Strona 18 z 33 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1465

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ciekawe ile klub jest winny Wladkowi w tym momencie bo pewnie takie papierki by sie pojawily w pewnych okolicznosciach.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  2. Powrót do góry    #767
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Władysław Gollob jest jaki jest.
    Klub jest jego prywatną wartością, spłaca długi pieniędzmi z miejskiej kasy i wyglada na to, że tnie koszty.
    Niestety nie zachęca potencjalnych sponsorów do wejścia we współpracę z Polonią.
    Powiem szczerze, że nie mam do tego pana za grosz zaufania i obawiam się, ze niezłe kwiatki jeszcze wyjdą w momencie, gdy miasto nie będzie już łożyć dużych pieniędzy na klub.
    Naprawdę chciałbym się mylić...

    Mnie poraża to, że nie buduje pozytywnego wizerunku klubu.
    Ktoś zapyta, a co miałby zrobić.

    Zacząć od najprostszych rzeczy, które nie wymagają praktycznie żadnych nakładów.
    Piszecie o trawie, chwastach na trybunach, więc ja na miejscu Gollobów zrobiłbym z tego pożytek, przykładowo:

    W jedną z sobót sami dają przykład, pokazując jak zależy im na kibicach, na klubie.
    Nestor rodu raczej nie w sposób czynny (przez chwilkę mógłby w sumie też), ale trener Jacek wraz z zawodnikiem Oskarem wykaszają trawę i sprzątają jeden z sektorów.
    Oczywiście przypadkowo ktoś pstryknie fotę, ktoś ją podpisze. Przekaz medialny jest jasny: starają się, sami zakasali rękawy.
    Na sprzątnie następnego sektora(ów) zapraszają wszystkich chętnych.
    Oczywiście można, ale niekoniecznie, jeszcze do tego dołożyć wolontariuszom jakiś gadżet czy nawet wejściówkę.
    To naprawdę nic nie kosztuje, a może klubowi dać bardzo duże korzyści.

    Niestety takich działań nie podejmują, albo robią tego niewiele.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-06-2017 o 08:52
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #768
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jeżeli Tomek od przyszłego roku przejmie klub a rola Papcia ograniczy się do opieki nad prawnuczętami, to myślę, że lepsze czasy dla Polonii przyjść muszą. Nie sądzę, że młodszy Gollob w stanie jakim się teraz znajduje miałby wchodzić w Polonię tylko po to by wegetować i "psuć sobie nazwisko"

  4. Powrót do góry    #769
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jeżeli Tomek od przyszłego roku przejmie klub a rola Papcia ograniczy się do opieki nad prawnuczętami, to myślę, że lepsze czasy dla Polonii przyjść muszą. Nie sądzę, że młodszy Gollob w stanie jakim się teraz znajduje miałby wchodzić w Polonię tylko po to by wegetować i "psuć sobie nazwisko"
    do przyszłego roku to niech Tomek stanie na nogi.

    Władek niestety w kolejnym klubie potwierdza iż gdzie się pojawi są kłótnie i bajzel. taki typ.

  5. Powrót do góry    #770
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Swoją drogą czy takich rzeczy nie mogą robić więźniowie, dla nich trochę przestrzeni i ruchu na powietrzu, a dla kibica większy komfort użytkowania stadionu.
    I w niektórych latach robili to więźniowie. Między innymi o to mi chodziło pisząc, że wszystko było ugadane. Oczywiście ktoś zaraz to przekręci na wyprowadzenie pieniędzy z klubu przez klikę wzajemnej adoracji.

    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Jesteś pewny tego co piszesz? Możesz się podzielić źródłem tego optymizmu?
    Kasa z miasta będzie coraz mniejsza i niedługo wystarczy ledwo na utrzymanie drużyny. Niezbyt mocnej...
    (...)
    Ja nie widzę absolutnie żadnego planu sportowego, czy finansowego (poza wykorzystaniem kasy z miasta póki jest), a Ty?
    Co, Twoim zdaniem, sprawi, że mając pieniądze z miasta pozwalające na utrzymanie przeciętnej drużyny 2. ligi "szybko powrócimy tam gdzie nasze miejsce"?
    No właśnie o to samo chciałem pytać. Rozumiem, że jak klub spłaci długi to nagle Władek sprowadzi wszystkich sponsorów walących drzwiami i oknami, zrobi genialny PR i wykosi trawę? Co mu przeszkadza w zrobieniu tego teraz? Ja nie widzę, żadnych oznak tego, że coś miałoby się zmienić. Tyle, że kurek z miasta będzie przykręcony. Naprawdę na zrobienie dobrego PR-u nie jest potrzebna kasa. Akcja o której pisze Semen to jest z wielu przykładów.

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Ciekawe ile klub jest winny Wladkowi w tym momencie bo pewnie takie papierki by sie pojawily w pewnych okolicznosciach.
    Co masz na myśli?

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Władysław Gollob jest jaki jest.
    Klub jest jego prywatną wartością, spłaca długi pieniędzmi z miejskiej kasy i wyglada na to, że tnie koszty.
    Niestety nie zachęca potencjalnych sponsorów do wejścia we współpracę z Polonią.
    Powiem szczerze, że nie mam do tego pana za grosz zaufania i obawiam się, ze niezłe kwiatki jeszcze wyjdą w momencie, gdy miasto nie będzie już łożyć dużych pieniędzy na klub.
    Naprawdę chciałbym się mylić...
    A żebyś wiedział, że wyjdą. Wyszły jak Gollobowie rządzili w klubie w latach 90-tych, a teraz miałyby nie wyjść?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #771
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Gdybajac ze np po nastepnych wyborach nowym wlodarza miasta zacznie zalezec na dobrym zarzadzaniu Polonia i Wladek zostanie zmuszony grozba odciecia od ratuszowej kasy i wymowienia uzywania stadionu do oddania klubu, to wtedy moga pojawic sie kwity w ksiegowosci ze tyle i tyle klub "pozyczyl" od Wladka i nowy wlasciciel musi to posplacac.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  7. Powrót do góry    #772
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    To co włożył to odbierze dopiero jakk lub zacznie dobrze prosperować.
    Wyżej pisałem, że II liga nie będzie żadną tragedią i miałem na myśli to, że w przeciągu roku może dwóch spowrotem wrócimy piętro wyżej. Ciężko na razie coś powiedzieć więcej bo niewiadomo czy Prezesem już będzie Tomek czy nie. Miał być, ale wypadek dużo pozmieniał. Jeśli będzie już od następnego sezonu to nie sam. Opcja "A+B" już jest klepnięta. Jednak to nie takie ważne, ważniejsze to to czy klub już będzie na jakimś małym minusie wszak T.G miał wejść na czyste czy jeszcze Papa rok będzie dłubał w klubie i liczył każdy grosik 10 razy aby pospłacać jakieś pozostałości. Jeśli będzie to II opcja to podziadujemy sobie w II lidze jak najmniejszym kosztem bo spadku nie będzie to nic nam nie grozi a wszystko ruszy lepiej od 2019.
    Wszystko będzie jasne po sezonie i jak to będzie z bilansem, ale sam wątpię aby prawie 5 mln spłacić w 2 sezony....
    Sponsorów w obecnej sytuacji pewnie nie będzie z kilku powodów i tyle. Tutaj się nic nie zmieni. Władek tylko oddłuża klub i to wszystko. Przecież klub działał, grupka chodziła do firm czy na spotkania biznesowe ale niewiele to dało. Długi, nieciekawy stadion, mało ludzi. Do tego ekipa robiąca wszystko aby grosza ktoś czasem nie dał na klub to wszystko wpływa na to, że jest jak jest. To się jednak zmieni, jak coś ruszy z kopyta z innym człowiekiem u sterów. Wystarczy powolutku się odbudowywać, ale jakieś tam zaplecze na pewno będzie sponsorskie bo już na samo imię i nazwisko można coś sklecić. Nigdzie nie pisałem, że będzie od razu super czy coś takiego. Chciałbym w przeciągu kilku lat aby klub zapukał do Eligi.
    Zobaczymy co z dotacją będzie. Ja podejrzewam, że spokojnie będzie on dalej na dobrym poziomie czyli minimum 2 mln brutto albo i więcej. Oczywiścię mówie tu o sytuacji kiedy obecna się skończy czyli za 2 lata. Teraz będzie dostawać jak mnie pamięć nie myli po 1,5 mln? Czyli wyjdzie netto niecały melon...

    Co do stadionu to niedawno Jaca kosił trawę na dole przy parkingu. Przecież każdy kto chce może wpaść i pomóc. Niedawno było mycie wszystkich krzesełek i ławek karcherem. Z pomocą przyszły Stowarzyszenia. Być może wolontariusze też pomagali. Takich wolontariuszy mamy około 30 - zajmują się wpuszczaniem ludzie na stadion, układaniem poduszek na TG itp tid. To jest ciężka robota mimo wszystko, tak cały stadion obskoczyć a robią to za bilet na mecz. Chcecie pomóc to wiecie gdzie jest stadion a nie tylko narzekacie. Wiadomo, że firmy sprzątającej nikt nie zatrudni. Z resztą co to da? Jak sprzątać czy wycinać trawsko i chwasty trzeba co chwilę...Ja tam nie narzekam. Waże, że się jakoś wszystko kręci i jeszcze jadą w lewo
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 09-06-2017 o 15:37

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-06-2017)

  9. Powrót do góry    #773
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Kartas wszystko git. Tylko za "jakoś się kręci" nie gęga się 25 zł za bilet.
    Jak ktoś ma jakoś wydać kasę to za tyle pójdzie do kina i obejrzy czasem lepszy czasem gorszy film na którym coś się dzieje.
    Może na koniec sezonu Władek powie ile brakuje do zamknięcia na zero.
    Wtedy ktoś powinien dorzucić brakującą kwotę i powiedzieć, że misja Papy dobiegła końca i niech zwija zabawki.
    Prawda jest taka, że większość z nas czeka na Tomka od lat. Najpierw jako zawodnika, a teraz wybawieniem ma być Tomek prezes.
    Tylko przez wszystkie lata Tomek w mediach pozdrawiam kibiców z Tarnowa, Gorzowa i Torunia o nas zapominał.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    never_mind (09-06-2017)

  11. Powrót do góry    #774
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Chcecie pomóc to wiecie gdzie jest stadion a nie tylko narzekacie. Wiadomo, że firmy sprzątającej nikt nie zatrudni. Z resztą co to da? Jak sprzątać czy wycinać trawsko i chwasty trzeba co chwilę...Ja tam nie narzekam. Waże, że się jakoś wszystko kręci i jeszcze jadą w lewo
    No pewnie, przecież kibic powinien łaskawie prosić o możliwość skoszenia trawy na stadionie. Rozumiem że mam przynieść swoją kosiarkę? Ale w sumie po co, skoro chwasty i tak urosną.

    Czy Gollobowie kiedyś o cokolwiek prosili? Tak od serca, kibiców którzy jeszcze interesują się żużlem w Bydgoszczy? Od początku kariery Władysława słyszę tylko jak cały świat robi mu pod górkę. I narzekania na kibiców (że mało) też były. Bilety nieproporcjonalnie drogie. Skład beznadziejny. I po tym wszystkim łaskawie należy się udać do klubu i łaskawie prosić o możliwość samodzielnego koszenia trawy?!

    Niestety ale Władysław zatrzymał się w latach 90., kiedy można było nie robić absolutnie nic, a 20 tys. ludzi i tak przyszło, bo Gollobowie. Ale minęło 20 lat i to już tak nie działa.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  12. Powrót do góry    #775
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Mnie też nie wszystko co robi Władek i Jacek się podoba. Skład mamy słaby, jedziemy ogony w lidze i ciężko iść na mecz gdy są marne szanse na wygraną.
    Szkoda, że zawodnicy robią gorsze wyniki niż w poprzednim sezonie. Rosjanie słabiej, Andrzej sam mówił przed sezonem, że chce robić min. 10 pkt na mecz, nie wychodzi. Damian ma sinusoide wyników, Oskar jako senior też ma trudniej. Juniorów w tym sezonie nie liczę bo ich nie ma.
    Co do stadionu to jest taki sam od wielu lat i można narzekać i narzekać. Trwa, chwasty i inna flora jakoś mi nie przeszkadzała i w dupe nie wchodziła.. 😁
    W tym roku nie ma miejsc numerowanych więc można szybciej kupić bilet ale jak ktoś przychodzi 5 minut przed zawodami to stoi przed kasą, później w kolejce do bramy i narzeka.
    Pewnie Jonsson by wprowadził inną formę sprzedaży i wpuszczania na stadion😂.

    Wracając jeszcze do składu to wolę naszych wychowanków niż Miśkowiaka, Walaska czy nawet Hancocka.
    Tej drużynie brakuje zwycięstw, lepsze będzie nastawienie, nas, kibiców do zarządzania klubem i inne nadzieje na przyszłość.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  13. Powrót do góry    #776
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Koniec defetyzmu! Od jutra zaczynamy marsz w górę tabeli. Wygrywamy z Loko a za tydzień w Krakowie. Wanda bez Hougaarda i Klindta czyli jakby nie patrzeć swoich liderów. Jak wygrać na wyjeździe to chyba tylko tam - brama jest otwarta szeroko ale trzeba do niej jeszcze wejść.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (10-06-2017)

  15. Powrót do góry    #777
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Dodatek do dzisiejszego programu

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  16. Powrót do góry    #778
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Śledzę mecz tylko na SF, ale mam nadzieję że na nominowane pójdzie 2x Kułakow-Jędrzejewski... oni jako jedyni wygrali dziś bieg, i to po dwa razy.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  17. Powrót do góry    #779
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Śledzę mecz tylko na SF, ale mam nadzieję że na nominowane pójdzie 2x Kułakow-Jędrzejewski... oni jako jedyni wygrali dziś bieg, i to po dwa razy.
    Siopek i Oskar w 14

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #780
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Jeszcze raz

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  19. Powrót do góry    #781
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Przydałoby się... tyle już odrobione, szkoda to zaprzepaścić...

    Remis... dobre i to. To znaczy nie narzekam, biorąc pod uwagę całokształt
    Ostatnio edytowane przez Marsh ; 11-06-2017 o 19:55
    BKS Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Brawo Tyfki !

  21. Powrót do góry    #783
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Dzięki Kapitanie!!!

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    never_mind (11-06-2017), rogal1979 (11-06-2017)

  23. Powrót do góry    #784
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Wyszarpali ten remis. A już straciłem wiarę. Siopek kapitalne zawody!
    Brakuje tych juniorów.

  24. Powrót do góry    #785
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Brakuje tych juniorów.
    Brakuje też Kudriaszowa...

  25. Powrót do góry    #786
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Bardziej jednak juniorów... ogólnie poziom juniorów w I lidze nie powala, mając dobrą juniorkę można naprawdę wiele zdziałać, nie wspominając o większych możliwościach taktycznych... a u nas to leży i kwiczy...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #787
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Brakuje też Kudriaszowa...
    Za to jest Kapitan z prawdziwego zdarzenia!

  27. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Z Sitarka chyba już nic nie będzie. Sylwetka bardzo kiepska. Poza tym widać, że chłopak nie ma na czym jechać. Orwat lepiej wygląda na motocyklu. Ale i tak odstawał od swoich łotewskich rówieśników.

  28. Powrót do góry    #789
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Aj przypomniały się stare dobre czasy gdzie w ostatnich biegach przechylaliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatni bieg oglądany na stojąco Widać jak kibicom brakuje tych zwycięstw i nie chodzi mi o walkę o medale, ale żeby u siebie powalczyć, powygrywać.

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (12-06-2017), Peter Kildemand (11-06-2017), rogal1979 (12-06-2017)

  30. Powrót do góry    #790
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Co Siopek jechał...a po meczu jeszcze zły, że nie wygraliśmy! Odrobić 12 punktów to w naszym przypadku coś niemożliwego. Fajnie fajnie. Maciupki niedosyt, że nie ma tych dwóch punktów ale w 15 biegu mocno zostaliśmy na starcie i szacun, że się tam chłopaki poprzeciskali a mogło być gorzej.

  31. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Polonia Bydgoszcz 3 punkty
    Stal Rzeszów 2 punkty

    Kluczowe pojedynki:

    Stal:

    9 lipca: Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
    16 lipca: Wanda Kraków - Stal Rzeszów
    23 lipca: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdansk
    30 lipca: Stal Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils

    Polonia:

    18 czerwca: Wanda Kraków - Polonia Bydgoszcz
    9 lipca: Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
    16 lipca: Polonia Bydgoszcz - Polonia Piła
    6 sierpnia: Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

    Taka sytuacja w 1 lidze przypomina mi nieco sytuację mojej Stali Gorzów i Wybrzeża Gdańsk z sezonu 2002 . Na chwilę obecną w zdecydowanie lepszej sytuacji jest Stal Rzeszów, która musi wygrać u siebie z Polonia różnicą 3 punktów i wiecej. Wtedy wystarczy, że Polonia nie zdobędzie więcej niz 2 punkty (przy załozeniu, że rzeszowianie wszystko przegrają) i Stal się utrzyma.

    Ja na miejscu papy Golloba, patrzac w terminarz starałbym się coś robić przed wyjazdem do Wandy. Tam jest plaga kontuzji + słabsi junorzy i spokojnie można pokusić się o wygraną. Ale potrzeba pewnych ruchów, które będą konkretne. Skoro Piła nie chce awansować i stawia ciągle na Tarasienkę, to spróbowałbym dogadać się co do Brady Kurtza. To zawodnik, który zdecydowanie da więcej niż Adamczak. Koniecznie tez trzeba wypożyczyć dwóch juniorów. Od razu telefon musi pójść do Grudziądza i Gorzowa. GKM nie potrzebuje 4 juniorów i spokojnie można Trzensioka lub Rujnera załatwić. Również w sobotę można dzwonić do Stali Gorzów i wypożyczyć Kamila Nowackiego. Do tej pory Zmora go nie puscił, bo Czerniawski był zawieszony. Czerniawski jednak już po piątkowym meczu z GKM-em będzie mógł wrócić do ścigania.

    Tylko wypożyczenie juniora, najlepiej dwóch i wzmocnienie seniorki - najlepiej kontraktując Kurtza daje szanse na utrzymanie. W przypadku nie dogadania Kurtza warto obserwować sytuację polskich seniorów: Baran, Szombierski ew. Łęgowik. Pewnie żadnego z nich się nie da załatwić na Kraków, ale po powrotach odpowiednio Jonssona i Balona i jeśli do tego czasu nie będą mieć 9 punktów z bonusami można ich wypożyczyć na 9 lipca. Szczególnie Karol Baran może mieć sporo do udowodnienia w Rzeszowie.

    Papa Gollob musi też zrozumieć, że stawianie na swoich zawodników, którzy nie prezentują odpowiedniego poziomu sportowego mija się z celem. Tak samo jeśli, najemnik jest lepszy i gwarantuje jakiś wynik, to trzeba na niego postawić.

    I jak Jaca chce stawiać uparcie (co jest głupotą) na parę Kudriaszow - Kułakow, to z punktu taktyki i prowadzenia meczu niech wystawia ich jako drugą parę, a nie pierwszą. A najlepiej to niech ich rozdzieli.

    Taki skład dawałby Wam jeszcze realną szanse na utrzymanie:

    1.Kurtz/Baran
    2.Ajtner-Gollob
    3.Kułakow
    4.Jędrzejewski
    5. Kudriaszow
    6. Trzensiok/Rujner
    7. Nowacki

    PS Tylko, czy Władek ze swoją ekipą pomyśli, że konieczne są REALNE wzmocnienia. Bo stawianie na tych zawodników, co obecnie są w kadrze, to niestety pewne 2 liga. Chyba, że Władek chce liczyć na nieszczęscie u rywali - kontuzje (odpukać), któregoś z braci Lampartów( najlepiej dwóch na raz). Inaczej szans na utrzymanie nie widzę.

  32. Powrót do góry    #792
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kurtz ma dostać drugą szansę za tydzień. Barana Czewa nie puści. Gdyby nie mieli zapasowego seniora to wobec kontuzji Jonssona musieliby jeździć z juniorem w podstawowym składzie. Szumina to samo. Wypadł Balon to śmiga. Mają drużyny w odwodzie seniora to go nie oddadzą. Może Cook pojedzie ale do tego długa droga nawet przy wolnym terminie....ale zobaczymy
    Jedyna szansa to juniorzy do wypożyczenia i to wszystko. Tylko szczerze wątpię na dostępność nawet juniora z Grudziądza. Niby mają czterech a szachują nimi w ustalaniu składu. Nowacki obecnie pewnie niewiele by dał. Może jakieś 2 punkty więcej na mecz, ale mogą one oczywiśćie zadecydować w wyrównanym meczu. Zapewne pojedziemy bez zmian. Uważałem, że jest szansa wygrać w Krakowie ale już sam nie wiem może za długo na słońcu byłem

    Ps. Przypomniałem sobie, że Trzensiok jest już gdzieś gościem(klubu nie pamiętam) a Rujner prawdopodobnie skończył z jazdą.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 12-06-2017 o 01:04

  33. Powrót do góry    #793
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Łotysze z jakichś przyczyn sprezentowali ten punkt i to nie wiem czy nie dosłownie. Pomijając kuriozalny przebieg meczu, to odstawienie i nagonka na Łogaczowa jest co najmniej dziwna. Owszem jest to jeździec bez głowy, ale akurat w sytuacji z Klindtem to nie wiem czy on w ogóle był do wykluczenia, a spotkał go hejt bezprecedensowej skali.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #794
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Jeśli chodzi o Nowackiego to z tego co słyszałem kilka dni temu to po powrocie Czerniawskiego (19 czerwca) zostanie wypożyczony do Polonii tyle że tej na P.

  35. Powrót do góry    #795
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kurtz ma dostać drugą szansę za tydzień. Barana Czewa nie puści. Gdyby nie mieli zapasowego seniora to wobec kontuzji Jonssona musieliby jeździć z juniorem w podstawowym składzie. Szumina to samo. Wypadł Balon to śmiga. Mają drużyny w odwodzie seniora to go nie oddadzą. Może Cook pojedzie ale do tego długa droga nawet przy wolnym terminie....ale zobaczymy
    Jedyna szansa to juniorzy do wypożyczenia i to wszystko. Tylko szczerze wątpię na dostępność nawet juniora z Grudziądza. Niby mają czterech a szachują nimi w ustalaniu składu. Nowacki obecnie pewnie niewiele by dał. Może jakieś 2 punkty więcej na mecz, ale mogą one oczywiśćie zadecydować w wyrównanym meczu. Zapewne pojedziemy bez zmian. Uważałem, że jest szansa wygrać w Krakowie ale już sam nie wiem może za długo na słońcu byłem

    Ps. Przypomniałem sobie, że Trzensiok jest już gdzieś gościem(klubu nie pamiętam) a Rujner prawdopodobnie skończył z jazdą.
    Jest jeszcze polski Timo Lahti do wzięcia.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #796
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Może tego Łogaczowa z Dauga, kogoś młodego z Leszna?
    Rzeszów ma nadzorowaną i jest pod kreską. Tam jest cienko.

  37. Powrót do góry    #797
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Wladek oszczedza 400 zl na podprowadzajacych a Wy tu o wzmocnienuach. Chyba ze chetni do jazdy doplaca bo inaczej slabo to widze. W drugiej lidze taniej a dotacja i tak juz przyklepana.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    młody_piernik (12-06-2017)

  39. Powrót do góry    #798
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Może tego Łogaczowa z Dauga, kogoś młodego z Leszna?
    Rzeszów ma nadzorowaną i jest pod kreską. Tam jest cienko.
    To po co kontaktuje takich fajnych grajków? Pieski ogrodnika?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #799
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Szymko to obraz czego?
    Znasz sam takich, którzy kontraktowali. Tylko płacili obiecankami. W Rzeszowie to po p. Półtorak norma.

  41. Powrót do góry    #800
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Łotysze z jakichś przyczyn sprezentowali ten punkt i to nie wiem czy nie dosłownie. Pomijając kuriozalny przebieg meczu, to odstawienie i nagonka na Łogaczowa jest co najmniej dziwna. Owszem jest to jeździec bez głowy, ale akurat w sytuacji z Klindtem to nie wiem czy on w ogóle był do wykluczenia, a spotkał go hejt bezprecedensowej skali.

    Nikt nam punktu nie sprezentował. Mocno się team napocił aby go wyrwać. W 15 biegu Siopek dopiero na 3 kółku wyszedł na prowadzenie po ogólnie szaleńczej jeździe a Wiktor do kreski bronił tej trzeciej pozycji. Trochę się Bogdanovs pogubił po trzech trójkach, ale po bezsensownym upadku gdzie wciągneły go baloty stracił motor a drugi już był nie spasowany. Ogólnie kilka mijanek dziś nasi pokazali, nawet młody Gollob. Dwóch łyknął w jednym bieg, wygranym na 5-1 Gdy idzie o Łogaczowa to Kokin już wcześniej na niego narzekał ale dawał mu szansę, ale przecież w Klindta to on wpadł jak by jechał z zamkniętymi oczami. Bezmózg totalny. Dobrze, że go sprowadzili na ziemie. Kontuzja Klindta( zerwane więzadło krzyżowe przednie, naderwane poboczne, uraz łękotki i chrząstki piszczela) Ogólnie do tego potrzebna jest operacja i około półroczna przerwa a on chce wrócić po 2 tygodniach a reperować się po sezonie. Wątpie aby dał radę z tym jeździć.

    Pewnie nie damy rady tej 7 pozycji utrzymać. Rzeszów odjedzie baraże, ale jakoś mam wątpliwość co do ich licencji. Możemy wygrać z Piłą przy dobrych wiatrach i wielkim szczęściu, ale z Tarnowem prawdopodobnie będą straszliwe baty. Wyjazd do Rzeszowa też pewnie plecy niezależnie od ich składu, ale zobaczymy co w Krakowie się urodzi.

  42. Powrót do góry    #801
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Rzeszów na mecz z nami będzie w pełnym i najlepszym składzie. Wątpię by odpuścili mecz u siebie z bezpośrednim rywalem o baraż.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  43. Powrót do góry    #802
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta

    Pewnie nie damy rady tej 7 pozycji utrzymać. Rzeszów odjedzie baraże, ale jakoś mam wątpliwość co do ich licencji.
    Jeżeli Rzeszów odjedzie baraże i nie dostanie licencji to wg regulaminu


    "4. Ustala się następująca kolejność uzupełnienia składu drużynowego DM I ligi w przypadku, gdy Licencji na kolejny sezon nie otrzyma klub startujący w DM I lidze w sezonie poprzednim:
    1. drużyna przegrana w barażu,
    2. drużyna, która spadła z DM I ligi,
    3. możliwość przyznania miejsca dowolnemu klubowi na zasadzie dzikiej kart"

    Czyli jedyną szansą na utrzymanie Polonii jest zajęcie 7 miejsca i wygranie barażu

  44. Powrót do góry    #803
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Rzeszów na mecz z nami będzie w pełnym i najlepszym składzie. Wątpię by odpuścili mecz u siebie z bezpośrednim rywalem o baraż.
    Aż się boję jaką spiskową teorię dziejów wysnuje wtedy nasz trener-prezes. "Wszystkie mecze odpuszczali, tylko na ten z nami się zmobilizowali, proszę samemu wyciągnąć wnioski!", czy coś podobnego. Cóż, musimy spróbować wygrać nie tylko w Rzeszowie ale i najlepiej w Krakowie...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    vicar (13-06-2017)

  46. Powrót do góry    #804
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Fajnie O. Gollob wciągnął w taśmę Jonassona
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #805
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Aż się boję jaką spiskową teorię dziejów wysnuje wtedy nasz trener-prezes. "Wszystkie mecze odpuszczali, tylko na ten z nami się zmobilizowali, proszę samemu wyciągnąć wnioski!", czy coś podobnego. Cóż, musimy spróbować wygrać nie tylko w Rzeszowie ale i najlepiej w Krakowie...
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...onie-bydgoszcz

    No i macie potwierdzenie, że cała Polska się uwzięła na tetryka

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pablosss za jego przydatny post!

    Mihalo (13-06-2017)

  49. Powrót do góry    #806
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Jeszcze jest cały czas drugi wariant taktyczny , że konkurencja do
    pozostania w 1 lidze nie da rady finansowo. Ze zdumieniem czytam, że
    niektórzy kibice w tym upatrują szanse Polonii.

  50. Powrót do góry    #807
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No nic, przed nami decydująca faza sezonu. Osobiście cienko widzę nasze szanse. O ile jesteśmy w stanie u siebie wygrać z Piłą, o tyle w Rzeszowie bonusa nie zdobędziemy, co już nas degraduje. Jakby do Krakowa jechał Cook, do tego ściągnięto by jakiegoś juniora (Nowacki? Lis? [choć on niby się rozmyślił z jazdy] Rujner?) to można by powalczyć, aczkolwiek nie wygramy tam. Do tego wydaje mi się, że rzeszowianie zgarną tam bonusa (mają aż 16 punktów zaliczki). A więc Stal na koniec sezonu do obecnych dwóch dorzuci 3 z nami i 1 w Krakowie, a my dorzucimy może 2 z Piła. Do tego oni mają jeszcze u siebie Loko. Pozostaje tylko modlić się o cud (jak pod koniec zeszłego sezonu )

    Wszystko fajnie Kartas, ale z tym podkładaniem świń przez BTŻ to już można by skończyć Nikt ich sobie nie podkłada tak perfekcyjnie jak Władek. No i nie róbmy cyrku z koszeniem trawy. Najlepiej zostawić haszcze po głowę i narzekać, że ludzie nie przychodzą. Fajnie, że są akcje z wolontariuszami, ale czemu nie są bardziej rozpropagowane? Przecież Mama siedzący w pierwszym rzędzie z Władkiem ma (miał?) układy z SF to można taką piękną laurkę marketingową napisać, że aż bania mała. Choćby akcja, o której pisał Semen czy wiele im podobnych. To naprawdę nic nie kosztuje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #808
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No nic, przed nami decydująca faza sezonu. Osobiście cienko widzę nasze szanse. O ile jesteśmy w stanie u siebie wygrać z Piłą, o tyle w Rzeszowie bonusa nie zdobędziemy, co już nas degraduje. Jakby do Krakowa jechał Cook, do tego ściągnięto by jakiegoś juniora (Nowacki? Lis? [choć on niby się rozmyślił z jazdy] Rujner?) to można by powalczyć, aczkolwiek nie wygramy tam. Do tego wydaje mi się, że rzeszowianie zgarną tam bonusa (mają aż 16 punktów zaliczki). A więc Stal na koniec sezonu do obecnych dwóch dorzuci 3 z nami i 1 w Krakowie, a my dorzucimy może 2 z Piła. Do tego oni mają jeszcze u siebie Loko. Pozostaje tylko modlić się o cud (jak pod koniec zeszłego sezonu )

    Wszystko fajnie Kartas, ale z tym podkładaniem świń przez BTŻ to już można by skończyć Nikt ich sobie nie podkłada tak perfekcyjnie jak Władek. No i nie róbmy cyrku z koszeniem trawy. Najlepiej zostawić haszcze po głowę i narzekać, że ludzie nie przychodzą. Fajnie, że są akcje z wolontariuszami, ale czemu nie są bardziej rozpropagowane? Przecież Mama siedzący w pierwszym rzędzie z Władkiem ma (miał?) układy z SF to można taką piękną laurkę marketingową napisać, że aż bania mała. Choćby akcja, o której pisał Semen czy wiele im podobnych. To naprawdę nic nie kosztuje.
    Akurat przywołany Mama to w mojej prywatnej opinii jeden z większych hipokrytów w temacie Polonii. Latami próbował wmawiać jak to nie jest sercem za klubem, żeby potem zabłysnąć artykułami zadającymi temu klubowi cios w plecy. Toteż nie liczyłbym na jego pozytywne wypociny na SF

    Ktoś wcześniej wspomniał, że kibice Polonii upatrują w finansach Rzeszowa naszej szansy na utrzymanie (a właściwie udział w barażu z II-ligowcem). Powiem tak - jako kibic byłbym temu przeciwny. Ale jako osoba decyzyjna w klubie nie miałbym skrupułów - na mecz do Rzeszy wysłałbym składa amatorski i przegrał tam 75:15, żeby się dojechali finansowo. Tak jak wspomniałem - z punktu widzenia kibica to byłoby negatywne zachowanie. Jeśli jednak byłbym odpowiedzialny za wynik klubu... "I regret nothing", byle zgodnie z regulaminem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  52. Powrót do góry    #809
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Tylko co potem z wizerunkiem klubu , budowaniem relacji z kibicami
    oraz sponsorami? W ogóle wiadomo jaka jest sytuacja finansowa
    Polonia , może jest pierwsza do " zdechnięcia" w tym sezonie?

  53. Powrót do góry    #810
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Tylko co potem z wizerunkiem klubu , budowaniem relacji z kibicami
    oraz sponsorami?
    A to może być gorzej niż jest teraz? Nie powiedziałbym, że klub w tej chwili ma jakiś wizerunek, relacje z kibicami i sponsorami
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 18 z 33 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •