Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 82

Wątek: ==> Po GP Szwecji (bieg po biegu, klasyfikacja, dyskusja) <==

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    ==> Po GP Szwecji (bieg po biegu, klasyfikacja, dyskusja) <==

    BIEG PO BIEGU

    Bieg 1
    (A)G.Hancock, (B)R.Holta, (C)P.Protasiewicz, (D)F.Eriksson

    Bieg 2
    (A)K.Cegielski, (B)N.Pedersen, (D)P.Karlsson, (C)S.Ułamek

    Bieg 3
    (A)B.Hamill, (C)N.Klinberg, (D)C.Stonehewer -w/u, (B)A.Smith -w/su

    Bieg 4
    (C)G.Walasek, (A)L.Dryml, (B)T.Wiltshire, (D)M.Ferjan

    Bieg 5 - Bieg ostatniej szansy
    (A)P.Protasiewicz, (C)S.Ułamek, (B)C.Stonehewer -2pkt., (D)M.Ferjan -1pkt.

    Bieg 6 - Bieg ostatniej szansy
    (A)P.Karlsson, (C)F.Eriksson, (D)A.Smith -2pkt., (B)T.Wiltshire -1pkt.

    Bieg 7
    (A)G.Hancock, (B)B.Hamill, (D)L.Dryml, (C)N.Pedersen

    Bieg 8
    (B)G.Walasek, (A)K.Cegielski, (C)R.Holta, (D) N.Klinberg

    Bieg 9
    (B)A.Jonsson, (A)R.Sullivan (C) T.Rickardsson, (D)M.Karlsson

    Bieg 10
    (D)J.Crump, (C)L.Adams, B)M.Loram, (A)T.Gollob -d

    Bieg 11 - Bieg ostatniej szansy
    (A)L.Dryml (B)N.Klinberg, (C)P.Protasiewicz -4pkt., (D)F.Eriksson -3pkt.

    Bieg 12 - Bieg ostatniej szansy
    (A)R.Holta, (C)P.Karlsson, (B)N.Pedersen -4pkt. (D)S.Ułamek -3 pkt.

    TURNIEJ GŁÓWNY

    Bieg 13
    (A)A.Jonsson, (C)G.Hancock, (D)P.Karlsson, (B)T.Gollob

    Bieg 14
    (B)T.Rickardsson, (A)Adams, (C)G.Walasek, (D)N.Klinberg


    Bieg 15
    (A)R.Sullivan, (B)M.Loram, (D)R.Holta, (C)B.Hamill

    Bieg 16
    (B)M.Karlsson, (A)J.Crump, (C)K.Cegielski, (D)L.Dryml

    Bieg 17 - Bieg ostatniej szansy
    (A)P.Karlsson, (D)L.Dryml, (B)R.Holta -6pkt., (C)N.Klingberg -5pkt.

    Bieg 18 - Bieg ostatniej szansy
    (C)T.Gollob, (D)B.Hamill, (B)K.Cegielski -w2 -6pkt.,(A)G.Walasek -5.pkt

    Bieg 19
    (B)R.Sullivan, (D)J.Crump, (C)L.Adams, (A)A.Jonsson -u

    Bieg 20
    (B)M.Karlsson, (C)G.Hancock, (A)T.Rickardsson, (D)M.Loram

    Bieg 21 - Bieg ostatniej szansy
    (B)M.Loram, (A)L.Adams, (C)P.Karlsson -8pkt., (D)B.Hamill-d -7pkt.

    Bieg 22 - Bieg ostatniej szansy
    (A)T.Rickardsson,(D)L.Dryml, (C)T.Golob -8pkt., (B)A.Jonsson-d -7pkt.

    PÓŁFINAŁY

    Bieg 23
    (C)G.Hancock, (D)L.Dryml, (B)M.Loram -13pkt., (A)R.Sullivan -11pkt.

    Bieg 24
    (C)J.Crump, (B)T.Rickardsson, (D)L.Adams -13pkt., (A)M.Karlsson -11pkt.

    FINAŁ
    Bieg 24
    (B)T.Rickardsson, (A)L.Dryml, (C)G.Hancock, (D)J.Crump







  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Punktacja GP Szwecji

    1. T.Rickardsson -25pkt.
    2. L.Dryml -20pkt.
    3. G.Hancock -18pkt.
    4. J.Crump -16pkt.
    5. L.Adams -13pkt.
    6. M.Loram -13pkt.
    7. R.Sullivan -11pkt.
    8. M.Karlsson -11pkt.
    9. P.Karlsson -8pkt.
    10. T.Gollob -8pkt.
    11. B.Hamill -7pkt.
    12. A.Jonsson -7pkt.
    13. R.Holta -6pkt.
    14. K.Cegileski -6pkt.
    15. N.Klinberg -5pkt.
    16. G.Walasek 5pkt.
    17. P.Protasiewicz -4pkt.
    18. N.Pedersen -4pkt.
    19. F.Eriksson -3pkt.
    20. S.Ułamek -3pkt.
    21. C.Stonehewer -2pkt.
    22. A.Smith -2pkt.
    23. M.Ferjan -1pkt.
    24. T.Wiltshire -1pkt.

    Klasyfikacja Generalna

    1. T.Rickardsson 96pkt.
    2. R.Sullivan 94pkt.
    3. T.Gollob 71pkt.
    4. J.Crump 70pkt.
    5. L.Adams 68 pkt.
    6. M.Karlsson 65pkt.
    7. M.Loram 65pkt.
    8. T.Wiltshire 46pkt.
    9. B.Hamill 43pkt.
    10. G.Hancock 42pkt.
    11. A.Jonsson 41pkt.
    12. L.Dryml 39pkt.
    13. R.Holta 28pkt.
    14. C.Stonehewer 23pkt.
    15. A.Smith 22pkt.
    16. K.Cegielski 22pkt.
    17. S.Nicholls 20pkt.
    18. G.Walasek 20pkt.
    19. S.Ułamek 20pkt.
    20. N.Klinberg 19pkt.
    21. N.Pedersen 17pkt.
    22. L.Richardsson 13pkt.
    23. P.Protasiewicz 11pkt.
    24. P.Karlsson 8pkt.
    25. M.Ferjan 6pkt.
    26. J.Screen 6pkt.
    27. L.Gunnestad 6pkt.
    28. K.Laukkanen 6pkt.
    29. F.Eriksson 3pkt.
    30. J.Hampel 2pkt.
    31. S.Tichanyi 2pkt.
    32. I.Santej 1pkt.









  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda ze GP nie wygral Dryml ale naleza mu sie slowa uznania ze dotarl az do wielkiego finalu. Kolejna niespodzianka jest wystep w finale Hacocka. Zwyciestwo Rickardssona chyba nie dziwi bo jest uznawany za faworyta do tytulu IMS. Dziwi slabszaa postawa Golloba oraz Sullivana. Nr 1 i 3 w klasyfikacji przed tym turniejem nie dotarli do finalu. Choc w przypadku Sulivana mozna nie miec zastrzezen bo wystapil chociaz w polfinale. Niestety Gollob do niego nawet nie dotarl. To chyba niespodzianka. Do ostatniego turnieju GP zapowiada sie wiec zazarta walka o tutul:P:P

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe dobre, Dryml, który w polskiej lidze zdobywa 4 punkty w pięciu startach zajmuje drugie miejsce w GP :D

    Tomek słabo, ale można się było tego spodziewać, wkońcu sztuczny tor. Ciekawe czy kiedyś nabierze wprawy w jeździe na takich torach, bo jak pokazują inni, da się na nich jeździć. Pozostali polacy raczej zgodnie z oczekiwaniami, mój były idol Cegielski sobie nawet nieźle poczynał, ale mu się silnik zatarł i nie zdążył zmienić :)

    Pozdrówka :)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Najbardziej zal mi Krzyska Cegielskiego.Chlopak jechal dzisiaj bardzo dobrze i tylko pech przeszkodzil mu w zajeciu wyzszego miejsca.Sluchalem relacji w bydgoskim radio pik.Komentarz sprawozdawcy po zawodach byl taki :Tomek Gollob najlepszy z Polakow,a zawiodl K.CEGIELSKI(oprocz oczywiscie innych Polakow). Kurcze rece opadaja od takich komentarzy.Dzisiaj Cegla byl o klase lepszy od Tomusia,ale w Bydzi tego oczywiscie nie zauwazyli.
    Spodziewalem sie wiecej po Sullivanie, ale nie zawsze mozna wygrywac.Dryml rewelacja tych zawodow.
    RICKI chyba jednak bedzie walczyl do konca z Sullivanem o tytul IMS.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj Cegielski pokazał na co go stać....Gollob był jego cieniem...tak jak Walska.
    Władzio Gollob o mało sie nie zakrztusił w biegu Hamil,Walasek,Cegielski,Gollob....najpierw Walasek upada ...a potem def Cegielskiego.
    Bardzo mnie cieszy postawa Cegły i Walaska...dzisiaj pokazali,że nadchodzi koniec królowania Golloba na polskim podwórku.....i to mnie bardzo cieszy :):):)
    Cieszy mnie także postawa Herbiego :)
    Upadków trochę było....może przez sztuczny tor...nie wiem....ale walki było duzo....jak dla mnie super widowisko

    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gollob jest rzeczywiście słaby.to co dziś wyprawiał to żenada.szkoda cegielskiego i walaska chłopaki jechli super. czekamy na pragę.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO COMMENT DLA TOMKA NIESTETY A CO DO DWÓJKI NASZYCH CHŁOPAKOW CZYLI KRZYSIA I GRZESIA SĄ NADZIEJE NA LEPSZE WYNIKI I KTO WIE CZY NIE WYWOJUJĄ LOKATY NA PREMIOWANE MIEJSCA W NASTĘPNYM GP.TAK TRZYMAJCIE I POZDRAWIAM

    POZDROWIENIA DLA FANÓW SPEEDWAY'A.GKS GKS!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob był dzis cieniutki jak(tak zawsze mówi stewal-wejherowskie nici:P)

    Naprawde jeździł wręcz tragicznie..najbardziej denerwowały mnie wypowiedzi Władka Golloba który po tym jak Tomek "zdefektował" lub zajoł ostatnie miejsce nie powiedział nic......natomiast jak przyjechał pierwszy gdy jechali we.....dwóch odrazu chwalił go za...zmiane taktyki:)
    Szkoda słów

    Podobała mi sie jazda Cegły szkoda ze wyszło jak wyszło

    Totalne zaskoczenie to oczywiscie postawa Drymla jeździł znakomicie:)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj gollob pokazał na co go stać, prezent jaki mu sprawił cegła - no comment, nie potrafił go wykorzystać, jestem zadowolony z jazdy cegły no i walaska oczywiście,
    uważam, że cegła jeszcze pokaże w GP na co go stać, jest młody i ambitny i miejmy nadzieję że nast ępnym razem nie będzie robił prezentów :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NA KOLANA WYZNAWCY GOŁĘBIA !!!!!

    Jedno pytanie: I co???
    Wejherowskie nici to przy Gołębiu liny okrętowe, he he.
    Władzio zaniemówił jak jechał synalek, ale wymądrzał sie we wszystkich pozostałych biegach.
    Niestety Walasek sie sqrwił, tak uważali wszyscy fachowcy oglądający mecz w Gdańskim klubie (nie tylko ja). Na co on liczy? Że Gołąb mu się zrewanżuje???
    Sullivan przepieprzył troche sam ze sobą - mógł to lepiej rozegrać.
    Naprawdę szkoda Cegły, bo to był pech, prawdziwy pech.
    A Dryml - pokazał tylko jak daleko ma polską ligę...
    Najważniejsze jednak, że było tak, jak mówiłem - Gołąb poza "8".

    PS: Miło było oglądać te zawody. Sam (nie licząc Hulka) przeciw wszystkim! A i tak wyszło na moje !!! :):):)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek Gollob dzisiejszym występem potwierdził, że do mistrza świata mu bardzo dużo brakuje. Mistrz świata to osoba, która umie jeździć na wszystkich torach i to obojętne czy to nawierzchnia sztuczna czy naturalna. Gollob obarcza winą sztuczne tory, ale to jego problem bo to on walczy o 1 miejsce. Nie wiem co dziś chciał zrobić Walasek, ale jak chciał pomóc Gollobowi przez upadek to niech sobie odpuści dalszą jazdę w GP, bo przez jego wybryk bardziej perspektywiczny Cegielski(który był w biegu zdecydowanie na prowadzeniu) stracił szansę na dalszą jazdę, a dojechałby na pewno na 1-szym miejcu. Cegielski mógł dziś sporo namieszać powiem więcej, awansować nawet do finału, a tam wystąpić wcale nie gorzej niż Lukas Dryml(brawa dla tego zawodnika).

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Są trzy wydarzenia tego GP:
    1 Drugie miejsce dla Lukasa Drymla sporego kalibru sensacja
    2 Postawa Cegielskiego w 18 biegu,ja tylko to GP w radiu słuchałem i nie wiem czy będę obiektywny,ale z tego co słyszałem wydaje mi się że Cegła się podłożył jeśli tak to nieładnie gdyż to pokazuje że wszystko idzie pod Golloba tak więc nie dziwmy się że później niemamy inych zawodników na wysokim poziomie
    3 Pasjonująca walka o tytuł mistrza świata pomiędzy Sullim i Rickim będzie trwała chyba do końca aż do 10 GP

    A tak od siebie to szkoda mi trochę Jonssona defekt na drugiej pozycji a miał szybkie motocykle.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ricki udowodnil ze znizke formy ma juz za soba i nadal jest glownym kandydatem do tytulu. Sullivan nie byl dzisiaj tak szybki jak ostatnio, do tego w polfinale mial 4 pole i w sumie skonczyl zawody na slabym miejscu.
    Co do Polakow to Gollob byl dzisiaj duzo slabszy od Cegly i Walaska ale mial bardzo duzo szczescia i zajal wyzsze miejsce od nich. Tomek dzisiaj nie byl soba, zobaczymy co powie o swojej jezdzie ale mi sie wydaje ze Gollob odczuwal jeszcze skutki ostatniego upadku. Bo jezdzil jakos pasywnie, nie w stylu Tomka Golloba.
    Bardzo szkoda mi Cegły, bo dzisiaj byl z naszych najlepszy i byla szansa na swietny wynik. Widac ze Krzysiek problemy ze sprzetem ma juz za soba, moze za 2 tygodnie uda sie dojsc chociaz do polfinalu? Bo dzisiaj taki wynik byl calkiem realny.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kejar:

    Ja to ogladalem i moge Ci powiedziec z cala stanowczoscia: to nie Cegła sie podłożył Gołębiowi tylko Walasek!
    Potwierdził te słowa trener Wybrzeża R. Łoś. Walasek miał miejsce żeby przejśc przy bandzie, poza tym mógł przymknąć gaz, ale on widział co sie święci i poszedł "na dwa koła" w bande.
    Natomiast co do Cegły, to po pierwsze nie ten typ zawodnika, po drugie jechał po swoje (a mógł zamieszać), a po trzecie mocno sie starali z Anetą, żeby zdążyć z druga maszyną (niestety motocykl nawalił na mniej niż minute do startu - po prostu pech).
    W każdym razie Gołębiowi nie wyszło cwaniakowanie - I DOBRZE !!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TURNIEJ JAKICH WIELE ,WYGRAŁ FAWORYT.NIESPODZIANKĄ JEST DRUGIE M-CE DRYMLA.POZOSTALI PEWNIACY Z PIERWSZEJ DZIESIĄTKI POZAMIENIALI SIĘ MIEJSCAMI.TOMEK BYŁ DZISIAJ (nie chce grzeszyć) BEZ PŁUCIOWY,JAKBY BRAKOWAŁO MU SPORTOWEJ IKRY,SZKODA LICZYŁEM NA WIĘCEJ W WYKONANIU TOMASZA.CEGIELSKI I WALASEK SPEŁNILI MOJE OCZEKIWANIA ALE PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA MOGLI OSIĄGNĄĆ COŚ WIĘCEJ.
    PROTASIA MOŻNA OKREŚLIĆ DAS IST NORMAL,A ZADOWOLONY POWINIEN ZKORZYSTAĆ Z ZALEGŁEGO URLOPU.
    PIERWSZY RAZ W TYM ROKU WYSŁUCHAŁEM TRANSMISJI W C+ W WYKONANIU PAPY G. I JESTEM TOTALNIE ZAWIEDZIONY KOMENTARZEM W WYKONANIU TEGO PANA.W PEWNEJ CHWILI MYŚLAŁEM ,ŻE OGLĄDAM ZAWODY W BYDGOSZCZY A NIE W STOCKHOLMIE.BRAK KONSEKWENCJI W WYPOWIADANYCH KWESTIACH,SŁYSZAŁEM COŚ INNEGO NIŻ WIDZIAŁEM NA EKRANIE.OGÓLNY GALIMATIAS .NA SZCZĘŚCIE PAN RYMANOWICZ URATOWAŁ TRANSMISJĘ DLA ODBIORCÓW PŁATNEJ C+.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem dzisiaj nie bylo nikogo, kto by sobie zasluzyl na wygrana i az 25 punktow. Chyba tylko zwyciestwo Herbiego daloby mi jakas tam satysfakcje. Ricky wygral bo mial fuksa w losowaniu, bo tak poza tym to w zaden sposob nie wyroznil sie z tlumu. Ogolnie kolejny nieladny turniej na "sztucznej" nawierzchni.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postawa Cegielskiego w 18 biegu,ja tylko to GP w radiu słuchałem i nie wiem czy będę obiektywny,ale z tego co słyszałem wydaje mi się że Cegła się podłożył jeśli tak to nieładnie gdyż to pokazuje że wszystko idzie pod Golloba tak więc nie dziwmy się że później niemamy inych zawodników na wysokim poziomie
    Kejar nie wiem co za radia sluchales ale niezli debile to komentowali, chyba na poziomie Wladka Golloba. Cegla po prostu mial defekt przed startem i o zadnym podkladaniu nie ma mowy. Gdyby nie upadek Walaska w pierwszym starcie tego biegu to Gollob na 100% by odpadl bo jechal czwarty, a Cegla wyraznie prowadzil. A pozniej ta pechowa powtorka :(

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wybrzezefanatic
    widze ze już rosną spiskowe teorie dzejów:) ze sie podkładają i tym podobne bzdury:)
    Stary to ze Golo był słaby to jedno ale w GP nik nikogo za uszy nie ciągnie, a jesli tak myslisz to sie grubo mylisz....
    Co do Cegły i Walaska - to jestem pozytywnie zaskoczony gdyby nie głópi pech to ( cegła) miał realne szanse powalczyc o półfinał, ale to jest sport....
    Ułamek - niesty dla niego pokazał to co potrafi kiedy trzeba pojechac to one daje dupy:(
    Podobnie protaś:(

    ja ****a nie wiem jak to jest - inni numieja poznac tor, dopasowac motory a nasi nic :) dzisiaj jak tor troche się rozorał to widać było ze pierwszy łuk ekstra chodzi po sszerokiej a drugi trzeba brac po małej - a gollob jak zwykle odwrotnie, :(

    narazie wychodzi ze thomassss jeździ w kratkę wiec w Pradze powinien zabłysnąć:) zobaczymy chociaz watpie
    pzdr:)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do upadku Walaska to wg. mnie Grzesiek po prostu staral sie przejsc Hamilla pod banda, ale troche przesadzil. Bo nie wiem czy ktos na takiej predkosci specjalnie by upadal?? (no moze Marek Ciesleiwcz:)).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MIKE

    był kiedyś taki artysta , nazywał się Jarmuła.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nareszcie!!!!

    ja się tam ciesze z dzisiejszego wyniku. nareszcie hancock stanął na podium! długo na to czekałam. mam nadzieję, że to nie ostatni raz w tym cyklu GP.a co do jazdy golloba - to niestety - dawno zgubił gdzieś stabliną formę i jeździ w kratkę. a jego ojcunio chce to nadrobić komentarzami, które są bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe dla innych zawodników. jakby nie było innych i bardziej fachowych komentatorów speedwaya w polsce!!!! tylko papa G, który się niby zna - tylko nie wiem na czym. a najzabawniejsze w tym wszystkim jest to,że pewnie większość z oglądających transmisje na szacownym CANAL+ z chęcią posłuchałaby wywiadów z zawodnikami zamiast rzężenia pana Władzia. zawsze jak zaczyna się wywiad to jest "łączymy się ze studiem w warszawie".
    niech żyje profesjonalizm!!!
    pozdro to all
    dootchka

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szkoda że ból nogi (doznałam kontuzji) , nie pozwolił mi spokojnie oglądać G.P.Tylko jedno do Wybrzezefanatic na szczęście słowa trenera Łosia jakoś do mnie nigy nie przemawiały,G.P. to chyba za trudna sprawa dla niego.
    Walasek był jednym z "ofiar" tego "świetnego" toru , a jeżeli chodzi o Cegielskiego byłby chyba ostatnim który miałby pomóc Gollobowi.Tomek nigdy nie potrzebował niczyjej pomocy i tym razem też tak będzie.Nie usprawiedliwia Tomka sztuczny tor bo jakoś sobie radzili inni w tym i nasze "talenty", nie usprawiedliwia też Tomka złe samopoczucie po upadku w Bydgoszczy o czym dziś już od rana trąbili.Nadal natomiast jest w czołówce i nadal się liczy.
    Swoją drogą zaczyna się to samo co po Hamar,ale pewnie już niebawem znowu was trochę przytka i będzie cisza.
    A swoją drogą czemu nikt teraz nie podnieca się tak Sullivanem?Pozdro, nie polemizuję dziś bo nie mogę nawet myśleć!!!
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg Greg Greg Hancock!!!!! Dzisiejsze Grand Prix to bardzo dobry akcent dla wrocławskiego żużla. Dawno już nie widziałem takiej jazdy Grega. Oby zawsze był w takiej formie.Co do Tomka, to trudno, widocznie musi jeszcze popracować...Pozdrawiam miłośników żużla!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj gratulacje nalezą sie chyba przede wszystkim mlodemu Czechowi, pokazal, ze mozna dobrze walczyc na sztucznych torach. Nie jest usprawiedliwieniem dla Tomka sztucznie usypany tor. On jest profesjonalista i powinien radzic sobie wszedzie. Jego mlodsi koledzy Walasek i Cegielski pokazali, ze mozna jezdzic na takich torach i tylko pech wyeliminowal ich z dalszych wyscigow (mimo ze Walasek wywrocil sie na 3 pozycji). Mozna powiedziec, ze Tomek mial dzisiaj i tak bardzo duzo szczescia, bo zdobylby duzo mniej punktow, gdyby nie pech Polakow. Zycze Tomkowi jak najlepszych dalszych wystepow w Grand Prix. Brawo "Herbi", oby tak dalej, z Bydgoszca musimy wygrac we Wrocku.

    Pozdrawiam :-))))

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I po kiego Walas sie podkladal temu jeleniowi! Wez idz Grzesiu myslalem ze choc ty jeden tutaj jezdzisz fair i nie wdajesz sie w jakies uklady! A Gollob ci za to kupi piwo albo cie oleje! No Comment!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki za wyprowadzenie z błędu.Ale mam wątpliwości.Po co Walasek miałby się specjalnie przewracać i ryzykować kontuzję,łatwiej chyba zdefektować tuż przed startem ,no cóż ja to tylko słuchałem a jak to się będzie interpretowało to już od człowieka zależy.Faktem jest że źle się stało i niepowinno dochodzić do takich sytuacji.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brak mi słów - Tomek zawiódł , szkoda , nigdy nie zostanie mistrzem świata gdy nie będzie potrafił przystosowywać się do warunków torowych.
    A sztuczne tory to niestety konieczność obecnych czasów , gdzie media dyktują warunki :(

    szkoda,szkoda,szkoda

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mial zdefektowac zeby bieg przerwali?? Z defektem nikt ci biegu nie przerwie :|

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Siergiej super komentarz naprawdę.Podłożył się dobre? Ty oglądałeś te G.P. czy rozmawiałeś z Łosiem?
    Widziałeś co się działo na tym torze?
    Swoją drogą Gollob naprawdę nigdy nie potrzebował pomocy, dajcie sobie już z tym spokój.
    Patrz tam lepiej na Cegielskiego i Ułamka co dostają od swoich kolegów z Teamów.Walasek był dziś z nich najlepszy,nie potrzebował pomocy "wielkich", i nie miał chęci pomagać Tomkowi, chociaż myślę że ich dobre stosunki wpłyną pozytywnie na Walaska właśnie.Żal mi was jak słyszę takie komentarze.A może powiesz że w ogóle Tomek dzięki pomocy naszych zawodników jest w G.P.? Jakbyś tak dobrze pokombinował mógłbyś taką teorię przedstawić.

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do czecha to uwazam ze poprostu miał " dzień konia" oby wyszło mu to na dobre,
    A grzes Hancok - no nie rewelacja...jak za starych dobrych czasów.

    przed jutrzejszym neczemz Unią to dobry prognostyk...oby trylko reszta gwiazdeczek staneła na poziomie, taka niespodzianka był by bardzo miła:)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś się remowi pomyliło ,albo zmienili terminarz.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak tak pomerdało mi sie
    mecz z Unia 12.07

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Po dzisiejszym GP to już totalnie wspólczuję kibicom z Gorzowa. Jak dotąd Dryml w lidze spisywał się fatalnie. Góra 7 pkt. w meczu bodajże. A dzisiaj drugi w Grand Prix. Ogólnie zawody bardzo ciekawe. Widać było, że takie tory jak ten wszystkim nie za bardzo pasują. Gollob oczywiście się pogubił. Walka o mistrza świata jeszcze się jednak nie skończyła. Przed nami Praga i przede wszystkim naturalny tor. Swoją drogą władze światowego żużla powinny się poważnie zastanowić czy rzeczywiście stawiać na sztuczne tory w wielkich miastach ( Sztokholm ) czy jednak postawić na prawdziwy speedway na prawdziwych torach. Gołym okiem było dzisiaj widać, że w niektórych biegach zawodnicy mieli ogromne problemy żeby utrzymać się na torze. Upadki Walaska i Petera Karlssona mówią same za siebie. Uważam, że w takiej Szwecji na pewno znalazłby się jakiś naturalny tor na którym pomieściłoby się tyle samo ludzi co dzisiaj ( Linkoeping, Goeteborg ). Ale to już temat na inną dyskusję. Pozdro !!!
    Wyznawca Falubazu


  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ogldalaem GP ale czytac umiem i wnioskowac! Ja zostaje przy swoim i nie ma msie zamairu klocic z toba sprinterka bo wiem ze kochasz Tomka i to nie ma zupelnie sensu! Niech kazdy z nas zostanie przy swoim i na tym skonczmy :|

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprinterka:

    Jeżeli chodzi o moją ocenę "upadku" Walaska, to doczytaj sie trochę lepiej - nie rozmawiałem z Łosiem o wypadku, tylko Łoś potwierdził moje odczucia (zresztą nie tyko on, bo jeszcze kilka innych osób). Wg mnie sprawa jest prosta. Inaczej wyglądał upadek Jonssona czy Karlssona, którzy upadli podługich wejściach "na gazie", a inaczej Walaska, gdzie zamiast pociągnąć od razu lub też przeczekać i przymknąć gaz Grzesiu odkręcił manetkę i zamiast przejść Hamilla (bo miał miejsce) poszedł "na dwóch kołach" prosto w płot. Różnicę widać gołym okiem. Jonsson i Karlsson kiedy upadali walczyli o pozycję, a Hamill przechodził koło Walaska jak koło furmanki (mimo, że trzeba przyznać że Grzesiu we wcześniejszych biegach był szybki). Gdyby nie upadł, to przeszedłby go nawet Gołąb...
    Co do Cegły i lania teamowego, to trzeba mu przyznać że gdyby nie "wyczyn" Walaska i defekt, to byłby wyżej.

    Powinnaś troche ochłonąć, to może przyznasz, że dzis najszybszy z Polaków byli Walasek i Cegła.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dla mnie jesteś normalnie najlepszy, nie oglądał ale swoje wie!!!Brawo!!!! Nic dodać nic ująć , byś się chociaż nie przyznawał.Z tym kochaniem nie mam zamiaru kolejny raz tłumaczyć szczególnie tu na forum.Ktoś kto mnie jednak dobrze zna mógłby coś na ten temat powiedzieć , ale napewno nie Ty.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A Golloby jak zwykle !!!!!!:)

    No znowusz Gollob sie zamieszał.On to nie moze zatrudnic sobie jakiegos dobrego mechanika.????
    Dzisiaj było znakomicie widac jaka jest różnica miedzy Gollobem a Rickim.
    Gdy Ricki spokojnie relaksował sie przed kolejnym startem to w tej samej chwili Gollob cos kombinował przy maszynie.
    I taka jest róznica miedzy mistrzem świata a Gollobem.
    On nie koncentruje sie tylko na starcie. Najpierw on sie martwi o swój sprzęt. I w tym jest błąd.Tylko on jakby tego nie rozumiał.Niestety!!!!!!



    Dzisiaj doszłem do wniosku ze jednak dobrze jest ze komentuhe zawody Władek G.!!!!!
    Poprostu mozna sie pośmiać.
    On jest niesamowity tak samo jak jego tekst.np. gdy Walaska po upadku uderzył motor to PAPA powiedział :
    ,, Poprostu motor dogonił Walaska.''
    Albo gdy była mowa o odsypanej nawierzchni to papa :
    Czemu nikt nie sprzątnie tych śmieci !!!!!! '' :D:D:DD:D:D:D:D:D:
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wybrzezefanatic przecież napisałam że Walasek był najlepszy (co do Cegły się nie zgodzę ). Jeżeli chodzi o upadek nadal uważam że Grzesiek był kolejną ofiarą toru.
    Zdania są jak widać podzielone. Swoją drogą muszę zobaczyć to jeszcze raz na spokojnie,bo dziś oglądałam to naprawdę z wielkim bólem.
    Chłonąć za bardzo nie muszę , przygotowana byłam na taki występ Tomka, po przeczytaniu dzisiejszego P.S.,i innych dochodzących mnie słuchów przed dzisiejszym G.P.
    Naprawdę jestem spokojna tylko jak słyszę jak ktoś tu wyzywa go od jeleni to mnie nosi.Szacunek się jakiś należy temu facetowi.Pozdro Wybrzezefanatic.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dopiero jutro a w sumie już dzisiaj przeanalizuje bieg po biegu na widelca,niestety dzisiaj jestem w tyrze:(

    POZDROWIENIA DLA FANÓW SPEEDWAY'A.GKS GKS!!!!!!!!!!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomusiowi nie wyszlo.Maszyny na których startował były do kitu i tak daleko zaszedł.Szkoda mi Cegły że miał takiego pecha.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się. Ciekawe co by było z Gollobem gdyby nie Walasek i Cegielski? :)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zawiodlem sie :(, ale jestem otymista przed 12 kolejka

    I to na dwuch forontach.
    Pierwszy to POLACY. A wiec zaczne od Ułamka: moze Sedastian jeszcze odczuwa bol po upadkach ktore przytwafily mu sie dwa tygodnie temu i dlatego ten wystep jeszcze mu jakos wybacze;) Protasiewicz- Dno dno dno. Pierwszy bieg niech mu bedzie trema i dwuch lepszych od niego zawodnikow(Hancock i Holta) bieg 5: No tu to jak by nie wyszedl to by ladna kalapa byla (Ferjan) bieg11: Obiechal tylko Erikssona a Klingberg go obiechal jek dziecko (Takich bledow to nawet Pietraszko juz nie robi - wstyd) Walas i Cegielski ich oceniem na rowno dobrze jechali swoje biegi az do pechowego 18 biegu. Ktos tam wyzej napial ze walaska Hamill obierzdzal jak furmanke, no nie wiem!!!, gdyby walasek zmiescil sie tam kolo bandy to bysmy mieli CEGLE I WALASKA troche wyzej. A Gollob nie pokazal nic godnego uwagi NIC!
    Drugi - Włókniarz vs Polonia B.
    Wiltshire: no kiepsciutko i jak ma taka forme to nie wroze nic ciekawego w czestochowie
    Protasiewicz: Smiac mi sie chce jeszcze do teraz jak sobie pomysle o tym 11 biegu.
    Loram: mimo ze ma nie jechac 12.VI. to go oceniam najlepiej z dream-teamu znad Brdy
    Gollob: dziki fart i nic wiecej, nie potrafil sie przelozyc do warunkow jakie panowaly w Sztokholmie

    Sullivan: Troche pech no bo w sumie zle losowanie trudno sie mowi i jedzie sie dalej. W piatek pokarze Gollobom gdzie jest ich miejsce
    Jonnson: 9-1, 13-1, 19-u, 22-d/2 pech, bylby w polfinalach, nie bylo by Drymla
    Holta: Nio chyba najgorzej ze wszystkich Włókniarzy mu szlo, ale i tak moim zdaniem lepiej wypadl od golloba nie wspominajac o Piotrku i Toddzie
    Walasek: Kiedys tam napislaem ze jak Walasek zalapie sie do turniju glownego to bede optymista przed meczem z Bydgoszcza, mysle ze juz bylo widac ze Walasek ma ten swoj kryzys za soba, Typuje na 10 punktow w najblizszy piatek
    PZDROWIENIA FOR ALL
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    ocenię Polaków :)
    Ułamek - początek uuu :( Ale następny biegi i piękna walka. Niestety szansy nie wykorzystał.
    Protas - na swoim poziomie niestety, life is brutal and zasadzkas :P a Piotrek przez te zasadzki nie zawsze umie przejść.
    Gollob - specjalnie umieściłem go jako 3 w kolejności bo był rzeczywiście 3 - nie dorównywał Cegielskiemu i Walaskowi. Widać było że on nie poradził dzisiaj sobie. Tak jakby lepsze miejsce było do zdobycia tak trudne jak wyciągnięcie ze skały miecza Artura. Po prostu on umie jeździć tylko na "normalnych" torach - walczył słabo bo nie miał ukochanego toru, tak jak słynny Roland walczyłby słabo bez Durendala.
    Walasek - Nieco w kratkę ale ogólnie bardzo dobry występ Grzesia. Nieco niesprawiedliwy jest ten system GP Walasek ciągle jeździł dobrze raz pojechał gorzej tj. się wywrócił i odpada, Gollob jeździł na początku fatalnie, dwa razy był ostatni i jeszcze miał szansę. Ale niestety teraz lepszy ( pozornie ) ma łatwiejsze życie. Podobno szczęście sprzyja lepszym ( lepszym??? ) ale czy tak było w przypadku Golloba?
    Cegielski - Najlepszy z Polaków nic dodać nic ująć gdyby nie pech z motocyklem mógłby sporo namieszać jak nie w finale to przynajmniej w półfinałach. Dopiero półmetek GP za nami być może Krzysiek jeszcze pokaże na co go stać ( wierzę w to ) a panowie z PZM już pokazali na co ich stać: utrudniać życie ( przygotowania do sezonu ) tak świetnemu żużlowcowi, nadzieji polskiego żużla. Może gdyby więcej trenował, a nie spędzał czas na rozprawach byłby jeszcze lepszy. A przecież tak mało brakowało, gdyby nie angielska licencja nie wystąpiłby w GP!!! Liczę że w ogólnej klasyfikacji Krzysiek skończy w pierwszej ósemce i utrzyma miejsce w GP na następny sezon a panowie z PZM niech przemyślą swoje zachowanie.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o wszystkim zadecydowal bieg hamill,gollob,cegla,walas
    w pierwszej odslonie cegla pierwszy a walas wychodzil na druga!!!!!!!!!!!!!!!
    pierd..... gollob ciekawe ile zaplacil!!!!!!!!!!!!!
    cegla lekko mogl dojsc do finalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •