie,ze problemy z synem i tym Aniolem z ktorym tego syna mial, nasilily sie w 2017 roku.
    Nie znam faktow wiec mozemy tylko dywagowac,ale z tego co przemknelo w mediach i portalach spolecznosciowych mozna
    bylo wywnioskowac,ze Holder nawet cos odpiedzielil w zwiazku z sytuacja z synem i przez to mial problemy z wiza.
    Ktos nawet pisal,ze przywalil temu ktoremu obecnie Aniolek obciaga,bo on mial tez mieszac w tym wszystkim.
    To tylko plotki,ploteczki wiec nie przyjmowal bym tego za pewnik,ale cos musialo bylo na rzeczy,skoro problemy z wiza
    trwaly tak dlugo i jeszcze trwaja.
    Dajmy jednak temu spokoj,cos sie podobno uregulowalo w sprawie syna,bo jakios czas temu wrzucal zdjecia z nim w roli glownej.
    Teraz doszla nowa dziewucha,wiec trzeba tylko trzymac kciuki aby nie byla ona z tego sortu dla ktorego najwazniejsze w zyciu
    jest pokoj na swiecie i ratowanie wielorybow.
    Jak nie pozbedzie sie kabla,zadna dziewczyna czy zabawy z synem mu nie pomoga.
    Co najwyzej bedzie chetniej z lozka wstawal,choc jak sie patrzy na jego nowa, moze byc wrecz odwrotnie i chetniej to bedzie do lozka wchodzil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-01-2019 o 11:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #923
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A jaka ta forma była? Przecież w drugiej połowie 2016 roku to na wyjazdach dalej jeździł padlinę, zaczął w ogóle dojeżdżać na wyjazdy w PO, i w Zielonej Górze, i w Gorzowie pojechał jak na rangę meczów bardzo dobrze, a nie było to pewne. Holder w Zielonej Górze w rundzie zasadniczej zrobił trzy zera, i dwie trójki no taki nie powalający występ. To były tylko dwa mecze, więc nie wiem czy można nazwać to jakąś super formą, Pawlicki jadąc bardzo zły sezon, też nagle pojechał dobrze w PO.
    Wyjazd z Falubazem w RZ był w czerwcu - to jest druga część sezonu? Od sierpnia jeździł wyraźnie lepiej. Poza wtopą w Poznaniu nie przypominam sobie jakichś totalnie zepsutych zawodów w jego wykonaniu. Udało mu się natomiast wjechać do czterech finałów SGP, wygrać w Melbourne (zaliczając najlepszy performance od czasów kontuzji w 2013, do którego nie udało mu się nawet zbliżyć w 2017-18) czy być najlepszym zawodnikiem Apatora w play-offach. W Elitserien zaliczył wyjazd do Eskilstuny, który był jego najlepszym meczem sezonu w Szwecji, a w BEL zrobił między innymi komplet na wyjeździe z King's Lynn co, jak podejrzewam, zaowocowało fatalnym w skutkach dla Stars kontraktem na 2017.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mam wrazenie,ze problemy z synem i tym Aniolem z ktorym tego syna mial, nasilily sie w 2017 roku.
    Nie znam faktow wiec mozemy tylko dywagowac,ale z tego co przemknelo w mediach i portalach spolecznosciowych mozna
    bylo wywnioskowac,ze Holder nawet cos odpiedzielil w zwiazku z sytuacja z synem i przez to mial problemy z wiza.
    Już w 2016 wrzucał na swoje sociale różne fotki z Maxem w roli głównej, pisząc że za nim tęskni oraz liczy, że w najbliższym czasie będzie mógł się z nim zobaczyć itp. W wywiadzie po zwycięstwie w Melbourne stwierdził zresztą wprost, że ostatnie kilka miesięcy to był dla niego jeden z najcięższych pozasportowych okresów. Nie wiem czy w 2017-18 się to nasiliło, bo podobnie jak Ty nie znam szczegółów ale fakty są takie, że w 2016 zmagał się z problemami tej samej natury i jakoś nie przeszkadzało mu to w skutecznej, a momentami nawet widowiskowej jeździe.

  26. Powrót do góry    #924
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Ja tam mogę życzyć Chrisowi tylko wszystkiego najlepszego i stabilizacji uczuć, bo to naprawdę ważne przy stresującej pracy jaką wykonuje. Dziwię się niektórym ocenom, które oceniają partnerkę zaledwie po paru zdjęciach... tyle w temacie Chrisa i jego koleżanki. A do sezonu jeszcze trzy miesiące prawie, więc różne rzeczy mogą się wydarzyć. Na dziś znamy skład, sparingi, czyli treningi punktowane i kalendarz. Ciekawe jakie będą kevlary i... nazwa drużyny ostatecznie (ups, rotfl, zgroza...)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #925
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Słyszałem że ma być nazwa Mafia Toruń tylko Pruszków musi wyrazić zgodę na nazwę

  28. Powrót do góry    #926
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Moim "marzeniem" jest pozyskanie do nazwy drużyny znanego producenta żarówek z Niemiec
    A tak na poważnie, to zdaje się, że ta bezsensowna nazwa (produktu już dawno nie ma) ma pozostać

  29. Powrót do góry    #927
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Holdery tak se w mistrzostwach Australi ale miejmy nadzieję, że Pani mis odpowiednio
    wyreguluje korbę Krzysia i w Ekstralipie będzie śmigal jak nowonarodzony

  30. Powrót do góry    #928
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Jak już część osób zauważyła problem Chrisa to nie sprzęt, kwestie rodzinne,kobiety itd a blokada psychiczna po ciężkiej kontuzji własnej ale chyba też Darcy. Nie jest on pierwszy i pewnie nie ostatnim. Jedyna szansa to praca z psychologiem, ale też żadna gwarancja.

    Ja już się pogodziłem, że "młody" Holder już nie wróci, obym się mylił, bo fajnie się go kiedyś oglądało.
    Tylko Falubaz

  31. Powrót do góry    #929
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Wczoraj na SF przeczytałem artykuł o parze z Polski, która odwiedziła Warda. Były zdjęcia Darcego.
    Jak zobaczyłem jak wyglądają jego ręce od łokci w dół to się załamałem.

  32. Powrót do góry    #930
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Zdjecia czy zdjecie?
    Te ktore jest na SF nic strasznego nie pokazuje.
    Taka perspektywa.Spojrz na prawa reke Lizzy,wyglada jak zapalka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #931
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kojarzę, że po wypadku nie miał także czucia w dłoniach. Teraz wygląda jakby miał całkowity zanik mięśni od łokci w dół. To byłoby straszne.

  34. Powrót do góry    #932
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    wy często jak o czymś gadacie to nie potraficie linka wkleić, to starość? czy też nieudolność?

    https://www.instagram.com/p/BsJyxeXBygj/
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 04-01-2019 o 09:18
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #933
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Kojarzę, że po wypadku nie miał także czucia w dłoniach. Teraz wygląda jakby miał całkowity zanik mięśni od łokci w dół. To byłoby straszne.
    Jego ręce są w jakimś stopniu sprawne. Tym nie mniej smutny to widok siedzącego na wózku DW.
    https://www.instagram.com/p/BaBb3DbAAuW/

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    sth (04-01-2019)

  37. Powrót do góry    #934
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Niech już ta zima się skończy chętnie bym se jaki sparing obejrzał .

  38. Powrót do góry    #935
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,779
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Niech już ta zima się skończy chętnie bym se jaki sparing obejrzał .
    Obawiam się, że dopiero się zaczęła

  39. Powrót do góry    #936
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Łapki marzną , żużla ni ma , jak żyć Panie, jak żyć

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Słowianka (04-01-2019)

  41. Powrót do góry    #937
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Łapki marzną , żużla ni ma , jak żyć Panie, jak żyć
    Przydałby się żużel na lodzie
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #938
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Kurde nie zdazylem pomarudzic, ze w 1 rundzie IM Austalii Holder nie wygral a w drugiej juz wygral.

    Co z tym Holderem, raz wygrywa raz nie wygrywa ???
    By sie zdecydowal, jak juz wygrywac to wszystko no i jak przegrywac to tez wszystko.
    Jakis taki niestabilny ten chlop.
    Az dziw bierze, ze jeszcze tu nikt nie analizowal czy moze jak mu nowa partnerka daje to przegrywa a jak nie daje to wygrywa ?
    Zapraszam do dyskusji.

  43. Powrót do góry    #939
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Myślę że odwrotnie, jak daje to wygrywa. Poprzednia nie dawała i był kryzys i jego brat Ramzes

  44. Powrót do góry    #940
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    nie do dupy ten JHolder... miał być liderem i jokerem a wożą go jakieś ogórki w Australii... słabo widzę ten 2019....

  45. Powrót do góry    #941
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta

    Co z tym Holderem, raz wygrywa raz nie wygrywa ???
    By sie zdecydowal, jak juz wygrywac to wszystko no i jak przegrywac to tez wszystko.
    Jakis taki niestabilny ten chlop.
    Holder jezdzi tak, "jak mu czapka stoi"

  46. Powrót do góry    #942
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Trudno o jakiekolwiek wnioski, jeżeli nie widziało się zawodów.
    Jeżeli cokolwiek to może, że dla mnie zaskakująca jest bardzo słaba postawa Morrisa.

  47. Powrót do góry    #943
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    nie do dupy ten JHolder... miał być liderem i jokerem a wożą go jakieś ogórki w Australii... słabo widzę ten 2019....
    Liderem nigdy nie miał być, ale jako joker się sprawdza. W Premiership był średniakiem, a w Ekstralipie na Wigry 3 "z dupy" wykręcał dwucyfrówkę i generalnie nie zawodził, podczas gdy n.p. Fricke w Sparcie woził ogony. Frątczak nawet z ogórków zrobi creme de la creme, głowa do góry.

  48. Powrót do góry    #944
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zobaczymy w nadchodzącym sezonie, bo rozwój Frykasa w pewnym momencie zastopowały kontuzje plus po przejściu do Wrocka koniec współpracy z Courtney'em.
    Nadal może on tam zostać trzecim liderem. Zresztą jak na początku sezonu przyjechał do nas ze Spartą to jechał najlepszy swój wyjazdowy mecz w sezonie.
    Gdyby nie cudowny powrót Chrisa, to mielibyśmy ten mecz w plecy.

  49. Powrót do góry    #945
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Gdyby nie cudowny powrót Chrisa, to mielibyśmy ten mecz w plecy.
    Gdyby nie błąd wrocławian i puszczenie w biegu Dróżdża...
    Gdyby nie teatr Kościelskiego...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •