Pokaż wyniki od 1 do 35 z 35

Wątek: Liga Swiatowa - wiadomości organizacyjne

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Liga Swiatowa - wiadomości organizacyjne

    hejka, mam pare pytan odnoscie LS:
    1. jaki jest dokaldny plan meczy, gdzie, kiedy i z kim ??
    2. czy mecze beda rozgrywane tak jak w poprzednich latach w piatki kolo godziny 20 i w soboty o 17.30 ???
    3. co z argentyna - kto wejdzie na ich miejsce, gdy ci nie znajda sponsora ?
    4. jak oceniacie szanse naszych wspanialych orlow ??
    5. tak na marginesie, raczej potwierdzam przyjazd do Katowic.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HeY!
    1 mecz to chyba spotkanie 28-30 czerwca Portugalia - Polska
    -----------------------------------------------------------
    Na kilka z tych pytan dowiesz sie jesli kikniesz www.kazimierzplomien.pl ! Juz niedlugo pojawi sie tam dzial o reprezentacji, a w nim wyszstko o naszych :P... zapraszam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chciałem tylko delikatnie napomknąć,że ta kwestia jest poruszana w kilku innych tematach i nie ma sensu zakładać nowych,gdy komuś się nie chce poszukać.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed Ligą Światową 2002. BILETY NA MECZE
    Zbliża się gorący czas nie tylko dla reprezentacji Polski siatkarzy, ale też dla polskich kibiców. Już niebawem kolejna edycja Ligi Światowej zawita do Polski. Przypomnijmy, że w tym roku rywalami naszych zawodników w walce o awans do turnieju finałowego Ligi Światowej będą drużyny Portugalii, Brazylii i Argentyny. Pierwsze mecze podopieczni trenera Waldemara Wspaniałego rozegrają na wyjeździe z Portugalią. Odbędą się one 29 i 30 czerwca w Guimaraes, początek spotkań o godzinie 19.00 czasu polskiego.


    Wcześniej jednak, bo już 27 czerwca zainauguruje tegoroczny udział w Lidze Światowej nasz sędzia Andrzej Kiszczak, który poprowadzi spotkania Niemcy – Holandia.

    Kolejny tydzień z Ligą Światową to dwa mecze naszej reprezentacji z Argentyną w San Juan 6 i 7 lipca, ich początek odpowiednio o 01.00 i 23.00.

    12 i 13 lipca nasza drużyna gościć będzie w Brazylii, a dokładnie w Goianie. Tam czekają nas chyba najtrudniejsze spotkania z triumfatorami ostatniej Ligi Światowej. Mecze w Brazylii rozpoczną się o godz. 20.30 i 15.00.

    Kolejne spotkania nasza drużyna rozegra w Łodzi, a rywalami biało-czerwonych będą Argentyńczycy. Mecze rozpoczną się 19 lipca o godzinie 20.00, zaś 20 lipca o godzinie 17.00. Można już składać zamówienia na bilety z Argentyną.

    Bilety będą do odbioru w hali sportowej w Łodzi, tam też należy składać zamówienie. Można to uczynić bądź poprzez wysłanie e-maila na adres: hala_sportowa@toya.net.pl lub faksem: 0 prefiks 42/636 79 80.

    Ceny biletów na wszystkie mecze w Polsce wynoszą 25 i 35 PLN

    Mecze z Brazylią odbędą się 26 i 27 lipca w Katowicach. Bilety można zamawiać w Spodku pod nr faksu 0 prefiks 32/258 03 18. Początek spotkań w Spodku, podobnie jak w Łodzi o godzinie 20.00 i 17.00.

    Mecze z Portugalią odbędą się we Wrocławiu w dniach 2/3 sierpnia, początek o godzinie 20.00 i 17.00. Nr faksu pod którym składać można zamówienia podamy w najbliższym czasie.


    I wszystko jasne :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    **** mac

    ja sie powiesze, mecze mialy sie zaczac tydzien wczesniej, i byla bym w Spodku, a jak sie zaczynaja 19/20 lipiec to tym sposobem nie bede na zadnym - nieeeeeeeeeeeeee ludzie nieeeeeeeeeeeee hlip hlip PLAKAC MI SIE CHCE !!!!!!!! aAAaaaaaaaaaaaaaaaaa

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy raz nie narzekam na ceny biletów. :-) W tamtym sezonie gdyby nie Plus to kiepsko wyglądałaby moja frekwencja na meczach biało-czerwonych. Ale na szczęście ktoś tam poszedł po rozum do głowy. Albo spanikował, że nie będzie pełnych hal.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak, ceny biletów są spoczko, tylko dzięki tej zmianie terminu to nie obejrzę ani jednego spotkanka :(

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm a cos sie zmienilo bo ja nawet nie wiem,jak znalam jakies terminy to te wlasnie(tak mi sie wydaje),a ja sie ciesze bo jade do Lodzi, tylko niestety na jeden meczyk chyba-20 lipca(nie mam gdzie spac hehe chyba ze na dworcu),moze uda mi sie zalatwic gdzies nocleg ale to znowu wydatek a ja jescze zbieram na pociag hehe, ceny biletow sa ok ,wie ktos czym sie roznia sie tansze od drozszych ,ja sie tylko domyslam wiec wole sie upewnic

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do tych tanszych biletow to masz miejsce na jednym z balkonow, z ktorych malo widac, lub na samej gorze trybun glownych skad ludzie wydaja sie jak mrowki;) takze jesli juz to polecam te drozsze bilety a przynajmniej cos zobaczysz

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Droga Izo! Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem odnośnie nocowania w Łodzi. Ja byłam tam w rok temu na turnieju eliminacyjnym do MŚ. Kibicowałam na wszystkich trzech meczach a nocowałam w... namiocie. Prawie w centrum miasta. Wspomnę tylko, że praktycznie przez cały czas padał deszcz i było dosyć zimno. Czego się nie robi dla kibicowania... Szkoda tylko że nasi przegrali, ale i tak nie żałuję. Tak więc dobra rada- chcieć to móc!

    Przy okazji pozdrowienia dla Aśki (asik), która dzielnie mi wtedy towarzyszyła! To były czasy, no nie? :-)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łódż to rzeczywiście były piękne czasy amelio!!! :-)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki Defi za ta wiadomosc,wezme rzecz jasna te drozsze bilety ,w koncu to tylko 10 zl roznicy,nom a tak w ogole to podziwiamwas dziewczyny,spanie w namiocie calkiem niezle tylko ja nwet namiotu nie mam hehe,dobra wiec jeszcze jedno pytanko dzwonie do lodzi na hale i com zamawiam bilety czyli podaje ktore to(za ile) ilosc i adres hmm tak czy nie,no i czy to sie odbiera na miejscu bo chyba nie przysylaja ,w sumie jak zadzwonie to sie dowiem ale jak ktos wie to prosze o podpowiedz

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ?????????

    mam dwa pytania
    1. Czy TVP będzie relacjonować mecze LŚ?
    2. Czy sebastian świderski zagra w LŚ czy jednak nie?

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RELACJE......

    W JEDNYM Z ARTYKUŁÓW PS BYŁO NAPISANE ŻE BĘDĄ RELACJE, ALE NIE WIEM NA ILE TA WIADOMOŚĆ JEST WIARYGODNA..........

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gazeta.pl > Wyborcza > Sport
    Przygotowania do meczów Ligi Światowej

    Piotr Płatek, Michał Micor (21-06-02 19:33)

    Już za miesiąc w katowickim Spodku reprezentacja Polski zmierzy się z Brazylią w Lidze Światowej. Przedstawiciele hali czekają na sygnał z Polskiego Związku Piłki Siatkowej, by zacząć przygotowania do imprezy.

    Mecze Ligi Światowej w Spodku to już tradycja. Od czterech lat, rok po roku, w letnie miesiące przyjeżdżają na Śląsk najlepsze drużyny świata, a kibice wspaniale się bawią w rytm "Pieśni o małym rycerzu."

    W tym roku znowu gratka nie lada - przyjeżdża Brazylia, zespół pełen wirtuozów siatkówki, aktualny mistrz Ligi Światowej. Wygląda jednak na to, że nie obejdzie się bez kłopotów organizacyjnych.

    Wszystko przez sytuację w Polskim Związku Piłki Siatkowej - zadłużonym, podzielonym, skłóconym. Sprawami nieprawidłowości w wydawaniu pieniędzy interesuje się prokuratura, a wcześniej zajmowało się nawet Centralne Biuro Śledcze.

    Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, przed kilku dniami w Katowicach miał się pojawić prezes PZPS Janusz Biesiada. Szef związku, którego obciąża się winą za nieprawidłowości, miał podpisać porozumienie ze Spodkiem oraz spotkać się z prezydentem Katowic Piotrem Uszokiem. Tymczasem nękany przez organy sprawiedliwości Biesiada póki co do Katowic nie przyjechał i nie wiadomo, kiedy znajdzie czas na tę wizytę. - Na początku lipca będziemy objeżdżać wszystkie miasta, gdzie obywać się będą mecze w Lidze Światowej. Wówczas na pewno zostaną załatwione wszystkie formalności - wyjaśnia Marta Alf odpowiedzialna w PZPS za Ligę Światową.

    Spodek tylko czeka na sygnał z PZPS. - Czas nagli. Zaraz po podpisaniu umowy ze związkiem, natychmiast przystępujemy do działania - zapowiada Fred Misera, dyrektor ds. techniczno-eksploatacyjnych katowickiego obiektu. - Bilety mamy gotowe, ostemplowane, w każdej chwili można wprowadzić je do sprzedaży. Przygotowanie hali do meczów to kwestia dwóch, trzech dni - wyjaśnia.

    Trzeba przypomnieć, że w poprzednich latach, gdy do meczów pozostawał miesiąc, billboard na Spodku od dawna już zachęcał do kupienia biletu i oglądania wielkiego siatkarskiego widowiska. Teraz nawet brak śladu jakiejkolwiek reklamy. - Biletów jeszcze nie ma. Proszę pytać w przyszłym tygodniu, może będą nowe wiadomości - słyszymy w kasie.

    Nie jest też do końca jasne, czy oprawę meczów będzie przygotowywała firma Polkomtel, która w poprzednich latach sprawiła kibicom mnóstwo niespodzianek i urządzała prawdziwe widowiska. Po ujawnieniu nieprawidłowości w PZPS kierownictwo Polkomtela zapowiedziało, że nie zamierza firmować akcji związku działającego niezgodnie z prawem. - Cały czas prowadzimy rozmowy. Mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia - twierdzi Alf.

    Zdaniem przedstawicieli Związku, nawet jak Polkomtel wycofa się ze sponsorowania Ligi Światowej, reprezentacja Polski na pewno w niej wystąpi. - Imprezę będziemy się starali finansować z własnych źródeł. Będzie skromniej. Może mniej biletów przeznaczymy do rozdania za darmo. W każdym razie nie ma możliwość, że Polska nie zagra w tej prestiżowej imprezie - wyjaśnia Alf.

    Mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. Brazylijczycy znowu mają apetyt na złote medale i finansowe premie Ligi Światowej. Trener Bernardo Rezende przywiezie do Katowic najprawdopodobniej wszystkie swoje gwiazdy - superrozgrywającego Mauricio Limę, niesamowitego atakującego Gibę czy imponującego spokojem kapitana Canarinhos, Nalberta Bitencourta.

    Polska reprezentacja, prowadzona przez sosnowiczanina Waldemara Wspaniałego, też zamierza powalczyć o zwycięstwo. Biało-czerwoni przygotowywali się na zgrupowaniu w Spale i rozgrywali sparingowe mecze z Francuzami.

    Spotkania Polska - Brazylia mają się odbyć 26 lipca (piątek, godzina 20) oraz 27 lipca (sobota, godzina 17).


    A co do relacji to podobno większość meczów mają pokazać na żywo, a reszta retransmisje mam nadzieję, a nie jakieś okrojone ochłapy :):)

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po przeczytaniu takich jak powyższa informacji ręce opadaja! Skąd te informacje o tym, że B. nie był w "spodku". Toż nie od pani z kasy bo z nią Biesiada z pewnościa nie rozmawiał. Ludzie dajcie mu normalnie pracować. Najpierw "przyjaciele" teraz wy! Sprawa szyta grubymi nićmi a u was problemy ze wzrokiem?A gdzie myślenie? Wyborcza za was myśli?!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spodek spodkiem, ale jak wygląda sprawa biletów w pozostałych halach?

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety na Ligę Światową już w kasach Spodka

    Od wtorku w kasach katowickiego "Spodka" są w sprzedaży bilety na mecze Polski z Brazylią w siatkarskiej Lidze Światowej.

    Podopieczni trenera Waldemara Wspaniałego zagrają w "Spodku" z Brazylią 26 i 27 lipca.

    Bilety kosztują 25 i 35 zł w zależności od sektora.
    ONET

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do biletow w lodzi to sie dowiadywalam telefonicznie i okazalo sie ze mozna je rezerwowac ale w umowionym terminie trzeba je odebrac( nie moze to byc dzien meczu). hala moze przeslac nam bilety(koszt biletow+ koszt przesylki pocztowej), lub w okreslonym terminie mozna pojechac do lodzi i je odebrac- co osobiscie uwazam bez sensu. chyba ze ktos ma znajomego w lodzi ktory moze te bilety za nas oderac. mozna jeszcze wplacic pieniadze na ich konto i wtedy mozliwy jest odbior w dniu meczu. i to chyba na tyle:)

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Defi - mam pytanko po ile są bilety i koszty wysylki....

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    link dla tych którzy wybierają się do Łodzi:
    www.uml.lodz.pl/indeksik.php3?menu2=4&zapytanie=4,09,07

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystkie informacje znajdziesz na nowym serwisie siatkarskim www.siatkowka.gery.pl

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jak co roku przygotowaliśmy bilety w cenach 25, 35 i 50 złotyvh. Ze względu na trudną sytuację finansową wielu kibiców, mniej będzie najdroższych kart wstępu, a najwięcej tych po 35 zł" - powiedział Adamski. Dodał, że bilety są już w sprzedaży.
    PLS

    Może ktoś się domyśla jak bardzo różnią się miejsca za 35 i 50?

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiec roznica w cenie biletow polega na tym ze gdy zakupisz wejsciowke za 50 zl siedzisz dokladnie na przeciwko samego boiska za sedziam sa to glownie miejsca w pierwszych5 rzedach( tzw platforma srodkowa- dolna) natomiast majac bilety za 35 zl siedzisz albo po bokach boiska, albo w wyzszych rzedach na platformie srodkowej. ot cala roznica:) znacznie wiecej bedzie biletow za 35 zl

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki bardzo :)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A CZY WIE KTOS,GDZIE ZNAJDUJA SIE MIEJSCA 7,8( MAM TAKIE Z WUJKIEM) SEKTOR 4,1 RZAD.CHODZI MI O TO PO KTOREJ STRONIE BOISKA HEHE CZY JAKOS TAK :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mogłam przeczytać wszystkich wpisów więc sorrki jeśli sie powtarzam. Mecze z LŚ i MŚ mają być prawie wszystkie pokazane na żywo a tylko 2 retransmitowane, tak przynajmniej zapewniała telewizja

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a tam na przyszlosc ...

    jak Wam sie wydaje, jakie sa szanse ze Polska otrzyma prawo organizacji ME w 2005 ??
    ja uwazam ze powinnismy dostapic takiego zaszczytu, w koncu LS w zeszlym roku pokazala ze polscy kibice sa najlepsi, ze przychodza nie tylko na mecze swojej reprezentacji, ze nawet jak nasi siatkarze przegrywaja to kibice sa z nimi i ich nieustatnnie dopinguja ... i sobie tak mysle jeszcze ze chyba nie wiele jest ludzi na swiecie, ktorzy z taka uwaga i przejeciem sledza losy naszych zawodnikow i reprezentacji jak my na tej stronie i innych siatkarskich portalach ...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ME

    mistrzostwa europy? niech pomyslę, to dobry pomysł.Mam tylko pytanie
    1. czy w obecnej sytuacji PZPS-u, która pewnie szybko sie nie poprawi(sądząc po decyzji byłego już sponsora)nie narazi nas to na dodatkowe koszty?
    chodzi o to że na pewno coś ze swojej kasy wyłozyć będzie trzeba, czy nas na to stać?
    ale nie da sie ukryc była by to wspaniała reklama dla polski i wspaniała nagroda dla wiernych kibiców:)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TELEFON

    (0-32) 258 32 60. To jest numer do Spodka, pod którym można zmawiać bilety na mecze z Brazylią. W weekendy kasy są nieczynne i zgłasza się recepcja hotelu, ale to na pewno dobry numer.


  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    UWAGA: BILETY NA MECZE LIGI ŚWIATOWEJ WE WROCŁAWIU
    Podajemy dodatkowe telefony, pod którymi można zamawiać bilety na mecze Ligi Światowej z Portugalią, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 2/3 sierpnia.

    Telefon 0 prefiks 71/ 348 41 02

    Fax: 0 prefiks 71/ 248 14 51

    PZPS

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Katowice

    Byłam dziś kupić bilety w Spodku. Ilościowo było ich całkiem sporo, ale gorzej z jakością. Za 25 zł są jeszcze sensowne miejsca ale za 35 nie bardzo.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-12-2001
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jak tam wrażenia po dzisiejszym meczu?
    Mam pytanie do tych, co mieli wykupione bilety za 25 zł. Czy dobrze było widać wszystko, czy jednak warto było dopłacić 10 zł i mieć lepsze miejsca?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to za 35 są gorsze??? To chyba by było trochę nie tak. Ja mam bilety za 35 i teraz jestem zdezorientowana :) Mam nadzieję, że się pomyliłaś, proszę.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marina

    To zależy kiedy je kupowałaś. Ogólnie te za 35 są lepsze (to chyba normalne) tylko poprostu zostały beznadziejne z tyłu siatki. A teraz to wogóle ich nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •