Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Mowi Pawel Papke (gazeta wyborcza)

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mowi Pawel Papke (gazeta wyborcza)

    "Mówi Paweł Papke
    Tak naprawdę, nie chciałbym za 10 lat, siedząc w fotelu, zastanawiać się, a może jednak było warto spróbować, a ja tego nie zrobiłem - mówi Paweł Papke, który jeszcze nie przedłużył kontraktu z zespołem mistrza Polski Mostostalem Azoty Kędzierzyn-Koźle.

    Mariusz Lodziński: Nie podpisałeś jeszcze nowego kontraktu z Mostostalem. Są szanse, że to zrobisz?

    Paweł Papke: W tej chwili oceniłbym je na 50 procent. Szczerze mówiąc, jeszcze nie mieliśmy okazji z prezesem na ten temat poważnie porozmawiać. Myślę, że najpóźniej za dwa tygodnie wszystko się wyjaśni.

    Czy to prawda, że w kolejnym sezonie chciałbyś zarabiać znacznie więcej?

    Bez wątpienia będziemy rozmawiać o pieniądzach. Rzeczywiście uważam, że stawka powinna zostać podniesiona. Ale czy znacznie? Tego bym nie powiedział.

    Co w takim razie przekona cię, by pozostać w Kędzierzynie?

    Interesuje mnie wiele aspektów. Ważne jest to, jak silną drużynę uda się zbudować w Kędzierzynie. Druga sprawa to oczywiście kwestie organizacyjne i finansowe. Nie chodzi tu o wysokość wynagrodzenia, ale o płynność finansową. Nie jest tajemnicą, że do tej pory nie otrzymaliśmy wszystkich naszych pieniędzy. Rozumiem sytuację klubu, ale chciałbym mieć pewność, że w przyszłym sezonie nie będzie pod tym względem gorzej.

    Otrzymałeś propozycje z Grecji i Japonii. Poważnie traktujesz zwłaszcza tę drugą propozycję.

    To propozycja jak każda inna. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji, ale nad wszystkim należy się zastanowić.

    Propozycja gry za granicą, to przede wszystkim korzyści finansowe?

    Prawdę mówiąc, powoli zaciera się różnica pomiędzy polskimi i zachodnimi klubami. Oczywiście, w tych najlepszych zarabia się jeszcze znacznie więcej. Jednak nie tylko to sprawia, że zastanawiamy się nad wyjazdem na zachód. Tak naprawdę, nie chciałbym za 10 lat, siedząc w fotelu, zastanawiać się, a może jednak było warto spróbować, a ja tego nie zrobiłem.

    A może po prostu znudziła cię już gra w Kędzierzynie?

    To nie kwestia nudy. Lubię to miasto i świetnie się w nim czuję. Jednak rozegrałem już w Mostostalu sześć sezonów. W karierze każdego zawodnika przychodzi moment, że po prostu trzeba coś zmienić. Jeszcze nie wiem, czy dla mnie taki moment właśnie nadszedł."

    No i nadal nic nie wiadomo.

    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    no i fajnie, zostanie czy nie????? Optymizm- zawsze, pesymizm- czasami, co tym razem??????
    Paweł zostań z nami!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eeee zachowuje się jak panienka i chciałby i boi się...
    czyli po prostu stara się podbić cenę.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro Papke już 6 sezonów był w Mosto, to rozumiem, że chce zmienić środowisko, spróbować czegoś innego, ale nic w sumie konkretnego nie mówi. W jego wypowiedziach pełno niedomówień i niepewności. Widać, że nie chce rozstać się z Mosto w kłótniach, ale on niech się lepiej zdecyduje, a nie tylko podbija stawkę :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A teraz z innej beczki

    Marcin Prus łowi ryby i relaksuje się
    2002-06-14, PLS


    Marcin Prus dzieli czas między Kędzierzynem i domem rodzinnym w Starogardzie. Wolne chwile spędza z najbliższymi lub nad miejscowymi jeziorami, gdzie łowi ryby. Prowadzi też rozmowy z Mostostalem Azotami Kędzierzynem Koźlem.

    "Rozmowy prowadzimy we dwóch z ojcem, który jest moim menadżerem - powiedział Marcin Prus. - W niedzielę wybieramy się na kolejną ich turę. Jest jeszcze sporo szczegółów do omówienia, trzeba je dopracować. Chciałbym pozostać w Kędzierzynie. Z tym klubem mam szanse na odniesienie kolejnych sukcesów."

    Pierwszego lub drugiego lipca Marcin Prus będzie miał w Piekarach Śląskich zabieg na kolanie. "Gdy teraz nie jestem kadrze, to wolny czas chciałbym wykorzystać na podreperowanie zdrowia, żeby móc pograć jeszcze kilka lat" - dodał Marcin Prus. Utrzymuje on kontakt z kolegami z reprezentacji. Często rozmawia z Jarkiem Stancelewskim.

    Zdaniem Marcina Prusa polskich siatkarzy stać na awans z drugiego miejsca do finałowego turnieju Ligi Światowej. "Oczywiście najsłabszym zespołem jest Portugalia - powiedział Marcin Prus. - Nie chcę mówić, że mecze z tym zespołem będą spacerkami, ale powinniśmy wygrać u siebie i na wyjeździe. Portugalczyków przewyższamy nie tylko wzrostem. Z Argentyną można będzie powalczyć. A Brazylia? Wygrała przed rokiem Ligę Światową. Ten fakt mówi sam za siebie."

    W rodzinnym Starogardzie Marcin Prus dużo czasu spędza z rodziną i przyjaciółmi. Ostatnio był z bratem na rybach na jednym z okolicznych jezior. Najlepszym wynik jakim może pochwalić się b. reprezentant Polski, to karp ważący 2,2 kg.






  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z rybołóstwa człowiek nie wyżyje....

    Prus ma rację oszczędzając się i spędzając czas na relaksowaniu się, w końcu ten sezon nie był dla niego łaskawy. Mam nadzieję, że szybko upora się z kłopotami zdrowotnymi i podpisze kontrakt z Mosto jakiś korzystny, bo z rybołóstwa żyć się chyba nie da :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prus ma rację oszczędzając się i spędzając czas na relaksowaniu się, w końcu ten sezon nie był dla niego łaskawy. Mam nadzieję, że szybko upora się z kłopotami zdrowotnymi i podpisze kontrakt z Mosto jakiś korzystny, bo z rybołóstwa żyć się chyba nie da :)

    Ja też mam nadziję że podpisze kontrakt ale fajnie by wyglądał jako rybak :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis slyszalam plotki ze oferta z Grecji dla Pawla Papke jest juz nieaktualna. Moze ktos z Was wie cos wiecej na ten temat??
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    my się tutaj zamartwiamy, a On zrobi nam na złość i zostanie w Mostostalu!!!!!!! (oby)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W W.Wspaniały w wywiadzie w opolskim dodatku do "Gazety Wyborczej" w dn. 18.06.br. mówi m.in. "... Z tego co wiem, to w Panathinaikosie jest nowy trener kubański, który ściągnął w miejsce Pawła swojego rodaka. ...".

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Prezes Pietrzyk w rozmowie z Gazetą Wyborczą stwierdza oto tak (cytuję fragment artykułu):
    W przyszłym tygodniu rozmowy na temat nowego kontraktu rozpocznie także Paweł Papke. - Fakt, że grecka oferta dla tego zawodnika jest już nieaktualna zwiększa szanse na to, że dojdziemy do porozumienia - uważa Kazimierz Pietrzyk.

    Koniec cytatu.

    Klub trzeciegio miejsca jak widać rozszerza się i na inne kraje. No, straszne gwiazdy mamy nad Wisłą. Wszyscy się o nich biją. Według nich samych.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się.Grecja nie jest już aktualna - poszedł tam trener z Kuby i pociągnął za sobą zawodników.Została Japonia, ale myslę że popełniłby duży błąd idąc tam tylko za kasą - ma jeszcze trochę przed sobą - kariera mu się jeszcze nie kończy, poza tym jego dziewczyna by miała trochę za daleko do niego:-))Także wszystko wskazuje że jak co rok będą negocjować z Kaziem o pieniążkach

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papke ma jeszcze oferta (chyba, nie jestem pewny, to na razie plotki) z Maceraty, a jak chcę grać z Ping-Pongami to niech idzie tam, my sobie poszukamy kogoś lepszego albo równego!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co z oferta Olympiakosu o ktorej Papke mowi. Wlasnie czy Gomez odchodzi czy zostaje? a w Lube to Papke chyba mial bybyc w atakujacym :P

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Galaxiana

    Gomez odchodzi podobno do Maceraty, z której odchodzi Milijkovic, a Papke grałby na ataku ;P, śmieszne, bo z nim w pierwszej "6" Lube nie odniesie żadnych szczególnych sukcesów...

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MOSTOMANKAA!!!

    Co do Twojej wcześniejszej wypowiedzi: Marcin Prus wygląda świetnie jako rybak, choć jak pierwszy raz zobaczyłam, to się nieźle zdziwiłam. Buahahaha.

    Pozdrowionka dla wszystkich prawdziwych fanów siatkówki ;-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •