Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 79

Wątek: chcąc założyć klub żużlowy....

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chcąc założyć klub żużlowy....

    Mam kilka pytań, do myśli z tematu:

    1. w jakim mieście?
    2. jaka procedura?
    3. uważacie, że jest to mozliwe?
    4. a może jest jakiś klub do przejęcia?
    5. ile na poczatek kasy?
    6. czy ja oszalałem? ;)



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stary, jak masz za duzo pieniedzy to wal do Grudziadza. Klub co prawda jest w dlugach, ale gwarantuje Ci ze prezes Sierakowski odda go kazdemu, kto ma pieniadze i bedzie chetny w niego zainwestowac.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a tak na serio...

    a tak najzupelniej powazniej, to jesli masz jakies konkretne plany na mysli, to napisz na priva [ prozynek@to.onet.pl ]. Byc moze mialbym dla Ciebie pewna propozycje...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Ja proponuję inwestycję w drużynę krakowską, która choć cienko przędnie to całkiem nieźle sobie radzi. Ambicji chłopakom nikt odmówić nie może. A i kibiców jakby więcej w tym sezonie:)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja proponoju Viktorie Machowa
    to jest klub ktory ma stadion tylko
    funduszy brak :( :(

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W północno- wschodniej polsce nie ma klubów żużlowych... może tam. Ale sugerowałbym wsparcie jakiegoś już istniejącego klubu.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eee tam Panie Waldku nie ma co się pakować w miasta, w których już istnieje żużel. Trzeba zacząć od podstaw i to w takim mieście, w którym nie ma zbyt wiele atrakcji sportowych. Jelenia Góra jest najbardziej odpowiedznim miejscem w Polsce. Gwarantuje, że o frekwencje nie było by się co obawiać. Przykładem są piłkarki ręczne - niby nie interesujący sport (ale jedyny na wysokim poziomie w Jelonce), a ile ludzi przychodzi!!!. Mamy największą średnią ilość kibiców przychodzących na mecze ekstraklasy spośród wszystkich klubów. Do tego jeszcze dodać żużel hmmm...co by się działo. Stadion jest...pomieści jakieś 6 tyś, ale oczywiście można go rozbudować. Kompleciki na każdej kolejce murowane (gwarantuje!!!) nawet w najgorszej klasie rozgrywkowej. Wiem żużel, aby mógł istnieć (na wysokim poziomie) musi posiadać tradycje. Chociaż to nie jest do końca pawdą. Przykładem jest Piła, klub powstał w latach 40, ale później nie istniał na arenie polskiego żużla. Dopiero w roku 1990 powołano grupę inicjatwną, której zadaniem było utworzenie bazy, dającej możliwości organizowania w tym mieście imprez żużlowych. W przeciągu roku zespół został zgłoszony do rozgrywek ligowych. Już po 3 sezonach Pilanie awansowali do ekstraklasy (teraźniejsza ekstraliga). Już w 1999 r. klub zdobył złoty medal w DMP!!!!. Takie sukcesy chciałbym, aby odnosił miejscowy zespół TŻ Jelenia Góra :P

    P.Waldku proszę jak najszybciej przyjeżdzać do J.G i dogadać pewne formalności związane z założeniem klubu :). Mam nadzieję, że w następnym sezonie (ewentualnie za dwa sezony) będę zasiadał na stadionie im.Waldemara :) przy ul.Złotniczej.

    :):) Panie Waldku ta propozycja jest nie do odrzucenia :):).

    P.S. Ale mi się marzy hehehe

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też proponuje Machową... tor jest, maszyna startowa jest, wieżyczka jest ( chyba remont przechodziła ostatnio,) wszystkie swiatła startowe i czerwone światła na całej długości toru są...

    Tylko wziąś troche farby malnąć bandy na jakiś bajerancki kolor, skość trawe, dosypać trochężużlu i dogadać się z Rolnickim... i drużyna jak się patrzy....

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze w Poznaniu . Tor jest duze miasto troche ludzi bedzie i w takim miescie napewno bedzie jakis sponsor.

    __________________________________________________ _________
    mIRC
    #prochownia
    #leszno

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :):)Zapomniałem jeszcze jednego dodać. W sponsoringu na pewno pomogła by JELFA S.A. Jeden z najbogatrzych zakładów farmaceutycznych w Polsce. Z pewnością firma ma dość Vitaminek (piłkarek ręcznych, które właśnie sponsoruje Jelfa), które nie odniosły większego sukcesu w dotychczasowej współpracy między klubem, a firmą. Sponsoringiem żużla na bank Jelfa będzie zainteresowana. Jedną ze specjalności firmy są maście na wszelkiego rodzaje stłuczenia, obicia - dla żużlowców jak znalazł - gratisowe lekki :):) podczas jakiś potłuczeń (a te są nie uniknione w tym sporcie). Więc na pewno Pan nie będzie osamotniony w sprawach finansowych :):), a to jest b.ważne.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisz skąd jesteś Panie Waldku. Dlaczego nie kierują tobą instynkty patriotyczne. A tak na marginesie to najlepszym miastem jest chyba Poznań. To właśnie tam przed kilkoma laty były nawet rozgrywane mecze miendzynarodowe. Tor na Golęcinie jest jak najbardziej odpowiedni, a prócz tego bardzo dużo ludzi z Poznania odwiedza stadion w Gnieźnie, więc kibiców napewno by nie zabrakło. Pozdrowienia

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skad jestem....

    Wiec jest tak:

    1. Urodzilem sie w Pile
    2. Wychowalem w Toruniu
    3. Mieszkalem w Poznaniu

    :):):):)

    P.S.

    Niezłe rejony prawda?

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przez najblizsze 2 dni bede poza "netem" wiec prosze o dalsze uwagi. Napewno spokojnie je przeanalizuje. Brakuje mi tylko informacji na temat wielkosci inwestycji (rzedu) abym mogl oszacowac ktore firmy "zaatakowac" w powyzszym temacie :D

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przez najblizsze 2 dni bede poza "netem" wiec prosze o dalsze uwagi. Napewno spokojnie je przeanalizuje. Brakuje mi tylko informacji na temat wielkosci inwestycji (rzedu) abym mogl oszacowac ktore firmy "zaatakowac" w powyzszym temacie :D
    O dalsze uwagi???
    Czyż moja propozycja nie jest idealna??
    Widocznie nie potrzebnie narobiłem sobie smaczku :)
    A mogło być tak pięknie :(.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osoba mi bliska stwierdzila ze propozycja Jeleniej Gory brzmi niezle... co nie wyklucza innych oczywiscie :)

    Jelenia Gora prosze o kontakt na e-mail poznan@hoga.pl

    pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    panie_Waldku

    jezeli powaznie myslisz o klubie zuzlowym to prosze o kontakt na ponizszego maila - mysle o takim klubie w... Poznaniu!!!:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja bym proponował założenie jednego klubu kdzieś w górach a jednego gdzieś nad morzem, hehe wtedy jakbym jeżdził na wczasy nad morze czy w góry to tam gdzie jest żużel i było by super cały czas z żużlem
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niby Darknesku jak byś to chciał zrobić?Pomysł jest niezły ale nie tylko wy myślici o odrodzeniu żużla w miescie koziołków!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gocu.... z powazaniem, ale raczej biznesplanu nikt Tobie nie zdradzi ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    pan_Waldek

    ma racje! Nie mozemy nic mowic o zrodlach finansowania klubu i pomyslach na pozyskanie kasy, gdyz znalazloby sie wielu chcacych wykorzystac te pomysly!:) A wierz mi Gocu ze wiem co wymyslilem i wiem jak to zrealizowac;)

    Nie zdziwcie sie, gdy w przyszlym sezonie z Panem Waldkiem zglosimy ekipe do rozgrywek drugoligowych. Adamos masz angaz;):)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Waldku myślę , że to jest podpucha . Przeczytaj bardzo dokładnie szósty punkt swojego pierwszego wpisu. Myślę ,że tak właśnie jest.

    Serdecznie pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mam czytac uwaznie 6 punkt? Skoro go sam utworzylem, to wiem co tam jest napisane.... No coz podsumuje powyzsza wypowiedz: PIERWSZY SCEPTYK ? ;)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmm

    Ja przyznam, ze tez nie jestem do konca przekonany czy to nie podpucha. No bo jak to wyglada, ze realizacje pomyslow rozpoczyna sie od internetowego forum. Tym niemniej jednak, jesli pan_waldek powaznie mysli, to sugeruje moze speedway mlodziezowy ? Jest w Polsce kilka klubow/stowarzyszen, ktore poki co szkola mlodziez, zas w przyszlosci maja bardzo ambitne plany. Jesli to Pana w jakis sposob interesuje, to polecam swojego wczesniejszego posta, w ktorym zawarty jest email.

    Pozdrawiam
    Ross

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby tak się zakładało kluby sportowe jak za tę sprawę zabrał się Pan_Waldek to nasz kraj pewnie nazywałby się SPORTLAND

    PS Ja też chcę założyć jakiś klub... a czemu by nie !?

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pan_Waldek: Tak jestem wielkim sceptykiem. Przeszedłem osobiście przez trudności jakie są związane z utworzeniem sekcji motocyklowej, a mogę tylko sobie wyobrazić jakie problemy pojawią się przy tworzeniu czy też przejęciu klubu żużlowego.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    troszke odejde od sportu

    Kiedys pewna grupa muzyczna zglosila sie do wytworni ze swoimi nagraniami. W wytworni powiedziano im, ze to co przyniesli nie nadaje sie do sluchania i nikt tego nie kupi. Grupa ta nie poddala sie i zaistniala jednak na rynku muzycznym a jej nazwa to.... The Beatles :) Moje pytanie brzmi: jak nazywala sie wytwornia muzyczna ktora dala taka PLAME? podpowiedz: po kilku latach (jesli dobrze pamietam) wytwornia zaliczyla plajte a (i to wiedza wszyscy) The Beatles swiecili triumfy....

  27. Powrót do góry    #27
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Panowie!!!

    Jezeli chodzi o tworzenie speedway'a w Poznaniu to ja znam kilka osob, ktore juz kiedys sie za to zabieraly, lecz smierc prezesa MTP ( miedzynarodowych Targow Poznanskich ) spowodowala ze od pomyslu odstapiono. Wtedy to klub mial byc tworzony wspolnie z Prezesem Sokolowskim i mial byc filia Unii. Ostatnio inicjatorzy speedway'a w Poznaniu kieruja swe kroki bardziej w strone Wilczynskiego i Pily...

    Ponadto zywo zainteresowany speedway'em w Poznaniu jest Radek Majchrzak - prezes Lecha Poznan, a jak pisaly gazety w Poznaniu, jezeli chcesz robic interesy w stolicy Wielkopolski to kieruj sie na Bulgarska.

    To tylko jedna osoba, z ktorej strony liczyc moze inicjatywa na powodzenie o innych wybaczcie ale w tak wstepnym etapie mowic nie nalezy...

    I jeszcze jedno - Wasz scepytycyzm - kocham Polske jestem Polakiem i patriota, ale zle mi sie robi, gdy widze w duzej czesci naszego spoleczenstwa brak wiary i optymizmu gdy slysza o trudnych, choc mozliwych do zrealizowania inicjatywach...

    Nie mozna na samym starcie stawiac na straconej pozycji wszelkich inicjatyw ( abstrahuje od tej ), trzeba wierzyc do momentu, gdy tli sie iskierka nadziei, a taka postawa nie tworzy dobrego klimatu wokol projektu...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  28. Powrót do góry    #28
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    no i panie_Waldku pisalismy rownoczesnie o tym samym:):):)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Mario77

    Ja takze kocham speedway. Powiedz gdzie w moim temacie napisalem, ze chce zalozyc klub? Napisalem wyraznie "Chcac zalozyc klub zuzlowy". Mam marzenia i wiem ze od nich prawie wszystko sie zaczyna...
    P.S.
    jesli podobala sie wam przypowiesc o The Beatles, to dajcie znac mam jedna o wynalazcy zarowki... ;););)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...panie Waldku pan się nie boi
    cały kraj murem za panem stoi...


  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Jeżeli się uda, to super! Zawsze się ciszyłem, kiedy w Polsce powstawał lub reaktywowały się kluby żużlowe, chciałbym, żeby żużla było w Polsce jak najwięcej. A poza tym przydałby się ktoś ósmy w 2 lidze, bo strasznie nie lubie jak moi pupile, czyli Wanda Kraków pauzuje. Z całego serca życzę powodzenia.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bardzofajnymarcinie

    Widze jeden powazny problem.... Co sie stanie jesli Twoi pupile zamiast pauzowac np przegraja mecz z naszymi pupilami? ;) Oczywiscie to zarcik. wszyscy wiemy, ze to jest sport i kazdy chce wygrac PRAWDA???? Pozdrawiam Krakow

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pan_Waldek

    Jak to jest z tymi żarówkami?

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie_Waldku

    Szansa na osiągnięcie błyskotliwego sukcesu jest niemalże równa głównej wygranej w TOTKA. Nie neguję marzeń (ja też je mam) ale realizacja tych marzeń musi być poparta ciężką pracą. Nikt nic za darmo nie dostanie.

    Osiągnąłeś chyba to co zamierzałeś... rozbudziłeś wyobraźnię i chęć zrobienia czegoś wielkiego w forumowiczach. Bardzo ciekawa dyskusja się wywiązała.

    Chyba, że się mylę... obym się mylił i jakiś klub żużlowy z tej inicjatywy powstanie.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie jak żużel byłby w Poznaniu.
    Moim zdaniem pewna inwestycja

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    panie Waldku, pan się nie boi
    jak narazie to Wanda dwoi
    sie i troi, walczy bardzo ambitnie
    i z pana druzynę zalatwi wybitnie:)
    to oczywiscie tez zart:P
    Dla mnie przegrany mecz jest dużo lepszy niż brak meczu. Przecież tu chodzi o emocje, których mam nadzieję w meczach między naszymi drużynami nie zabraknie. Trzymam kciuki za powodzenie pańskiego projektu.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niezła podpucha z tym zakładaniem klubów
    wiem jedno że otwarcie takiego klubu to ogromne przedsięwzięcie finansowe i jak na razie mało jest firm w polsce które mogły by zainwestować tak dużo kasy, no chyba że pan waldek jest jednym z najbogatszych polaków,
    szukanie sponsorów nie zawsze się udaje nawet w dużych miastach, po drugie sprawa stadionu który też trzeba utrzymać albo płacić za wynajem, mało jaki przedsiębiorca w polsce dysponuje takim kapitałem aby część zysków przeznaczyć na sponsoring, tym bardziej że chcąc czy nie mamy czasy recesji i dużo firm broni się nogami i rękami ażeby się utrzymać się na rynku
    jeżeli to wyjdzie to naprawdę będę pełen podziwu
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    totek

    Tak szansa wygranej w totka jest niewielka... ale wygrana w STS (dla niewtajemniczonych zaklady bukmacherskie) juz duzo wyzsza, prawda? A my tutaj piszemy o sporcie, a nie puszczaniu pileczek nad strumieniem powietrza.

  39. Powrót do góry    #39
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Stwórzmy Sportsboard Team Bydgoszcz (miasto do ustalenia). Jak forumowicze pozdają na licencje będziemy mieli niezłą ekipę!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja z GOCHĄ w jednej parze! Mogę!?

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aby mieć realne szanse wygranej w STS wielkości głównej wygranej w TOTKA trzeba włożyć taką sumkę, że w zasadzie za nią można byłoby już założyć jakąś drużynę. Stawiając mniejsze pieniądze realnie można wygrać równie małe pieniądze. No chyba że postawię w jednym kuponie na:

    1. Mistrzostwo świata Arabi Saudyjskiej,
    2. Majdan królem strzelców mundialu,
    3. Stal Gorzów DMP w tym sezonie.
    4. Matej Ferjan IMŚ w tym sezonie

    Jest to teoretycznie możliwe i jest szansa na wzbogacenie się tylko czy ktoś w to wierzy!!!???

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mario77 i STS

    Mario powiem tyle: jestes w bledzie i to SPORYM bledzie :)
    Wiecej o kasie tutaj nie napisze bo nie ten temat. Jesli masz jeszcze watpliwosci, zapraszam do napisania e-maila. Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i zrobiłsię nam gorący temat
    ciągle jednak nie jestem do tego przekonany trochę mi to przypomina jakiś spot reklamowy
    ale mimo wszystko jestem jak najbardziej za i nie chcę niczego negować tylko często jest tak że nie zawsze wszystko to co mówimy idzie w parze z czynami
    poczekam i będę trzymał kciuki
    pozdrawiam
    p.s jak na razie to nie mam takich możliwości sponsorowania ale kiedyś wszystko się może zdarzyć i kto wie może sam założę klub
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gość robi sobie jaja, i to tyle.

  45. Powrót do góry    #45
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Szumik

    to do mnie???

    Bo jezeli to pana_Waldka to tak jakbys kierowal te slowa do mnie, gdyz sklaniam sie do przystapienia do inicjatywy Pana_Waldka i zapewniam Cie ( i wszystkich sceptykow ), iz sa w Poznaniu osoby gotowe zainwestowac w czarny sport...

    Z calym szacunkiem dla Ciebie, ale niektore Twoje komentarze nie sa na miejscu...:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •