Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Sedziowanie w UNBA !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sedziowanie w UNBA !!!

    Alamien-Gymnasion 51:53
    To co dzis sie dzialo na meczu Alamein-Gymnasion przechdzi ludzkie pojecie !! Na 1:30 przed koncem wygrywalismy 6 punktami, ale Mycha nie mogl pozwolic by "podopieczni" przegrali !! W III Kwarcie Makulec mial 4 faule (a oni grali w 5) ,ale Mycha udawal ,ze nie widzi ,jak "Mac" pod koszem ********** po rekach !! Mało tego ostatnia akcja meczu w wykonaniu Pobuty to szesciokrokowy dwutakt !!! 3 Zawdonikow Alameinu zostalo zawieszonych na podstawie : grozenia sedziom . Wojtek Stawicki zostal zawieszony ,poniewaz po meczu lawke rezerwowych postawil do gory nogami!! Sedziomie twierdza ,ze on chcial ich zaatakowac... Balon bogu ducha wienien tez nie zagra w nadchdzacej kolejce i oprocz niego Kulesza. A i jeszcze stawicki kopna pilke w sufit i zostal ukarany poniewaz mog wybic szybe !!!! Przecierz tam sa kratyNajsmieszniejsze jest to ,ze ci gracze mieli zagrac w III lidze z Passa ,ale "<Saku>" zawiesil ich na caly weekend. Jak Baby shaq zadecydowal. Siegam pamiecia i pamietam jak Rojek w meczu III ligi pobil Krysiaka ,mimo to mogl grac tego samego dnia w I lidze!! No coz w koncu Shaq gra w Passie, i oczekuje na zwyciestwo !!! ****ISZON ********** W DUPE ****** *****!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zwałą :P

    nie rpzejmuj się

    a tak swoją drogą to ci sędziowie w tej ldize muszą się nieźle was bać... no bo grozenie pokazywanie dupy rzucanie itp. to troche niebezpieczne. ale zwała niesmowita. MSUZE kiedyś to obejrzeć

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2001
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ****a łądny **** a ja za 20 minut mam mecz; a jak ****a pisąłem że nas mycha w zesżłym tygodniu wyruchał to co ........

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za nardzo sie nas boja ,wiec taki mecz sie nie powtorzy!! Gymnasion mistrza zdobywal zawsze jak mycha gwizdal . Ale w zeszlym roku to my bylismy mistrzami. Mycha nie gwizdal i wygralismy z nimi 30 i 15 punktami!! Cale szczescie ,ze Walker siedzial na lawce, bo Balon nie dorzucil w sedziego :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2001
    Postów
    849
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a u nas na meczu mycha jak zwykle dał nam technika ( Łysemu) ale baśka większe dżezy odkładal ( noo takich fauli nie gwizdał że aż mu powiedziałem grube słowo ) ; ląduje na mnie 3 gości , dostaje z łokcia w głowe i po ryju jeszcze a ten nic. Ja się go pytam czy nie było faulu a ten mi mówi że jakbym próbował rzucać to by gwizdnął ale że stałem w miejscu ( a trudno się rzuca gdy spada na ciebie 3 gości) to nie gwizdnął

    A wiesz lom dlaczego I liga płaci więcej niż III ??? Bo ci sędziowie (mycha itp) mają większe stawki !!!!!!!!!!! ( tak powiedział radzimski )


    Aha i Martan powiedział że sędziowie przez cały mecz pomagali wam :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wez nic nie mow o Martanie . Ten ********** konfident! W zeszlym roku z nami gral i kazdy mial go dosc! Wczoraj zachodywal sie jak panna kibicujac Gymnasionowi... I jeszcze Jak faulował Wojtek to martan powiedzial stolikowi ,ze faulowal Sebek i to byl 5 faul Sebka! A nawet sedzia zasygnalizowal faul wojtka! Sedziowali fatalnie zapytaj kogo innego (np. Daniela)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm" za taka stawke sedziujemy weekendowo" - jak to okresla mycha!! Wczoraj powiedzialem mu ,ze jest *********** pedalem, i malo mu nie ********lem : jak powiedzial :Makul nie sapadnie za 5 fauli ,bo mecz dla alameinu bedzie za latwy...chwd

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaaaa.
    Do Mychy to ja mam szczęście wyjątkowe. Gdzie nie zagram zawsze gwiżdże ten palant. W zeszłym sezonie sędziował w finale mistrzostw Uniwersytetu. Przegraliśmy dwoma punktami z.... drużyną Makulca.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moze wynajmieny platnego morderce? Sadze ,ze Bartek Z. moglby tego dokonac :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2001
    Postów
    420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co macie do sedziow swoj zawod traktuja bardzo profesjonalnie:):)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jasne ,widok mychy lezacego na materacu to potwierdza :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •