Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Lechia się odradza !!!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lechia się odradza !!!!!!!!!

    Niesamowity mecz! Kibice Lechii Gdańsk musieli czekać 6530 dni na kolejny awans, ale wreszcie się doczekali! Wprawdzie 24 czerwca 1984 roku świętowano powitanie ekstraklasy, a teraz tylko piątej ligi, ale i tak radość była ogromna! Udało się przekroczyć barierę 100 strzelonych goli w Klasie A, a te jubileuszowe trafienie zaliczył Lech Kaniszewski! Otrzymał za to od sponsorów kilkaset złotych, jednak uczynił ładny gest i całą kwotą podzielił się z kolegami z drużyny. Jakby tego było mało, wszystko to zbiegło się w czasie z najwyższym w historii ligowym zwycięstwem Lechii! 15:0! W ostatnich sekundach z rzutu karnego strzelał bramkarz Mateusz Bąk i nie pomylił się! Nareszcie sportowo, nareszcie uczciwie, nareszcie bez żadnych sztuczek i kombinacji, nareszcie nie spadek, lecz awans! I tego samego życzymy sobie w kolejnych sezonach!


    Bravo chłopaki!!!!!
    Za rok awans i póxniej znowusz w górę!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby z tego zespolu kiedys cos bylo. Pewnie bedzie tam kilku ciekawych zawodnikow, ktorzy mam nadzieje wprowadza Lechie coraz wyzej az do ekstraklasy.
    Bo Gdańsk zasluguje na I-ligowa piłke, tylko musza to zrozumiec chorzy dzialacze. Przypomne tylko ze tacy zawodnicy jak Dawidowski, Zienczuk, Szamotulski, Krol, Mieciel czy Waldoch uczyli sie grac w pilke w Gdansku.
    Gdyby ich zatrzymano to teraz Lechia walczyla by o mistrza Polski. Trzeba tylko zmienic sposob utrzymywania Lechii, bo jesli zespol pieniadze czerpie tylko ze sprzedazy najlepszych zawodnikow to nigdy nie bedzie mial sukcesow.




  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-08-2001
    Postów
    1,031
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lechia awansowala do V ligi a Szczakowianka do I gdzie tu sprawiedliwosc?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chociaż jestem z "zaprzyjażnionej" Gdyni to mam nadzieje ze w przyszłości doczekam się pierwszoligwych derbów trójmiasta,ale wydaje mi sie że nawet w najbliższych latach jest to nie możliwe.Lechia w takim składzie po gra jeszcze z rok dwa i ci najlepsi pójdą gdzieś do I lub II ligi,a Lechia w III lidze będzie się kisić z 3,4 lata,zanim zaistnieje gdzieś na szczeblu centralnym.No chyba że obierzemy wariant optymistyczny i Lechie po awansie do 3 ligi przejmie jakiś w miare bogaty sponsor i będzie chciał w Gdańsku zdubować jakąś porządna drużyne.Ehh rozgadałem się pożyjemy zobaczymy:)))

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRUŻYNOM TRÓJMIASTA ŻYCZĘ POWODZENIA I DO RYCHŁEGO ZOBACZENIA W I LIDZE

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam iż młodzi zawodnicy gdańskiej lechii są bardzo utalentowani,wygrana 15:0 mówi sama za siebie,co prawda
    lechia grała z lks waplewo ale chłopaki zapowiadają sie nieźle
    Pozdrowienia

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnicy z Lechii zawsze zapowiadaja sie niezle i jestem przekonany ze z samych wychowankow Lechia mogla by zbudowac czolowa druzyne w Polsce.
    Z tej druzyny ktora wlasnie awansowala do V ligi pewnie tez bedzie kilku bardzo dobrych pilkarzy. Tylko czy ktos ich w Gdansku zatrzyma? Mam nadzieje ze tak, a ta druzyna budowana od podstaw z juniorow nie zostanie rozsprzedana tylko za kilka lat wprowadzi Lechie do I ligi.
    Bo my tu w Gdansku potrzebujemy I-ligowej druzyny i jestem pewien ze na I lige bedzie chodzic po kilkanascie tysiecy ludzi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •