Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Zmiany w TVP

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiany w TVP

    Nowym szefem redakcji sportowej TVP zostal janusz BAsałaj.
    Basałaj jest twórcą działu sportowego Canal+. Od 1 września rozpoczyna pracę w TVP. Ponoć na Woronicza - choć oficjalnie nikt tego nie chce potwierdzić - zrozumiano wreszcie, że sport nie jest prezentowany najlepiej.

    - Mamy prawa do wielu ciekawych wydarzeń sportowych. Janusz Basałaj będzie odpowiedzialny za zrobienie z nich dobrych relacji, które byłyby przeprowadzane z szacunkiem dla widzów - mówi dyrektor generalny TVP Maciej Kosiński.

    moze w koncu ruszy sie cos z zuzlem w TVP.



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to ludzie !
    piszmy do niego petycje, zasypujmy go mailami !!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieję że tak się stanie. A tak w ogóle to co z probramen "Na wirażu" czy jakoś tak. pamiętam jak rok temu kończył się sezon żużlowy to zapraszali za rok. I nic niestety nie kontynuowano.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się już nawet nie łudzę! W zeszłym roku również zapowiadano wielkie zmiany, program "Wokół toru" - czy jakoś tak pokazał jak TVP traktuje kibiców czarnego sportu. Nadawany w godzinach w których większość zainteresowanych była w pracy (między 14 a 15) i to w poniedziałki kiedy kibice wiedzieli już wszystko. Dlatego na TVP i żużel wogóle już nie liczę i z nadzieją spoglądam coraz częściej na program TV PULS i ostatnio POLSATu SPORT (kablówka włączyła na początku mundialu :) ) Co do innych dyscyplin sportowych to chyba czas najwyższy żeby TVP podeszła bardziej profesjonalnie i poważnie. Zobaczymy co rzeczywiście wyjdzie z tych zmian.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam basalaj nic tam nie zdziala. Z takimi pomocnikami jak redaktor Zydorowicz czy redaktor Snopek to nikt nie jest w stanie zrobic transmisji na wysokim poziomie.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, BAsalaj zapowiada ze z praca moga pozegnac sie: Szpakowski, Szaranowicz, Lubanski, ekspertem od polsiej pilki nie bedzie juz Tomaszewski
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    No wlasnie, a nie udaloby sie powysylac maili i jakichs prosb, byc moze im wogole nikt nie podsuwa takich propozycji, pozniewaz byc moze nikt w tej TV niezna sie na zuzlu i wcale ich to nie interesuje :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe
    Mam nadzieję, że BAsałaj jednak coś zdziała i będziemy odlądali żużel w TV a nie jakieś tam pierdoły, typu hokej na trawie. Jeżeli ktoś gdzieś wyniucha jakiś adres mailowy to niech tutaj wrzuci. Zasypiemy ich mailami.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A więc znalazłem coś na stronce TVP i wklejam

    Adresowanie E-MAIL w TVP S.A.
    [ Adresowanie | Oddziały | Standardy ]
    Telewizja Polska S.A. posiada 3 ogólne adresy poczty elektronicznej:

    TVP@tvp.pl
    - pod który nalezy kierować pytania dotyczące wszelkich informacji o działalności Spółki;

    BWZ@tvp.pl
    - pod który powinna być kierowana korespondencja zagraniczna a także pytania dotyczące współpracy międzynarodowej;

    feedback@tvp.pl lub dzial.kontaktow.z.widzami@tvp.pl
    - pod który można kierować uwagi, pytania i propozycje dotyczące działalności programowej telewizji publicznej i konkretnych audycji, pojawiajacych się na naszych antenach.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Adresy idywidualne (konkretnych osób) w całej TVP S.A. tworzone są według takiego samego wzorca:

    Imie.Nazwisko@xxx.tvp.com.pl

    gdzie xxx jest trój lub dwuliterowym kodem ośrodka. Imie i nazwisko pisze się bez polskich liter zamieniając je na łacińskie odpowiedniki (zamieniamy również "ó" na "o";). Jako separator jest wykorzystywany znak kropki.
    W przypadku gdy nazwisko składa się z dwóch członów - są one rozdzielone kreską (-), i dodatkowo wówczas istnieje drugi adres w którym na miejscu nazwiska jest tylko pierwszy jego człon. (np. Aleksander.Wola-Kowalski@... posiada drugi adres Aleksander.Wola@...).
    Prócz wyżej wymienionych konta pocztowe mogą mieć dodatkowe adresy ustalone przez włascicieli, ale za ich poprawność administracja poczty nie bierze odpowiedzialności.

    Dodatkowo w Warszawie wprowadzono wzorzec:

    Imie.Nazwisko@waw.tvp.pl

    który obowiązuje razem z wzorcem podanym wcześniej.

    Adresy sekretariatów i redakcji oraz kont związanych ze stanowiskiem sa tworzone na podstawie wzorca:

    Nazwa@xxx.tvp.com.pl lub Nazwa@waw.tvp.pl

    UWAGA! Nie wszyscy pracownicy i komórki TVP posiadają konta w poczcie elektronicznej!

    Uwagi, pytania i propozycje do programów i pracy TVP prosimy wysyłać na adres feedback@tvp.pl

    Problemy związane z pocztą elektroniczną należy zgłaszać na adresy: postmaster@xxx.tvp.com.pl (xxx wg. w/w) lub dla całej TVP na postmaster@tvp.pl


    ...:: pozdROWienia ::...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś mnie się nie chce wierzyć w tak radykalne zmiany w TVP. Choć bardzo bym chciał aby sportem zajął się ktoś kto sie na tym zna. I przedewszystkim aby było więcej speedway'a w tym kolorowym pudełku.Pozdrowienia

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Basałaj to człowiek z głową na karku! Zrobił on w C+ kawał naprawde dobrej roboty i sport w C+ był bardzo widoczny m.in. Nasz kochany żużel! Pytanie tylko co on uzna za proirytetowe dla sportu w programie TVP i czy przekona do tego zarząd! mam nadzieje, że speedway zagości w programie TVP, która ostatnio bardzo olała speedway!
    Pozdrawiam!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Funkcję obejmuje we wrześniu nim się usadowi na fotelu ściągnie nowych współpracowników wywali starych to i sezon się skończy. Jak wiemy zimą nie jeżdzi się na żużlu a przez taką przerwę w TVP zapomną że taka dystyplina istnieje - czarno to widzę powiedział Pawliczek w Zielonce jak mu zrzutek zabrakło i ostatnie kółko jechał na pamięć.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No wreszczie ktoś pożadny w TVP zajmie sie sportem , mam naszieje ze na ekrany znów wrócą dobre relacje z wielu imperz a w szczególności z meczy żużlowych.
    Pozdrawiam i gratuluje
    Tylko Falubaz!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może marszałek Borowski wielki fan pilskiego żużla
    i nie tylko zrobiłby coś w tej sprawie, w końcu
    ma swoich partyjnych kolesi, niech da przykład swojej
    miłości do speedwaya!;)

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Basalaj nic nie wskura i tak bedzie robil to co mu bedzie kazala gora TVP.
    A moze jednak ?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy sobie tutaj dyskutujecie, a ja juz sobie zadzialalem i pozwolielm sobie wyslac majla do TVP. Moze moj skromny wklad przyczyni sie do zmian na lepsze w telewizyjnym sporcie :) Tez chcialbym ogladac wiecej speedweya w TV. Zwlaszcza w wiadomosciach. Niestety nasz ukochany sport jest omojany nawet tam. jezeli juz jest cos powiedziane to prawie na samym koncu, gdyz wazniejsze dla redaktorow sa szachy, skoki konne przez przeszkody i ostatna liga pilki noznej :(


  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TRAMWAJARZ

    Gdzieś się chłopie Ty uchował, że takie utopię szerzysz przecie dopiero po wyborach . Jak przyjdzie czas kampanii wybiórczej to wszyscy politycy z pierwszych półek zwalą się na stadiony za wyjątkiem Kwacha bo mu już nie potrzebne.W Rybniku to nawet początek spotkania przełożono bo Krzak się spażniał w wynikum czego jak tylko zabrał głos do dostał solidną porcję gwizdów od tych co przyszli na żużel a nie wiec wybiórczy.A jaką kasiore obiecywał na przebudowe stadionu jak zostanie prezydentem to się w pale nie mieści.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja mam nadzieje że w tym żuzlu coś się wreszcie ruszy,
    bo te transmisje Polsatu już mnie denerwują:)
    Ps.Też wysłałem maila:)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podajcie prosze dokladny adres a tez wysle
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TVP

    Oj nie wierze żeby żużel zaistniałw TVP.Ale zawsze jest nadzieja(matką głupich jestem wśród nich).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zbyszko52speedwayrkm

    No widzisz chłopie, krzak nie został prezydentem a ta
    łysa pała została marszałkiem, czyli drugą osobą po
    prezydencie i żużel ma w dupie, zbił w Pile kapitał
    polityczny i powidział speedwayowi selavi, a kwach
    to myślę, że jeszcze nie spasował, w końcu premierem
    to też można by zostać nie? Także niedługo pewnie odwiedzi
    Bydgoszcz albo Piłę. Tymczasem niech te dwie łyse pały
    (Borowski i Kwiatkowski) zaczną pokazywać żużel!

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tramwajarz ja tam w kuluarach nie przebywałem ale na to co widziałem osobiście z trybun bardzo dobrze oceniam Borowskiego za jego wkład w pilski żużel. Opony dla najlepszego zawodnika, sponsorzy dla klubu (czego zarząd nie krył) byli jego w większości zasługą.
    A co do TVP to czy naprawdę myślicie, że jeden człowiek tak zmieni telewizję??
    Może ktoś podać dokładnego maila do TV też coś podeśle :P

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie by było, jakby ktoś się wreszcie zajął sprawą żużla w TVP, bo to, co się dzieje, to po prostu skandal. My - kibice czarnego sportu jesteśmy najzwyczajniej w świecie lekceważeni.O żużlu praktycznie nic nie ma, no może w wiadomościach sportowych podadzą na szybko wyniki meczów i na tym się kończy, ale żeby zobaczyć jakiś mecz to jest już maksymalnie trudne.Kiedyś, jeszcze w zeszłym roku, było "Wokół toru", ale nadawane w tak komicznych godzinach (coś koło 14 chyba), że nie sposób było tego oglądać. Czas najwyższy to zmienić. Chciałam zauważyć, że kibiców żużla jest w Polsce więcej niż kibiców naszej polskiej piłki nożnej...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Próbować zawsze warto , ale cosik wydaje mnie się , że nic z tego nie będzie.Dlaczego ? Ano dlatego , że Pan Basałaj delikatnie mówiąc za żużlem nie przepada.Swego czasu
    przeprowadziłem z nim na ten temat dość długą rozmowę telefoniczną.Zarzuciłem mu ,że bez walki oddał Wizji TV prawa do transmisji speedway'a . A on na to , że nie żałuje swojej decyzji , bo żużel to sport mało medialny , zaściankowy (tak dokładnie się wypowiedział).Na pocieszenie miałem otrzymać( i otrzymałem )relacje z Grand Prix Formuły1. To , że żuzel w swiatowym wydaniu powrócił na ekrany abonentów Cyfry+ to zasługa panów red.Mielczarka z Gdańska ( bliski krewny państwa Basałajów )i Olkowicza . Tak więc bardzo mi przykro , ale nie podzielam Waszego optymizmu.Jednakże chciałbym się mylić !

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wszystko jasne.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gość o nazwisku Darżynkiewicz Rafał jest z Zielonej Góry w nim cała nadzieja

    Kolega zna sie na speedwayu , co słychac w jego komentowaniu . Z tego co mówił , nie ma w TVP lobby żużlowego . Jak na wschodzie polski traktuja żużel wszyscy wiedzą . Dotychczas speedway jest pomijany z premedytacją .Fajny program Magazyn Żużlowy byl w takich godzinach ,że mogli go oglądać tylko bezrobotni w południe albo nocne marki .Ale czy to się zmieni? Przecież pokazywanie polskiej piłki w TV to kpina . Puste stadiony i banda chamów , na trybunach a na boisku kombinatorzy . Ciężko będzie odwrócic proporcje ...i tu i tam ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •