Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: mocne slowa ale potrzebne !

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    mocne slowa ale potrzebne !

    zeby w koncu odrąbać lesnym dziadkom z GKSZ rece od koryta w warszawie ! mam nadzieje ze nikt mnie nie posadzi o lepperyzm !

    ale chcialbym napisac kilka cierpkich słow pod katem GKSZ!

    patrze sobie od kilku dni co wokol tej kiepskiej polskiej pilki sie dzieje i pytam sie ? dlaczego nie jest tak w zuzlu ?

    zmieniono wladze w PZPN przyszedl boniek listkiewicz mlodzi ludzie z otwartmi glowami z zapleczem ludzi, engelem, oraz z gronem specjalistow od zarzadzania, finansow, PR i jest efekt !

    firmy bija sie (dzisiejsze slowa listkiewicza)o sponsorowanie pilki reprezentacji a i ligii !!!!!

    ale do tego potrzebna byla burza ! wyrzucono grzyba z katowic mariana dziurowicza wraz z zapleczem !

    dlaczego tak nie jest w zuzlu ! na emeryture wszyscy np. po 45 roku zycia z grodzkim wraz z synem z spychala wraz z synem i wieloma innymi !

    mlody wilczynski mial dobre zamiary ale okazalo sie ze zadowolil sie ciepla posadka w warszawie i mocno teraz wspiera lesnych dziadkow ! wstyd mi za takiego ministra sportu ! wie co boli polski zuzel a nie robi nic ! co mogloby przeciac ten wrzód !

    kiedys rufin namawial do malej rewolucji, mial dobre zamiary z kilkoma osobami ale sam tego cyrku nie przeskoczy a szkoda !

    opisze kilka dzialan promujacych polski zuzel przez GKSZ :

    przeciez to co sie dzieje z ksm skandal! co z nominacjami na GP kiepski Pepe i hampel (vide lubjana) to skandal ! kilku panow ustala zasady na przyszly sezon a jedynym wyznacznikiem patentu na madrosc to KORYTO WARSZAWSKIE kazdy widzi tylko swoj inters (kieszenie), nie odbieranie telefonow w warszawie, brak kontaktu GKSZ z kibicami za pomoca chocby netu, sprawa cegly gdzie panowie sie zblaznili, pawla hliba, dobieranie sedziow na mecze, szkolenie pionow sedziowskich !

    rodzace sie pytania po VII kolejce !

    czy ktos wie ile pojedzie druzyn w 2003 roku ?
    kiedy powstana SSA ?

    juz mnie zastanawia jaka bedzie jazda z ksm na przyszly rok i chyba wszyscy beda mieli problem bydgoszcz, leszno, pila, torun, czestochowa, wroclaw z limitem po wyczynach na gdansku i gorzowie a wspolczuje dwom druzynom wynienionym w playofie 5-8 ale beda cyrki?

    a rybnik, gniezno i ZKZ tez beda mieli problem bo po awansie beda musieli uwaga ! oslabic zespol ! ?

    BRAWO DLA LEŚNYCH DZIADKÓW !
    PYTAM SIE JAK DLUGO JESZCZE !

    Tutaj jest pole dla zawodnikow i ich zwiazku ! oraz dla reformatorów ! rufin licze ze masz jeszcze sile walczyc o to, stoje murem !

    ale mysle ze juz masz dojsc ! bo jak cos powiesz lub podejmiesz dzialania to LESNE DZIADKI TARZAJACE SIE W KORYCIE nazwa cie lepperem, autokrata, ZE CHCESZ ICH STAMTAD WYGRYSC i zadnemu z nich nie przydzie do glowy ze chodzi ci takjak kibicom o dobro zuzla !

    czekam na wasze opinie !
    prosze o uwagi do mojego tekstu bo moze sie myle i wszystko jest cacy i mamy super profesjonalny menagment w warszawie i panowie pracuja tam non-profit !?


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    sorry za taki dlugi watek

    ale chcialem oddac troche szerszy horyzont myslenia.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja Cie stary popieram w kazdym slowie...
    Obawiam sie,ze tej kliki sie raczej nie rozwali!
    ...oni albo sami odejda albo umra na stolku w GKSZ na jakiegos syfa...
    ...nikt im nic nie zrobi...niestety

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LEŚNE DZIADKI

    Ten problem to nie tylko żużel. Wszystkie sporty motocyklowe rządzone są przez takich Dziadków zupełnie niereformowalnych , którzy zatrzymali się w latach sześćdziesiątych. Jest kilku ludzi , którzy chcieliby coś zmienić ale są chyba tłamszeni w samym zarodku. Wszelkie rozsądne pomysły są odrzucane. Ale jak niewiadomo o co chodzi , chodzi na pewno o pieniądze. Zapytajcie ile kasy odprowadzają kluby od tak zwanych "członków wspomagających" czyli sponsorów. Czy ktoś z was był w PAŁACU PZMot w Warszaie? Ilu pseudo działaczy chodzi tam po korytarzach i szuka sobie zajęcia?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abdulah

    Bardzo ciekawe ale jakze prawdziwe myślenie
    KSM zastanawioło mnie już po pierwszym sezonie jego istnienia i nigdy nie byłem jakimś gorącym jej zwolennikiem ale z drugiej strony zespoły wyrównały sie tylko po pierwszym seznonie a co jest teraz sami wiemy.......kto ma kase króluje i jesli nic sie nie zmieni dalej badziemy oglądać rządy najbogatszych

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam, że trzeba o tym mówić, nie przemilczać złego tylko
    wytykać nieprawidłowości w "naszym" światku żuzlowym, tylko tak my-kibice możemy wpływać na kształt Żużla w Polsce.
    "BOMBOWY TEMAT".

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdulah powiedz tylko kiedy idziemy na warszawę!!!!!!!
    a tak na poważnie to nigdy nie popierałem KSM, może i drużyny mają podobny "jakościowo" skład, powtarzam podobny bo w gruncie rzeczy to się wogóle nie przekłada na praktykę, jest coraz więcej kombinowania z ksm i coraz mniej ciekawej walki na torze z tegoż powodu, przykład: w rybniku dwójka utalentowanych młodzieżowców szombierski i chromik nie jeżdżą, powód ksm,
    a co do panów w GKSŻ to naprawdę stare capy, wychowane w tak zwanej epoce komunizmu( z szacunkiem dla wielu ludzi nie każdy jest taki sam) wciąż uważają że czy się stoi czy się leży 3 tys. się należy( może więcej)
    jestem za tym aby w GKSŻ wprowadzić całkiem nowy młody ambitny zarząd, ludzi młodszych z innym podejściem do życia, ludzie którzy będą mieli więcej ochoty do życia i pracy niż ci dziadkowie z GKSŻ,potrzeba nam ludzi którzy by przedyskutowali reformę żużla z zawodnikami, działaczami, kibicami i wybrali najlepsze rozwiązania klubowe i ligowe,
    nie chce już wspominać ile klubów boryka się z problemami finansowymi..... można wyliczać i wyliczać błędy GKSŻ
    panowie nadszedł najwyższy czas na zmiany,
    aha jeszcze jedno dlaczego panowie z GKSŻ nic nie robią by promować ten sport w polsce, mamy najmocniejszą ligę na świecie ale tylko dzięki stranieri, nasza młodzież nie ma warunków do rozwijania się: brak sprzętu, problemy z objeżdżeniem się zawodników na torze, powód ksm-pisałem wyżej chromik i szombierski
    myślę że za niedługo jeżeli nie będzie zmian ten sport panowie z GKSŻ zniszczą
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Masz rację. Ale głową muru nie przebijesz.

    Tu potrzebna jest prawdziwa katastrofa, jaka miała miejsce w piłeczce za kadencji Dziury. Zbliża się ona nieuchronnie, ale jeszcze chyba ze dwa latka poczekamy na zmiany. KSM to chora sprawa, jak równiez inne regulacje, poza niewidzialną ręką rynku. Kto może ustalać, co chcą oglądać ludzie i za jakie pieniądze?! Jak nie będzie ekipy na kogoś stać, to go nie kupi, w a r a dziadom od tego! Pozdrowienia z Bydgoszczy!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    abdulah i kania - popieram was w 100%...
    Bardzo dobry watek abdulah, trzeba otworzyc wszystkim oczy na to co tu sie dzieje! (sam sobie zdałem sprawe czytajac twoj wpis:P)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieję że jakiś pseudo działacz z GKSŻ przeczyta ten wątek hehe ale jest to raczej niemożliwe bo oni się tym sportem nie interesują!!!!!!!!!!!!
    to jest naprawdę żałosne, mam nadzieję jednak cały czas że się to zmieni, dziadki z GKSŻ zmądrzeją a my prawdziwi kibice będziemy mieli wielką frajdę że nasi żużlowcy będą mieli szansę się rozwijać i kiedyś w SGP będziemy mieli wielkich żużlowców
    ja mam taki mały pomysł
    a mianowicie: co trzy lata odbywały by się wybory wśród ludzi związanych z tym sportem do GKSŻ, swoją kandytaturę mogli by zgłaszać np. zawodnicy, działacze klubowi itp.
    po drugie nie mieli by pensji dodatkowej tylko tą co dostają z klubu, jeżeli potrzebna by była jakaś narada to wtedy odbywało by się jawne spotkanie wszystkich i za ten poświęcony czas mogliby ewentualnie dostawać jakąś gażę,
    po wtóre jeżeli byłby rozpatrywany jakiś protest to rozpatrywali by go ludzie z różnych klubów żużlowych i wspólnie go rozwiązywali, następnie sprawa przepisów musiałaby być ustalona wśród np. kibiców, byłyby jakieś ankiety z ustalonymi różnymi zasadami a każdy by zaznaczał tą która mu najbardziej odpowiada, następnie sędziowie nie byliby bezkarni, jeżeli sędzia źle sędziował zostaje odsunięty na kilka meczy, jeżeli sytuacja się powtarza zostaje zwalniany a w jego miejsce wchodzi nowy, nestępnie jeżeli komuś by się nie podobało działanie tej nowej komisji zostaje zwołane zebranie i niekompetentna osoba zostaje odsunięta
    pozdrawiam jak mi jeszcze coś wpadnie do łebki to napiszę
    ...:: pozdROWienia ::...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Brawo !!!
    Wreszcie ktos zabrał głos w tej kontrowersyjnej sprawie. Ja skomentuje KSM dla beniaminków. A więc tak zespół który w tym sezonie awansuje do Esktraligi (ZKZ) bedzie miał w nastepnym sezonie ogromne kłopoty z KSM. Prosze popatrec na wyniki jakie uzyskują takie kluby jak ZKZ , RKM , Star czy nawet Opole (jeden z najsłabszych zespołów 1 ligi) . Oni zdobywaja w meczu po 60 pkt i pózniej KSM będa takie wysokie ze trzeba bedzie puszczac młodych niedoświadczonych zawodników. Z tego co wiem to KSM-y miały uatrakcyjnic spotkania , a to własnie przez nie mamy takie wyniki , bo gdyby w kazdym zespole mogli wystapic wszyscy najlepsi zawodnicy to dopiero wtedy mecze były by zaciete. A teraz to w składzie znajduje sie 3-4 zawodników z wysokim KSM a reszt juniorów z KSM 2.50. I co wtedy sie dzieje mecze sa do jednej bramki i nickompletnie atrakcyjnetgo te KSM nie nosza. A moze napiszem jakas petycje od kibiców do Leśnych Ludków o zniesienie KSM . Albo przydałby sie jakis strajk we wszystkich ligach. Tak jak to zrrobili piłkarze , moze wtedy cos zacznie sie dziac.
    Tylko Falubaz!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Calkiem ciekawie napisany artykul abdullah. Mozemy sobie tu tak rozmawiac bo to fajny temacik ale on i tak nic nie pomoze. To co sie dzieje w GKSZ i w Polskim zuzlu to jest porazka.

    GKSZ - oni mysla ze ta "organizacja" jest jak krol. To co powiedza jest swiete i na nic sie nie patrza. Jednym slowem monarchia.

    Zuzel - Juz teraz pojawiaja sie klopoty w wiekszosci klubow ze nie ma pieniedzy. Niektore zespoly chcialy lub chca sie wycofac z rozgrywek. A KSM. Zamiast pomagac speedwayowi to go niszczy powoli. To proste jest 4 dobrych zawodnikow 3 slabszych i sie jezdzi. A gdzie inni??? Pozostaja im tylko treningi i zawody mlodziezowe. Za rok moze dojsc do tego ze tacy zawodnicy jak Walasek, Cegielski, Okoniewski i wielu innych nie bedzie mialo gdzie startowac bo wszystkie zespoly beda mialy poukladany zespol mieszczacy sie w KSM a ci zawodnicy by tylko go podniesli. I jak tu nie mowic ze speedway w Polsce schodzi na psy!!! A i jeszcze jedno. Wszyscy chca zobaczyc jakiegos nastepce Golloba. Nigdy do tego nie dojdzie poniewaz mlodzi nie maja szansy jechac z lepszymi bardziej doswiadczonymi zuzlowcami!!! I zamiast uprawiac ten sport beda go konczyc!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    mysle w tym temacie

    aby spowodowac jakis nacisk.
    moze podam przyklad.

    mogloby powstac ogolnopolskie stowarzyszenie np.
    Stowarzyszenie Milośnikow Zuzlaw Polsce z siedziba w
    warszawie zarejestrowane przez kibicow np.takich jak my
    i mozna pod to tworzyc oddzialy w miastach gdzie
    funkcjonuje zuzel i wowczas mozna by wsytepowac na roznych
    plaszczyznach w mediach jako jedna organizacja majaca
    jedno na celu dbanie o rozwoj zuzla, mozna by wowoczas wystapic do wilcznskiego o dotacje i do GKSZ o udzial
    naszego reprezentanta w cyrku czyli taki maly kon trojanski,
    mozna tez nawiazywac kontakty z klubami i je wspomagac
    chociazby przygotowujac petycje odnosnie zmian w zuzlu.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znieść ksm albo go podniesc o kilka punktów ,bo bedzie paranoja.
    Pozdrawiam wszystkich kibiców.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zgadzam sie z abdullachem ale nie zapominajmy ze KSM wprowadzili wiekszoscia glosow nasi kochani prezesi klubow e- i 1 ligi.To oni rowniez obnizyli KSM z 46 do 42 pkt.A to ze teraz wiekszosci odbija sie to czkawka - trudno - Polak zawsze najpierw zrobi a potem pomysli.

    Pozdra.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a ja nie zapomne Gorzowowi

    Wiedzieli ,że konają finansowo i zrobili sobie zebranko w Lipianach , gdzie postulowali i głosowali za dwoma zawodnikami z GP i obniżeniem średniej . Gratuluje wyczucia !Nie ma to jak bzdury gadac i swoje robić...jak zrobili wszyscy widzą...chociaż oliwa sprawiedliwa , jak się nie myle na zawodników GP nie ma sosu w Koszofie!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmm

    MOIM ZDANIEM POWINNI PODNIES KSM DO 46 ILE TERAZ ZAWODNIKOW JEST BEZROBOTNYCH A JESLI WALCZA O SKLAD TO ROZBIJAJA SIE JAK KACZKI (POZDRAWIAM)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawy jestem innych wypowiedzi na ten tamat
    dlaczego tak mało sie tu osób wypowiada?
    pozdrawiam
    TO JEST POWAŻNA SPRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...:: pozdROWienia ::...

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    polsat myśli !

    rzadko cos ciekawego i aktualnego mozna
    znalesc w lekturze TZ a dzisiaj mnie zaskoczyli
    wywiad z ludzmi z tv polsat niejakim wojcikiem i kostrzewa.

    i niejaki wojcik podaje tak jak napisalem przyklad pilki noznej gdzie trafili mlodzi ludzie na stolki (np. lech poznan !) i mowia o przywroceniu wiarygodnosci dyscypliny jaka jest zuzel.

    a ta wiarygodnosc wg wojcika moga podniesc przede wszystkim ludzie kreujacy zuzel a wiec zarzady poszczegolnych klubow oraz GKSZ.

    nic wiecej tylko pod tymi slowami sie podpisac
    co niniejszym czynie !

    ps. tak wiec ten polsat nie jest taki glupi na jakiego
    a raczej za jakiego go uwazamy !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak tak to ja też się pod tym podpisuję
    czekam na opinię innych bo to jest naprawdę poważna sprawa
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    swieta racja. trzaba w koncu zrobic z nimi porzadek bo ja tu widze nie zly burdel.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze rozumowanie dosyc dobre, ale podales zly przyklad. Otoz PZPN sie zmienilo, ale tylko troche na lepsze. To co robia Boniek, Listkiewicz i Stefanski niedlugo zrujnuje nasz pilke. Zmiejszenie liczby druzyn jest do tego pierwszym krokiem. Dlatego nie mozna podawac tego jako przyklad zmiany na dobre, poniewaz ci panowie z PZPN dbaja tylko o swoje, promowanie swoich regionow. Jezeli polskim zuzlem rzadzili by podobni ludzie, to ten zuzel szybko by upadl i znizylibysmy sie do poziomu ligi rosyjskiej, w najlepszym przypadku dunskiej.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie podchodż do sprawy tak dosłownie. Chodzi o to żeby zacząć działać zanim polski żużel osiągnie poziom piłki w czasach Dziurowicza. Przede wszystkim problemem jest KSM, który jeśli nie znieść, to z pewnością trzeba zmodyfikować.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrzebna jest rewolucja i to przez duże R.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ważny temat, ale niestety mało możemy .

    Możemy tu poruszac tak wazne sprawy i nawet miec wiele super pomyslow. Nietety bylyby potrzebne konkretne i zdecydowane dzialania na bardzo duza skale. Z powyzszych wpisow juz mogliby panowie do swojego koryta nabrac wiele madrasci, ale im nie byloby to na reke. Jednak gdyby powolac to o czym mowil Abdullah (SMZP), moze cos by wyszlo.
    Oczywiscie do tego dluga droga ,jednak zawsze warto probowac jesli nie ma sie nic do stracenia. W naszej lidze juz przeciez duzo gorzej byc nie moze.
    Co do obsadzenia stolkow mlodymi to w zupelnosci sie zgadzam. To najczesciej osoby chcace cos zmienic i poprawic nie tylko dla swojego dobra. KSM- podwyzszyc albo zniesc. To chyba po krotce wszystko.
    Pozdrawiam kibicow calej Polski !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Precz z ustawa antyalkoholowa !

    No i jeszcze ustawa antyalkoholowa. To dobija kasy polskich klubow i nie tylko zuzlowych.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Świtny temat, mam nadzieję, że to dobry znak dla sportsboardu iż się tu pojawił. Właśnie na takie tematy powinniśmy rozmawiać zamiast dywagować jaki żużlowiec jest najprzystojniejszy czy co bedzie w jakimś tam meczu 30 czerwca.
    Jeśli zaś chodzi o sedno sprawy, to zgadzam się z Wami w 100 procentach. Już od dłuższego czasu krew mnie zawsze zalewa, kiedy czytam o głupich decyzjach "szefów", w sprawach, którymi się nawet zajmować nie powinni i totalnym "tumiwisizmie" w kwestiach najwyższej wagi. To przez nich polski żużel się stacza, to przez nich (choć nie tylko) nie ma pieniędzy. To przez ich beznadziejne decyzje jest coraz mniej dobrych juniorów i wielu zawodników, którzy powinni jeździć-nie robią tego. Bardzo bym chciał, żeby im się ktoś do dupy(przepraszam) dobrał...w każdym momencie jestem gotowy do wojny, bo kocham żużel, a ci panowie są jego wrogami.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram was wszystkich!
    Czy ci ludzie nie widzą, że KSM wcale nie podwyższa poziomu naszych lig, ale go zdecydowanie zaniża, przy okazji blokując możliwości rozwoju młodym zawodnikom. Paranoja! Moim zdaniem albo wcale, albo minimum 46.

    Jeśli chodzi o bezpośredni nacisk na GKSŻ, jestem też za. Kibice z całej Polski powinni wspólnie coś zorganizować, ciekawy wydaje się pomysł ze stowarzyszeniem.

    Mam nadzieję, że pseudodziałacze przejrzą na oczy. Jeśli nie - koniecznie trzeba ich wymienić.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PLAN

    Moze na poczatek powolajmy u sie bie rady kbicow. Bez zadnych zobowiazan wobec klubow i odwrotnie. Zaczelibysmy od zwrocenie na sebie uwage, ale tak "na milusi" ,aby GKSZ nie nastawil sie od razu do nas jak na kata. Dopiero troche pozniej mozna bedzie przejsc do konkretow. Moze zlozymy oferte "przeglodowi sportowemu" or "tz" tzn: oni maja miejsce u nas ,a u nich mala wzmianka o dzialaniach ogolnopolskiej rady kibicow . Stworzylibysmy ja laczac wszystkie odzilay z poszczegolnych klubow. W Bydzi moge ta rade powolac w kazdej chwili , jazeli zgodzi sie klub. Ja jestem goto do dzialan i mam nadzieje ,ze nie pozostanie sam. Co Wy na to?
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  30. Powrót do góry    #30
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    zuras

    pomysl z rada kibicow jest dobry, ale ja myslalem o stwprzeniu stowarzyszenia kibicow na podstawie ustawy Prawo o Stowarzyszeniach z 7.04.1989 roku ( nazwa Sportsboard:), a przynajmniej moglbym te kilka mega na serwie odpalic by stworzyc stronke internetowa dla czlonkow stowarzyszenia i nie tylko ).

    Jak stanowi ustawa:" Stowarzyszenie jest dobrowolnym, samorzadnym, trwalym zrzeszeniem w celach niezarobkowych". Przy samorzadnosci daje na niezalosc organizacyjna od klubow.

    Co to jest to stowarzyszenie?

    Sa dwa typy stowarzyszen:
    1. s. zarejestrowane w sadzie rejonowym. Dla jego powstania wymagane jest zgloszenie co najmniej 15 osob, powolanie komitetu zalozycielsiego oraz uchwalenie statutu. Po zarejestrowaniu stowarzyszenie uzyskuje osobowosc prawna, lecz dzialalnosc moze rozpoczac odpiero z chwila wpisania do KRS ( Krajowego Rejestru Sadowego ). Kazde takie stowarzyszenie powinno posiadac wladze:walne zgromadzenie, zarzad i organ kontorli wewnetrzej. Ponadto moze prowadzic dzialalnosc gospodarcza, otrzymywac darowizny. itp. - to nas w tej chwili nie interesuje

    2. stowarzyszniz zwykle - do zalozenia wystarczy zgloszenie co najmniej 3 osob, uchwalenie regulaminu, ktory okresli nazwe, cel, teren dzialania, siedzibe oraz przedstawicieli.Aby rozpoczac dzialalnosc wystarczy poinforomowac o zalozoeniu stowarzysznia organ nadzoru. Niestety s. zwykle nie moga tworzyc jednostek terenowych, nie moga zrzeszac osob prawnych, nie moga prowadzic dzialalnosci gospodarczej, nie posiadaja osobowosci prawnej...

    To tyle o stowarzyszniach...

    W zwiazku z tym, iz s. zwykle nie moga posiadac jednostek terenowych poddaje pod dyskusje mozliwsc zalozenia stowarzysznia zarejestrowanego.

    Po pierwsze - uwazam, iz Stowarzyszenie samo w sobie cieszyloby sie wiekszym prestizem i powazaniem w kontaktach z innymi podmiotami niz rada kibicow.

    Po drugie - w statucie mozna jasno sprecyzowac cele naszej dzialalnosci, a ustawa reguluje kwestie kierowania takim tworem, co daje duza przejrzystosc organizacyjna

    Po trzecie - stowarzyszenie moze prowadzic dzialalnosc gospodarcza z przeznaczeniem wypracowanych srodkow na cele statutowe, tak wiec zyskujemy zrodlo finansowania dzialalnosci stowarzysznie - np. ogoszenia w gazetach. Ponadto uregulowana jest ustawowo kwestiua skladek czlonkowskich

    Po czwarte - s. posiada osobowosc prawna - wiec moze byc podmiotem umow cywilnoprawnych, czy chocby stanowi podstawe od powolania Polskiej Zawodowej Ligi Żużlowej, ktora w prespektywnie moglaby przejac prowadzenie rozgrywek w Polsce

    I moglbym jeszcze kilka plusow wymieniac, niemniej jednak czytuje to forum kilka osob, ktore za duzo wiedziec nie powinny:):):), dlatego tez licze ze spotkamy sie niedlugo w relau by przedyskutowac ta sprawe...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat GKSŻ-tu poruszyłem kilka dni temu w innym wątku. Widze że wszyscy zgadzają sie co do tego że gksż to wielkie g.....
    zaproponowałem stworzenie coś w rodzaju rady ligi (tzn. po jednym członku z każdego klubu i to oni by decydowali).
    A co do tego czy można z gksż skończyć czy nie, to uważam że kluby powinne się dogadać i przeprowadzić coś w rodzaju strajku. Albo Ci panowie będą wreszcie coś robić albo Kluby stworzą swoją organizacje i chcąc nie chcąc gksż w takim wypadku by przestał istnieć.
    Co do Ksm-ów to uważam to za najgłupszy pomysł jaki ktokolwiek mógł wymyślić. To tak jakby wprowadzić "ksm" ;) w koszykówce - średnia zdobytych punktów. Przecież to jest paranoja... jak można komukolwiek "zabraniać" robić dużo punktów.. bo do tego ksm zmierza. Pod koniec sezonu co poniektórzy zawodnicy "zbijają" średnią... czyli oszukują do czego zmusza ich po części ksm.
    Dobra kończe
    pozdrowienia dla wszystkich

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coraz bardziej się mi to podoba a zwłaszcza projekt stworzenia stowarzyszenia które dałoby nieźle w d... GKSŻ- towi, to bardzo fajnie że dosyć sporo osób popiera inicjatywę szturmu na niziołków z GKSŻ, cieszy mnie też fakat że KSM dużo uważa za głupotę, to prawda że to to samo jakby np. w drużynie koszykarskiej suma centymetrów wszystkich zawodników musiała wynosić np. 1100 cm hehe
    a tak na poważnie to bardzo bym chciał aby coś drgnęło w tej sprawie bo coraz bardziej polski żużel dostaje w d... przez nieprzemyślane decyzje niziołków z GKSŻ
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiany są potrzebne

    Zgadzam się, że zmiany i to duże są niezbędne z tym że nie będzie rewolucji takiej jak piłce nożnej. Piłka nożna to zawsze temat z pierwszych stron gazet, pierwsze informacje w serwisach sportowych TV itd. Porownajmy np. to co się dzieje wokół kadry piłkarzy na mistrzostwa w Korei a Puchar świata na żużlu ... jakie porównanie... nie ma porównania.
    Nazwisko Listkiwicz zna 95% Polaków zapytajcie na stadionie żużlowym!! przeciętnego kibica "kto rządzi w polskim żużlu???"
    i można by tak w nieskończoność
    Dlateko nie oczekujmy wielkiego przewrotu w polskim żużlu bo jest to po prostu nie możliwe.
    Może chociaż drobnymi kroczkami naprzód? Może będzie lepiej
    pozdro
    OLO

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    List

    A może my, kibice moglibyśmy coś zrobic ?? Można wystosowac jakiś list z naszymi sugestiami, pretensjami i propozycjami zmian. Wiem, że sam nic nie zrobie ;) , ale gdyby tak zebrac pod takim listem podpisy wielu osób, które przychodzą na zużel ?? Na każdym stadionie można by pozbierać podpisy, może jacyś działacze i zawodnicy by się do nas dołączyli. Sam nie dam rady, ale gdy będzie nas 50 tysięcy, może coś w Warszawie się skruszy i Ci "ze stołków" zauwaza ze my kochamy ten sport i chcemy dla niego jak najlepiej.
    Napiszcie co o tym myślicie...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobrze, iz wkoncu ktos poruszyl ten temat. Sadze, iz te slowa bede mogly w najblizszej przyszlosci przejsc w czyny. Wiele sie o tym mowi, malo sie o tym pisze, a wogole sie nie dziala...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pod tym co napisał abdulah podpisuje się dwiema rękami, dwiema nogami, pisakiem i czym tam się jeszcze da.... a co do KSM to dla mnie jest to jest największe zło w polskim żużlu. Przecierz to zabija polskich żużlowców... przykład Dawid Bendzera. Chłopak pojeździł trochę w II lidze, zrobił pare punktów awansował do I ligi i co dalej.??? Dalej nic... ma średnią 6.04 (!!!) wyższą niż Robert Kużdżał i prawie taką samą jak David Howe (finalista MŚJ) i normalne że nie pojeździ wiele, a jak nie pojeżdzi wiele to się nie rozwinie i się zmarnuje. Przykładów można mnożyć .. zobaczcie nawet na Zieloną Górę co tam się dzieje z zawodnikami......

    pozdro Krufka

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pogadamy na SGP

    Pomyslow mamy wiele,ale tylko z uzalaniami nic nie wskoramy. Dlatego ciesze sie, ze bedziemy mieli okazje spotkac sie ( z kilkoma z Was ) w sobote w Bydzi. Szkoda, ze bede dopiero okolo 18.00 na stadionie ( wczesniej NIESTETY nie moge) , ale pomomo to moze swoja cegielke dorzuce do Waszych rozwazan.
    Pozdrawiam, do zobaczenia !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKSŻ

    Panowie w zarzadzie GKSŻ zasiadają także ludzie którzy piastują różne stanowiska w naszych klubach. Regulamin jest wprowadzany tak zeby dokopać jakimś klubom których lobbe jest małe jak np ( Unia, Apator, czy Włókniarz) W Bydgoszczy i Wrocławiu nigdy nie było dobrych juniorów (wychowanków) więc przeforsowano zniesienie 7 biegu. Właśnie w tych latacg gdy ów bieg był dochowaliśmy się najwiekszych talentów. Myśle że to daje do myślenia.
    Jeśli teraz np. Atlas czy Polonia będą miały za wysoki KSM to i tak się postarają by KSM zlikwidować lub go nawt podwyższyć. Punkt widzenia zależy od siedzenia.
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki za opinię berger, no właśnie przedstawiłeś kolejną głupotę GKSŻ jaką było zniesienie biegu 7 młodzieżowego, myślę że jest jeszcze dużo błędów które niektórzy z forumowiczów znajdą
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się. Zniesienie biegu młodzieżowców uniemożliwiło klubom słabszym wybicie się ze składami których często podstawą są młodzieżowcy. Jak również uniwmożliwiło to możliwość objeżdżenia się w lidze młodym zawodnikom. Nie trzeba szukać daleko. Chociażby Toruń. Nie ma w sumie następcy po Tomku Chrzanowskim. Jaguś i Kłos niby jeżdżą teraz ale w poprzednich sezonach nie mieli na to zbyt wilu okazji. GKSŻ to przede wszystkim (takie jest moje zdanie)siedlisko grubych panów którzy zastanawsiają się czy kupić sobie merca klasy s czy a! Dobro polskiego żużla interesuje ich ewentualnie tylko w postaci ich własnych klubów. A reszta klubów? "nas ten nie dotyczy bo jeździ w niższej klasie" Przecież w takich miastach jak Kraków, Warszawa Tarnów czy Grudziądz też jest żużel i czasami wypadało by sprwawdzić jak sobie radzą pseudogorsze kluby.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry temat GKSŻ poprzez swoje postępowanie powoduje spadek zainteresowania żużlem sponsorów( ja się pytam gdzie ten strategiczny sponsor ligi i gdzie wpływy z telewizjii, i jak się pomaga 2-ligowym klubom). Moim zdaniem nie powinno być w zespołach żadnych ograniczeń (może poza obcokrajowcami) tz. żadnego ksm , młodzieżowców. Po prostu w meczu powinni jechać najlepsi. Ksm na baraż to już wyższa głupota
    ps.
    na meczu z rkm był ze mną koleś który był 1 raz na żużlu chciałem mu wytłumaczyć o co chodzi z ksm , z początku nie kumał gdy już zrozumiał o co biega , zapytał mnie po co ten ksm , a ja mu na to że nie wiem. Może ktoś z was wie (tylko nie piszcie że wyrównuje szanse bo to już było przed 89) ?

  42. Powrót do góry    #42
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    W sprawie reformy ligi

    Wiec wpadlem na kolejny genialny pomysl:) ( po checi reaktywowania speedway'a w Poznaniu wraz z Panem_Waldkiem ). Mowie mianowicie o przeksztalceniu polskiej ligi w lige zawodowa, bez podzialu na ligi, a z podzialem na konferencje, 40 spotkaniami w sezonie, szkolkami dostarczajacymi mlodych zuzlowcow do klubow ( draft! ), i wieloma szalonymi rozwiazaniami.

    Pomysl i tryb przeporwadzania rozgrywek, ich finansowanie, powiazania miedzy klubami a szkolkami mam juz w glowie.
    Niemniej jednak obecnie, gdybym to zaprezentowal to posadzilibyscie mnie o postradanie zmyslow i pewnie wielu postulowaloby ze admina trzeba zamknac w zakladzie 9 wiadomo jakim:P Dlatego tez przeleje swoje pomysly na papier, skonsultuje z kilkoma osobami ( m.in. z Toba Abdulah i kilkoma innymi forumowiczami, Prezesem Rufinem??? ), zasiegne informacji w kilku instytucjach i dopiero wtedy zdecyduje sie na zaprezentowanie moich przemyslen na forum...

    Troche to potrwa, gdyz wiem, iz tylko rozsadny projekt i bez luk moze byc poddany rzeczowej krytyce z Waszej strony, wiec ok. 15 lipca mam nadzieje, ze sie wyrobie...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki czekamy darkness... no i życzę POWODZENIA!!!!

    :)
    Ares

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moim zdaniem

    Sadze ze na taka rewolucje w zuzlu nie pozwola ci
    lesne dziadki.Na poczatek wielkim sukcesem bylo by
    zalatwienie sprawy ksm i mlodziezowcow.jesli cos wskoramy w tej sprawie to juz bedzie sukces
    Ijeszcze moj pomysl zmiany:dobrze bylo by aby na meczu
    oprucz sedziego glownego byli rowniez 2 wirazowi
    ukrucilo by to stronniczosc poszczegolnych sedziow
    i rozstrzygnelo sporne wydarzenia na luku
    Pozdrawiam i zycze powodzenia

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darkness- moze jakos pomozemy ?

    Przedstawione prze Ciebie wizje zmian zapowiadaja wielkie zmainy. W zwiazku z tym potrzebny bedzie bardzo dokladny projekt, ktory trzeba bedzie dobrze przygotowac. Bedzie to potrzebne w decydujeacej dyskusji z lesnymi ,do ktorej mam nadzieje, ze w koncu dojdzie. Nie chce teraz do czegos siadac, by pozniej nie narzucac sie z moimi pomyslami. Wiec chcialem zwyczajnie zasygnalizowac chec pomocy w tworzeniu projektu reformy. Jednoczesnie zdaje sobie sprawe z tego, ze moze bedziesz chcialsam nad tym popracowac, ale jezeli mialbym sie zajac chociaz jakims jednym aspektem to jestem do uslug i czekam na odpowiedz. Na razie zycze powodzenia w tworzeniu i pozdrawiam !

    P.S. W zwiazku z polskim klimatem mysle, ze 40 spotkan w sezonie to zbyt szalony pomysl.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •