Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Wierzy ktoś jeszcze w Polskę?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wierzy ktoś jeszcze w Polskę?

    Mam pytanie do forumowiczów. Czy jest ktoś kto nie jest takim pesymistą i "ekspertem" iw wierzy ze Poslke na wiele stac. I na wygrana z USA i na strzelenie paru goli, i na awans do Euro i w ogole na wielkie rzeczy? Czy tu sa tylko tacy malkontenci ktorzy jak idzie dobrze okazuja sie wielkimi znawcami i kochaja naszych pilkarzy i trenera a gdy idzie zle w ogole nie potrafia tego do siebie przyjac i jezdza non-stop po reprezentantach?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POLSKA!!!!!

    Ja wierzę ,ze nie należy się od razu załamywać. Przez 16 lat czekaliśmy na mundial !! Nie wyszło w sporcie się to zdarza !! Ale np.: taka potęga jak Holandia wogóle nie pojechała i co i czekają , żeby się odegrać. Szewdzi to będą w kwalifikacjach chyba najtrudniejszym przeciwnikiem, ale nie niedopokonania. Polacy jeszcze będą dumni ze swojej kadry ( nie wiem kiedy i w jakich okolicznościach:))

    P.S. Zawzse trzeba wierzyć w swoja reprezentacje !!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jagon

    No właśnie. Jak na razie przeważają optymiści :) (2/2, niezły bilans co?)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach

    Dajmy głos fachowcowi

    W reprezentacji byli zawodnicy, którzy nie zasłużyli na to, by pojechać na finały mistrzostw świata ? uważa były trener m.in. Widzewa Łódź, ŁKS Łódź, Ruchu Chorzów i Pogoni Szczecin - Leszek Jezierski.

    - To, że wywalczyli awans nie znaczyło wcale, że wszyscy muszą jechać do Korei. Wszystkie tegoroczne mecze pokazały, iż ci ludzie byli tak szczęśliwi i zadowoleni z awansu do finałów, że nie pomyśleli, iż jadąc na mistrzostwa muszą sami zadbać o dobre przygotowanie - powiedział Jezierski.

    Zdaniem Jezierskiego, reprezentacja Polski pożegnała się z finałami mistrzostw świata w żenującym stylu. "Portugalia obnażyła nasze słabe umiejętności i bardzo złe przygotowanie do turnieju. Gdyby nasi rywale wykorzystali wszystkie sytuacje bramkowe, to by już była kompletna kompromitacja" - dodał.

    Szkoleniowiec nie zgodził się z komentatorami, którzy twierdzili, że Polacy przegrali poniedziałkowy mecz po walce. "Walka to była może w małym fragmencie boiska, a tam, gdzie trzeba było wykazać swoją wyższość, to już przegrywaliśmy bez walki. Przecież oprócz sytuacji Pawła Kryszałowicza, to w zasadzie nie mieliśmy okazji do zdobycia gola. Dopiero, gdy Portugalczycy w końcówce już nieco +odpuścili+, to dopiero my atakowaliśmy, ale to była już walka bez stawki" - powiedział Jezierski.

    Według Jezierskiego padający w Jeonju deszcz był sprzymierzeńcem drużyny lepszej. "Tak jak w 1974 r. w Niemczech, tak i ten mecz pokazał, że padający deszcz jest zawsze atutem drużyny pod każdym względem lepszej" - powiedział Jezierski.(PAP)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    ja wierze
    oni potrafia grac ...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Teraz EURO

    No teraz musimy się już skupić tylko na eliminacjach do Euro 2004. Może uda się po raz pierwszy zagrac w ME?

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Wierzę w Polską drużynę... Niestety, straciłem dziś wiarę w reprezentację Jerzego Engela...

    Na szczęście MŚ udowodniły, że popadanie w samozachwyt jest przedwczesne... Może, wyjdzie to nam na dobre??? Teraz eliminacje ME i należy skupić na budowie mocnej drużyny, a nie na rozpamiętywaniu porażek

    Ps: Śłuchaliście, co mówił dziś Kazimierz Górski???? Tradycyjnie, miał rację!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to wychodzi na to ze mamy mniej wiecej 100% (jak interpretowac wypowiedz Kuby?)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Jeśli zniknie z kadry duet stoperów Schalke, Piotr Świerczewski, Arkadiusz Bąk i Marek Koźmiński, to moja wiara w reprezentację Polski wróci;)

    Co do trenera to i tak lepszego Polaka PZPN nie znajdzie, a zagranicznego szkoleniowca i tak nie zatrudnią

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polskę wierzę zawsze i będę wierzyć, ale nie w takim składzie.Dla części z nich to powinno być pożegnanie z kadrą, aby zrobić to z honorem został im mecz z U.S.A.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to z pytanie :) ?
    ja wierze

    dla mnie sie liczy to ze polska grala (gra) w gronie 32 najlepszych druzyn swiata. to jest juz sukces. tym bardziej ze udalo nam sie to po 16 latach "przerwy". wiem ze wielu jest rozczarowanych, ja tez bylem troche rozczarowany, ale to juz niezwane. bede trzymal kciuki za polakow w meczu z USA mimo ze jest on o ... , oraz w kwalfikacjach EURO

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i moja wiara nie załamała sie do końca, ale nie jest już tak silna jak była. Mimo to zawsze będę im kibicował, chociaż czasem ich przeklne pod nosem.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierzę w:
    - bramkę strzeloną USA (inaczej się załamię)
    - awans do ME (tam nie grozi nam ani Korea, ani USA :P)
    Przed ME przydadzą się tylko pewne zmiany w kadrze. Trzeba pozbyć się pseudo-obrońców i solenizantów, a do składu wstawić np. pewnego dzieciaka z Feyenoordu (który na razie i tak jest zawieszony :P). Teraz dostaliśmy niezłą nauczkę, jeżeli nie strzelimy bramki, uznam to za kompletną paranoję. Ale i tak będę wierzyć. Kibic zawsze wierzy :P:P:P

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wierzę i do końca będę wierzyć
    z meczu na mecz mam nadzieję na lepszy rezultat niż dotychczas, optymizm to podstawa!!!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chce się budować nową drużynę to trzeba zacząć od trenera który zawsze ma swoje sympatie i będzie je ciągnął za sobą co zrobił Engel nie dostrzegając innych.Swoją drogą faktycznie w Polsce nie ma takiego trenera który nie miałby przeciwników,wobec tego poleciłbym generała Jordanesku to wspaniały fachowiec a myślę że przyjąłby propozycję prowadzenia reprezentacji Polski.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja wierze !!!! Zaczniemy od nowa !! Z Olim i Krzynowkiem na czele !!!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jeszcze wierzę w reprezentacje.Nie lubie tych kibiców,którzy kibicują reprezentacji tylko wtedy,gdy wygrywają.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Polska Wyspy Owcze 2:1

    Polska Irlandia Płn 4:1

    Polska Japonia 0:2

    Polska Rumunia 1:2

    Polska Estonia 1:0

    Polska Korea Płd 0:2

    Polska Portugalia 0:4
    Rewelacyjny bilans:P

    Trzeba wierzyć, bo gorzej to już chyba nie zagrają...

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2001
    Postów
    1,420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę że stać nas na więcej n.p. na przegraną 6:0 z USA

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu teraz wszyscy psioczą na ten skład a jeszcze niedawno tak ich uwielbiali?

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierzę bo dotychczas się nie zawiodłem i dali mi zarobić trochę grosza u bukmacherów w piątek tak samo obstawiam przy kursie 1,9 szkoda że tak mało ale trudno przestali być faworytem i mam nadzieję że się na nich nie zawiodę bo uwielbiam takich których można obstawiać na bank bez pudła.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raider, nawet taki pewniak jak Polska może cie "zawieść"

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raider ja w piatek zycze ci przegranej na zakladach. No chyba ze postawiles na Polske:P
    A tak serio to ja zawsze wierze w dobry wynik druzyny ktorej kibicuje. Bo inaczej bez sensu byloby dopingowac jesli z gory obstawia sie przegrana.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To było tak:
    Kto ty jesteś?
    Polak mały!
    Jaki znak Twój?
    Orzeł biały!
    (...)
    A w co wierzysz?
    W Polskę wierzę!!!

    Ludziska wierzcie w naszych za 16 lat znowu pojedziemy na mistrzostwa...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dlaczego mamy w nia nie wierzyc?? wystarczy wymienic paru zawodnikow i za 2 lata bedzie Polska ME a za 4 MŚ ;) ;)
    pozdrowka

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mike daję słowo że jak nasi wygrają będę się cieszył ale przy obstawianiu wyników nie kieruję się sentymentami bo to na dobre nie wychodzi, a zawalić może każdy ale co ja na to poradzę że na razie tylko na Polsce się nie zawiodłem. W meczu towarzyskim z Japonią współczynnik był 6 to postawiłem na Japońców i był full.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2001
    Postów
    1,420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję Mihaela :
    "Czemu teraz wszyscy psioczą na ten skład a jeszcze niedawno tak ich uwielbiali? "

    Ja ich nigdy nie uwielbiałem i zawsze krytykowałem i będę krytykował Engela i jego Żewłaków

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Nasze szanse na udział w ME chyba maleją... Słabi ci Szwedzi, faktycznie:P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA tam w pOLSKE wierze a wiara gory przenosi, dobry trener ktory by poukladal co rozwalil Jerzy Engel dobral najlepszych polskich zawodnikow i z Polska liczyli by sie najlepsi :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •