Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Startuje Wimbledon

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Startuje Wimbledon

    Tak tak, to już w piątek startuje chyba najbardzie prestiżowy turniej na świecie. Czekam na wasze opinie oraz faworytów, o to moich trzech wielkich faworytów:
    Sampras, Hennman, Hewit


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mowiąc Sampras nie ma szans. Choc wiem, ze jest to sport i wszystkie się moze zdarzyć to jednak podchodząc do sprawy realnie to wiadomo jak jest.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Samprasowi niestety będzie ciężko coś zwojować. Ja stawiam na Hewitta.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Hewitt i Federer, nie mozna zapominac o Henmanie. Sampras raczej nie ale kto wie, to jest jego turniej przeciez :) U pan to siostry Williams i moze Capirati.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U pan zdecydowanie siostry Williams Mam nadzieje ze Venus zdobedzie tytul poraz trzeci.

    U panow trudno powiedziec Smapras chyba juz nie ma szans chco bardzo bym chciala aby wygral. Moze ktos z nowej amerykanskiej gwardii Rodrick , Blake lub Anglik Henman

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie się wydaje, ze Jenifer zagra w finale z Sereną. Capriatii będzie się chciała zrewanzować:)

    a moze któraz z moi ulubienic zagra w finale, tj. Hantuchowa, Dementieva????

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To niemozliwe aby Serena zagrala z Cappriati w finale bo spotkaja sie w polfinale

    Na Demienteva i Hantuchowa az tak bardzo bym nie liczyla ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety pisząc owy post nie znałem drabinki

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam ważne pytanko do forumowiczów.
    Czy jakaś w miarę dostepna telewizja transmituje Wimbledon?
    Na Polsacie Sport - Mundial, Eurosport ostatnio zupełnie na psy zszedł, DSF nic... pomocy !!! Dostaje nerwicy przez tą telewizję... !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cool(?) Eurosport

    Moim zdaniem stacja Eurosport cały czas utrzymuje niezmienną, czyli dobrą pozycję wśród kanałów TV o tematyce sportowej. Uważam, że transmisje, szczególnie z ważnych imprez sportowych(Wimbledon) powinny częściej widnieć w programie tej stacji. Moje zastrzeżenia wynikają też z nadmiaru, wręcz 'przesycenia' programami typu 'Klasyka MŚ'i liczne powtórki programów piłkarskich i nie tylko. Uważam, że tego typu programy można by nadawać, gdy nie ma w danej chwili żadnej ważnej imprezy sportowej, bo inaczej mija się to z celem, jakim jest skuteczne przyciągnięcie widza do ekranu telewizora...motocykle 'zajechały' rakiety!?

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem stacja Eurosport cały czas utrzymuje niezmienną, czyli dobrą pozycję wśród kanałów TV o tematyce sportowej. Uważam, że transmisje, szczególnie z ważnych imprez sportowych(Wimbledon) powinny częściej widnieć w programie tej stacji. Moje zastrzeżenia wynikają też z nadmiaru, wręcz 'przesycenia' programami typu 'Klasyka MŚ'i liczne powtórki programów piłkarskich i nie tylko. Uważam, że tego typu programy można by nadawać, gdy nie ma w danej chwili żadnej ważnej imprezy sportowej, bo inaczej mija się to z celem, jakim jest skuteczne przyciągnięcie widza do ekranu telewizora...motocykle 'zajechały' rakiety!?
    Optiv, w jakim Ty świecie żyjesz... :)
    Eurosport transmituje w tej chwili non stop "Klasykę MŚ" itp. ze względu na to że nie ma on wykupionych praw nawet do pokazania bramek z tegorocznego mundialu nie mówiąc już o meczach.
    Stacja ta napewno "nie miała by nic przeciwko :)" pokazywaniu ważnych imprez sportowych typu Wimbledon.
    Problem polega tylko i wyłącznie na prawach do transmisji danej imprezy. Niestety Europsport będąc telewizją ogólnosdostepną (czyt. niekodowaną :)) nie może sobie pozwolić na wykupienie możliwości pokazania róznych ciekawych imprez i pokazywanie tego co obecnie na tej stacji leci nie wynika bynajmniej ze złej woli jaj nadawców.
    Niestety w dzisiejszych czasach ciężko jest oglądać ciekawy sport bez dodatkowych opłat... :( (przykład: tegoroczny Mundial).

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawe! Wszyscy wiedzą, że mundial jest dostępny w calosci z dekodera, więc nie musiales mi tego przypominac, ale mimo to dzieki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •