Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Pedersen kontuzjowany

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pedersen kontuzjowany

    Okazuje się, że jednak nie bez szwanku wyszedł z wypadku podczas turnieju w Hamar reprezentant Danii, Nicki Pedersen.

    Przeprowadzone przez lekarzy badania wykazały uraz łokcia i nogi.

    Zawodnik po konsultacji z lekarzami zadecydował o dwutygodniowej przerwie w startach. Na tor Duńczyk ma powrócić 25 maja podczas turnieju Grand Prix w Bydgoszczy. (INTERIA.PL)


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stary skad masz takie informacje tylko niemow ze pederssen to twoj wojek bom normalnie pojde bawic sie w chowanego widze ze bzdury gadasz ciekawi mnie skad jestes o ile ja wiem z radia naszego zielonogorkiego to nicki pederssen jest poobijany i niema kontuzji zadneji ma pojechac w meczu z tarnowem u nas pozdrawiam prawdziwych fanow czarnego sportu!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    outlawek - proponuje stosowac znaki przestankowe i duze litery, bo z tego potoku zdan trudno cokolwiek zrozumiec...

    a poza tym - prosze czytaj dokladniej - to info z interii wiec raczej bardziej wiarygodne niz Wasz radio...

    I jeszcze jedno - przez Twoja wypowiedz przebija prowokacyjny cynikz - jako ze jestes nowy - ostrzegam - zaprzestan takich praktyk, gdyz z nich tylko wojny na forum sie rodza...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Outlawek Ty chyba przeczytałeś tylko pierwsze zdanie ? Bo jeśli przeczytałeś całość to po prostu mi Ciebie żal. NIe wiem czy jesteś mało spostrzegawczy , czy jak eM_Pe na pisał w nawiasie i to jeszcze dużymi literami skąd ma tą wiadomość ... No , ale Ty przecież masz prawo nie wiedzieć co to jest INTERIA.PL ...
    A tak btw to zakładasz głupie tematy !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jezeli to praawda to Zielona Gora pojedzie do Tarnowa z Hamillem. Szkoda:):) Miejmy nadzieje ze Nicky szybko sie wykuruje i powroci na tor:):)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Nickiego bo to cool zawodnik :P ZKZ cieszcie sie ze go macie bo GKS dal pupy i wypuscil tak dobrego zawodnika :(

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siergiej
    Pewnie ze sie cieszymy:):) A najbardziej z tego zawodnika jest zadowolony trener Jader:):):):):):)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety to prawda z kontuzja Pedersena.Mam nadzieje ,ze rzeczywiscie za dwa tygodnie bedzie jak nowo narodzony.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez wiem iz mial jechac z Tarnowem u nas to jak ma kontuzje to znow CALIFORNIA I JEGO ZOLTY ODKURZACZ!!!!!!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielonki nie ma co plakac i tak zloicie dupsko Jaskolkom.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO ZG brał bym tylkol Svaba, bo trzeba gdzieś te jego min. 10 startów wykorzystać:). A do Tarnowa zastanowił bym się nad ściągnięciem Hamill'a.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hola hola

    Tak "panie lawyer" , nie pleć lepiej że interia to nie wiadomo jak solidne żródłó informacji .Oni maja istotniejsze rzeczy do robienia a nie śledzenia żużla . Co do zielonogórskich radii, to z pewnością są lepsze w informowaniu o żużlu , bo opierają sie na doniesienaich PAP i korespondentów w innych ośrodkach żużlowych (swoich lub zaprzyjażnionych lokalnych).Dlatego info jest szybkie i moim zdaniem wiarygodne . A co do kontuzji , to też czytałem ,że u Pedersena nie jest wspaniale . W związku z tym , trzeba skorzystać z usług innych stranieri , najlepiej tylko Svab u siebie , na wyjazd Hamill . To tyle medialnych przepychanek...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech na mecz z jaskolkami pojedzie Svab bo musi sie wkacu pokazac u siebie.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Moim zdaniem no oba spotkania powinien pojechac Svab , bo po jaka cholera sciagac CALIFORNIE który wiadomo ze zdobedzie ok.14 pkt i kase sie niepotrzebnie wyda bo moim zdaniem wystarczy Svab a Hamilla lepiej zostawic sobie na mecze z Gnieznem Rzeszowem i Rybnikiem.
    Tylko Falubaz!

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj (niedziela) w programie był wpisany Svab ,ale mecz się nie odbył dzisiaj (poniedziałek) z tego co ja widze mecz raczej będzie i Svab chyba też.W Tarnowie to ja bym postawił na Mr.Californie a nawet też Svaba bo tarnów u siebie walczy (męczyli się Rybnik i Gniezno)

    ---------------------Kocham!!!FALUBAZ!!!Kocham--------------

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nicki jest oki

    szkoda nikusia-*****isty zawodnik
    w rzeszowie pieknie walczyl i mi sie spodobal
    nikus trzymaj sie i wracaj na tor
    ciapek i kurmanski tak dalej
    zycze awansu
    nara

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •