Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: mistrz 1 ligi po rundzie zasadniczej 4 kolejki pozostalo rkm-start-zkz kto zostanie??

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mistrz 1 ligi po rundzie zasadniczej 4 kolejki pozostalo rkm-start-zkz kto zostanie??

    chcial bym abyscie stwierdzili kto ma szanse tak na powaznie zdobyc mistrza 1 ligi tzn po rundzie zasadniczej pozostalo jeszcze 4 kolejki a oto pzeciwnicy zkz-rkm-start przedtawiam rywali (wyjazdy i u siebie ) oto one (XI runda 30 czerwca 2002) RKM RYBNIK-ZKZ QUIX-MIX ZIELONA GORA , START GNIEZNO-TZ OPOLE)(XII runda 21 lipca 2002) ZKZ QUIX-MIX ZIELONA GORA-STAL RZESZOW , UNIA TARNOW-START GNIEZNO , GKM GRUSZIADZ-RKM RYBNIK (XIII runda 28 lipca 2002)START GNIEZNO-ZKZ QUIX-MIX ZIELONA GORA , RKM RYBNIK-TZ OPOLE (XIV runda 18 sierpnia 2002)ZKZ QUIX-MIX ZIELONA GORA-KOLEJARZ RAWICZ , STAL RZESZOW-RKM RYBNIK , GKM GRUDZIADZ-START GNIEZNO (KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ mysle ze w tej sytuacji w najlepszej sytuacji jest zkz dlatego ze rybnik ma wyjazd do rzeszowa a gniezno do tarnowa (a my do rybnika i gniezna) ale tam mozemy jeszcze wygrac jak i przegrac (wazne ze z nimi u siebie wygralismy) bo my juz jechalismy do rzeszowa i tarnowa wiec te 2 kluby beda mialy na bank ciezki boj zkz sie przekonal jak ciezko bylo w rzeszowie i tarnowie (piscie swoje opinie na ten temat troszke mi to zajelo czasu i specjalnie zrobilem to dla wszystkich formuowiczow )(POZDRAWIAM FANOW CZARNEGO SPORTY):):)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze nieróbice tyle tematów. Już niedawno ten temat był wałkowany ile można mówić otym samym. Apozatym na forum niema chyba Sybilli ani Nostradamusa:)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    niechodzi mi o mistrza w tym sensie kto awansuje tylko chodzi mi o porownanie tych czterech meczy ktore pozostaly do konca rundy zasadniczej wyjazdy i u siebie mecze my jedziemy do (rybnika i gniezna) rybnik jedzie do (rzeszowa i grudziadza) a gniezno jedzie do (tarnowa i grudziadza)i rybnik jak i gniezno moga wtopic w rzeszowie i tarnowie bo my tam juz jezdzilismy wiec w korzystnej sytuacji jest f-a-l-u-b-a-z :):):)(POZDRAWIAM):):)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hyhyhy

    juz mi humor poprawiles moze byc:):):)75:14 bo wegrzyk defekt a karlsson tasme mial:))) 5:0 (POZDRAWIAM):)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polo proponuję tobie z okazji wakacji abyś zrobił sobie też wakacje na forum śledzę twoie wpisy i to już jest poniżej krytyki. Robisz gościu wstyt kibolom z Zielonki.

    ps. przeczytaj sobie temat swoiego wątku i zastanów się na składnią (o wartościach merytorycznych nie wspominając)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie jest to kolejny idiotyczny temat autorstwa P_O_L_O i jest to moj ostatni wpis w tym temacie - szkoda czasu.
    POLO zrozum ,ze swoimi glupimi tematami zasmiecasz to forum i przynosisz ujme kibicom z Zielonej ,ktorych bardzo szanuje.
    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    chłopaku myśl troche !! zakładasz tematy dość bezsensowne, wszyscy je krytykują a ty dalej zakładasz tematy gdzie 6 osób sie wypowiada. Adminowie mogą niewytrzymać w końcu....

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Oj POLO cos mi sie wydaje ze chcesz dobic se postów do stówy , przeciez w niektórych tematach masz po kilka wpisów pod rząd , wez se lepiej napisz wszystko razem bo inaczej tot roche podejżanie wygląda.
    Tylko Falubaz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •