Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 321

Wątek: VIII kolejka, KST Torun - Włókniarz Częstochowa 10.06.2018 g. 19.00

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Ten tego awans przy zielonym stoliku dal taka moc ?
    Zapytaj tych, co awansowali przy zielonym stoliku trochę ponad rok temu baranie.

  2. Powrót do góry    #272
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Niektórych może trochę ponosić, bo pan Demski w Magazynie pochwalił się posiadaniem informacji o tym, że poczynania kierownika startu nie były na polecenie sędziego zawodów. Potem (również z drugiej) ręki dowiadujemy się, że było dokładnie odwrotnie. Zalecam umiarkowanie w opiniach, bo jak sądzę, to jeszcze nie jest koniec tej błazenady, mimo wszystko. Skoro tą "najlepszą ligę" odmienia się przez wszystkie przypadki, to niech chociaż będzie zorganizowana średnio. Ogólnie, po całości.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    lego (13-06-2018)

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Czy miało czy nie miało wpływu na wynik to inny temat wyniku to nie zmieni, natomiast jeżeli decyzje tego króla gumki od majtek były
    samowolne i niezgodne z regulaminem należy go ukarać by więcej takich zapędów nie miał.
    Art. 69.Podczas startu obowiązuje następująca procedura: /.../ 2) zawodnicy - pod nadzorem kierownika startu - zajmują na polu startowymmiejsca ustalone rozkładem biegów, ustawiając się wg następujących zasad:a) równolegle do wewnętrznej krawędzi toru,b) przednie koło motocykla w odległości nie większej niż 10 cm od taśmmaszyny startowej,c) żadna część motocykla i ciała zawodnika nie przekraczają linii zewnętrznych,wyznaczających miejsce startowe,3) osoby naprowadzające zawodników na właściwe miejsca startowe opuszczają tor,4) po stwierdzeniu, że zawodnicy stoją na właściwych miejscach, kierownik startupodnosi ramiona w bok, następnie energicznie opuszcza je wzdłuż ciałai natychmiast opuszcza pole startowe, przechodząc do tyłu między zawodnikami;

    Samowolne, czy zgodne z regulaminem i kompetencjami jakie daje mu regulamin?

    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Czego sie boicie szanowni uciekinierzy, ze na prosbe o zdjecie reagujecie takim jadem ?
    Napisał to kibic drużyny, która czterokrotnie w swojej historii dała walkowera nie stawiając się na spotkania i przedstawiciel
    środowiska żużlowego z miasta, które uciekło przed żużlowymi długami wystawiając kupę zawodników i nie tylko zawodników
    do wiatru....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A
    c) żadna część motocykla i ciała zawodnika nie przekraczają linii zewnętrznych,wyznaczających miejsce startowe[/B],3
    Pytanie czy tu tą sytuacją miała miejsce? Z perspektywy której ja oglądałem mecz wydawało się że Zagar mieści się na swoim polu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Na wygrana Torunia ta sytuacja nie miała żadnego wpływu. natomiast na bonusa w 100 % tak
    Na co miała wpływ?! Ja tu jeszcze przed kłótnią o koleinę dopisywałem zero komandosowi. Wpływ na bonusa to miał brak rezerwy, trzeba było puścić taktyka - Leona, lub jeśli chciał go sobie zostawić na nominowane, Miedziaka. Swoją drogą do mnie nie przemawia tłumaczenie Cieślaka co do braku rezerwy. Przy -8 na 3 biegi do końca mając 2,5 zawodnika stawiać na chimerycznego Zagara, szczególnie po tym jak dał się minąć jak nieopierzony junior w poprzednim starcie?

    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Zapytaj tych, co awansowali przy zielonym stoliku trochę ponad rok temu baranie.
    W ostatnich latach o awansie przy stoliku to można na siłę mówić w przypadku GKM, tam na szybko organizowano "konkurs" rozpisany typowo pod nich. Awanse ROW-u i nasz były już usankcjonowane w regulaminie. Co oczywiście nie zmienia faktu, że nie smakowało to tak jak awans wywalczony na torze. Najbardziej wkurza mnie brak dopuszczenia Loko mimo, że na to zasłużyli i to dwukrotnie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ckm-ista (13-06-2018), kingpin (13-06-2018), strogonow (14-06-2018)

  8. Powrót do góry    #276
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Czy jakaś część motocykla i ciała zawodnika przekraczają linię zewnętrzne wyznaczające miejsce startowe?


    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    CKMik (13-06-2018)

  10. Powrót do góry    #277
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Tak, łokieć Zagara w momencie pochylenia się nad kierownicą przekraczałby linię oddzielająca pola. Zresztą, nie ma specjalnie o czym dyskutować - w tej fazie zawodów był wolny jak fura z gnojem, w przeciwienstwie do rywali. Błąd Cieślaka, że w ogóle dał mu jechać w tym biegu.

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (13-06-2018)

  12. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    O kurła.... Ten niebieski taki mały, Zagar taki wielkolud czy to ujęcie kamery z prawej strony daje taki efekt ?
    Lewa ręka Zagara ułożona ewidentnie bliżej taśmy od ręki prawej.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 13-06-2018 o 09:42

  13. Powrót do góry    #279
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    O kurła.... Ten niebieski taki mały, Zagar taki wielkolud
    też to teraz zauważyłem lol

    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Tak, łokieć Zagara w momencie pochylenia się nad kierownicą przekraczałby linię oddzielająca pola.
    mam co do tego wątpliwości, ale myślę, że już nie ma co więcej ciągnąć tego wątku bo i tak każdy z nas zostanie przy swoim.
    Z mojej strony eot.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Na tym zdjęciu Zagar nie złożył się jeszcze do startu, Holder mały jest, dalej od linii a prawie jest na linii łokciem.

  15. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    To zdjecie to juz chyba moment jak Zagar sie przestawia. Jeszcze jest w tej koleinie ale podprowadzajacy juz przy nim stoi a Zagar daleki od sylwetki startowej.

    Z drugiej strony, jesli przyjac ze Matej swojej pozycji startowej ostatnio nie zmienil to jednak
    http://www.motorsport.v10.pl/Zuzel,Z...ka,147490.html
    tutaj widac, ze rece trzyma tak, ze lokcie nie wystaja poza obrys kierownicy...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Magik (13-06-2018)

  17. Powrót do góry    #282
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Na tym zdjęciu Zagar nie złożył się jeszcze do startu, Holder mały jest, dalej od linii a prawie jest na linii łokciem.
    Holder to tam nieźle cwaniakował byleby przestawić Zagara, gdyby mógł to by wyprostowaną rękę w stronę Zagara wystawił.

    Zagar chciał wystartować z koleiny? tak?
    Koleina nie zrobiła się sama tylko przez to, że zawodnicy z niej wcześniej startowali? tak?
    Dlaczego Zagar nie mógł wystartować z koleiny z której wcześniej startowali inni zawodnicy?
    Czy kierownik startu złamał regulamin dopuszczając do wcześniejszych startów z tej koleiny?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z drugiej strony, jesli przyjac ze Matej swojej pozycji startowej ostatnio nie zmienil to jednak
    http://www.motorsport.v10.pl/Zuzel,Z...ka,147490.html
    tutaj widac, ze rece trzyma tak, ze lokcie nie wystaja poza obrys kierownicy...
    Dzięki kolego, nie mogłem znaleźć zdjęcia które by właśnie to potwierdzało.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  18. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Wczoraj pisali, że Zagar i od nas IKS byli przestawieni bo są dużych rozmiarów a
    niscy zawodnicy z niej startowali.

  19. Powrót do góry    #284
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Wczoraj pisali, że Zagar i od nas IKS byli przestawieni bo są dużych rozmiarów a
    niscy zawodnicy z niej startowali.
    poważnie piszesz? a to nie wiedziałem, że wyżsi zawodnicy mają większe motocykle.
    Zdjęcie wyżej pokazuje ci, że łokcie Zagara przy starcie praktycznie nie wystają po za obrys kierownicy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  20. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    poważnie piszesz? a to nie wiedziałem, że wyżsi zawodnicy mają większe motocykle.
    Zdjęcie wyżej pokazuje ci, że łokcie Zagara przy starcie praktycznie nie wystają po za obrys kierownicy.
    zeby byc calkiem fair to na zdjeciu tym Zagar juz wystartowal a nie stal nieruchomo. NA 100% nie mozna powiedziec gdzie i jak trzyma lapy przed samym startem. Trzeba by przeanalizowac jakies filmy a nie zdjecia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #286
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Trzeba by przeanalizowac jakies filmy a nie zdjecia.
    No właśnie wystarczy obejrzeć kilka biegów by wyrobić sobie zdanie, że łokcie
    kiedy zawodnicy stoją już nieruchomo do startu rzadko kiedy wystają po za obrys kierownicy a jak już to minimalnie,
    no chyba że się jest takim Przedpełskim który przy starcie kładzie się na kierownicy i rozstawia łokcie na bok.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To czy wystają czy nie zależy w głównej mierze od długości rąk. Chyba nie chcesz powiedziec, że pozycja startowa Zagara i ułożenie w tym momencie rąk będzie takie samo jak u np. Zmarzlika.
    Zakładając, że dłonie żużlowca są położone na końcach kierownicy, na logikę nie ma zbyt dużo prawdopodobieństwa, że przyjmujac pozycje startowa łokcie nie będą wystawac poza nią. Chyba, że ktoś startuje na wyprostowanych rękach.

    Tu też łokcie Zagara nie wystają?
    10-47-33-c39074f461e6bf31bdad-matej-zagar.jpeg
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-06-2018 o 11:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    poważnie piszesz? a to nie wiedziałem, że wyżsi zawodnicy mają większe motocykle.
    Zdjęcie wyżej pokazuje ci, że łokcie Zagara przy starcie praktycznie nie wystają po za obrys kierownicy.

    Ja się z Tobą zgadzam, na moje mógł wystartować z tej koleiny.
    Piszę tylko jak było uzasadniona decyzja kierownika startu i sędziego.
    Dwóch zawodników nie wystartowało z tel koleiny bo podobno byli za dużych
    gabarytów i nie chodzi o wielkość motocykla tylko o wystające łokcie
    a kierownik startu był w kontakcie z sędzią i nie była to samowolka
    kierownika startu jak sugerował Pan Leszek w magazynie .
    Ostatnio edytowane przez koot ; 13-06-2018 o 11:51

  24. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Tu też łokcie Zagara nie wystają?
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4669
    to jest już po starcie a dodatkowo zła perspektywa.

    proponuje jak kolega wyżej obejrzeć kilka biegów na YT ze startem na wprost
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zgadza się, podobnie jak zdjęcie j rulesa, które jednak do czegoś Cie przekonało.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #291
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Nie przekonało, a potwierdziło po za tym tak jaki pisałem tamto zdjęcie jest na wprost, a twoje z boku.
    Sylwetka żużlowca też inaczej się układa na każdym etapie po puszczenie sprzęgła i operowania manetką gazu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #292
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mcp wiem do kogo uderzales ale mnie irytuje torunska patologia wasi byli sponsorzy klubowi i haslo gramy fair ktore jest tak absurdalne w toruniu jak regulamin pracy w burdelu.
    Tak absurdalne jak częstochowskie kasowanie długów i zaczynanie od nowa przy zielonym stoliku? No proszę cię, kto jak kto ale akurat medaliki nie powinny się wypowiadać na temat fair play.

    Acha, ja akurat jestem z Bydgoszczy i mimo, że Polonia ledwie dyszy to jednak spłaca długi (taką mam przynajmniej nadzieję )

  28. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Tym razem spłaca, ale pierwszych nie spłaciła.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (13-06-2018), lego (14-06-2018)

  30. Powrót do góry    #294
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    poważnie piszesz? a to nie wiedziałem, że wyżsi zawodnicy mają większe motocykle.
    Zdjęcie wyżej pokazuje ci, że łokcie Zagara przy starcie praktycznie nie wystają po za obrys kierownicy.
    No to sobie na nogi spojrzyj.

  31. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Można gdzieś obejrzeć powtórkę tego meczu poza tv? Na YT już chyba nie ma wrzucanych spotkań.

  32. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    O kurła.... Ten niebieski taki mały, Zagar taki wielkolud czy to ujęcie kamery z prawej strony daje taki efekt ?
    Lewa ręka Zagara ułożona ewidentnie bliżej taśmy od ręki prawej.
    Jakby w niebieskim jechał taki Jaguś , to normalnie jak ... Dawid z Goliatem .

  33. Powrót do góry    #297
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Można gdzieś obejrzeć powtórkę tego meczu poza tv? Na YT już chyba nie ma wrzucanych spotkań.
    https://m.cda.pl/video/23608595a?wersja=720p

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    poważnie piszesz? a to nie wiedziałem, że wyżsi zawodnicy mają większe motocykle.
    Zdjęcie wyżej pokazuje ci, że łokcie Zagara przy starcie praktycznie nie wystają po za obrys kierownicy.
    A zdjęcie poniżej pokazuje, jak jałowe są twoje argumenty o lokciach, kiedy Zagar szerzej od łokci ustawia nogi. W ogóle trochę śmieszna ta dyskusja spowodowana głównie tym, że jakiś Walduś Kiepski nie potrafi sobie poradzić z porażką i pieprzy o drukach. Capture+_2018-06-13-11-08-52.png

    Dziękuję - dobranoc.

  34. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi stefanwons za jego przydatny post!

    Oracle (14-06-2018), Penhall (13-06-2018), kowjanko (13-06-2018), lego (14-06-2018)

  35. Powrót do góry    #298
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    https://m.cda.pl/video/23608595a?wersja=720p



    A zdjęcie poniżej pokazuje, jak jałowe są twoje argumenty o lokciach, kiedy Zagar szerzej od łokci ustawia nogi. W ogóle trochę śmieszna ta dyskusja spowodowana głównie tym, że jakiś Walduś Kiepski nie potrafi sobie poradzić z porażką i pieprzy o drukach. http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4670

    Dziękuję - dobranoc.
    Tu masz manipulancie sytuację jak Zagar ustawia nogi kiedy staje blisko lini pola startowego
    https://youtu.be/vUXbXlWiRBo

    I jak jałowy jest twój argument? Tylko idiota mógłby twierdzić że Zagar stając blisko lini pola startowego z nogami by wjechał na pole obok. Jak nic nadajesz się do tvpis.
    Dziękuję dobranoc
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 14-06-2018 o 01:13
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Powrót do góry    #299
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Czy jakaś część motocykla i ciała zawodnika przekraczają linię zewnętrzne wyznaczające miejsce startowe?


    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=4668&stc=1
    Przecież gdyby wystawił lewą nogę, tak jak prawą to nie ma szans by się zmieścił (a to moment przestawiania, który pozwala przypuszczać że stał mocno niewłaściwie wcześniej), poza tym na tym zdjęciu już stoi krzywo, tak by nie startował więc oprócz nogi i łokieć by mógł się nie zmieścić. Jeśli do kogoś można mieć pretensje to raczej tylko do Zagara, że wcześniej się nie przestawił by należycie przygotować pole startowe.

  37. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Rozkmina tej sytuacji jakby decydowała o złocie DMP
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #301
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Tu masz manipulancie sytuację jak Zagar ustawia nogi kiedy staje blisko lini pola startowego
    https://youtu.be/vUXbXlWiRBo

    I jak jałowy jest twój argument? Tylko idiota mógłby twierdzić że Zagar stając blisko lini pola startowego z nogami by wjechał na pole obok. Jak nic nadajesz się do tvpis.
    Dziękuję dobranoc
    Nie no lepiej opierać się na zdjęciu, gdzie Zagar nie jest jeszcze w pozycji startowej, na jakimś innym całkowicie randomowym próbnym starcie lub na filmiku sprzed trzech (trzech!) lat częstochowski Mariuszu .

  39. Powrót do góry    #302
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Nie no lepiej opierać się na zdjęciu, gdzie Zagar nie jest jeszcze w pozycji startowej,
    To kierownik startu mógł mu pozwolić zająć pozycję startową i wtedy nie byłoby problemu czy wystawił nogę na pole Holdera czy nie.

    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    na jakimś innym całkowicie randomowym próbnym starcie lub na filmiku sprzed trzech (trzech!) lat częstochowski Mariuszu .

    Jaka różnica czy sprzed dwóch, trzech czy pięciu skoro idealnie przedstawia omawianą sytuację. Przez ten czas wzrostu mu nie przybyło. Będzie chwila to wleje ci linki "aktualne" filmiki, na których Zagar startuje blisko linii pola startowego.
    Lepiej według ciebie rydzykowy hipokryto za przykład podawać zdjęcie które nijak ma się do analizowanej sytuacji i naginać rzeczywistość pod z góry założoną tezę.

    Tyle z mojej strony, z koniem kopać się nie będę.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  40. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    No roznica taka, ze przez lata mogl Zagar zmienic sylwetke startowa - to jest element nad ktorym zuzlowcy pracuja najwiecej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #304
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2018
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 60 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    To kierownik startu mógł mu pozwolić zająć pozycję startową i wtedy nie byłoby problemu czy wystawił nogę na pole Holdera czy nie.




    Jaka różnica czy sprzed dwóch, trzech czy pięciu skoro idealnie przedstawia omawianą sytuację. Przez ten czas wzrostu mu nie przybyło. Będzie chwila to wleje ci linki "aktualne" filmiki, na których Zagar startuje blisko linii pola startowego.
    Lepiej według ciebie rydzykowy hipokryto za przykład podawać zdjęcie które nijak ma się do analizowanej sytuacji i naginać rzeczywistość pod z góry założoną tezę.

    Tyle z mojej strony, z koniem kopać się nie będę.
    Rośnie w Częstochowie drugi Mario, jak bum cyk cyk.
    Ma większą wiedzę na podstawie randomowych fotek, niż kierownik startu z sędzia, którzy w karierze przeprowadzili pewnie setki procedur startowych a tego dnia przynajmniej trzy z udziałem komandosa. Mało tego - częstochowski Mariusz wie w 100%, że kierownik startu nie pozwolił w żadnym momencie procedury Zagarowi się ustawić. Potem pisze, że wklei jakieś linki, by zaraz zrobić EOT. Pozdro Mario.

  42. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    To mówicie że Zagar rozkłada szeroko nogi? Hmmm ciekawe ciekawe.......

  43. Powrót do góry    #306
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Rośnie w Częstochowie drugi Mario, jak bum cyk cyk.
    Ma większą wiedzę na podstawie randomowych fotek, niż kierownik startu z sędzia, którzy w karierze przeprowadzili pewnie setki procedur startowych a tego dnia przynajmniej trzy z udziałem komandosa. Mało tego - częstochowski Mariusz wie w 100%, że kierownik startu nie pozwolił w żadnym momencie procedury Zagarowi się ustawić. Potem pisze, że wklei jakieś linki, by zaraz zrobić EOT. Pozdro Mario.
    Najlepiej konfabulować i nie odnosić się do faktów. Kiedy brak argumentów pozostają wycieczki od personam.
    Proponuje czytać ze zrozumieniem. Wkleję ci linki na poparcie moich argumentów z wcześniejszego posta,
    natomiast dyskusji z tobą nie zamierzam już prowadzić. Wiem, że ciężko.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefanwons Zobacz posta
    Rośnie w Częstochowie drugi Mario, jak bum cyk cyk.
    Nie no bez przesady z tym Mariuszem II. Sytuacja z Zagarem była sporna, każda ze stron ma swoje racje a prawda leży i tak gdzieś pośrodku.

    ... tylko nie wiadomo bliżej której strony

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Gadol (14-06-2018), Magik (14-06-2018)

  46. Powrót do góry    #308
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    ten link z meczu nie pokazuje tej konkretnie sytuacji. Szkoda, że usunąłem nagranie z nc plus. Tam było widać, że łokieć Zagara "wylądował" poza linię. Musiałbym sprawdzić kiedy będzie powtórka, nagram to cyknę fotkę i wrzucę

  47. Powrót do góry    #309
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Skoro zamiast o doopie Maryni dyskutujemy o nodze i łokciu Zagara (tfu), to z niesmakiem ale się podłączę. Pewnie do tej(!) niedzieli mało kto albo i nikt nie zwrócił uwagi, że żużlowiec zajmując miejsce w koleinie przy samym krawężniku łamie regulamin, na oczach kamer, zgromadzonej publiczności, wreszcie kierownika startu i sędziego.

  48. Powrót do góry    #310
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Problemem jest to, że, w opinii niektórych, miało być zwycięstwo, w najgorszym wypadku bonus, a tak naprawdę jest figa z makiem. I maść jest potrzebna.

  49. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja tam bałem się nawet meczu u nas. Wynik rewanżu mnie nie zaskoczył, oczywiście również nie ucieszył. Ale ja się nie znam, ja to zwykły hejter jestem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Proponuje czytać ze zrozumieniem.
    Żeby lepiej się zrozumieć należy najpierw zdefiniować pojęcia. Co w takim razie w twoim słowniku oznacza skrót "eot"?

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    myślę, że już nie ma co więcej ciągnąć tego wątku bo i tak każdy z nas zostanie przy swoim.
    Z mojej strony eot.
    Generalnie chyba powinno się to interpretować jako end of thread/topic, ale w obliczu faktu, że po powyższym wpisie popełniłeś kolejnych osiem na ten sam temat to chyba ten zwrot miał jakiś inny wydźwięk.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    stefanwons (15-06-2018)

  52. Powrót do góry    #313
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Dyskusja jest bezcelowa... według szefa sędziów z magazynu nc+ obrys zawodnika wyznacza szerokość jego motocykla, a nie łokcie... jakkolwiek dziwne by to nie było

  53. Powrót do góry    #314
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Żeby lepiej się zrozumieć należy najpierw zdefiniować pojęcia. Co w takim razie w twoim słowniku oznacza skrót "eot"?


    Generalnie chyba powinno się to interpretować jako end of thread/topic, ale w obliczu faktu, że po powyższym wpisie popełniłeś kolejnych osiem na ten sam temat to chyba ten zwrot miał jakiś inny wydźwięk.
    Znaczyło to co znaczy, tylko konfabulacje i wycieczki personalne kolegi spowodowały, że niestety nie mogłem pozostać bez odpowiedzi

    a czytanie ze zrozumieniem odnosiło się do relacji linki - koń

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ale ja się nie znam, ja to zwykły hejter jestem.
    grunt to znać swoją wartość

    A na poważnie oczywiście, że chyba po za jednym wyjątkiem nikt nie zakładał wygranej w Toruniu
    ale to też już wiemy, że koledzy z Torunia lubią generalizować.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  54. Powrót do góry    #315
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Dodałem dość ważny fragment "w opinii niektórych" więc nie rozumiem przytyku o generalizowaniu.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •