Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 68

Wątek: Koniec marzeń Golloba

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koniec marzeń Golloba

    Przestańcie się łudzić,że Tomek zdobędzie mistrzostwo świata.Z takim sprzętem jakim dysponuje można się ścigać,ale w lidze polskiej...Chciałbym,aby złoty medal był jego,ale on na to zaszczytne miejsce nie zasługuje...
    Szkoda...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomek

    Niestety... potwierdza sie opinia... Tomek Gollob NIGDY nie bedzie MISTRZEM ŚWIATA !!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby nie defekt zawodnika (chyba Jonssona) to Gollob odpadł by z tórnieju już szybciej. Z jazdą przy bandzie nie objedzie zawodników z szybszym sprzętem. Choć akcje Tomasza Golloba znacząco spadły to życzę mu jak najlepiej.

    pozdrówka:)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak jak myslalem ryan_torun ty jestes leprzy niz kaschpirowski!!! gratuluje!!!JASNOWIDZTWO PRZYSZLOSCIA POLSKICH OBYWATELI !!! NAWET LEPIEJ LEKARSTWEM NA BEZROBOCIE!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety zaden z zawodnikow nie mial defektow jadac przed Tomkiem trzeba uwaznie ogladac zawody dziecko drogie a nie gadac glupoty

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie skreślam Tomka,dla mnie jest super *****istym zawodnikiem.Chociaż Praga,to jego żywioł...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szansę na tytuł mistrza Gollob musi znów odłożyć na przyszły rok. Z tym co jednak ostatnio prezentuje Pan Tomasz mam coraz mniej nadzieji, że kiedykolwiek uda mu się jeszcze zostać mistrzem. W tym roku musi się skupić aby zdobył chociaż brąz, co też wydaje się być poza zasięgiem.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To już jest koniec... w tym sezonie. Racja. Gdyby miał szybsze motory heh... Pozostaje mi poczekać do przyszłego sezonu na polskiego Mistrza Świata. Życzę Tomkowi jak najlepiej, ciągle jeszcze w niego wierzę ale ta wiara jakby z roku na rok coraz mniejsza.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda tylko ze tak daleko zaszedl. I sie meczyl, lepiej jak by tam Walasek przeszedl moze by cos pojechal!

    A Gollob nigdy nie bedzie mistrzem, chyba ze se motory od Sullivana kupi albo tunnera Rickiego :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie ze wszystkimi co mnie uprzedzili i tez mowe ze gollob nie ma szans na mistrzostwo swiata, bo bedzie nim RYAN SULLIVAN.
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co sie dzieje z Tomkiem ale ja osobiscie coraz mniej wierze w jego tryumf w gp.Ciesze sie ,ze Cegielski coraz lepiej sobie radzi i jezeli poprawi starty to moze byc grozny dla najlepszych.
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak sadzilem przed sezonem Gollob to juz nie ten czlowiek co przed 2-3 laty.
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... a miałem dzisiaj tam być. Najbardziej dzisiaj śmieszyli mnie panowie z Radio PiK, którzy cały czas próbowali na siłę wmówić słuchaczom, że wszystkiemu winien jest sprzęt, a gdyby nie umiejętności Tomasza to on by dawno odpadł. Ile w końcu można słuchać tego, że to sprzęt? 1 turniej...2. To już chyba nie sprzęt tylko umiejętności, bo nie wierzę, że taki Lukas Dryml, który pykał dzisiaj Tomka jak nowicjusza ma bogatsze zaplecze sprzętowe. Tomek już chyba wygasa...?

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym Gp pozostaje chyba tylko smutek - szanse Tomka na jakiś medal znacznie spadły , szkoda :(

    Ale co tam za rok też będzie sezon i GP :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze jedno...
    Nie chcę mi się zakładać nowego tematu,ale komentarz pana W.Golloba w CANAL+ pozostawiał wiele do życzenia i był bardzo stonniczy.W biegu ,którym jechał jego syn tuż za Sebastianem Ułamkiem,na stwierdzenie,że jest bardzo źle nie chciało mi się oglądać dalej tej transmisji.Przypominam,że Seba jechał na drugiej,punktowanej dalej pozycji.Czy pan Władek widzi tylko dobro swego syna?.....

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś dizwnego stało się z Tomkiem, jakaś taka niemoc.
    Powinien sobie zatrudnić tunnera do swoich motocykli,
    wtedy byłby skupiony tylko na jeździe, a nie na majstrowaniu przy motorach.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piekarz

    Nie denerwuj sie Władziem bo nie warto. Do niego trzeba sie przyzwyczic. TO ze widzi tylko swojego synka to normalka.
    Gdy ten przegra bieg to papa nic nie mówi!!! CISZA jak by ktos umarł.
    A gdy Gollob wygra to mógłby gadać godzinami jak to pieknie Tomuś pojechał.
    Była juz o nim dyskujsa ale było to samo jak jest z Gollobem.Ci wiekszosc która lubi Golloba nie widzi co wyprawia papa.
    A najlepsze to jest jak władek gada i tych cieciwach i promieniach!! o to on jakis magister ??? Przeciez to nie pasuje do zuzla!!!
    Sam siebie osmiesza mówią w czasie poprzednich Gp ze teamy nic nie wnoszą ze to jest głupia rzecz. A oto wczoraj całe GP chrzanił ze Polska ma team (oczywiscie Gollob i Walasek)
    Nowięc jak to wkoncu jest ??????
    Poogladzasz go wiecej razy to sie przyzwyczisz. Poprostu bez niego było by nudniej !:):):):):)
    Trzeba sie z kogos pośmiać :P:P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze he he he
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek zatrzymał się na pewnym poziomie i chyba już wyżej nie zajdzie. Przypominał mi reprezentację Polski na MŚ, jest fizyczny i ma umiumiejętności, niestety nie jest rozwojowy, a to podstawa sukcesu, z turnieju na turniej musi być lepszy, żeby osiągnąć sukces. On jest constans.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek moim zdaniem ani w tym ani w przyszłym sezonie niewywalczy mistrza świata, chyba że da komuś popracować nad sprzętem a nie sam dłubie. Najbardziej utalentowanym zawodnikiem jest obecnie Krzystof Cegielski i kiedy dostanie lepszy sprzęt to będzie w stanie wygrać z najlepszymi tak więc ja stawiam że przyszły sezon będzie udany dla cegły i życze mu tego. Gollob sie starzeje i długo pewnie już niepojeździ, a Cegła to młody zawodnik, który posiada wielkie umiejętności i ambicje brakuje tylko dobrze przygotowanych motocykli, ale to jest do zrobienia.
    Pozdrówka for @ll

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarz,Karina Cię zabije za taki temat...:)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skoromnym zdaniem Tomasz Gollob niech sie nie ludzi gdyz swoje najlepsze lata w GP ma juz za soba :)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Masz rację Owiec muszę zastanowić się nad tym programem dla Piekary.!!!Nierozumiem Twoich bóli co do Władka chyba normalne że jak Tomek jedzie żle to jest dla nas i dla niego żle.W końcu to jego syn.Co do teamów już to przerabialiśmy Władek twierdzi że nie wniosą nic te teamy mieszane jakie są ,a co innego polskie teamy.Weżcie najpierw dobrze posłuchajcie a potem się wypowiadajcie.A co do Walaska i Golloba mam nadal nadzieję że będzie to nareszcie oficjalny team , przecież od Hamar już tyle minęło.
    Myślę że to już nie jest sprawa motorów ,naprawdę od lat obserwuję jazdę Golloba i zauważyłam że nie jezdzi już tak samo jak przed wypadkiem w złotym kasku z niego jakby uszło powietrze , kiedyś nie było dla niego straconej pozycji , walczył do końca , teraz jakoś tak jeżdzi bezbarwnie. Jest jakiś zniechęcony...nie wiem takie są moje odczucia.Mam nadzieję że Tomek wróci jeszcze,ten dawny Tomek....
    Piekarz tak mi przykro ale Twój uśmiechnięty to nic nie osiągnął jeszcze i już nie osiągnie to nie ten poziom!!!
    A co do Cegły nie ma co się podniecać, co wy gadacie jakie lepiej z turnieju na turniej?Przecież jak tylko dojdzie do biegu z zawodnikami z wyższej półki tego pana już nie ma.Może i podniesie swój poziom jazdy trochę , ale nie jest on talentem na mairę Golloba i już nim nie będzie to całkiem inny rodzaj zawodnika.Piekarz będę miała chociaż tą satysfakcję że Gollob był blisko bardzo blisko złota , że zdobywał madale, Tobie uśmiechnięty tej satysfakcji nigdy nie zapewni bo jest za cieńki i żadne motory mu nie pomogą!Lepiej przez tydzień mnie unikaj.Nara.Tak na marginesie jeszcze chciałam przypomnieć że pełnoprawnym zawodnikiem GP z Polski jest jeden jedyny Tomek reszta jestem pewna gdyby nie te Teamy i nasi kibice mogliby nadal marzyć o tym turnieju!
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Droga Sprinterko

    Jesli Tomus bedzie dalej tak jezdzil to moze sie nie zalapac na pierwsza 8 i tego mu zycze za niesportowe zachowanie i caloksztalt

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob w izolacji

    Poniedziałek, 22 lipca 2002r.

    PRAGA - Nie chcę wam ułatwiać pracy i mówić, co jest przyczyną moich wolnych motorów. Ale to przecież widać, że światowa czołówka nie dopuszcza mnie do najnowszych technicznych rozwiązań - powiedział nam Tomasz Gollob po sobotniej Grand Prix Czech, w której był dopiero dziewiąty.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Hmm, pozwolcie ze przytocze kilka cytatow :
    1 z radia pik "Tomek jest świetnym zawodnikiem, ale nie jest świetnym mechanikiem" Otóż to Czas coś z tym zrobić
    2.Tygodnik żużlowy to długi artykuł
    Trudności Tomka co do troów czasowych powstają z zupelnie innej przyczyny niż to że budowane są one tuż orzed gp i zaraz rozmontowywane. Te pochylenia na łukach które sprawiają problemy tomkowi ponieważ przez wiele lar startów wiele się nauczyl, uksztaltowal swoj specyficzny stl jazdy "po duzej". nie jest to najlpesyz sposob pokonywania toru, choc czasem jedyny. wymaga specyficznego przygotowania motocykla, sprawia trudnosci gdy trzeba pojechac po kredzie, a wiec mniejszym obwodem, a wreszcie co chyba najwazniejsze nie pozostawia zadnej rezerwy miejsca bo dalej jest plot. I tak doszliszmy do przyczyn niecheci Tomka do czasowych torow. Nie maja one pochylen na lukach. tak wiec przy jezdzie na luku sila odsordkowa dazaca do wyniesienia zawodnika na zewnatrz jest wieksza, przyczepnosc zostaje zerwana wczesniej, wczesniej wiec wystepuje islizg niekontrolowany. A tym mlodszym zawodnikom bylo wsyztsko jedne bo jeszcze nie maja tak uksztaltowanego stylu jazdy...
    Nie wiem jak to naprawde jest.
    Ale co do Tomka
    Myślę, że nie powinien wsyztskim się sam zajmować.
    Jazda na torze motocykle
    Inne biegi rywale
    przecierz nikt tego nie dokona, i on z tyloma zajeciami jest 4 w klasyfikacji, a jakby tylko jezdzil to moglby byc bez problemu 1 !!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Droga Sprinterko!

    Nie chce mi sie duzo rozpisywac powiem tylko tak i przemysl to Sobie!

    Mowisz ze Cegla jak dochodzi do wyzszych polek to i tak odpada, zobacz gdzie ten twoj Gollob doszedl?
    Do wyzszej polki i odpadl jak byle dziecko na hulajnodze!

    Przemysl to!

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jest mi przykro.....

    Już kiedyś napisałem- Tomek nie wyciąga wniosków z przegranych...Kto oglądał GP ten widział że jazda na "rowerze" po torze sukcesu nie przyniesie...Już po pierwszym biegu zauważyć można było że to nie ten sprzęt (Zauważyli to także siedzący w studio Canalu-Dobrucki i Kowalik).

    Jeżeli chodzi o umiejętności (te zawodnicze-nie mechanika:))- to potwierdził w XII biegu że z tym nie ma najmniejszych problemów-jest najlepszy...

    Już mnie to powoli wq**ia: życze mu jak najlepiej ale MUSI GOŚĆ ZROZUMIEC ZE SUKCES WYMAGA POŚWIĘCEŃ-chodzi na pewno o kase...którą niewątpliwie ma, a której chyba mu szkoda...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie Gollob juz nie bedzie mistrzem swiata. Ale nie ciesze sie z tego powodu, gdyz bardzo chcialbym, zeby nim zostal. Juz w zeszlym sezonie powiedzialem, ze jak nie zdabedzie MS to juz nigdy. Dalem mu jednak szanse i cigle wierzylem, ze wkoncu zostanie tym upragnionym i oczekiwanym przez wielu kibicow MS. Niestety niesadze, zebu juz cos osiagnal. Jezli w tym roku stanie na pudle to bedzie tak bardzo satysfakcjonujace w poruwnaniu do jego osiagow w GP. Miejmy nadzieje, ze znajdzie sie w krotkim czasie nastepca Tomasza, ktory wreszcie zdobedzie tytul MS dla Polski. Nijako taka nadzieje jest Cegielski. Zobaczymy co pokaze co pokaze w nastepnym sezonie w GP. A zachowan Gollobow nie chce mnie sie komentowac, wiem ze pozoawiaja one wiele do zyczenia. Troche przykro, no ale trudno. Wazne, iz mozemy sie poszczycic narazie chociaz takim zawodnikiem na GP.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rafal

    Gratuluję bardzo oryginalnej i rozbudowanej wypowiedzi !


    Co do występu Tomka w Pradze to pozostał niestety tylko smutek . Nawet nie żal , ale właśnie smutek. Kolejny raz to nie będzie rok , w którym Tomek będzie mistrzem świata. Muszę się zgodzić z niektórymi przedmówcami a zwłaszcza ze sprinterką , że on jedździ teraz inaczej. Brakuje czasami tej pasji w jeździe , tej walki do końca.Być może wynika to z tego , że Tomek uśiwadomił sobie , że sprzęt któym dysponuje do walki o 1 miejsce nie wystarczy. Mój smutek wynika z tego , że coraz trudniej przekonywać mi siebie samego , że w przyszłym roku to już na pewno Tomek będzie mistrzem (co roku tak sobie nadziejam). Jestem i będę kibicem Tomka , ale powoli przestaję wierzyć w to , że on zmieni swoje podejście do udziału w GP. Ten sezon dobitnie pokazuje , że ta metoda sie nie sprawdza. Naprawdę nie można wszystkiego robić samemu. Mój smutek pogłębia się po przeczytaniu wywiadu z Tomkiem z dzisiejszej Gazety Wyborczej. Wynika z niego , że Tomek nie widzi problemu w słabszym przygotowaniu swoich motorów, ale będzie szukał jakiejś "wunderwaffe", któa pozwoli mu na zwycięstwa. Niestety powoli staje się oczywiste , że jego wiedza i umiejętności dotyczące przygotowania motocykla osiągneły już maximum.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co Gollob pokazal to katastrofa!!Już w pwierszwym swoim biegu nie mogl wytrzymac(chyba psychicznie) i jaby bylo jeszcze jedno okrazenie to napewno dojechalby 3 lub 4.On popelnial blad za bledem.Pozniej zaczal sie rozkrecac ale to nie to.Slabe maszyny,zdenerwowanie przed startem i oczywiscie wielkie problemy rodzinne=dołek.On jeździł jak junior,a w decydujacym biegu przegral na zyczenie.Jak taki zawodnik jak on mogl to przegrac po wygranym starcie!!Dzisiejszy tomek bardzo rozni sie od dawnego.Kiedys atakowal do konca a co najwazniejsze skutecznie,nigdy nie odpuszczal.Ale nie mozna mowic ze on sie konczy,kazdy zawodnik ma zalamania w formie-nie ma takiego zawodnik ktory zawsze by swietnie jeździl.Jezeli przyczyna jego slabszych wystepow jest TYLKO sprzet to pol biedy.Nie po to jechalam tyle km zeby ogladac taka jazde na to nie mozna bylo patrzec.Kiedys w lidze on zawsze wygrywal starty i mial 30m przewagi,byl bezkonkurencyjny a teraz? co on wyrabial we Wroclawiu...Mam nadzieje ze on w koncu wroci do swojejwspanialej formy i zdobedzie w koncu ten upragniony przez wszystkich zloty medal(napewno nie w tym roku).W tym sezonie bedzie mial najwyzej braz ale ma bardzo male szanse.
    Ale trzeba miec nadzieje i nie czekam na zastepce Golloba bo bym sie nie doczekala.

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na prawde zal mi Tomka. Zawsze go cenilem za to czego dokonal dla polskiego zuzla. Pamietam jego zwyciestwo w pierwszym GP w 95 roku we Wroclawiu i od tamtego czasu rozbudzil w nas nadzieje na mistrzostwo. Szkoda ze przez 7 lat mu sie to nie udaje, chociaz moim zdaniem to najlepszy zawodnik na swiecie jesli chodzi o wyszkolenie techniczne.
    No coz pozostaje tylko czekac do nastepnego roku , a moze...
    bo w tym pozostala juz walka o braz co i tak by bylo sukcesem.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tomasz Gollob ma problem chyba sam ze sobą.Bez watpienia ma trudny charakter, a to mu w tym przeszkadza.Nie potrafi dopuścić do siebie kogoś z zewnątrz, jakiegoś zagranicznego tunera,który mógłby mu pomóc w kłopotach sprzętowych.Sam coś kombinuję i niewiele z tego wychodzi.Bez wątpienia jest to,że jest zawodnikiem światowej klasy a jego szarżę nie raz przyprawiają o zawrót głowy.Jednak często zdarza się,że nie potrafi on zachować pozycji po wygranym starcie,tylko wyjeżdża gdzieś na orbitę i wszyscy go wyprzedzają przy krawężniku.Wiem,że to jest jego styl jazdy. Tylko czy on nie rozumie,że nie w każdych warunkach i nie na wszystkich torach da się tak jechać? W Grand Prix przecież już nie raz przegrał w tak głupi sposób.
    Pozdro!!!
    Wyznawca Falubazu


  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ogladalem wywiad z tomkiem i powiedzial ze on nikomu nie ufa powiedzial ze tuner powinien z nim mieszkac zeby byl caly czas z nim a riki tak wlasnie ma ale jaki z nim wytrzyma jak on poprawia po nim tez bym sie wk....wil i ze w polsce nie ma dobrych mechanikow ja mysle ze sa ale nikt z nim nie chce pracowac bo to trudny facet

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Trudny charakter

    Byłem w Pradze i widziałem, jak Tomek pokazuje środkowy palec Cegielskiemu. W tym momencie przypomniały mi się pewne sytuacje: szpryca w Rickardssona, rzucanie wyzwiskami w stosunku do Wojaczka po sławetnej taśmie, rzucanie motocyklem po przegranym biegu z Sullivanem. Tomek stracił całą moją sympatię.Facet nie ma niestety charakteru i puszczają mu nerwy w najważniejszych momentach. Od pięciu lat jeżdżę na Grand Prix Pragi, ale już w tej chwili nie kibicuję Tomkowi Gollobi. Poza tym takie biegi, jak ten który przegrał z Rickardssonem i Lukasem Drymlem, gdzie po pewnie wygranym starcie zostawił miejsce przy krwawężniku swoim rywalom nie powinien sie zdarzać zawodnikowi tej klasy. Bieg przegrany po ewidentym błędzie Tomka, a po biegu na Lukasa Drymla posypały się plastikowe butelki z napojami. Polscy "kibice" po prostu wstyd. Jest mi to przykro powiedzieć, ale ten facet traci powoli klasę i nie zostanie już nigdy mistrzem świata.
    Pozdrawiam Jasinek

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    T.Gollob stracil w moich oczach

    To ostatnie GP pokazalo jaki Pan Tomek jest malo odporny na stres i jak latwo daje sie wyprowadzic "z rownowagi", a przy tym zachowuje sie malo kultularnie. Nieladnie Panie Gollob...


    POZDRO

    CINEK

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    greg hancock jemu kibicowalem golobowi tez ale do momentu jak poleciala fakowka w strone cegly

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakieś dziwne opowieści Golloba o tym że nie jest dopuszczany do nowinek technicznych to tylko następne głupie usprawiedliwianie się.
    W dzisiejszym świecie komercji nie wyobrażam sobie żeby ktoś nie chciał sprzedać tego co ma na sprzedaż, wszystko jest tylko kwestią ceny, a nie można osiągnąć wyniku jeśli nie wyda się trochę groszą. Gosia- Samosia to nie jest dobry sposób na sukces.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Siergieju drogi
    Tylko że Gollob jest pełnoprawnym zawodnikiem GP, a po drugie jest już medalistą IMŚ,i multimedalistą w polsce.Medale zaczął zdobywać w Polsce już za juniora.Teraz kariera Tomka pomału dobiega końca , ale zrobił swoje nawet b.dużo , natomiast Cegła ma 23 lata i marne osiągnięcia choćby u nas.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednym słowem....KASZANAAAAAA!!!!!!!!
    A zgrywa wielką gwiazdę! żenada

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprintereczko

    to nie zmienia faktu ze zachowuje sie jak burak

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie jemu jednemu się to zdarza.
    Duży wpływ na to ma presja jaka na nim ciąży, bo przecież mimo to że polaków w GP jest więcej to i tak wszystkie oczy skierowane są na niego i tak jego jazda poddana jest krytyce co by nie zrobił.Mogą mu puszczać nerwy co ostatnio jest widoczne, widać że nie może sobie z czymś poradzić.Jest mi naprawdę przykro że Tomek nie panuje ostatnio nad emocjami.Staram się go jednak zrozumieć.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mama!Ja też zawsze bede za Tomkiem,bo to najlepszy polski zawodnik i trzeba być z nim na dobre i na złe.Ja zawsze jestem za Tomaszem i będę zawsze.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dzięki synek za wsparcie.Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gregwts ma racje!
    choc by zwiedzil /Gollob/ wszystkie Swiata kraje,
    Sloma z butow mu wystaje!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •