Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Siatkarskie czasopisma

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Siatkarskie czasopisma

    Witajcie!!!
    Na dzisiaj mam jeden dręczący mnie temat. Czy znacie może jakieś dobre czasopisma siatkarskie? Prenumerowałam Siatkarskie Forum, ale ostatnio cienko im idzie. Nie można nawet zajżeć na ich stronę, bo cały czas jest w budowie. Słyszałam też o ksiażce "80 lat polskiej siatkówki" autorstwa p. Krzysztofa Mecnera. Tylko jest ten dylemat, że nie wiadomo gdzie ją można nabyć. Czy możecie jakkolwiek rozwinąć ten temat?...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o gazety siatkarskie to faktycznie cieniutko. "Siatkarskie Forum" nie ma jak narazie forsy i widokow na to że bedzie lepiej bo ani PZPS ani PLS nie chca dać złamanego grosza na rozpowszechnianie siatki przez prase, bo przeciez nie kazdy ma internet. Jeśli prenumujesz "SF" to pewnie dostałaś już dodatek "Dookoła siatki" jak naarazie to jedynie tyle. A nawet wędkarze mają porządne gazety...

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak można zaprenumerować Siatkarskie Forum ?

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak można zaprenumerować Siatkarskie Forum ?
    Problem jest w tym, że nie wiadomo czy jeszcze wydają "Siatkarskie Forum"...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedys byl jeszcze 'Magazyn Siatkowka", nawet mam w domu dwa numery, ale chyba juz tez nie wychodzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE DOSC ZE MECZE NIE SA POKAZYWANE W CALOSI BO WAZNIEJSZE SA JAKIES TAM FAKTY TO NAWET NIE MAMY ZADNEJ GAZETY SIATKARSKIEJ.W CZASIE WAKACJI MIALAM ZAPRENUMEROWAC "SF" ALE JUZ RACZEJ TEGO NIE ZROBIE.
    A CO DO KSIAZKI"80 LAT POLSKIEJ SIATKOWKI"TO Z TEGO CO WIEM TO MOZNA JA JEDYNIE NABYC W POLSKIM ZWIAZKI PILKI SIATKOWEJ.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.volley.pl/index.html na tej stronce znajdziecie wszystkie informacje o "SF", ale zdaje mi się, że teraz nie da się zamówić prenumeraty bo gazeta nie wychodzi, a prenumeratorzy dostają "dookoła siatki"

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moja propozycja

    w chwili obecnej nie ma chyba takiego konkretnego pisma siatkarskiego ale ja polecam Przegląd Sportowy! jest to gazeta poświęcona wszystkim dyscyplinom sportu jednak siatkówka jest tam bardzo częstym gościem! przede wszystkim artukuły są bardzo obiektywne, są również felietony. Pamiętajcie jednak że nie co dziennie jest siatkówka!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •