Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 290

Wątek: ===>STAL-RKM<=== 46-44 koniec walki o extra

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ===>STAL-RKM<=== 46-44 koniec walki o extra

    czyzby to był koniec walki o extralige dla Rybnika piszcie swoje opinie!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie,ale teraz bedzie bardzo trudno awansowac:(Jesli teraz nie wejda to bedzie chyba koniec zuzla w Rybniku.Jeszcze slowo o Węgrzyku:to co robi ten pajac w nie ktorych meczach wola o pomste do nieba!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mógłby ktoś podać kto ile zrobił. Skłamał bym gdybym
    nie powiedział, że START i FALUBAZ czekali na ten wynik
    z wywieszonymi jęzorami niczym hieny cmentarne;)
    Osobiście uważam, że ten wynik nic nie oznacza, ale
    poważnie komplikuje sytuację RKM-u.
    MISTRZ, MISTRZ, FALUBAZ!!!

    Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  4. Powrót do góry    #4
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eee, koniec to to nie jest, ale szanse spadly ostro. Jednak Karlssony to nie druzyna, sami nie wygraja. Trzeba otwarcie przyznac, ze z "wielkiej trojcy" RKM byl najslabszy na przestrzeni sezonu ligowego 2002. Kilka razy ostro sie slizneliscie i tylko dzieki Misconowi macie te 22 punkty.

    A mialo byc tak pieknie... Kwiaty, szklo, przemowienia w zakladach i wszystko na ch...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry za trzy wpisy ale jest dzisiaj takie przeciążenie,
    że kupe można zrobić

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje!

    Gratuluje drużynie z Rzeszowa! Żałuje, że nie oglądnąłem zawodów na żywo.
    Tą wygraną załatwiliście trzy rzeczy:
    1) zapewniliście sobie utrzymanie
    2) prawdopodobnie pogrążyliście RKM, bo w play offach dokonacie tego jeszcze raz,
    3) nie daliście, aby Opole zaoszczędziło sobie pieniążki na przyszły rok,(takie opinie były tu zgłaszane na forum oraz przez władze klubu-nie wiem jak tak można podchodzić do sportu i lekceważyć przeciwników).

    P.S. Zapraszam wszystkich kibiców Opola i Rybnika w przyszłym sezonie do Tarnowa!

    Pozdrawiam wszystkich!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewiarygodne! A jednak prawdziwe. To stawia RKM przed bardzo trudna sytuacja, bo nie liczcie ze w play-offach wygraciw u nas lub w Gnieznie ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem z meczu !!!!!!!!! To był prawdziwy horror, ale horror w pięknym stylu, nie mam słów... jestem taki szczęśliwy, że wreszcie Rzeszowski Jasol pokazał na co go stać, i że trzeba się z nim zawsze liczyć !!!!!! Nareszcie pojechał Bob i pojechał wspaniale !!!! A do tego to, że mogłem przybić mu "piątkę" na końcu zawodów to dla mnie wielki zaszczyt :)
    RZESZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    po dzisiejszym meczu nie będę mógł zasnąć,
    kocham żużel !!!
    po prostu kocham ten sport, taki mecz ogląda się raz na rok albo rzadziej ...
    Ekipa z Rybnika walczyła dzielnie, ale wygraliśmy zasłużenie, podziękowania dla nich i dla kibiców za tak piękny mecz i taką atmosferę !!! Nie być na takim meczu to grzech !

    szczęśliwy luziQ :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gniezno - Grudziądz

    Zna ktoś wynik Gniezna?
    Z góry dzięki za odp.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa wygląda tak:
    Awans z pierwszego miejsca to pratycznie już jest niemożliwy. Chyba tylko zwycięstwo w ZG lub Gnieźnie możę pomóc.
    Baraże to tylko wtedy gdy do końca niepodwinie wam się noga, ale któremuś z waszych przeciwników tak.
    WG wygląda to tak:
    10% szans na awans z 1miejsca
    30% w barażach
    60% 3 miejsce

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZOK!!! Mozna powiedziec ze Stal Rzeszow rzadzi i dzieli w I lidze ;-).

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie nie byc na takim meczu to grzech WIELKI !!! bravo bravo drużyna znad Wisłoka !!! wielkie podzikowania dla całej Rzeszowskiej druzyny ... szczególnie dla Boba, który pokazał swoją klasę ... serdecznie pozdawiam także kibiców z Rybnika którzy w tak licznym gronie przybyli na ten mecz ... Było to po prostu widowisko które zdarza sie raz na dwa lata albo i rzadziej !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcial bym zlozyc Szczere gratulacje dla druzyny z Rzeszowa ktora udowodinla swoja klase i nie odpuscila meczu do konca wielkie Brawa moim zdaniem karty rozdane zostala walka miedzy Zielona Gora a gnieznem zobaczymy ale sadze ze walkabedzie ciekawa i to nawet bardzo !!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rzadko pisze ale po przegranej w Rzeszowie musze napisac ze jestem rozczarowany postawa Wegrzyka w tym meczu jes to kolejne spotkanie (po Tarnowie i Zielonej Górze) w którym pojechał żenująco i to On jest moim zdaniem głównym winowajcą tej porażki

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Węgorz to nie Rekin...- co by nie gadać....

    Pięknie kolejny sezon, pełen nadzieji, w dupe... To co pokazała część Rybniczan (a szczególnie Węgorz) woła o pomste do nieba. Mam nadzieje że za ten występ będzie głłłoooośśśnnnnaaa nagroda (gwizdy)
    Ale mnie wku*****

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko jedno chciałem powiedzieć:
    Dzięki Węgrzyk za E-lige.(Zielona Góra, Tarnów, Gniezno no i Rzeszów)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze o podanie dokladnych zdobyczy pktowych

    BRAVO Rzeszow jak wiecie jestem z Zielonej ale sprawa awansu choc dla RKM sie skomplikowala jest jeszcze odlegla ( np kontuzje )

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze to co dzis zrobil Rzeszów to MISTRZOSTWO ŚWIATA brawo chlopaki :) Delikatnie ta wpadka RKM zdecydowanie moze zawazyc na wynik koncowy Napewno z tej porazki cieszy sie cała Zielona Góra jak równierz pyrusy z Gniezna tez papy maja zadowolone :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwizdy ,gwizdy i jeszcze raz gwizdy za to co zrobił w tym sezonie!!!!!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ludzie co za mecz, co za mecz !!!! Jeszcze do tej pory nie ochłonołem. Kurcze po 15 biegu to co sie działo na stadionie jest nie do opisani (nie moge mówić) :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZIEKUJEMY RZESZOW !!! DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    JASOL Rzeszów

    9. Rafał Trojanowski 5+1(0,2*,1,0,2)
    10. Rafał Wilk 8(2,3,0,0,3)
    11. Bohumil Brhel 12(1,3,3,3,2)
    12. Tomasz Rempała 8+1(3,1,1,1,2*)
    13. Piotr Winiarz 7(3,1,2,1,0)
    14. Paweł Miesiąc n.s
    15. Karol Baran 6+2(1,3,1*,0,1*)

    RKM Rybnik

    1. Mikael Karlsson 17(3,2,3,3,3,3)
    2. Konrad Ryszka 0(-,0,-,-,0)
    3. Mariusz Węgrzyk 4(2,0,0,-,2,w)
    4. Marek Szczyrba 0(0,-,-,-,-)
    5. Peter Karlsson 8+1(d,0,2,2*,3,1)
    6. Zbigniew Czerwiński 4(2,1,0,-,1)
    7. Rafał Szombierski 11+3(1,2,2*,1*,2*,3)
    5.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy !
    Tego meczu nie zapomnę nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie! Takich zawodów już dawno nie widziałem! Brak mi słów! To co się dzisiaj wydarzyło na Hetmańskiej przeszło ludzkie pojęcie! Wszyscy cieszyli się tak, jakby to stal conajmniej awansowała, albo została mistrzem Polski! Mam taką chrypę, że ledwo co mówię! To co oni dziś pokazali no.......... nie wiem co powiedzieć! Ta atmosfera na stadionie, ten doping, flagi, serpentyny, tuby, ochrona pilnująca rybnickich kiboli no i ten piękny mecz! Wszyscy pojechali dziś na 5 i zasłużyli na ogromne brawa! To wszystko można było zobaczyć dziś na Hetmańskiej! Wystarczyło tylko przyjść! Kto nie był, niech żałuje!!!!! Pozdrwiam wszystkich kibiców, zawodników i życzę sobie i innym więcej takich meczy! Tomek - kibic Jasolu!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mówiłem(w wątku START-RKM) 2 zawodnikami, i to jeszcze obcokrajowcami nigdy w życiu poważnego meczu nie wygracie i liczyłem że Rzeszów obnaży to i tak się stało. Tym bardziej że jedno ogniwo (czyt. Peter Karlsson) dał dzisiaj trochę ciała. Zastąpił po części jego dorobek punktowy Szombierski, ale w sumie wystarczyło to na 44 pkt. Wiecie także kibice z Rybnika, czemu po części ( w wątku "Kto powinien jechać w Chorzowie)nie byłem za tym, aby Węgrzyk nie dostał dzikiej karty, dzisiaj pokazał czemu na nią nie zasługuję.
    Pozdrowienia i ekstraklasa za rok może Wasza.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Mysle ze to nie jest koniec walki o ekstralige ale bedzie teraz duzo duzo trudniej. Przegrana w tym meczu to wynik beznadziejnej postawy Wegrzyka i slabszej jazdy starszego Karlssona. Bo w 0 pkt Ryszki i Szczyrby chyba nikt przed meczem nie watpil :) Podobno swietnie jezdzil Szombierski - to chyba najwiekszy plus tego spotkania. Mikael wiadomo :) Z dobrej strony jako strateg pokazal sie takze Grabowski bo to sztuka jezdzac w 2,5 zawodnika do ostatniego biegu utrzymywac wynik na styku. Czerwinski niby slabo ale przynajmniej walczyl. Natomiast postawa Wegrzyka to dramat - po raz kolejny w waznym meczu nasz capitano nawalil na calej linii. Ja tam niewierze w zadne sprzedane mecze itd, a nawet troche mu wspolczuje - na chacie kibole chcieli go utopic w Nacynie :) Jedno jest pewne w tym sezonie ten zawodnik nie zasluguje na kase ktora zarabia.
    RKM sprawil wielki prezent Zielonej Gorze i Gnieznu, a takze ogromny zawod swoim kibicom ktorzy jak slyszalem licznie wybrali sie do Rzeszowa. Wspolczuje im - taki kawal drogi i taka porazka ... Najbardziej wkurza mnie fakt ze nasi wiedzieli jaka jest stawka tego spotkania - wiedzieli i przegrali...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulację dla Rzeszowa za walkę do końca. Węgrzyk zawodzi i Rybnik nie wchodzi. To zdanie jeszcze za szybko mówić, ale niewątpliwie po tej porażce zespół z Rybnika będzie w sytuacji naprawdę trudnej, ale wciąż nie beznadziejnej. Powiem szczerzę, że więcej szans dawałem Rybnikowi, ale Stal pokazała, że odpuszczać nie zamierza. Teraz czekam z niecierpliwością na play-off.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz będzie bardzo ciężko odrobić stracone punkty .w rybniku zacznie się teraz nerwówka wytykanie błędów sponsorzy będą mniej chojni ale jeszcze nie wszystko stracone

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    bardzo liczylem na rkm ze uda im sie awansowac do ex-ligi jednak chyba tak nie bedzie.mam jednak jeszcze cicha nadzieje ze rkm jakos tam awansuje do ex ligi ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratuluje drużynie rzeszowskiej,ale co my mozemy zrobić mając lidera który zdobywa 4 punkty!!!odechciewa mi się wszystkiego!Wegorz w GP ha!ha!ha!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w następnym meczu z ZKŻ powinien siedziec na ławie on z siebie pośmiewisko robi
    Chyba napisze na fladze Węgrzyk zawodzi Rybnik nie wchodzi:) i wywiesze ją na stadionie

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Coż dzięki za gratulacje, co moge powiedzieć aby was (Rybniczanie) pocieszyć, już wiem postaramy się debrać punkty Zielonej Górze i Startowi ;)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj wrocilem z wegier i ledwo co zdarzylem na mecz. atmsfera byla super, ok 8-9 tys ludzi na stadionie i wspaniala feta po meczu :) takiego czegos nawet sami zawodnicy nie pamietali, narazie rece mi sie placza, musze sie rozpakowac moze pozniej cos napisze :)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Pozwole sobie na ocene zawodników obydwu drużyn:
    Zaczne od gości RKM Rybnik:
    M. Karlsson - Praktycznie po za zasięgiem, motory "rakiety", starty "atomowe".
    K.Ryszka - Jazda poprawna, za kilka lat będziecie z niego mieli pożytek.
    M.Węgrzyk - Tragedia, tak jednym słowem można ocenc jego jazde. Sytuacje w 13 biegu opisze jak oglądne powtórke w TV.
    Marek Szczyrba - Odjechał jeden bieg, i tyle.
    Peter Karlsson - Forma iście kameleonwa. W dwóch pierwszych biegach słabo by w trzech następnych pojechać świetnie, no a na szczęście (dla Stali) w ostatnim starcie zamknięty przez Brhela.
    Zbigniew Czerwiński - Zadziorny, miał szybki sprzęt ale czegoś brakło.
    Rafał Szombierski - Po Mikaelu najlepszy zawodnik RKM-u, szybkie motory i szybkie starty.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Dzisiaj wrocilem z wegier i ledwo co zdarzylem na mecz. atmsfera byla super, ok 8-9 tys ludzi na stadionie i wspaniala feta po meczu :) takiego czegos nawet sami zawodnicy nie pamietali, narazie rece mi sie placza, musze sie rozpakowac moze pozniej cos napisze :)
    Myślałem ze cie nie bedzie, ale mecz ;), no i mamy pierwszą czwórke, mam nadzieje że twoje wyliczenia co do frekwencji się sprawdzą ;) Miałeś racje zwracam honor, lepsza pierwsz czwórka :)

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    R.Trojanowski - Straszniesłaby sprzęt, to że w w 6 biegu przwiózł z Wilkiem Karlsona na 5:1 to cud.
    Rafał Wilk - Dobry mecz w jego wykonaniu co prawda dobre starty przeplatał słabymi, ale wybaczam wszystko po tym co zrobił w biegu 14 (Myślałem że sie nie zmieści między bandą, a Rempałą. Uff ale sie jednak zmieścił)
    Bohumil Brhal - Poczciwy "stary" Bob po za pierwszym biegiem, startował świetnie i to dzięki niemu nie było remisu :)
    Tomasz Rempała - Jak Wilk z ta samą płętą. :)
    Piotr Winiarz - "Siwy" zadziorny jak zwykle, ale dziś zewnętrzna nie była tak szybka, wyrobiła sie dopiero pod koniec.
    Karol Baran - Co my bez niego (jako młodzieżowca) zrobimy w przyszłym sezonie. :)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie dzielcie skory na niedzwiedziu, jeszcze nie wszystko jest wiadome. Rybnik przegral dzis mecz, ale czy w play-offach druzyny z Zielonej i "mojego" Gniezna nie jada tez do Rzeszowa? No wlasnie trzeba na Stal uwazac. Rzeszow pokonujac dzis RKM udowodnil, ze jest druzyna walczaca do konca i kto wie ile jeszcze niespodzianek moze sprawic w tym sezonie. Gratuluje STALI wygranego meczu i START-owi pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Węgrzyk pokazał się dziś z bardzo dobrej strony oczywiscie dla Falubazu i Startu :) oby tak dalej Mario to podczas chorzowskiej GP napewno bedziesz lsnil hahahahaha DZIĘKUJEMY RZESZÓW !!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz którego byłem dzisiaj świadkiem na długo zostanie mi w pamięci, gdyż takich meczy pełnych dramaturgi w Rzeszowie można oglądnąc żadko. Atmosfera podczas meczu wspaniała, a po meczu jeszcze wspanialsza, tak w Rzeszowie dawno nie było, żeby kibice po meczu pozostali na trybunach żegnając oklaskami aktorów wspaniałego widowiska, przypomniały mi się czasy jak stal jeździła w 1 Lidze (Dziś E-Liga). Cały zespół z Rzeszowa zaprezentował się równo i to było głównie zasługą wspaniałej wygranej jedynie 2 punktami.

    Pozdrowienia dla Ramelowa, z którym to miałem przyjemność oglądać ten mecz :)
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gregg ja mu wcale nie współczuje zarabia taką kase że powinien jezdzić jak zawodowiec a nie jak pierwszy lepszy amator jeżeli sponsorz odwrócą sie od RKMu to będzie to jego wina


  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do rybniczan

    jakieś tydzień temu któryś z was napisał że jak nasz klub przegrał w gnieznie to jak spiker na stadionie ogłosził wynik to cały stadion oszalał u nas jak jasol prowadził10:8 to szaleli z radosci

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początku chciałbym złożyc gratulacje Rzeszowskiej ekipie , która udowodniła ,że trzeba się z nią liczyc.
    Teraz mam kilka słów do zalamanych kibiców RKM-u:Nie martwcie się !To jeszcze nie koniec !I ZKŻ i Start może przegrac w play-off w Rzeszowie a wy możecie tam wtgrac !Kto mówi ,że musicie przegrac w Zielonej Górze i Gnieźnie ?Nie ma co marudzic , trzeba walczyc !Po tym poznaje się drużynę z charakterem , a nie wątpie ,że RKM jest taką drużyną .

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stilonek z takim krajowym liderem jak węgrzyk nie mamy szans

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Głowy do góry , nie wszystko stracone!

    Myslę,że Rzeszów pojechał na 102 % mocy , po to by miec spokojny byt ligowy .Teraz juz spokojnie dojada do końca sezonu , na luzie . Po co robić długi i ściągac Brhela na play-offy, który wspaniale wywiązał się ze swoich zadań dziś. A Rybnik juz w spotkaniu z ZKZ pokazał ,że ma znizke formy .Stało sie ale do góry głowy RKM , jeszcze walka przed wami . Mi akurat zależy na tym ,żeby RKM awansował , nie ukrywam ,że Gniezno powinno za to co wygadują o transferach i pewnej e-lidze zostac pokarane .Jak ? Wszyscy wiedza jak...Dlatego znów w kalkulacjach wychodzi na ZKZ , są powody do radości dla wszystkich Falubazowców , ale wszystko co najlepsze dopiero przed nami .Spoko i głowy do góry , wiem jak wam zależy TAKE CARE!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardzej zawiodl mnie mariusz, jak na takiego zawodnika 4 pkt to za malo, peter tez mogl przywiezc 2 oczka wiecej. w tak nie rownym skladzie ciezko bedzie walczyc o extralige ale nie wszystko stracone, zuzel to sport w ktorym nie ma pewniakow a dzisiaj udowodnil to jasol

    pozdrowienia dla fanow czarnego spotu

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •